Reklama

úterý 12. listopadu 2019

Zacharová odpověděla na prohlášení Berlína o neschopnosti Evropy bránit se bez USA států

12. 11. 2019      vz.ru/news
Oficiální představitelka rezortu ruské diplomacie Marie Zacharová okomentovala prohlášení ministra zahraničí Německa Heiko Maase, že Německo a Evropa by se bez USA nebyly s to ubránit. "Je to zajímavé, a před kým se budou bránit? Pouze pokud před sebou samými. Kdo naposledy útočil na Německo? Nemohu si vzpomenout. A na Francii? Správně, Německo. A tak dále", napsala Zacharová na Facebooku.


Zároveň poznamenala, že Evropa "je pravidelně napadána mezinárodním terorismem, ale před ním nejsou schopny USA ani samy sebe ochránit, a všechny tyto státy dohromady se svou podivnou mezinárodní politikou vytvářejí stále více podnětů pro jeho posilování rok od roku".

"Jsou USA zárukou, že "Německo a Evropa" přestanou na sebe navzájem a na jiné státy v jiných regionech světa útočit? Pak je třeba to také tak formulovat", napsala mluvčí ministerstva zahraničí a dodala, že "po staletí agrese ve formě nekonečných sporů evropských národů, náboženské expanze, kolonialismus, dvě světové války přicházely právě z území, které se dnes nazývá "civilizovaná Evropa".

Citovala také údaje Stockholmského institutu pro výzkum světových problémů (SIPRI) za rok 2017, který uvádí země, jež dovážejí zbraně z USA a Francie. Mezi nimi jsou Saúdská Arábie, Spojené arabské emiráty, Turecko, Indie, Irák, Maroko, Egypt a Austrálie.

"Pokud se Evropa bojí útoku z Afriky, Asie, Blízkého východu, proč jim prodává zbraně?! Zůstává Rusko? Rusko však neútočilo ani na Evropu jako celek, ani na Německo. Rusko se pravidelně stávalo předmětem agrese ze strany evropské rodiny. Takže před kým budou USA chránit a, mimochodem, koho?", dodala Zacharová.

Dříve německý ministr zahraničí Heiko Maas v článku, opublikovaném v Spiegel Online, prohlásil, že ani Německo, ani Evropa se nemohou ubránit bez USA.

Předtím francouzský prezident Emmanuel Macron hovořil o "mozkové smrti" NATO kvůli ztrátě koordinace v rámci aliance. Zároveň označil za nemyslitelné, aby Rusko bylo po ukončení činnosti Varšavské smlouvy považováno za "prvoplánového nepřítele" vojenského bloku.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

131 komentářů :

 1. No to je baba, nejenom pěkná, ale i chytrá, o které ženské v politice se to dá říci. Buď jsou blbé a nebo hnusné a nebo obojí dohromady. Pěkná mizérie ve světové politice a nejenom co se týče ženských, v mužských opět Putin a za ním daleko, daleko nikdo i když Zeman v chytrosti také není špatný jenomže tím to u nás končí, ještě tak Ovčáček a ten je nejenom chytrý ale i pohledný. Kdo je debil to se zanedlouho dozvíme. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ještě soudružka Semelová je moc chytrá a taky krásná.
   A potom taky ta soudružka, nevím jak se jmenuje, která u nás založila zastupitelství Novoruska. Ta je přímo geniální! A jaké má kozy!

   Smazat
  2. 22:52, vy máte zase sexbombu Jiřinu Šiklovou, co se ráda mýlí s Američany.

   Smazat
  3. A Mirku Skoropremiérku, co sice krade rohlíky ale zato nabízí sex za dobré známky.

   Smazat
  4. Svine na to maji specialni kuzi a tak se jich nic nedotkne. Je zbytecny uz staleti jim neco rikat..
   Maji zmrzaceny invalidni to co maji misto mozku /neco jako slizkej sulc/,a porad by pachali nasili ,zlo a masakry / a zajimavy taky hodne na sebe , vlastne na sve spoluobcany/,a nic je nezastavi jenom Rusko..

   Smazat
  5. 22:52
   ..a ta krvavá olbrajtka, to je vlhký sen vás všech sprayerů, feťáku, squoterů, čili pražské kafilérky imrvére.
   Marusja mimo politiku má v hlavě i lidskost.
   Tak jako i Semelová, nebo !ta ze zastupitelstva" Doněcké republiky, Nela Lísková. Taky hezká holka s rozumem v hlavě.
   A co vy jandovi zapaření buzeranti na to?

   Sm*

   Smazat
  6. Mezitim rusaci zaslapli tu krysu, reditele, Bile Helmy si to rikalo a vrazdilo to deti a zeny v Syrii..
   Le Messier. Zase vice lidi a deti ma nadeji na preziti a svetu se ulevilo...

   Smazat
  7. Tu krysu si nejspíš zašlápli Usáci. Léta ho řídili, financovali to vraždění civilistů v Sýrii i jinde a napadlo je, že toho ví docela dost... A bylo by by hodně mrzuté, kdyby náhodou promluvil. Ostatně s tím Skripalem to bylo hodně podobné. A také pedofil a organizátor večírků pro americké politiky Epstein. Spousta takových lidí páchá sebevraždy...

   Smazat
  8. Vy vsichni, mate asi po operaci prsniku.
   Nevim kde, nevik jak - ale tak se vam to nejak prihodilo, kozati megadrzouni.

   No cooo. alespon mate perfetni dudy, mate si na cem zahrat, mozna potkate i Lochness baby (asi vas vytriska v jezere, ocasem...
   )
   Neee, cvoci? Jooo a jaky. Proste nedelejte reklamu muzum S VELKYM M, vy barbiny s malym beeee.

   Smazat
  9. Kdyby toho z bilejch přileb udělali Rusové tak dostane infarkt mrtvici nebo tak něco. Tohle byl rýži amaterismus

   Smazat
  10. Rusko je nespravedlivé. Nechalo si krásné, a chytré političky, a šeredné blbé politické báby nechali západu.

