Reklama

neděle 17. listopadu 2019

Viděli jste už vařit z vody? Ne? Tak to jste v sobotu nebyli na Letné

Letná 16.11.2019 vařila z vody
Lubomir Man
17.11.2019
Takový debakl, jaký se na mi na televizní obrazovce rozevíral od sobotní 14. do zhruba 16. hodiny, jsem ve svém dlouhém životě ještě nezažil. Co to vlastně tihleti dva z chvilek (Benjamin Roll a Mikuláš Minář) jako hlavní vytyčovatelé „chvilkovského“ programu vlastně chtějí? Že by snad nezávislost veřejnoprávních mediálních prostředků, jako jsou Česká televize a Český rozhlas?


Co tím proboha mohou myslet? To aby ČT a ČRo byly ještě víc a ještě otročtěji ve vleku jediné politické strany, kterou je TOP 09? Aby tato média ještě víc zakrývala všechno, co se jim a a jejich patronu TOP 09 nehodí, a naopak pozdvihovala do nebe to, co se jim hodí, a tak až ve statky a hrdlo a co nejsprostěji lhala tak, jak lžou už od sametu až dodneška? Aby dál vylučovala z účasti na politických debatách ty politiky a novináře, kteří když třeba i jen jedinkrát vyslovili cosi, co se s politikou těchto veřejnoprávních médií nerýmovalo, měli až do smrti vstup do těchto médií zapovězen, jak by o tom mohli vyprávět pánové Petránek, Zbořil či Best? A naopak aby tam byl pečený vařený ruský emigrant Romancov, který zřejmě, protože ničeho jiného není schopen, co řekne, toť slina plivnutá na Rusko?

Má tohle snad být chvilkový příspěvek ke slovům prezidenta Masaryka o tom, že bez diskuse není demokracie?

Anebo jim jde hlavně o demisi premiéra Babiše? Ale proboha živého, vždyť žádný argument na podporu této jeho demise na Letné vůbec nepadl, jak konstatoval i pan Herzmann z agentury CVVM v debatě k mítinku ve studiu ČT.

A momenty na mítinku vůbec nejtrapnější? Ta kratičká vystoupení pozvaných herců, kteří asi dobře věděli, proč se neztrapňovat déle, než bylo třeba.

A hned potom zpěvácké vystoupení zpěváka Hutky, kterou trapnost na Letenské pláni vygradovala až k transcendentnu.


84 komentářů :

 1. No jo chtěli by sloužit eu do roztrhání těla zrušit V4 v podání nýmanda kocába. A kdosi tu napsal že mají jít do generální stávky to by se povedlo nepotřební komedianti druhořadý politici a zaměstnanci neziskovek. Pozor na ně pokud by se dostali k moci tak by nám ukázali pravou liberální totalitu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Generální stávka? A kdo bude generálně stávkovat? Dnes je téměř vše soukromé. Ne jako v roce 89 kdy bylo téměř vše státní když pominu družstevní apod. Už vidím nadšené kapitalisty jak jim stávkují zaměstnanci za jakousi svobodu a jiné bludy. Nebo se to už změnilo?

   Smazat
  2. Přijde mi legrační, že ti samí lidé, kteří dnes vypískali Václava Klause mladšího, který před třiceti léty na Národní třídě demonstroval, budou dnes večer tleskat a provolávat slávu bývalému kariérnímu komunistovi generálu Pavlovi, který tou dobou dělal lampasáka. To už na to pódium mohli vzít i Ondráčka…

   Smazat
  3. stavkovat mužou ledatak v neděli ato ještě jen když je statni svatek asoudruch kapitalista jim to dovoli protože komunisty vedene odbory ve kterych jsem chviku byl za totače plynule přešli na stranu kapitalismu a nejen v naši fabrice si rozkradli a zprivatizovali co mohli i s rekreačnim střediskem a vybavenim proti rekreaci silně protestovaval havel aby se sam pak se sašou vondrou valel v rekreačnim středisku tehdy ještě federalu řadovym členum dali z odborařske hlavni pokladny kde byli našetřene miliardy po tisicovce a bylo po odborech jen vedeni zaračně zbohatlo a zustalo a to je cela pohadka o tom že nejsme jako oni což je vlastně stoprocentni pravda

