Reklama

sobota 23. listopadu 2019

Vučič oznámil, že Srbsko odmítá vstoupit do NATO nebo OSKB. A vyzval EU, aby si přestala hrát s Balkánem jako s loutkou

23. 11. 2019 russian a russian
Srbsko nemá v úmyslu vstupovat do NATO nebo OSKB, země se hlásí k politice vojenské neutrality, prohlásil srbský prezident Alexandr Vučič. "Svou politiku vůči Rusku nezměníme. Zachováme bratrské vztahy, nebudeme měnit politiku, nevstoupíme do NATO nebo OSKB", cituje jej TASS. V dubnu Vučič, když komentoval odmítnutí země vstoupit do Severoatlantické aliance, uvedl, že Bělehrad nyní může pravým jménem nazývat agresi NATO v roce 1999 a považovat ji za zločin proti lidu, nikoli za "vojenskou operaci".


Vučič vyzval EU, aby si přestala hrát s Balkánem jako s loutkou
Srbský prezident Alexandr Vučič během setkání v Bělehradě se svým severomakedonským protějškem Stevo Pendarovským poznamenal, že Evropská unie manipuluje s přáním balkánských zemí vstoupit do aliance, a vyzval k ukončení této praxe.

Vučič varoval makedonského vůdce, že i když Evropská unie přijme kladné rozhodnutí ohledně připojení země k alianci, "tato radost bude trvat 15 dní", a potom vyvstanou otázky ohledně dalších akcí.

"Dosud jsme neviděli výsledek. (EU, pozn. RT) má právo se zabývat sama sebou, svými problémy, metodologií ... Ale pokud teď já řeknu svému národu tady, v Srbsku: lidé, zítra, pozítří víme přesně, co bude, tak to ve skutečnosti nebude záviset na nás", cituje Vučiče agentura RIA Novosti.

Srbský vůdce připomněl, že když se zástupci balkánských zemí účastní jakéhokoli fóra EU, jsou neustále nuceni zdůrazňovat, jaký význam pro ně má evropská integrace, a stěžovat si na sousední státy.

"Naučil jsem se to u naší kanceláře pro evropskou integraci, jako veršík, a všichni ostatní se to také naučili ... A tehdy nám tito "tátové a mámy" z Evropy říkali - vidíte, jaké problémy dělají ti ve Skopje nebo ti v Bělehradě?", řekl Vučič.

Podle jeho vyjádření si tak Evropská unie s nimi hrála "jako s loutkami", a nastal čas s tím skončit.

"Ode mě už nikdy neuslyší nic špatného o někom z regionu. Já jim budu přímo říkat, co si myslím ... aby si už s námi nehráli jako s loutkami, jako tomu bylo doposud", zdůraznil srbský prezident.

19. listopadu generální tajemník NATO Jens Stoltenberg oznámil, že Severní Makedonie by mohla do aliance vstoupit začátkem roku 2020.

Doktor historických věd Arťom Uluňan v rozhovoru s NSN vysvětlil rozhodnutí Makedonie změnit název jejím úsilím zajistit si plnou integraci země do NATO a EU.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

83 komentářů :

 1. Skvěle bratři Srbové co já bych dal za neutralitu pryč s nato a eu nebo nás ve finále poženou na Rusko.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Před časem Jakub Janda vyzval mladé, aby se přihlásili všichni, kdo jsou ochotni jít do boje proti Rusku. Vzhlem k tomu, že o počtech dobrovolníků mlčí, bude jich celá armáda. Až tito nastoupí k boji, Rusové umřou - ale smíchy.

   Smazat
  2. 23:42...Tak mně bohatě stačí že nás nutěj vyrábět teroristy na BV,v Mali i jinde.
   To si nedovolil ani Kreml zatahovat nás do svých pochybných dobrodružství v Afghánistánu.
   Helanov

   Smazat
  3. To asi ano... V nedávné reportáži byla vidět nadváha a fyzická nezdatnost podle věku.
   Předškoláci a první, druhý ročník ještě dobrý a snaha.
   Dál už se jen stupňuje neochota cokoli fyzicky dělat a stoupá i váha. Skoro nikdo nepřeskočí švédskou bednu a kotoul udělá 1 z 10.
   Všichni si dělají pořád srandu, ale vy všichni víte, co byste dělali, kam byste šli v případě nějakého konfliktu nebo třeba nějakého velkého výkyvu počasí, výbuchu, kalamity?
   Vždyť ti mladí mají vymyté mozky politikou a kavárnou, ale v případě vypnutého proudu by asi nedokázali vůbec NIC

   Smazat
  4. Neuveritelne statecni srbove ,nedaji se zkorumpovat vecna slava jim. Priklad pro kazdeho.

