Reklama

středa 20. listopadu 2019

Výbor Valného shromáždění OSN vyzývá USA, aby diplomatům operativně vydávaly víza

20. 11. 2019       russian
Šestý výbor Valného shromáždění OSN přijal usnesení vyzývající USA, aby vyřešily vízovou situaci diplomatů v řadě států, včetně Ruska, kteří se účastní akcí organizace. Jak píše TASS, rozhodnutí bylo přijato konsensem bez procedury hlasování. Valné shromáždění OSN, jak je uvedeno v usnesení, očekává, že USA budou "operativně udělovat vstupní víza všem zástupcům členských států a budou to činit včas".


Autory dokumentu byly Bulharsko, Kanada, Kypr, Kostarika a Pobřeží slonoviny. Očekává se, že v prosinci bude projednán celým Valným shromážděním.

Dříve první výbor Valného shromáždění OSN nepodpořil návrh Ruska na možné převedení jeho činnosti z USA v souvislosti s udělováním víz diplomatům.

Jak bylo uvedeno ve stálém zastoupení Ruska při OSN, generální tajemník organizace Antonio Guterres sdílí postoj Moskvy ohledně vystavování víz USA ruským diplomatům.

USA nevydaly víza 18 ruským diplomatům, kteří se měli podílet na práci Valného shromáždění OSN.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

50 komentářů :

 1. Co to je???

  https://www.hoppner.cz/atentat-na-trumpa-rychly-odvoz-prezidenta-usa-do-vojenske-nemocnice-u-bileho-domu-jeho-ochutnavac-byl-otraven-a-umira-desiva-zprava-v-predvolebnim-chaosu-kterou-media-nepovazuji-za-dulezitou/#.XdWgtm5Fw2w

  http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/chteli-otravit-trumpa/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A u nás by tohle nešlo? To bych se vožral samou radostí, no snad to brzy taky klapne.ale na 100%.

   Smazat
  2. 9:40 Už abys tam byl dřív než Zeman a jestli si myslíš že budeme volit liberální loutky západu tak si na omylu.

   Smazat
  3. Nooo, mam pristup k stanicim z USA.
   Tak i takove to nekdy je.

   Nechapete, se Spojene staty jsou taky okupovane, tak rekneme - sami sebou?

   Demokrate? Hmmm, ani omylem. Demos i dalsi veci, zaklad Recko, proto ho preventivne uzemnili.

   Svita? To je dobre, nobody

   Smazat
  4. 9:40, doufejme, že se to stane tobě idiote. Jestli někomu přeješ smrt, tak jsi liberálně vylízaný KKT.

   Smazat
  5. oesen je proflaknuta organizace něco jako milonychvilek proti babišovi se nikdy nedohodnou na něčem co by vyhovovalo aspon většině když ne všem připada mi to jako byli domovni duvěrnice co měli dělat pořadek v domě ale sami měli doma mrdnik nejvyššiho kalibru ato nemluvim o trpaslikovi čezku ktere s domovnici nemuže vubec soupeřit v nějakem pořadku

   Smazat
  6. 22:26 Tak zase jeden HOAX, který nevyšel a na který jsi troubo naletěl co. A tak to je pokaždé, to co vykřikne aronet, sputnik, ac24 vždy jen bohapustá lež, ale místní hlupáci to mají jako modlu. GRATULUJI OSLOVÉ.

   Smazat
 2. To nic, že USA nevystavily reprezentantům Ruské federace k jednání OSN. To je jen jeden z jejich přístupů k lidským právům. Svévole a kázání o morálce. Jiným. Pokud dost nerespektují jejich velení. Trollové s elfy k tomu nic?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. USA platí OSN, USA tedy rozhodují, kdo v OSN bude a kdo ne. Vám se na tom něco nelíbí? Ani u vás město nerozhoduje, kdo bude bydlet ve vašem domě.

