Reklama

neděle 3. listopadu 2019

Výroční zpráva NÚKIB obsahuje hrubé nedostatky a neznalost českých zákonů

3.11.2019
Specifická analýza a hodnocení (13073)
Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost* (NÚKIB) na svém webu na konci září 2019 publikoval výroční zprávu za rok 2018 (Zpráva o stavu kybernetické bezpečnosti ČR – 2018). Je to sice s velkým zpožděním, ale připomeňme, že Bezpečnostní informační služba* (BIS) ani Vojenské zpravodajství*(VZ) ještě své veřejné výroční zprávy nezveřejnily (v minulém roce obě instituce své zprávy za rok 2017 zveřejnily až v prosinci 2018 – podrobněji včetně úvodního hodnocení viz produkt 12054).


Zpoždění, kdy státní instituce není schopna publikovat svou výroční zprávu nejpozději do čtvrtého měsíce následujícího roku, je první negativní vizitkou její neefektivní činnosti. Doba na zpracování zprávy je často protahována jenom proto, aby se do ní vsunul takzvaný zpravodajský balast* či zpravodajské vycpávky*. Avšak mnohem vážnější situace nastane, pokud se v obsahu výroční zprávy objeví hrubé nedostatky, což je další negativní vizitka dané instituce.

Poznámka: * Definice termínů a stručný popis zpravodajských organizací jsou objasněny v produktu„ZPRAVODAJSKÝ VÝKLADOVÝ SLOVNÍK – sjednocená verze“.

V případě výroční zprávy NÚKIB jsou hrubé nedostatky v tom, že text zprávy není v souladu s českými zákony ani s názvoslovím zpravodajských služeb* (viz zpravodajská terminologie*) To je ale především věcí národní vlády, která by na tyto nekvalitní výstupy měla promptně reagovat a své podřízené instituce dostatečně řídit a instruovat. Také je věcí vlády, aby všechny tři české zpravodajské služby (BIS, VZ a ÚZSI*) a NÚKIB používaly jednotnou názvoslovnou normu, která musí být ve shodě s českými zákony (NÚKIB můžeme v českém prostředí považovat za čtvrtou zpravodajskou službu, protože vlastně provádí kybernetickou kontrazpravodajskou činnost*).

NÚKIB ve své zprávě například několikrát používá termín „citlivá informace“, a to i ve spojení s kybernetickou špionáží*. Jenže termín „citlivá informace“ nemá oporu v žádném zákoně a NÚKIB tento termín ani nedefinuje. Získání citlivé informace tak nemůže naplňovat skutkovou podstatušpionáže* neboli podle českého zpravodajského názvosloví a podle českého trestního zákona skutkovou podstatu trestného činu vyzvědačství*  definici kybernetické špionáže podle NÚKIB se nacházejí hned tři chybná tvrzení  (podrobné objasnění dále v textu).

Dalším hrubým nedostatkem je, že si NÚKIB plete kybernetický zločin* s „obyčejným“ kybernetickým přečinem* (podrobné objasnění dále v textu). Stejně tak je nedostatkem způsob vyjadřování pravděpodobnosti* (například o tom, kdo je původcem kybernetického útoku*). V tomto vyjadřování pravděpodobnosti jsme odhalili tři „technické“ problémy a jeden problém faktický (podrobné objasnění dále v textu s podporou produktu 21009 „Vyjadřování pravděpodobnosti a analytické důvěry ve zpravodajské analýze“). Podobných pochybení se ve svých výstupech dopouští rovněž BIS (viz produkt 13069).

Je však těžké něco napravovat a zdokonalovat, když ani národní vláda neví, jak je to s řízením a úkolováním zpravodajských služeb. Tento fakt potvrdil premiér Andrej Babiš (viz produkt 12032) a také ministryně Jana Maláčová (viz produkt 12057). Svou úlohu neplní ani jednotlivé komise Poslanecké sněmovny ustanovené právě pro kontrolu činnosti všech čtyř výše vyjmenovaných státních institucí (vždy jedna komise pro jednu instituci).

Podívejme se nyní blíže na analýzu a hodnocení vybraných problematických částí z výroční zprávy NÚKIB za rok 2018.

Přístup k celému produktu získáte po uhrazení předplatného. Předplatit.

74 komentářů :

 1. Tak tam nakonec dělají lidé co nerozumí svoji práci bude to třeba svést na Rusko a dezinformace.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Současná ruská propaganda má v oficiálních médiích jinou podobu, než jak jsme na ni bývali zvyklí v dobách Sovětského svazu. Po formální stránce jejich novinařina vypadá pořád jako novinařina. Má střih normální západní publicistiky – ale jen formálně. Obsahově musí elementárně zkušený člověk rozpoznat, že je s ním manipulováno,” soudí Libor Dvořák. “Daleko nebezpečnější jsou otevřená média. V Česku je v tuto chvíli asi čtyřicet webových stránek, které jsou vyloženě krmeny z Ruska.