   Smazat
  11. 8:24 Parchanát Chujlostan! Páč Rusko s nemalou zásluhou slovanské, mužické lenosti, otupělosti a lhostejnosti v roce 1917 zaniklo a z jeho zkázy vzešel židobolševický kagal SSSR - stát neschopný samostatné existence! Nebýt Asiata s mongolskou krví Stalina, který se opřel opět o pomoc Germána (Německo - Rapallo, USA - fordizace SSSR) byl by zahynul a stal se "pouští osídlenou bílými negry", jak o tom hovořil Žid Bronštejn! Nakonec se svýmu osudu stejně nevzepřeli - https://www.youtube.com/watch?v=LhXXiVgILKQ

   Smazat
  12. 22:44
   Dobrý postřeh. Gratuluji.
   Václav

   Smazat
  13. 20:52
   No u nás máme hodně krásných žen, chytrých (nebo lépe řečeno vychcaných zlatokopek). A to je rozdíl oproti paní Zacharové.
   Václav

   Smazat
  14. 8:51
   Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  15. Pročetl jsem si příspěvky do diskuze a došel jsem k závěru, že v téhle republice je tolik hovad (čest výjimká, r.d., P.K. a další), že by z nich lidi neudělal ani Harry Houdini společně se Stalinem, i kdyby na tom makali dalších 30 let...

   Smazat
  16. 8:51
   Ale, ale, to je trefa. Že ty budeš šeredná politická bába na západ od Ruska? Tak neplakej, a doufej, že jestli se znova narodíš, a nebudeš motýlem, tak se z tebe třeba stane Sněhurka.

   Smazat
  17. 9:46
   Z Takového tvého závěru ti zbývá pouze opatření nečíst, a nepsat.

   Smazat
  18. Ministr zahraničí Heiko Maas,
   odporná, ubohá figurka, směšný kašpar,
   který dostal svůj post za práci, kterou odvedl jako
   ministr vnitra a inkvizitor německého internetu.

   Jasný důkaz toho, že Merkeljuntě docházejí kádři,
   když je takový blb jmenován ministrem zahraničí.(Což je i případ ČR).
   Filc.a Ursula,
   která řídila několik let Bundeswehr a přivedla tuto armádu na kraj materiálního kolapsu (MTZ),ale dostala jiné koryto v Bruselu a na její místo byla jmenována další
   pí.a,(AKK), která ví o armádě jen tolik, že rozezná vrtulník od stíhačky...
   Maas leze americkým okupantům do zadku,
   nedokáže se orientovat v nadnárodních procesech řízení světa, furt se nemůže vymanit z doby, kdy
   Merkeljunta poklonkovala zločinci Obamovi,tudíž mu není pomoci, ale celé Německo degeneruje a že to skončí hóódně blbě o tom snad už nikdo nepochybuje...

   K diskuzi tady:
   Nikde jinde, (mimo novinky.cz ap.) nenarazíte na takovou koncentraci lidské blbosti a zapšklosti
   jako tady...

   Smazat
  19. A náš ministr Petříček je "perla", jen mele a rozum žádný. Ty EU potřebuje.

   Smazat
  20. 9:28 No jo putlerpšouku, celá banda kremelskejch kretenů, tvejch vypouštěčů! A teď je koukej ještě pěkně seřadit - zleva doprava! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   Kvůli strejcoj Googloj, ať v tom nemá bordel ...

   Smazat
  21. 8:24
   A to ty západní blbečky strašně štve, že se musí furt koukat na Merkelbáby, tak chtějí to Rusko nějak donutit, aby postavili taky nějaký "babovod" a posílali jim kromě plynu a ropy i nějaké "pěkné baby". :-)

   Možná se časem začne připravovat Nord BabeStream III. :-)

   Smazat
  22. 17:48
   Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  23. oprava času: 22:44, sorry ...

   Smazat
  24. 18:02 Rusové toho zas tolik nepostavili - dokonce ani svůj vlastní stát! O ten se jim postarali germánští uškujnici - varjažští piráti. Vše co Rusové měli byly pouze západní licence. Nebyli schopni sami postavit NIC! Všecko jim spadlo na makovici! Ivan III. to dlouho zkoušel s obloukovou klenbou, nakonec usoudil že je to marný a pozval Italy! Péťa Velkej už byl zkušenej a domácí "stavitele" ani nezval, leda coby nosiče klád. Mužici kteří si schovanými plnovousy zacpávali díry v kapse, byli v těch svých láptích jinak nepoužitelní. Bez německých inženýrů a vojevůdců by německá princezna Káťa Rusy nazvaná Veliká nikdy Turka neporazila, dokonce ani toho mamlase Jemelku Pugačovic:) I před Napoleonem Rusům krom Bláta a Mrazu zachárnil zadek Skot Barclay de Tolly, který Kutuzova přesvědčil vydat Moskvu. Bez Welšana Hughese by nikdy nedokázali vyrobit ani metr kolejí, natož pak celou Transsibířskou magistrálu. I Dněproges stavěli Američané a všechny automobily byly vyráběny v jejich licenci. Bez jejich kaučuku by bosí Rudoarmějci zmrzli na Kavkaze! A Němci zmocnivší se ropných polí v Baku by pak s nimi už snadno zacvičili ... Spojení germánského ducha a turkické houževnatosti dalo vzniknout Ruskému eurazijskému impériu! To však bylo sraženo Židem s nemalou zásluhou slovanské, mužické lenosti, otupělosti a lhostejnosti! Tak se zrodil bolševický SSSR - stát neschopný samostatné existence! Nebýt Asiata s mongolskou krví Stalina, který se opřel opět o pomoc Germána (Německo - Rapallo, USA - fordizace SSSR) byl by zahynul a stal se "pouští osídlenou bílými negry", jak o tom hovořil Žid Bronštejn! Nakonec se svýmu osudu stejně nevzepřeli - https://www.youtube.com/watch?v=LhXXiVgILKQ

