Reklama

pátek 13. prosince 2019

Lži a vytlemení politici z opozice - tak se v Praze "slavil" tragický den v Ostravě

Růžena Chrastekova
13.12.2019 VašeVěc

Morální zrůdnost milionchvilkařů, s vytlemenými opozičními politiky na Václaváku v Praze v den, kdy každý elementárně slušný člověk v naší zemi byl zděšen a smuten z toho, co se odehrálo v Ostravě, je nejpříhodnějším vysvědčením té menšiny, hrstky lidí, usilující o destabilizaci a rozvrat naší společnosti. Jejich amorálnosti, naprosté absenci empatií, slušnosti, soucitu, sounáležitosti.

To, že Václavákem při jejich demonstraci hlasitě z tribuny zněly jenom a pouze lži, je už tak nějak v poslední době pražským folklorem, dokonce i to, že si zase našli stádo, s prominutím, manipulovatelných a zfanatizovaných přímo, účastníků demonstrace.

Těžko posoudit, která lež, co tam zazněla, byla největší a nejúdernější, nejvíce podnítila ten dav k nenávistnému jásotu.

Lež o počtu účastníků, několikrát znásobeném proti skutečnosti, kterou v sérii těch ostatních lží, co vypouštěli k davu ti dva fašounci a jeden udavač, byla davem přijata dalším jásáním, protože je ujišťovala v tom, že je jich strašlivě moc a jistojistě tak dosáhnou kýžených cílů. Teda těch, které jim vůdcové z tribuny předkládali jak šťavnaté seno vyhladovělému skotu.

Cíl je jasný - svržení premiéra Babiše a nádavkem ještě prezidenta Zemana. Jakýmkoliv způsobem, formou, prostředky. A protože ty důvody, argumentačně pevné, silné, relevantní, jaksi nejsou, musí se lhát až do roztrhání těla, k pravdě přidávat, ubírat z ní, fakta otáček, přibarvovat. Vždyť úkol, zadání zní jasně.

Pravda, od bubínků prý upustili (beztak tam těch bubeníčků bylo dost), ani bílé podkolenky nebyly (zatím?) povinné, po vzoru a následování jejich zřejmých idolů, tenkrát na několik let úspěšných, vrahů demokracie a svobody, Hitlerjugend.

Ubývá jich, naštěstí, těchto destrukčníků, také proto, že ty obří lži jejich náckovských vůdců už tolik nepřitahují, naprosto většinová společnost je přemýšlivá a vyspělejší, než si oni, fíreríčkové a jejich loutkovodiči, zadavatelé v pozadí, myslí.

Prostě křišťálová noc se, zaplaťpřírodo, nekonala, byť byla plánovaná a s důkladností našich západních sousedů připravována.

Fiasko a ještě k tomu nechutné, v souvislosti s tragédií v Ostravě.

Několik tisíc demonstrantů, z různých důvodů frustrovaných nespokojenců, si sporadicky vulgárně zařvalo, zopakovalo fašounskými vůdci předložené a předžvýkané lži, kterým předtím pár chvil tleskali, infantilně si zamalovali na chodnících, budovách a podlaze hlavního nádraží stupidity hodné jejich úrovně (ne)přemýšlení, ve finále ale nikoho mimo svoji nízkoúrovňovou sektu nemoudré lidskosti, v podstatě neoslovili. Nestáli nikomu ani za ten plivanec do tváře, cestující v hale hlavního nádraží je měli za dobrovolné informátory o svých spojích, jelikož si zcela zřejmě mysleli, že ti profesionální z přepážky informací jsou v demisi.

Se zparafrázovaným citátem textaře básníka - i kdyby jste si hlasivky vykřičeli, jako moře byla vaše sprostota a nekonečná série lží, ničeho tím nedosáhnete, demokracie tady žije dál. Ani bilion vašich prolhaných slov a lživě vámi uváděný, mnohokrát znásobený počet účastníků zájezdů na demonstrace proti demokracii, nepřesvědčí naprostou většinu občanské společnosti, aby vás následovala.

Tak si nás, tu naprostou většinu, neberte nadarmo do svých prolhaných úst a nezaštiťujte se občanskou společností. Ta vámi pohrdá a odsuzuje vaše pokusy o státní převrat, protože my, Češi, Moravané a Slezané nejsme jako někteří krvelační Ukrajinci a Majdan tady nedopustíme. 

18 komentářů :

 1. Milionchvilkařství je hnus organizovaný proti většině a placený z našich peněz vlastizrádci posazenými na penězovodech.

