Reklama

středa 13. listopadu 2019

USA se připraví na kosmickou válku s Ruskem a Čínou

13. 11. 2019       lenta
Národní rozvědka USA provede nové posouzení hrozby kosmické války s Ruskem a Čínou. Píše o tom Bloomberg. Informace o možné hrozbě kosmické války se používají ke zdůvodnění vytvoření kosmických sil. Požadavek o prověrku možností Ruska a Číny v oblasti vedení kosmické války přišla od generála leteckých sil USA Johna Hytena, který byl v září 2019 jmenován místopředsedou sdruženého výboru náčelníků štábů. Mluvčí letectva USA podplukovnice Christina Hoggattová uvedla, že práce v tomto směru probíhá.


Očekává se, že příští zpráva Kongresu USA, která bude předložena 14. listopadu, představí seznam kosmických hrozeb pro zemi. Dokument obsahuje závěry, že Čína považuje vesmír za sféru ekonomické a vojenské zranitelnosti Ameriky a připravuje řadu prostředků ničení kosmických objektů USA.

Výsledky nové prověrky budou zahrnuty do zprávy o hodnocení mezinárodní hrozby bezpečnosti (Worldwide Threat Assessment), která se aktualizuje každé dva až tři roky. V březnu 2019 Pentagon požádal o 14,1 miliardy dolarů na udržení národní bezpečnosti USA ve vesmíru, což je o 14 procent víc, než tomu bylo v loňském roce.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

94 komentářů :

 1. Když sleduji politické dění ve světě docházím k názoru, že SS chtějí řídit světové dění a žádné smlouvy nedodržovat. Podle toho také dopadnou a s nimi i Izrael.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To, že by Ušáci chtěli řídit světové dění, to už dneska ví i malé dítě. Jenže na to už nemaj koule a zkuste šukat bez koulí. A proto o svých vlhkých snech o to více kecaj a doufaj, že jim to někdo uvěří . Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  2. 9:23...Za naprostý vrchol zpupnosti považuji když smlouvu zrušej,ale na protistraně požadují,aby jí i nadále dodržovala.(Írán)
   Od dob rozpadu SSSR se už nežinýrujou VŮBEC.
   Helanov

   Smazat
  3. 9:23: SS - Schutzstaffel, Spoj. státy, Sovětský svaz.
   Anthony Sutton: Wall Street i Hilter. Polský knižní trh /pšonci jsou také na něco dobří a pšonská řeč také na něco dobrá jest/. Jiné knihy stejného autora: Wall Street a rewolucja bolszewicka, Skull bones, tajemna elita Ameryki. Wall Street i Roosvelt /o dobrákovi, který předem věděl o Pearl Harbour/. Všechny knihy doporučuji, všechny bohužel jsou polsky, jsou to polské překlady, autor je Američan asi stejného kroje jako Craig Roberts. Kniha Wall Street i Hitler je o tom, jak Emeričani financují A. Hitlera /americké průmyslové korporace/. V Norimberku, ale žádný finančník /průmyslník/ na lavici obžalovaných. Proč jsem tohle napsal. Knihu by si měl přečíst každý, aby viděl v jakém obludném světě jsme žili /žijeme/. Proč žijeme? Stejná garda, která pomohla Hitlerovi k vzestupu, je u mocí v USA i dnes. Pro myslícího člověka jeden veledůležitý poznatek. Stejně jako před II SV myšlení obyčejného člověka je na hony vzdáleno skutečnostem, které ovlivní jeho osud. Zahypnotizován čumí na Star Dance nebo na Růžovou zahradu. Skrytá podpora Hitlera, pojednou tu máme druhou světovou válku a šedý Američan se svými druhy vyloďuje v Normandii a je zastřelen z kulometů, které jsou vlastně za americké peníze /knižku nemám ještě dočtenou, napsal bych zřejmě lepší uchopení této věci/. Pokud jsou u moci stejní lidé jako kdysi, šedý člověk zase nemá o ničem ponětí. Neví oč tu vlastně běží. Jsme v EU. Řekne se, že proto aby vznikl jeden stát, bez nacionalit, které se snažíme postupně vymytit, vyrobit Panevropana. Není náhodou ale hlavní důvod ten, aby Němci se zmocnili všeho? Kdo to ví. Před II. sv. válkou všichni žvanili o míru, Chamberlain maval papírkem, vystupuje z letadla. Ve skutečnosti diplomaté v Anglii vykreslovali obrazy války, ke které skutečně došlo. Prý jsou zápisy těchto uvah a po jejich přečtení člověk žasne, jak to dobře odhadli. Myslím si, že nyní žijeme též takový život, kde ti elitaři, kteří žerou chrousty na hostinách dovezených letadly z celého světa, rozhodují o osudech milionů lidí, kteří např. po zabití u Leningradu zůstanou do své smrti bez životního druha - moucha, co to je proti věčnosti a mých peněz. Chaoticky napsano, kdo chce pochopit, pochopí. Mysleli si někteří, že v roce 1989 jsme se dostali z komunistického koncentráku do vysněného ráje /Pepa Nos - doporučuji, youtube/. Houby pravda. Blbci si tohle mysleli a blbci si také říkají, že žijeme lepší život, asi tak jak ti lidé před erupci Vesuvu, kteří si erupce nejsou vědomí. Dodejme nakonec: Žáby o ní předem vědí, odskáčou pryč.

