Reklama

pondělí 9. prosince 2019

Mravnost nade vše, ale jenom u někoho

Růžena Chrastekova
9.12.2019 VašeVěc
I kdyby si hlasivky za kecpultíkem v Parlamentu vykřičeli, stokrát své lži dokola omílali někteří politici, na pódiích demonstrací političtí aktivisté ty samé lži se snažili manipulativně vtloukat demonstrantům do hlav a novináři z řad presstitutů opět ty lži psali úderně pořád, ta skutečná pravda nakonec stejně vyjde najevo. A pokud se prokáže, relevantně anebo přímo nezávislým soudem, že Andrej Babiš porušil naše platné zákony, ať je po právu potrestán.


Budou-li ale všechna ta obvinění, která dnes padají, ty rozsudky přímo, stát na vodě, dojmech a jevení se, je to jenom nechutná štvanice a v samé podstatě špinavá politika.

Už jenom to, že je nějaká závěrečná auditná zpráva úředníků z EU vydávána těmi shora zmiňovanými za konečné řešení celé kauzy, přímo rozsudek nějakého soudu, proti kterému není odvolání ani dovolání, je podvod, neskutečná lež.

Ta zpráva, která mimochodem měla zůstat v režimu neveřejné a stejně už koluje v médiích, bude ještě připomínkována, rozporována. Navíc všechna ta doporučení v ní nejsou žádným rozsudkem, ani nařízením, ale doporučením, nezávazným, protože jednoduše ti auditoři, v podstatě úředníci, nemají žádná práva nikomu nic nařizovat. A beztak jsou jenom opsaná z udání, která jim, auditorům, doručili místní udavači Piráti a lidovec Zdechovský, možná ještě pár nejmenovaných zrádců a udavačů z řad těch, kteří urputně touží svrhnout premiéra.

Je-li ve zprávě auditorů z Brusele, jak je psáno v tomto článku (ZDE), konstatováno, že Andrej Babiš splnil svou zákonnou povinnost, ale hned následovně šermováno pojmy jako "má páky" (jaké páky?), "výrazně se podílí" (jak konkrétně?).

Nezajímavé není ani konstatování auditorů „formálně naplňuje zákonné požadavky, ale ve skutečnosti je proti smyslu zákona“ a nemělo by být uznáno platným."

Jaká je ta skutečnost, proč nejsou konkrétní? Jak mohou oni vykládat smysl našeho zákona? Jak že nemělo být uznáno platným, když platným bylo našimi oprávněnými institucemi uznáno?

Vrcholem stupidního způsobu vyjadřování se (nevěřím ale, že to taky neměli, neopsali z obsahu udání) ve zprávě je toto: „V tomto světle se jeví, ..." Takže světlo získali nasvícením Pirátů a jiných udavačů, zřejmě, a zjevilo se jim, že to tak asi bude.

Celá tato nechutná taškařice s nějakou auditní zprávou, ve světle těch neosvětlených dojmů a jevení se, není nic jiného, než pákou, kterou má být svržen, sesazen, zlikvidován premiér České republiky a jeho vláda, vzešlá z řádných, svobodných a demokratických voleb.

Pořád je to ale jen nějaká auditní zpráva, žádný rozsudek a udělení trestu, byť si jí takto mnozí vykládají a na jejím základě se tady snaží provést převrat, puč.

Tak jednoduché to je.
10 komentářů :

 1. Ogařiska!!
  proč tolik zášti a nenávisti kvůli nějakému korporativci ze zahraničí?
  Vydržte dva, tři měsíce a vstanou noví bojovníci. Minář Áda již má úkol, akorát ne a ne ten majdan ze sletné přesunout na hrad. Ale jednou se to povede, když do toho investují majitelé MAHRALU!! Leda, žeby domu SION a domu CHABAD došly ty zelené papírky, které nejsou vhodné ani na vytření zadku, ale s tím si poradí a znovu roztočí rotačky. Vždyť ve světě existuje tolik slouhů!! Takže MEJDAN bude a ne že né!! Kdo neskáče není goj, tak si ještě chvilku zaskákejte, památníky z II. světové poláci udržují funkční.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chalane, nebo strécu (16:06) !
   Dodnes jsem vám rozuměl, nebo se snažil porozumět, ale už to nejde. Strašit Majdanem a sváďět to na Izrael je podle mne faul. Máte nešťastný charakter, želbohu jsou mezi námi i tací, asi se vám bude líbit i starosta z Řeporyjí, ten je taky bezva rozeštvávač. Můžete se na můj názor vykašlat, ale bude-li tu Majdan, tak vás i mne hrůza nevynechá, postiženi budou vždy jen obyčejní lidé.

   Smazat
  2. Adonisi!
   O můj nebo Váš charakter nejde. Jde o poznání pravdy o velikém spiknutí gerontů a žreců proti normálním lidem. To, že to trvá již 4 tisíce let není podstatné. Podstané je, že to v blízké budoucnosti skončí a nevíme jak (každý špagát má dva konce a lze táhnout dvěma směry). A nyní ta přetahovaná jde do finále. Majdany se konají v celém světě od dob Krista a dnes každý den nový majdan. I v Kijevě bude třetí v řadě. A v Práglu a Prešporku je třeba majdnout odpor Slovanů proti EUSA. Takže majdan bude, protože šorošek již zainvestoval a Minářek srazí kufry a vyplní!! Jeho ultimátum vedení státu (presidentovi, premiérovi a předsedům parlamentu) je jasné a aktivity signalizoval dopředu (dotace si musí zasloužit).

