Reklama

neděle 10. listopadu 2019

Vznikne česká islámská strana ?

Martin Koller
8. 11. 2019
Je zajímavé pozorovat, jak nám odcházejí politické strany, které se účastnily vystoupení na politickém a komediálním jevišti naší země od roku 1990. ČSSD pod ubohým vedením euromarxisty z Aspen Institutu Hamáčka, posluhujícího Petříčkovi a Pochemu je při posluhování Babišovi, Sorosovi, Merkelové a Allbrightové stále trapnější. Nicméně pouze navazuje na dlouhodobé posluhování socialistů lidovcům, kteří dlouhodobě posluhují Bruselu a ještě dávněji Berlínu. KSČM pod vedením majitele vietnamských plantáží Filipa je už s bídou sociální demokracií a mění se stejně jako ČSSD na euromarxistickou partaj držitelů koryt.


Semo tamo se ještě někdo z nich ozve ve prospěch zachování míru, aby se neřeklo. V praxi se takzvaní komunisti projevili při odmítnutí diskuze ve sněmovně na téma povinného přijímání migrantů kriminálníků. Nepodpořili spolu s pražskou havlérkou návrh Trikolóry, který směřoval k odmítnutí této špinavosti diktované Bruselem. Vedení KSČM pošilhává po spojenectví s Piráty a Zelenými, což jsou partaje ještě více navázané na euromarxisty ve Washingtonu, Berlíně a Bruselu a protinárodní ideologie, než ANO Babiše, slouhy Allbrightové a současného komediálního vítěze české politiky a podlézání cizákům.

Zásadní a do jisté míry nečekaný obrat doznala nedávno naše první polistopadová strana, ODS. Pod vedením Fialy, který chce být premiérem, přestože nemá ani na průměrného Babiše, o skutečných osobnostech nemluvě, se ohání ideologií jakési vítězné země. Pokud někdo považuje rozkradenou a rozprodanou kolonii za vítěznou zemi, musí mít opravdu bujnou fantazii, nebo vydatně požívat nějaké stimulanty. Komické je rovněž zezelenání modrých ptáků. Začínají se ohánět stupidní grétologií solárnické a baterkářské lobby. Je vidět, že jediná osobnost ODS, Václav Klaus se svým analytickým myšlením jim už dlouho chybí. Proto opustili jeho cestu vytváření národní podnikatelské strany a vrhají se do náruče Berlína, Bruselu, Sudeťáků a především Aspen Institutu Allbrigtové, Bakaly, Pavla, Hamáčka a soudružek europoslankyní Jourové, Charanzové a Dlabajové z ANO. To vše s evidentním ubohým cílem udržení koryt bez ohledu na kohokoli a za každou cenu. Zde nelze přehlédnout ani rasantní podporu některých politiků z ODS pro zavádění německé výzbroje do naší armády před agresivním tažením proti Rusku.

Nejpovážlivější je ovšem upevňující se spolupráce mezi profesorem Fialou a veřejně arogantním a sprostým starostou vesnice Řeporyje na okraji Prahy, který se sobě opakovaně píše, jak je nesmírně inteligentní, bez ohledu na oblíbené tvrzením, že samochvála páchne. Pokud by se jako stupnice inteligence hodnotil hulvátský projev, mohl starosta by dosahovat úrovně až geniální. Podobných intelektuálů je ostatně v ODS více a objevili se na lokálních vedoucích pozicích právě v éře Nečase posluhujícího Kalouskovi a Fialy přátelsky se tulícího k sudeťákům. Jistě, každý si hledá kamarády na svojí úrovni, přičemž akademický titul nemusí zajišťovat reálné hodnocení konkrétního člověka. Každopádně, arogantních polovzdělanců bez odborných znalostí i praxe je i mimo současnou ODS plná česká politika, obzvláště ta takzvaně opoziční. Nelze se divit, vždyť nevzdělanci bez rozhledu se z ciziny pohodlněji ovládají. Dokladem je vývoj v našem inkluzivním školství i úroveň myšlení mnohých voličů.

Stačí připomenout Jandu, Hamáčka, Feriho a některé další, přičemž se mezi politiky objevily i figurky s vymyšlenými tituly, stejně jako držitelé titulů, kteří podmínky k jejich získání evidentně nesplnili, počínaje různými písemnými pracemi, často na univerzitě v Plzni. Zde si můžeme připomenout Grosse, stejně jako Bendu. Havel rovněž nedostudoval ani protekční komediantskou školu, kam mohly pouze prověřené kádry, přestože jeho blízký přítel Vondra to dotáhl v komunistickém pekle na doktora přírodních věd. Havlův bratr Ivan byl dávno před listopadem 1989 profesorem a mezinárodně uznávaným expertem v oboru umělé inteligence. Asi ten teror nebyl tak hrozný. Stačilo mít zájem o studium a dostatek pracovitosti a inteligence.

Přední reprezentant pražské havlérky Ruml dokonce úspěšně absolvoval vysokou školu, aniž by měl maturitu, přesně po vzoru některých předlistopadových kádrů, které rád morálně kritizuje a odsuzuje. Pravda, tyto kádry měly aspoň jakousi formální dělnickou maturitu, opírající se o pracovní praxi, obvykle v průmyslu, zatímco Ruml žádnou, neboť pásl krávy (on tvrdí, že koně) na slovenské salaši. Při pohledu na ubožáckou kampaň kolem Karla Gotta, v režii pražské havlérky se musíme zamyslet nad tím, zda Ruml taky nebyl kolaborant, když zvyšoval pastvou kvalitu socialistického mléka. Ve stejné souvislosti si můžeme připomenout soudružku Kubišovou, která si hraje na oběť předlistopadového režimu a bojovnici proti komunismu. Ještě v sedmdesátých letech jezdila Kubišová se souborem ÚV SSM (Ústřední výbor Socialistického svazu mládeže) Plameny a upevňovala vedoucí úlohu strany (komunistické). Svého času, nás jako frekventanty vojenské školy nahnalo velení jako pořadatele na jejich vystoupení. Mezi tehdejší oblíbené slogany (i na vojenské škole) patřilo: „Nasbírejte kameny, přijely k nám Plameny.“ Poté se Kubišová úspěšně provdala, žila klidný život zajištěné ženy v domácnosti a vylezla v listopadu 1989. A dnes kádruje Gotta a klaní se ikoně moralistů z pražské havlérky soudružce Chramostové, oblíbené budovatelské umělkyni Tondy Zápotockého, člence KSČ, agentce Stb a manželce tří nomenklaturních soudruhů.

Problém řady našich současných politiků, především mladších, je nejen absence kvalitního vzdělání, ale rovněž té pracovní praxe v nějakém přínosném oboru, která může vysokoškolské vzdělání, především to polistopadové humanitní, do značné míry nahradit. Přitom za přínosnou praxi nelze považovat poflakování se v politických stranách od osmnácti let, nebo práci v politických neziskovkách. Možná se u nich projevuje nedávno zjištěný pokles inteligence evropského obyvatelstva.

