Reklama

neděle 3. listopadu 2019

Úřady vyhodnotily plán obsazení Kaliningradské oblasti Polskem a USA3. 11. 2019 lenta a lenta
Pravděpodobná ztráta Kaliningradské oblasti v důsledku potenciálního vojenského konfliktu mezi Ruskem a zeměmi NATO v Pobaltí je bláznivá prognóza. Tento názor sdělil gubernátor oblasti Anton Alichanov v rozhovoru s Grigorijem Berjozkinem, vlastníkem RBC, v neděli 27. října. Zdroj listu uvedl, že je již unavený komentováním "amerických nesmyslů". "Mají slavnou cenu Nebula za sci-fi literaturu, zdá se mi, že to patří právě do oblasti fikce, přičemž bulvární", poznamenal.


Šéf regionu dodal, že má dojem, že v Jamestownské nadaci v USA, jejíž autor zveřejnil pravděpodobný průběh vývoje příslušných vojenských operací, "se neshromáždili experti, ale lidé, kteří tvoří bulvární brak".

Dříve v neděli bylo oznámeno zveřejnění Dr. Richardem Hookerem, vedoucím výzkumným pracovníkem nadace, možného konfliktu mezi Ruskem a zeměmi NATO v pobaltských státech. Podle názoru autora se Rusko na začátku vojenského konfliktu pokusí izolovat Litvu, Lotyšsko a Estonsko od moře a pevniny a také ochránit mořské přístupy do Petrohradu.

Prohlásil, že na začátku kampaně bude ruská strana schopna poskytnout poměrně spolehlivou ochranu Kaliningradské oblasti před nepřátelskými útoky, a to díky svým vlastním rozvinutým prostředkům protivzdušné a protiraketové obrany a nedostatečnému počtu západních letadel v bojové pohotovosti, která se tam nacházejí. Avšak ve výsledku díky nárůstu amerických a polských pozemních vojenských skupin v regionu nevydrží nápor nepřítele a o exklávu přijde.


Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

88 komentářů :

 1. Kaliningrad bude obsazen a Putin bude pak prohlasen za tajtrlika s krepelcima vejcema.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:54 Tebe můžeme za tajtrlíka spolehlivě prohlásit hned.

   Smazat
  2. A ty bys to fakt chtěl? Ty bys fakt chtěl, aby se zase někde v Evropě, kousek od nás, střílelo a umírali lidi v prospěch nějakých šílenců? Pokud to takhle vidíš a přeješ si to, jsi ubožák a neskutečný pitomec. Jen pitomec s nadšením přivolává svůj vlastní konec a těší se na něj.
   Figura Putina je pouze podružná.

   Smazat
  3. 18:54 Ježíšmriááá...!!!

   Smazat
 2. Už několik týdnů se šíří ruskými sociálními sítěmi nový dezinformační objev namířený vůči Severoatlantické alianci. Kremlem financovaná média v něm tvrdí, že se NATO při stavbě své právě dokončované nové centrály v Bruselu inspirovalo nacistickými symboly.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty chytrej.Předlož důkaz o finacování webů Kremlem a pak něco tom piš. Vy jste těmi udájnýmy ruskýmy trolly a agenty uplně posedlí.Vy je vidíte i ve spánku. Havloidi bežte se léčit.

   Smazat
  2. Jo už ted vidím jak mě opravuješ s ČJ. Pořád lepší chyby v ČJ než takové nepodložené žvásty o ruských agentech atd.

   Smazat
  3. Blbci se najdou všude.V Rusku pochopitelně taky.
   Je to divný? ;-)
   Helanov

   Smazat
  4. Už i Londýn ovlivňují příkazy z Kremlu. Tolik idiocie v politice nebylo, jako nyní. Dnešní čtyřicátníci si myslí, že není nad jejich nápady a hlavně, nectí staré lidi a o děti nemají zájem. A omlouvám se menšině těch, co sem nepatří. Piráti je banda, která jde jen po penězích a urvat, co se dá.

   Smazat
  5. 18:59

   Nevím jestli nová budova paktu Nato představuje nějaký symbol, ale ve tvaru kasáren v Kalifornii by se možná nějaký nepatrný náznak symboliky dal vysledovat.