   Smazat
  3. Adonisi2!
   Nesnažím se rozeštvávat (nasraných je na planetě již většina), nýbrž pravdivě informovat (tedy většinou v jinotajích, abych neskončil u URNY). Pravdivá informace je lékem poslední záchrany, průser je v tom, že manipulace a indoktrinace je všude a tak si nemůže člověk být jist ani vlastní pravdou (je to pravda, kterou jsem poznal a pochopil nebo metrix??). No dělám co můžu a navíc zápasím s omezeným vědomím okolí (znalosti dějin, formální logika, atd.). Ikdyž stále platí ono valašské, největší krumple má na záhoně nejhůpější sedlák z celéj dědiny!

   Smazat
  4. Ďuro, podávám ruku a nabízím smír, já si myslím, že by konečně lidi mohli pochopit, že by mohl být život lepší. Tak se snažím mezi námi v podhradí vysvětlit,že jsme lepší než náše "elity" a nenechme si sugerovat závist, lež a už vůbec ne násilí. Pokus se alespoň tolerovat můj názor. Přeji ti šťastné a pohodové Vánoce.

   Smazat
  5. Anodisi!
   Díky za podanou ruku. Stává se to v životě velmi zřídka a NR je to malý zázrak. Názory protivníků i souvěrců můžeme vysmívat nebo tolerovat, či s nimi souznít, ale to je pouze první krok (označení pozice, zatlučený hraniční kolík). Pokud nenastanou kroky další, umožňující přiblížení na pohled z očí do očí (myšleno opět alegoricky) nenastane to nejpodstatnější - souznění.
   Souzněním nechápu pronik množin názorů zůčastněných aktérů, nýbrž podstatu, ze které ty názory vznikají. Každý z nás zveřejňuje své názory z nějakého důvodu (obava o sebe ve světě, obava o svět před mýma očima, narcisizmus, prospěchářství), ale nezávisle na důvodech sdílené názory fungují i nezávisle na jejich autorech. Prostě je lidé čtou, prociťují, přemýšlejí o nich a přejímají či odmítají. Tomu se říká vytváření egregoru. Je to vlastně protipól stádovitých akcí na sletné, u koňa, kde hlavním narativem je sounáležitost k davu. Proto ať vás netrápí, že mnozí mají odlišné názory, ten váš si vytvářejte v upřímné snaze dopátrat se pravdy o světě a tuto pravdu dál sdílet (i s rizikem, že může jít o metrix nebo nepochopení). Odezvy ostatních vám budiž opatrnou nápovědou jak relevantní vaše názory jsou. Přeji Vám mnoho pozitivních podnětů k odhalování podstaty světa lidí. I já se budu snažit, teda dokud vnímám a myslím.

   Příjemné svátky přeje všem na NR Ďuro Trulo alias Somárik Sprostučký a nasraný valašský staříček.

   Smazat

 2. https://www.hoppner.cz/kukacci-vejce-v-capim-hnizde-brutalni-unik-informaci-ze-statniho-zastupitelstvi-dve-ministryne-spravedlnosti-biji-na-poplach-budou-padat-hlavy-ted-by-meli-jit-lide-do-ulic-media-cudne-mlci/
  Babiš a jeho poslanci udělali velkou chybu schválením špinavé práce ČT. St. zástupce hned přisolil obnovením stíhání a milion čuránek s demoblokem mají préé.

  OdpovědětSmazat
 3. Je třeba číst to, co vám "náš" mainstream nikdy nenapíše.
  Co? Jane Kozino?

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2019120811075977-babis-prudce-odpovedel-svym-oponentum-zminil-audit-agrofert-protesty-schytali-to-i-kalousek-a-hrib/

  OdpovědětSmazat
 4. Černé na bílém: "Z nyní již veřejně dostupných zdrojů si každý může snadno zjistit, že Andrej Babiš byl nejpozději od roku 1980 důvěrníkem a od roku 1982 agentem StB (československého státu) s krycím jménem Bureš,“ říká Bronislav Tomek, vedoucí Odborné sekce pro lidská práva Strany zelených. A proto považuji A.Babiše za příkladného vlastence. CIA a celá západní polokoule se usiluje od roku 1945 zardousit nově vzniklé státy, kde vedoucí silou jsou komunisté. A tedy rozhodnutí A.Babiše bránit svou vlast z titulu vysoké státní funkce a bojovat proti nepřátelským západním špionážním centrálám se Státní bezpečností" za výraz vlastenectví. Nebo snad se měl spojit s CIA a bojovat proti své vlasti? To by se pražským řvounům a debilům líbilo. Ať žije A.Babiš!!! Nedáme jej!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tatrane, to je právě ono! Babiš "donášel", kdo se nechává uplatit v zahraničním obchodu. To mu šmejdi nemohou zapomenout. A že jich bylo hodně pochopíme, jak snadno prodávali republiku po 89. Kdo kupoval?

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.