Problém vztahu mezi Fialou a starostou z Řeporyjí však není v oficiálních rozdílech obou reprezentantů modrých možná už zelených, ne-li duhových ptáků. Je třeba si připomenout především starostovské výroky z doby nepříliš dávné. Projevoval se v době boje o bruselské a berlínské kvóty na ilegální afroislámské migranty jako jednoznačný zastánce migrace. Volal po přijetí 100 000 migrantů. Zároveň se projevoval jako nadšený propagandista islámu, počínaje chválou na kebab v době řešení otázky halal týrání zvířat. Jeho názory, jakoby vypadly ze zpěvníku Aspen Institutu, Bruselu a Berlína, politických neziskovek a samozřejmě pražské havlérky, která jim posluhuje. Veřejně vyjadřoval svoje sympatie k Pirátům, kteří jsou propojeni na nadnárodní úrovní se Zelenými prosazujícími cestou komediální grétologie zájmy solárnické a baterkářské lobby. Už mu chybí jen požehnání od Čaputové a Halíka.

Zde si musíme položit zásadní otázku. Začne zelená ODS díky spojení starosty Řeporyjí a Fialy mávat kromě zelené grétologie také zelenou vlajkou islámu? Kdo to bude financovat? Brusel, Berlín, Allbrightová (která vykřikovala, že se stane muslimkou), solárnická a baterkářská lobby, Sudeťáci, Saúdská Arábie, Turecko, nebo nějaký islámský stát opírající se o narkomafii z Afghánistánu, či Kosova? Nebo všichni dohromady? Každopádně se nelze zbavit dojmu, že uvedená dvojka se pokusí vytvořit s podporou Bruselu, Berlína, protinárodních médií vedených ČT a pražské havlérky širokou koalici tvořenou ODS, TOP 09, KDU-ČSL, STAN, Piráty a Zelenými k získání moci v zemi, prosazení zájmů Aspen Institutu, Berlína a Sudeťáků z hlediska dalšího zotročování českého národa, afroislámské migrace, jaderné války v Evropě, a volby generála ve výslužbě Hanby-Pavla, slouhy Aspen Institutu, za prezidenta. Nelze vyloučit ani dílčí podporu vedení KSČM lačnícího po spolupráci s Piráty a Zelenými s cílem udržení zbytků koryt. Stane se ODS Fialy a Novotného vítěznou českou islámskou stranou?

87 komentářů :

 1. Pan Koller mne překvapil tvrzením, že "KSČM pod vedením majitele vietnamských plantáží Filipa je už s bídou sociální demokracií a mění se stejně jako ČSSD na euromarxistickou partaj držitelů koryt". Kromě parlamentu žádný komunista ve veřejných institucích u nás nemůže dostat šéfovskou funkci. Snad možná v soukromém podniku. Pane Koller, sedejte k počítači ve střízlivém stavu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:02 Pan Koller napsal naprostou pravdu ty věci veřejné co mají ve znaku ksčm. Furt podporují nějaké protinárodní sluhy včetně kraďouska.

   Smazat
  2. Pan Koller dluží Kraďouskovi. To jste 23:13 nevěděl?

   Smazat
  3. Nerad to říkám, ale tenhle článek na mě působí, jako by si autor šlehnul něčeho tak silného, že pak nebyl schopen ukočírovat své fantaskní představy.

   Smazat
  4. 13:54...Prostě fšichni jdou zlíci,jen pan autor je matka Tereza.
   Helanov

   Smazat
  5. Pane Kollere, ráda čtu vaše články, ale tentokrát jste se pořádně seknul. Marta Kubišová NIKDY nezpívala se souborem UVSSM Plameny, opakuji NIKDY!

   Smazat
  6. "Pan" autor si tady leci komplexy na jinych, aby si nepripadal tak beznadejne suterenni inteligent..
   A hazet spinu /stokrat omletou/,kolem co se da delat , kdyz na nic jineho neni..Na nic jineho inteligent nema..Ty schopnosti !! Uprimnou soustrast..Ty jsou jiz pohrbeny , jestlize kdy nejake byly..

   Smazat
  7. Pro 22:02
   Když už,tak pane Kollere!!!Čeština má i pátý pád,že ano?Zřejmě jste nečetl pořádně jeho článek.Spíš máte problém s pochopením psaného.

   Smazat
 2. Aspen Institut sídlí v Goebbelsově vile. To byl sice také Němec, ale nejedná se o osobu totožnou s Marxem.

  OdpovědětSmazat
 3. Jam Keller:
  "Všem nám přeji, dokonce i neziskovkám, aby sem k nám nepřišli migranti. Rozkradený majetek se dá vytvořit znovu, zničené lesy je možno obnovit, ztracenou potravinovou soběstačnost je možno opět vybudovat. I cizí vojska jednou odejdou. Ale pokud u nás vznikne paralelní muslimská komunita jako třeba ve Francii, pak už je to skutečně na věčné časy konec".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A co? To je špatně? Afričané jsou jednoznačně přínosem. Podobný odpor máte k Romům a ti jsou většinově inteligenčně způsobilejší než 95% bílé populace. Nebo se snad domníváte, že východ Evropy je pupek světa? Není, nikdy nebyl a nebude. Není odsud žádný objev, zatímco z Afriky stovky, stejně tak od Romů.

   Smazat
  2. Anonymní10. listopadu 2019 22:39
   To ti přínosní Afričané snad mají v Africe málo místa? Nebo málo surovin? Proč by se měli jezdit flákat na dávkách do Evropy? To je sociální inženýrství, které likviduje Afriku i Evropu. S nějakým pupkem to nemá co dělat. P.K.

   Smazat
  3. 22:39 Můžeš začít v chánově pomáhat ale z toho by vám nekápli prachy tak na afričany zapomeň.

   Smazat
  4. Jako troll by ses asi neuživil, ale pokus hezký. Akorát ti Janda neřekl pointa. Že ty a ostatní neziskováři zastupujete těch 95 procent bílé populace a pupek světa, který nikdy nic nevymyslel. :-)

   Rudý škorpión

   Smazat
  5. 23:29...S tím se dá souhlasit!
   Tak třeba jeden Afričan objevil,že nejlepší jsou tlustý ženský.Protože je v nich větší teplo.
   Asi nějaký inženýr zaobírající se termodynamikou,který si všiml,že špek má dobré izolační vlastnosti.
   Helanov

   Smazat
  6. 1:54

   To mluvíte o sobě?

   22:55

   Promiňte, ale každý si může vybrat místo,kde chce žít. Procházející Afričané nejsou nějací chudáci, co doma nemají do čeho píchnout, ale pozvaní lidé, kteří mají zachránit naší ekonomiku. Ti co cestují kvůli bídě to jsou Ukrajinci, Rusové Poláci, Rumuni, Češi... ne Afričané. Východní Evropa už brzo nebude potřebná, protože je na spadnutí Industry Revolution v4.0. Ale Evropa potřebuje mladé specialisty, proto jsou zváni především Afričané.