   Smazat
 2. Taky jsem tu nádheru viděl a já na rozdíl od vás pochopil, to jasné poselství. Až přijde krize, není otázka zda, ale kdy přijde, mohl by to být takovej mazec, že pak už nejenom obrazně ale i skutečně ovčané budou doma vařit z jenom z předražené vody a kdyby to tady Hitlerjůgend vzal do ruky, tak to už by mohlo být úplnou likvidací českého národa. To jsou takové podprahové vzkazy, které je nutno brát vážně. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rudocancy! Za Protektorátu byli Češi vždy uváděni jako árijský národ a v osobních průkazech měli uveden rodokmen předků; z českých chlapců se měl vytvářet nový nacistický vůdcovský dorost na elitních školách NAPOLA; čeští muži měli být přijímáni do řad SS; „česká krev“ byla zákonem chráněná před míšením se Židy… Etablovaná česká historiografie k těmto skutečnostem mlčí, jelikož se tato historicky podložená fakta nehodí do narýsovaného konceptu, podle nějž neměli Češi v nové Hitlerově Evropě fyzicky co pohledávat. Prolhaní, sebechvalní a sebeklamní Čecháčci jsou mistři světa v obrazoborectví, strhávání soch a symbolů, přejmenovávání ulic i vlastního státu a falšování vlastní historie, založené na bratrovraždách a zákeřných záludnostech. Bohužel se ukazuje, že nedorostli pro vlastní samostatný stát, nezaložený na literárních a politických padělcích a intrikách, jakož i na uplacených rakouských dezertérech. Bohužel o zpustlou Kotlinu už nikdo z vyspělejších sousedů nestojí (aby si vlastní stát nezamořil)!

   Smazat
 3. Proč si ti mladí čuráčci neuvědomují, že čím víc budou kvákat,
  tak to bude čím dále méně účinné.
  Ale nedivím se, nezažili dobu o které rozumují a tak nechápou
  že komanči taky tak podobně zbytečně kvákali, nosili hadry
  na dvou hůlkách, pentličky , fangličky a furt ať někdo žije.
  Časem to bylo taky k zblití. Vidím, že potomkům Ukomunistů to zůstalo v genech.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano-Ukomunisti vidí,že jejich a Husákovy děti zaplní bezmyšlenkovitě Letnou,kdykoli je Miky svolá!Inu-je to výchovou.Jablka nepadají nikdy daleko od stromu!

   Smazat
 4. Nepřipadala jsem si jako na české demonstraci, ale spíše bruselské, co se týče vlajek. Do budoucna vzkaz- jakákoliv snaha o hospodářskou samostatnost bude v zárodku tvrdě trestána. Zůstaneme kolonií západu na věčné časy a nikdy jinak

  OdpovědětSmazat
 5. Na můj vkus tam na těch milión chcanek málo TOYTOYjek☺

  OdpovědětSmazat
 6. Na světě je tolik pitomců, že s přehledem zaplní jakoukoli pláň.
  Poskoci, udavači, závistivci i tlučhubové zde byli a budou. A o co jim jde? Sami dobře nevědí. Jen škodí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ohledně počtu hlupáků, ovcí a jejich dětí na Letné, to dobře rozebral Valenčík. 550m x 250m= 137250 m2 x 2 os/m2= 274500 osob - údaj organizátorů cca 300 000 osob. Podle snímků z policejního vrtulníku, byla zaplněna přibližně třetina té plochy - 45750m2. Při dvou lidech na metr čtvereční, by to bylo 91 500, při třech na metr, 137 250...

   Smazat
  2. 25:03
   Souhlas,ani lhaní havlogreténům nejde!☺

   Smazat
  3. Rozhodně to nepřekročilo rekord, kdy na Heidrichově tryzně na Václavském náměstí a přilehlých ulicích bylo přes tři sta tisíc Pražanů a to je tam nikdo nenaháněl a byli tam zcela dobrovolně. Geny se nezapřou...

   Smazat
  4. 16:58 Nemyslím si, že tam tehdy byli dobrovolně, ale ze strachu, aby je někdo neudal. Ale tyhle tupouni tam jdou dobrovolně, dokonce s tibetskou vlajkou, jako kdyby věděli něco vo Tibetu.

   Smazat
  5. Ve 25:03 se tu zastavil pouze tento tvůj vypouštěč - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   a než zase zmizel, napsal abys mazal zpět do jeho lejnolíhně!☺

   Smazat
 7. Prosím o upozornění kdy bude,nebo kde je ke shlédnutií projev premiera Babiše (odkaz)z Národního muzea. Děkuji.