   Smazat
  2. No sakra - a ještě jednou tolik stránek, které jsou vyloženě krmeny z USA, tak do hajzlu, existují taky nějaké webové stránky, které jsou krmeny z ČR?

   Smazat
  3. Ad 10:29. Zbylé webové stránky a je jich mnoha násobek těch ruských, jsou krmena Západem, který směřuje s radostí zpět do náruče jen modifikovaného nacismu.

   Smazat
  4. Nová republika je krmena jen dobrovolnou prací redaktorů a několika přispěvatelů. Nikdo z nás nebere žádné peníze a to od nikoho. Děkujeme za příspěvky, které dostáváme na náš bankovní účet od sympatizantů. Pořizujeme za ně některé technické prostředky k dovybavení redakce a organizujeme za ně veřejná vystoupení našich hostů.

   Ale to paraziti z druhého břehu nemohou pochopit. Oni jsou zvyklí kolaborovat proti českým národním zájmům za peníze.

   Viď, Ananyme 10:29!

   Smazat
  5. Libor Dvořák, syn komunistického diplomata, velký protiruský nenávistník, si může cintat pentli jak chce. Když máte možnost, pusťte si štvavou stanici ČRo Plus. Tam se se svými pomluvami a nenávistmi špatně skrývanými za rádoby "novinářské" klišé producíruje denně. Za naše koncesinářské poplatky!

   Díky těmto individuím, zastávajícím protičeské, protiruské, protičínské postoje, jsme se stali lehkou kořistí tzv. Západu, kolonií, vykradenou zemí, krmelcem Evropy.

   Budu volit jen ty strany, které zařídí, abych tuhle aktivistickou špínu nemusel platit z daní. Ať si je vlivové agentury NATO a USA platí samy a napřímo a veřejně to přiznají.

   Leo

   Smazat
  6. Novináři a redaktoři si myslí, že jsme blbci a idioti. Z našich dětí a vnuků se snaží vychovat "oddané". Nějak se to nedaří, poslední ukázka lidské hlouposti jsou Piráti, nějak se ten převrat nedaří a e-goverment je tím v "pytlu".

   Smazat
  7. 11:45 Leda hovno! Čím dnes je ve skutečnosti dnes Západ, čli tzv. svobodný svět? Je to končící svět, kterej zkrachoval a je na ústupu z historie, páč dějiny píší pouze rasy či národy (které v pravém smyslu toho slova vytvořila jen ta bílá) brutální vůle! A tou ta naše dávno být přestala a bude z dějin zákonitě odejita! Nahrazena bude rasou houževnatější, odolnější, nepodléhající zhoubnému individualismu, buzerantismu, xenofilismu, egalitarismu a dalším úpadkovým vlivům a idejím, které spolehlivě dříve či později pohřbí i tu neslavnou EU s těmi jejími "hovnotami" degenerace a úpadku a která již dávno přestala být invazívní a naopak se sama stala terčem invaze barbarů, což v dějinách je vždy předznamenáním pádu!

   Smazat
  8. 9:42
   A52,F73,F200 F808,F600,F602 tohle ti zanechala tvoje incestní familie ty árijče!☺

   Smazat
  9. 10:35 No jo putlerpšouku, celá banda kremelskejch kretenů, tvých vypouštěčů! A teď je koukej ještě pěkně seřadit - zleva doprava!☺

   - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   Smazat
 2. Tak tedy nevím. Ta zpráva by měla být v režimu utajení, protože je určena jen pro vyvolené kapacity a tady i jinde se bude přetřásat její obsah. Korunu tomu dávají Zeman s Babišem, když na veřejnosti komentují obsah té zprávy. Když jsem sloužil jako záklaďák, tak bylo tajné i, že mám občas řídkou stolici.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nebuď labuť, záklaďáku, jde o zprávu veřejnou a jestli není ani v té tajné části pro prezidenta a premiéra žádný přesvědčivý důkaz, tak si čučkaři kritiku zasluhují a Koudelka místo povýšení na generála měl být ponížen na podplukovníka a pak stále dále až do úplné degradace.

   MM

   Smazat
 3. 9.23 tak urcite nekomentuji zpravy v rezimu tajne
  Zase nejsou uplne blby neee
  Navic mi povezte co je v cechach tak tajneho
  Cesi jsou drbny a kdyby se tajne sluzby na hlavu postavili stejne nic neutaji
  Nahodou super co..???