   Smazat
  7. 22:39 By mě zajímalo, kdo dal takovému debilovi jako ty, občanku. Ty nemáš vůbec chodit mezi lidi.

   Smazat
  8. Anonymní11. listopadu 2019 7:07
   „Promiňte, ale každý si může vybrat místo,kde chce žít.“
   Velice uctivě řečeno, ale chápete jakou sluníčkářskou brutalitu jste vyjádřil? V mém domě/bytě můžu bydlet já, moje žena, děti, pes. Nikoliv někdo, kdo si to místo vybral. V naší obci můžou bydlet ti, které samospráva obce přijme. Nikoliv ten, kdo si to místo vybral. V našem státě můžou bydlet občané toho státu. Nikoliv ten, kdo si to místo prostě vybral.

   „Procházející Afričané nejsou nějací chudáci, co doma nemají do čeho píchnout, ale pozvaní lidé, kteří mají zachránit naší ekonomiku.“
   Jestli jsou chudáci, nebo boháči, nikoho nezajímá. Prostě tu nemají co dělat.
   Do mého domu/bytu je můžu pozvat pouze já, do naší obce je může pozvat pouze samospráva obce, do našeho státu je může pozvat pouze vláda. Nějaká ekonomika nemůže nikoho zvát.
   A pokud vím, tak je pozvala pouze Anděla k nim do Německa. To jejich věc. My se jenom musíme od toho Německa oddělit a hlídat si hranice, aby ta Vaše ekonomika neporušovala naše zákony.

   „Východní Evropa už brzo nebude potřebná, protože je na spadnutí Industry Revolution v4.0.“
   Pro koho nebude Východní Evropa potřebná? Pro Východoevropany potřebná bude. Nebo se snad mají přesunout do Afriky, mé milé sluníčko?

   „Ale Evropa potřebuje mladé specialisty, proto jsou zváni především Afričané.“
   Kdo je to Evropa? A Východní Evropa není Evropa? Odporná ukázka myšlení sluníčkářů.
   Evropa jsou Evropané, nikoliv fabriky postavené v Evropě. Evropané potřebují zaměstnat sebe, nikoliv aby si zde kdokoliv postavil fabriky a natahal sem Afričany, aby mu v nich pracovali. Na Evropanech potom nechal povinnost je ubytovat, doplácet jejich mzdy do životaschopné výše, poskytovat zdravotnictví a stavět pro ně věznice.
   P.K.

   Smazat
  9. 11:09

   Milý PK. Mně je jedno, jak mě budete nazývat, a "sluníčko" se mi docela líbí.

   Mýlíte se, když tvrdíte, že vám patří nějaká Evropa anebo její část. Nepatří. Nepatří vám nic. Evropa patří Evropanům, a jen oni rozhodnou, kdo zde bude žít a kdo ne.
   Nikdo vás z vašeho mrňavého panelákového bytu zatím nevyhání. Klidně si tam žijte i se svým psem. Ovšem jen potud, pokud budete za něj platit. Jestli ne, ztrácíte nárok.

   A laskavě nechte na zkušenějších, aby zhodnotili, kdo bude přínosnější pro další rozvoj Evropy. Jestli vaše děti nebo nově příchozí. Zatím to vypadá na novou imigraci, protože mají mnohem lepší vzdělání a schopnosti.
   Tím vás nechci nijak urážet, já mám respekt vůči všem lidem, pouze konstatuji fakta.

   Lidé se stěhují už mnoho desítek tisíc let, je tedy přirozené, že méně vyvinutou populaci nahradí jiná, životaschopnější. Tak to bylo odjakživa.

   Smazat
  10. Anonymní11. listopadu 2019 15:02
   Milé sluníčko z přesvědčení, takže Evropa patří Evropanům. To je pěkná sluníčkovsko dobro.erská teorie. To jako Arktida patří Arktiďanům? Kdo to jsou ti Evropané? Je to snad nějaký stát, nějaká národnost? To státy patří svým občanům. A státy se můžou sdružit do nějakých spolků, ale suverenitu si zachovávají. Něco takového stále platí i v EU.
   Nemůžu nechat někomu, aby rozhodoval o mých právech. I kdyby ho nějaké hloupé sluníčko označilo za zkušenějšího a blafalo přitom, jak je vzdělané.
   Co vlastně rozumíte pod rozvojem Evropy? Navážení negramotných Afričanů? Sluníčko, sluníčko, Vaše křivost září do dálky. V současnosti se jedná o realizaci kalergiho plánu likvidace evropských států a národů. Proti tomu se musíme postavit a ne sklopit uši, že to je přirozené. Není to přirozené, je to nepřijatelné sociální inženýrství. P.K.

   Smazat
  11. 15:29

   Evropan je každý, kdo se rozhodne usadit v Evropě. Tak píše zákon, na němž nic nezměníte. Jestliže se rozhodne 5 milionů obyvatel Mali, Čadu a Súdánu usadit zde, musíte se s tím smířit. Zvlášť, pokud bude jejich přítomnost pro evropskou politiku a ekonomii žádoucí. Jste povinen platit odvody a daně na podporu migrační politiky, a jste povinen akceptovat kulturní specifika. A pokud toto hlásal vámi pertraktovaný pan Kalergi, pak s ním plně souhlasím. Vidím, že jste tak trochu posránek, jelikož si nevěříte a víte, že tito lidé vás i vaše potomky převyšují úplně ve všem. Proto je tady chceme. Tato část území Evropy musí držet krok se světem a od vás se žádného progresu nedočkáme.

   Smazat
  12. 15:02 Naivní! Žádní Evropané již záhy nebudou existovat. Čím dnes je tzv. svobodný svět? Je to končící svět, kterej zkrachoval a je na ústupu z historie, páč dějiny píší pouze rasy či národy (které v pravém smyslu toho slova vytvořila jen ta bílá) brutální vůle! A tou ta naše dávno být přestala a bude z dějin zákonitě odejita! Nahrazena bude rasou houževnatější, odolnější, nepodléhající zhoubnému individualismu, buzerantismu, xenofilismu, egalitarismu a dalším úpadkovým vlivům a idejím, které spolehlivě dříve či později pohřbí i tu neslavnou EU s těmi jejími "hovnotami" degenerace a úpadku a která již dávno přestala být invazívní a naopak se sama stala terčem invaze barbarů, což v dějinách je vždy předznamenáním pádu!

