Reklama

úterý 3. prosince 2019

Cinklý audit, aneb když dojmologie nahrazuje důkazy

Grafika UCHO24
Růžena Chrastekova
3.12.2019 VašeVěc
Zase se tady s veřejností hraje taková primitivní až hra, kde se tato veřejnost má stát tribunálem, majícím za úkol vyřknout co nejpřísnější trest, vyslovit nadiktované odsouzení nepřítele lidu přímo. Diktuje zase, opakovaně, ta stejná parta zhrzených poražených ve volbách a jejich servis v zlořádství, fašizoidní spolek MCH. Beztak se ještě narychlo přidá hrstečka umělců bez slušného angažmá a tudíž bez dostatečných honorářů.

Naše/jejich Česká televize má opět krmení plné sýpky a tak s radostí přímo, nepřehlédnutelnou ve tvářích aktivistických moderátorů a redaktorů, sype občanům své jedovaté názorokomenty, zve si do debat ty nejzavilejší odpůrce premiéra. Toho, který sice vyhrál volby, ale je potřeba, dle nich, ho svrhnout, zničit, zlikvidovat, znárodnit mu majetek až do poslední lžičky, udělat z něj a celé jeho rodiny bezdomovce.

Tak, protože vyhrál teda ty volby on a né oni.

Volič, to je problém, proto je třeba ho řešit, alespoň do doby, než se překope od základů volební systém, v nejzažším případku přímo volební právo formou eliminace, vyloučení z práva volit ve volbách pro všechny ty málo vzdělané, staré, z venkova, ... Tak, jak si to přejí, mimo jiných, co se alibisticky radši ještě nevyjadřují, někteří "umělci".

Ale do té doby je třeba sypat veřejnosti vydatnou krmi o tom, jaký je premiér zloduch bohatý, jak si přiklepává sám sobě (!) dotace a dokolečka dokola opakovat tu stupidní pohádku o střetu zájmů. Malinko občas obměňovanou, dle míry fantazie aktivistických moderátorů a jejich hostů v publicistických pořadech naší/jejich ČT, ale v podstatě dle hlavní osnovy udavačských hlášení do Brusele.

Jeden z hlavních autorů nejednoho udání, odredovaný kapitán loupeživých Pirátů Bartoš, se už, poněkud ale předčasně, tetelí blahem a neskrývá svoji vytlemenou radost, jak ta jejich udání padla na úrodnou půdu OLAFU v Bruseli a jak toho ďábla Babiše konečně dostali na lopatky a snad už se jim konečně uvolní cesta do Strakovky.

Nebude to ale tak jednoduché, jak si jednoduší loupežníci Piráti představují a vytlemují se předčasně, hodně předčasně. Jejich (ale i dalších zhrzenců) zadání výsledků auditu, které bylo obsahem udání, práskání, žalování, bude jistojistě předmětem kvalitného, odborného a fundovaného přezkoumání právníckých kapacit a bezesporu rozporováno.

Ono totiž stavět závěry jakéhokoliv auditu na dojmech, pocitech a tím "myslíme si", bez jediného relevantního důkazu, potvrzujících liter, očitých svědků, ověřených audio a video záznamů, je vaření z čisté vody a výsledkem je zase jenom ta čistá, byť převařená, voda. To, že si tam přidají následně auditoři vylhané, vyfantazírované texty udavačů (aniž by zkoumali a prověřovali jejich relevanci), ten jejich vlastní smrad a kalné bahno, původem kterého je frustrace z prohry, zhrzenost a v nemalé míře taky obyčejná, podlá lidská závist a tím zloba na toho úspěšného, se zcela jistě prokáže.

Mám za to, že marné je sypání jedovatého krmení veřejnosti, že ta většinová veřejnost není natolik nevzdělaná, hloupá přímo, že i ti starší a z venkova lidé umí setsakra dobře používat ten svůj selský rozum a nenaletí na tyhle hrátky. Ve kterých jde pouze a jenom o moc, o koryta, o mstu těch odstavených od těch koryt a nezměrnou touhu těch ještě dostatečně nenamlaskaných být v první řadě a nacpat si bezpracně panděra. V Praze už to ostatně ti druzí předvádějí mírou vrchovatou.

Tady, v této naší krásné zemi, zatím, naštěstí, platí ještě naše zákony a ty premiér dodržel. Chce-li někdo tyto zákony zpochybňovat, přímo obcházet, byť by to byla nějaká, nikým nevolená parta úředníků v Bruselu, na popud udavačů, žel, z naší země, má smůlu a pokud platí právo a svoboda v tomto státě, nemůžou uspět.

A Babiš? Jistěže není bez chyb, ale rozhodně není hlupec a rozhodně nemá zapotřebí porušovat zákony naší země.

P.S. Asi, určitě, ho budu v příštích volbách poprvé volit.

6 komentářů :

 1. ČT a další "nezávislá a zcela objektivní" média se tváří, že si Babiš ty dotace přiděloval sám. Neexistují asi žádné zodpovědné orgány, žádní skvěle placení úředníci, kteří zodpovídají za to, že se dotace přidělují v souladu s platnými předpisy. Opravdu nás mají za naprosté dementy? Pokud došlo k porušení příslušných předpisů a vznikla republice škoda, tak na tisíc procent za to nemůže Babiš. Navíc s ním naprosto souhlasím, že výklad a posouzení českých zákonů je v kompetenci našich soudů, nikoliv nějakých neznámých úředníků v BRUSELU. Stručně řečeno, hraje se s veřejností podlá hra. Opravdu zvracet se chce z těch spokojených tváří opozičních "českých" politiků, kteří se s neskrývanou radostí nemohou dočkat až případně republice vznikne škoda. Jsou to zeměškůdci...

  OdpovědětSmazat
 2. Mě se děsně líbí že AB sice své firmy svěřil do svěřeneckého fondu, ale zisk mu z nich plyne, jako obmyšlené osobě, dál. A teď - porušil tím nějaký český zákon? A jaký, sím pěkně?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dodatek. Neže líbí, neb mám AB za politického hochštaplera, ale mám srandu z toho, jak to pobuřuje naši milovanou opozici z demobloku. Ale chápu to - zapomněl při tom obmyšlování "obmyslet" je.

   Smazat
  2. Bbbbbbbbb:-) :-) l:-)

   Smazat
 3. Můj kamarád Pepa aneb Tři dekády českého národohospodářského zázraku pro méně chápavé
  4.12.2019 Vítězslav Betlach
  http://casopisargument.cz/2019/12/04/muj-kamarad-pepa-aneb-tri-dekady-ceskeho-narodohospodarskeho-zazraku-pro-mene-chapave/
  vtipné o úpadku českého průmyslu.

  OdpovědětSmazat
 4. Pan Babiš je neobyčejně chytrý a schopný chlap, potřeboval by ale trošku přitvrdit a ty "pirátský hajzli" a jim podobné kreatury z demobloku trochu skřípnout (spíš víc). Nevolil jsem ho, ale příště budu

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.