   Smazat
  5. Proč by Srbsko vstupovalo do NATO, co mu "dobrého" udělalo, aby se odvděčilo. Armáda ČR je opět na blbý straně. Premiér se chová jako loutka USA.

   Smazat
  6. Sláva Srbsku !

   Smazat
  7. 8:17, vstoupit do NATO znamená, že investujete nějaké to % z HDP na zbraně z vybraného okruhu prodejců, preferenčně těch amerických. Taktéž poskytnete území a lidské zdroje pro potřeby hegemona tohoto uskupení, tj. USA. A budete se tvářit, že se jedná o projev vděčnosti za "humanitární
   pomoc" před dvaceti lety. Tím se zlomí národu páteř a ten se stane zcela povolným.

   Lze chápat srbský celospolečenský odpor, jenže oni nechápou, že pokud vpustí Američany do země, nebudou jimi již napadnuti, tak jako v roce 1999. Ten samý princip je u výpalníků.

   Smazat
  8. Vystihl jste to dobře. Do NATO se vstupuje a platí se výpalné (2 a nyní požadovaná 4% DPH) proto, aby nás nebombardovali.

   Leo

   Smazat
  9. Podle výkladu evropských hodnot jsou američtí podnikatelé platící za ochranu Mafiánům jejich rovnoprávnými spojenci...

   Smazat
 2. Neví někdo co je to OSKB?
  Helanov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Smlouva o kolektivní bezpečnosti - pár ex-CCCP států včetně Ruska.

   Smazat
  2. 0:12, strejda Gůgl ví všechno. To jen tak pro příště, kdyby někdo z nás neodpověděl.

   Smazat
  3. 0:12
   Organizace Smlouvy o kolektivní bezpečnosti (zkráceně OSKB; rusky Организация Договора о коллективной безопасности – ОДКБ) je mezinárodní regionální organizací pro oblast obrany a bezpečnosti, která zahrnuje 7 zemí bývalého SSSR – Arménie, Bělorusko, Kazachstán, Kyrgyzstán, Rusko, Tádžikistán a (od r. 2006) Uzbekistán, který však své členství v roce 2012 suspendoval a je tak neaktivní.

   Je přímým následovníkem tzv. Taškentské smlouvy (o kolektivní bezpečnosti) z roku 1992, které byla 7. října 2002 v Kišiněvu dána podoba mezinárodní organizace. Ázerbájdžán a Gruzie, které také patřily mezi původní signatáře Taškentské smlouvy, neprodloužily roku 1999 své členství v tomto obranném mechanismu.

   OSKB má pozorovatelský status při Valném shromáždění OSN.

   Smazat
  4. Koho zajímá OSKB? Dosud jsem o tom neslyšel.

   Smazat
  5. 8.58 inteligenta zajima vsechno dulezite.Dik za informaci.

   Smazat
 3. Ale to byla agrese, protože NATO nemělo schválení RB OSN a pokud ještě platí alespoň na papíře mezinárodní právo, tak útok na Srbsko byla agrese bez dalších komentářů!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. S nadšenou pomocí tehdy vlády Miloše Zemana. Kromě ministrů Davida, Špidly a tuším Kužvarta, nebo Dostála - ti i po opakovaném hlasování s přeletem vrahů z NATO, nesouhlasili.Přes brutální masáž Zemanovu. Zeman tuto spolupráci s vrahy nedávno označil za svou chybu. Všechna čest,ale mrtvým srbským civilistům to život nevrátí. Chvála Srbsku. Staví se opět na vlasteneckou pozici. Kéž bychom my také mohli.

   Smazat
  2. Zeman se chová v některých světových otázkách, jako věrný Izraele.

   Smazat
  3. Bohuzel,Čech se rád ohne.A u Izraele az do . . .