  OdpovědětSmazat
 8. Souhlasím jen s polovinou, beru Letnou vážně a nestačí ji hodnotit jen jako trapnost. Souhlasím s názorem, že ti dva moderující kluci jsou pod režií, která je za oponou. Mé obavy pramení z nestability situace a mám obavy, že padla slova podobná ultimatu,která skutečně do demokracie nepatří. Je vina opozice, která není schopna využít šancí které nabízí v parlamentu demokracie,připadně mimořádných voleb. Tahat za brzdu přes ulici s ultimáty je nefér a nezodpověné. Hrozba neřizeného teroru, která probíhá v Hong Kongu, v Barceloně nebo ve Francíi je důsledekem nezvládnutí situace.Vždyť i Majdan nepřinesl žádné řešení Proto prosím, nehecujme se navzájem a hledejme řešení, které nabízí demokracie, myslíme-li to s naší zemí vážně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je právě ten problém. Když každý chápe podle sebe. Oni chápou demokracii jako co chci můžu a proti komu chci. Dodejte si "druhou" stranu sám.
   Slovo demokracie původně znamenalo právo hlasovat a tím vládu pro vyhrané voliče v otrokářské společnosti. Takže oni nelžou.
   Nám vtloukají, že je to vláda všeho lidu s právem hlasovat. A to je obrovský rozdíl.

   Smazat
  2. 13:57 O čem chcete diskutovat s greténem, kterej si rochní rypák v mainstreamu a sežere každou režimní lež ?

   Smazat
  3. 17:34 To je fakt úplně stejné jako kdyby chtěli "diskutovat" místní odulci*)! Tihle pilní v trolení, jinak ale zapšklí, na Putlerových prdech závislí, neproduktivní blbci by sice moc rádi škodili, avšak pouze smrdí. Ruské přísloví: Psí/čubčí (a tedy i parazitický čecháčkovský, ovaroidní, pitomiovský, fálmerovský a burešovský) hlas do nebe nevolá. Jsou ti umanutí, lúzrovití, sprejerovití, ovaroví a zaprdění diskutéři s falešnými jmény, tituly a institucemi (včetně těch burešovsko-čobolovských) opravdu tak blbí a ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných médiích chorobně závislí, potrefené husy, nebo jen placení provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB a KGB ??? Jak málo stačí ubohým, neschopným, nezaměstnatelným, samolibým a líným sockám ke štěstí: Vyblít se namísto produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou p….l. Obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí. A ještě by chtěl bez vlastní osobní odpovědnosti zasahovat anonymně referendem do osudů spoluobčanů. Geniální politický trik, prosazovaný postkomunistickou tripartitou: internetové diskuze.
   Nabuzené lemplovské, dluhy neplatící a neproduktivní socky vypustí nahromaděnou žluč a střevní plyny (přímá demosrácie) a neřádí pak už na náměstích:-)))

   *) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 9. Díval jsem se jen zběžně. Výkřiky toho hloupého zrzka a po té aplaus degenerátů. Věřím, že kdyby začal na podiu hajlovat, tak to stádo ihned hodí prsty do véčka, aniž by věděli vlastně proč. Je to celkem smutný pohled.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ten nedouk zrzek mi připomíná jednoho lakýrníka, za kterým pak šlo 80% národa. Fašouni v Německu nebyli taky žádná elita národa, přesto ho ovládli. Ať je to jak je to chlívkaři mají našlápnuto. Budou li stále otravovat, využijí toho kriminální živly a bude čamigo jako ve Francii, Hongkongu atd. No, když to zůstane v Praze tak je mi to jedno. Vlastně na Letné byli ti více vzdělaní a inteligentnější demonstranti, co nevolili Zemana. Samozřejmě, že to nebyla nějaká lúza!

   Smazat
  2. To nejde srovnat Hitlera a Mináře - naštěstí. Ale fašistické manýry to chvilkové hnutí má, ne že ne. Právě den před demonstrací na Letné šel v TV dokument o cestě Hitlera k moci. On taky zkoušel cestu puče. Ale nakonec se k moci dostal demokratickými volbami. Teprve když získal v parlementu většinu, tak zařídil jeho seberozpuštění. Snad by se měli na ten dokument podívat účastníci letenské akce. A protože patří k té více vzdělané a inteligentní části národa (jak o sobě tvrdí), třeba by něco pochopili.

   Smazat
 10. Prezidentské volby jsou evidentně otázkou pár měsíců, je třeba začít topit pod kotlem. Již brzy se karta otočí!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:12
   A jaký vlhký sny tam máš ty poblbanej havlogreténe dál?☺

   Smazat
  2. 300.00 lidí není sen, to je realita. Tahle země bude brzo zase naše...

