Reklama

úterý 31. prosince 2019

Novoroční pozdrav v předstihu

31. 12. 2019, Ďouba

Pro ty, kteří jsou nedočkaví a začali již oslavovat Nový rok 2020, přinášíme novoroční pozdrav, který již zazněl na Čukotce a teprve před naší půlnocí zazní v Kaliningradské oblasti RF.


32 komentářů :

 1. Radostně vpřed přes překážky zpátky ni krok, úcta k předkům, mějme se rádi, jólka do každé rodiny. Co jiného asi tak mohl říkat.
  To opravdu nepotřebuje titulky i když jsem objevil pár nových slov, co mi před 40ti lety neuvízly v paměti, a některé ani nemohly.

  OdpovědětSmazat
 2. Tak od tohoto fašouna, a na nějaké jeho žvásty nejsem opravdu zvědav!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A co nám po tom? My na vás taky ne.

   Smazat
  2. 7:51 Já vám snad něco podsouvám, na rozdíl od toho kremelského fašouna?Trochu myslete, než něco naškrábete!

   Smazat
  3. 10:41 Dobrá tak tedy polopaticky, snad tak pochopíte můj vzkaz vám a vám podobným.
   1) Co nám je po tom, zda jste vy osobně zvědavej na načí žvásty? Úplný hovno milý pane - stejně tak, jako vám je hovno do toho, kdo je či není zvědavej na něčí žvásty. Každýho osobní věc. Já například jsem si to video ani nepouštěl, leč vaše zjevná sebestředná tupost mě vyprovokovale k poznámce. Kdybyste nějak argumentoval - prosím. Vy jste však jen zasvinil prostor k diskuzi ničím opodstatněnou nálepkou. Kdybych já teď poznamenal, že jste placatomyslná existence bez názoru, nebyla by to nálepka, ale názor vzniklý na podkladě vašeho projevu. Je však první den nového roku tak to neudělám.
   2) Netrvrdil jsem, že mi něco podsouváte.
   3) Vždy myslím, než něco naškrábu. Kdybyste totéž činil i vy, prospělo by vám to.

   Smazat
 3. 15:58 A někdo vás do toho nutí?

  OdpovědětSmazat
 4. A není to málo,Antone Pavloviči???
  (Překládek by nebyl?Psané slovo ještě jakžtakž přelouskám,mluvené ne.)
  Helanov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte-li takový zájem, zapněte si automatický překlad v češtině. Lepší něco, než nic...

   Smazat
  2. Děkuji za zveřejnění.
   Kdo nerozumí, jeho nevzdělanost, komu je to málo, ať si pustí západní "blahopřání" a kdo není zvědav, toho nikdo nenutí

   Smazat
  3. 17:12...Marie,myslíte že kdo nerozumí mluvené ruštině je nevzdělaný???
   No,tak asi nebudu sama,že?
   Helanov

   Smazat
  4. Děkujeme za poučení. Hezkej Novej Rok vám přeju Vaše Nafoukanosti. Bacha, aby vás někdo nepropích.

   Smazat
  5. Zapněte si paní Hela dole na videu titulky, jsou v ruštině.

   Smazat
  6. Heriote,já to neumím,nevím jak se to dělá.
   Dalo by se i říci,že mne můj kompjůtr moc neposlouchá :-)
   Helanov

   Smazat
 5. Kdo ve skutečnosti ve 30. letech způsobil v SSSR hladomor?http://www.skrytapravda.cz/zahranicni/2471-kdo-ve-skutecnosti-ve-30-letech-zpusobil-v-sssr-hladomor
  hlavním viníkem toho, že v některých oblastech SSSR ve 30. letech lidé opravdu hladověli a umírali, byly Spojené státy americké! Důkazů je víc než dost. „Zardousit bolševiky! Rozvratem a hladomorem!“. A tak v roce 1925 (jen rok poté, co byla do oběhu uvedena zlatá desetirublovka), Amerika, Británie a Francie zavedly proti SSSR „zlatou blokádu“ a od té doby nemohl SSSR na Západě nakupovat zboží ani za zlato.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:26 Jooo tak USA, je velká škoda, že to celé RUSKO nevychcípalo, svět by dnes byl mnohem bezpečnější! Větší hovadinu než jste načmáral jsem nečetl, ale jak říkám, škoda!

   Smazat
  2. 17:26 To je jen půl pravdy, navíc až důsledek. Příčina však byla v Džugašvilim a jeho jeblém myšlení. Kdyby nezrušil vesnické sýpky, hladomor by nenabyl takových děsivých rozměrů.