   Smazat
  25. Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  26. 10:20 No jo putlerpšouku, celá banda kremelskejch kretenů, tvejch vypouštěčů! A teď je koukej ještě pěkně seřadit - zleva doprava! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   Aby je strejda Googlů snadnějc přiřadil k těm tvejm rodinnejm kódíkům:-)))

   Smazat
  27. Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  28. Opakovaně vyskřekl v 10:38 ne(g)krofilní zřízenec z teplický prosektůry, schopnej maximálně dotlačit z pitevny do márnice vozejk se zašitou zdechlinou nějakýho toho komoušskýho geronta, aniž by se přitom probral z lihu co v něm primář uchovává potraty cigánskejch socek, a kterej mu chodí potajmu upíjet!

   Smazat
  29. Tohle přesně ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  30. 18:02 Rusové toho zas tolik nepostavili - dokonce ani svůj vlastní stát! O ten se jim postarali germánští uškujnici - varjažští piráti. Vše co Rusové měli byly pouze západní licence. Nebyli schopni sami postavit NIC! Všecko jim spadlo na makovici! Ivan III. to dlouho zkoušel s obloukovou klenbou, nakonec usoudil že je to marný a pozval Italy! Péťa Velkej už byl zkušenej a domácí "stavitele" ani nezval, leda coby nosiče klád. Mužici kteří si schovanými plnovousy zacpávali díry v kapse, byli v těch svých láptích jinak nepoužitelní. Bez německých inženýrů a vojevůdců by německá princezna Káťa Rusy nazvaná Veliká nikdy Turka neporazila, dokonce ani toho mamlase Jemelku Pugačovic:) I před Napoleonem Rusům krom Bláta a Mrazu zachárnil zadek Skot Barclay de Tolly, který Kutuzova přesvědčil vydat Moskvu. Bez Welšana Hughese by nikdy nedokázali vyrobit ani metr kolejí, natož pak celou Transsibířskou magistrálu. I Dněproges stavěli Američané a všechny automobily byly vyráběny v jejich licenci. Bez jejich kaučuku by bosí Rudoarmějci zmrzli na Kavkaze! A Němci zmocnivší se ropných polí v Baku by pak s nimi už snadno zacvičili ... Spojení germánského ducha a turkické houževnatosti dalo vzniknout Ruskému eurazijskému impériu! To však bylo sraženo Židem s nemalou zásluhou slovanské, mužické lenosti, otupělosti a lhostejnosti! Tak se zrodil bolševický SSSR - stát neschopný samostatné existence! Nebýt Asiata s mongolskou krví Stalina, který se opřel opět o pomoc Germána (Německo - Rapallo, USA - fordizace SSSR) byl by zahynul a stal se "pouští osídlenou bílými negry", jak o tom hovořil Žid Bronštejn! Nakonec se svýmu osudu stejně nevzepřeli - https://www.youtube.com/watch?v=LhXXiVgILKQ

   Smazat
  31. 18:23
   Tohle přesně ti ty podřadnej poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!!

   Smazat
  32. 18:27 O famílii na tvým místě bych radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  33. 18:33
   Tohle přesně ti ty podřadnej poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  34. 18:45 O famílii na tvým místě bych radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  35. 18:02 Jak již jsem výše podotknul, ti Rusové toho zas tolik nepostavili - dokonce ani svůj vlastní stát! O ten se jim postarali germánští uškujnici - varjažští piráti. Vše co Rusové měli byly pouze západní licence. Nebyli schopni sami postavit NIC! Všecko jim spadlo na makovici! Ivan III. to dlouho zkoušel s obloukovou klenbou, nakonec usoudil že je to marný a pozval Italy! Péťa Velkej už byl zkušenej a domácí "stavitele" ani nezval, leda coby nosiče klád. Mužici kteří si schovanými plnovousy zacpávali díry v kapse, byli v těch svých láptích jinak nepoužitelní. Bez německých inženýrů a vojevůdců by německá princezna Káťa Rusy nazvaná Veliká nikdy Turka neporazila, dokonce ani toho mamlase Jemelku Pugačovic:) I před Napoleonem Rusům krom Bláta a Mrazu zachárnil zadek Skot Barclay de Tolly, který Kutuzova přesvědčil vydat Moskvu. Bez Welšana Hughese by nikdy nedokázali vyrobit ani metr kolejí, natož pak celou Transsibířskou magistrálu. I Dněproges stavěli Američané a všechny automobily byly vyráběny v jejich licenci. Bez jejich kaučuku by bosí Rudoarmějci zmrzli na Kavkaze! A Němci zmocnivší se ropných polí v Baku by pak s nimi už snadno zacvičili ... Spojení germánského ducha a turkické houževnatosti dalo vzniknout Ruskému eurazijskému impériu! To však bylo sraženo Židem s nemalou zásluhou slovanské, mužické lenosti, otupělosti a lhostejnosti! Tak se zrodil bolševický SSSR - stát neschopný samostatné existence! Nebýt Asiata s mongolskou krví Stalina, který se opřel opět o pomoc Germána (Německo - Rapallo, USA - fordizace SSSR) byl by zahynul a stal se "pouští osídlenou bílými negry", jak o tom hovořil Žid Bronštejn! Nakonec se svýmu osudu stejně nevzepřeli - https://www.youtube.com/watch?v=LhXXiVgILKQ

   Smazat
 2. Rudý dědečku mluvíš mi z duše, Palec nahoru.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já myslel, že péro nahoru. Ale to vám, děděčkům, vlastně už moc nefunguje.

