Reklama

sobota 14. prosince 2019

Pomník Heinricha Himmlera v Praze Řeporyjích

Michal Brand
14. 12. 2019
Heinrich Himmler by si rozhodně zasloužil pomník k uctění památky. Nezůstávejme jen u Vlasovců, kteří společně s Wehrmachtem a SS bojovali hrdinně a statečně proti strašlivému Sovětskému Svazu. A kdyby bývali Vlasovci společně s německými vojáky z SS a wehrmachtu zvítězili, mohli být Češi ušetřeni hrůz komunistické totality. Neboť by Češi všichni do jednoho (kromě několika málo „poněmčení hodných“ kolaborantů) proletěli komíny krematorií nacistických koncentračních a vyhlazovacích táborů společně s příslušníky ostatních slovanských národů a židů. A tím by Češi byli zcela a nezvratně uchráněni strašlivého komunismu nebo marasmu husákovské normalizace, kdy se primitivní Češi zmanipulovaní komunistickou propagandou starali o svoje děti, stavěli si chaty, stáli fronty na banány, no prostě horor, před kterým je mohl Auschwitz zcela uchránit!

Navíc Vlasovci statečně přišli na pomoc Pražskému povstání. Když jim tedy došlo, že se přidali ke straně, která nejen že spáchala do té doby naprosto bezkonkurenční válečné zločiny a zločiny proti lidskosti (ostatně, to přeci Vlasovcům nevadilo, protože se na nich sami aktivně podíleli), ale především ke straně, která prohrála válku a bude tedy již sakramentsky brzy za válečné zločiny a zločiny proti lidskosti po právu souzena. (A Vlasovci jako spolupachatelé a pachatelé zločinů stejných se báli, že budou soudu čelit rovněž.) A tak tedy Vlasovci statečně hledali - asi tak 3 dny před koncem války v Evropě - cestu, jak se zachránit před oprávněným trestem. Přímo hrdinsky jen pár dní po smrti svého fuhrera Adolfa Hitlera, kterému přísahali věrnost. A také svou přísahu věrnosti Adolfovi dodrželi, protože z řad statečných nacistických bojovníků proti žido-bolševikům a plutokratům odešli až po Adolfově smrti. Takže byli navíc čestní a pomník si tedy jednoznačně zaslouží. Děti by se o nich měly učit, aby měly nějaký pozitivní vzor! V pobaltských zemích se staví pomníky příslušníkům jednotek SS, veteráni jednotek SS tam pořádají veřejné pamětnické pochody a Evropská unie, humanitární organizace, neziskovky a všichni ostatní to mlčky schvalují. A Vlasovci byli tak čestní, že přísahu věrnosti Adolfu Hitlerovi dodrželi stoprocentně. Tak proč by Vlasovci nemohli být ve školních osnovách vzorem pro české děti, no ne? ;-)

Heinrich Himmler si také pomník rozhodně zaslouží. A to hned z několika důvodů. Sice se dopustil nějakých těch válečných zločinů a zločinů proti lidskosti. Sice realizoval politiku holokaustu, politiku vyhlazení Židů a Slovanů, ale to je jen taková drobnost, že? Hlavní je, že bojoval proti Sovětskému Svazu. A že tedy jednotky SS, včetně jednotek Einsatzgruppen, spadající pod velení Heinricha Himmlera těm zlým Rusům ale pořádně zatopily! To to Putinovi nandáme svojí oslavou SS a Vlasovců! To si Putin za rámeček nedá! Těch vypálených vesnic! Těch oběšených nebo zaživa upálených ruských, běloruských, ukrajinských, slovanských i židovských mužů, žen, dětí, starců, kteří stejně všichni byli jen oporovou zlého ruského komunismu. Tedy vlastně Sovětského komunismu pod vedením Gruzínce Stalina, který je důkazem, jací jsou Rusové zločinní diktátoři!