  OdpovědětSmazat
 4. 9:48 však zajistě vite jak jsem to myslel

  OdpovědětSmazat
 5. Dostali to už špatně přeložené, ale odkud?

  OdpovědětSmazat
 6. 9.54 ano vim jak jste to myslel..
  Hezkou nedeli

  OdpovědětSmazat
 7. 9.57 mozna z uradu v Langley..??

  OdpovědětSmazat
 8. Je to jako vše ostatní. Kromě zlodějin nefunguje pořádně nic!

  OdpovědětSmazat
 9. Soros výbušně promluvil. Financoval Čaputovou, dělá mu radost vývoj na Ukrajině a je hrdý na své nepřátele:

  https://cz.sputniknews.com/svet/2019110310911598-soros-vybusne-promluvil-financoval-caputovou-dela-mu-radost-vyvoj-na-ukrajine-a-je-hrdy-na-sve/

  Piráti a George Soros. Fiala přišel s ohromujícím zjištěním. Z jednání strany unikla zajímavá informace:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2019110210910492-pirati-a-george-soros-fiala-prisel-s-ohromujicim-zjistenim-z-jednani-strany-unikla-zajimava/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:09 Pouze hlupák věří prolhané ruské žumpě Sputnik. Ale dál onasnujte nad tím hnusem, ale nestrkejte tuhle sračku normálním lidem!

   Smazat
  2. 11:44 Pouze hlupák věří prolhanému západu takže si můžeš trhnout protézou. Že pyjátský bezmozku.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Ad 11:44 - buďte tak laskav a seznamte nás na několika příkladech s těmi prolhaninami té hrozné ruské žumpy. Za otevření očí vám budu neskonale vděčný. Děkuji předem a čekám...

   Smazat
  5. Ale dál onasnujte - od 11:44
   Rád bych věděl, co je onasnujte? Lečo, nový druh guláše, polévka nebo sušenky? Vy určitě NE normální člověče. Vy zase věříte jen a jenom pouze své straně. O co jste v tom případě lepší? Tady normálně chodí lidi, co hledají nové impulsy. A taky přehled. Vy zřejmě trpíte poruchou zvanou nežádoucí přítomnost. Je přece tak jednoduché kliknout někam jinam a sám se necpat tam, kde se mi to nelíbí. Já taky nechodím na Vaše rodné weby, tahitský mameluku!

   Smazat
  6. 12:21 Seznámím a velice rád. Třeba před několika málo dny, psala ruská žumpa Sputnik že Amík lže, nic není pravda na smrti Bagdádího, vše vymyšlano oni o ničem neví. Rus se celé roky plahočí pomalu bez výsledku v Sýrii a Amík ukázal kdo je pán, to se neodpouští a ještě jednou, poděkujte za moje info.

   13:27 No to jste mě rozesmál - SEM CHODÍ LIDÉ CO HLEDAJÍ NOVÉ IMPULSY A PŘEHLED- prosím o jakých impulsu to hovoříte,? pokud radio Impuls proč ne A přehled???? CHIIÁÁ tady?,Třeba zrovna v této mazaňině o NIKUBU? , docela dobrý for.

   Smazat
  7. 14:27
   A52,F73,F200 F808,F600,F602....extra incestní případ HAVLOSMAŽKY!☺

   Smazat
  8. Ad 14:27 : Američané lhali, celá akce s Bagdádím byl fejk a součást předvolební kampaně Trumpa. Al Bagdádí (alias plukovník Mossadu)) je živ a zdráv v Jordánsku a připravuje se pod novou identitou na nové úkoly... A to video? Směs scén vystřižených z několika videoher...
   Viz článek na Aeronetu...

   Smazat
  9. 17:46 Naprostá většina svět uznalo tuto super akci jako dokonalou, to jen Rusko a vy hlupák, po vzoru kremlu budete popírat.
   Vy jste tak ubohej ve svých lžích a jste schopen napsat, že jste s ním byl včera na pivu.
   To byl nedávno přichycen váš rusáček, jak okopíroval nějakou scénu z video hry a dal jí za fakt.
   A tím aronetem, jte tomu dal korunu hlupce.

