Reklama

úterý 17. prosince 2019

Aspenský institut českého Heydricha v sukních!

Sídlo Aspenského institutu v Praze - Palackého ulice
Stanislav Novotný
17.12.2019 PrvníZprávy
„Nezávislá“ státní zástupkyně, ministři, zkorumpovaní novináři, lokajští bankéři, supertuneláři, prodejce informací z archivu předlistopadových bezpečnostních služeb,....


.....novodobí cenzoři, zkompromitovaní politici všeho druhu, pravidelní respondenti České televize, genderové „odbornice a odborníci“… nekonečná řada jmen v seznamu Aspenského institutu. Jmen, která seznam, již svým umístěním, staví na pranýř.

Aspenský institut, coby produkt Clintonovské válkychtivosti a úchylnosti, nám vyrostl v Praze pod nosem, aby tak soustředil kolaboranty s cizí mocí pod jednou střechou. Balkánská řeznice Madeleine Albrightová jej odkojila a pyšně odpornou ikonou zaštítila. Protektorka České republiky tak do jednoho pytle vehnala otroky globalismu.

Ale pozor! Lidé ze seznamu se již ohrazují. Nevěděli, že se mohou dostat mezi kolaboranty pouhým konferenčním příspěvkem. Někdo tu tedy zatraceně podvádí.

Seznam Aspenského institutu se stává dalším důležitým lustračním místem. Nejenom předlistopadová minulost, ale i současné jidášství musí mít svobodný občan na zřeteli.

Laskaví čtenáři, pohleďte na tuto adresu a kochejte se.

A nyní si, prosím, dejte tu práci a zeptejte se osob ze seznamu, zda se nechali do tohoto potupného souručenství zařadit dobrovolně.


Stanislav Novotný
je bývalý policejní prezident 
a současný Předseda Asociace nezávislých médií

16 komentářů :

 1. Ti co tam jsou, tak budou tvrdit, že se až v padesáti dozvěděli že pocházejí z židovských rodin. Jako Krvavá Madla. Tomu by jeden nevěřil.

  OdpovědětSmazat
 2. Na první pohled je tam soustředěna elita, ze které mrazí.

  OdpovědětSmazat
 3. Přehled lokajů, raport služebnictva...

  OdpovědětSmazat
 4. Adresu jsem otevřel a nemám o takové lidi zájem jen us poskoci.

  OdpovědětSmazat
 5. při pohledu na seznam mne okamžitě napadlo, jak to všechno v té USA ovládané "euroatlantické pidlivizaci" do sebe zapadá. Výjimky jsou vyloučeny.

  OdpovědětSmazat
 6. Tohle jsou jen malé ryby, ty velké se na žádné veřejné seznamy nedávají. Tito jsou v případě krize obětovaní pěšáci, i když jsou právě institutem utvrzováni, jak jsou důležití:-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Pěšáci" odvádějí tu každodenní špinavou práci. Seznamy všech škůdců se mohou hodit. A nemusí to dlouho trvat.
   https://www.hoppner.cz/desive-video-z-dnesni-neapole-hordy-imigrantu-drancuji-ulice-a-provolavaji-hesla-proti-rasismu-cesta-do-evropy-je-opet-volna-brzy-i-u-nas-nastala-doba-post-demokracie/

   Smazat
  2. Ale slušně placení pěšáci.
   Až půjde do tuhého,tak zdrhnou a za vydělané oběživo si poříděj haciendu někde daleko od EU.
   Helanov

   Smazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co tak může zajímat "myslitele" jako jste vy, ve vztahu k seznamu členů Aspen institutu. To asi žádný inteligentní člověk nedokáže odhadnout.

   Ani já bych nic takového nehádal a to už z toho důvodu, že odpověď na takovouto otázku je neuvěřitelně jednoduchá. Možná by jí dokázal zodpovědět i nadanější šimpanz. Nicméně vaše mentální síly na to zjevně nestačí a tak vám to "tajemství" prozradím.
   Policejního prezidenta jmenuje ministr vnitra a ministrem vnitra v té době byl Jan Ruml.

   Věřím, že právě teď se cítíte přinejmenším jako objevitel mimozemského života a budete proto sladce usínat s pocitem génia.
   Já jsem dnes svůj jeden dobrý skutek splnil. Snad aspoň zaberu včas.

   Smazat
 8. Co je to Aspen ? Občanské sdružení, neziskovka, klub přátel...? K jakému účelu je založen ? Tady by mohla veřejnoprávní podiskutovat a představit toto sdružení. Podle seznamu, to vypadá na mezinárodni skupinu,

  OdpovědětSmazat
 9. Použijí slovník našich politiků, pojem Aspen není vykomunikován. Chyba lávky.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.