   Smazat
  2. 23:20 já jsem to ale přeci říkal, že kdo je debil se zanedlouho dozvíme. A už to všichni víme. Hej hou

   Smazat
  3. 23.10 jestli budes mit to stesti a dozijes se stari take budes jednou dedecek

   Smazat
  4. 5.33 on nikdy dedek nebude
   Pojde nenavisti nez se dedkem stane

   Smazat
  5. @23:20

   Poslouchej, homoexote (nu, co uz, kdyz Te zajimaji pirka).

   Me bylo malo po 34 let, kdy jsem se stal dedou, klado-hltaci.

   No proste jsme nejak pospichaly, pak dcera - nelenila...

   A ty? Mezigeneraci nenavistne plky o cem? O nicem, ty MAMA HOTEL v akci.

   Smazat
  6. 6:49
   Asi tak. Ten skončí s počítačem na skládce a bude vyzývat bezdomovce k útoku na Rusko a pořádat buznoparádu. S holým zadkem na skládce k tomu bude přímo vybaven. :-)

   Smazat
  7. 18:12 Rusové se nebojí ničeho na světě, jako tenhle novodobej bohatýr se svým sněžným kvérem (tu na 1 minutě a 12 sekundě) - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   To je úplný Ilja Muromec 2! Ovšem bohužel jen do okamžiku kdy mu dojde Bojaryšnik!*):-)))

   Ale to nic, pak nastoupí další hrdinové, např tito ruští Postradatelní!- http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/11081266_102060_c11.jpg

   *) sibiřská pěna do koupele

   Smazat
  8. 18:34
   Tohle přesně ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  9. 18:44 O famílii na tvým místě bych radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 3. Vážení erotomani, jestlipak jste postřehli o čem je řeč? P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. jak vidim tobe uteklo ze s emlvi o kozach!!!

   Smazat
 4. Pokud vím, tak Rusko není členem EU. Pokud by bylo, EU by se bez USA obešla. Nebo se mýlím?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vis, ze ani moc ne.
   Ale na to je jednoduse cas.

   Nyni podobne akce jednoduse - nejsou mozne.
   Zapis si ovsem - Euroasie.

   Smazat
  2. 23:54...Chtip je v tom,že Rusové mají svých starostí plné brejle,tak proč by si svazkem se shnilou Evropou přidělávali další.
   V EU není NIKDO s kým by se dalo rozumně mluvit.
   To se spíš Rusové domluvěj s Čínou, Tureckem,Íránem...zkrátka se státy,které si jenom necintají pentli a VĚDÍ CO CHTĚJÍ.
   EU má-podle mne- jediné hobby,být zabořená v americké řiti.
   Teďka je kapku zmatená,víc by jí vyhovoval Bílý dům pod demokraty.
   Helanov

   Smazat
  3. 6:44...Kéž byste měl pravdu.
   Ale Evropa je shnilá,rozmazlená,ochromená pocitem vlastní superiority,líná jak vandrácká veš a nad pracovitými žluťásky by ohrnovala pysky.
   Helanov

   Smazat
 5. Třetí výprava z "evropské rodiny" pod názvem "Drang nach Osten", za nenažraného strýčka Sama je na pořadu dne.Paní Zacharovová, jistě moc dobře víte o co "Západu" jde především.

  OdpovědětSmazat
 6. Fakt je, že na google právě lžou, že Jana Masaryka nikdo nezabil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proc by "lhali", kdyz to byl na betonove koule "Putin"...:):)

   Noooo, vzdyt, kdo jiny:).

   Smazat
 7. Krasna pani Zacharova ! Nam je jasne, ze Rusko na nikoho nikdy "neutoci" ! Rusko svuj vliv uplatnuje a exportuje do sveta, PODVRATACKYM intrikanskym zpusobem, jako fanatickou cenzurou na N.R., nebo vyvozem revoluce do Nemecka 1919, nebo do Angoly 1975 a do 10 jinych zemi mezi tim !

  Rusko to vsak uz dlouho delat nebude, protoze se na neho chystaji jeho sousede ! Rad bych vam krasna pani vysletlil kteri saousede a jak, ale protoze vas cenzor je hemeroid odpadnuty z prdele Rasputina , tak si vylozte taroty !
  Vas obdivovatel krasna pani, nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane, trochu historie z knih.
   1) USA dne 15. 8. 1918 napadly Rusko a ten den USA prohlásily, že Rusko neexistuje a vylodily své vojáky ve Vladivostoku. Myšlenka napadení vnikla v USA Ještě před VŘSR žádal již velvyslanec USA v Rusku David Rovland, aby přes Vladivostok nebo ze Švédska bylo posláno několik divizí armády USA.

   2)Václav Junek v knize "Velké zrady světa" na str. 136 až 144 uvádí: "Lenin si žil v luxusním exilu n Bernu, kde ho získali Němci pro spolupráci s nimi a dostal za úkol podpořit protestanty v Rusku a uskutečnit VŘSR i proto, že Rusi začali válku vyhrávat a aby netáhli dál na západ, ale aby se věnovali problémům ve své zemi. Také bylo nutné odstranit cara, aby mohla řízení státu vést dělnická třída. Proto ho tajně převezli k trajektu v baltském Sassanitz, odplul do Švédska, pak do Finska a odtud do Petrohradu. Tam organizoval povstání, které začalo výstřelem z Aurury.

   Smazat
  2. Vis, honilumbarore, kdyz bude chtit ty floridsky extempore, tak - proste nejsi za min, nez pikosekundu.

   No nee piko rohlik, skrbliku, kvantova mechanika, truhliku.

   Smazat
 8. Idot hejka i mezi masturbacemi v noci huhuhuhahaha

  OdpovědětSmazat
 9. 618 Gap Creek Dr UNIT 34
  Fort Walton Beach, FL 32548
  Vecerek Jiri
  960 sq 2 cena 30 000 $ Blizko skoly!!!!!