   Smazat
  10. 14:45 Vyskřekl nekrofilní zřízenec z teplický prosektůry, schopnej maximálně dotlačit z pitevny do márnice vozejk se zašitou zdechlinou nějakýho toho komoušskýho geronta, aniž by se přitom probral z lihu co v něm primář uchovává potraty cigánskejch socek, a kterej mu chodí potajmu upíjet!˘

   P.S.: O famílii na tvým místě bych radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína!☺ - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  11. 14:45 Ve skutečnosti ti postačí když rozpoznáš pouze toho prvního, tedy tohodle svýho vypouštěče - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   s Aspergovým syndromem A52! To jen abys nevlít do prdele omylem někomu nevinnýmu, až se budeš vracet z výletu domů!☺

   Smazat
  12. 9;44. 9:46
   A52,F73,F200 F808,F600,F602 tohle ti zanechala tvoje incestní familie ty árijče!☺

   Smazat
  13. 14:24 Jediným "důkazem" Amíků je srovnání DNA. Jenže to jen potvrzuje, že zabili člověka, kterému před tím ukradli podvlíkačky. Nikoliv že to byl zrovna Bagdádí.
   "Amík ukázal že je pán". Jo, Amík ukázal, že umí brutální silou zničit jeden dům někde v poušti včetně žen a dětí. Když "bojoval" s IS, tak se jím obsazené území zvětšilo 5x.

   9:43 "Naprostá většina světa" také kdysi věřila, že Zem je placatá. Takové tvrzení si strčte za klobouk. Dnes ta "většina" bude hlásat jakýkoliv nesmysl, když to páníček poručí. Věřit tomu ale můžou jen chudí duchem.

   Smazat
  14. 10:34 No jo putlerpšouku, celá banda kremelskejch kretenů, tvých vypouštěčů!☺ A teď je koukej ještě pěkně seřadit - zleva doprava! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   Smazat
 10. A taky bych chtěl napsat něco redakci - prosím jich, kterej posranej hajzl pouští vedle článků NR ty zasraný haksny s křečovýma žílama, kde se kmitají nějaký sračky jako salám, a fialovej hnus a podobně? Co je to za odpornou, hnusnou a oplzlou reklamu na jakési léky proti křečovým žilám, ale na stránkách NR už je tohle svinstvo odporný půl roku!!!!! Půl roku musím mít třetinu displeje počítače zakrytou hadrem, abych při čtení článků NR nemusel na tohle kmitající svinstvo koukat. Pouštějte si to každej den doma na zeď, ale neotravujte s tím tady - proč se to dělá? Aby se nám udělalo při čtení zle? Abychom se poblili? Co se tou zhovadilostí sleduje? Půl roku vytahaný tlustý břicho nějaký odporný báby, která si na reklamě tahala kůži zprava doleva, teď zas tohle - to jsou nějací reklamní kámoši redakce? Tak prosím jich, ať se na ten hnus už vyserou - je to fakt zhovadilý, hnusný a trapný. nebo očekávají, že si bude někdo díky tomuto reklamnímu vnucovanému hnusu léčit křečový žíly dle návodu? FUJ - hnus!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:23
   Ale redakce potažmo admin ho mazat NIKDY NEBUDE,NIKDY ho ANI NEBLOKNOU STEJNĚ,JAKO TO AMIPAPUNDEKLA!

   Smazat
  2. Asi někdo z okruhu lidí pohybujících se okolo vašeho počítače hledal před časem lék na křečové žíly. Reklamní automat mu proto vychází vstříc. Redakce to nemůže ovlivnit.

   Smazat
  3. 12;24
   Nemůže a NECHCE je rozdíl,verstehen?

   Smazat
  4. Nebo používejte Operu. Blokuje reklamy již v základu pokud to jen jde. Nebo si vlastně zkuste najít pro svůj prohlížeč blokátor reklamy. Zkusil jste to? Než nadávat někomu a psát velmi neslušně, podívám se, co se dá udělat.

   Smazat
 11. Pokud by NUKIB psal o jakékoli jiné Zápaní službě a nachytal tyto agenty, tak je vše v pořádku, bude se chválit a dědek z hradu dá i GENERÁLA, ale ono to je o Ruském vměšování o Ruském čuchání, to se potom nehodí, musíme napsat něco proti NUKIBu.Musím se smát, jak tady několik chudáku na N.R. brání ty čisťounké rusáčky, ovečky bíle, přece nikdy nikomu nic neudělaly že, jen vše ve světě rozryjí, otráví oponenty, podplácí politiky v Evropě,na proruských vebech včetně tohoto, čmárají lži, joo ti " hodní " špioni z Ruska co.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Čučkaři ale nehoní cizí špiony a vlivové agentury, protože jsou součástí zločinecké aliance NATO a ta si z nás udělala válečné předpolí, krmelec a kolonii. NATO potřebuje masírovat české veřejné mínění, aby tu mělo podporu pro své další zločiny. Aby lidi stále volili jejich sluhy a sluhy sluhů.

   Lidem se naštěstí otevírají oči a s nadcházející ekonomickou krizí jich bude stále víc, a budou se ptát: kdo mi tu roky lže? kdo mi už léta věší bulíky na nos? kdo mě tu léta okrádá? kdo tu przní demokracii? kdo zničil české hospodářství a udělal z nás montovnu? kdo má na svědomí fakt, že jsme klesli na úroveň kolonie?