   Smazat
 4. „Petra Procházková nám předvedla v praxi ‚chvilku pro demokracii‘.“ Okamura se postavil za redaktora Sputniku:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2019112311003299-petra-prochazkova-nam-predvedla-v-praxi-chvilku-pro-demokracii-okamura-se-postavil-za-redaktora/

  OdpovědětSmazat
 5. Bravo, toto je prezident !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, každý prezident by měl mít na prvním místě svou zemi a lid.
   A nepřetržité bombardování civilních cílů je zločin proti lidskosti

   Smazat
 6. Vstup do EU a NATO je největší chybou České republiky, kterou budou občané dlouho litovat. Obě organizace slouží jenom k agresi a ponižování, méněcenných států za jaký nás západ považuje.

  OdpovědětSmazat
 7. A nebyli to sami Srbové, kdo o vstup do NATO před nějakou dobou požádali?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ne. Mají zájem jen o EU, ale bez vstupu do NATO to nepůjde. U nás to bylo to samé. Jenže zdejší politici měli zájem především o NATO, EU už byla vedlejším efektem.

   Smazat
  2. Ano požádali, ale to byla jiná vláda. Podmínkou vstupu do NATO a stálou podmínkou pro přijetí Srbska do EU je uznání "nezávislého Kosova", čili dobrovolné se vzdání vlastního historického území, kolébky srbské státnosti.

   Dnešní vlastenecká vláda deklarovala, že do NATO Srbsko nikdy nevstoupí, a pro vstup do EU v srbské společnosti podpora stále klesá. Dnes už je pod polovinou.

   Tož tak.

   Smazat
  3. Srbsko nikdy o vstup do NATO nepozadalo a i o pripadnem vstupu do EU prohlasili ze celkem zajem je ale neni to priorita srbska

   Smazat
 8. To se mě od toho Slovana Vučiče líbí. Nechce se postavit proti svému bratru a tak to má být. Bratr Rus se nikdy v dějinách nepostavil ani proti bratru Srbovi ani bratru Čechu či Slovákovi. Ba naopak bratr Rus tyto národy zachránil před totálním vyhlazením ze strany Němce, Germána.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hele, já bych to s těma bratrama moc nepřeháněl. Oni takoví Poláci by s tebou tak úplně nemuseli souhlasit.

   Smazat
  2. "Bratr" Chorvat vyvražďoval Srby za druhé světové jak na běžícím pásu, koncentrák v Jasenovci tím proslul.
   V roce 1995 provedli chorvatští neo-ustašové etnickou čistku a vyhnali přes 250 000 Srbů. Ty, co neutekli a chtěli zůstat, povraždili.
   Chorvaté jsou dnes naši "NATO bratři ve zbrani". Jsme fakt ve velmi pěkné společnosti.
   Díky Havle, díky Zemane, díky ODS, díky Lidovci, díky Zelení a díky vy ostatní, politicky již mrtví pobratimové, sloužící Srýčkovi za velkou louží.


   Smazat
  3. 5:11 a ani my s Poliakmi.

   Smazat
  4. Jo vlez do ami zádele tady stále melou o tom jak jsme zadarmo dodávaly uran do cccp, ale to vůbec neni pravda. Dále jsme dostávaly za haléře plyn, ropu a dlší. Například atomové elektrárny a jiné. Dnes z 50% vyrobené ele. jde do kapes neznámých akcionářů z modrých strak, jejich přisluhovačům a jiným zvrhlým zdegenerovaným parazitickým rodinným klanům co se táhnou celou naší historii. Vyhořelé palivo jsme bezplatně posílaly do cccp, teď budem budovat úložiště za miliardy z daní moderních otroků. Za komoušů v 89 bylo na jednoho státního úředníka 200 občanů a dnes je to 60 občanů a to při současných komunikačních možnostech říká že to jsou právě ty cotady volí stále ta zdegenerované zvrhlé parazity. Ostatní k volbám nemusí chodit, oni se zvolí sami. Pokud se nespojí všechny malé pro národní síly a neprosadí adresnou volební povinnost a proveditelný zákon o referendu, tak po následujících volbách nebude co řešit. Poslechněte si na YT prof. Rejnuše.

   Smazat
  5. Polaci souhlasili nebo ne je fuk
   Koho ty sluhove zajimaji krome zbrojaru v ju es ej
   Nikoho
   Polaci padli na uplne dno ze na ne nemaji uz ani cesi..