   Smazat
  13. 18:16 Ve 20. století vznikly dvě opačné koncepce evropské integrace. Ta první, Hitlerova, spočívala ve stvoření árijského Nadčlověka, jenž by povstal Vůlí k moci a zotročil stávající rasově míšené podlidi a stal se jejich pánem! Druhou koncepcí je Kalergiho Panevropa, spočívající naopak ve stvoření Podčlověka, rasového míšence (kterému hrabě říkal "mongrel"), který bude poslušně sloužit stávající židovské elitě (hrabě ji označoval jako "Führernation"). Ovšem záplava negrů dá oběma koncepcím mat, přijde Planeta opic!
   Např. čím je dnes OSN? Je to již jen užvaněný spolek protěžující zájmy žluto-negerských poloopic co má právo leda mlčet! Páč vše čím naše civilizace je, vytvořila bílá arijská rasa! A kde ta se vzala? Kde byla její kolébka? No přeci na Ukrajině - té od Karpat po Kavkaz. Dodnes je to území s největší koncentrací bílé rasy, ovšem notně zdegenerované genetickou příměsí mongoloidní rasy a "turkických národů", což jsou v reálu jen pastevecké kmeny (národy v jejich moderním smyslu byla schopna zformovat pouze naše, bílá rasa). Když se zastavíme nad dějinami 20. století a budem hledat bod obratu od naší vlády nad světem k bezmoci a úpadku naší rasy, dojdetme ke stejnému závěru - budeme-li pečlivý a bez antirasistických předsudků ovšem! Kdy došlo k průseru a proč? Byl to okamžik, kdy komodor Perry nenašel pokračovatele! Totiž přijetí japonských skrčenců mezi spolek výhradně bílých imperialistů byla zásadní bota! Šlo sice bezesporu o nejvyspělejší ne-bílou entitu, ale sotva schopnou sdílet árijské hodnoty západní, germánsko-románské civilizace. Japonsko se mělo stát řádnou kolonií USA stejně, jako Indie byla britskou, Indočína francouzskou a Indonésie nizozemskou! Čínu by si poté rozdělili Rusko a anglo-francouzští kolonialisté bez problémů. Jenže účast Japonska na dělení sfér vlivu ve východní Asii vedla ke konfliktu s Ruskem, jenž využili londýnští čachráři k oslabení konkurence. Porážka Ruska Japonskem, která by bez britské podpory Japonska byla nemyslitelná, se stala počátkem krize naší rasy a její světové hegemonie! Samozřejmě víme že v pozadí toho průseru stál Židé se svou finanční mocí, kteří z pozadí ovládali Britské Impérium a USA. A dnes už to nespravíme, když žlutáci maj vodíkovky a kosmické technologie a černí mají penicíln a místo toho aby vychcípali na banální chřipku se povalí do Evropy ...

   Smazat
  14. 19:21
   Odporný nacistický žvást. Stačila první věta, ani jsem to nečetl.

   Smazat
  15. oprava času: 15:29, sorry, Jeho Vysokoblahorodí v 19:21 naopak dokonale analyzoval moderní úsilí o tzv. sjednocení Evropy, děkuji!

   Smazat
  16. 19:21 Přeci jen bych ale chtěl upozornit, že zdrojem úpadku Naší rasy byla již tzv. Velká hra, kterou v čele Britské říše rozehráli židozednáři! Velkou hru chtěl arijský britský premiér Salisbury ukončit dohodou s Petrohradem a 25. ledna 1898 učinil Rusku neuvěřitelnou nabídku urovnání jak ve sféře Východní otázky, tak na Dálném východě. Podle tohoto návrhu mělo Rusko dostat čínské území na sever od Žluté řeky, černomořské pobřeží Turecka a oblast údolí Eufratu až po Bagdád, Británii mělo připadnout povodí Jang-c’, turecké državy v Africe, na Arabském poloostrově a oblast kolem Perského zálivu. Jelikož byl tento návrh v naprostém rozporu s dosavadní britskou politikou, vyvolal v Petrohradě pouze nedůvěru a podezření, Nikolaj II. usoudil, že jde jenom o britský trik a projekt odmítl. V Británii poté odpor proti nerozhodné politice vlády, neschopné prosazovat britské zájmy v Číně, vedl k uzavření anglo-japonské smlouvy o spojenectví proti Rusku! Výsledkem bylo to že Japonsko se mohlo vyzbrojit a poté na Rusko zaútočit a připravit ho o vliv v Koreji a Číně.

   Druhá závažná bota následovala v listopadu 1910, když ruský ministr zahraničí Sazonov doprovázel cara Mikuláše II. na státní návštěvě Německa. Výsledkem jednání byly tzv. Postupimské dohody z listopadu 1910, jimiž obě velmoci mj. dosáhly dohody o otázce železniční výstavby Bagdádské dráhy. Krátce po skončení těchto jednání zaslal nový německý kancléř Theobald von Bethmann Hollweg (od července 1909) do Petrohradu návrh případné rusko-německé dohody. Podle něj se Rusko mělo zcela zříci spolupráce s Velkou Británií výměnou za to, že Berlín přestane podporovat balkánskou politiku Rakousko-Uherska. Car Nikolaj II. však nehodlal riskovat roztržku se západními velmocemi, proto návrh nepřijal. Výsledkem bylo že se v roce 1914 ocitl proti Rakousko-Uhersku i Německu současně! A to při současně vedené válce s Turkem na Kavkaze nemohli ustát ... chazaroidi toho zneužili k zničení Ruského Impéria, tohoto jedinečného plodu státotvornosti Naší rasy!

   Smazat
  17. Anonymní11. listopadu 2019 18:16
   Máte pravdu, já si nevěřím, že by příchod dvaceti milionu Afričanů neovlivnil negativně život můj a moji rodiny. Jenom dement si může myslet opak. P.K.

   Smazat
  18. Nereagujte na tohoto pána, je to provokatér. Kdyby měl zmínit jedinou věc, ve které jsou cigáni či zaostalí Afričané přínosem, neměl by co říci. Koneckonců, sám se může z té údajně upadající Evropy přestěhovat mezi ty "perspektivnější" do Afriky.

   Smazat
 4. Já bych klidně do podobné strany vstoupil. Myslím, že to je dobrý počin.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdo ti brání?

   Smazat
  2. 22:46 Tady máš video co se stane když je zklameš:

   https://navratdoreality.cz/popravy-islamskeho-statu-22-8983.html

   Smazat
  3. 23:18

   Islámský stát a islámská strana je úplně něco jiného. Islám je náboženství budoucnosti a jeho posláním je skoncovat s pravoslavným rudým terorem.

   Smazat
  4. 7:00
   Blbej a ještě takhle brzo ráno vožralej jak cep?!Tebe by ty havlopussynko RETARDOVANÁ neměli ze záchytky vůbec pustit!!!

   Smazat
  5. 9:13

   Byl byste tak laskav a přestal v diskusích lidem tykat a vulgárně nadávat? Pokud nemáte argumenty, zdržte se komentáře.

   Smazat
  6. 14:44 Možná je právě jeho příběh daleko zajímavější než si myslíš! Tento nekrofilní zřízenec z teplický prosektůry, schopnej maximálně dotlačit z pitevny do márnice vozejk se zašitou zdechlinou nějakýho toho komoušskýho geronta, aniž by se přitom probral z lihu co v něm primář uchovává potraty cigánskejch socek, a kterej mu chodí potajmu upíjet, byl kdysi sinhead! Každý den po zavíračce před Severkou stál a s pravicí zdviženou do noci řval: "Immer Brüx! Sieg heil!" Jenže ... pak nastoupil jako zřízenec v márnici, no a chlastání lihu a sex se zdechlinama těch rudejch gerontek (a posléze i gerontů - sic!) udělaly své ...