   Smazat
  6. Tys dosud nikdy neviděl půdorys budovy NATO ve tvaru insignii SS ? Asi jsi slepý po celou tu dobu. To není nic skrytého, to jsou jasné "2 blesky SS" ! Teda pokud víš jak vypadá symbol německých SS !

   Smazat
 3. 18:54 Zabal si polní a narukuj. Určitě zvítězíš.
  Nebo ...
  se přihlas na příjmu psychiatrie. Po lécích budeš jako zelenina, ale uleví se ti.

  OdpovědětSmazat
 4. ad 18:54
  Blbečku, víš, kde je Kaliningrad? Američani s tím taky mají problém, jinak by nežvanili takové pitomosti. Ale, jak je vidět, nějaký posluchač s IQ nula se vždy najde. Psal bys to také, kdybys nebyl anonym?

  OdpovědětSmazat
 5. 18:54
  Ty už nemáš ani ty křepelčí, chudáčku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To mu zas pan ošetřovatel zapomněl dát plegomazínovej klystýrek a zabavit mobil ;-)))
   Helanov

   Smazat
 6. Ze sa vobec redacia zaobera takymito sprostostami.
  USA su v srackach, potrebuju zbrojit, predavat zbrane, aby im ekonomika nekrachla, tak budu strasit Polsko a Pobaltske staty, aby kupovali viac zbrani.
  USA pojdu zautocit na Rusko s nedostatocnym poctom lietadiel-
  Uz len to kravina, vypustena nejakou židovskou agenturou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To vůbec není pravda. Jak jste přišel na to, že USA jsou ve sračkách? Na vás platí to vaše pořekadlo: čo sa babe chcelo, to sa babe snilo.

   Smazat
  2. 6:58 Kuk na článek o pozici výš! Svědčí to snad o nějaké závratné kondici americké ekonomiky jako celku?
   V.

   Smazat
  3. 8:06 Plus si k tomu treba prirátať stav ich infraštruktúry, na ktorú sa desiatky rokov pre pchanie miliárd do Pentagonu zvysoka kašľalo.

   Smazat
  4. Že by Rusko nechalo naletět na Kaliningrad roj letadel ? Jen tak ? Pancíře jsou vyzkoušené v boji, žádný Tomahawk neproletěl, rakety na Himim neproletěly a ani drony ! Taková pitomost.

   Smazat
  5. O šlonskách je všeobecně známo, že by chtěli rusáky pokořit.Už se vydí jak s ušáky v zádech budou geroji. Jen jim chybí, že nečtou,dopadnoujak ti volové v Sirii.

   Smazat
 7. "Ďura do EuroSajuza
  28. 10. 2019 11:33:44
  Tak nam v patek podepsala jedna z kandydatskych zemi do Evropskeho raja smluvu, kera u nas nevzbudila skoro žaden ohlas."
  https://vetvicka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=733333

  Tak nevím, USA, NATO a EU řeší jak obsadí Kaliningradskou oblast a zatím se jim na Balkáně "zjevila", po Kaliningradu a Krymu, třetí "nepotopitelná letadlová loď" - Srbsko.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rusové by Srby ekonomicky neutáhli. Nejsou schopni je ani ubránit. Je to ostrov mezi NATO zeměmi, které jsou velice ostře vyhrazeni nejen proti Srbům, ale především proti Rusům. A jak jste si všiml, USA se absolutně nerozpakují podobnou zemi rozbombardovat na prach. A my jim k tomu mimořádně ochotně pomůžeme, přitom vřískáme něco o humanitě, svobodě a demokracii.

   Smazat
  2. 7:37 Zemi můžeš rozbombardovat, rozmlátit, rozstřílet. Ovšem pokud nezlomíš národ, jsou ti všechny letadlové lodě, Bonsteel, albánští a kosovští vrazi k ničemu. Ostatně, velmi pochybuji o proklamované krvelačnosti a bojovém odhodlání některých srbských sousedů. Něco jinýho je kecat a něco jinýho je rozpoutat si na vlastním území nějakou ozbrojenou potyčku s nedozírnými následky.
   V.