   Smazat
  6. 19:55 Polákům tak či onak vděčíme dnes zato, že bolševické hordy neprošly v roce 1920 do Evropy a kdyby bývali byli rozumný i v roce 1939, tak kde by dnes Evropa končila! - http://img15.deviantart.net/8736/i/2013/256/2/e/pakt_ribbentrop___beck_vol__2_by_coszniczego-d6m4e0q.png

   Smazat
 9. 5.11 kdyz on se na nazor Polaku nikdo nepta
  Ti maji jine noty od velkeho bileho otce z Washingtonu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Poláci jsou samostatně pochodující jednotkou. Nemyslím, že jsou ve skutečně až takovými poslušnými vazaly USA, jak to na první pohled vypadá. Myslím, že Poláci se stále nevzdali myšlenky Velkého Polska, od Baltu po Černé moře. A pro ní se spojí s každým. Jak ukázala historie, je jim cizí nějaká slovanská vzájemnost a i pakty budou dodržovat pouze do doby, kdy jim budou poskytovat nějaké výhody. Do budoucna v nich vidím větší problém, než ve zdegenerovaném Německu. O Rusku ani nemluvím. To má svých problémů víc, než dost.
   Šermovat dnes o rusém nebezpečí může jenom naprostý blb. Rusko není Sovětský svaz. Na nějakou expanzi nemá finanční, ani lidské zdroje. Stačí porovnat obranné rozpočty Ruska s rozpočtem USA, potažmo celého NATA.
   Ale Poláci, to je jiná kapitola. Evidentně nerozdýchali ztrátu západní Ukrajiny. Určitě by se nebránili ani připojení Těšínska. A Pilsudski měl zálusk na mnohem větší území. Evidentně na jeho nápad ještě spousta Poláků nezapomnělo.

   Smazat
  2. 6,45
   Kamos, nezabudaj,ze
   poliak, to neni narodnost, to je profesia.
   Za poliaka sa musis vyucit.

   Smazat
  3. 10:28 blbosť, byť Poliak je diagnóza.

   Smazat
  4. Znám velice dobře Poláky a mám takové zkušenosti, že je v nich něco chazarského, prostě podvést i vlastní matku a mít z toho radost. Píši tady již hodně dávno že to je mezi Slovany Trojský kůň. Ženy jsou mimořádně povolné.

   Smazat
  5. 12:18, ženy mimořádně povolné? Nespletl jste si to s Češkami? Polsko je silně katolická země. O polských štětkách jsem toho slyšel jen málo, zato o Češkách jdou legendy.

   Smazat
  6. Ale kdepak to se pletete
   Cesky jsou oproti Polkam puritanky
   To ta katolicka polska vychova

   Smazat
 10. No Polák tak ten s námi válčil od nepaměti, hlavně za Přemyslovců, zrovna tak jako Sas, Bavor, Němec, Turek, Švéd, Rakušan. Jenže bratr Rus Slovan nikdy, nikdy v dějinách. Rusko když nevybočí z dnes našlápnutého trendu tak se v dohledné době stane super velmocí Evropy stejně tak jak se stala Čína super velmocí světa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ..když nevybočí z trendu.., to je ta správná připomínka. To je věc, která je vázaná na jediného člověka a s ním i soudržnost národa. Nevalné vyhlídky.

   Smazat
  2. Bohužel, neoliberálové v Rusku pokračují v politice, která znamená národní ekonomické zaostávání a blbou sociální situaci pro většinu obyvatelstva. Nevím, jestli se Rusům za osvíceného Putina podaří vygenerovat novou generaci odpovědných a osvícených hospodářů. Rusku bych to přál, stejně jako nám!

   Smazat
  3. 9:59, nejedná se ani tak o hospodáře, ti by se našli, ale o akceptovanou osobnost s dostatečnou autoritou, přez níž by se spojil národ. Taktéž by to měl být člověk s vynikající obratností v zahraniční politice a respektovaný u vlastních silových složek. Tohle vyžaduje vysoké pracovní nasazení, silnou osobnost s dostatkem energie a hlavně odvahu. Tato funkce je každou minutu na mušce.