Jednotky SS se navíc, kromě Židů, vzpurných Slovanů a slovanské inteligence, zaměřovali na vraždění politických komisařů a komunistů. Takže SS vlastně byly účastníky třetího odboje. Mirek Topolánek měl nějaké esesmany vyznamenat. Škoda, že dal přednost sexuálním aktům s nezletilými prostitutkami v Berlusconiho vile a na tento státnický akt si čas nenašel, když už vyznamenal Mašíny.

Heinrich Himmler velel jednotkám bojujícím proti strašlivému Sovětskému Svazu, který, jak se později ukázalo, nařídil znárodnění malých továren (velké továrny zabavil Beneš zcela dobrovolně v rámci tehdejší celoevropské vlny znárodňování a socialistických tendencí ve všech zemích Evropy, včetně např. Británie, Francie) a drobných živností, ve srovnání s čím je nacisty naplánované vyhlazení Čechů pouhá drobnost! Každý správný Čech by v plynové komoře nebo v pracovním lágru pro německý herrenvolk umíral radostně, když by věděl, že jeho ševcovská dílna nebyla znárodněna zlými komunisty na příkaz Sovětského Svazu, ale bude po jeho smrti arizována ve prospěch nějakého statečného německého, francouzského, lotyšského, estonského nebo ukrajinského veterána SS! Takže tedy z toho vyhlazování nás Čechů nedělejme zase takovou tragédii, ne?!? Jsou důležitější věci, než to, zda jsme vůbec naživu!

Koneckonců, Pavel Novotný je prý částečně židovského původu – a taky mu mnohem více vadí, že v roce 1968 přijela vojska 5 komunistických zemí pomoci jedné partě komunistů proti druhé partě komunistů, než skutečnost, že Vlasovci bojovali na straně, která, kdyby vyhrála, tak by jeho předci prolétli komínem spalovacích pecí dřív než by se on sám vůbec mohl narodit! Příště možná Pavel Novotný, aby to nandal ruské propagandě, pojede do Terezína přibít někam na zeď bývalého ghetta slavnostní pamětní desku na oslavu neznámého dozorce SS. (A pak nám všem – se svojí pověstnou vysokou inteligencí - vynadá, jací jsme primitivové, hovada, debilové, burani, pro-ruští kreténi a vůbec...)

Heinrich Himmler nejen velel statečným jednotkám SS bránícím celou Evropu před strašlivým komunismem, ale dokonce se aktivně účastnil odboje proti nacismu! Ha! To jste nevěděli, co?!? Komunisti a ruská propaganda vám to zamlčeli! Heinrich Himmler se asi dva dny před smrtí Adolfa Hitlera obrátil na západní mocnosti s nabídkou separátního míru a s nabídkou na společný boj proti Sovětskému Svazu. Takže Himmler byl protinacistický odbojář, který se snažil pomoci všem evropským národům, tedy i Čechům. Kdyby jen bývaly západní mocnosti neosvobodily už před touto nabídkou Dachau a nebo kdyby alespoň nepublikovaly, co tam našly! To by pak nečelily tlaku svého domácího veřejného mínění a mohly by přijmout Himmlerovu nabídku! A Himmlerovo statečné protihitlerovské úsilí by nevyšlo zcela zbytečně nazmar! A vojáci americké armády by ho nemuseli zatknout z důvodu hrubého a odporného nátlaku zlého Stalina a těch zlých Rusů! Vidíte, co jsou ti Rusové zač? Chudáky Američany brutálně donutili, aby nekryli Vlasovce! A dokonce nebohé Američany donutili ti zlí Rusové, že zatkli statečného a odvážného odbojáře Himmlera! To je ta ruská svoloč! Zatýkat a trestat nacistické válečné zločince – to je ta jejich primitivní povaha!

Shrnuto – když si zaslouží pomník Vlasovci, když mohou v členských státech EU být pomníky k uctění památky jednotek SS, proč by nemohl Pavel Novotný v Řeporyjích postavit pomník nejen Vlasovcům, ale i Heinrichu Himmlerovi? Heinrich Himmler byl statečný bojovník proti komunismu a navíc aktivní protihitlerovský odbojář. Taky jen posledních pár dní, ale to neva.