  OdpovědětSmazat
 10. Pani Zacharova (samozrejme musim vynechat jeji neskutecnou krasu),
  ma alespon odvahu, jednoduse - bojovat za zivot, vsech.

  A opet - Viva Rossiya.
  (prozatim za me a nekolik - stejne smyslejicich), zbytek muze mit malinko jiny nazor.

  OdpovědětSmazat
 11. HURVINCI, vy mentalni chciplinky !
  Vy nejste scopni VLASTNIHO svetoveho nazoru !
  Vy stale papouskujete dokola a dokola to, co vam naseptava vas novodoby rusky Grigory Rasputin. (Cenzor.)

  Oni tam v Rusku maji dlouhodobou tradici, naseptavat neco oslum a konum !
  Vy jste v prumeru hloupejsi, nez je plechovy kun na Vaclavaku, tak s vami nikdo nema zadnou praci !

  A protoze mate hovno misto mozku , tak cenzor nad vami drzi ochrany destnik ! Aby vas to nemrzelo !

  -----------------------------------------------------------

  4:07 - Ty IMBECILE ! Ty rozumis zemepisu tak, jako Cikan vysoke matematice !
  Muj okres se jmenuje LEE a je na jihozapade Floridy !
  A kdo to je pan Vecerek nevim !
  Proc je u vas tak vysoke % hlupaku, je zemepisna zahada pro me !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Arschloch z papundeklu drž HUBU!!!!!

   Smazat
  2. Hej, pecivahovnivale...
   Ty sis ten okres koupil? No supa a za kolik $USD se aktualne prodava Florida?

   Jeste to tam jednou rozpracujte, ohledne tektonickych desek, bridlicovych saskaren a uvidite, zazrak.
   Nebo, taky megatonazni kraviny s vysusovanim mocalu, zee?

   Jinak tam je OK, neber to nejak zase jinak. No brzdi kopytka:).

   Jen nechapu, proc si pokazde pridavas nick za prispevek. Duraz, akcent? A k cemu...
   Neboj, chapu... no brzdi.

   Smazat
  3. 5:55 Nick honolulu je Vlastenec, rasista, aktivní člen KKK! Kdyby tě ty smrade z kremelský zengrúny ucejtil - na kilák - dva, tak tě vysprejuje svým anti-putler deodorantem značky SKUNK APE*)!

   *) Jedná se o vysoce účinný speciální sprej proti putlerpšoukům a jinýmu odolnýmu svinstvu ...

   Smazat
  4. Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  5. 9:27 Tolik putlerčiků zase znát nepotřebuješ! Postačí když poznáš tohodle svýho vypouštěče - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   s Aspergovým syndromem A52! To jen abys nevlít do prdele omylem někomu nevinnýmu, až se budeš vracet z výletu domů!!!

   Smazat
  6. Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  7. Vyskřekl v 18:04 nekrofilní zřízenec z teplický prosektůry, schopnej maximálně dotlačit z pitevny do márnice vozejk se zašitou zdechlinou nějakýho toho komoušskýho geronta, aniž by se přitom probral z lihu co v něm primář uchovává potraty cigánskejch socek, a kterej mu chodí potajmu upíjet!!!

   Smazat
  8. Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!!

   Smazat
  9. 10:37 No jo putlerpšouku, víme že znáš celou bandu kremelskejch kretenů, tvejch vypouštěčů! A teď je koukej ještě pěkně seřadit - zleva doprava! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   To aby je strejda Googlů mohl snadnějc přiřadit k těm tvejm rodinnejm kódíkům:-)))

   Smazat
  10. Tohle přesně ti ty podřadnej poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  11. 13:08 O tvý famílii na tvým místě bych radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  12. 18:26
   Tohle přesně ti ty podřadnej poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  13. 18:43 No jo putlerpšouku, celá banda kremelskejch kretenů, tvejch obřezanejch vypouštěčů!!!! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   Smazat
 12. Podle tech hurvinku usuzuji ze sem zase pise Rostislav Hedvicek narozen v Kojetine a nyni zijici na Floride
  Hedvicku jsi rejpal a hovno jsi byl priliz dlouho na mori .
  . Leda tak jsi si macel nohy na plazi ....

  OdpovědětSmazat
 13. Podle vasich PITOMYCH prispevku, 5:41 & 4:07 vy zde vedete valku, proti ceske emigraci !

  1) Pletete si pritom 20 lidi dohromady !
  2) Kazdy z nich dokazal v zivote daleko vice nez vy !
  3) Kazdy z nich mel karieru a uplatneni a vy jse meli pouze sneni a zacpu !
  Pokracujte ve vasi imbecilni zabave ! Aspon se zasmejem ! Na Floride zije
  8 000 emigrantu v 60 okresech a v Americe se hlasi k ceskemu puvodu 1/2 millinu lidi !
  K vam redardovanym se nehlasi nikdo, proto se chvalite a podporujete vzajmne, cimz degenerujete jeste vice !
  A nezapomente si vzajmne vylizat prdel Hurvinci, aby jste neztratili pocit sebedulezitosti !
  nick honolulu - t.j. ten co s vami pohrda, pro vas spolecensky standart vy evropsti lidozrouti !
  Good Night...
  (Uz se tesim, jak vam omlatim klavesnici o ty vase skopky oslu zitra !)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. arschloch z papundeklu,drž HUBU!!!!!

   Smazat
  2. 7:20 Nick honolulu je Vlastenec, rasista, aktivní člen KKK! Kdyby tě ty smrade z kremelský zengrúny ucejtil - na kilák - dva, tak tě vysprejuje svým anti-putler deodorantem značky SKUNK APE*)!

   *) Jedná se o vysoce účinný speciální sprej proti putlerpšoukům a jinýmu odolnýmu svinstvu ...

