Reklama

pátek 13. prosince 2019

Dosud největší facka EU! 368:191

Radim Valenčík
13. 12. 2019     blog autora
Sledoval jsem celý přenos. ČT hystericky proti Johnsonovi. Stojí za to se na to trapné účinkování podívat i zpětně. Hlavně a především: Největší facka pro EU.
Přihlouplá politika domnívající se, že vše zmanipuluje vydíráním.
Ale také debakl a vlastně i konec přihlouplé "radikální levice", kterou prezentuje Corby.
P. S. Nejsem fanda "ministra novičoka", ale hloupost druhé strany je zarážející.
První odhady
368 : 191 Johnson : Corbyn (upřesněno dnes dopoledne 364 : 203 - pozn. red. NR)
Mj. k tomu patří i toto, co jsem napsal těsně před tím:
Moc jsem nevěřil v tzv. "neomarxismus".
Ale nějak se mně zdá, že je snaha prosadit: "Blbečci všech zemí, spojte se!"

Zdroj: http://radimvalencik.pise.cz/7379-dosud-nejvetsi-facka-eu-368-191.hZdroj: http://radimvalencik.pise.cz/7379-dosud-nejvetsi-facka-eu-368-191.html

29 komentářů :

 1. To je moc dobře že vyhrála Konzervativní strana takže jsme vyhráli i my normální lidé. Pryč s neomarxiatickou eu a jejich poskoky.

  OdpovědětSmazat
 2. Ještě občas přijdou i dobré zprávy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No,nevím jestli je to důvod k bouchnutí šampáňa.
   Možná časem zjistěj,že je to fuk,jestli je škube EU nebo Spojené státy.
   Každopádně jim držím drápky obouruč,už za tu odvahu.
   Dobrovolně se stali pokusným zvířátkem do kterého se píchá ;-)
   Helanov

   Smazat
  2. Žeby žeby? Žeby se tam v dáli blýskalo na lepší časy rozumu? Teď ještě aby také zahřmělo. A zapršelo.

   Smazat
  3. To je ten Domino efekt , za ktery zahynulo ve Vietnamu /a jinde / desitky tisic US a jinych vojacku a umiraji dodnes. Pad ,gravitace a zrychleni nasleduje zaverecnym roztristenim celku. Priklady tahnou / a volove taky/,k nasledovani EU , Merkel a spol. se snazi a delaji co je v jejich silach , ovsem nemohou to priznat,ani sami sobe !!
   Posledni Brexit bitva..

   Smazat
 3. ten tezsi ukol maji jeste pred sebou, zachranu pred muslimizaci!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Afroodpad je horší než tisíc morových ran,těch už se nezbaví!

   Smazat
  2. 12:49...Oni nemají afroodpad,spíš Pakoše a Indy.
   Což je ještě horší,Pákistánci jsou (aspoň v mých očích) mimořádně nechutný pronárod.
   Mezi národní zvyklosti patří polévání kyselinou,vraždění školáků,v podstatě jde o napůl rozpadlý stát,kde vládnou tajné služby.
   A mají atomovku...brrrr
   Helanov

   Smazat
 4. Jen jestli kluci a holky z GB, vidí dál za klasické strany, starost mi dělá Skotsko a možná i Irsko. Bůh ochraňuj královnu.

  OdpovědětSmazat
 5. Je nutno volit mezi suverenitou a poddanstvím. Není možné, aby nám do nekonečna vládli anonymové z Bruselu. Buďto spolek suverénních států s možností odmítnutí blbin, nebo si tu EU strčte za klobouk. Rakousko Uhersko už tady jednou bylo a Francouzsko Německo tu momentálně je.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. nastala-doba-post-demokracie díky nechceme.....
   https://www.hoppner.cz/desive-video-z-dnesni-neapole-hordy-imigrantu-drancuji-ulice-a-provolavaji-hesla-proti-rasismu-cesta-do-evropy-je-opet-volna-brzy-i-u-nas-nastala-doba-post-demokracie/

   Smazat
  2. Kostěji,tak hlavně aby to nebylo z bláta do louže.
   Bílý dům už je celý natěšený,jak bude Britům "pomáhat".
   Když jim naposledy pomohl dodávkou padesáti ledoborců v roce 1940,tak to Brity stálo ztrátu světové dominance.("Ledoborce za základny")
   Každopádně Netanjahu se nechal slyšet,že Izrael nemá v Evropě vášnivějšího přítele než Johnsona.
   Helanov

   Smazat
  3. Helo máte pravdu, Trump si nevynechá příležitost na tom vydělat. Navíc, kdyby se odtrhlo Skotsko, tak mám podezření, že zdroje nafty by byly ve Skotských vodách.