   Smazat
  4. Ad předchozí komentář: Zapomněl jsem ještě dodat, že stejní hoši - Wall Street - financovali rovněž Velkou říjnovou socialistickou revoluci a pak průmyslový rozvoj SSSR za Stalina - např. nová města na Sybiři, elektrifikaci země. Malá poznámka: Zdá se mi, že to co jsem napsal je dosti zajimavé a zároveň tristní. Jen málo lidí toto ví. Přesto nikdo nereaguje.

   Smazat
  5. Jsme v klidu, protože osud lidstva bude v budoucnosti řídit národ, jehož civilizace se vyvíjí již 5 tisíc let. Nejinteligentnější a nejpracovitější lidská rasa, kterou představuje čínský národ zachrání svět před primitivní a agresivní arabskou kulturou ze které pochází národ Židů.

   Smazat
 2. USA dříve zbankrotují. Mají holé prdele žijí z toho co vyžebrají od komunistické Číny, to je docela velká prdel.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. pár desítek let žily USA z rozvrácení SSSR a východoevropských zemí, ale už to prošustrovaly a musejí svět okrádat po drobkách :-)

   Smazat
  2. Až to bude pravda, tady bude už jen poušť! Opak je pravdou. Oni mají hluboko v podzemí luxusní města, solárka, skvělý vybavení! Do 20-ti let bude Země v pořádku, obrozená a bez hladem pochcípané rusácké, čínské a jiné holoty! Máme právo na restart! - http://veda-a-technika.eurozpravy.cz/veda/210211-zkazu-zeme-by-lidstvo-prezilo-svet-po-jaderne-valce-by-ale-nikdy-nebyl-stejny/

   Smazat
  3. Ad 18:19 "mají hluboko v podzemí luxusní města, solárka, skvělý vybavení!" No to určitě mají, včetně vybavení nemocnicemi kostely, mešitami apod. Trochu je problém v tom, že poločas rozpadu radioaktivních prvků, které jsou základem atomových zbraní, a jejich rozpadových řad se jaksi pohybuje v jiných řádech času, než uváděných 20 let. Rezidua těchto isotopů, s jejich smrtícím a s dlouhé tisíce let trvajícím mutačním účinkem, je prostě konečná -:)). Tak se nejdřív trochu vzdělej, než vypustíš to, co ji někdo nakukal. A.Š.

   Smazat
  4. 18 19: Ty máš právo na restart ? Hochu, ty se do těch podzemních měst ( stejně to je hovadina ) nikdy nepodíváš a
   budeš restartovaně zpopelněn jako my všichni tady. Většího blba aby pohledal.

