Reklama

čtvrtek 7. listopadu 2019

Zacharová a Kosačov komentovali slova Macrona o "mozkové smrti" NATO

7. 11. 2019 russian a russian
Oficiální mluvčí ministerstva zahraničí Ruska Marie Zacharová při komentování prohlášení francouzského vůdce Emmanuela Macrona o "mozkové smrti" NATO nazvala tato "zlatá slova" prezidenta pravdivými a vyjadřujícími podstatu. "Zlatá slova. Pravdivá a vyjadřující podstatu. Přesná definice současného stavu NATO. Jedno "ale" (i když jich je více). Jak konkrétně může Evropa kontrolovat svůj osud? 20. století - dvě světové. 19. a další do hlubin věků - nekonečné místní války a "export ideologie" na ostří mečů a kopí", napsala na Facebooku.


Jak poznamenala diplomatka, k vyřešení hlavního problému přispěly procesy, které se zrodily v "bodech Woodrowa Wilsona", které prošly "zocelením druhé světové války a rozvinuly se do hospodářské a následně politické integrace Evropy".

Podle jejího vyjádření pomohly "zastavit nekonečné evropské nesváry".

"Zároveň však také přivedly k dnešní krizi identity a rozvoje", uzavřela Zacharová.

Macron dříve prohlásil, že NATO je ve stavu "mozkové smrti". Podle něj jsou Evropané "na okraji propasti" a nemohou se již spolehnout na vojenskou obranu USA.

Prezident poznamenal, že je třeba, aby Evropa začala o sobě přemýšlet jako o samostatné geopolitické síle.

Ve Státní dumě RF bylo poznamenáno při komentování Macronova vyjádření, že francouzský prezident "objektivně vyhodnotil situaci".

A předseda výboru Rady federace RF pro zahraniční záležitosti Konstantin Kosačov zase konstatoval, že současné prohlášení prezidenta Macrona může mít dva výklady.

"Jednním je nespokojenost Francie s tím, jak se USA a současná administrativa v čele s Trumpem polohují v NATO. Pokud je tento význam prohlášení blíže k pravdě, pak to z pohledu vztahů mezi Ruskem a aliancí nebude mít mnoho důsledků. Pak to jsou prostě nějaké vnitřní šarvátky", řekl senátor.

Rovněž poznamenal, že může být i další, širší výklad prohlášení francouzského vůdce.

Podle senátora může Macron mluvit o tom, že mise NATO potřebuje upřesnění nebo významné korigování.

"Pak lze toto prohlášení pouze přivítat, bude mít dalekosáhlejší charakter, a to i pro vztahy mezi Ruskem a NATO. Z našeho pohledu je aliance rudiment studené války", uzavřel Kosačov.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

44 komentářů :

 1. NATO je zločinecká organizace, která bombardovala Jugoslávii, Libyi, Irák a pozabíjela miliony lidí. Můžeme stydět, že jsme její členy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vysoký představitel NATO sdělil anonymně deníku Financial Times, že „sdílíme obavy některých spojenců, že se Rusko snaží blokovat projekty těžby břidlicového plynu v Evropě, aby udrželo závislost evropských zemí na svém plynu“. Mohli by si to jako inspiraci vzít někteří naši bojovníci proti ruskému vlivu

   Smazat
  2. otazkou je co stim uděla naše jenralita ktera přešla z komunistickeho veleni plynule i s vojskem ke svemu byvalemu nepřiteli že by zase převlikali uniformy jak jim čezka vojenska tradice veli je vic než možne hlavně že to bude bez vystřelu a funkce budou zachovany

   Smazat
  3. NATO = civilizace. Chujlostan bude zničen! Blbečkům spikleneckejm se nakecalo že se jako plní coudnhovnistický projekt rasové výměny v Evropě, ale houno houno! Jde o nordickou lest! Barbarossa II. bude bezbolestná pro naši rasu! Paní Merkel a an Macron spolus s panem Trumpem naoko provádí plán hraběte. Ale v reálu je to jen chytrá záminka! Ti čmoudi budou posláni právě na Východ jako odminovači, sebevraždední atentátníci (živá torpéda) a odstřelovači. Mnozí z nich totiž prodělali výcvik již ve svých zemích původu a navíc znaj putleroffce a jejich způsob boje! Nenávidí je a budou mstít za Kábul,Groznyj, Allepo a další místa zničená bolševickou a putleroffsku soldateskou! Sami většinou padnou v boji a vezmou sebou putlerské vrahy. A naši poté již jen obsadí tuto barbarskou zem, aby ji pozvedli k civilizaci ...

