Reklama

čtvrtek 14. listopadu 2019

Velký podvod na Letné

Růžena Chrastekova
14.11.2019  VašeVěc
Pokud si ještě někdo myslí, že demonstrace na Letné v Praze pořádají nějací novodobí mesiáši, zachránci demokracie, vůdcové občanské společnosti, tak se šeredně pletou a celá ta maškaráda je v podstatě soukromým projektem nedostudovaného a v jiné, Bakalovým Seznamem organizované reality show "Hledá se leader", neúspěšného účastníka.


Tehdy ještě studující, mladý, bezesporu ambiciózní člověk, se do té soutěže, smysl které určitě nejlépe znají Bakalovi novináři, kteří jí vdechli život, přihlásil, aby si otestoval sám sebe, jak dokáže být vůdcem, leadrem, jak dokáže zmanipulovat velké množství lidí. Ostatně, sám se k tomu vyjádřil zde: https://eurozpravy.cz/…/260210-exministr-pecina-vytahl-na…/…

Takže žádná občanská společnost, nespokojenost až taková, že vyžene tisíce lidí do ulic, ale experiment, projekt člověka, který si z nějakého důvodu, který by nejlépe popsali odborníci přes lidskou psychiku. Mladý, vychytralý nepochybně, muž si chtěl otestovat, jak dokáže manipulovat davem.

Jistěže by se mu to nepovedlo, kdyby nevsadil moc chytře na kartu Babiš, rozdělení společnosti na ty, kteří nerespektují výsledky řádných, svobodných a demokratických voleb, jsou nespokojeni s výsledky těchto voleb a mají silnou podporu (logicky) v politické opozici, politických neziskovkách řízených ze zahraničí, části nespokojených "umělců" (granty, dotace, kterým hrozí větší průhlednost u současné vlády) a druhou částí společnosti, nutno říct, že většinovou, majoritní.

Že si zběhlý student dokázal naskočit do proudu té nespokojené menšiny, je pouze a jenom jeho dobře spočítaný kalkul, protože byť v té původní reality show nevyhrál, zadavateli podmínek a pravidel se nakonec víc jak zavděčil tématem Babiš a tím získal mediální podporu Bakalových novinářů, sympatie všech AntiBabišovců, ale i AntiZemanovců, vylekaných "umělců", zuřivé politické opozice.

V podstatě soukromý projekt mladíka, který zcela zřejmě zatoužil stát se hvězdným vůdcem davu, se zrodil přímo do bavlnky hutné mediální podpory meinstreamu, hlavně taky naší/jejich České televize, pražskokavárníků, pravdoláskařů, multikultularistů etc, protože Babiš, ten ďábel, kterému se daří vést tento stát dobře, všechny ty výše jmenované prostě děsně štve. Slušně řečeno.

Dav, toužící po revolučnosti, uspokojený možností nandat to nejvyšším státním představitelům, vybít si své vlastní děsy a běsy, frustrace, léčící si své komplexy, třeba i tím, že mohou, smí být sprostý, vulgární, zlý přímo, si manipulátor a samozvaný vůdce, našel, což nebylo zase až tak těžké s dost silnými podporovateli.

Ono vždy, za každého režimu a za jakéhokoliv státního uspořádání, se najde nějaký ten větší nebo menší dav, který si potřebuje zanadávat, zařvat to "císař je vůl", nandat to nevybíravě těm nahoře, upustit páru, obvinit ze svých vlastních neúspěchů někoho konkrétního. A čím hlasitěji, sprostěji, vulgárnějí, tím větší se dostaví úleva.

Mikuláš Minář není ani moudrý, ani vzdělaný, už vůbec né geniálně inteligentní. Je prostě vypočítavý, po moci prahnoucí manipulátor, kterému se splnil sen být vůdcem davu, hřímat z tribun a ovládat relativně velké množství lidí. Pobočníků si k realizaci svého projektu pár našel, což o to, tlemit se do kamer je pro některé lidi dosažení vrcholu svých snů taky.

Všichni ti, co podlehnou píšťalce krysaře Mináře a vydají se v sobotu na Letnou, nastoupí do připravených svozových autobusů, ale i jinde v republice se shromáždí na podporu soukromého v podstatě projektu jednoho vůdcovstvím posedlého, nedostudovaného mladíka, by si měli uvědomit, že jsou opravdu manipulovaným stádem, davem, který plní jeho zvrácené leadrovské, vůdcovské sny.

Prostě obrovský podvod na Letné.

38 komentářů :

 1. Ale s tím bych vůbec ale vůbec nesouhlasil. Je to nastrčená figurka, loutka a žádný jeho soukromý projekt. Je otázka, kdo tu loutku přesně tahá za nitky a platí to show.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podle oblečení Mináře je zatím Sudetoněmecký landsmannschaft.

   Smazat
  2. A teď si představte, že by se opravdu splnilo, o co Milionáři chvilek usilují: odstoupení Zemana, Babiše, Benešové atd. Kdo by to vzal za ně? Nějak docházejí lidi. Představa, že by vládli piráti starostové a topáci s lidovci a odesáky je děsivá. Do půl roku by nastal totální chaos a sešup na úroveň Ukrajiny.