   Smazat
  3. Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  4. 6:09
   Máte rád film "Sedm statečných", který oslavuje dobrotivost starého dobrého západu?
   Nezaznělo v něm "já nejsem hrdina, hrdinové jsou Ti, co dřou od rána do večera na poli a starají se o rodiny"?
   Na imigraci může panovat různý názor a hodnocení. Od hledání uplatnění svých schopností, až po zbabělý útěk za vidinou snadnějšího života před budováním tam, kde jsem se narodil.
   Zlatý střed mě blízký je sbírání zkušeností, pro pozdější využití v rodné zemi ...
   ABC

   Smazat
  5. 10:48...Krásně řečeno!!!Taky to tak cítím.
   Helanov

   Smazat
  6. 9:26 Vyskřekl mizerným jidišem nekrofilní zřízenec z teplický prosektůry, schopnej maximálně dotlačit z pitevny do márnice vozejk se zašitou zdechlinou nějakýho toho komoušskýho geronta, aniž by se přitom probral z lihu co v něm primář uchovává potraty cigánskejch socek, a kterej mu chodí potajmu upíjet!!!

   Smazat
  7. Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  8. 18:03 Tolik putlerčiků zase znát nepotřebuješ! Postačí když poznáš tohodle svýho vypouštěče - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   s Aspergovým syndromem A52! To jen abys nevlít do prdele omylem někomu nevinnýmu, až se budeš vracet z výletu domů!

   Smazat
  9. Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  10. 10:36 No jo, jasně, putlerpšouku, to je kompletní banda kremelskejch kretenů, tvejch vypouštěčů! A teď je koukej ještě pěkně seřadit - zleva doprava! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   To aby je strejda Googlů mohl snadnějc přiřadit k těm tvejm rodinnejm kódíkům:-)))

   Smazat
  11. Tohle přesně ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!

   Smazat
  12. 13:07 O famílii na tvým místě bych radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  13. 18:27
   Tohle přesně ti zanechala tvoje milovaná incestní árijská familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  14. 18:42 No jo putlerpšouku, celá banda kremelskejch kretenů, tvejch obřezanejch vypouštěčů!!!! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   Smazat
 14. Píši to neustále dokola, Rus náš pokrevní bratr Slovan nás co je svět světem nikdy vojensky nenapadl, ba naopak vždy nás tahal z průserů, zato všechny ostatní státy co jich máme okolo nesčetněkrát. Dokonce jsme měli být ještě nedávno vyhubeni, vyhlazeni a to právě národem Merkelové. Je to odporný hnus co se dnes děje kolem sbližování se s těmi fašouny a neustálém ostrakizování našeho bratra Rusa. Jako národ bychom si to od těch fašounu a zdejších kolaborantů již neměli nechat líbit a konečně bouchnout do stolu jako Foldyna a jiní vlastenci. Vlastenectví je pro ty fašouny a kolaboranty sprosté slovo, je to smutné že hrstka těch kolaborantů má zde takovou mediální propagandistickou moc. Ještě že dnes máme na hradě Čecha vlastence jako poleno Zemana, zemana. Maďar a Polák dnes již dokonce i Slovák pochopili o co těm fašounům jde a také se podle toho zařizují. Ano soudružnost ve V4 je naše záchrana, což se nelíbí lidem jako je Vondra a té bandy kolem. Jsou to všechno potomci rodin kolaborantů s nacistama jako byl Havel či Schvanzenberg a ostatní kolaboranti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 6:33 naprostý souhlas. Hej hou

   Smazat
  2. 6:33...No,on ten váš Rus dovede mít taky ostré drápky.
   V Rusech jsou imperiální choutky jako v koze,jenom se to teďka-za Putina- neprojevuje.
   Ostatně to tak mají i Britové,Frantíci,Amíci nejvíc...
   Problém je v tom,že na čele RF vždycky nebude Putin.
   V tom bych viděla VELKÝ problém.
   Helanov

   Smazat
  3. No to znáš asi špatně dějiny, myslím tím naše dějiny. Jen se podívej na naše Přemyslovce a uvidíš že nemáš až tak pravdu. Bych napsal že my jsme měli dalko větší imperiální choutky jak celý Rus. Jen nebuď línej člověče a něco z té doby přečti. Vždyť jsme z jedné Slovanské východní krve že.

   Smazat
 15. Morálka Václava Havla a jeho rodiny – zde doložená fakta o jejich životě jsou málo lichotivá. Čtěte o kolaboraci s nacisty i Havlově spolupráci s StB
  https://www.euportal.cz/Articles/16066-moralka-vaclava-havla-a-jeho-rodiny-zde-dolozena-fakta-o-jejich-zivote-jsou-malo-lichotiva-ctete-o-kolaboraci-s-nacisty-i-havlove-spolupraci-s-stb.aspx

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 6,42
   To nalepte demochankám na čela!!!!.-)

   Smazat
 16. Je to ten vul Vecerek
  co byl cvicen v Africe
  by z nej byla opice
  cviceni je perfektni
  Vecerek je dementni
  je to ona blbe nemoc
  co z nej dela vola pres noc
  u neho vsak je to stale
  nemoci je stale vice
  neco je v tom mozku
  neco je tam na prostate
  neco je pry tam v te roure
  co se uziva v jejich kulture
  a potom je z toho AIDS opici
  to virus- at zije Trumpi

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nick honolulu je Vlastenec, rasista, aktivní člen KKK! Kdyby tě ty smrade z kremelský zengrúny ucejtil - na kilák - dva, tak tě vysprejuje svým anti-putler deodorantem značky SKUNK APE*)!

   *) Jedná se o vysoce účinný speciální sprej proti putlerpšoukům a jinýmu odolnýmu svinstvu ...

   Smazat
 17. Jaké má Karel Schwarzenberg rodinné vazby na nacisty :
  https://www.euportal.cz/showarticlemobile.aspx?id=10084

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 6,47
   Fotr měl tábor v Letech u Písku a Havlovo příbuznej tam týral vězně tak,že i Heydrichovi se z něho zvedal kufr!!!!!