   Smazat
 2. Nato je nato - na hovno!
  Je to naprosto- dens zločinecká organizace !!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pobihat vsude s Usakama a masakrovat /a nechat se masakrovat/,nechava samozrejme stopy na vsech armadach a kdyz to trva dlouho prijde paralysa mozkova i fyzicka.. To a cokoliv s cim paraziti se 150 poradcema vylezou my vime uz davno..
   Z kolebky demokracie , ktera nejak prezila prisaknutim se na USA uz, dodelava dlouhou smrti , dobre videt jak Psychiatricky Ustavy /jinak zvany vlady/,britu a EU , pracuje na brexitu. Podivana taky k nezaplaceni..

   Smazat
  2. Bohuzel chteji nas stahnout sebou do bahna a tak potrebujeme VLADU. A nic jinyho.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 21:39...Válčíme se státy které nám nikdy nic špatného neudělaly.
   Jenom proto,že paranoidní Izrael potřebuje mít rozvrtaný Středňák.
   A Evropa si potom vyžírá ty n@s®@ný džihádisty.
   Přes Atlantik je to z ruky,tak si Amíci myslej,že se jich to netýká.
   Helanov

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. Idiote, bude potřeba tě utratit ! Jsi jak prašivý pes, nemáš žádnou cenu, jen škodíš a proto je potřeba tě zlikvidovat a tvoji mršinu zakopat a zasypat chlorovým vápnem.

   Smazat
  7. Mne neni jasny , proc se z toho prohlaseni
   VYNECHALA cela EU ?
   Oboji sidli v Bruselu a v USA meli toho pedofila a v Bruselu to byla cela strasna organizace za tim Doutronem.. Pod svicnem bejva tma,ale v pripade Bruselu sou tam velky penize na utratu a slejzaji se tam z celyho sveta...A kdyby je nekdo chtel chytit maji diplomatickou Imunitu a odjedou v klidu domu...
   Ten z USA na takovy vyhody nedbal a tak se nedozil..

   Smazat
 3. My jsme přísahali obranu státu, ale tyto hovada přísahají co? Obranu zisků kapitalisttů, mocichtivých hovad nebo co? Rádoby politické prohlášení, někde se bojuje za nás je hovadismus nejhrubšího zrna. Bohužel to vypustil můj president.

  OdpovědětSmazat
 4. Asi se inspiroval tím, že naši vojáci kteří bojovali proti nacistům museli vše - i ponožky a jiné drobnosti zaplatit a to i když padli tak to zaplatil stát represetovaný naším presidentem. To že chránili KD Anglii a světový řád nehrálo žádnou roli. Prostě i tehdá i dnes nás mají za sluhy.

  OdpovědětSmazat
 5. JInak mozková smrt a úplná smrt NATA a EU by byla tou nejlepší zpránou tisiceletí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo souhlas už aby to bylo a návrat k národním nezávislým státům pryč s diktátory.

   Smazat
  2. Upozorneni !!!Jenom bych namitl , ze kdyz si chce nekdo Poridit Mozkovou Smrt ,se predpoklada ,ze
   MUSI NEJDRIVE MIT NEJAKEJ MOZEK ..
   A tady i asi EUsaci dost lichoti.
   Pozvat miliony afroarabu na pogromy v EU , potom vyhlasit, ze navic hrozi hladomor a ze se budou
   zrat cervi a hmyz..
   Nevim , jak to nazvat...