   Smazat
  3. 19.41-Celou naši zemi by s designovaným premiéram ještěrem dreddym, prezidentem hříbkem satanem definitivně zničili, oponenty poslali do lágrů a zničenou republiku definitivně darovali do špinávých pracek Průselu a Pašingtonu.

   Smazat
  4. Proc mate nejake obavy?

   Ano strasi a z hlediska bezpecnosti je to, rekneme, ruzne. No ani Prahu nedame, uz vubec ne, smrtce na prazkem orloji:

   https://www.youtube.com/watch?v=zD1V70B_siU

   Ale jaka Letna-ny? Miliony slov - o nicem.

   A pamatujte - TGM.

   Smazat
  5. silně pochybuji že by se honorace nechala položit na lopatky nějakym mlynařem ktery misto mouky mele hubou

   Smazat
  6. 18:41 To je úplně jasné kdo tahá za nitky globalizátoři kteří nás chtějí islamizovat a sebrat Český stát.

   Smazat
 2. Proč volby?? Stačí vyjít do ulic a moc si vzít...(A. Hitler)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To jste presné trefil.Jak se ta historie opakuje.Až mrazí.

   Smazat
  2. 19.00 JAWOHL, meine Genossen. Stačí jít řvát na Letnou a užít si svoje chvíle pocitu člena mocného stáda služebných Gójim/untermensch. ANO, dobře už bylo. Prý se dostaví i sudetoněmecké posily a africké roztleskávačky... aby se demokradicky orchestrálně hýkalo, jak student vyklouz zachrochtá. Osli budou bučet, ovce hýkat... kašparům tleskat. Vše k zaříznutí zbytků demokracie oponentů burzovní chátry.

   Smazat
  3. 19:00... PŘESNĚ!!!!!!!!!!
   Helanov

   Smazat
 3. Mikuláš Minář je především marioneta. A kdo tahá za provázky ? No, Putin to určitě nebude.

  OdpovědětSmazat
 4. Taky to může být obyčejný magor - narcis, sebestředný trouba, který se cítí jako bůh - takový praštěný Caligula, to asi byla stejná krevní skupina. Ovšem -kdo a kam odstraní tohoto troubu, až ho budou mít plné zuby? Nebo až své kraviny začne přehánět? Třeba bude konat něco o své vlastní vůli, něco, co není úplně v souladu s pokyny,které dostává, až se bude cítit dostatečně mocný. To bývá začátek konce. Bílí koně nikdy neskončili zrovna dobře, a tenhle trouba je bílým koněm gaunerů, kteří si pořád myslí, že nadešel čas na pražský majdan.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak tem na podiich v 89.to vyneslo balik...asi doufa,ze se k bezpracnym ziskum muze takhle dostat i ted

   Smazat
  2. Ano - tak. Listopad 1989 byl převratem, kdy se z komunistů stali milionáři, miliardáři, zbohatlíci, majitelé továren, půdy, všeho. No a tenhle dorost ( původ -komunistická hnízda) už nemá z čeho se napakovat, tak zkouší spustit něco, co by jim mohlo prospět.

   Smazat
 5. Mě ten Minář připadá, jako novodobý Hitler, ten taky jen řval

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20.10 Spíše jenom povedená JAVANKA (wajang) Hitlera... nevíte někdo, kdo přesně drží dráty?

   Smazat
  2. 20:21 s největší pravděpodobností je loutkovodičem Soroš přes Pánka.Pánek číhá za bukem a v případě rozběhnutí současné "Letné" a dalších určitě připravovaných "demonstrací" bude zázračně vytažen z klobouku jako kandidát na presidenta.Pavel je jen vějička,která už byla davu předhozena .Pánkovo "odejití" z Ruska bude k tomu ještě náležitě zpropagováno,dá se tomu hrdinný nádech,což u spousty lidí,kteří Pavla nemusí zapůsobí.

   Smazat
  3. 21:49...Pánek byl vlhký sen Vendy Lahvičky...
   Helanov

   Smazat
 6. Ale pochopte, že to je výtvor našeho školství a masírovky massmediálních presstitutských kurviček za 30 let. Oni si to to tam jdou přeci užít, vorazit si, trochu si zařvat, to bude přece prča, ještě měli pozvat Gretu aby tam bylo greténů ještě více. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 7. Vahavci , nevahejte a vzhuru na Letnou.....prece nezmeskate prilezitost setkani se zastupci Sudetskych nemcu.....projevte svoji hrdost a zahykejte s nimi jak nespravedlivy byl atentat na Heydricha a ze Benesovy dekrety jsou neplatne a ostudne a ze jste pro navraceni majetku vsech zradcu,kteri vlastne zradci nikdy nebyli...

  OdpovědětSmazat
 8. Za vším jsou prachy a vyčůranost, divím se ovečkám, proč
  hrají roli ovcí a proč potřebují ovčáka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Doufají, že se jim dostane podílu na pastvě... jako těm na pódiu.