   Smazat
 18. Rusové vyhodili ze své země Člověka v plísni. Kolikátá je to už zem, ze které plísňáci byli vyhozeni? Ale teď to bude teprve ten správný řev! Přitom byli tak užiteční a zachraňovali lidské životy na Ukrajině kdy majdanistům a azovistům posílali humanitární pomoc v podobě neprůstřelných vest. atd. Nechvalně jsou známy jejich aktivity v Čečensku a v zemích bývalé Jugoslávie. Kolik vynaloží na demonstraci 16.lisopadu na Letné?? Prý zaplatí autobusy na dovoz demonstrantů.Zatím nepotvrzeno.

  OdpovědětSmazat
 19. 6:33 už jsem řekl, že máte stoprocentní pravdu a jenom dodám, abychom mohli těm fašounům i nadále lézti do zádele a hnojit na Rusko, za to budou zpohrkané dutohlávky pražské v čele s těmi kolaboranty a nacisty umanutě demonstrovat. Vzhůru k oslavám 30. let vítězství nepracujícího lidu nad zdravým rorumem. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 20. 7:33
  Určitě si autobusy nezaplatili ze svého. A určitě dostali i diety, nebo všimné. Každý tomu říka jinak.
  Václav

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Plísňáci na svoji činnost od státu(od Babiše!) dostávají kolem 260 milionů korun...aby pak neměli na autobusy...

   Smazat
 21. Paní Zacharová má pravdu měly by se bránit proti usa aby v Evropě nerozpoutaly novou válku.

  OdpovědětSmazat
 22. Ten článek mi úplně promluvil z duše!!!!!!!!!!!!!!!
  Před kým se jako máme bránit!?!?!?
  Před těmi kteří nás ohrožují se bránit NESMÍME,ty naopak musíme vítat chlebem a solí.
  Je veřejné tajemství,že leckde už jsou ghéta,enklávy,kam už si netroufnou ani policajti a na budku tam dostanou i hasiči a záchranáři.
  Stát který NEOVLÁDÁ celé své území se jmenuje ROZPADLÝ STÁT...V Africe je takových hafo...
  A abychom neseděli se založenýma rukama,tak čile vyrábíme další a další teroristy.
  Babiš nakoupí prima vrtulníky, samozřejmě ve slevě,za bezva cenu.
  Z toho vrtulníku picne český vojín nějakého Alibabu.
  Co asi udělá Ahmed,brácha od toho Alibaby!?!?!?
  Vyrazí do Evropy a pomocí kudly (v lepším případě) nebo Semtexu toho bráchu pomstí.
  CHOVÁME SE JAKO NESVÉPRÁVNÍ IDIOTI.
  Helanov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mám několik tipů na plakáty pro účastníky "sletu na Letné".
   PRYČ S BABIŠEM A ZEMANEM, KTEŘÍ ADORUJÍ NATO A EU.
   PRYČ S BABIŠEM I JEHO EUROSOCIALISTKOU JOUROVOU.
   PRYČ S KAPITALISTOU BABIŠEM, CHCEME SOCIALISMUS S LIDSKOU TVÁŘÍ.
   HANBA BABIŠOVI ZA JEHO NÁKUP AMERICKÝCH ZBRANÍ.
   ZNÁRODNIT BABIŠŮV AGROFERT ALE I OSTATNÍ KAPITALISTY.

   Smazat
 23. 17. listopad tedy já osobně vnímám jako boj studentů za svobodu. Svoboda ale neznamená stejné názory podle nápovědy z České televize. Svoboda je hluboká odpovědnost, abychom umožnili všem říct svůj názor, pokud to dělají slušně a přiznávají stejné právo ostatním. S pietou tedy vzpomínám na všechny oběti a utrpení zavražděných a vězněných studentů z roku 1939. Těm patří má hluboká úcta.

  http://svobodnenoviny.eu/17-listopad-1939-a-1989-pestovani-kultu-osobnosti-vaclava-havla/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Po těch ani "demokrat" neštěkne.
   Je to prý dávno. Zato na nedávný únor 48 tak rádi
   vzpomínají.

   Smazat
 24. Výročí 17. listopadu 1989 můžeme tedy plnohodnotně označit jako výročí vítězství lži a nenávisti.
  https://www.parlamentnilisty.cz/tagy/Kobza
  Vidíme to i na přístupu mladé generace – od ročníku 1979, ze které se rekrutují největší komunistobijci a největší odpůrci například prezidenta Zemana či premiéra Babiše. Je tedy dalším paradoxem, že nejradikálnější jsou ti, kteří nemají přímé osobní vzpomínky na dobu před rokem 89, zatímco ti, kteří tu dobu zažili v dospělém věku, jsou mnohem rezervovanější v odsuzování tehdejšího režimu, a především života v té době. Jsem rozhodně pro, aby bylo široce a detailně zveřejněno a zahrnuto do školních osnov, jak to bylo doopravdy v roce 1989, kde končily intriky zahraničních kruhů a kde podvratná akce StB, které byl Zifčák součástí.

  OdpovědětSmazat
 25. Ano je tomu přesně tak. Jedná se jednoznačně o výročí nenávisti a lži. Hezkých svobodných bylo prvních deset let po 89, pak to již vzalo rychlý obrat. Vstup do EU byla kardinální chyba která nás bude bolet ještě hodně dlouho. Doufám že to nebude jako za Habsburků 300let kdy jsme jen tak tak unikli totálním u poněmčení a slynutí s Germánem. Hrůza na to jen pomyslet.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Hezkých svobodných bylo prvních deset let po 89" - no jo, pro některé ráj, to bylo zhasnuto...

   Smazat
  2. Ani komunisté neslavili 25. únor 48 tak bombasticky jako dnešní vládci. Tehdy to bylo vítězství pracujícího lidu nad buržoazií. Dnes je to oslava vítězství buržoazie nad pracujícím lidem a proto tolik úsilí dát tomu punc svatozáře. Ovšem svoboda která je oslavována, je svobodou legálně, dle zákona, loupit práci těm pracujícím.