   Smazat
  4. 15:40...Nevím co si mám o Trumpovic administrativě myslet,ale k získávání oběživa mají láskyplný vztah.
   Říděj se zásadou :Dobrej Američan pro centík přes plot skočí.
   Helanov

   Smazat
  5. No, já jsem přesvědčen, že každý politik, který v Británii podporoval Brexit, si byl vědom, že buduje nepotopitelnou loď pro USA. Nemám ale nic proti Brexitu, referendum proběhlo a výsledky mají být respektovány. Takový Čulík z BL vůbec netuší, co je demokracie a svým šíleným vyváděním jen potvrzuje, co za svoloč se prohlašuje za jediné moudré, nepopulistické, nexenofobní, multikulturní atd. Šašci!

   Smazat
  6. 16:29...No to jo.Větší éro než Čulík je snad jen Šafr.Ti dva by se měli spojit,založit web Pohádky ovčí babičky,Hovorková by mohla plést fusekle a Jandourek strašit dětičky :-)
   Helanov

   Smazat
  7. Jaké si to udělaj, takové to budou mít. U nás?? Jak nám to nadiktují, takové to máme. Formální parlament, který jenom implementuje směrnice EU + pár drobků, které si zatím ještě můžeme rozhodnout sami. Pokud nás za to EU neklepne přes prsty.

   Smazat
 6. Bravo. Vsjo po plánu ! Dvě muchy jednou ranou ! Protože Brexit je účinnou ranou zdechající EU ale současné i ranou ještě horšímu tyranovi historie - Malé Británii. Obě Říše zla tak dostávají ráno na solar !
  Johnson : Tento zcela zjevný idiot nejhrubšího kalibru byl vybrán zcela záměrně. Protože uklízečka May nebyla schopná přes všechny možné šaškárny typu Skripal a podobné vymyšlené kraviny dostatečně silně zesměšnit a diskreditovat Malou Británi, byl globalisty dosazen infantilní degenerát a idiot Johnson, aby dílo zkázy Židoanglosaksonie dokonal.
  Malá Británie je od jejich (j)elit vč. královských degenerátů, přes finační elity až po národ v naprostém rozkladu a schizofrénii. Imbecilním jednáním finančních elit se dostala to stavu, kdy by současně potřebovala v EU zůstat a současně odejít. Malá Británie neprodukuje skoro žádné reálné výrobky. Její "moc" po válce, kdy se zhroutilo koloniální impérium, žila jen ze spekulativního kapitálu, praní špinavých peněz mafií celého světa a finančního vysávání kontinentální Evropy. London City ovládala celý stát a vydírala EU. Referendum o Brexitu vyhlásily finanční elity v naivní představě, že bude odmítnuto a oni se tak navždy zbaví potenciálního nebezpečí jeho vyhlášení do budoucna a zajistí si svoji finanční nadvládu nad Evropou navždy. Jenže se zdegenerovaní piráti, lupiči a gangstři přepočítali a brexit byl odhlasován. A London City je v prdeli. Mysleli si dále, že alespoň vyjednají podmínky brexitu, kdy výhody EU jim zůstanou a povinnosti nikoli. Jenže finanční elity EU (německý a globalistický mnohem starší italský kapitál) jim na to neskočily a Britové tak jsou v prdeli. Ale to byl záměr globalistů. Moc již stejně byla předána soudruhům do Číny po projížďce fósilie Alžběty II. se soudruhem Si Ťin-pchingem. A pro občany na kterých elitám nikdy nezáleželo, je připravena důkladná islamizace. Takže Židoanglosasové po staletích teroru a nadvlády nad světem končí, což je skvělá zpráva, ale pro britský národ je to začátek konce, pokud si to neuvědomí a nesmete současnou kryptofašistickou vládu !!!