   A odpověď může být velmi nepříjemná. Toho se paraziti i čučkaři bojí. O zločincích z NATO ani nemluvě.

   Smazat
  3. 12:31 Dvořáku vy jstem tak nehorázně blbé rudé hovado, že stejný nebo větší je snad Grospííííč. Proč je NATO zločinecké, zločinecká byla varšavská sml. ta nás napadla, ale o NATU nic takového nevím. Proč jste tenkrát tak vehementně neprotestoval? to jste byl podělanej co.
   Vyjste takovej parchant rudej,že se těšíte na nějakou ekonomickou krizi, jen aby jste ukázal jak to za vás bylo lepší. Celej ten váš socialismus prošel krizí, proto 17 listopad a rozpad taho vašeho milovaného Ruska. Tohle se opravdu jen tak nevidí.
   Za tu vaši montovnu mužete vy a váš socialismus, ty vaše zastaralé podniky s třetinovým výkonem oproti Západu. Melete opravdu rudá hovna. Ale je naštěstí více lidí kteří vám tyhle kydy nežerou.

   Smazat
  4. 14:14
   A52,F73,F200 F808,F600,F602....důsledek investičního množení havlobezmozků!!!!

   Smazat
  5. 14:40
   Oprava;
   Incestních havlobezmozků!

   Smazat
  6. AD 14:14 : NATO je zločinecká organizace - bombardovalo Judoslávii, Irák, Lybii, Sýrii... A kdyby nemělo strach z odvety, bombardovalo by i Rusko. Ale to se neodváží - dobře v Bruselu vědí, jak by dopadli... A r. 1968? bezvýznamná epizoda ve světových dšjiinách v období soupeření dvou supervelmocí...takových bylo - válka o Falklandy, Pinochetův puč v Chile, přepadení Kuby v r. 1959 a hlavně - vietnamská válka, kterou tvoje milované USA OSTUDNĚ PROHRÁLY... hihihi...

   Smazat
  7. 14:14...No,vy jste teda mislytel :-DDD
   Myšlénku že pan Dvořák neprotestoval proti okupaci 68 podáváte jako FAKT.
   Odkud to víte?Smím-li se zeptat???
   Ne všechno co se vám urodí mezi ušima je pravda.
   Helanov

   Smazat
  8. 14:40 Vyskřekl nekrofilní zřízenec z teplický prosektůry, schopnej maximálně dotlačit z pitevny do márnice vozejk se zašitou zdechlinou nějakýho toho komoušskýho geronta, aniž by se přitom probral z lihu co v něm primář uchovává potraty cigánskejch socek, a kterej mu chodí potajmu upíjet!˘

   P.S.: O famílii na tvým místě bych radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  9. 9:48
   A52,F73,F200 F808,F600,F602 tohle ti zanechala tvoje incestní familie ty árijče!☺

   Smazat
  10. 14:14 Vy nic takového nevíte o NATO? Naši vojáci neposkytují v rámci NATO "záštitu demokracie" v Afghanistánu? NATO neposkytlo "soudružskou pomoc" Kosovským Albáncům? Turecko, jako člen NATO, snad nenapadl Sýrii pro ochranu svých zájmů? V Pobaltí také nejsou základny NATO "na jejich ochranu"? Mohl bych pokračovat. A kolik takových akcí po celém světě dělala VS?

   Smazat
  11. 10:33 No jo putlerpšouku, celá banda kremelskejch kretenů, tvých vypouštěčů!☺ A teď je koukej ještě pěkně seřadit - třebas zleva doprava! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   Smazat
  12. 17:53 Rudocancy! NATO = civilizace. Chujlostan bude zničen! Blbečkům spikleneckejm se nakecalo že se jako plní coudnhovnistický projekt rasové výměny v Evropě, ale houno houno! Jde o nordickou lest! Barbarossa II. bude bezbolestná pro naši rasu! Paní Merkel a an Macron spolus s panem Trumpem naoko provádí plán hraběte. Ale v reálu je to jen chytrá záminka! Ti čmoudi budou posláni právě na Východ jako odminovači, sebevraždední atentátníci (živá torpéda) a odstřelovači. Mnozí z nich totiž prodělali výcvik již ve svých zemích původu a navíc znaj putleroffce a jejich způsob boje! Nenávidí je a budou mstít za Kábul,Groznyj, Allepo a další místa zničená bolševickou a putleroffsku soldateskou! Sami většinou padnou v boji a vezmou sebou putlerské vrahy. A naši poté již jen obsadí tuto barbarskou zem, aby ji pozvedli k civilizaci ...