   Smazat
  5. 18:19: Vážený Pane. Ono lepší by bylo začít zcela jinak, protože drsná pravda je pro každého to nejlepší co může být. Tedy Važený Pane, Vy jste bez vzdělání, druhá možnost - bez představivostí, když můžete napsat něco takového a uvěřit takové blbosti - 20 let. Na sociálních stránkách je prý 70 procent sprostě řečeno hovadin. Vy jste uvěřit jedné z nich. Přečtěte si něco o učincích atomových zbraní, získejte vědomosti o Černobylu, snažte se vyjít při diskusi také z nějakých jinýchn pramenů než z toho jednoho a pak zde diskutujte. Lidé bez znalostí můžou ovšem diskutovat, jestli to se dá nazvat diskusí, to jest měli by klást otázky - takové jak: kde se to, co říkáte dá zjistit, ale neměli by klást na stůl nějaká nepotvrzená tvrzení. To z těmi 20 roky to bude stejná pravda jako s tím CO2, který mění klima. Čest Vaši práci, za předpokladu, že skutečně budete nad sebou pracovat.

   Smazat
  6. 18:19: Napadlo mně ještě jedno. Vážený Pane Vy nějak nadhodnocujete ten kapitalismus, nyní neoliberální s nadnarodními korporacemi, které již tu byly před druhou světovou válku - teď se omlouvám, jestli
   dokonce již ne před první sv. válkou. Ty ekonomické křivky s jakýmsi upadkem hospodařství v podobě zdravé krize, jak nemnozí tvrdí se statisíci mrtvými v USA v roce 1929 - mimochodem, to je přece výplod kapitalistických ekonomů a to jejich tvrzení o normalitě tohoto jevu, to jest i o těch mrtvých. Pak dochází k onomu restartu. Nadnárodní korporace byly příčinou II. sv. války /70 milionů mrtvých/. Jestli také první - nevím - omlouvám se, určitě přičinou první světové války byly rovněž průmyslové korporace, pro mně je otázkou, jestli již tehdy byly nadnárodní. Zajimavé, že Vy zřejmě berete tu ekonomickou křivku jako normalitu - na věky /jeden Japonec, žijeme ten nejlepší režim, nic lepšího není/.Přece Vážený Pane takový stav s vidinou zase desítek milionů mrtvých, přinejmenším, obávám se, že tentokráte by to byly násobky předchozího čísla, tento stav musí skončit. Kapitalismus selhal, to si musíte uvědomit, je ho třeba nahradit něčím jiným, netvrdím, že něčím takovým jako jsme tu měli. To že Emeričané při zavádění té jejich demokratury zavraždili od konce II. sv. války 20 milionů lidí, to Vám není známo? A Kontratievovy vlny, které přicházejí každých 50 let - o těch jste rovněž neslyšel? Přeji Vám více práce nad sebou a méně diskusních příspěvku rázu poslední Vaši publikace.

   Smazat
  7. 14:37 Ruku na srdce, počet bílých obyvatel Evropy se ani oběma světovejma válkama významně nezredukoval, i obyčejná španělská chřipka po WWI. způsobila dojnásobně větší ztráty, než válečná jatka za poloviční dobu. Ovšem ztráty Židů ve WWII. už tak bezvýznamné nebyly, jak si to původně malovali a také sovětší zajatci v první vlně, kde téměř žádný nepřežil, jevili masové znaky azijatství. Takže se dá prohlásit, že ty největší ztráty měly naštěstí cizí rasy! Ty se nakonec dost vybíjely během WWII. a po ní i navzájem. Stačí si promítnout záběry likvidace obyvatel čínského Nankingu Japonci, a to byla jen špička ledovce! Nebo bratrovražedné masakry v Indii, Koreji a Indočíně! Afričtí negři by zase spolehlivě pomřeli na banální nemoci či hladem, kdyby Evropa pro ně nepořádala "humanitární sbírky" a neposílala jim nejnovější léky! Tudíž problémy se kterými dnes marně zápasíme by vůbec nenastaly! A tady idioti z NR hasí a hasí a vůbec je nenapadne, že jejich boj je marnej, že byl prohrán definitivně už v roce 1945!

   Smazat
 3. Bububu, jen se navzájem strašte. Okolo naší planety lítá smetiště nefunkčního a neříditelnéno odpadu, který umocňuje riziko vzájemné havarie civilních funkčních spojení, GPS a navíc armádních spojů i špionážních satelitů. Do tohoto nestabilního prostředí svěřit osud planety je šílenství, dovoluji si poznamenat, bez ohledu, které mocnosti fandím. Odložme pud nenávisti a mysleme.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je sice pravda, ale doporučení k odložení pudu nenávisti je psáno na špatnou adresu. Kdo tady straší je patrné už z pouhého nadpisu článku.

