Reklama

čtvrtek 5. prosince 2019

Magor z Řeporyjí Pavel Novotný (ODS): Jeho jmenovec Stanislav Novotný vysvětluje 100 milionům diváků TV Rusko 1, že ne všichni Češi podporují nacisty. “Starosta Řeporyjí má podporu Pražské kavárny, která je marginální, a médií, kterým už nikdo nevěří.”

4. 12. 2019 Höppner
EXKLUZIVNĚ – Škody na pověsti České republiky, které napáchal Pavel Novotný (ODS) v jedné z nejsledovanějších televizí světa jsou devastující. Rusko tuto ostudu nepřejde mávnutím ruky a již se vynořují zprávy o rušení koncertů a výstav. Může to být teprve začátek.

Jmenovec “magora z Řeporyjí” předseda Asociace nezávislých médií a politolog STANISLAV NOVOTNÝ v na Rossia 1 den poté a aspoň částečně napravil ostudu, která může mít dlouhodobý dopad i na obchodní vazby obou zemí.
Stanislav Novotný, Asociace nezávislých médií

Stanislav Novotný v TV Rossia 1 uvedl: “Pavel Novotný je členem tzv. Pražské kavárny, kde jej podporují lidé, kteří představují v České republice marginální část společnosti. Podporují ho média jako Česká televize, nebo Český rozhlas, kterým česká veřejnost už nevěří.”

Ruská média hodnotí vystoupení Stanislava Novotného jako důstojné a konstruktivní. Oblíbený pořad sledovalo TV Rossia 1 odhadem 100 milionů diváků.

Stanislav Novotný na TV Rossia ZDE

Stanislava Novotného, předsedu Asociace nezávislých médií ČR, viděl odhadem 100 milionů diváků.

Všichni Češi nejsou z ODS

Stanislav Novotný pro TV Rossia 1 uvedl:

“Pavel Novotný je členem tzv. Pražské kavárny, kde jej podporují lidé, kteří však v České republice představují marginální část společnosti, lidé z politických neziskových organizací ze sorosovských struktur, lidé kteří žijí z peněz cizinců a fungují jako agenti cizích mocností.”

Stanislav Novotný na velkoplošné obrazovce televize Rossia 1

“Postavy jako je Pavel Novotný mají podporu i veřejnoprávních institucí jako je Česká televize a Český rozhlas. Jsem však přesvědčen, že jeho skandální chování se nelíbí většině lidí v České republice. Lidé totiž už těmto sdělovacím prostředkům nevěří”, uvedl Stanislav Novotný pro TV Rossia 1.

Pořad TV Rossia 1 na téma pomník nacistických Vlasovců v Řeporyjích trval asi 20 minut a v jeho průběhu byly na velkoplošné obrazovce promítány videa politika ODS. Svlékal se na nich do naha, pitvořil se, vystrkoval slipy a podobně.

ODS se od chování svého soudruha dosud nedistancovala. Před několik měsíci chtěl jiný její soudruh Lang “podříznout prezidenta Zemana jako přestárlou svini”.

Čeští politici mají strach


Moderátorka Rossia 1 se pana Stanislava Novotného zeptala: “Může aktivita pan Pavla Novotného vše vyústit ve stavbu památníku Vlasovcům?”

“Může, nebude-li nic dělat vláda. Jsem překvapen, že vláda nic neudělala a nekoordinuje zahraniční politiku. Myslím si, že se bojí, protože je pod vlivem všech těch politických neziskových organizací sorošovského typu. Bojí se kompromateriálů, které jsou spojeny například s privatizací a materiálů, které se týkají minulosti. Bojí se, že tyto materiály budou zveřejněny,”
 odpověděl Stanislav Novotný.
Pavel Novotný, ODS Řeporyje

Pavel Novotný (ODS) zanechal u diváků odpudivý dojem, když oznámil, že chce v Řeporyjích, kde je starostou, postavit pomník Vlasovcům. Ti bojovali za II. světové války v uniformách Hitlerova wehrmachtu, mučili a zabíjeli Čechy, Poláky a Židy a vypalovali vesnice.

V pořadu TV Rossia 1 Pavel Novotný obvinil elitního moderátora, je že “zfetovanej, nebo vožralej.”