   Smazat
 12. 11.44 a co takhle zumpa denik N nenavist
  Zda se vam dostatecne kvalitni?

  OdpovědětSmazat
 13. NR je shromazdiste v zivote neuspesnych rudych tajtrliku:-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A ty mezi ně každý den a celý den hrozně rád lezeš.Proč? Když jim pak sprostě nadáváš? Ty víš, že NR je "shromaždiště" bla bla blaf... ale lezeš na toto shromaždiště denně. Připadáš si, že jsi normální?

   Smazat
 14. 15:58
  Úspěšná zrcadelnice z chodníku promluvila!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dusevni gigant odpovedel
   Vy jste proste druhy Oppenheimer
   Ve vas je videt budoucnost ceska
   Takovy novodoby Premysl Otakar
   Hlupaku ani kloudnou vetu meslozis
   Lopato..

   Smazat
  2. Zato ty jsi, lopato - předvedl hned pět "kloudných" vět, ale bez interpunkčních znamínek. Ty neumíš česky? A máš tam chyby - absolvoval jsi alespoň čtyři třídy základní školy? To by tak bylo úměrné tvé jazykové a vyjadřovací dovednosti, kterou jsi předvedl v 18.59. A jak tak koukám - ty jsi vážně sympatizant toho božího hovada 15.58? Nebo ten blábol 18.59 jsou dva v jednom? Tedy pitomeček 15.58 a pitomeček 18.59 jedno jsou? A všecko to sem přilezlo z novinek, tam je totiž diskuzní smečka něco opravdu ef ef. Skvost. Slet duševních mrzáků každý den.

   Smazat
 15. Grospičoviny a Zemanovice – Co mají společného?

  Dělají naschvál to, co je jejich nepřátelům k nasrání – jinak se to nedá říci. Slovo naštvání je nejen slabé, ale hlavně neodkazuje ani ke kvalitě ani charakteru vyřčeného.
  Vyčůránci i vychcani počínají si stále stejně. Cokoli může zmnožit nenávist, to se hodí.

  Morálka demagogů – komunistů i fašistů – přiznaných nebo skrytých – je stejná. Netrápí je jejich prokazatelná ani prokázaná nečestnost, podlost, bídáctví. Nehnusí se jim žádný prostředek k jejich cíli.
  Řečeno s Ronaldem Reaganem: „Jedinou etikou, kterou uznávají, je to, co podpoří jejich věc, a v tom smyslu si vyhrazují právo spáchat jakýkoli zločin, lhát, podvádět, aby toho dosáhli.“

  Pavel Kosatík k témuž: „Když Grospič mluví o roce 1968 jako o roce autonehod, nasírá to spoustu lidí. Což je škoda a chyba. Komunisti jsou z podstaty nasíračským hnutím. Někdy se tímhle způsobem dostanou až k moci, někdy to skončí jenom těmi žvásty. Rozumějme, že jsou to z podstaty zase jenom nasírací žvásty.

  Soudruh Grospič, zákonodárce, nás ve vysílání ČRo seznámil se svým názorem, že v roce 1968 se nejednalo o okupaci, ale o tragický omyl.
  Jsem velice zvědav, co by na takovou argumentaci týkající se vstupu wehrmachtu, který nás vzal 15.3.1939 pod ochranu, řekl soud.

  Radkin Honzák napsal: „Myslím, že tohle bylo opravdu příliš a že je třeba nahlas říci NE!“
  Stojí nám ta jejich hra za to?
  Pro koho se máme ohrazovat?
  Kdo z nerozhodnutých to může neprokouknout?

  Podívejte se na obrázky letošních laureátů hradní trachtace, už jenom být tam mezi nimi je za trest. To ve Vladislavském sále, kde sněmovala česká šlechta a král, tohle jsou dnešní páni a dámy.
  Tomáš Klvaňa má v jedné věci pravdu, „je to věc vkusu“. Ano, dnes rozhoduje vkus, ani „zdravý selský“, ani jiný rozum, ani důvody, ani důkazy viny, ani soudy, ani policie.
  Dnes nic než vkus!

  Komu se, ne zcela, ale víc nelíbí Havel, než Zeman s Klausem?
  Komu se nezvedá žaludek z Okamury a Filipa?
  Kdo může poslouchat Babišovo vytí a výt s ním?

  Vkus je rozhodující, máme ho vypěstovaný za život, je to sukus naší zkušenosti se světem, víc než rozum na baterky a pomíjivé city.
  Vkus to rozhoduje, a proto Zeman a jiní jemu podobní, vědomi si svého handicapu, na něj útočí všude.
  Touží jej pomluvit a znevěrohodnit, jako když Zeman posměšně vzkázal Zaorálkovi, aby nedělal „z ministerstva kultury ministerstvo dobrého vkusu“. Trvalým výsměchem nemateriálním, neekonomickým, ušlechtilým zájmům.