   Smazat
 6. Já rusky umím, ale můj sluch už není co byl před 20 lety.

  OdpovědětSmazat
 7. Popřál svým spoluobčanům (drahým přátelům) všechno nejlepší. Mluvil, mimo jiné o naději pro budoucnost. To je něco, co se mi poslední dobou věru nedostává.
  Rusové mají potenciál dalšího rozvoje. Mají (momentálně) vedení, kterému jde o Rusko. Kéž bych se dočkal vlády, které by šlo o Česko. Bez ohledu na mocné, nebo méně mocné sousedy a diktátory z Bruselu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já bych řekl, že to s tím vedením v Rusku vidíte příliš optimisticky. Vždyť jim tam nové poměry pomáhali instalovat Američané. Putin bude mít ve vrcholné politice určitě takové spousty opravdových vlastenců, jako jich má kolem sebe Zeman.

   Smazat
  2. Zřejmě máte na mysli "amerického" Gajdara. Ano, jeho vláda překročila hranici zločinu. Ale s tím se my potýkáme neustále.
   Nedělám si o ruských špičkách iluze. Ale jsem přesvědčený, že až na slaboduché jedince pochopili všichni ostatní hlavní úmysl západu. Západ nepřišel nikdy a nikam pomáhat. Západ přišel vždy a všude rabovat. A jestli mají dnes klíč k ruskému bohatství ruští oligarchové, po příchodu těch západních budou z ruských oligarchů žebráci.
   Proto Putinovi nedalo moc práce přesvědčit ruské zloděje k dodržování nějakých pravidel. A ti pochopili, že bez podpory vlastního národa své bohatství sami neubrání. I proto se Rusko pomalu, ale jistě zvedá.
   Ti čeští oligarchové nás bez skrupulí vyhandlují za pár milionů evropských dotací.
   Mimochodem, myslím, že by měl Bureš vytáhnout antievropskou kartu. Do současnosti ho Brusel nechal na pokoji. Ale jak se zdá, tato éra skončila a v dohledné budoucnosti může víc ztratit, než získat. A lidí nasraných na Brusel je víc než dost.

   Smazat
 8. ... ze země, kde vlast není sprosté slovo.

  OdpovědětSmazat
 9. Ucte se rusky, kdo umi opakujte si ji.....udelejte si zbrojni prukaz a kupte si zbrane (dokud to jeste jde) a ucte se strilet........

  OdpovědětSmazat
 10. Co bych dal za zem která by byla vlastenecká to byl standart první republiky i když vládl prašivý kapitalismus.

  OdpovědětSmazat
 11. 3.32 Máš možnost, odtáhnout třeba do totálně chudého KLDR, to je nádherná ukázka kam jste to dotáhli vy rudí zmetci!Ono rusko je v podstaě neustále rudé, tak tam mužeš taky!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nazdar tupý nálepkovači! Oni Češi jsou v podstatě stále ještě inteligentní, tak kam poslat vás? Nejlíp do prdele. Jděte do prdele!

   Smazat
  2. Hmmm,Rusko je rudé,ale komančové tam mají míň % než u nás...Zajímavé!
   Asi nějací kryptorudí,že? ;-)
   Helanov

   Smazat
  3. 16:22 A co desítky pomníku Stalina, Lenina a v nynější době budování dalších těchto rudých monster.Samotná hvězda nad kremlem hovoří za vše a do toho ten tajtrlík v mauzoleu, potom pište dál, že rusko není rudé.Stalina rudého zločince stále obdivuje 55% ruských idiotu, stále málo?

   Smazat
 12. Hezký projev, kultivovaný, státnický.
  Navíc Putin, kromě toho, že je mimořádný státník, je i v porovnání se západními politiky elegantní a sympatický.

  OdpovědětSmazat
 13. Velice inteligentní a chytrý člověk. Mluvil velice hezky. Rusko je obrovská velmoc. Nechápu lidi,kteří p. PUTINA jenom urážejí. Je to ubohé. Tento člověk je výjimečný.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 6:28 A prosím čím je Putin vyjímečný? Tím, že rozpotává ve svém okolí plno konfliktu, že má na svědomí 13 000 lid. životu konfliktem v Luhansku, Podněstří a že anektoval Krym??
   Vy si s inteligencí moc nerozumíte že!

   Smazat
 14. https://www.youtube.com/watch?v=x24EYL5-1Uo

  OdpovědětSmazat
 15. http://leva-net.webnode.cz/news/projev-v-putina-k-mnichovske-zrade-k-paktu-molotov-ribentrop-k-uloze-polska-a-zapadu-ve-2-svetove-valce/

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.