   Smazat
  2. 7:00 Určité "názory", ať jsou myšleny vážně nebo jen z legrace, je lepší nepublikovat. Škodí to pak "vznešené myšlence" o názorové jednotě lidu, jak je prezentována různými elfy, ministerstvy pravdy & lásky, neziskovkami a chlívkaři. Jinými slovy - pokud tohle myslíš vážně, jsi blb. Pokud to myslíš z legrace, jsi trapan.
   V.

   Smazat
  3. To je ta svoboda a demokracie po americku. Dosud nic nectili a chtít nehodlají.

   Smazat
  4. 7:00 Charta Organizace spojených národů nic neříká o tom, že kdo co, popřípadě nejvíc platí, ten že v této organizaci velí. Jde o organizci, kterou si ustavily státy jako rovnoprávné a USA se uvolily držet její sídlo jako exteritoriální prostor ve smyslu diplomatických misí. Je tedy lhostejné, jestli a do jaké míry jeho existenci a provoz hradí. Pokud tyto okolnosti neznáte, tak jednoduché věci nerozumíte, jste politováníhodný omezenec. Jde o znalosti ze základní školy.

   Smazat
  5. 12:33

   Nazývat někoho omezencem, kdo poukazuje na řád věcí a procesů, je pro kategorii lidí jako vy signifikantní. Pokud budu na svém území a ve svém domě platit Hyde park lidí, budu to já, kdo bude určovat pravidla. Je to jasné? Nikdo mi nebude přikazovat, abych přijal individua, která na svém území nechci. Tečka. Co se týká Ruska, zastupitelé této země bych že svého území vyrazil a zkonfiskoval veškerý majetek. A mohli by být rádi, že bych je nezavřel.

   Smazat
  6. Ministr Petříček to objasnil, tak proč dumat.

   Smazat
  7. když mohl dělat předsedu socan kavan tak neni pochyb o kvalitě teto nami placene grupě tlachalu v kralovskem pohodličku ktera v jinem složeni možna trochu pomohla rozvracene africe v60tych letech ale to ještě byl svět trošinku normalni a děti rodili jen ženy a smlouvy se trošinku dodržovali

   Smazat
  8. 7:00!
   Juesej platí ouesen? Možná pronájmy a to ještě za peníze vyrabované na celém světě. Příklad z okrajiny:
   Na mejdan poslali emerikánci nějakou nýmandovou s mísou koláčků. Pak dohodli tři ministři zahraničí s Januchovičem mír, aby ho hned ráno chátra vedená kličkem odlovila a zabila (zachránil ho ruský specnaz). Zabít ho měli proto, že měl v židobankách emeriky 7,5 miliard nevypraných dolarů a chtěl je debil zpět. Takže náklady mejdanu v kijevě a svou vlastní popravu si zaplatil zloděj januchovič. Zkuste pochopit obsah článku z odkazu:
   https://aeronet.cz/news/urad-generalniho-prokuratora-ukrajiny-oficialne-obvinil-sefa-tezarske-spolecnosti-burisma-z-korupce-a-prani-spinavych-penez-ve-spolupraci-s-hunterem-bidenem-synem-byvaleho-viceprezidenta-usa/

   Smazat
 3. 0:58...A pornobuk taky ani muk...
  Asi mají Amíci jiné hovnoty než Evropané ;-)
  (Jinak doufám že je to fejk,že by dýpstejt zašel až tak daleko se mi nezdá.)Uvidíme...Řekl slepej tomu bez hyždí...Zatím se na to posadíme ;-)
  Helanov

  OdpovědětSmazat
 4. Když už tady je řeč o Rusku, tak to doporučuji Isstras.eu a článek "Sankce? Rusko zdvojnásobilo růst a odchod od dolaru už je jistotou". To je vůbec velice zajímavý web a pokud jej neznáte, doporučuji. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Teď je závislé na euru. To není pro ně moc povzbudivé, protože dolar je nejsilnější a nejstabilnější měna s nejlepšími vyhlídkami. Už jen dedolarizace strhává ruskou ekonomiku do propasti.