  Když mohl katolický kněz na Gottově pohřbu tvrdit, že je zpěvák v nebi, a jeho arcibiskup a kardinál církve oslovovat mrtvolu „mistře“ (jako kdysi učedníci svého Pána), troufnu si říci, že jsem na těch fotkách z Vladislavského sálu zahlídl peklo.
  Ne mrazivě krásné satanáše, ne perfidní rachomejtle, ale tupé držky nařvaných blbců a rozkydlé ohyzdy. Tyhle lačné prázdné ksichty jsou jako proroctví budoucí éry.

  Peklo ani nebe nedělají kulisy, je to hlavně společenství. Vtipem se praví, že „do nebe se prý jde za zásluhy, ale do pekla za dobrou společností“ – tahle společnost ale není dobrá, je to opravdové peklo. Možná jsou ale spolu takhle rádi a netrpí.

  Staří Řekové, a po nich scholastici a obrozenci, stran estetiky a vkusu tvrdili a měli za měřítko, že nic nemůže být dobré, když to není samo krásné. Nemyslím tak „krásné“ jako flitrové sako z Ein Kessel Buntes nebo plážová selfí paní Babiš, ale třeba jako Stará stanová kůže Jacka Crabba nebo olejová skvrna v louži.

  Tedy: co je krásné, stojí za to zkoumat, jestli je i dobré; co není, je ztráta času. Zemani jsou ztráta času.

  David Bartoň

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. On má Grospič přece jen pravdu. Vojáci Varšavské smlouvy u nás v roce 1968 cíleně nezabíjeli Čechy. K úmrtím docházelo spíše náhodně.Tedy to byla taková sametová okupace. Je však dnes spíše kuriozní, že odpůrci komunistů litují, že tehdy nezvítězili ti komunisté, kteří by dle jejich názoru prodali Čechy Západu o 20 let dříve. Jednalo se o ty bezzásadové, kteří byli jen u komunistů a této ideologii vůbec nevěřili. Ony jsou již delší dobu v akci tzv. politické strany různého zabarvení, které nahánějí nové ovečky. Ve své podstatě se jedná o náboženské sekty, které musí někdo financovat a pak od nich očekává značnou míru loajality. Existuje teorie, že jsou až na malé výjimky placeny z jednoho zdroje ze země za velkou louží. A ten, kdo to financování řídí, nikdy neprohrává, protože bez ohledu, kdo vítězí i u nás, tak jsou to stále jen jím financované partaje.

   Smazat
 16. Vypadá to, že se ani vláda neví, kdo tyto instituce vlastně řídí - viz. citace "Je však těžké něco napravovat a zdokonalovat, když ani národní vláda neví, jak je to s řízením a úkolováním zpravodajských služeb". To je tedy bomba, tak to musí řídit asi Putin nebo že, by strýček Sam??? To jsme to 30 let po hadráku dopracovali....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Uhodil jste hřebíček na hlavičku. Strýček Sam má při veškeré své bídě dost peněz, aby řídil zpravodajské služby i v Česku.A z toho důvodu mu do toho vláda ANO a ČSSD nijak nekafrá. To si dovolil Zeman hodně, když nejmenoval místního místodržícího generálem.

   Smazat
 17. Tohle NÚKYB, nic neříká VYDÍRATELNOST ...!, to není bez studu konající Číňanky, to je nové! video PIRÁTSKÉ NECHUTNÉ SEBRANKY BEZ ZÁBRAN ...?

  https://pornfile.cz/file/wgtimZm3pxuC/predsedkyne-prazskych-piratu-michaela-krausova-alias-jakub-janda-eh-v-akci-a-primator-piratu-zdenek-hrib-praha-jeji-pritel-je-poslanec-jakub-michalek-staz-u-senat-libora-michalka-u-piratu-praha-mkv-mp4-avi

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je nekonečné, DALŠÍ PORNO PIRÁTKY no KOUDELKO jste k HOVNU i s BIS-iranti ...!

   https://pornfile.cz/hledej?q=P%C5%99edsedkyn%C4%9B+pra%C5%BEsk%C3%BDch+PIR%C3%81T%C5%AE+-+Michaela+KRAUSOV%C3%81+alias+Jakub+JANDA+-+EH+%28v+akci%21%29+a+PRIM%C3%81TOR+PIR%C3%81T%C5%AE++Zden%C4%9Bk+H%C5%98IB+PRAHA%2C+jej%C3%AD+p%C5%99%C3%ADtel+je+poslanec+Jakub+MICH%C3%81LEK%2C+st%C3%A1%C5%BE+u+sen%C3%A1t.+Libora+Mich%C3%A1lka+u+Pir%C3%A1t%C5%AF+-+Praha.mkv.avi

   Smazat
  2. FUJ, a zejména jejich voličům.