   Smazat
 6. DOdávám, neresticuovat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 7. Ježišmarja! Zeman utřel Mináře kvůli demonstraci. Silná slova:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Jezismarja-Zeman-utrel-Minare-kvuli-demonstraci-Silna-slova-602581

  OdpovědětSmazat
 8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už by měl někdo Sorošovi vysvětlit, ať vám do neziskovek pošle jiné instruktory. Když jsme se zbavili rusáků, tak lidé jásali, ale ono přišlo něco horšího.

   Smazat
  2. Přitom ten brajgl židobolšánskej měl na triku mladej Niki! Po desetiletí bylo jak známo Rusko největším soupeřem Británie, přesto byl britský premiér Salisbury, který nebyl ani Židům sloužící mason jako Palmerston, ani Žid jako Disraeli, ochoten dohodnout se s Petrohradem a 25. ledna 1898 učinil Rusku neuvěřitelnou nabídku urovnání jak ve sféře Východní otázky, tak na Dálném východě. Podle tohoto návrhu mělo Rusko dostat čínské území na sever od Žluté řeky, černomořské pobřeží Turecka a oblast údolí Eufratu až po Bagdád, Británii mělo připadnout povodí Jang-c’, turecké državy v Africe, na Arabském poloostrově a oblast kolem Perského zálivu. Jelikož byl tento návrh v naprostém rozporu s dosavadní britskou politikou, vyvolal v Petrohradě pouze nedůvěru a podezření, Nikolaj II. usoudil, že jde jenom o britský trik a projekt odmítl. V Británii poté odpor proti nerozhodné politice vlády, neschopné prosazovat britské zájmy v Číně, vedl k uzavření anglo-japonské smlouvy o spojenectví proti Rusku! Výsledkem bylo to že Japonsko se mohlo vyzbrojit a poté na Rusko zaútočit a připravit ho o vliv v Koreji a Číně.
   Druhá závažná bota Nikkiho následoval v listopadu 1910, kdy ruský ministr zahraničí Sazonov doprovázel cara Mikuláše II. na státní návštěvě Německa. Výsledkem jednání byly tzv. Postupimské dohody z listopadu 1910, jimiž obě velmoci mj. dosáhly dohody o otázce železniční výstavby Bagdádské dráhy. Krátce po skončení těchto jednání zaslal nový německý kancléř Theobald von Bethmann Hollweg (od července 1909) do Petrohradu návrh případné rusko-německé dohody. Podle něj se Rusko mělo zcela zříci spolupráce s Velkou Británií výměnou za to, že Berlín přestane podporovat balkánskou politiku Rakousko-Uherska. Car Nikolaj II. však nehodlal riskovat roztržku se západními velmocemi, proto návrh nepřijal. Výsledkem bylo že se v roce 1914 ocitl proti Rakousko-Uhersku i Německu současně! A to nemohlo dopadnout pro Rusko dobře. Pro židomasony naopak výborně ...

   Smazat
  3. Kdyz Radosta neco napise , tak slzim smichem.
   Dekuji za zasmani !

   Smazat
  4. Taky dekuji
   Taky jsem se zasmal
   Zcela nova historicka pravda

   Smazat
  5. Cancy! Prej že - cituju:
   "Kdyby VŘSR nezvítězila, kdyby k ní dokonce vůbec nedošlo ... naše vlast, Česko, by dnes bylo pevnou součástí té hnusné Evropy. Češi by vyznávali i ty nejodpornější evropské hodnoty (křesťanství, morálku, humanitu …), a přijímali by běžence jako ti blázniví Evropani."

   Krávovina, ty "evropské hodnoty" jsem v reálu židomasonský pseudohovnoty made in U.S.A. a ty by se tu neujaly! Ve Frankrajchu docházelo k deflandizaci už od vlády Terroru a vyvrcholilo to v roce 1903! Navíc masoni z Pitěru byli odhodaný dotáhnout tu válku do konce a tak by nakonec stanuli jejich zástupce ve Versailles a podíleli by se na porcování centrálních mocností. Úloha USA by se marginalizovala a nikdy by nevznikla Třetí říše. Takže kolonie by zůstaly a negerská a žlutá špína by dál soužila nám bílejm sáhibům! "Břímě Bílého muže" by pokračovalo .. a to nemluvím o tom, kdyby byl potlačen masonskej březnovej puč 1917! To by naše Království bylo součástí Ruského Impéria s panem Kramářem jako místokrálem a dávno bychom vyznávali Pravoslaví. Možná i na Pražským hradě by se zaskvělo pár cibulí ...