   Smazat
 11. Já bych Srbum vstup do NATA vřele doporučil. Před pár dny byly uveřejněny na ČT záběry jak Ruská pakáž se snaží kupovat Srbské občany na Ruskou stranu. Tady je jasný dukaz ,že se Rus snaží špiclovat po celé Evropě a že naše BISka má pravdu s Ruskými agenty.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:43
   Ty seš genitálni havlogretén čumící na amipropagandu v NEčeský tv!

   Smazat
  2. 8:43, ty záběry jsou staré šest let. Zmíněný Rus sice byl pracovníkem GRU, nevím, zda v té době ještě aktivním, ale ten Srb nebyl součástí žádné podobné organizace v Srbsku. Jednalo se zřejmě o nějaké soukromé kšefty, a je otázkou, jestli kriminálního rázu. Pokud ano, měla se tím zaobírat především srbská kriminálka už před těmi šesti lety. Že to někdo vytáhl v této době těsně před oficiální návštěvou Vučiče v Moskvě, poukazuje na ubohou a velice průhlednou účelovost.

   Smazat
  3. 9:22 Pokud sám Srbský prezident informuje Putina, tak nevím jestli jde o kriminální činnost.
   Před pár dny taky vypakovali Ruské agenty z pobaltských státu, potom nechápu proč někdo pochybuje, že agenti GRU operovali s NOVIČOKEM ve V.B. Ti jsou rozlezlí po celém světě a pan Koudelka má na 100% pravdu.To jen hlupák ve své stařecké demenci něco mele o čučkařích.Všichni víme o koho jde!

   Smazat
  4. Ad 9:59 - Kdybys uvažoval hlavou a kdyby se aspoň trošku pokusil zjistit informace o aféře "Novičok", pak bys jistojistě podobnou hloupost nenapsal.

   Kdo věří britskému kabaretu "Novičok", je skutečně nesvéprávný hlupák a podle Holubové a Procházkové, by neměl mít přístup k volbám.

   Smazat
  5. Blbeček trolíček 8:43 a inak ani jeden štát na svete a v blízkom vesmíre nie je prešpikovaný agentami všetkých možných tajných služieb, že? A ani neodpočúvajú a nešpicľujú svojich spojencov, pravda?

   Smazat
  6. Jednou jsou machři: Řídí volby v nejchytřejším státě a potom jsou zaostalý ožralý mužíci v láptích a v historii už není stát na světě který by nevykořisťoval pomocí rublů nebo nastrčených zdegenerovaných zvrhlých parazitických rodin.

   Smazat
  7. 9:59, pokud běží "skandál", pak se k tomu president musí vyjádřit. Jak je vidět, návštěvu to nepřekazilo, takže snaha byla, vyšla naprázdno.

   Pro jistotu ještě jednou zopakuju. Tohle videjko se objevilo na netu před šesti lety. Kdyby byl ze srbské strany zájem, dávno by se tato věc řešila. Zjevně se nejednalo o nic mimořádného, co by ohrozilo srbskou suverenitu. Váš "důkaz" highly likely Russians are guilty, je už dávno profláklý. Zkuste něco jiného.

   Smazat
  8. 10:09 Vy taky popřete svou matku, jen aby jste se zavděčil Ruským lžím.
   Ti agenti GRU, byli ve V. B. jasně vyfoceni a identifikováni, i Putin jednoho z nich před časem vyznamenal jako agenta. A co akce POLONIUM před lety, kdy agent Ruska zavraždil Litviněnka, taky lež co.Zde bych mohl psát o desítkách Ruských lží z poslední doby!
   Rus je takový nevinný bílý beránek, ale v kožichu toho nejhoršího vlka.

   Smazat
  9. 14:38, a ještě jste zapomněl na Sarin v Sýrii a úmyslně zničené poslední dětské kliniky. Přestaňte už s těmi kravinami, jste trapný. Jestli budete mluvit o míře zainteresování Ruska v konfliktu na Donbase, tam je možno diskutovat, ale s těmi hloupostmi jako Novičok a polonium jděte do háje.

   Smazat
  10. pro blbce z 24. listopadu 2019 8:43. Ty jsi to viděl na čt? A víš komu patří čt? Ty chudáčku mdlého rozumu...