   Smazat
  7. oprava: skinhead

   Smazat
 5. Je to pořád stejná skupina "dobroserů" infiltrovaná do všech parlamentních stran, bez vyjímky. Konečně by se spojili a přestali mlžit a rozesírat. I společný název je nasnadě: Havlova lokajská strana prudkého pokroku mimo meze zákona. Hlavní bod programu bude přeměna národností struktury středoevropského prostoru za mírnou úplatu...

  OdpovědětSmazat
 6. Co nám k tomu povíte pane Davide?

  https://cz.sputniknews.com/svet/2019111010943898-katerina-konecna-v-europarlamentu-ostudne-hlasovali-o-historii-selhalo-i-spd-video/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vždyť to je pravda. Dokonce u Němců to je sporné, protože oni to od Rusáků v první světové schytali nejvíc, chtěli mít víc času a přimět zbytek Evropy ke společné domácnosti obraně. Nakonec jak historie ukázala, měli pravdu a Rusko vtrhlo do střední Evropy. Nebo si myslíte, že jsme se pustili bolševiky dobrovolně?

   Smazat
  2. Pro mě a mé přátele byl Koněv součástí zločinného režimu, který rozpoutal válku a podílel se na holokaustu. V holokaustu pokračoval i po válce, viz čečenský a tatarský národ, kterým dosud upírá právo na vlastní stát. Postavit sochu válečnému zločinci a nechat ji stát do dnešních dní je propagace války a zločinců proti lidskosti. To už klidně můžeme postavit sochu Keitelovi, ačkoliv právě tento člověk se nedopouštěl válečných zločinů a bojoval proti bolševismu. Nejkrvavější sebrance, jaká kdy na světě byla.

   Smazat
  3. 7.19 Nepište blbosti a seznamte se s historií , Hitler vyzbrojil za peníze západu , aby vyrazil proti Rusku , bez vítězství sovětské armády bys tu vůbec nebyl , pokud ovšem nejsi potomek sudeťáků ! Nejkrvavější sebranka jsou USA a jeho západní poskoci , vraždí i dnes po celém světě ! Západní kapitalisti mají na svědomí 950 milionů mrtvých , viz Černá kniha kapitalizmu !

   Smazat
  4. 7:19 By mě zajímalo, kdo dal takovému debilovi jako ty, občanku. Ty nemáš vůbec chodit mezi lidi.

   Smazat
  5. Anonymní11. listopadu 2019 7:19
   Koněv zachránil p.del tvým rodičům, aby mohli počít takového debila jako jsi ty. To je koněvův největší zločin. P.K.

   Smazat
  6. 11:08

   Nechápu, proč mi nadáváte? Že vám z jakéhosi důvodu překáží objektivní hodnocení dějinné osoby, by nemělo být důvodem k nádavkám. Role Koněva byla již přehodnocena a světoví historici se jednoznačně shodli, že se jedná o člověka, který tyto zločiny páchal. Pokud chcete bližší informace, najdete je v bezpočtu publikací, ale bude vám stačit i obyčejná Wikipedie.

   V současnosti dochází konečně k otevření této stránky dějin, a veřejnost se začíná orientovat především na roli Ruska v páchání těžkých zločinů a vyvolávání válečného stavu (ostatní republiky SSSR stály tehdy mimo). Dost pokročili Japonci, kteří Rusko jako válečného agresora z 2.světové války označili už před dvěma lety.

   Smazat
  7. Anonymní11. listopadu 2019 15:14
   Mluvíte dost obecně. Role „byla“ přehodnocena, historici „se“ shodli.
   Nelze popřít, že Rusko bylo zlovolně přepadené skopčáky, tak jako celá Evropa. A díky vítězství Ruska nad skopčáky, mohla být i Evropa od nich osvobozená.
   Takže podle mého názoru, bylo ve Vašem příspěvku 7:19 až příliš lží. P.K.

   Smazat
  8. 15:40
   Já si myslím, že Rusko přepadeno nebylo, naopak, bylo to Rusko, které přepadlo okolní státy. Nastudujte si historii. Rusko přepadlo Poláky a toto je považováno za start války. Ale předtím zaútočili na Finy a pobaltské státy. Finové se ubránili, Pobalťané ne. Pak Němci se svými spojenci tyto země dostali zpod ruské nadvlády. Pak byl chvíli klid a nakonec Rusko opět útočilo na Ukrajinu, Polsko, Pobaltí, nás, Maďarsko, Čečnu, Dagestán, Krym, Německo a Rakousko. Následovalo Japonsko a Čína. Od té doby byly tyto země, anebo jejich části Ruskem okupovány 45 let, některé jsou dodnes.

   Smazat
  9. Anonymní11. listopadu 2019 18:39
   Startem války bylo „přepadení“ skopčáckého vysílače Gliwice, samými skopčáky. Poté vtrhnuli do Polska a polská vláda zdrhnula ze země. Rusové přeci nebudou koukat, jak skopčácká armáda bez problémů dotáhne k jejich hranicím. Tak do bezvládného Polska také poslali armádu, až k linii, která jim byla mezinárodními dohodami přidělena. Prostě „zabrali“ jenom svoje území. P.K.

   Smazat
  10. 19:24
   Poláci, Němci, EU, OSN a majitel tohoto webu to vidí úplně jinak než vy. Správná verze je 18:39.

   Smazat
  11. Anonymní11. listopadu 2019 21:17
   To je dneska normální, kolik právníků, tolik právních názorů. A to vycházejí ze stejného zákoníku. P.K.

   Smazat
 7. "Ještě v sedmdesátých letech jezdila Kubišová se souborem ÚV SSM (Ústřední výbor Socialistického svazu mládeže) Plameny a upevňovala vedoucí úlohu strany (komunistické)."
  Tak to jspu silna slova, ktera je potreba dolozit. Obavam se ale, ze jde o lez.

  "A dnes kádruje Gotta..."
  https://www.krajskelisty.cz/praha/22737-kubisova-par-trefnymi-vetami-zavrela-zobak-kverulantum-co-ne-a-ne-skousnout-gottuv-podpis-anticharty-precetli-jsme.htm

  To je ten clovek tak hloupy, nebo pise tyhle nesmysly na neci objednavku?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kubišová měla od roku 1969 "hlasový klid". Tak tu neroznášej drby a lži!