   Smazat
  3. 19:48
   7:37

   Je to obchodní smlouva, ne vojenská. Aspoň zatím. Ale pokud začne přinášet hospodářský prospěch, není vyloučeno že po probíhajícím společném cvičení a dodávkách armádní techniky uzavřou i obrannou smlouvu.
   Už dnes je situace zcela jiná než v roce 1999, kdy se USA skutečně "nerozpakovaly rozbombardovat podobné země na prach", kdy nemusely na nikoho brát ohled. Dnes už je RF opět na nohou, je tu také nejen hospodářsky, ale i vojensky sílící Čína, rozrůstá se počet zemí alergických na USA a věřím že ani vazalové už mnohdy netrpí přílišnou obětavostí.
   Těsné vztahy s RF zpečetěné obrannou smlouvou by znamenaly, že Západ by se nemohl už ani rozpakovat, napadení takové země už by prostě ani nepřipadalo v úvahu. Pokud přecijen, tak naše udatná armáda jim pomůže jen jako štít při taktickém ústupu.

   Smazat
 8. Takovýchto plánů je. A v podstatě být musí. Jednak země rozpracovávají svou obranu a jednak agresoři plánují své výpady. Ani Polsko ani USA se nikdy netajily přáním rozparcelovat Rusko. Tento únik nejspíše má za úkol držet lidi ve strachu z toho co bude. Má je učinit pokornějšími možná pro přijetí "nezbytných" opatření proti "agresorům". Jenže ve skutečnosti si nejspíš někdo bude plnit kapsy buď obchodem se zbraněmi nebo bude utahovat lidem šrouby. Znova. A znova je třeba to "vysvětlit". Osobně moc nevěřím v úspěch USA a Polska v boji o Kaliningrad. Pokud se Rusové naštvou můžou celkem snadno zlikvidovat jednotlivé "kolony" posil. Ale to bude v mnohem větším rozsahu než v Sýrii, protože by šlo o jejich území.
  Dojde totiž také k jasné polarizaci ruské společnosti a zároveň k jejímu spojení v odporu. A pokud bude u kormidla někdo jiný než Putin, Šojgu, troufám si říci, že bude s útočníky zle. Hodně zle. Celkem nedávno se jeden analytik vyjádřil v tom směru o jedné političce, že kdyby byla ona ministrní obrany tak by byla jedna země smetena z povrchu země (tehdy bylo něco diplomatického mezi těmito státy - Rusko a Španělsko - tedy jestli se nepletu).
  Já bych zakončil slovy satirika Zadornova:
  "V osmnáctém století se naši předci učili francouzsky, nadali to naplno Napoleonovi. Pak se učili německy a došli do Berlína (podruhé). No a teď se učíme anglicky ..."

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zaujimava je ta posledna veta:
   Avsak v naraste americkych a polskych pozemnych sil ...

   Isli by bojovat, ale spinavu, partizansku vojnu, aby niekto vybojoval za nich.
   Presne ako v Afganistane a inych statoch, kde zachranovali demokraciu.
   USA su hrdinny bojovnici, ale iba vtedy, ak mozu vsetko zbombardovat, pozemnu vojnu nech vedu ich spojenci z Nato.
   A Johny, žoldak US Arrmy, bude trcat dakde v zakope, s Mallboro a tycinkov Mars na prilbe.
   Veru, slavna US Army

   Smazat
  2. 20:35, v Rusku nikdy nebyla podmínka znalosti cizího jazyka existenční, jen výhodou. Byl to naopak jejich jazyk, který se vyučoval. Já bych dodal pro pana Zadornova naší zkušenost. Po celou dobu naší existence jsme museli umět německy, to bylo klíčové. Během napoleonských válek i francouzsky. To se po roce 1814 změnilo zas jen na němčinu, až do roku 1918, kdy existenční podmínka znalosti nějakého cizího jazyka už nebyla tak nutná. To se opět změnilo v r.1938, a opět na němčinu. V r. 1948 se to změnilo na ruštinu, v r. 1989 na angličtinu. Ale furt lepší než Slováci, kde základem byla maďarština a vše ostatní k tomu. Čekám, kdy přijde čínština.