   Smazat
  2. 2:41 Jo, tak proto jseš tak postišen, placený trolle.Už konečně vypadni do toho ruského chudákova, tady nikdo není zvědavej na ty tvé hloupé cancy.
   Putin před časem vyřvával, že se bude ve světě plati rublem než DOLAREM, kde to má ten chudák?
   HEJ HOU RUDÝ TROTLE.

   Smazat
  3. 8:35 K tomu ale časem dojde, bude se platit také rublem. Dolar nepotápí Rusko, ale globální řízení. Pokud to nechápete, jste hluchý a slepý.

   Smazat
  4. 8:43 Nevím jestli jsem hluchý a slepý, ale rozhodně nejsem hloupý tak jako vy. Napsat,že se bude platit rublem( jen tam chybí zlatým), muže napsat člověk rozumu mdlého.

   Smazat
  5. No a ty vypadni z diskuzí s "rudejma" hnusnej proamerickej trotle 8.35 - co sem denně mezi nás rudé lezeš? Nemůžeš bez rudých žít pokryteckej šmejde? Padej do svýho USA kde bys na ulici chcípl hlady maximálně by tě nechali uklízet psí hovna z trávníků. Proto na ČR nadáváš, ale držíš se tady jak hovno košile. Jo - miluj si USA, čti si rodokapsy, modli se u toho nebo se u toho poser, ale přestaň tady s tím otravovat. Kdybys byl alespoň objektivní -ale tak fanaticky vlezdoprdelný hovado - se hned tak nevidí!

   Smazat
  6. 9:44, ty nejsi hluchý a slepý, jen ti nikdo neřekl, že jsi idiot po lobotomii, ty blbe rozumu mdlého.

   Smazat
  7. 8:35 Všeho dočasu! Pravda, ex-Rusko (dnes parchanát Chujlostan) je sice na kolenou a jeho zdegenerovaní obyvatelé lížou prach, ale nikoliv navždy, neb dočasně jejich zem má potenciál být nejsilnějším ekonomickým tygrem světa! Příčinou toho že tomu tak není je špatný genofond jeho obyvatel, těchto vječně ožralých, za bílýho dne v pochcaných teplákách křepčících podlidí! - https://www.youtube.com/watch?v=LhXXiVgILKQ

   Teprve až dojde k jejich výměně, Rusko se pozvedne k nevídaným v historii lidstva výšinám ...

   Smazat
 5. USA dělají dobře, proč si pouštět Ruskou veš do kožichu. Rusovi nevěřit ani pozdravení, otočíš se zády a máš kudlu v zádech viz. Krym.
  OSN, převedení do Ruska? utěr, ještě že mají ostatní rozum.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:41 Tak ty rozum určitě nemáš, stále opakuješ ty svoje nesmysly, přestože byly již 1000x vysvětleny.

   Smazat
  2. 8:45 Ano, vysvětleny, ale tak nějak na ruský zpusob, aby takoví prosťáčci jako ty tomu věrili.Tisíckrák opakovaná lež se stane pravdou že.

   Smazat
  3. hovořilo se o přemístění OSN z USA do Švýcarska, či podobné země, nikoliv do Ruska.

   Smazat
  4. Proč debil, kterej je zasranej až po uši do USA leze diskutovat s lidmi, kterým nadává "rudí" ? Nechápu! Hnusná, pokrytecká veš. Buď je za ty sračky placenej, protože jinak se to pochopit nedá. Lidi, kteří se mi nelíbí, a nesouhlasím s nimi, tam mezi ně nelezu - ne? Ale lézt sem denně, krafat denně ty obdivný USA sračky, a ostatním nadávat - to má být normální? Co si myslíš ty hovado - že tím žvaněním ostatní přiměješ k nějaké přítulnosti k USA - všichni lidé na celém světě mají těch zasranejch vrahů plné zuby, jen ty je máš jako božstvo. Tak padni na čumák a modli se, aby tě to božstvo taky nespláchlo a vypadni z diskuzí.