Samozřejmě si dělám legraci. Černý humor. Ale Pavel Novotný si legraci nedělá a ve svém tupém protiruském fanatismu otevřeně obhajuje a propaguje nacismus.

Dovětek: Jeho výstup v ruské televizi je vynikající ukázkou hlouposti Pavla Novotného. Choval se a vystupoval tak, že působil jako dementní kretén nebo zfetované hovado. Nespisovné výrazy používám proto, aby jim rozuměl i super-inteligentní Pavel Novotný. Podívejte se na to video sami – Pavel Novotný se na něm vážně chová, jako když ho vytáhli z blázince. Nehodnotím jeho prohlášení a politické názory, ale to, že vypadá jako duševně nemocný, jako velice vážně duševně nemocný.
https://www.youtube.com/watch?v=3cez9GmOqmc

47 komentářů :

 1. Tyhle šilenosti zacaly Havlovou omluvou sudeťáckym Nemcum.Teď ovšem přituhuje a fest.Emanuel Moravec by mel z českeho naroda radost.
  .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Když jste zmínil sudetské němce, napadlo mi, že by si pomníček zasloužil i K.H. Frank. Pravda, sice má na svědomí pár desítek tisíc umučených a zavražděných spoluobčanů, ale na druhou stranu je známo, že se postavil proti všem ostatním “našim milým krajanům“, kteří na strejdovi Hitlerů požadovali naše území od Čechů úplně vyčistit. K.H. Frankovi se podařilo tohoto genia (jak psal o Hitlerovi náš Ferda Peroutkovic) přesvědčit, že by stačilo povraždit asi tak polovinu. No není to lidumil ? Měl nás chlapec opravdu rád. Jen si kladu otázku jak by asi dopadl (kdyby už byl tehdá naživu) umolousanej Pavlík z Řeporyjí. Z toho že by mohl být žid by ho asi nikdo nepodezříval. Ale jako na obecního kreténa by asi, někde v Auschwitzu, pro něj vyhřátá pícka čekala.

   Vymazat
  2. K.H.Frank..., no ..., nápad to sice je, ale přece jen..., byl to Němec. Což takhle Karel Čurda, Ferdinand Čihánek, Bohuslav Bušta, Oskar Felkl, nebo rovnou Národně socialistická česká dělnická a rolnická strana, Arijská stráž, Český svaz válečníků, ČNST - Vlajka a plejáda dalších našich "VLASTENCŮ"... To je typ, co? Myslíte, že nám Řeporyjští poskytnou podporu? Vždyť se hlásili ke stejným nadlidem, jako Vlasovci. A koneckonců, při dnešním gumovém výkladu historie, nějakou zásluhu jim už najdeme. Třeba..., že se zasadili o to aby uchránili spousta Čechů a Moraváků od možných represí "našich nacistických bratrovládců" tím, že zavčasu odhalili odbojáře, parašutisty u nás vysazené jak z východu, tak ze západu. Že se zasadili o likvidaci komunistického odboje... Co? Co vy na to histerici? Co, ty Novoťácké vyžrané prase! No to je přece nápad!!!

   Vymazat
 2. Ta hromada sádla, která v Řeporyjích dělá starostu, by si zasloužila sama pomník. Od českých vlastenců. Nikdo totiž nedokázal tak srozumitelně ukázat zhovadilou a zdegenerovanou podobu pravice, kavárny, sluníček atd. Každý, kdo má pro jeho činy a vystupování pochopení, patří na seznam zrádců národa. A to říkám bez nadsázky. Jsou to zrůdy, které nemají mezi Čechy, Moravany a Slezany mít žádné místo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Víte, jestli ona v tom nebude mít zase prsty ta ruská rozvědka, nebo, nedej Bože, Putin. V ruské televizi museli přeci vědět jakého imbecila si, z tzv. západu, zvou do přímého přenosu. Možná chtěli svému národu zvednout sebevědomí ukázkou toho, jakej kretén může starostovat v Praze. A po šotu z "naší" ČT, kde to hovado ještě vychvalují, jsme v tom všichni. On ten Koudelka asi nedostal od amíku tu mejli jen tak pro nic za nic. Opravdu tu není pro špióny kam šlápnout.

