Reklama

neděle 1. prosince 2019

Ivan David v Parlamentu EU pochybuje, že EU mluví a jedná v zájmu obyvatel Evropy (VIDEO)

Poslanec MUDr. Ivan David (SPD) v Parlamentu EU
zastupuje české národní zájmy
Ivan David
1.12.2019 vystoupení v Evropském parlamentu
Záznam vystoupení poslance MUDr. Ivana Davida (SPD) v Parlamentu Evropské unie 27.11.2019


"Při pohledu na Evropskou komisi mám značné pochybnosti bude-li působit v souladu se zájmy občanů Evropské unie. Jestli opravdu mají zájem o ztrátu identity a plnění příkazů ze vzdáleného centra.

Při dojemné péči o životní prostředí najednou nevadí vypalování brazilských pralesů a dovoz hovězího masa přes půl zeměkoule v rámci smlouvy s MERCOSURem.
Největší problém vidím v budoucí náplni práce komisařky Věry Jourové.
Údajně má jít o evropské hodnoty jako jsou svoboda, demokracie, rovnost nepřípustnost diskriminace, tolerance, spravedlnost.

Jak se to slučuje s několikanásobnými rozdíly mezi zeměmi v zemědělských dotacích, nebo vyhlášením „cordon sanitair“ proti poslancům, zvoleným jinak smýšlejícími občany?
Pod nejrůznějšími ušlechtilými záminkami je zaváděna cenzura a trestány odchylné názory.

Vidím pomalou realizaci děsivých vizí ze známého románu Geoge Orwela ´1984´ "


9 komentářů :

 1. On stačil ten projev té nové šéfky eu nic se nemění a zas blouzní o přerozdělování migrantů. Chtějí nás dostat do NWO za každou cenu. Pane Davide nevím jestli není na čase aby vlastenecké frakce uvažovali o odejití z eu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13:01...Zní to lákavě,ten Czexit...
   Jenom mám temné tušení,že spolu chyceni,spolu pověšeni... Zkrátka žijeme na jednom kontinentu a cokoli špatného se bude dít "jim" dopadne i na nás.
   Na nějakou vysokánskou zeď moc nevěřím.
   Spíš na spolupráci lidí, kteří nemají vítr mezi ušima.
   Helanov

   Vymazat
  2. Re (13:01):
   S vaší (jinak chvalitebnou) výzvou, kterou adresujete dr. Davidovi, však oslovený nemůže udělat nic.
   Vystoupení z EU může iniciovat jen vláda, zformovaná podle volebního výsledku. A to zatím SPD není.
   Dr. David může (jen) trpělivě ukazovat na to, že EU je politickým projektem, který je ve své dnešní podobě pro lid obecný pramálo prospěšným. A to dělá. To na rozdíl např. od paní komisařky Jourové, která se - jak se zdá - především dobře vyzná v tlačenici u koryta. U koryta především ...

   Vymazat
  3. Paní Helanov a pane Opluštil dík za odpověď já myslel celou vlasteneckou frakci v eu.

   Vymazat
 2. Jsem zvědav, jak dlouho p. David bude odolávat Bruselské mašinerii.Velké peníze zlomí každého. Pokud ne tak jsou i další přesvědčovací metody. Viz 4 odražené atentáty na Trumpa.

  OdpovědětVymazat
 3. Peníze zlomí jen toho kdo má parazitizmus v genech. Nejsem žádný vzdělanec ani filosof ale pan David je idealista a to vím podle sebe, jak se říká: Podle sebe soudím tebe.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ono jde take o hodnoty (ne ty EU).Nevim, jestli clovek k zivotu nutne potrebuje treba helikopteru:-)

   Vymazat
 4. Pana Davida nemusejí zlomit penězi, určitě však to zkoušet budou, a když to nepůjde, budou zkoušet další historicky ověřené způsoby lámání. Pokud bude mít podporu doma a mezi svými, bude se mu odolávat snáz.
  A dodávám, že hlupáky a veršotepce v této diskusi mazat, mazat a mazat. Kdo nenadává a je proti, ten nechť prostor má, ale fekální básníci ať jdou k čertu.
  Jindřich K.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.