   Smazat
 4. 9:50 Proč dáváš na odiv svoji hloupost? Být blbej a ještě se s tím chlubit, to je trochu moc!
  Zatím zbankrotovalo Rusko, co já vím, o Amíkovi tohle píší více jak 60 let troubo a stále, stále a stáááá nic.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Krach USA ve třicátých letech byl asi piknik,že?Vemeno z kozy.Že bylo zabaveno zlato občanům "svobodných jůesej" je samozřejmě také výmysl.Že se Emerika na válce,kterou pomohla rozpoutat napakovala....

   Smazat
  2. Pánové, pánové, nešlo by to bez nadávání?!

   Smazat
  3. Nevěřím, že tomu co tu smolí tihle uvozdřenci sami kdy věřili. Blábolí tu i jinde se zlomyslností, aby vod jejich plytkých keců prostě sousedovi aspoň chcípla koza. Odpusťte jim...

   Smazat
  4. 10:10 Pravda, ex-Rusko (dnes parchanát Chujlostan) je sice na kolenou a jeho zdegenerovaní obyvatelé lížou prach, ale nikoliv navždy, neb dočasně jejich zem má p tenciál být nejsilnějším ekonomickým tygrem světa! Příčinou toho že tomu tak není je špatný genofond jeho obyvatel, těchto vječně ožralých, za bílýho dne v pochcaných teplákách křepčících podlidí! - https://www.youtube.com/watch?v=LhXXiVgILKQ

   Teprve až dojde k jejich výměně, Rusko se pozvedne k nevídaným v historii lidstva výšinám ...

   Smazat
  5. Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  6. 18:21 jo,jo,zato tvůj genofond ,to je lahůdka

   Smazat
  7. oprava: pro 19:07, sorry ...

   Smazat
  8. Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  9. V 10:15 skřekl nekrofilní zdegenerovanej zřízenec teplický prosektůry, schopnej maximálně dotlačit z pitevny do márnice vozejk se zašitou zdechlinou nějakýho toho komoušskýho geronta, aniž by se přitom probral z lihu co v něm primář uchovává potraty cigánskejch socek, a kterej mu chodí potajmu upíjet!!!

   Smazat
  10. Tohle přesně ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!

   Smazat
  11. 13:14 O famílii na tvým místě bych radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  12. 18:38
   Tohle přesně ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  13. 18:49 O famílii na tvým místě bych radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:10
   Na obhajobu své blbosti, dovolte poznámku, nejde mi o to, že mi zhasne TV satelit a Navigace (GPS) v autě, ale zhasnou i navigace armádám, spojení armád a chaos u nich nevěští nic dobrého. Nechtěl jsem se vás dotknout, možná máte víc a lepších armádních informací a už vůbec jsem se nechtěl vytahovat, jen varovat.
   Váš 10:07

   Smazat
 6. Jasně další důvod proč cpát prachy do zbrojení ale to už se jim nepovede dluhy je pošlou na smetiště dějin.

  OdpovědětSmazat
 7. 10:20...Chtip je v tom,že (pokud vím) Amík ještě nikdy neškodil tolika zemím na ráz...
  Nestačily by mi obě ruce... Afghánistán,Irák,Syrie... Rusko,Čína,Írán...škodí kudy chodí i v Jižní Americe, naposledy se Amíci zakousli(po Venezuele) do Bolívie...
  Dalo by se i říci,že moc přátel ve světě asi Amíci nemaj.
  Spíš jen vazalů, kteří číhají na příležitost skočit jim po krku,že?
  Helanov

  OdpovědětSmazat
 8. USA rozvrátily celý svět. V současné doby organizují rozvrat Bolívie, rozvrat Libanonu, rozvrat Iráku. Je to nejhorší fašistický stát na světě. Proto není vůbec se čemu divit, že USA chce bojovat a rozvracet všechno i v kosmu. USA je nemocná společnost a její konec budou doprovázet války, barevné revoluce, majdany a co nejhorší, USA pozabíjí miliony lidí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Možná se jedná o pokus využití v praxi na řízení světa "teorii chaosu". Mě by zajímalo, zda jde vše dle plánu a nebo zda už nyní zaznamenávají reakce a výsledky mimo povolené a plánované tolerance.
   ABC

   Smazat
  2. "USA pozabíjí miliony lidí". I za tu hroznou cenu, tak včřera už bylo pozdě. "Kobyla když zdechá, tak nejvíce kope".