   Smazat
  3. 15:08
   To víš ty PYJáte z TROPičky!☺

   Smazat
  4. Anonym 15:08
   Tahle země bude brzo zase naše.. ?
   To znamená koho (?), ty jsi kdo, ty staečný Anonyme?
   A co znamená "zase" ?
   Tahle země je, byla a bude všech kdo v ní žijí, což jsou převážně Češi. Možná se ti to nelíbí, ale musíš ten fakt přijmout.

   Smazat
  5. 15:08 Nebude, nemaj Ideu ani Vůdce. Tyto masy ve své podstatě jsou zženštilé a potřebují být vedeny, ale nesmí mít v čele nějakého ráčkujícího opilce, profesůrka s hláskem jako konipásek a ukradeným perem v kalhotách, nebo uslintanýho žvanila s holí či šimpanzoidního jako krysa z kanálu pištícího estebana, ale ani ryšavého nedouka s krosnou na hrbu. Masy potřebují vidět před sebou na tribuně muže s holínkami, který udeří do pultíku s mikrofony a zařve: "Toto je správná cesta!"
   A tak to dnes mohu shrnout prohlášením, že já jako neznámý jedinec jsem povstal proti neobolševismu a zahájil boj s tímto rudým lejnem a neskončím, dokud jako jev definitivně nezmizí ze života nejen Čechů!!! Jen napneme-li k tomuto posvátnému cíli veškeré své síly, vůli, důmysl, píli a houževnatost, jen pak budeme moci opět začít stoupat k výšinám, tak jako kdysi naši dávní předkové, kteří nedostali výsadní postavení na Zemi darem, nýbrž si ho museli za cenu nesmírné brutality vybojovat!

   Smazat
  6. Takové shromáždění, to není nějaké vyslechnutí několika blbostí čtených z papíru bezvýrazným zrzounkem v hnědým svetru! K masám shromážděným s pochodněmi a bubny na Letné musí znít burcující hromový hlas, který nepřehluší ani jejich frenetické burácení! Budu říkat toto:

   "Musíte být pružní jako kůže baťovek, pevní jako ocel z Vítkovic, hbytí jako šumavský rys! Ve vašich pohledech chci zřít záblesk krušnhorského sokola!"

   A pak zpěvy a pochodový tvar s pochodněmi, provolávání slávy dlouho, dlouho do noci a né, že se rozejdou za půl hoďky na tramvaj či na metro!☺

   Smazat
 11. https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/milion-chvilek-pro-demokracii-protest-opozice-parlamentni-strany-andrej-babis_1911170958_cha

  národní FRONTA! ALE NÉ ČESKÉHO NÁRODA

  OdpovědětSmazat
 12. 13:58
  Souhlasím, prosím přemýšlejte,chceme tu barikády a hořicí auta? Já ne, ale blbečků se tu najde dost, kteří touží
  "zatopit pod kotlem".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chceme tu lháře a ruského švába prezidentem? Chceme tu estébáka a podvodníka premiérem?

   Smazat
  2. 14:37
   Udavač,vlastizrádce a amianální ksindl BYL PREZIDENTEM,TO STAČÍ!!!!

   Smazat
  3. 14:37 Nechceme tu stupidního debila jako seš ty

   Smazat
  4. 15:24 Nezapomínej že šlo o tvýho biologického tatínka! Jen ti to neměl dlouho kdo sdělit, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 13. Dobrý den.
  Doporučuji:
  "Speciální projekt organizace Člověk v tísni a redakce týmu Seznam Zprávy. Netradiční vzdělávací soutěž, která hledá pro Česko mladé - budoucí - lídry." (ca rok 2017-2018)
  a výsledek - Minář - zatím neprošel, ale stále se učí,
  video + článek
  https://eurozpravy.cz/domaci/politika/260210-exministr-pecina-vytahl-na-organizatora-protibabisovskych-demonstraci-stare-video-tak-si-ho-pekne-poslechnete-vzkazuje/?fbclid=IwAR01ZHfyftYoplktfkKWQFfrcAPkGUmwCGHhiYrQ0TX-AS1Zs2UrJymWYWA

  Hezký den.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Doplněk.
   Omlouvám se, zapomněla jsem dát odkaz na originál toho "Hledání lídra..."
   https://www.seznamzpravy.cz/sekce/hleda-se-leadr
   To je tím neustálým Ctrl+C a Ctrl+V. Dík za pochopení.

   Smazat
 14. Opet nejsme nijak originalni...Uz to probehlo s Navalnym v Rusku.Pak v Madarsku a Polsku...Vsude zkousi likvidovat zabehly zpusob "demokracie",kdy se vlady meni volbami

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zapomela jsem na USA...tam neco podobneho probiha take

   Smazat
  2. 14:27, ano v USA je to něco podobného. To jen Honolulu stále nechápe, že je na jedné lodi.