   Smazat
 6. Odpovědi
  1. Jé - už jsem se lek! Tak ono to není okap - ono je to okay?

   Smazat
 7. CIA pracuje prakticky všude. Je to zločinná organizace USA, která jedná dle známého hesla "First America". Kdyby to tak udělali Rusové, nebo Číňané, to by bylo povyku!!!

  OdpovědětSmazat
 8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty že něco znáš? Takový hovádko - leze se sem jenom z dlouhé chvíle producírovat. Cosi sis někde přečetl - teda jenom to, co "ladí" s tvým pojetím světa, a tady žvatláš takové blbosti jako kojenec s dudlíkem v čumáku. Co to kecáš za sračky o "novičoku" ty brebto? To sis asi přečetl špatně cumlíku, musíš se polepšit. Proti tobě je i to štěně inteligent. Tak - a ještě zavrť ocáskem a vypadni! Jdi se zabavit na Stream.cz, Novinky .cz, Super.cz, Seznam.cz ( obrovskej výběr pro trouby) - to je super bulvár -tam najdeš magory s intelektem a znalostmi asi tak v odpovídající hodnotě.

   Smazat
  2. Pokud někdo věří informacím BIS, tak to je přímo na ručník.

   Smazat
 9. Konečně někdo zatne diktátorům z usa tipec Rusko tam je a nemůžou s tím nic dělat.

  OdpovědětSmazat
 10. Páni Rusofobové, USAfilové, letenské dutohlávky a pražská kavárna, začínají ztrácet nervičky, proto ty sprosté výkřiky a vulgární napadání. Na druhou stranu když se nad tím zamyslíme, nechtěl bych při tom jejich fanatismu a fašismu, být v jejich kůži, když se jim sype jejich virtuální svět vytvořený propagandou pro ně a je tudíž veliká naděje, že v historicky krátké době zalezou tam, odkud vylezli, zpátky do kanálu. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak to se dědečku ještě jednou pořádně rozhlédni kolem sebe, komu se tu hroutí svět. Vaše extrémní názory úspěšně vymírají, machrujete leda na těchto obskurních webech. S příštím státním pohřbem vám to tu spadne na palice definitivně. Už brzo!

   Smazat
 11. https://beforeitsnews.com/politics/2019/11/assassination-attempt-trump-tested-for-deliberate-poisoning-of-food-with-time-delayed-chemical-agent-3151136.html
  Všichni Američané se musí připravit na další pokusy o atentát na prezidenta Trumpa nebo ho násilím zbavit moci. Koordinované spiknutí svrhnout Spojené státy americké a kriminalizovat konzervativce se nyní rozšířilo napříč Big Techem, levicovými médii, prvky Pentagonu a soudnictví. Občanská válka se zdá bezprostřední a zdá se, že neexistují žádné hranice ani hranice zoufalství hlubokého státu. Mezitím je Trump neustále napadán (nejen) médii a Demsem, ale jeho život visí na niti každý den, kdy se probudí. Tlak a duševní úzkost by sta čily k tomu, aby Trump hodil ručník a řekl: „peklo s tím, nestojí to za to“, ale [HE] ví, že je poslední nadějí pro Ameriku, ne-li svět, umístit satana a [HIS] následovníky na pekelné místo (našich), kteří se zde vyráběli na Zemi. Pokud Trump neuspěje …… bude to naše pekelná díra.

  OdpovědětSmazat
 12. Trampík je koník globalistů, proto mu zatím vše vychází. Má za úkol s co nejmenší mírou krvavosti, rozkulačit USA, aby 5% obyvytelstva zeměkoule nespotřebovávalo 50% světových energetických zdrojů a neprodukovalo 40% světového odpadu. To se pak může Honolulu chvástat, že se má jak prase v žitě. Pokud bude odstaven, nebo zlikvidován, ta míra krvavosti by byla asi v USA by asi byla strašná. Není vyloučeno, že by to mohla být pekelná díra pro celý svět. Tak nějak to vysvětluje Pjakin a ten se málokdy plete. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:47 A neustále rudý blázen oblažuje svejma žvástama svět. Dědku, že jseš tak blbé hovado, kdo za tohle muže? Nikdy bych nevěřil, že komunizmus před 30 lety muže někoho tak zblbnout. A pokud je tvuj vzor ten prolhaný, zkorumpovaný žvanil Pjakin, prdelolízač Putina, tak se nedivím.