   Smazat
 9. Akce Letná? Opět další exhibice ústního průjmu.

  OdpovědětSmazat
 10. Pozor na něho, všichni diktátoři začínali podobně.

  OdpovědětSmazat
 11. Nikdo se nepozastavil zatím nad tím, že za 2,5 roku nezískali v petici ani polovinu z toho milionu, co plánovali mít za měsíc či do půl roku. Navíc i těch pár tisíc podpisů není důvěryhodných.

  OdpovědětSmazat
 12. Tohle je těžký omyl, že si dav potřebuje zařvat. Všechny demonstrace v tomto roce jsou zaměřeny na Babiše a jeho odstoupení, nezávislost justice a Benešová jsou jenom přílepky. Babiš šlápnul na kuří oko živnostníkům a podnikatelům, nutí je platit daně. Jedině tohle může zvednout zadky dostatečnému počtu lidí a dárci na transparentní účet i demonstranti se také rekrutují výhradně z toho milieu.

  OdpovědětSmazat
 13. Albánská stopa za Milionem chvilek pro demokracii?
  http://www.nwoo.org/2019/11/14/albanska-stopa-za-milionem-chvilek-pro-demokracii/

  OdpovědětSmazat
 14. No, závist je velká síla a ta je schopna i převýšit zásady pravdoláskařů. Někteří se od tohoto záměru distancují.
  V každém případě, tady nejde o lidové hnutí, pouze o nenaplněné šrajtofle.

  OdpovědětSmazat
 15. řikejme tomu raději maly podvod ten velky už davno byl

  OdpovědětSmazat
 16. Když tu může "Evropské hodnoty" hájit profesionální onanista, tak nějaký nedouk jako vůdce už nemůže překvapit. Stačí si vybrousit mimiku před zrcadlem.

  OdpovědětSmazat
 17. Když tu může "Evropské hodnoty" hájit profesionální onanista, tak nějaký nedouk jako vůdce už nemůže překvapit. Stačí si vybrousit mimiku před zrcadlem.

  OdpovědětSmazat
 18. Rozumné netřeba přesvědčovat o cílech Letné. Je to dílo diktatury kapitálu a že jeho propagandě naletí především omladina? Její nezkušenost stojí u všech a nejen této "psudorevoluce", když nevíš, tak snadno naletíš, tak byla také již v minulosti vzdělána třeba Hitlerjugend. Ostatně vzpomínám, že podobným zmatením jsem si prošel jako puberťák sám za studentských demonstrací v r. 1947. Když jsme pak narazili v ulicích na šiky našich tatínku a dědů, jak vykročily z bran továren, hned nám splaskly huby. Jo zmatené a hulákající mládí není nic nového. Berme je s pochopením, i oni si projdou školou života a zmoudří, odkloní se z oslnění kapitálem a rádi se připojí k lidem!

  OdpovědětSmazat
 19. Že jsou letošní demonstrace proti Babišovi? No ano, ten je trnem v očích diktatuře kapitálu, od které se trhl a dělá ne pro ni, ale pro občany. Proč oligarcha vstoupil do politiky, když je tak snadné pro ostatní oligarchy vodit na špagátě loutky typu Fialového, Kalousy, Stankňoury, Pospíchaly ...Bartošíky k cílům naplňujícím kasy kapitálu a okrádající stát a občany - tedy proč ten Babiš šel s kůží na trh. A co horší, dělá sociální politiku, zvedá platy, i když ne ve shodě s žluťáckými odbory. A že by bojovali za prozření u nás té s váhami a šátkem přes oči? To tedy určitě ně, to v zájmu oligarchů a jejich diktatury není ani omylem! Smiřme se s žluťáckou demonstrací na Letné, určitě není poslední, ostatně omladina dělala vždycky randál, kravál, bengál, myslela si, že tím povyroste jejich důležitost. A že jsou tam i starší, ale to je jen opožděná puberta, nebo ta druhá, která přichází po čtyřicítce!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vše je relativní, na jedné misce vah má Andy naloženou hodnost oligarchy a člena STB, ale na druhé straně osobní nepoßernost, dynamiku, investiční čuch (byť především pro sebe, ale tím že je daňen doma tak se stát přiživí), jeho sociální politika (byť není jen z lásky, ale je to dobře spočítaná investice do sociálního smíru). Myslím mu to, protože chce táhnout ekonomii státu dopředu a nepodřezává si tak vlastní větev, jako mnoho jiných zbohatlíků, kteří maximalizují zisk dnes a zítra to nechají potopě. Jsem přesvědčen, že jeho podnikání je pod důkladnou kontrolou. I když jsem z jiného těsta, tak Andyho beru, proti těm kecalům a kibicům opravdu maká.

   Smazat
 20. No další podvod proč mě to nepřekvapuje. Dále komparz za 500 Kč a svačina k tomu,to se to pěkně demonstruje. Lepší než vozit kolečka na stavbě že?

  OdpovědětSmazat
 21. Minář je pouze bezduchá loutka, kterou někdo vyrobil a napsal jí režii. Zajímavější by bylo zjistit, kdo je ten loutkovodič.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.