   Smazat
 15. Mno, beru za prokázané, že se v české společnosti nahromadilo napětí dané nespokojeností s realitou i rozporem mezi propagandou a žitou realitou. Toho chytře využily a využívají síly reprezentované tzv. „chvilkaři“, kteří si našli nepřátele na vrcholných místech státu, kterým lze snadno přičítat vinu za cokoli a tak, prakticky bez jakéhokoli rozumného zdůvodnění vyvolávat nenávist, závist a zlobu a tu využít ke změně mocenských poměrů. Jak se ukazuje, není nic jednoduššího, než pokřikem o morálce a tlakem na emoce burcovat dav proti komu a čemukoli. Nic nového, Je to metoda, která se i u nás znovu a znovu uplatňuje. Nešlo, náhodou v listopadu 1989 o cosi podobného? Takže, až do vyčerpání, oslavujme. Všechno to už tady, jak za svůj docela dlouhý život vidím, všechno to už tady, i jinde, zřejmě bylo. Oslavujme!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:35 Bylo to trochu jinak, nejdříve se stanovili nepřátelé a teprve poté začali za prachy pěstovat milion chcanek.

   Smazat
 16. Jistě, není problém sehnat dohromady dav lidí nespokojených s vlastním životem, frustrovaných z vlastních problémů a neúspěchů, kteří jen hledají hromosvod, na němž by mohli své frustrace vybít.
  Stačí jim zajistit logistiku, zaplacené jádro davu, podporu v mediích, jednoduchá hesla, pár dokola omílaných lží a reklamu. A další parta snobů, co musí být vždy in se jen přidá a výsledek jsme viděli 2x na Letné.
  Podceňovat to by ale dobré nebylo. I hlupáci mohou být načas úspěšní.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "není problém sehnat dohromady dav lidí nespokojených s vlastním životem, frustrovaných z vlastních problémů a neúspěchů, kteří jen hledají hromosvod, na němž by mohli své frustrace vybít."
   ==========================
   Tak to je vážně zajímavé, že vy, rudí frustráti, jste schopni se slézt maximálně v počtu pár desítek.

   Smazat
  2. 15:15. Přesně. Stačí jim svůj mindráček na chvilku zhojit tak, že vymýšlejí nesmyslná hesla a vyřvávají sprosťárny v naději, že je zabere TV a užijí si tak svůj zlomek vteřiny slávy...
   Heriot.

   Smazat
  3. 15;48
   Ty se slezou v menším počtu,ale bez placení ty poblbanej havlogreténe!☺

   Smazat
 17. Táto šaškáreň prichádza skoro. Ešte žije príliš veľa ľudí, ktorí zažili "revolúciu" v 89-om ako dospelí a tí dvakrát zo seba debilov robiť nebudú. Takže nashledanou za 10 rokov, alebo radšej viac.

  OdpovědětSmazat
 18. Vážně? Debakl spíš je, když se pohrobci z rudé sekty typu soudruha Mana slézají na svých mítincích v počtu desítek kusů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1545
   Ty se dle tou zdarma,milion chcanek musí platit!!!☺

   Smazat
  2. 15:45 Vážně bobečku? Já jsem ale úplně spokojenej, mě stačí když jsou zloději v opozici a ne u koryt, na Hradě Zeman, Babiš a Benešová na místech kde je voliči chtějí mít, takže nemusíme vymýšlet nějaké drahé 3.14čoviny, kdoví kým placené. Takže zklidni hormon a mazej demonstrovat až budeš před kamerou tak zamávej. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  3. 16:24
   Až na to, soudruhu, že Babiš si s takovýma rudýma zkrachovancema jako jsi ty leda tak vytírá prdel.

   Poslouchal jsi jeho dnešní projev? Jak oslavoval revoluci, vynášel do nebes Havla, studenty, disidenty? Tušíš vůbec při své nekonečné tuposti, že Babiš je jednoznačně PROunijní a PRONATOidní? Víš, že je jednoznačně pro kapitalismus a volný trh?

   Jak moc blbej musíš být aby jsi se svým rudým mozkem a světonázorem byl s Babišem u moci spokojený?

   Podepsán volič ANO, antikomunista.

   Smazat
  4. Jasně. Kdo má trochu rozumu ví, kdo je Babiš. Je ze stejného těsta jako ti na Letné. Jen jeho mimikry dočasně matou nechápající. Paraziti všech zemí, zdechněte!