   Smazat
  11. Rusko bylo odjakživa chudá, velká, zaostalá země. A nijak mu to nebránilo napadat, okupovat a zotročovat cizí státy a národy. Naopak, jeho vůdci potřebovali najít cizí nepřátele, obvinit je z ruské bídy, neúspěchů, nesvobody a válčit s nimi, aby odvedli nespokojenost lidu sami od sebe, od svých institucí, Kremlu a jejich vlastní neschopnosti, zkorumpovanosti, nespravedlnosti a parazitismu.

   Smazat
 12. Mám rád Srbsko, je to hrdý národ, který umí bojovat za svobodu, nejsou tak posraní a vždy k silnějšímu se lísající, jako Češi.Mrzí mne to, že jsem součástí tak zbabělého a věčně taktizujícího(vychcaného) národa.Morava měla zůstat samosprávným celkem a ne být přívěškem Prahy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Čechy jsou taky přívěsek Prahy?

   Smazat
  2. 9:06 Srb bojuje za svobodu tím, že rozpoutá konflikt v býv. Jugo??
   To, že bylo během konfliktu zabito 150 000 lidí díky vrahu Miloševičovi, je taky "hrdost" Srbu bojovat za " svobodu". Vy raději už nic nepište!

   Smazat
  3. 9:49
   Výměn si aminotičky ty PROLHANÁ havlopyzdo z 3,14či řezníce Albrightový!!!!!

   Smazat
  4. Pro 9:49 , nesmíte tak věřit presstitutům,chorvati,muslimové byli nevňátka a jenom srbové byli vrazi....?Máte v hlavě nasráno,čtete iDnes a podobné humusárny a máte pocit, že vše víte.Fuj,takový tupec po ránu

   Smazat
  5. Kdo byl v posledních válkách na území bývalé Jugoslávie napaden jako první a kdo by tím agresorem?

   Obětí byli vždy Srbové.

   Anonym 9:49 je obyčejný duševně zaostalý primitiv, neschopný pracovat s informacemi.

   1/ ve Slovinsku byli před rakouskými televizními kamerami postříleni mladí neozbrojení jugoslávští rekruti ze Srbska, Černé Hory a z Makedonie, vraždili příslušníci "vlastenecké" slovinské Teritoriální obrany
   2/ v Bosně byli zavražděni srbští svatebčané v Sarajevu a pak byli masakrovány Bosnu opouštějící kolony srbských a černohorských vojáků
   3/ na Kosovu byli zavražděni nejdřív projugoslávští Albánci a pak přišli na řadu Srbové, Židé a tři cikánské národnosti (Romové, Aškaliové a Egypčané)

   Takhle vypadala "srbská aarese".

   Smazat
  6. V Praze je výkvět všech zvrhlých zdegenerovaných parazitů z celého státu. To ale tak je ve všech státech na světě. V současné situaci je separace tak jak se stala mezi námi a Slovenskem ohromnou chybou a příjde čas ky to budem hodně pociťovat. Podívejte se na YT stanek_1 a stanek_2. Ti co nás rozdělily jsou i podle tehdy platného zákona vlasti zrádci.

   Smazat
  7. Rudocancy! Je to banda balkánskejch řezníků! Stačí si přečíst co provedli vlastnímu králi na začátku minulýho století a jak rozpoutali na Balkáně dvě války a nakonec i tu světovou! - http://ceskapozice.lidovky.cz/tema/rakousko-uhersko-vyhlasilo-srbsku-valku-opravnene.A140626_154416_pozice-tema_lube

   Jejich fašistický "jugoslávský stát" (od roku 1929 takto definovaný) upíral práva mnohem kulturnějším národům, jakými bezpochyby Slovinci i Chorvati byli! Zanikli po zásluze a jejich opětovný náslilný slepení bolševiky po roce 45 bylo zločinem!

   Smazat
 13. Jo , zapomněl jsme na Chorvatsko. Tam ustašové chtěli ozborjeně napadnout srbskou obec, myslím, že se jmenovala Borovo Selo. Ale Srbové byli na ustaše nechystáni. A zase z toho byla "srbská agrese".

  Inu, zločinný Miloševič a svatý Tudžman, Izetbegović a svatá drogová mafie UČK.