   Smazat
  3. Každý malý vojenský konflikt mezi Ruskem a USA by prerostl v nukleární válku a zkázu celé zeměkoule Takže nějaké podobné kecy nemají smysl

   Smazat
  4. 22:07 Rudocancy! Amíci mají hluboko v podzemí celý luxusní města, solárka, skvělý vybavení! Do 20-ti let bude Země v pořádku, obrozená a bez hladem pochcípané rusácké a čínské sloty! Máme přeci právo na restart! - http://veda-a-technika.eurozpravy.cz/veda/210211-zkazu-zeme-by-lidstvo-prezilo-svet-po-jaderne-valce-by-ale-nikdy-nebyl-stejny/

   Smazat
 9. George Soros promluvil. Jak je pyšný na převrat na Ukrajině, i o tom, jak platil Čaputovou:
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/George-Soros-promluvil-Jak-je-pysny-na-prevrat-na-Ukrajine-i-o-tom-jak-platil-Caputovou-601962


  V OSN spočítali, kolik civilních obyvatel zahynulo během pěti let války v Donbasu:
  https://cz.sputniknews.com/svet/2019110310915088-v-osn-spocitali-kolik-civilnich-obyvatel-zahynulo-behem-peti-let-valky-v-donbasu/

  Však balkánská řeznice je taky pyšná.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kluci a holky od česneku se vždycky třepou blahem když vyhejkaj gójimy k něčemu ošklivýmu...Je to jejich hobby.
   Helanov

   Smazat
 10. Co jiného bychom mohli čekat od amerických švábů.

  OdpovědětSmazat
 11. Dobre som sa pobavil nad komentami poniektorých komentujúcich. Obsadenie Kaliningradu sa rovná vyhláseniu vojny Rusku. Ako by asi dopadli Poliaci. Osobne si myslím že by ich Rusko bez mihnutia oka poslalo do doby kamenne bez toho aby vstúpili na územie Pšonkov.. Čo by urobilo NATO vôbec ale vôbec nič. Možno by Anglani a Frantikovia vyhlásili Rusku vojnu, ale to už sme tu raz mali. Všetci vieme ako to skončili. Historická pamäť Pšonkou je strašne úbohá. Stále zabúdajú že sú len nástrojom proti Rusku. Keď sa nastroj opotrebí jednoducho sa vymení. Pripomeniem: Niekoľko ťažení Poliakov do Ruska nakoniec Poliaci zhoreli aj napriek tomu že mali za sebou výkvet žoldnierstva západnej Európy. Zneužil ich Napoleon. Využil Hitler použili ich Frantici a Anglani. Ty všetci ich zradili. Vykašľú sa na nich aj Amici. V západnej Europe v ich kultúre zradcov nemá nikto rad aj keď ten zradca slúži západu. Na západe sa so zradcom neseru. Vedia kto zradil raz zradí aj druhy krát to treba eliminovať aby zradca z východu nezradil západ. To je ich kultúra mame sa ešte čo učiť.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:40 najnovší príklad Kurdi. Časť Kurdov amíkom slúžila na rozbitie vlastnej krajiny, teraz sa amíci na nich / ako vždy na zradcov svojej vlasti a svojich poskokov/ vysrali a oni sa musia teraz snažiť, aby vôbec mohli ešte v Sýrii existovať.A aj keď ich akože oficiálne úrady prijmú, tak obyvateľstvo má dlhodobejšiu pamäť, najmä pokiaľ ide o tých, čo im spoluspôsobili toľko utrpenia.

   Smazat
 12. No to jsou zase nesmysly ale americký idioti dělají furt to samé dobývají „nepřátelské" území. Pravda je že žádné nepřátelské síly nebudou jezdit po Ruské zemi.

  OdpovědětSmazat
 13. Doporučoval bych každému, kdo si myslí, že Rusko je možné porazit, aby se zaposlouchal do písně " Vstavaj strana ogromnaja"

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vy skutečně myslíte, že Rusové stojí o další Pyrrhovo vítězství? Zvlášť, když z Ruska je procentuálně víc kosmopolitních lidí než od nás? My jsme v podstatě jednolitý národ, a kolik je zde rozporů, jak dlouho jsme rozděleni. Přitom dosud nemáme významný počet nekompatibilních imigrantů. V Rusku jsou desítky národností a miliony lidí s migračním pozadím. Takhle země držela jen silou kombinovanou s tolerancí. Ztratí vůdce, ztratí sama sebe. Teď si představte, že se pět miliard vrhne na území, jde přebývá 148 milionů s úmyslem všechny pobít, zotročit a kolonizovat. Není šance na obranu, leda že by sebou do pekla stáhli všechny ostatní, jak jednou pohrozil Putin. Na tohle sílu ještě má.