   Smazat
 13. Hurvinci v Cesku !
  Kazdy z vas kdo je proti Americe je VUL !

  Rudy dedecku, president Trump je nepritelem Globalistu !
  Jeho agenda je v primem rozporu s agendou Globalistu !

  Tvuj zmatek v tvoji makuvce, zavinil nedostatek vitaminu za Husaka a cenzor, ktery mi vzdy zalepi hubu !
  GOD BLESS PRESIDENT TRUMP ! A komu se to nelibi, at si prdel polibi !

  Rudy dedecku ! U nas o duchodu rozhodujeme podle hesla, jak si kdo ustele, tak si lehne !
  KAZDY kdo pracoval cely zivot, se ma dobre !

  (Ale nase krematorium (poplatek) je drazsi nez v
  Cesku , coz je nespravedlivost, ktera me drazdi ! Ja to chci mit ZADRMA ! A oni se mnou nechteji podepsat smlouvu !
  Mam podezreni , ze jsou to nejaci socani ! Ti vzdy kradli nejvice !)
  NICK HONOLULU - strazce majaku pravdy !

  OdpovědětSmazat
 14. 12:01 GRATULUJI ! VYSTIHL JSTE TO DOBRE !
  Ja nerozumim tomu, jak nekdo muze nervove, vydrzet takovy tlak, jakemu je vystaven nas oblibeny president Trump !

  Bude obcanska valka ? Nekdy to vypada, ze ano ! Definitivne jsem na strane presidenta Trumpa !

  Na Americe je take videt, jaky PRUSER ma zeme , kde 80 % medii vlastni jedna skupina lidi !

  MAM RAD AMERIKU ! Byla ke me daleko lepsi nez CSSR !
  Mel jsem rad i South Africu ( tu, ve ktere vladl B.J. Vorster, ale ta ZEMRELA po jeho smrti !)

  RIKAM VSEM, ze nektre statniky nam poslalo nebe a jine nam poslal ustav pro postizene !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas,podobně ,je na tom Putin, náš Zeman a všichni politici,kteří soucítí s obyčejnými lidmi. Kam až to dojde nikdo neví. Vlastně vědí to Židobankéři řízení Anuaki. Jsme otroci peněz toť vše.

   Smazat
  2. Kdyby jenom 80% médíí, ti vlastní banky, i tebe, Honolulu.

   Smazat
 15. tak jako vtipek k vyzivani je to trošku trapny když dotyčny nemusi nic ale zase na druhou stranu my zirame vyzir rate možna by to platilo kdyby mě stara vyzivala do postele ale to už taky neni pravda a taky nemožne

  OdpovědětSmazat
 16. Pseudodemokratura juesej jde do prdele. Vyvolali ze zoufalství inpíčment a teď se jim to od volodymira přes ukroprokurátory vrací. Bideni, obama, nuland, klintonka a další budou veřejně obviněni z megakorupce, rozpoutání války a satanistických praktik na Slovanských batolatech. Svět zažije informační horor a slabší povahy to skončí eutanázií celých rodů. Proč to zkuste vyguglit, zatím vyhledávaše fungují!!

  OdpovědětSmazat
 17. Omlouvám se Ameriko, výbor VS zřejmě zapomněl na tvoji vedoucí úlohu ve světě a jen proto si dokázal projevit tak hrubou neúctu ke svým hostitelům. Příště už snad i VS pochopí, že záleží jen na USA koho si do země pustí a koho ne. VS je přece její organizace.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.