   Smazat
 9. Tak panove cenzori v Cesku - na slovicko !
  Vy to tam v tom Cesku mate velmi dobre zarizene, kdyz se vam nektere prispevky nehodi !
  Pozvete to prase zname pod pseudonymem nick Mugabe ! Ten nada lidem do CURAKU a vy mate zaminku smazat vse kolem toho vaseho vepre podle pravidel !

  Je zajimave , ze ani tyto strategicke intriky nepracuji a vy ztracite informacni valku !
  Smeje se vam NICK HONOLULU !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Klidek Honolulu
   Ja nejsem vetsinou vulgarni a presto me taky mazou
   Nova doba..
   Co vas na tom zarazi..??

   Smazat
  2. 3,37
   Untermensch z papundeklu a jehpo amisračky stále dokola!

   Smazat
  3. 7:40 Nick honolulu je Vlastenec, rasista, aktivní člen KKK! Kdyby tě ty smrade z kremelský zengrúny ucejtil - na kilák - dva, tak tě vysprejuje svým anti-putler deodorantem značky SKUNK APE!*)

   *) Jedná se o vysoce účinný speciální prostředek proti putlerpšoukům a jinýmu odolnýmu svinstvu ...

   Smazat
 10. Co napsat k thematu ? ?
  Nic napsat nejde ! President Trump rekl, ze nebude platit NATO, kdyz clenske staty v Evrope neprispivaji svoji
  castkou !
  Z Ameriky si kazdy dela dojnou kravu a jeste stihne moralizovat a nadavat !
  Takze pripravte si penezenky ! Bud budete platit za
  obranu , nebo se brante sami !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 4.28 a nedela si us dojnou kravu z europy..?? Kdyby bylo na me tak si na obranu priplatim ale porad nemam jasno kdo je pritel a kdo nepritel
   Ono se to 2× do mesice meni tak ze malinko chaos

   Smazat
  2. 4:28...A proti komu se my, Češi,máme bránit!?!?!?
   On nás někdo ohrožuje!?!?!?
   Jedině NATO nás ohrožuje,nikdo jiný.
   NATO nás tahá do svých ŠPINAVÝCH dobrodružství.
   Ať byla Varšavská smlouva jaká byla,nikam armádu ČSSR netahala.
   Tečka.
   Helanov

   Smazat
  3. Tak nevim kdo ohrozuje cechy ale to co rika historie tak kazdy opravdu velky problem a nebezpeci prislo do cech ze zapadu pokud se nepletu a myslim ze ne

   Smazat
  4. Pocem prober se trochu. Co bylo v 68 ?

   Smazat
 11. donik to tak nemyslel on přeci jen chce aby celi demograticki evrosajuz nakupoval jen jeho matrial za jeho vyhodne slevy samosebou s patronami a instrukcemi

  OdpovědětSmazat
 12. Nato není funkční, což ukázalo dosti názorně Turecko - to snad i přes mediální masáž pochopí každý, kdo má něco trochu v hlavě. Je třeba zvážit další investování do dohoto podivného a stále méně funkčního spolku, který slouží už výhradně ke globální politice vybraným jednotlivým vůdčím státům.
  Toto mi z toho logicky vyplývá a je mi jedno, že novináři píší, že už modrá není modrá, ale rudá - popřejme jim za to hezkou dovolenou o moře. :-)

  OdpovědětSmazat
 13. Hlupák Macron nahrál ještě větším místním hlupákum a ti se ve své malosti toho chytli jak hovno košile. Pouze nepodstatný výkřik zoufalce, který nemá na další skvělou práci NATA vliv. Místní proruští pochlebovači by tak rádi chtěli zrušit NATO, EU, ale táááááákového smolíka.
  To, že jsme v NATU a EU, je po dlouhých 40 letech vlády rudé luzy jedna z nejduležitějších věcí, která tady je po roce 89. Konečně odstřihnutí od ruského chudákova a hlupákova. Pouze se divím několika málo " lidem" , že by zase chtěli žít pod ruskou okovanou botou. PROČ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rossija segodňa je známá i pod zkratkou RT podle dřívějšího názvu Russia Today. RT je zaměřena na propagaci politiky Kremlu v zahraničí. "Zavřeli nám účty v Británii. Všechny učty," napsala na twitteru šéfredaktorka Margarita Simoňjanová. "Proti rozhodnutí se nelze odvolat. Ať žije svoboda slova!" dodala.