  Ale co taky opravdu nemám rád jsou laciné propagandistické triky. A spojování pražské milionchvilkařské davové akce s tragédií v té době více méně momentální v Ostravě je přesně tím. Je to strašlivě laciné.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Viděl jste jejich transparentní účet nebo vaříte z luftu?

   Smazat
  2. Co to je "transparentní" účet ?

   Smazat
  3. To je přesný jmenovitý výčet všech dárců a jednotlivě všechny výdaje. Je volně přístupný na jejich stránkách. Jestli na ně Vláďa platil, tak se tam najde. Taky 30% není většina národa. Chce to posuzovat z konkrétních čísel a ne z leknutí.

   Smazat
 2. Také těmhle smradům na žádném Českém národě nezáleží oni jsou rádoby Evropané.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prosím, nenadávejte jim do smradů, máte tu čest s dokonale organizovanou skupinou (snad opozicí). To nejsou žadní puberťáci či sprejeři, ale rafinovaní politici, kteři se naoko nespojují s žádnou stranou a na podiu se prezentují několika osobnostmi. Že nejde o spontální lidový projev, nepřímo prozradili právě včera, když oznámili, že přes neštěstí v Ostravě, nelze manifestaci odvolat, protože na cestě je už mnoho manifestantů. Jak to dopředu věděli? Že to nejsou, žadní demokrati s touhou po dialogu, dokazuje jejich imperativ a styl "Kuj železo dokud je žhavé" (ten by jim mohl závidět i Majakovský). Vždyť je právě čas Adventu, čas tichosti a rozjímání, čas připravy na Ježíška (jedné z nejkrásnějšich tradic Evropy). Navíc tragedie v nemocnici, která nás má sjednotit proti terorizmu, jak importovanému, tak domácímu, se u Chvilek ignoruje a je nahrazena touhou po politické moci. V útoku na premiera, je skryt útok na moc a ovládání státu, želbohu dodnes nevím kým je vedena a kam je vedena. Na rozdíl od účastníků těchto manifestací nestačí mi jako program "DEMISE".

   Smazat
  2. noname Bohužel já je nesnáším to je jen mírný výraz pro ně jestli nevíte proč to dělají. Chtějí moc a být zaražení v eu zadku až po paty.Prolomit Benešovi dekrety postavit us základny a islamizovat zem a tak se zbavit České lůzi.

   Smazat
  3. Kolego, asi si rozumíme, já je jenom beru moc vážně a vím proč.

   Smazat
  4. Kolego, asi si rozumíme, já je jenom beru moc vážně a vím proč.

   Smazat
  5. noname Já to beru též vážně stačí číst co se děje na tom „slavném" západě.

   Smazat
 3. Chvilkaři chtějí Babiše nahradit Petříčkem, ukázala anketa.

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2019121211096343-chvilkari-chteji-babise-nahradit-petrickem-ukazala-anketa-ok-az-pirati-topku-spolknou-zesmesnoval/

  OdpovědětSmazat
 4. „Kecá! Naprosto kecá! Je vidět, že nemá ani základní informace!“ Zeman u Soukupa vypráskal Mináře za to, co prohlašoval na celý Václavák:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Keca-Naprosto-keca-Je-videt-ze-nema-ani-zakladni-informace-Zeman-u-Soukupa-vypraskal-Minare-za-to-co-prohlasoval-na-cely-Vaclavak-606810

  OdpovědětSmazat
 5. Článek je přízemní projev strachu z pravdy. Chvilkaři nemusí chodit mezi lidi s ochrankou a policií a lidi za nimi chodí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V druhé větě díte pravdu.
   Bát se o zdraví a majetek, pokud řeknou svůj názor, musí ti druzí.

   Smazat
  2. 13:30 Pravda nemusí chodit s ochrankou a policií. Na druhou stranu kdo by si na nich co vzal, že....

   Smazat
  3. 13:30 Dědku, jako každý příznivec "demokracie" máte pochroumané logické myšlení. Ochranka a policie chrání některé lidi před násilníky a hulváty. Před kým by podle vás chránila ochranka a policie právě ty násilníky a hulváty?
   "Lidi za nimi chodí" - chodí za nimi ti, kteří svůj názor už vyjádřili ve volbách. Předvádět veřejně svůj odpor k těm, které NEVOLILI, je redundantní a proto slabomyslné. Je to stejně idiotské, jako vyvolávat v parlamentu hlasování o nedůvěře vládě těmi, kteří jí důvěru už jednou nedali a je jasné, že nemají ani o hlas víc.

   Smazat
 6. https://www.arfa.cz/demonstrace-milion-chvilek-nejde-o-babise-ale-o-benesovy-dekrety-v-sazce-je-majetek-za-stovky-miliard-sudetsti-nemci-v-pozadi-protestu/

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.