   Vymazat
  2. Pokud vím, tak táta Novotnýho Petr pochází odněkud z Opavy. Takže jak vidíte, všichni se serou do Prahy a to z Moravíííííííííííííííííí nebo Slezska.

   Vymazat
 3. Pane Brand, zapoměl jste dát pod fotočku popisek! Tož to napravím. Na fotce je Řeporyjská svině domácí. Pěknej kousek, žejo?

  OdpovědětVymazat
 4. https://www.youtube.com/watch?v=Ij3PddnywcY

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hezkýýý! To byla pánečku sebereprezentace! Já si tak představuju klec, v ní Řeporyjská svině domácí ve slipech, F.X.Doležal s rolničkama a onanující Milan Kohout. A před klecí moje maličkost s pokladničkou, vstupné dobrovolné. A jsem v balíku.

   Vymazat
  2. Nóó, opravdu hezké. Takhle nějak má vypadat starosta za ODS.

   Vymazat
  3. Už po minutě až minutě a půl je názorně vidět, že ten jedinec je sebestředný primitivní imbecil. Závislý na pozornosti medií. A v páté minutě poprvé přeje smrt. Stačilo.

   Mám technický dotaz. Je možné přát praseti rychlou smrt, aby se netrápilo, nebo to bude moc "řeporyjské"? :)

   Vymazat
 5. Idiot se pozna kdyz je nebezpecnej ze vsech stran. I od pohledu..Lepsi schovat male deti z jeho dosahu..
  Kdyz napriklad OSLAVUJE NASI OKUPACI NACISTY v 1938/spolu s vlasovci pozdeji od 1942/ JAKO nase OSVOBOZENI..Pomoci zrudnych medii. A kazdej mysli ze propaguje kveten 45..
  V jinym rezimu by dostal sveraci kazajku ale v dnesnim tak akorat vyznamenani, pozornost a slavu.
  Jde pouze o chaos a zmatek , kdy nektere ideologie byly drive kompaktni, tedy sjednocene a dnes je v tom bordel za ucelem zbohatnout,okupovat a za nasili a valky a udelat si zakony , ktere slouzi , zavest terorismus atd..
  Nejsou lidi na neco lepsiho, tak aspon ten Starosta teroru..

  OdpovědětVymazat
 6. Tak tak. Dutohlav řeporijský je dudohlav dutohlavý. To že je šašek a mluví jak dlaždič. To snad lze ještě nazvat folklór. Když Řeporyjcům imponuje právě ten jeho dutohlavý, prosím ať si volí přisprostlého šaška.

  Že je ale vůl bez kouska logického uvažování a řeporyjci nic nenamítají, že v jednom případě tvrdí 1 a 1 jsou 2 a v druhém v klídku že 1 a 1 jsou 4 tak to je již na pováženou o duševním zdraví obyvatel celé té jejich vilkové čtvrti situované nedaleko nechvalně známé Bílé hory.

  Asi to místo vyzařuje nějaké ty temné vlny a místním měkne mozek - či co.

  Doutohlavovo tvrzení 1 a 1 jsou 2:

  Maršák Koněv osvobodil Prahu. To je záslužné. Protože však krvavě potlačil maďarské povstání, je to krvelačný vrah a ze solidarity obětem, které za sebou nechal v Maďarsku, musí jeho pomník z Prahy zmizet!

  Doutohlavovo tvrzení 1 a 1 jsou 4:

  Vlasovci osvobodili také Prahu. Postavíme jim tedy pomník. Jo že povraždili spoustu Poláků při potlačování povstání ve Varšavě. Tak to sem netahejte! To bylo v Polsku, to je problém Poláků. Nás to nezajímá.