   Smazat
  2. 9:00 videli sme vo Veľkej vlasteneckej vojne, ako sa tento multinárodný štát dokázal postaviť agresorom, že? Tak že o Rusko obavu nemám.

   Smazat
  3. 9:05

   Pan 9:00 by jistě rád a s nadšením stanul v čele těch "5 miliard". Pokakaný strachy od krku dolu, s perspektivou možná pár hodin života.

   Smazat
  4. Ano to to si piste ze rusove v pripade napadeni o viteztvy stoji bez ohledu na obeti
   Nebudou otroky anglosasu a ani troubu jako vy

   Smazat
  5. 9:05
   Jste naivní, situace se týká i nás. Nemusíme se předem pokakávat, ale brát situaci vážně je na místě.

   Smazat
  6. 10:24 Vždy byli, jsou a budou! Vše co Rusové měli byly pouze západní licence. Nebyli schopni sami postavit NIC! Všecko jim spadlo na makovici! Ivan III. to dlouho zkoušel s obloukovou klenbou, nakonec usoudil že je to marný a pozval Italy! Péťa Velkej už byl zkušenej a domácí "stavitele" ani nezval, leda coby nosiče klád. Mužici kteří si schovanými plnovousy zacpávali díry v kapse, byli v těch svých láptích jinak nepoužitelní. Bez německých inženýrů a vojevůdců by německá princezna Káťa Rusy nazvaná Veliká nikdy Turka neporazila, dokonce ani toho mamlase Jemelku Pugačovic:) I před Napoleonem Rusům krom Bláta a Mrazu zachárnil zadek Skot Barclay de Tolly, který Kutuzova přesvědčil vydat Moskvu. Bez Welšana Hughese by nikdy nedokázali vyrobit ani metr kolejí, natož pak celou Transsibířskou magistrálu. I Dněproges stavěli Američané a všechny automobily byly vyráběny v jejich licenci. Bez jejich kaučuku by bosí Rudoarmějci zmrzli na Kavkaze! A Němci zmocnivší se ropných polí v Baku by pak s nimi už snadno zacvičili ... Spojení germánského ducha a turkické houževnatosti dalo vzniknout Ruskému eurazijskému impériu! To však bylo sraženo Židem s nemalou zásluhou slovanské, mužické lenosti, otupělosti a lhostejnosti! Tak se zrodil bolševický SSSR - stát neschopný samostatné existence! Nebýt Asiata s mongolskou krví Stalina, který se opřel opět o pomoc Germána (Německo - Rapallo, USA - fordizace SSSR) byl by zahynul a stal se "pouští osídlenou bílými negry", jak o tom hovořil Žid Bronštejn! Nakonec se svýmu osudu stejně nevzepřeli! - https://www.youtube.com/watch?v=LhXXiVgILKQ

   Smazat
 14. Historie ukazuje,že vůdcové mohou být různí. Mohou být rozumní, zdrženliví, kteří postupují v předem promyšlených krocích, ale mohou být také ješitní pruďasové, kteří nechtějí být vydáváni za slabochy. Kdo asi vystřídá Putina?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Putina vystřídá vcelku logicky voják Šojgu. Je na to připravován už dlouho. V soukromí jsou stále spolu. V Rusku to je tak, že po období vlády politiků, která připravuje "podmínky" nastupuje vláda "siloviků", kteří to politicky připravené upevní. Putin se vojákům do řemesla moc neplete, ale slovy klasika (Smoljak) ... pánové já dnes už končím, ale po mne přijde mladej a to bude jinej sekáč, ten se nezakecá...

   Smazat
 15. Tak uz jenom predstava ze by polsko za asistence usa obsadili kaliningrad je vic nez usmevava
  Ta enklava je po zuby ozbrojena a velmi silne chranena
  Navic teda koukam ze oni valku skutecne chystaji o tom neni pochyb
  Proste rusko znicit za kazdou cenu
  Staleti za staletim porad utok na rusko a nema to konce
  Co je tam sakra porad tahne
  To uz je snad diagnosa

  OdpovědětSmazat
 16. V tom případě by Polsko konečně bylo zlikvidováno a byl by konec těch přitroublých kšeftařů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. nahoda tomu chtěla že letěl do ameriky naš soudruch kobliha kde už nahodou měli připravene vrtulniky na prodej ale nahodu neměl dolače a tak podepsal to fakt nema chybu a dokonce jsou taci co tomuto věři i přesto že na čete koblihu chvalili jako velkeho vojevudce a zachrance čezke kolonie