   Smazat
  5. Babiš je hlavně slizký oportunistický had.
   A to po celou dobu co se vyskytuje v politice.
   Ten bude žvanit cokoliv, když bude mít pocit, že mu to přinese prospěch.
   Příklad: Realita ANOJourová vs Babišovo se natřásání před domácím publikem, v podstatě lhaní.

   Smazat
  6. Já to vidím spíš jako stínohru. A ty stíny vrhají především Trump a jeho oponenti. A i kdyby jeden jak druzí byli slizkými oportunistickými hady (a nejspíš i jsou), stejně budu fandit, a sice Trumpovi. A tak jako nemůžu fandit Hillary, tak nemůžu fandit ani Minářovi a jeho chvilkařům. A důvody? Když se vrátím k USA - jasné nade vší pochybnost.
   Čili házet všechny do jednoho pytle, je tak trochu demagogie.

   Smazat
 19. Až tu budou demoškůdci čtyřicet let, pak se uvidí.
  A to budou mít výhody k srovnáni. Staří už většinou nebudou
  a taky čas, nové technologie, budou hrát pro ně.
  Jako jistá spravedlnost to asi srovná. KRIZE ! Pak i rok 1933

  OdpovědětSmazat
 20. Já už ty herce nemůžu ani vidět.Na filmy, kde hrají vůbec nechodím.Sestřenice z Ameriky nevěřila vlastním očím, že Mádl hraje prince, nezdál se jí hezký a Issová zkazila pohádku Sedmero krkavců, též tam není vůbec pěkná. V civilu jsou sympatičtí, ale na takové role je třeba vybírat krásné herce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Herecká kariéra těchto hvězd vrcholí v reklamové tvorbě 4. kategorie. Na víc momentálně nemají. Těžko říct, kdo z nich je trapnější.
   V.

   Smazat
 21. Nedomnívejte se, že naši lidé nejsou (mnohdy velmi lehce)zmanipulovatelní. Šel jsem na Letnou, abych se dozvěděl od mladých, co je na pláň žene. Mladí ale nejsou příliš chotni diskutovat s nositeli jiného názoru, jak to trefně popsali američtí psychologové Lakianoff a Haidt v knize Rozmazlování americké mysli. Komentář ke knize zveřejnily Lidovky 12. října. Nevyšla diskuse s mladými, hovořil jsem se zralým padesátníkem ze Šumavy, který přijel i s rodinou. Na začátku jsem se dozvěděl, že pokud nám hrozí migrace, tak jen z Ruska, na českou televizi se nedívá, protože lže, neboť je řízená Babišem a Zemanem, Bakala měl být zavřený společně se Zemanem a Sobotkou, protože ti mu to prodali. Další informace z jeho úst byly v podobném ladění a nelze mu zazlívat rozhořčení, nebyl to rozhodně prosťáček k politování. Byl jen produktem masivní propagandy a osobní lenosti, pokud to tak mohu říct, zajímat se o politiku a veřejný život v kontextu, s nahlédnutím do alternativních zdrojů. S podobným přístupem k politice si umím představit, že budoucím prezidentem může být i generál Petr Pavel, rozněžněný Kalousek nebo třeba i nějaký pepa arnošt, vytažený z klobouku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak soudruh ze Šumavy v tom má trochu bordel, asi to bude tím, že honí kůrovce.

   Smazat
 22. Zopakuji to z jiného článku.

  Trouba Minář dává někomu ultimáta? :-) Prý nechce politiky, kteří lžou, kradou, ale přitom ho takoví podporují. To je vůl. Navrhoval bych vytvořit totéž

  ULTIMÁTUM PRO MINÁŘE
  ULTIMÁTUM PRO MINÁŘE
  ULTIMÁTUM PRO MINÁŘE

  1. Pokud požadujete po Babišovi, ať se zbaví Agrofertu kvůli střetu zájmů, my požadujeme, ať všichni vaši umělci a rádoby umělci SE ODSTŘIHNOU OD DOTACÍ, dali výpověď v divadlech beroucích dotace a ukončí spolupráci s ČT, aby se zbavili podezření o střetu zájmů, když právě propagandistická ČT jim dává vydělat.

  2. Zveřejněte všechny zvláštní a soukromé linky busů a vlaků, které svážely demonstranty a které jsou potvrzeny i v mainstreamovém tisku (například dnes zvláštní vlak z Českých Budějovic) a kdo je financoval a omluvte se národu a premiérovi Babišovi a přiznejte, že si kupujete část demonstrantů! Tuto omluvu žádáme výslovně i po slepici Filipové, nebo jak se jmenuje (ta, co se soudí s Babišem).