  Co vy na to řeporyjští, nic? Žádný budíček? Vše je OK?

  Nejste náhodou nějací rasisti, co znevýhodňují jedny národy a kultury oproti jiným. Maďaři jsou OK, s těmi jsme solidární. Poláky předsudečně nenávidíme, tedy sláva vlasovcům a jejich hrdinnému boji pod Varšavou!!!

  S blbem se ale domluvit nelze. Na toho logika neplatí. Ten stejně bude vyřvávat jak je inteligentní. Blázen totiž neví, že je blázen. Tak si jen říkám lide řeporyjský. Bude vám ještě dlouho trvat, než na radnici zavoláte Chocholouškovi pochopy. Nebo vy snad nemáte v plánu vypisovat předčasné volby?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pepo, Pavel Novotný není "Dutohlav". P.N. je velice inteligentní "Král Bulváru" a žid, obé o sobě tvrdí. Pokud si někdo pod bulvárem představuje hyeny a svině, které jsou také velice inteligentní potvrzují si jen souvislost. Bulvár nemohou dělat charakterní lidé a hloupí již vůbec ne.
   Jinak jsem Vám ještě odpověděl na starší téma, co tvoří národ.

   Vymazat
  2. PS.tedy pod článkem: Dočká se obrození probuzení II.

   Vymazat
  3. Četl jsem. Děkuji za reakci. Jinak k Novotnému, on jue to takový geneticky poškozený jedinec. Pokud si najdete čas, tak shlédněte následující přednášku.

   Jde o výzkum mozku, kde přednášející prokazuje, že sociálně inteligentní lidé, byť mají tzv. zvířecí mozek, tak ten řídí mozkem čelním a jedině v situaci ohrožení života se automaticky řízení přepíná na ten zvířecí do módu bojuj sám za sebe a zachraň se.

   Chorobní egoisté mají na úrovni fizyologie mozek přenastavený, přímo jsou jejich mozkové neurony přepojeny jinak.

   Veškeré své bytí řídí pouze a výhradně jejich mozek zvířecí a ten hlavní lidský používají pouze k tomu aby vymýšlel kdejakou vyčuranost, aby bylo vždy po jejim a byl stále jedině on středem pozornosti.

   Sociální inteligence rovnající se nule těchto jedinců, pakliže se dostanou do vedení společnosti následně zapříčiní, že si postupem doby zničí veškeré své sociální okolí (dožene své okolí do neřešitelné životní situace) až jej tito buď někde v zoufalství a vzteku vezmou po hlavě. Pokud to neudělají vyhynou, ale potom se tak stane i parazitujícímu superegoistovi, neb zůstane sám a též zahyne.

   Novotný nepatří na radnici ale do klece, a to buď příslušného zdravotnického zařízení, nebo zařízení nápravného - to za škody, které způsobil. On jich počítám napáchá ještě dosti. Je ve hvězdách, zda-li se ti, co jej volili, u kterých je velký předpoklad stejného poškození mozku, přece jenom nebzpamatují.

   Naděje nic moc. Jiné studie hovoří o tom, že k trvalému poškození (přeprogramování mozku na genetické úrovni) dochází až po pěti generacích. Již za komunistů veškerý venkov, pakliže hovořil o pražácích, tak jako o vyčuráncích z Prahy.

   Tedy oni si to z generace na generaci pěstují již nějakou tu dobu. Proč tomu tak je? To vytváří prostředí velkých aglomerací. Sedlák nikdy neměl moc času na vzájemné intriky. Ten musel obdělávat pole.

   Přednáška o konstrukci mozku egoistů a sociálně inteligentních.

   Informace o tom, jak se po pěti generacích změní i genom mozku.