  Bohužel, rozpad kryptofašistické EU není v plánu globálních loutkářů. O to se budou muset jednou občané evropských států a národů postarat sami. Protože však drtivou většinu lidí ovládá jen konzumérismus a nic jiného je nezajímá, tak Evropu čeká šílená budoucnost. Nejprve dojde k silné islamizaci, kterou nikdo nezrušil, ale jen cíleně zpomalil, aby oblbnul lidi. A pak dojde ke snaze vytvořit skutečné jednotný silný fašisticko-islámský chalífát. Proto odchází Malá Británie z EU v naivní víře, že toho bude ušetřena. Nikoli, místní finanční elity jako součást globálního řízení se přesouvají do Ameriky a zejména do Euroasie, kde se vytváří centrum nového globálního řízení. Takže Britové jako národ islamizace také nemine. Jsou k tomu dokonce podstatně blíže. Procento "občanů" Británie neevropského původu je po Francii nejvyšší. Islámské gangy již ovládají řadu britských měst zcela "legálně". Takže během 20 let nejpozději, kdy "demokratickou" cestou získají většinu v parlamentech evropských zemí, dojde ke střetu vetřelců v celé Evropě vč. Británie s bílými obyvateli, jak bylo od počátku plánováno. A bude masakr horší "než motorovou" pilou. Teprve v takové situaci si SNAD zdegenerovaní Evropané uvědomí, že o svoji existenci budou muset tvrdě bojovat. Snad také pochopí, že za vší tou hrůzou stojí zločinný, otrokářský tlupo-elitářský systém vládnoucí v současném světě pod vývěskou liberálního kapitalismu a "demokracie".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ad 14:40 - Souhlas až na to, že z EU se zachrání V4 a Jugoslávie.

   Smazat
  2. 14:51...Vy věříte na "vysokou zeď"?
   To teda neposkvrněné početí mi připadá reálnější.
   Helanov

   Smazat
  3. 14:51
   Nejsem naivní, V4 se nezachrání, leda tak Polsko, protože má bratrské vztahy s USA.

   Smazat
  4. Adonisi,a oni už někdy někomu Amíci bratrsky pomohli?
   Hahahahahahahaha :-DDD Poláci jsou pro ně odbytiště zbrojního tovaru,základna jejich výbojů na východ,nic víc.
   Helanov

   Smazat
  5. 15:43. Bratrské vztahy s USA? Teda Adonisi, vy jste mi dal. Naqposledy jsem tak zasmál, když starej Vajtingerovej spadly kozy do ždímačky.

   Smazat
  6. Je vás sice přesila, ale toho bohdá nebude aby... totiž většinou jsou strategické zájmy nadřazeny nad ostatní. V tomto případě jde o Trojmoří, Polsko je vstupní branou a navíc jeho historický vztah k Rusku je zřejmý. Polsko taky není proti. Možná pro zjednodušení jsem měl slovo bratrství (které je u nás dost profláknuté) dát do úvozovek, příště se polepším.

   Smazat
 7. Tupost zavilého Corbyna je opravdu zarážející,svým radikalismem přihrál Borisovy i hlasy,které by v případě nějakého rozumného šéfa Labour nezískal.
  Stejnak je to zajímavé jak všude volej nejhezčí holku z ošklivince.Jako u nás...Vůdcové došli,vyprodáno,ách jó.
  Helanov

  OdpovědětSmazat
 8. Pane antikapitálníčku, nesouhlasím s vámi. Váši kůru mozkovou ovládly pudy a tudy cesta nevede. Se snahou vám porozumět, čátečně souhlasím s názorem, že jak Borísek tak Terezka nepatří k výkvětu GB. Průšvih do kterého se Britové řítí je neodhadnutelný, jedno je jisté odnesou to obyč.lidé. Mám tam pár přatel, z našich emigrantů.Bude-li nějaká negativní odezva i v EU, tak to odnesu já a vy (pokud nejste oligarcha). Tak vám opravdu nerozumím.

  OdpovědětSmazat
 9. Zajímalo by mě, k čemu tam máme velvyslance a jeho suitu. Ještě den před volbami nevěděli, že naprostá většina Britů se vysloví proti EU? Tak na co tam jsou? Proč naši vládu a presidenta neinformují o reálném stavu"? Proč ten Pocheho milenec (MZ) nepodal s předstihem informace, aby se naši podnikatelé mohli na to připravit a nestáli zase až na konci řady. do poslední chvíle lháři z ČT tvrdili, jak je vše vyrovnané a nejisté a bůh ví, kdo vyhraje. To jsou novináři? Proč se nezeptali obyčejných Britů? A za to je platíme? Hlavně že nás podrobně informujou už tři měsíce o prosranejch třiceti letech, kterej den si přesně před třiceti lety kterej "disident" prdnul.

  OdpovědětSmazat
 10. Radostnému "antikapitáloviči", jste Vojto dal reálnou odpověď. Ještě, že tu nežijí samí Hujeři.

  OdpovědětSmazat
 11. Pro pobaveni si přečtéte Britske listy.Ze zvoleni Johnsona uz ztratili glanc a snad i védomi.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.