   Smazat
  3. A další k čemu nám je Koudelka i s BIS i s NÚKIB, političky si tu hon. frndy v přímém přenosu a Kodelkové tu KURIZIJÍ se svými DUCHY (větry), co dodat v tomto sajrajtu malo - mocných.

   https://pornfile.cz/file/6zafTI1Hrhg2/predsedkyne-prazskych-piratu-michaela-krausova-alias-jakub-janda-eh-v-akci-a-primator-piratu-zdenek-hrib-praha-jeji-pritel-je-poslanec-jakub-michalek-staz-u-senat-libora-michalka-u-piratu-praha-mkv-avi-mp4

   Smazat
  4. 20:45 A vy doma takto s manželkou neprasečíte? To vás lituji, já ano!

   Smazat
  5. 9:30 Vy jste Petr Pavel registrovanej? Kde tam máte heterosexuální pár v odkazu, na který poukazuji, buď lesby nebo buk! Vy z prasečáku?

   Smazat
  6. 9:30 A s čí manželkou prasečíte? A taky se tím chlubíte na netu? Dejte odkaz, ať není lítost jen na vaší straně!

   Smazat
 18. Turecko připomnělo USA krvavé zločiny: „Invaze, převraty, války“! Během kolonizace amerického kontinentu bylo zabito 70 milionů Indiánů na jejich vlastním územi. Od poloviny 16. století do poloviny 19. století bylo na americký kontinent přivedeno 15 milionů Afričanů jako otroky. Následně mučením a špatným zacházením zemřelo 35 milionů Afričanů.

  V roce 1945 USA shodily na Japonsko dvě atomové bomby, následkem čehož zemřelo 350 tisíc lidí a tisíce se staly zdravotně postiženými. V roce 1945 Spojené státy bombardovaly tři dny město Drážďany v Německu a zabily 200 tisíc lidí, z nichž většina byly ženy a děti. V Severní Koreji za tři roky bombardování amerických vojenských letadel zemřelo téměř 4 miliony lidí.
  Otřesné výsledky výzkumu: USA pozabíjely za 17 let statisíce lidí!
  V Guatemale, během převratu podporovaného CIA v roce 1950, bylo zabito 200 000 civilistů. V roce 1955 bylo mnoho operací CIA provedeno v Indonésii, Laosu, Kambodži. V letech 1950-1959 bylo na Kubě za podpory Spojených států Batistovými jednotkami zabito 60 tisíc lidí. Během vietnamské války zemřely vinou Spojených států 3 miliony civilistů.
  http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/turecko-pripomnelo-usa-krvave-zlociny-invaze-prevraty-valky/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Doufám že si ty hrůzy ve svodce přečte i ten čučkař Koudelka.

   Smazat
 19. 3:14 Je hezké jak ohhajujete Německý fašismus a Japonský fanatismus. Hlavně , že to je proti USA co. A jinak lžete o počtu mrtvých v Japonsku, byla jich necelá polovina toho co píšete. Japonsko po téhle zkušenosti kapitulovalo. Naprosto v pořádku ze strany USA.
  Ty idndiány nepozabíjel Amík, ale zrovna třeba váš předek z Evropy.
  Laos, Kambodža, Vietnam tam začala válka díky místním komoušum podporovaných Rusem. Severní komoušský Vietnam napadl Jižní. Příště nepište do nebes hloupé příspěvky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rudocancy! Páč co se Severní Ameriky týče - až do vybudování železnice (1850) většinu USA i Kanady ovládali rudoši a paradoxně se jim dařilo líp jak před Kolumbem, páč už nemuseli běhat za bizonama pešo*) jako dajakí tý kokoti! Teda kojoti ...

   *) koně byli do Ameriky dovezeni z Evropy, rudoprde! Vinnetou a spol. co na pláních honili bizony v sedle byli vlastně evropská hi-tech kultura. Bez koňů byly travnaté pláně většinu USA liduprázdné.

   Smazat
 20. P.S.: I tenhle rasistickej vrah a skalper bezbranných žen a dětí - https://eurozpravy.cz/magazin/260617-neohrozeny-indian-ci-vrah-belochu-apacsky-nacelnik-geronimo-dodnes-budi-kontroverze/

  si mohl v USA vozit prdel po prérii v autě! - https://www.bejvavalo.cz/clanky.php?detail=1145

  V Rusku by na něj krom mučení čekal leda tak pobyt v petropavlovský hladomorně!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.