   Smazat
  3. A v rámci záchrany dolaru pošlou Evropu na Rusko.

   Smazat
 9. Pokud se velcí kluci rozhodnou využít nejbližší okolí země jako bojiště, budeme se možná v budoucnu muset obejít o vymoženosti poskytované satelity.
  Bordel poletující bezprizorně kolem planety je už dnes problémem a rizikem pro stávající satelity. Při představě, že si velmoci začnou fyzicky likvidovat objekty na oběžné dráze destrukcí a nepoužijí čistší metody, bude provoz jakéhokoliv zařízení vystaven mnohem vyšší pravděpodobnosti poškození. Snad se nedostaneme do stavu, kdy budeme "uzamčeni" na zemi čekat na chvíli, kdy se okolí země samovolně vyčistí pádem do atmosféry. To by mohlo trvat dlouhá léta, ne-li staletí.
  ABC

  OdpovědětSmazat
 10. Rusko přestane dodávat do USA motory a budou v prdeli.

  OdpovědětSmazat
 11. Jedine co by jim zamezilo pachat kraviny,by byl rozpad NATO

  OdpovědětSmazat
 12. Piráti založili spolek, ale vymezili se proti zapojení SPD. Od Fialy nyní přišla tvrdá odpověď:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2019111210954767-pirati-zalozili-spolek-ale-vymezili-se-proti-zapojeni-spd-od-fialy-nyni-prisla-tvrda-odpoved/

  OdpovědětSmazat
 13. Ano, dnes už jenom kosmická válka zcela jistě smaže zadlužení USA před světem. Nepřítel je jasný, pouze Rusko a Čína disponují surovinami a materiálními produkty, které americká (a z donucení i evropská) tiskárna (s názvem kvalitativní uvolnění - QE) "cenných" papírů podložených jenom průvanem z fiktivních finančních machinací. Do voleb Trumpa by to mohlo vydržet, protože jeden americký ekonom dokonce spočítal, že tisknutá makulatura půjde i nadále na akciový trh a že DJIA index může dosáhnout hranice 50.000. Dnes má jenom necelých 28.000 (tehdy, před 10 lety měl index 5.000). P.S.: velmi to připomíná práci českých šmejdů, kteří prodávali důchodcům neslušně předražené zboží, tady USA dělají ostatním státům naprosto totéž :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ... mám chybu ve druhé větě, ale snad jste pochopili, jaký je rozdíl mezi reálným produktem a natištěnou, ničím nekrytou makulaturou, v USA se totiž odjakživa učí, jak napálit a okrást bližního svého a materialismus, který jasně rozlišuje základnu a nadstavbu) neznají a Marxův kapitál nikdy nečetli

   Smazat
 14. No kosmické zbrojení už zlikvidovalo nejeden komunismus...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ÍÁček v akci!!!

   Smazat
  2. ano, fiktivní Hvězdné války Renalda Reagana dorazily SSSR, ale sami dnes nemají ani pořádný raketový motor a používají ten sovětský model :-)

   Smazat
  3. 12:09 stejně fiktivní jako americké cesty na Měsíc z Holywoodu, ty prachy potřebovaly USA na válku ve Vietnamu

   Smazat
  4. 12:09. 12,11
   To si tady páni spoludiskutujíci od místního havlogreténa vyslechnete keců!☺

   Smazat
  5. 11:59 a kdeže ten komunismus byl?

   Smazat
  6. podle ekonomů to nebyl žádný komunizmus, ale jednoznačně státní kapitalismu v sytému fungování a organizace ekonomiky ve výrobě, doplněný programem sociálních výdajích při rozdělování zisku

   Smazat
  7. 12:42 Neměl bys dout o jméno svýho biologickýho fotříka! Ale chápu žes to netušil, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína!☺ - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  8. Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  9. 19:07 Tolik putlerčiků zase znát nepotřebuješ! Postačí když poznáš tohodle svýho vypouštěče - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   s Aspergovým syndromem A52! To jen abys nevlít do prdele omylem někomu nevinnýmu, až se budeš vracet z výletu domů!