  OdpovědětSmazat
 14. Válka v Jugoslávii začala popravou neozbrojených srbských, černohorských a makedonských rekrutů na slovinsko-rakouské hranici před kamerami ÖTV a vrazi byli příslušníci slovinské Teritoriální obrany.
  V Chorvatsku začala válka pokusem o policejní přepad srbské vesnice Borovo Seljo, první začali střílet chorvatské ozbrojené milice strany prezidenta Tudžmana, který mj,. patřil mezi popírače holokousut a pozval zpět do země ustašovskou emigraci včetně masových vrahů a válečných zločinců. Celý konflikt byl sváděn na Srby a na Miloševiće, ale opak byl pravdou. 80 amerických profesionálních důstojníků naplánovalo a vedlo operaci Oluja (konec léta 1995), která znamenala etnickou čistku, útěk 250 000 chorvatských Srbů a popravu téměř všech, kdo zůstali.
  Nezapomeňte na smrt českých vojáků, kteří z pověření OSN oddělovali chorvatské a srbské síly. Chorvati při útoku nerespektovali žádná pravidla, ani válečné a mezinárodní právo! Chorvatskou armádu a stranické milice vyzbrojila NSR ze skladů bývalé Lidové armády NDR a to přes mezinárodní embargo!!!Válka v Bosně začala vraždami srbských předáků. Již v roce 1992 podstoupilo divarzní výcvik v Chorvatsku téměř 100.000 mladých bosenských muslimů. Muslimský prezident Izetbegović ve své stati "Islámská deklarace" (1975) prohlásil, že islám a demokracie jsou neslučitelné!!! Tohohle týpka vodil prezident Havel po Praze jako vzor všech demokratů! Mulsimové v Bosně opakovaně obětovali vlastní civilisty, aby svedením zločinů na Srby vtáhli do války na sovu stranu země NATO (atentáty v ulice Vase Miskina, atentáty na sarajevskou tržnici Markale i a Markale II, mrtví po ranách ostřelovačů v "aleji smrti" (Sarajevo). Střelci byli muslimové, patřili pod speciální oddíly bosenského ministerstva vnitra a v řemesle odstřelovačů byli vycvičení příslušníky speciálních sil francouzského námořnictva.
  Válku na Kosovu začala UČK, která na Kosovo vpadla z Albánie. Materiálně byla zabezpečena státy NATO a Albánií. V západní Evropě (Německo, rakousko, Švýcarsko atd.) vybírala kosovsko-albánské mafie ilegální daň z které financovala nejen vyzbrojení a vystrojení UČK, ale i podplácení západních novinářů a politiků ve prospěch propagandy o "utlačovaných Kosovarech" a "srbském fašizmu". Oboje vylhané od samého začátku. První obětí UČK bylo 400 Albánců, kteří byli pro zachování Jugoslávie!!!
  zde youtube.com/watch?v=inTv8x8N18I&t=1534s

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:40 99% vašich žvástu je naprostá lež. Žádní dustojnícici z USA se nikdy ničeho neučastnili a žádné zbraně ze skladu NDR se nikam nedodávaly.Dodejte pravdivé info!!!!! Pokud tedy zahájil konflikt Západ a Chorvati, proč několik let vítězil Srb?Ovládl spoustu uzemí. Trochu divné co, nějak si protiřečíte..Jste odporný lhář poplatný ruským lžím.
   V době kdy veškerou těžkou voj. techniku vlastnila Jugo. armáda a hrozilo zatlačení Chorvatu do moře Srby, tak tehdy začala proudit voj. pomoc ze Západu. S tím Sarajevem jste zase lhář, všechno bylo v režii Srba,ten odstřeloval po dlohá léta Sarajevo, co bylo odstřelování Dubrovníku z moře,Jugo arm. ? jste prolhanec do morku kostí. Lhát se musí trochu umět soudruhu.

   Smazat
  2. 14:29
   Omyl havlopyndo,pán 13;40 MÁNAPROSTOU PRAVDU,ALE TVOJE JEDNA AMIBUŇKA NAPADENÁ SYFILIDOU TO NIKDY NEPOCHOPÍ!!!!
   Ostatně, ke lhaní ty amianální polype je třeba MOZEK a ten ty ,ani amiokupanti NEMÁTE!!!!