   Smazat
  2. Ano to by odpovidalo proto ze by polsko prestalo existovat

   Smazat
 17. Ubohost těchto stránek je nekonečná. Proč strašíte něčím co je naprosto neuskutečnitelné a nikdo o tohle nemá zájem. Proč jste stejně nepsali před uloupením Krymu Rusem??Což se na rozdíl od tohoto cancu stalo! Kdo vytváří tyhle fantazmagorie, nepodepsaný článek, co je lenta. Ubožáci.
  Už jsem psal několikrát, proč tady nezveřejňujete Ruský bordel, ruské choutky ne cizí uzemí,Ruskou bídu, nehodí se co. Páníček by přestal posílat rublíky.Pokrytci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9.06 Nepište nesmysly , obyvatelé Krymu se rozhodli sami v referendu vrátit se zpět k Rusku , kam staletí patřili ! Lidská práva vám nic neříkají ?

   Smazat
  2. Mozna proto ze usa udelali precedes v pripade Kosova
   To vam uniklo..??

   Smazat
  3. 9:06

   Jste si jist, že rozklad v USA už dosáhl takového stavu, že není třeba se vůbec zaobírat tím co tam napíšou a reagovat na to? No, možné to je. Ale zase pro čtenáře bulváru je to dobré téma, ne? Proč je ochuzovat o výjevy kretenů, instalovaných ve funkcích v USA?
   Vy víte o nějakém "uloupení Krymu Rusem"? Vidíte, to je zajímavé téma. Tak se o té novině prosím rozhovořte, o tom určitě dosud nikdo neví.

   Smazat
  4. 9:06
   Ta predstava me vazne pobavila. Kdyby nekdo pred deseti lety napsal, ze Rusko s malym poctem specialnich jednotek prileti vrtulniky na Krym, obsadi klicove body, bez jedineho mrtveho odzbroji mistni posadky ukrajinske armady a zajisti ochranu obcanu pri referendu, ktere jednoznacne rozhodne o pripojeni k Rusku, tak by si vetsina lidi tukala na celo a autor by byl prohlasen za blazna. :)

   Smazat
  5. 9:06
   Hlupáčku douč se dějiny. A hlavně dokud se nedoučíš nelez mezi dospělé.

   Smazat
  6. 9:31 Ale velice dobře víte o co jde pouze vaše hlopost a ohnutej hřet k rusku, vám nedovolí si přiznat loupež Krymu

   Smazat
  7. 15:38
   Ty se douč dějiny prolhanej incestní havloodpade!

   Smazat
  8. 9:06 resp. 15:38 nikdy neuzná legálnost připojení/návrat Krymu do Ruské federace. Jemu chybí nejen vzdělání a fištron, ale i logické myšlení. Odtud pramení jeho omezenost a fanatizmus.
   Neztrácejte s ním čas. Když se s blbcem bavíte dále než minutu, baví se spolu blbci dva.

   Smazat
 18. Útok na Kaliningrad je útokem na celé Rusko s možností odpálení raket v Tichomoří na USA. Čili zánik civilizací.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To by byl hovadskej nápad.

   Smazat
  2. Američané občas hovadské nápady mají!
   Snad mají také dostatečný pud sebezáchovy.

   Smazat
 19. Zlikvidovat Rusko, rozparcelovat jej na řadu malých státečků, z obyvatel nadělat otroky, kteří budou umírat při těžbě surovin a nerostů pro angolaské páníčky, je plánem globalistů i anglosasů již několik století. Bohužel pro tyto páníšky, všechny vhodé příležitosti už promeškali a nyní táhnou západní svět i s jejich satelity, včetně nás, do s.aček. Chceš-li mír, připravuj se na válku a to Putin poctivě dělá a nějaké kecy rusofobů, odtržené od reality, to těžko mohou zvrátit. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 11:22 Dej pokoj s těma letadélkama blbe.

   Smazat
  3. 15:35
   IQ menší než čtyřicet je těžká mentální retardace....Ale to je v tvojí familii normální!☺

   Smazat
  4. oprava času: 9:24 samozřejmě ...