   Smazat
  10. Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  11. 19:07 Tolik putlerčiků zase znát nepotřebuješ! Postačí když poznáš tohodle svýho vypouštěče - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   s Aspergovým syndromem A52! To jen abys nevlít do prdele omylem někomu nevinnýmu, až se budeš vracet z výletu domů!

   Smazat
  12. oprava času: 10:14

   Smazat
  13. Tohle ti ty podřadnej poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  14. 13:13 O famílii na tvým místě bych radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  15. 18:39
   Tohle přesně ti ty podřadnej poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  16. 18:48 O famílii na tvým místě bych radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 15. Syrští a afghánští žadatelé o azyl zaútočili mačetami na vesnickou diskotéku:

  http://svobodnenoviny.eu/syrsti-a-afghansti-zadatele-o-azyl-zautocili-macetami-na-vesnickou-diskoteku/

  Turecko začalo repatriovat zajaté bojovníky ISIS do USA a Evropy:

  http://svobodnenoviny.eu/turecko-zacalo-repatriovat-zajate-bojovniky-isis-do-usa-a-evropy/

  OdpovědětSmazat
 16. Ptali se ve studiu amerického ekonoma, kam mají lidé uložit dolary do bezpečí. Odpověd byla lišácká - vyhnout se všemu papíru (úspory cash doma, ale i elektronickým účtům v bankách, akciím), že vše jde momentálně znehodnotit. Ptali se ho i na koupi zlata. Nejdříve řekl, že je to dobrý nápad, ale v krizi ho lidé nebudou mít šanci směnit (stát to zakáže lidem a vezme si na směnu monopol) a že když bude stát v úzkých, tak vrátí k osvědčené konfiskaci (povinný odkup zlata za hubičku) jako před válkou. Mně z toho rozhovoru vyšlo, že relativně nejlepší bude asi nakoupit jenom bydlení, ale i to bude moci stát přidělit zákonem potřebnějším. Takže nejlepší asi vůbec nic nevlastnit. Vše dopředu prožrat a probendit, jak to udělala celá Amerika :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Njn tlusti pak budou hubeni a hubeni studeni

   Smazat
  2. Ten americký ekonom je buď švorc, nebo předlužen.

   Smazat
  3. rozhodně nepatří mezi většinu Američanů, kteří mají na účtě 700 dolarů průměrných úspor na hlavu

   Smazat
  4. 15:19 No to je tedy ekonom. Jako takový by měl mít tedy snad naspořeno trochu víc, než 700 dolarů. Ostatní to za něho tedy musejí dohánět.

   Smazat
 17. Ušáci žijí jen z petrodolaru, kterého mohou natisknou co hrdlo
  ráčí.
  Až se ten papír jednou změní na hovnodolar, tak konec.
  Dnes už nakonec ani není potřeba něco tisknout. Stačí ve FEDu
  hejbat s nulami.

  OdpovědětSmazat
 18. Amerika chlouba, pýcha předkládaný vzor kapitalismu je vydržována penězi z komunistické Číny a Ruska. Amerika je nejzadluženější stát na světě, tak to je ta kapitalistická Amerika která dusí celý mírumilovný svět.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. je to sice smutné, ale před USA má nejdříve krachnout daleko chudší (příjmem na hlavu) Čína, už to běží podle plánu, rozvrácené čínské finanční centrum Hongkongu je jenom začátek

   Smazat
  2. Deuchebank je před krachem jako celý kapitalismus.
   ttp://www.eodborar.cz/Articles/357-nova-sefova-evropske-centralni-banky-christine-lagardeova-je-soucast-zkorumpovane-mafie-statnich-uredniku.aspx

   Smazat
  3. Česko má neuvěřitelné štěstí, že DB je německá jenom podle názvu, ve skutečnosti SRN vlastní pouze 14% akcií, po jejím krachu zapláčou jiní :-)