Později Pavel Novotný napsal na sociální sítě zprávu, ve které oslavoval nacisty. Příspěvek záhy smazal. Jeho vystoupení vyvolalo hluboké odsouzení od části české veřejnosti. ODS, jíž je členem, se však dosud nedistancovala.25 komentářů :

 1. Správně to řekl pan Stanislav Novotný to je názor většiny obyvatel táto země.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jenže ta většina je mlčící většina. A o tom to je.

   Smazat
  2. Kdysi jsme byli pro rusy celkem schopnej narod a do jiste miry i vzor kam se ubirat..I velkou starost meli o nas v 68. DNES JSOU PREKVAPENI JAKY HOVNA TADY MLUVI VEREJNE. NEMUZOU VERIT JAK HLUBOKO JSME KLESLI..
   Od Bruselu 1958...Do Bruseru 2018..

   Smazat
 2. Pavel Novotný: Rusové krváceli většinou kvůli Rusům. ODS otevře náruč Pirátům. Budu ministr školství, pokakáte se, kokoti!

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Pavel-Novotny-Rusove-krvaceli-vetsinou-kvuli-Rusum-ODS-otevre-naruc-Piratum-Budu-ministr-skolstvi-pokakate-se-kokoti-605892

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rada lidi je zrala na leceni.Je zarazejici,ze to spolecnost nevidi...Vadila mi politicka korektnost (protoze to si ti lide snad sami nerozumeli),ale oni jdou z extremu do extremu

   Smazat
  2. Je to k nevíře, žid Novotný oslavuje vrahy svého národa a k smrti nenávidí své spasitele a zachránce ...

   Smazat
 3. Já skutečně nechápu proč stát úředně nestanoví nějaká minimální pravidla slušného chování pro své představitele. Neumím si představit, že toto hovado někde vítá občánky, nebo oddává. Pro Policii, starosta nemá imunitu, takže začněte laskavě konat a řešit jeho vulgarity pronášené na veřejnosti a pod..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jen ať si ho řeporyjští užijou,já jim ho,dementům,přeju :-DDDDDD
   Co si zvolili, to maj.
   Helanov

   Smazat
 4. Musí v tom být ten budoucí tendr na JE Temelín- snaha co nejvíce pošpinit Rusko snaha odstranit toho, který o tom rozhodne(premiér). Není možná, aby tohle procházelo.

  OdpovědětSmazat
 5. Doporučuji na YT michalapetr, tam je popsána podrobná historie Vlasovců.

  OdpovědětSmazat
 6. Ja jen doufam,ze tento "politik" je jen vyjimkou,ze se svet bude ubirat slusnejsim a inteligentnejsim smerem

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já zase doufám že brzy skončí v klecovém lůžku,jako jeho soukmenovec a velký obdivovatel J X.Doležal.
   Přestal se vyskytovat na Reflexu a tak soudím,že ho poslali na ozdravnou kůru do odmašťovny, nebo tak někam ;-)
   Doležal ondyno sdělil,že mu Pavlík svou kuráží připomíná "sebe za mlada".
   Helanov

   Smazat
 7. § 403
  Založení, podpora a propagace hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka

  (1) Kdo založí, podporuje nebo propaguje hnutí, které prokazatelně směřuje k potlačení práv a svobod člověka, nebo hlásá rasovou, etnickou, národnostní, náboženskou či třídní zášť nebo zášť vůči jiné skupině osob, bude potrestán odnětím svobody na jeden rok až pět let.

  (2) Odnětím svobody na tři léta až deset let bude pachatel potrestán,

  a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 tiskem, filmem, rozhlasem, televizí, veřejně přístupnou počítačovou sítí nebo jiným podobně účinným způsobem,

  b) spáchá-li takový čin jako člen organizované skupiny,

  c) spáchá-li takový čin jako voják, nebo

  d) spáchá-li takový čin za stavu ohrožení státu nebo za válečného stavu.