   Smazat
  2. No - já myslím, že byste takzvané "hvězdy" mohli nechat na pokoji. Každý, kdo umí něco zakrákorat, si myslí, že je umělec, a tehdejší "režim" potřeboval podobné umělce jako je potřebuje každý režim.Kdo například kecá sračky do reklam a obtěžují tím slušné lidi? Na to by se slušný umělec nikdy najmout nenechal. Faktem je, že i Kubišová táhla s režimem, dokud to vynášelo slušnou popularitu, a co přesně se stalo, neví nikdo - dnes se jen a jen lže. Soujčasný režim potřeboval zase pro své lži vytáhnout pár zapadlých hvězd, a udělat z nich slavné, takže i Kubišová a další podobní účelově lžou tak, jak to současný "režim" vyžaduje, díky tomu mají zase prachy a jsou slavní - jinak už by dávno byly prd. Zpěvák potřebuje schopné textaře a hudebníky, jinak se může jít klouzat, a to Kubiška už neměla, a pak zas měla. Ono vůbec - všechny ty hnusný hvězdy, kterým se nedařilo, protože zestárly a nebyly pro ně podia, role a zájem, lžou jak čuňata, že je odstavil "režiím" -ale jiné "neodstavil" - jak to?

   Smazat
 8. Fuj,tady z někoho kape zášť...
  Hlavně s tou Kubiškou to bylo...blééé
  Helanov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No - abyste se vy nepodělala s Kubiškou. Holt důchodkyně taky naletí na každý žvást, který předkládají media. Z nikoho "zášť" nekape - jde jen o názor, a pokud se neshoduje s vaším ( začínáte dřepět u počítače denně - copak se děje? Nastoupila jste důchod?) jde o "zášť"? - Vy jste taky demokrat jak stehno. S tou "Kubiškou" to vůbec nebylo... blééé - vy začínáte být... bléééé. Čus.

   Smazat
  2. M. Kubišová nikdy nevystupovala se souborem ÚV SSM Plameny, blbost.

   Smazat
  3. 17:16
   Mýlíte se .V Havířově na Den horníků jsem ji osobně slyšel a viděl i s tou "plamennou suitou na vlastní bulvy a rozhodně nekdákala -lide,tvá vláda se ti navrátí,či jak to vlastně mektala v Práglu.

   Smazat
 9. Koller to trefil, Islámská strana anebo spíš Islámská národní fronta pro Čechy Moravu a Slezsko už vznikla, jen si musí zvolit ústřední výbor...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A jak a jestli se k "islámcům" začnou sunout odněkud prachy, budete mrkat, jaké davy lidí se budou hrnout k islámu - inu, úplně obyčejní čeští šmejdi. Pro žvanec a pytlík dukátů se podělají a zaříznou kohokoliv. Chudáčkové. My jsme asi v minulém životě byli strašně zbídačelí, když tak lačně civíme na měďáky - jak už zpíval Kája Kryl... "civíme lačně na měďáky, my Gottwaldovi vnuci".... absolutně pravda" A jestli bude měďáky sunout islám, nebo hotentoti, je jedno, budeme tím, co bude vyžadovat posunovač měďáků.

   Smazat
 10. Je to dobře vymyšlené, stačí oslabit ANO a SSS (spojené Sorošovy strany)budou mít volný prostor k likvidaci republiky. Uvidíte, že najednou nebude mít nikdo problém s demokratickým kulturním obohacením republiky a začnou to sem lifrovat. Naštvaní lidé začnou ještě intenzivněji chodit na majdany a to je konec republiky, ale předtím je třeba odstranit Babiše a ANO a na tom se jak čtete, intenzivně pracuje.

  OdpovědětSmazat
 11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 12. Clanek je zkratka bojovny.
  Vyborne pane Koller, islamisty tady nepotrebujeme, a Babisovi se neda verit.

  Ale, ten komentar ve 22:39 o stovkach objevu z Afriky a od Romu me zcela fascinoval !!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 5:42

   Vy o Africe a jejích obyvatelích nevíte zhola nic. Pokud hledáte něco opovrženíhodného, podívejte se do zrcadla a kolem sebe. Z Afriky vzešla civilizace našeho druhu a dnes patří k nejlákavějším startupům planety. Česko ne. Česko není autorem jediného byť sebemenšího objevu, který by lidstvo posunul vpřed. Nevím o nikom z celé východní Evropy, zde je jasná hranice mezi vyspělým Západem a východním blokem. Přitom východ Evropy žil spolu nebo vedle Západu. Afrika ne.

   V Africe jsou desítky vynikajících universit a výzkumných ústavů, krásná města. Zde třeba Nigérie, ekonomický a technologický tygr. Zde je Lagos, Nigérie.
   Zde Abuja, tamtéž. Krásné zelené město, patřící do kategorie "smart city". Žádné takové ve východní Evropě nenajdete.

   Despekt z vaší strany je čistý rasismus.

   Smazat
  2. Pro 7:49!!!

   Jo, ale příteli, jaksi jste zapomněl poukázat na to, že než se do těch krásných center dostanete, tak musíte jet několik kilometrů okolo slamů z plechu.

   A to platí pro každé africké město! Menší města mají zpravidla pouze tři zděné budovy. Kostel, policejní stanici a samoobsluhu, před kterou stojí ochranka s nabitou brokovnicí. Jo ještě jsem zapoměl na benzínovou pumpu. U východu z obchodu každého kontrolují další minimálně dva ozbrojenci, zda-li jste něco neukrad. Prohlíží tašku a kontrolují s účtenkou.

   Před obchodem je houf žebrajících žen, něco málo mužů. Ti se zpravidla válí před svými plechovými boudami omámeni nějakou tou toxickou látkou.

   A přesně tito se k nám do Evropy hrnou.

   Menší města o kterých mluvím jsou svou rozlohou velká jako například Beroun, Turnov, Třeboň. Pokud by byla Praha v Africe, tak celý Chodov, Černý most a Řepy by byly jedno obrovské geto plechových boud velikosti 3x3 metry, kde se v každé tísní k šesti zoufalých lidských trosek!

   Tak tady příteli nemanipulujte. U Kima v KLDR je také překrásné centrum hlavního města. Okolo něj ale nestojí slamy plné budikžkničemů, ale pouze poněkud chudá zemědělská hospodářství pracovitých lidí.

   Typický africký slam vypadá takto:
   https://blogadmin.idnes.cz/blog/5032/235618/mumbai_slum.jpg

   Nakonec dejte si do vyhledávače heslo "afrika slamy". Podobných obrázků naleznete stovky.

   Nebo lépe. Zvedněte zadek a do té Afriky se zajeďte podívat. Zajděte si do takového slamu. Pěkně s foťákem, jako navoněný evropský turista. Vaši životnost tipuji na maximálně jednu hodinu.