   "Zdá se, že Londýn při odchodu z Evropské unie ponechal v Evropě své závazky ohledně svobody slova. Jak se říká, do nového života se musí vstoupit bez škodlivých zlozvyků," poznamenala na twitteru mluvčí ruské diplomacie Marija Zacharová

   Smazat
  2. Ad 9:44: kvůli takovým pitomům, jako jste vy, nás jednu zločinci z NATO zatáhnou do konfliktu s Ruskem a to nás v odvetě uškvaří atomovkami. Psychoušům, jako jste vy, se to asi bude líbit. Mně teda ne!

   Smazat
 14. Pro správný výklad dnešních událostí je nutné pochopit kam dospěla koncem minulého druhého milénia bipolární globální politika "křesťanské" Světu vládnoucí civilizace.
  Blud všemocnosti a vyvolenosti USA a jeho vazalského Západu (započaté už s koncem 2.sv.války svržením at.bomb na Japonsko) dospěl v zmíněné době do stádia megabludu o Armageddonu (posledního výtězného boje Západu nad "Říší Zla"). Svět obyčejných normálních lidí si tuto základní dějinnou skutečnost neuvědomoval a neuvědomuje, jen až v dnešní době začíná tušit, že "Centrum globální moci" "vítězného Západu" není ovládáno "zdravým lidským rozumem".
  Úzké vedení a rozvědka SSSR si ale bylo vědomo, že má v Západu za protivníka nepříčetného vyšinutého šílence, připravujícího se k poslednímu boji bez ohledu na vlastní přežití.

  Celý vývoj započatý "perestrojkou" byl víceúčelovou strategií "ústupu a kapitulace" s plánovaným hlavním záměrem odzbrojení a eliminace "nepříčetného Západního šílence". Tato strategie byla také spojena se zbavením se nespolehlivých spojenců a spolunárodů (což mělo za výsledek posílení ruské obranyschopnosti). Pro nás v Evropě byl tento ústup SSSR záchranou, Západ byl přesvědčen o našem snadném zničení. Západ měl v Evropě zázračné rakety Pershing, zázračné neutronové pumy, zázračnou Technologii hvězdných válek a tak dále, dále .. (Německo s Hitlerem také mělo zázračné zbraně s šílenými bludy konečného vítězství ...).

  Uvedená částečně odhalená strategie SSSR, vypracovaná centrem v tajných službách a za zády perestrojkového vedení, není v Ruských dějinách nic neobvyklého ani nového. Rusko války nezačíná, ustupuje, ale války vítězně dokončuje ....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:17...Taky si myslím že současná hegemonie USA je neudržitelná.
   Před rozpadem východního bloku jsem se cítila bezpečněji,velmoci se držely vzájemně pod krkem a nemohly si tolik vyskakovat.
   Svým vazalům musely ukazovat vlídnou tvář,páč konkurence.
   To dneska padlo a Spojené státy jsou jako urvané ze řetězu.
   Helanov

   Smazat
 15. Bez VŘSR bychom byli úplná hovna, my komunisti a putinisti!

  Drazí soudruzi a soukmenovci!
  Dnes si celé pokrokové lidstvo připomnělo 102. výročí druhé největší události v dějinách vesmíru: 7. listopadu 1917 zvítězila Velká říjnová socialistická revoluce.

  My všichni komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti slavíme jako ruští důstojníci, mícháme čistou sovětsko-ruskou vodku s pravým rusko-sovětským šampaňským. Někteří z nás se již odpoledne těžce potáceli, skoro jako náš národní Vůdce Miloš nad odpornými feudálními „korunovačními“ klenoty.