  3. Vysvětlete občanům, proč vám naprosto nevadí např. nehorázný solární tunel, nehorázné exekuční praktiky (milion lidí v exekuci), restituční podvody, Bakalovy podvody, podvody při privatizaci vodní sítě, nedostupnost bydlení a další problémy, které zcela ignorujete.

  4. Pokud vám vadí lži a krádeže, jmenujte na svých demonstracích politiky, kteří toto dělali nebo tomu napomáhali během 30 let od převratu a mnozí jsou stále aktivní a mnoho let sedí v různých zavedených stranách. Jmenujte je, odsuďte a distancujte se od nich, jinak opět dokážete, že jste jen loutky demožumpy, ať už vědomě nebo nepřímo.

  5. Omluvte se, Mináři za drzé obelhávání občanů, protože jste tvrdil, že nemáte politické cíle, ale přitom je doloženo, že jste se tajně scházel s Čižinským a Hřibem, jelikož vás při tom nachytali. Nemluvě o tom, že z vašeho rádoby programu zůstal jen politický boj proti Babišovi.

  Pokud nesplníte podmínky našeho ultimata, budou zváženy demonstrace proti vám, Mináři, a případné trestní oznámení na vás a váš podvodný spolek za podvod a neoprávněné obohacování. Jelikož si z příspěvků, které vám zlblí lidé posílají, financujete své pohodlí a živobytí a kamuflujete to nekonečným samoúčelným mejdanem na pódiu.

  ULTIMÁTUM PRO MINÁŘE

  Souhlasíte?

  OdpovědětSmazat
 23. Není zrovna radostné číst tu intelektuálně ubohou argumentaci, která reaguje na úvahy o tom, čím, jak, kým a proč jsou vyvolávány protestní akce na Letné. Rudí, komunisti, kdo netleská je "lůzr", nemorální Babiš se Zemanem. Nic o současné společenské realitě. Můžeme cestovat, přitrouble remcat, máme banány a hajzlpapír, "Rusáci" jsou primitivní gauneři a Číňané nic neumí, zatím co USA zachraňují svět a lidská práva humánními prostředky. Jako například Agens Orange. Taková se tady projevuje hloubka myšlení. Nesvéprávná děcka.

  OdpovědětSmazat
 24. Krize a ne ledajaká, třeba jako ta prkotina co byla před 10 roky, ale pořádná, není už na kom se přiživit, Rusko ani Čína posloužit diktatuře kapitálu nechtějí a tak nezaměstnanost půl milionu, kéž by tak malá. S tím již také dnes horentní sebevražednost - i matek s dětmi!!! Samé radosti, bezdomovectví, tatíci neplatíci výživné na nemanželské děti, žebráci, dlužníci pod sekyrami exekutorů a tak vymírání národa v té době bude vítáno! Máme se jako nikdy předtím, sice bez sociálních jistot, s vysokou kriminalitou, s bezohledným předváděním boháčů v bourácích na silnicíchm, s chatrným právem peněžně slabšího... Zase samý pokrok! K sociální revoluci! Čím dříve Babiš padne, tím dříve bude pořádná krize a tím dříve další Únor 1948. Ta Letná na tom pilně pracuje!

  OdpovědětSmazat
 25. Odpovědi
  1. Biskup by měl být na intelektuální a morální výši. Nezapomenu na primitivní větu Malého, kterou pronesl na Letné v listopadu 1989:"Gusto, je tu husto".

   Smazat
 26. Co tím proboha mohou myslet? To aby ČT a ČRo byly ještě víc a ještě otročtěji ve vleku jediné politické strany, kterou je TOP 09?
  =====
  a Babišovi je to fuk
  nařídil - schvalte zprávy ČT

  OdpovědětSmazat
 27. No vždyť tam bylo mnoho komediatů, kteří znají pohádky a umí uvařit sekerkovou polévku. Pro debily to je taková, kdy se hodí do vařící vody sekerka a potom se dodávají ty podstatné suroviny. Takto nás okradli po úspěšném převratu v r. 1989 spřátellené západní mocnosti za vydadné pomoci Gorbačeva a tím i SSSR. Prostě nás prodali. Jen idioti si to njepřipouští.

  OdpovědětSmazat
 28. Pánové či dámy z 16:30 19:08 a 19:35, jó to je holt ta demokracie, Babiš i Zeman byli lidem této země řádně zvoleni a budou svůj mandát vykonávat do příštích voleb, ať už se vám to líbí, podle těch zoufalých výkřiků spíše nelíbí, i kdybyste se vzteky třeba po.rali. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:17
   No pokud zvládáš, ruďochu, aspoň základy češtiny tak jsi mohl pochopit, že zrovna já s Babišem nemám žádný problém. Dokonce jsem volič ANO, příště možná Trikolory.
   Legrační ale je jak za Babiše kopou dementní ruďoši v přesvědčení, že právě on je bojovníkem za jejich rudé zájmy. No chytří jste nikdy moc nebyli. Takže jen houšť a větší kapky :-D

   Smazat
  2. 20;45..Proc porad dokazujete svou jednoduchost?..Na to nekde nekdo leti?