   Smazat
  3. V předchozím příspěvku jsem odkázal na slamovou "vilovou čtvrť". Typický africký slam je zde:

   https://img24.rajce.idnes.cz/d2401/3/3774/3774036_fc5a928a89dade6447bc75eefc63d089/images/P7130423.JPG?ver=0

   Smazat
  4. Anonymní11. listopadu 2019 7:49
   Nebudu kvůli sluníčkářskému dobro.erovi dělat rešerši, ale vím např. o veverkových vynálezu ruchadla, hejrovského rtuťovém polarografu, wichterleho kontaktních čočkách, tryskovém pletacím stavu. Nemluvě o našich dodávkách jaderných elektráren, pivovarů, cukrovarů, našem šperkařství, sklářském průmyslu a vůbec strojírenství.
   Velice mnoho se toho vyváželo i do té Afriky, než to zde po 89 rozkradli a zlikvidovali. Afrika má smůlu, ta je rozkrádaná a likvidovaná mnohem déle než my. Navážení Afričanů do Evropy, je dílo těch, co rozkradli je i nás. P.K.

   Smazat
  5. 9:53, 10:08

   Snažíte se, ale marně. Ten první link je Bombaj v Indii, ne Afrika, a počet podobných čtvrtí v Indii mizí na stovky každým rokem. U nás naopak vznikají. Třeba tohle je typický obrázek sídliště ve střední Evropě.

   Zatímco tohle je skutečný pohled na Bombaj. Vypadá jako Chicago, že?

   A tohle je opět Afrika, tentokrát Luanda v Angole, nábřežní čtvrť. Takhle to vypadá zdola. Jak vidíte mají tam spousty cyklostezek.

   Pohled na Luandu z východní strany. Je to opravdu velké město, moderní, plné mrakodrapů. Nikde ve východní Evropě něco podobného není.

   Tohle je běžná bytová výstavba v celé Angole, i v Luandě jsou podobná sídliště pro méně majetné.

   Mnohem běžněji se obytné bloky v Angole staví takto. Líbí se jim Anglie. Buď vlastní domky nebo apartmány v mrakodrapech. Paneláky nemusí.

   Příště napište zas něco podnětného.

   Smazat
  6. Pro 11:45.

   Naprosto souhlasím. Plundrovali je o hodně déle než nás. Ti samí. Nemělo to přitom pro Afriku pouze ekonomické důsledky.

   Černoši jsou skutečně trochu hloupější. V té africké samošce, jak je psáno v příspěvku 9:53, pracují na pokladnách velice usměvavé a ochotné pokladní. Dokonce zpravidla dvě. Jedna je za pokladnou a druhá vám nakládá zboží do tašky.

   Bohužel bydlí také v tom slamu. Zkuste však ať vám vrátí na předanou bankovku v momentě, kdy se jí zavře kasa a musí to vypočítat z hlavy. Počty jako 50 minus 35 jsou pro ně neskutečný problém.

   A jsme u toho.

   Jedna teorie říká, že černoch seděl tisíciletí pod stromem a když měl hlad, tak pouze natáhnul ruku a utrhl si z toho stromu banán. Nemusel nic v životě řešit a tedy trochu za ta léta zhloupnul. Na rozdíl od seveřana, který bojoval o přežití každým dnem.

   Druhý fakt je ale ten, že když první zloději - kolonisté dorazili do Afriky, tak všechny ty chytré černochy (jejich elitu, která s těmi zloději bojovala - ty boje řídila) povraždili. Ty pokornější a silné naložili do galér a šup s nimi do otroctví do USA. Doma po takovém nájezdu v Africe zůstali pouze ti slabí, neschopní a nemocní. Tito pak byli pokračovateli domorodého afrického genomu původních obyvatel!

   A kdo že to byl?

   Na západě šlo zejména o Anglosasy a Židy - Španělé též kradli, ale následně spíše převraceli domorodce na víru v Krista než bezostyžně vraždili, loupili a zotročovali.

   Na východě Afriky prováděli to, co Angličtí a Židovští otrokáři na západě, Arabové.

   Tam kde to trochu fungovalo pod Císařským Německem nebo Holanďany nakonec též přifrčeli na válečných lodích Angláni a zavedli své zlodějské pořádky.

   Tak tak nějak.

   Smazat
  7. 11:45

   Veverkovic ruchadlo!! :D :D
   A můj syn dovede dělat bábovičky.

   Tak to jo, ruchadlo versus manioková automatizovaná plantáž řízená ze satelitu, jaké mají například v Ghaně. Nedaleko Accry se momentálně staví tato rezidenční čtvrť
   . Říkají tomu Appolonia. Hezké, že? Accra je zelené příjemné město na pobřeží bez vysokých budov.

   Něco podobného je už postaveno v Nigérii nedaleko Lagosu, Alaro City.

   My považujeme za bydlení tohle. Inu jak se říká, jiný kraj, jiný brav.

   Nigérie má vlastní kosmický program, jeho hlavním zájmem je kromě jiného sledování a vysvětlení specifických jevů ve vrchních vrstvách atmosféry. Kromě několika satelitů, zkonstruovali na to desítku naprosto unikátních přístrojů. A už mají výsledky. Na orbitu zatím vypouští z jiných kosmodromů, ale staví svůj vlastní.

   Smazat
  8. Takže pan 5:42 a 14:02 buď:

   a) Nikdy v Africe nebyl a papoušku je tu jen to co si našel v prospektech cestovních kanceláří, případně to co mu nalili do palice v nějakém tom Aspen Instituu - jak někdo výše vtipně napsal SSS (Spojené Sorosovy Strany)

   b) Poměry v Africe velice dobře zná, ale bezostyžně, pravděpodobně za žold jako placený trol též organizace SSS lže!!!

   Ten kdo chce rozsudek o tom kdo mluví pravdu. Zda-li já nebo mistr pomatený - případně zaprodaný, není nic jednoduššího, než si pustit google maps a pomocí satelitní mapy si to tam trochu okolo každého města prohlédnout.

   Samozřejmě heslo ve vyhledávači "slamy afrika", případně "slamy - jméno konkrétního města" lze použít též.

   Nejlepší je tam však odcestovat a trochu to tam projet. Ano jsou tam super věci - za dráteama a pod silnou ozbrojenou ochranou pro bílé i černé sáhyby.

   Ale to dno, co tam v mega míře uvidíte, to nelze zažít nikde na světě. Nejlepší jsou ta města, kde byl dříve například ten nějaký diamatový důl, který před lety zavřeli. Tam je o strach len zpomalit auto. Hned vás obklíčí hejno žebráků. A ne že nejsou agresivní, když si od nich nechcete koupit nějaké to předražené cingrlátko.

   Policejní auta jsou tam pic-upy s omlácenou klecí připomínající kotec pro psy pro ty co seberou. A maj tam vskutku dosti napilno.

   Tedy pane nemelte tu nesmysly. Kupte si letenku, v Africe narentujte nějaký ten vůz a alou na dobrodružnou cestu.