   Smazat
 26. Zacharová je opravdu pěkná baba, ale i má přehled a hlavně mozek a to hodně politikům chybí, těm jde jen o prachy, ale o lidi NÉ !!!!! A zadlužení Česka, do kterého nás přivedli Kalouskové, Sobotkové a další NElze splatit ani za 100 let A to máme zadlužení relativně nízké cca 1 bilion 600 miliard,pro porovnání, USA mají zadlužení více jak 23 bilion doláčů !!!

  OdpovědětSmazat
 27. Vstupem do EU a NATO, jsme se stali kolonií bez možností o sobě rozhodovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:49
   A teď za miliardy vyhozený z okna musíme POVINNĚ koupit ten možná čítající amišrot!!!!
   Holt protektorát Bōhmen und Māhren tentokrát pod dozorem amiokupantů!!!!

   Smazat
  2. SOUHLASÍM.

   Smazat
  3. 15:10 Nad Putlerpšouky je potřeba mít neustálý dozor! A Američané jsou nejlepšími dozorci, s tím rudý pšouku nic nenanděláš! Jako např. Mr. Honolulu, který je Vlastenec, rasista, člen KKK, neb skutečné Vlastenectví je především rasová bdělost, tvrdá práce, boj a vzdor! Kdežto podstatou existence tzv. Nové republiky je bohužel jen ubohá vzpoura podlidí*) proti společnosti řízené elitami, neboť se přirozeně nerodíme rovní! Požadavek rovnoprávnosti nerovných je v podstatě základní levicové dogma, které pravičák uznávající přiroznou nerovnost lidí musí rozhodně odmítnout! Masy jsou zženštilé a potřebují být vedeny, ale nesmí mít v čele nějakého ráčkujícího opilce, profesůrka s hláskem jako konipásek a ukradeným perem v kalhotách, nebo uslintanýho žvanila s holí či šimpanzoidního jako krysa z kanálu pištícího estebana, nýbrž potřebují muže s holínkami, který udeří do stolu a zařve: "Toto je správná cesta!" A tak to dnes mohu shrnout prohlášením, že já jako neznámý jedinec jsem povstal proti neobolševismu a zahájil boj s tímto rudým lejnem a neskončím, dokud jako jev definitivně nezmizí ze života nejen Čechů!!! Jen napneme-li k tomuto posvátnému cíli veškeré své síly, vůli, důmysl, píli a houževnatost, jen pak budeme moci opět začít stoupat k výšinám, tak jako kdysi naši dávní předkové, kteří nedostali výsadní postavení na Zemi darem, nýbrž si ho museli za cenu nesmírné brutality vybojovat!

   *) Americký novinář a filosof Lothrop Stoddard když popisoval situaci v Rusku po svržení cara, definoval tamní obyvatele jako spodinu, kterou označil za nejvíce zdegenerované lidi na Zemi, a to v knize "Revolta proti civilizaci: hrozba podčlověka" (1922) - https://cdn.counter-currents.com/wp-content/uploads/2011/11/revolt_against_civilization.jpg

   Označil tamní typ podřadného člověka, jehož existence nedosahuje na kritéria adaptability zavedená nerovnostářským společenským řádem jako podčlověka.

   Smazat
  4. Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  5. 17:58 No jo putlerpšouku, celá banda kremelskejch kretenů, tvejch vypouštěčů! A teď je koukej ještě pěkně seřadit - zleva doprava! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   Aby je strejda Googlů snadnějc přiřadil k těm tvejm rodinnejm kódíkům:-)))

   Smazat
  6. Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  7. Vyskřekl v 10:35 opětovně zdegenerovanej nekrofilní zřízenec z teplický prosektůry, schopnej maximálně dotlačit z pitevny do márnice vozejk se zašitou zdechlinou nějakýho toho komoušskýho geronta, aniž by se přitom probral z lihu co v něm primář uchovává potraty cigánskejch socek, a kterej mu chodí potajmu upíjet!!!

   Smazat
  8. Tohle přesně ti ty podřadnej poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní árijská familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!

   Smazat
  9. 13:06 O famílii na tvým místě bych radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  10. 18:30
   Tohle přesně ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  11. 18:40 Tolik putlerčiků ale znát nepotřebuješ! Postačí když poznáš tohoto svýho škaredýho vypouštěče - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   s Aspergovým syndromem A52! To jen abys nevlít do prdele omylem někomu nevinnýmu, až se budeš vracet z výletu domů!!!!!

   Smazat
 28. Ano, když čteme na internetu o tom, že NATO obsadí Kaliningradskou oblast za dva dny, dále o tom jak se USA připravuje na kosmickou válku a podobné vyhrůžky ze strany nejbrutálnějšího kapitalistického diktátora Trumpetu, a na druhé straně Rusko nabízí spolupráci mezi národy, nabízí odzbrojení, pak se člověk musí ptát: oč jde Trupovi. Myslím, že je zřejmé, že astronomický dluh USA je prakticky nesplatitelný tak nezbývá než vyvolat světovou válku při které zahyne svět i s USA a jejich dluhem. Že to bude poslední válka a Země bude dál plout vesmírem jako mrtvá planeta....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oni mají hluboko v podzemí luxusní města, solárka, skvělý vybavení! Do 20-ti let bude Země v pořádku, obrozená a bez hladem pochcípané rusácko-čínský holoty! Máme právo na restart! - http://veda-a-technika.eurozpravy.cz/veda/210211-zkazu-zeme-by-lidstvo-prezilo-svet-po-jaderne-valce-by-ale-nikdy-nebyl-stejny/

   Smazat
 29. Ten Heiko z masa měl asi zase obavy z Němců. Až spadnou do krize, tak tam mají zase nějakého proroka.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.