   Smazat
 20. Souhlas
  To je to o co anglosaskym lupicum jde

  OdpovědětSmazat
 21. Pouze za sebe
  Uz me docela anglosasky banditi zacinaji neskutecne Sr.t
  Pred par stoleti zrali korinky ale jejch zaludnost je bez hranic
  Neuveritelny

  OdpovědětSmazat
 22. Od 1.11. se Rusko napojilo na svůj internet. Konec špehování. A všem doporučuji špičkový film o Kosovu : Balkánská hranice. Nato v plné nahotě.

  OdpovědětSmazat
 23. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10,45
   Prosim ta, daj nam info, co ta DEMOKRACIA vlastne je, ked mas o nu tak strach.

   Smazat
  2. 11:21 A zase ta letadélka.Kdo ti dává info. co se bude v USA vyrábět, Pjakin nebo dokonce sám Putin. CHIÍÍÍÁÁÁ

   Smazat
  3. Srb je hrdy na rozdil od 5 kolony v cesku a budte v klidu
   Rus srba padnout nenecha
   Bando pronacisticka
   Hezky se vracite k ideologii narodniho socialismu
   Jste opravdu odpad a zradce

   Smazat
  4. 11:06 Co budu psát bačovi o demokracii, pokud stejně nic nepochopí.Škoda času! Zeptej se u vás paní Čaputové, ta ti vysvětlí co je demokracie, máte moc chytrou paní prezidentku.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. Ano picutova se povedla
   Ta je evidentni zradce naroda slovenskeho
   Pro Boha Slovaci uvazujte
   Jste super aĺe zuzana se vam zase jako kiska nepovedla
   Ale vy to zvladnete

   Smazat
  7. 11,56
   Ty slaboduchý jedinče, zmíněné symboly jsou kódy diagnóz. Písmeno F označuje souhrně duševní onemocnění. Číslo za ním pak konkrétní poruchu.
   Chceš li se zúčastnit diskuse velkých, musíš se ještě hodně učit...

   Smazat
  8. Šmarjá, kolik ti je let nebo který vyšší humanitárně laděný institut jsi zakončil, že máš tak naivní názory? Svým učitelům dějepisu dej po hubě, že tě nic nenaučili... Protože "Historia magistra vitae". To už věděli za antiky.

   Smazat
  9. 10:45, Ty hovado, jdi to říct Srbům do očí! Kriple, aby ti taky vybombardovali rodinu, hnuse!

   Smazat
  10. 13:58 Je vidět, že jseš hodně hlopé hovado. Kdo začal válku v Jugo. blbečku co? Ten tvuj rudě zasmrádlej SRB a po zásluze dostal od spojencu po držce, s tím ty rudé hovado nic neudělá čus.

   Smazat
  11. 13:11 ÁÁÁ zase jeden dementíček nepoznal, že si z toho blázna s FFKAMA dělám prdel. Zhnusený debílku, gratuluji ke tvé hlouposti CHCÍÍÍÁÁ.Ale nic si z toho nedělej, takovejch jako ty je tady naprostá většina!!

   Smazat
  12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  13. 15:33
   A52,F73,F200 F808,F600,F602....bejt incestní Gretén jako t y,tak raději mlčim!☺

   Smazat
  14. 18:30 Vyskřekl nekrofilní zřízenec z teplický prosektůry, schopnej maximálně dotlačit z pitevny do márnice vozejk se zašitou zdechlinou nějakýho toho komoušskýho geronta, aniž by se přitom probral z lihu co v něm primář uchovává potraty cigánskejch socek, a kterej mu chodí potajmu upíjet!☺

   P.S.: O famílii na tvým místě bych radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 24. 10:45 ty jsi pravda, ty jsi cesta....
  Nebuďte směšný. Jestli je pro vás demokracie omezena na internet, tak až bude blackout a dojdou baterky, tak okamžitě nastupuje diktatura. Potěším vás demokracie fungovala a bude fungovat i bez netu například u nás byla za 1.republiky. Co ji ničí je lidsķá omezenost a blbost.

  OdpovědětSmazat
 25. Poláci mohou být rádi, že po WW II. získali Slezsko včetně Wroclawy a Opole, Pomořansko, Štětín, Gdaňsk, část Východního Pruska a Kladsko. Pokud mají choutky i na Halič nechť se obrátí se svými požadavky na vládu Ukrajiny, nikoliv na Rusko.
  Morave

  OdpovědětSmazat
 26. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.