   Smazat
  3. 20:47 Kdo je tady zvědavý na tvůj zkurvený život.

   Smazat
  4. Putlerprd z 20:47 byl smazán ...

   Smazat
 29. 20:45
  Tak to máme brát tak, že ty taky patříš k těm dementním ruďošům, což by tvým výlevům odpovídalo?

  OdpovědětSmazat
 30. Nic méně, házet autorstvi těch nedůstojných podpásovek na jiné, se asi dalo očekávat, protože režie je skrytá za oponou. Přenos z Letné, se diametrálně lišil od záznamu z Národní.Kde byl málem lynšován Klaus jr s malou dcerunkou v náručí. Kdo vytváří takovéto samozvance, přivlastňující si roli soudců ? To vše před malým dítětem, provedení opravdu hodné hnědých košil. Hrdinové, ústa plná demokracie a váš výsledek na sebe nenechal dlouho čekat,bez přihlášení se k zodpovědnosti, schováváte se za dva kluky a sami jste neviditelní. Proti tomu co provedli Klausovi je pištění na premiéra jen nevkusné a neevropské hodící se spíše do Afriky. Obě preformace jsou tou nejlepší vaší vizitkou (odpovídá to úrovni jak s utajenou kamerou vtrhnout do bytu psychicky nemocného hocha), snad teď všem konečně dojde s kým máme tu "čest" , styďte se.

  OdpovědětSmazat
 31. no... Nějak v tom plavu, protože pro mě je Maxipes Fík právě symbolem mého dětství a socialismu. A on si z něj ten MiMi dělá antikomunistickýho maskota..?!??

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslím si, že je všeho schopen, příště třeba přijde s ikonou Kazaňské bogorodice i když oblíbená nahnědlá košile, napovídá i jiné možnosti.

   Smazat
 32. František Minář |krycí jméno: Střelec |narozen: 21.08.1960 |registrační číslo: 14494 |útvar: SEO KS SNB České Budějovice |

  https://www.abscr.cz/data/pdf/knihy//CSB/CSB_12.pdf
  strana 62

  Dnes:

  https://www.rzp.cz/cgi-bin/aps_cacheWEB.sh?VSS_SERV=ZVWSBJVYP&OKRES=&CASTOBCE=&OBEC=&ULICE=&CDOM=&COR=&COZ=&ICO=&OBCHJM=&OBCHJMATD=0&ROLES=P&JMENO=Franti%B9ek&PRIJMENI=Min%E1%F8&NAROZENI=&ROLE=&VYPIS=1&PODLE=osoba&IDOSOBY=f03dc6c7e2db412315&PRESVYBER=1&IDICO=fe32c9c7eed64126&HISTORIE=0  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:17
   Dotaz, to je pan otec hospodský ?

   Smazat
 33. Vařit z vody je normálka. Letňáci ti ale vařili z fekálu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Milion rezavých chrlů rozsévá v lidech nenávist, rozvrací stát, rozdělují společnost a v republice, kde proběhly svobodné volby ve prospěch ANO a Babiše, dělají rádoby demokratický, ale opravdu neskutečný nepořádek.Jen nedemokratyčtí diktátoři, co mají plná ústa demokratické pěny, si určují ultimáta a svá pravidla chodu dějin po svém.Děkuji Mikymu, že nám všem osvětlil a vysvětlil, které ty demokratické strany je nutno volit a v kterých se uplatňovat.Právě tyto jmenované strany se podílely na zmaru a rozkradení státu, včetně mizerných zákonů, za což jsou plnně zodpovědné a pro většinu z nás tudíž nevolitelné!

   Smazat
 34. UDAJNÍ ZEMĚDĚLCI,všimněte si že všichni prý ti zemědělci měli stejné traktory zn.John Deer. Udajně s různch koutů ČR přijeli na Letnou ve stejný čas.Zajímavé. Jsem přesvědčen že O ŽÁDNÉ ZEMĚDĚLCE NEŠLO,Milion Chcanek si půjčili traktory a dělali jako že je podporuje vesnice. Na tohle jim opravdu mohou skočit pouze sluníčkářské choré mozky.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.