  Však taky máme co slavit: Kdyby VŘSR nezvítězila, kdyby k ní dokonce vůbec nedošlo, tak bychom dnes byli úplná hovna.
  A naše vlast, Česko, by dnes bylo pevnou součástí té hnusné Evropy.
  Češi by vyznávali i ty nejodpornější evropské hodnoty (křesťanství, morálku, humanitu …), a přijímali by běžence jako ti blázniví Evropani.

  Co by bez VŘSR byli oba naši národní Vůdcové?
  No taky úplná hovna: Jak n. V. Miloš, tak n. V. Babiš by se nikdy nestali ničím víc než průměrnými úředníky nějaké soukromokapitalistické firmy.

  Dokonce i Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, by bez úspěšné VŘSR byl nula; v nejlepším případě nižší policejní úředníček někde v ospalé gubernii Ruského carství, se svojí zakrslou postavou.

  Prostě: Hrůza jen pomyslet, jak by svět vypadal bez úspěchu VŘSR.
  Brrr! Raději si dám další stakan vodky, abych nemusel myslet na svět bez SSSR, ČSSR, ČLR, KLDR atd., na svět, v němž my komunisti jsme směšná hovna a nádherný termín „putinismus“ neznamená vůbec nic.

  Věčná sláva Velikému Putinu, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, největšímu žijícímu leninistovi!

  Komunismus-putinismus-siťinpchingismus – budoucnost lidstva!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. POZOR – ВНИМАНИЕ !!

   Výše uvedený příspěvek jsem vložil již PODRUHÉ, neboť ten původní (z 7. listopadu 23:47) zdejší smradlavé cenzorské hovado tupě smazalo.


   Jak dlouho ještě zneužívati budeš naší trpělivosti, cenzorský smrade?!
   Myslíš si snad, že tě necháme běžet, v brzkém budoucnu, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace?

   Jestli jsi opravdu tak hloupý, tak věz, že tě NENECHÁME uprchnout, že si tě chytíme, my komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti, za pomoci ruských soudruhů a soukmenovců z KGB/FSB.
   A pak s tebou naložíme typicky slovansky humánně, po husitsku, po leninsku, po putinsku, na místě.
   Pohov!

   Volte ANO, KSČM a našeho Miloše, ať se k nám nepřemožitelná Armáda Ruské federace vrátí co nejdříve!


   P. Radosta

   Smazat
  2. Tvrzení "Kdyby VŘSR nezvítězila, kdyby k ní dokonce vůbec nedošlo ... naše vlast, Česko, by dnes bylo pevnou součástí té hnusné Evropy. Češi by vyznávali i ty nejodpornější evropské hodnoty (křesťanství, morálku, humanitu …), a přijímali by běžence jako ti blázniví Evropani."

   je krávovina páč ty "evropské hodnoty" jsou v reálu židomasonský pseudohovnoty made in U.S.A. a ty by se tu samy nikdy neujaly! Ve Frankrajchu docházelo k deflandizaci už od vlády Terroru a vyvrcholilo to v roce 1903 (což rozlopbilo Quebečany natolik, že přestali považovat tuto zem za svou původní vlast - sic!). Navíc masoni z Pitěru byli odhodaný dotáhnout tu válku do konce a tak by nakonec stanuli jejich zástupce ve Versailles a podíleli by se na porcování centrálních mocností. Úloha USA by se marginalizovala a nikdy by nevznikla Třetí říše. Takže kolonie by zůstaly a negerská a žlutá špína by dál sloužila nám, tedy bílejm sáhibům! "Břímě Bílého muže" by dál pokračovalo .. a to nemluvím o tom, kdyby byl potlačen masonskej březnovej puč 1917! To by naše Království bylo součástí Ruského Impéria s panem Kramářem jako místokrálem a dávno bychom vyznávali Pravoslaví. Možná i na Pražským hradě by se místo těch uměle nastavovaných věžiček zaskvělo pár pozlacenejch cibulí ...

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.