Reklama

sobota 7. prosince 2019

Po Robertu Ficovi jde kriminálka a Zavrú nás všetkých, čo máme iný názor

redakce VV a Ĺuboš Blaha
7.9.2019 VašeVěc a VašeVěc
„Když někoho popravíte za pravdu, uděláte z něho hrdinu,“ řekl na videu zveřejněném na Facebooku předseda slovenského Směru Robert Fico. Reagoval tak na rozhodnutí Nejvyššího soudu, který potvrdil trest poslanci Milanu Mazurkovi za jeho kritická slova na adresu Romů. Mazurek v souvislosti s odsouzením přišel o poslanecký mandát.
„Jestliže má být rozsudek nejvyššího soudu měřítkem toho, co je ve výrocích na adresu Romů trestným činem, mohou orgány činné v trestním řízení jít do kterékoli hospody na Slovensku a všechny hosty včetně ležících psů pozavírat,“ říká na videu Fico. „To se mám opravdu bát povědět, že podporuji policisty v tvrdých zásazích v romských osadách, jako to bylo v Moldově nad Bodvou? To se mám bát říct, že část Romů zneužívá sociální systém?“ – ptá se bývalý premiér. Fico říká, že rozsudek respektuje, ale hodnotí ho jako mediální. Vyjádřeními Roberta Fica se začala zabývat Národní kriminální agentura.

* * *
Dobre si vypočujte Roberta Fica, ľudia a pri každom slove sa zamýšľajte nad absurditou toho, že ho chce niekto zavrieť na 5 rokov do basy. Za toto. Lebo vyjadril názor o Rómoch.
TOTO JE, PROSÍM PEKNE, TÁ SLOBODA, KTORÚ SI ĽUDIA VYŠTRNGALI V 89 - BLAHOŽELÁM!

Prosím, priatelia, šírte to. Aby ľudia videli, kam až siaha liberálny teror. Nezastavia sa pred ničím. Zavrú nás všetkých, čo máme iný názor.

Ak ste náhodou z nejakého pominutia zmyslov v roku 89 štrngali na námestiach za slobodu slova, tak vám gratulujem - dnes už nemôžete ani povedať, že časť Rómov zneužíva sociálne dávky. Za socializmu by vás za to určite nikto nezatváral.

Ale dnes žijeme v skvelej liberálnej demokracii, tak si tú sladkú slobodu užívajte za mrežami.

MÔŽEŠ PROPAGOVAŤ PEDOFÍLIU, DROGY AJ KOPAŤ DO SLOVENSKA - LEN ŽIADNA KRITIKA RÓMOV, LEN TO NIE!

Toto môže byť zlomový okamih volieb. Neverím, že na Slovensku niekto pri zmysloch verí tomu, že za toto má ísť Robert Fico do basy. Ale je to jasný dôkaz toho, že ak liberáli ovládnu štát, budú lynčovať každého, kto má iný názor.

Voľby rozhodnú o tom, či ešte budete môcť vôbec mať vlastný názor. Pretože slobodu už majú zrazu iba liberáli. Tí môžu propagovať aj pedofíliu ako Hanzelová. Tí môžu urážať Slovensko ako Kiska. Tí môžu propagovať drogy na školách ako Truban.

Nemôžete len jedno - povedať niečo kritickejšie o Rómoch. Za to vás prokurátor obviní z trestného činu. Bravó! To sme sa doštrngali do úžasnej slobody!

VO VOĽBÁCH MÔŽTE VYJADRIŤ NÁZOR, ČO SI O TOMTO OBVINENÍ ROBERTA FICA MYSLÍTE

Verím, že ľudia vyjadria podporu Robertovi Ficovi a celú tú liberálnu mafiu pošlú na smetisko dejín. Vo voľbách - to je ten najlepší spôsob.

Počúvajte a šírte tento hrôzostrašný trestný čin!

Ľuboš Blaha

17 komentářů :

 1. Na Slovensku nebo v České republice, to je stejné. Tamti jsou chráněný druh idiotskými vrchnostmi, zločineckými neziskovkami, pomatenci z Bruselu, "mírotvůrci" ze SSA a sluníčkářským póvlem. Těmi debilními zákazy, příkazy, nařízeními a takyzákony dělají pravý opak, rozšiřují proti onomu, od nepaměti nepřizpůsobivému etniku, čím dál tím větší nenávist. Neznám a doposud jsem nepotkal nikoho, kdo by "tamty", jejichž jména se nesmí vyslovovat, měl v oblibě nebo mu byli lhostejní a to je prý trestné. Potkám-li je, vždy se mám na pozoru, člověk nikdy neví... Vrchnosti asi budou muset podobně, jak je řečeno v následujícím článku poslat všechny policajty vtrhnout do všech hospod a pozatýkat všechny včetně psů a všechny pozavírat. A ani to nebude stačit, museli by pozavírat většinu bílých občanů v celé republice. A to se nám sem začínají valit mnohem horší a nebezpečnější dárečci. Líp už bylo !

