Reklama

úterý 10. prosince 2019

Blaha: Čaputová dala na „duhu“ 114x více než na pomoc prešovským rodinám

Ĺuboš Blaha, slovenský poslanec
-rp-
10.12.2019 PrvníZprávy
Zuzana Čaputová dala na duhové osvětlení Prezidentského paláce 570 tisíc euro. A na pomoc rodinám v Prešově dala 5 tisíc euro.


„Duha je zjevně 114-krát přednější než oběti tragédie. To máte tak, když liberalismus káže pomáhat menšinám, ne rodinám,“ píše Ĺuboš Blaha, slovenský poslanec, na svém facebooku a pokračuje.


Pellegriniho vláda vyhradila na okamžitou pomoc Prešova milion euro a částka není konečná. Kiska v době tragédie uspořádal tiskovku, na níž vřískal, že Slovensko je mafiánský stát. Existuje něco otrlejšího?

Představte si, že by Čaputová jako prezidentka a Kiska jako premiér řídili tento stát. A předsedu parlamentu by jim dělal feťák Truban či blázen Matovič. To by byli nejvyšší ústavní činitelé. Apage satanas.

Toto nesmíme dopustit, přátelé - zachraňme lásku k bližnímu, solidaritu a ohleduplnost. Zachraňme Slovensko! Vyzývá Ĺuboš Blaha, slovenský poslanec.

Při výbuchu plynu v panelovém domě v Prešově zemřelo nejméně sedm lidí, dalších 39 bylo zraněno. K explozi došlo krátce po poledni v pátek 6.12., na několika místech v budově hořelo až do večera. Nejvyšší čtyři patra dvanáctipodlažního domu kompletně vyhořela.

Neštěstí vyvolalo mezi Slováky vlnu solidarity, mnozí posílali peníze, potraviny, oděvy a další zboží v rámci veřejných sbírek na pomoc postiženým po explozi. Vláda na tento účel vyčlenila zatím milion euro.10 komentářů :

 1. Přesně tak pane Bláho to je ta liberální pakáž budou pomáhat všem je ne vlastnímu národu.

  OdpovědětSmazat
 2. Má to logiku...
  Čaputová se dívá na věci pohledem orla,z nadhledu vypadají věci jinak než z podhledu.
  Naštěstí na zemi je víc mravenců než orlů a u voleb by to měli orlům spočítat.
  Helanov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Orla?! Hrubě protestuji! Ježíšmarjááá! Čaputka a orlice! Z pohledu slepice na bidle, řekl bych. Hm... A že je to bidlo dobré bydlo.

   Smazat
  2. Tých 570 tisíc ako aj 5 tisíc v skutočnosti pochádza zo zdierania daňových poplatníkov, alebo že by tú výzdobu financovali jej osobitní finančný sponzori. Vyberiem na daniach a darujem ich ako svoje tým ktorý sa na to zložili a ešte zožnem pochvalu?

   Smazat
 3. Požár věžového paneláku na Slovensku, (Prešov), ukázal, že potřebujeme speciální techniku - také záchranné vrtulníky i pro špatné podmínky, víc než válkychtivé vrtulníky za drahé peníze pro ministerstvo obrany.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bohužel nejde o to co potřebujeme. JDE o peníze pro am. válečný průmysl-jiného tam nevyrábéjí. Babyš musí také poslouchat.Pokud by si nejel pro instrukce do SSA, už by asi premiérem nebyl, pokud by vůbec žil!

   Smazat
  2. 13:36...Tak,tak...O našich potřebách mají přehled v Pentagónu.
   Helanov

   Smazat
 4. Potrebujeme americký plyn Ten na Slovensku ešte nevybuchol (je nevybušný) ale ruský áno

  OdpovědětSmazat
 5. Nevýbušný plyn? To se jako naplní místnost amíckým plynem, škrtne se, a ten plamen zhasne, nebo jak? Nebo ten plyn začne pozvolna a spořádaně od toho plamene jakoby uhořívat? Setsakra, to tedy je věc! Skoro jako oheň který nepálí.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.