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 15:59
   A proč ty podřadnej poblbanej untermensch s tímhle výčtem rodinných předností A52,F73,F200 F808,F600,F602,F845 nestáhneš havlovohon mezi nohy a nezmizíš do amianálu?!Ve Fuckingtownu by tě BEZdůvodně zastřelelili a věř,že NIKDY NIKDO by tě neoplakával,ZMRDE!!!!!☺

   Smazat
  5. DVOŘÁKU, NECHÁPU PROČ JE MUJ PŘÍSPĚVEK V 15:59 SMAZÁN A TY TOTÁLNÍ HOVADINY MAGORA V 14:37 A V 16:34 TYDY VISÍ????
   AHA, TO PÍŠETE VY CO!

   Smazat
  6. 9,34
   Piš česky havlogreténe,tady není amiambassy!!!!

   Smazat
  7. Vyskřekl mizerným jidišem v 16:34 nekrofilní zřízenec z teplický prosektůry, schopnej maximálně dotlačit z pitevny do márnice vozejk se zašitou zdechlinou nějakýho toho komoušskýho geronta, aniž by se přitom probral z lihu co v něm primář uchovává potraty cigánskejch socek, a kterej mu chodí potajmu upíjet!!!!!☺

   Smazat
  8. 10:40 Tahat sem svýho biologickýho tatíka si neměl, ale omlouvá tě, žes to netušil, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  9. Rudocancy! Je to banda balkánskejch řezníků! Stačí si přečíst co provedli vlastnímu králi na začátku minulýho století a jak rozpoutali na Balkáně dvě války a nakonec i tu světovou! - http://ceskapozice.lidovky.cz/tema/rakousko-uhersko-vyhlasilo-srbsku-valku-opravnene.A140626_154416_pozice-tema_lube

   Jejich fašistický "jugoslávský stát" (od roku 1929 takto definovaný) upíral práva mnohem kulturnějším národům, jakými bezpochyby Slovinci i Chorvati byli! Zanikli po zásluze a jejich opětovný náslilný slepení bolševiky po roce 45 bylo zločinem!

   Smazat
 15. 10:17 Sice máte pravdu, jste dobře informovaný, ale těm debilům s vygumovanýma mmozkama to stejně nemáte šanci vysvětlit. To byste asi musel bejt Ježíš Kristus a udělat z vody víno, aby vám ti tupí ožralové začali věřit. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 16. Co tedy Evropu podle vás ohrožuje nejvíce?
  My sami - svou lhostejností, pohodlností a nezodpovědností. A také naivitou a neochotou se navzájem poslouchat a vážit si i opačného názoru. Žít s klapkami na očích je cesta do pekel. Pár informací k současnému dění viz níže.
  https://pravdive.eu/page/370/b-madeleine-albright-rychle-zuctovani-b

  OdpovědětSmazat
 17. Trefil jste se do černého.

  OdpovědětSmazat
 18. My Srbove jsme nejvetsi nepritelem zapadu jelikoz nase narodni pameti vi ze Vatikan a zapadni slechta je jeden velkej podvod. Pamatujeme a mame dukazy historii evropy o ktery se mlci. Od dob Troye do bitev proti Frankum a ww2. Nepotrebujeme aby nam podvodnici, otrokari, upalovaxi zen a genocidni fanatikove udelovaly lekce. Ukoncili jsme Recko-rimskou otrockou risi, genocidu Franku, odjebali Napoleona, Turky, Habsburgy, Nemecko ve 2 valkach, prezili agresi 19 Nato statu...a timto poslednim otevreli oci celemu svetu a zacali konec systemu kterej navazuje na otrocke dedictvi z Recka a Rima. Pry recka demokracie a filozofie)))) kde jsou ty myslitele a vedci uz 2000 let. Kde jsou ty geniove? Kde je to rimske pravo? Nejsou uz 2000 let proto ze to ani nebyly oni. Kdyz jsme sestrelili prvni F16 a F117 tak skoro celej svet to oslavoval a nazor nejaky banditu a kolonialistu je nam uplne uprdele. Kdyz voni palily zeny my jsme psali poezie o zenach...a voni nam budou rikat o tom jak se mame chovat? Na rozdil od okupovanych narodu evropy, my vime jake je nase misto na tomto svete. Probudili jsme sily ktere usa a eu tezko zastavi. A jako pokazde...i tento krat zapad dostane na prdel.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.