  OdpovědětVymazat
 2. Smyslem zarputilé obrany různých menšin není jiný, než-li preventivní obrana menšiny nejvlivnější.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to chápe asi snad každý...Ten kdo je menšina se může stavět na uši a je nekritizovatelný...
   Vyvoleným je žinantní požívat té výhody sami,tak jí přejícně dopřávají i ostatním.
   Zkrátka majorita je fujka a šmytec.
   Ať drží pysk a šlape brázdu,nebo jí to minorita vytmaví.
   Helanov

   Vymazat
 3. Po Horstu Wesselovi šla police v německu taktéž a nebylo to kvůli nějakému názoru (pokud ten primitiv vůbec nějaký měl) Stejně tak slovenští neofašisté od Kotleby nebo Ficovi zločinci nejsou obviňováni z žádného "vlastního názoru" (pokud ti primitivové vůbec nějaký mají), ale za běžná porušování platných zákonů

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Předpokládám, že takový primitiv jako ty píše z věznice

   Vymazat
  2. Hele,vy pokrytče!
   Když přistoupí do MHD oktet hráčů na ukulele a budou to indočeši,tak si tu šrajtofli rychle přidržíte taky.
   Příroda uź to tak zařídila,že se lidé chovají obezřetně k těm, kteří si vytvořili "blbou firmu".
   Mně se to taky vůbec nelíbí že je malý kikánek podezřelý už v peřince.
   Ale prostě to tak je,pod koberec se to nezadupe,oni sami by měli navrhnout co s tím.
   Zalepování úst -podle mne- ničemu nepomůže,jen přilije olej do ohně,aspoň já si to myslím.
   Helanov

   Vymazat
  3. 17:36 Tu A máš Káčo lívanec. A co takhle porušování platných zákonů vaší stranou mince? Za facku na veřejnosti, napadání a urážky Klause ml., schvalování diskriminace Rusů, podněcování k výtržnostem etc. etc. měli atréři už dáááávno dejchat čterečkovanej vzduch.

   Vymazat
  4. P.S. Za dvě facky - Falousek a Špacírová. A to nemluvím o vlastizrádných aktivitách degeneráta Spáče, zlokněze Halíka, Podivenu a spol. a dalších kreatur. Jo, a aktéři.

   Vymazat
  5. Soudruhovi bs!
   vy znáte osobně Kotlebu nebo Fica? Jak chcete vaše výroky doložit? A nakolik jste vy osobně kompetentní posoudit relevanci jejich obsahu?

   Váš příspěvek je klasickou úkázkou současného gretenismu, kterým v jevropeji začíná být nahrazován profláklý korporátní fašismus. Chápu, že mladému hlupci tyto pojmy nic neříkají, jemu stačí jeho vlastní průjmy. Ještě, že jste nefungoval za komunistů. To byste měl trvale posraná kaťata, protože hajzlpapír byl nedostatkové zboží.

   Vymazat
 4. Říkat pravdou je výbušné za každého režimu. Tudíž jsme tam, kde jsme byli akorát ve zdokonalené verzi.

  OdpovědětVymazat
 5. Někdo tu zkrátka krade a premiér, aby nikoho neurazil, to shrnul s tím, že kradnú všeci. To už se snad říkat může.

  OdpovědětVymazat
 6. 19:19. Tak tak. V jednotě je síla.

  OdpovědětVymazat
 7. Je třeba si to pamatovat. Nejlépe kdyby někdo vedl seznam vlastizrádců. Jednou se bude hodit.

  OdpovědětVymazat
 8. Chraňme se před liberálními diktátory snad to na Slovensku nevyhrají.

  OdpovědětVymazat
 9. Byl jsem, jsem a budu bezpartijní. To není omluva, to je poznaná nutnost. Má to výhodu, cítím se svobodný a mohu se smát nad převlékači kabátů a sobě lháře. Horší je, že nejsou vůbec vybaveni sebereflexí a tam, kde by měli chodit kanálem, dál řeční na tribunách. Nejhorší na tom je, že se stále nacházejí davy, které jim to baští. Navíc je pravda čím dál častěji zahalována mlhou a částo neviný je označen za viníka. Ztráta důvěry je na maximu. Nemám patent na pravdu a právo, ale snažm se co nejvíce omezit násilí a zjevné zlo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. adonis, plne súhlasím s tvojim príspevkom.
   Ved dnes znovu platí výstižné slova Karla Kryla: Na rohu ulice vrah o morálce káže. Akurát oni dnes nekážou na rohu ulice ale na tribunách.

   Vymazat
 10. Historie ve 4 větách:
  Za Masaryka v našej dedine bola len nezamestananost, kostol a krčma.
  Za Gottwalda pribudla práca pre všetkých, JRD, škola, knižnica, kultúrny dom a verejná doprava do obce.
  Za Husáka pribudla pošta,zdravotné stredisko, materská školka a dom smútku.
  Dnes už je tu zasa len nezamestananost, kostol a krčma.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.