   Smazat
  9. 14:38
   Vždyť je to stejnej ynteligent jako ten,kterej tvrdí,že BANDEROSVINĚ se mají dobře,ekonomika roste a HŘIVNA je ze zlata!☺

   Smazat
  10. Anonymní11. listopadu 2019 14:18
   Reagoval jsem na nesmyslný názor 7:49, Vy jste zase opačný extrém.
   Máte nějakou zkušenost, ale podle mého názoru, nejste schopen z ní učinit odpovídající závěr. Ten osud Afriky, totiž hrozí i nám, pokud budeme dále trpět liberalisty a jejich vládu peněz. Průmysl nám zlikvidovali, celou zemi zadlužili, školství průběžně ničí, naše mezinárodní vazby nám přikazují ničit. Vedou nás do situace těch Afričanů.
   My však máme výhodu v tom, že náš výchozí stav byl lepší a naše vědomí toho co se děje, tak je přeci jenom o něco málo vyšší, než u těch Afričanů. Ale naše apatie vůči tomu, je stejná jako u nich. Pokud se nezměníme, tak v té Africe můžeme vidět, kam nás vedou. A to navážení Afričanů do Evropy, má ten proces urychlit. Na vině toho všeho, je záměna demokracie za liberalismus, kterou jsme bez reptání připustili. P.K.

   Smazat
  11. 14:58

   Já s Vámi v tom co píšete nejsem ve při. To, co píšete je absolutní pravda. Pouze jsem chtěl pojmenovat, kde to vše začalo a kdo jsou ti jak píšete "ti sami". Jsou to jejich předci. Nakonec se dopátráte že v řadě případů jde o tytéž rodinné klany.

   Tenkrát v Africe, nyní u nás.

   Smazat
  12. 14:38

   Já jsem byl v Africe dvakrát, jen v resortech a trochu safari, to máte pravdu, protože jsem byl na pár dní na dovolené, takže tehdy nemáte čas běhat po celém kontinentu a chcete hlavně do přírody. Ale to, co jsem viděl, bylo zhruba to samé, co na těch obrázcích, fotek mám fůru.

   Ovšem moje dcera s přítelem žila v Africe dlouhá léta a stále se vrací. Ta chudoba, o níž píšete, je jen v několika málo státech, ostatní se rozvíjejí ohromným tempem, o jakém se vám ani nezdá. Tamní universitní kampusy hostí spousty významných vědců, kterým stojí za to v nich pracovat. Technologický pokrok můžeme my ve východní Evropě jen slepě závidět. Typickou ukázkou je Rwanda, obzvláště Kigali a okolní přírodní parky. Supermoderní lidská sídla a nádherná tropická přírodní scenérie. Do Rwandy se stěhuje množství Němců a jiných lidí ze Západu, podobně jako na Bali a dalších tropických rájů.

   Smazat
  13. Anonymní11. listopadu 2019 15:30
   Věřím, že Afrika je krásná, jediné co tam vadí, jsou Afričané. Tak je navezou do Evropy, kde se s místními vzájemně vylikvidují a Afrika se svou přírodou, úrodnou půdou a surovinami bude domovem organizátorům toho zločinného spolčení. P.K.

   Smazat
  14. Anonymní11. listopadu 2019 14:36
   Trdlo, ve své době, bylo to ruchadlo významným počinem. V současné době máme u nás také evropskou vesmírnou agenturu. Kdybychom lépe vybírali daně, tak bychom také mohli zapracovat na větším praktickém využívání kosmických technologií. To využívání GPS v zemědělství, je již praxe v mnoha zemích. Dokonce u nás můžou státní orgány kontrolovat chovatele, zda mají stáda tam, kde je nahlásili. Ale proč o tom vůbec debatujeme. Problém je jinde a to je navážení negramotných, kulturně odlišných Afričanů do evropských států. S příslibem, že dostanou bydlení, že dostanou kapesné, oni se budou jenom rozmnožovat, když si uloví nějakou samici. P.K.

   Smazat
 13. 7:49
  Tak se ty havlozblblo sbal a táhni se nechat tím palmovým odpadem obohatit....sem ty vopice NEPATŘÍ!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:16 O tvým biologickým fotříkoj na tvým místě bych radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat


  2. Tapetující psychopati dorazili na šichtu.

   Smazat
  3. 21:14
   Když si toho kripla REDAKCE HEJČKÁ.....stejně jako Hovnolulana,tak se nedivte ničemu.

   Smazat
  4. 21:45 Toho xindlu komoušskýho se nikdo na nic neptá, stejně jako tebe. Cenzor Wenzel Hoffstein-Dworzak je známým čichačem prdů téhle židočekistické poloopice! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   a omámen jimi poté usiluje mermomocí zabránit tomu, aby i u nás proběhla důsledná dekomunizace jako v Chorvatsku, na Ukrajině a v Pobaltí! Trápí ho bejt součástí civilizovanýho světa, a touží i s námi zapadnout mezi tuhle smradlavou hordu ožralých, za bílýho dne v pochcaných teplákách křepčících podlidí! - https://www.youtube.com/watch?v=LhXXiVgILKQ

   Ale potáhne vodsud jen s hrstkou svých odulých kumpánů a to tak rychle, že se nestačí ani posrat strachem, až mu dám čuchnout k této mé sukovici! - https://vimeo.com/82853398

   A vůbec jenom já budu rozhodovat, kterej rudej hovad bude smeten a kterej bude moct existovat!

   Smazat
  5. Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!!

   Smazat
  6. No jo putlerpšouk tu vybalil celou banda kremelskejch kretenů, svejch zdegenerovanejch vypouštěčů! A teď by je ještě pěkně měl pěkně seřadit - zleva doprava! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   Smazat
 14. Koller bere něco fakt silného a zdá se že dávky plynule zvyšuje.

  OdpovědětSmazat
 15. Koller by měl obnovit Dikobraz a stát se šéfredaktorem.

  OdpovědětSmazat
 16. Ale tak islámskou stranu ani zakládat netřeba. Vždyť máme v naší politice jak rodilé muslimy (muslima mají na nějakém vyšším postu v ANO, ODS, ČSSD, TOP. Piráti, dokonce i Trikolora...) a Al Hamajda už pravděpodobně dávno konvertoval k islámu, muslimů se dlouhodobě zastává a i před volbami měli socani na stránkách muslimské obce agitku. Ostatně, vždyť i slimáci sami si už zažádali o registraci jejich první politické strany v ČR. Když už je naše loutková vláda tak nadšeně přijímá a nechá je stavět další a další mešity, budou se chtít politicky organizovat i jinak, než jen být rozlezlí ve většině parlamentních stran, kde toho tolik neovlivní. A když bude třeba, vše zaplatí Katar, největší sponzor islamizace u nás nebo SA, která taktéž přispívá na výstavbu mešit v ČR. Každopádně, jak je vidět, tak vláda už si další muslimské voliče dováží: https://ceskavec.com/2019/11/znepokojive-zpravy-z-cizinecke-policie-nebilych-imigrantu-z-afriky-a-asie-pribyva-taji-nam-to-vlada

  OdpovědětSmazat
 17. Ono by bylo asi nejlepší aby zase vznikla ta jedině správná strana s jedině správnými názory a místo Jakeše, Štrougala, Husáka vládli Halík, Schwarzenberg, Pavel, P.Novotný, Kalousek, Němcová...

  OdpovědětSmazat
 18. Přesné hodnocení....

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.