  A nyní mi někdo vysvětlete, proč už neleží na nějaké policejní služebně trestní oznámení na Pavla Novotného, který otevřeně hlásá NÁRODNOSTNÍ nesnášenlivost, navíc opakovaně velebí mezinárodně uznané válečné zločince a chce jim dokonce za peníze daňových poplatníků stavět pomník?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro případ, že by podle našich "nezávislých" soudců nebyla naplněna skutková podstata tohoto paragrafu, lze použít paragraf následující:

   § 404

   Projev sympatií k hnutí směřujícímu k potlačení práv a svobod člověka

   Kdo veřejně projevuje sympatie k hnutí uvedenému v § 403 odst. 1, bude potrestán odnětím svobody na šest měsíců až tři léta.

   Ten by , konec konců, šel použít i na řadu podporovatelů kyjevských demokratů, kteří pochodovali ulicemi Kyjeva s portréty Bandery a symboly nacistické divize SS. Občas se tam mihla i zvednutá pravice.
   Jména si tam každý dosadí už sám. Zadolárek nebyl ani zdaleka jediný.

   Smazat
 8. Dalsi idiot...https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Senator-Golan-Zli-sprosti-chteji-zpatky-totalitu-Kdo-Duchodci-605934.......Zadna slusna spolecnost nepohrda zkusenostmi.Tenhle manipulatoru z leknuti mame opravdu moc

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tisíce let všechny společnosti naslouchaly radě starších.
   Tak se to může kapku prostřídat,ne?
   Taková rada mladších na čele s Aspergrovou Grétou...;-)))
   Aspoň to nebude na zeměkouli furt takový fádní ;-)
   Helanov

   Smazat
 9. Já si myslím, že Rusové ve skutečnosti neberou toho exhibicionistu vážně, vědí že je to jen starosta malé obce, byť i to je na pováženou. Vědí že nemá mandát k zastupování českého státu a že je to jen taková kuriozita, zvyšující sledovanost. Zatím na mě Rusové působili jako značně uvážliví a věřím, že to nadále platí. Ten psychicky narušený primitiv samozřejmě naší reputaci nepřidá ale pochybuji, že by kvůli němu nějak zásadně měnili svůj vztah k naší zemi. Tedy pokud nedojde k realizaci Novotného výhrůžek. Myslím že by měl být nějak potichu zbaven úřadu a odklizen, aby už neměl příležitost zviditelňovat se ve spojení se státní správou. Tím by věc byla vyřízena a zakrátko se zapomene.

  OdpovědětSmazat
 10. pokud stát nehodlá zakročit vzniknou občanské iniciativy které ty pražské kryply vyhážou z oken radnic kde dělají česku jen ostudu je plno pražáků kteří si nenechají prahu špinit fašizmem a špinavou hrou zasraných američanů o dostavbu jádra jsou to hajzlové a je nutné je zastavit i s babišem !!!

  OdpovědětSmazat
 11. Nyní půjde o to jak Čína a Rusko budou reagovat při skutečných obchodních jednáních. Ponesou pirátští přiblblíci následky - nebo to zase půjde na vrub všech daňových poplatníků. Kdy už začnou mít politici,právníci,soudci a další stát. zaměstnanci HMOTNOU ODPOVĚDNOST ???

  OdpovědětSmazat
 12. Děkuji panu Stanislavovi,že uvedl informace o pomateném bulvárníkovi na pravou míru.
  Ale zas bych to nedramatizovala,Rusové nejsou hňupi a dobře vědí,že všude mají svoje exoty.
  V Rusku zas mají Žirinovského, "historika" Zubova a taky s tím nic nenadělají.
  Helanov

  OdpovědětSmazat
 13. Kdybyste místo fotky v hlavičce otiskli fotku houna, tak bych byl spokojenější...

  OdpovědětSmazat
 14. A tak jsme ve válečné stavu!!!!!
  https://vk.com/video-139280193_456239090

  OdpovědětSmazat
 15. Mám sice problém se separatizmem, ale v tomto připadě si myslím, že prohlášení Samostatné republiky Řeporyjské je namístě. Dokonce budu mít i porozumění, pro rozhodnutí místních obyvatel i pro království, neb korunovanou hlavu již mají. Buď vůle tvá lide řeporyjský.

  OdpovědětSmazat
 16. Nevím jestli Pan Novotný chodil do základní školy a ani nevím v kolikátém roce,ale podle jeho výroků byl jistě účastníkem bojů o Prahu .

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.