   Smazat
 19. Fakt mě vždycky rozveselí, když má někdo větší sklerózu než já. Copak se už nikdo nepamatuje, jak Číňani sestřelili pokusně svůj vlastní satelit? A že už je to dost dlouho....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. hlavne jsme se vratili pred 89...To celkem brzy

   Smazat
 20. Strašíte tady už od konce druhé války.
  Tak ať to konečně už amík zmáčkne.
  Neznám lepší sebevraždu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:34
   Když tě to tu nebaví, nemusíš hned nabádat k tomu, aby ostatní šli s tebou. Máš právo se rozhodovat pouze ty sám za sebe, a pro sebe, jako každý člověk.
   https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-krimi/625328/cech-se-rozhodl-pro-eutanazii-ve-svycarsku-kdyz-umiral-drzela-jsem-ho-za-ruku-popsala-manzelka-smrt-stala-100-000.html

   Smazat
  2. 13:53 co ty jsi za vola. no jo, blesk

   Smazat
  3. 17:59
   Ten Blesk je právě pro takové dementy, kteří požadují hromadné sebevraždy jako 13:34, a taky ty, kteří s nimi souhlasí, tedy pro vás. Proto je taky kvůli vám na něho odkaz.

   Smazat
 21. Žuchnout to mělo už v r. 2017, ale díky QE to finančníci odložili, ale o to větší řacha to nakonec bude :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. kosmický dluh Ameriky lze dnes odstranit už jenom kosmickými zbraněmi :-)

   Smazat
 22. Spojené státy fašistické si představují, že se bude hrát podle jejich pravidel. Omyl! Pravidla hry určí jiní a Amíci dopadnou jako Hitler!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Spíš jako tenhle! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/EkGqBuz.jpg

   P.S.: Při své návštěvě Německa v srpnu 1945 si samotný JFK šel prohlédnout Hitlerovu bavorskou rezidenci Berghof i Orlí hnízdo a do svého deníku si tehdy poznamenal:

   „Kdokoli, kdo navštívil tato místa, si dokáže představit, že za pár let se Hitler vynoří z nenávisti, která ho nyní obklopuje, a bude považován za jednu z největších postav, jaká kdy žila.“ A dále pokračoval: „Na způsobu jakým žil a jak zemřel, je něco tajemného, co ho přežije a zůstane živé. Stane se z něj legenda.“

   Což se z kreténskýho liliputního fýrera z Kremlu v čele této vorující židobandy! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   nikdy nestane!

   Smazat
  2. Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  3. 19:05 Tolik putlerčiků zase znát nepotřebuješ! Postačí když poznáš tohodle svýho vypouštěče - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   s Aspergovým syndromem A52! To jen abys nevlít do prdele omylem někomu nevinnýmu, až se budeš vracet z výletu domů!

   Smazat
  4. Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  5. Vyskřekl v 10:14 mizerným jídišem nekrofilní zřízenec z teplický prosektůry, schopnej maximálně dotlačit z pitevny do márnice vozejk se zašitou zdechlinou nějakýho toho komoušskýho geronta, aniž by se přitom probral z lihu co v něm primář uchovává potraty cigánskejch socek, a kterej mu chodí potajmu upíjet!

   Smazat
  6. Tohle přesně ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!

   Smazat
  7. 13:10 O famílii na tvým místě bych radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  8. 18:40
   Tohle přesně ti ty poblbanej podřadnej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  9. 18:47 No jo putlerpšouku, to je dokonce snad celá banda kremelskejch kretenů, tvejch vypouštěčů! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   Smazat
 23. Už se připravují jak na válku kosmickou, tak i pozemní.Když nebudou vládci světa, tak všechno vyhodí do vzduchu a povraždí vše živé.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neocons jsou nenapravitelni debilove .Ale Rus nespi a podivejte se na jeho ponorku jen jedna z mnoha ceske titulky
   https://www.youtube.com/watch?v=hiUooe-rrv4

   Smazat
 24. Nechci být falešným prorokem, ale obě současné velmoci se už teď zadýchávají po dlouhém maratonu studené války. Při tom za nimi trénují noví svěží aktéři jako Čína, Indie možná i Irán... Challenge ?

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.