   Jedinci takto jiní jsou nepřeprogamovatelní (nepřevychovatelní) a to ani od útlého dětství. Pouze pokud by se tak dělo trvale po dobu 5 generací, zase by se z nich stali normální sociálně inteligentní lidé, jejichž prioritou by byla spolupráce se svým okolím, neb společně zůstanou prosperujícími všichni.

   https://www.youtube.com/watch?v=Oy5YQ-L2pSc

   Jak je to s těmi pěti lety a následné genetické změně   Je na nás, zda-li dopustíme aby naše kontaminované školství, ele i zejména filmová tvorba, jakož i zpravodajství v tomto duchu působilo na naše děti zcela zblbnou. Následovníci proroka rozhodně tímto smrtícím problémem netrpí. Dopustíme-li více takových Novotných a to ne jen v politice, zcela přirozeně nás následovníci proroka zde v Evropě nahradí.

   https://www.kupredudominulosti.cz/host/martin-jan-stransky/

   Býval v TV inteligentní humor, Krampl, Šimek, Horníček, ale i ta partička a podobně. Najednou začal být v TV hvězdou dutohlav otec. Pitvoření se v převleku, huhlání jako vrchol humoru a podobně. Kde se ta demence asi v tom dutohlavovi řeporyjský vzala???

   Vymazat
  4. Pepo, děkuji za postnuté tipy, zběžně jsem je prohlédl a určitě se k nim vrátím a doporučuji i ostatním. Dávám si dobrovolně přes svátky ban, tak přeji Vám i všem hezké svátky a někdy zase na shledání se na NR s ještě stále většinou, patologicky nepostiženou společností.

   Vymazat
 7. Já jen nechápu, jak chce tento stát trestat propagaci nacismu, když nechá tento akt, zmíněného sádelníka, a jeho kolektivu, bez odezvy. Hitler taky začal Mein kampfem, což je tedy literární "dílo". Sádelník začne pomníkem, který by se spíš hodil před tehdejší vůdcovo nové kancléřství a ne do, snad českých, Řeporyjí. A stát mlčí, jako mlčel v roce 1938 a 15.3.1939.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To už by moh, aby to vzal z jednej vody načisto, postavit taky pomník Frankovi v Lidicích. Knížepán s milým krajanem Posseltem by mu tam mohli jít položit pugét, her Herman by se pomodlil, a kdyby si někdo dovolil něco nevhodnýho mektat proti, šup s takovým revizionistou k soudu. Hezký by to bylo.

   Vymazat
 8. Ještě by to chtělo na Bulovce postavit pomník Heydrichovy a omluvit se němcům za jeho zavraždění.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak tak. A posvětí to usnesení o Evropské paměti, co ostudně odsouhlasili i naši poslanci za SPD. Do této doby jsem věděl koho volit, ale teď... No, uvidíme.

   Vymazat
 9. Fakt, tenkrát, blbá doba (i místo):
  https://www.youtube.com/watch?v=XqFY6JXO1Aw

  OdpovědětVymazat
 10. Vážení a není to jen v ČR v Polsku se to zdvíhá také,o Ukrajině ani nemluvě,tam je státní moc založena na jejich podpoře.

  OdpovědětVymazat
 11. Werwolfové z Řeporyjí si postaví svatostánek.

  OdpovědětVymazat
 12. Kniha, dnes někde stále ještě v několika exemplářích dostupná:

  Ľudovít Števko a jeho kolegové Marek Mahút, Maroš Puchovský a Roman Michelko

  "Přepisovači dějin - Západ falšuje historii, vzestup fašismu ho netrápí"

  Většina Američanů je přesvědčena, že k porážce nacistického Německa rozhodující měrou přispěly Spojené státy a mnozí z nich si dokonce myslí, že Sovětský svaz bojoval na straně Hitlera. V Evropě bourají památníky osvoboditelů z dob 2. světové války, z veřejných prostranství mocní odstraňují ideologicky "nevhodné" sochy, mainstream tvrdí, že "humanitární" bomby NATO v Jugoslávii před 20 lety chránily lidská práva. Ambasáda USA přesvědčovala Slováky, že v SNP bojovali Američané po boku partyzánů. Na ukrajinských ulicích pochodují fašisté s hořícími pochodněmi a v kancelářích státních funkcionářů visí portréty Bandery, jednoho z největších zločinců v historii. V pobaltských republikách pobírají bývalí členové nacistických jednotek výsluhové důchody. A Západ se tváří, že nic nevidí. Publicista Ľudovít Števko a jeho kolegové Marek Mahút, Maroš Puchovský a Roman Michelko v nové knížce Přepisovači dějin upozorňují na znepokojivé snahy režisérů nového světového řádu, usilovně přepisujících historii a vedoucích agresivní informační válku s cílem ovládnout mysli lidí.


  Je třeba všechny ty Koláře a Novotné vnímat v kontextu...
  OdpovědětVymazat
 13. Ten fašista kraďousek prohlásil že kdyby neodsunuli němce tak by tu nebyl komunismus. A samozřejmě jel gratulovat soukmenovci novotnému.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11:21 Souhlas, byl by tu totiž nejspíš opět fašismus. Údajná německá denacifikace je mýtus, stejně tak jako, že byl potrestán nějaký sudeťák za vraždu z roku 1938. Všichni vzali roha, nebyli zjištěni, vyhledáni, vydáni, můžete si vybrat.

   Vymazat
  2. 11:21
   K tomu už se vyjádřilo hodně rozumných.
   Jedno vyjádření je ovšem trefné:

   "Ti dva se tak dlouho hledali, až si na sebe zbyli..."

   Vymazat
  3. Roberte dobrý zasmál jsem se ale těch fašounů je u nás bohužel víc.

   Vymazat
  4. 11:21
   SOUHLAS. Kdeže by mne napadlo před 30ti roky na Václaváku, že odemykám bránu fašismu, kdeže by mne napadlo, když jsem volil EU, že mi chtějí ukrást stát. Kdeže by mne napadlo, že mezi naše zasloužilé reprezentanty tvořící naši zahraniční politiku bude
   patřit starosta z Řeporyjí. Nedovedu si představit co bude za dalších 30 let. Nebo je to jen zlý sen ?

   Vymazat
 14. No a je to tady!
  Korporátní fašišmus, který zvítězil v evropeji pomocí bouracích prací (NDR) a sběru hader (ČSSR), konečně našel nového Ádu (Mináře) a nového badenbadenského býčka (pavel novotný). Plán Barbarosa II má korporát v šuplíku od prosince 2013 (1913 prosinec vznik FEDU), ale Putin ho již zná a andělky se zeptal na pravost jejího podpisu již na G20 v Austrálii (Brisbane 2014). A protože připlul se 4-mi atomovými raketovými torpedoborci, tak termín zahájení III. světové odsunul. Všichni účastníci se totiž posrali strachem a proto na společném foto stojí Putin stranou.
  To nic, ještě pár demošek na sletné za šoroškovy papírky a vojna bude, minář na hrad, novotný do černínského paláce, piját bartoš na ministerstvo války a modrý pták fialka do strakovky. Už se to chystá, puč sem - puč tam, jenom žádné kurvy a podobná nechutná slova. Votroci do mundurů a hurá na Rusa.

  OdpovědětVymazat
 15. Paradoxy doby 30 let po hadráku a 75 let po 2. světové: Žid staví pomník odpadlíkům, vlastizrádcům a SS-ákům...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vlasto!
   Mýlíte se to nejsou paradoxy, nýbrž povinnosti. Svět již 4000 let funguje jinak než nám kážou histerici a pajdagogové.
   Adu hitlerovic objevili, kriminalizovali, osvobodili, zasvětili, financovali a úkolovali chazaři a sionisti. Holokaus byl jejich plán na 2. prioritě a dnes funguje - germán židy adoruje a nenávidí Slovany (toť výsledek převýchovy).

   Vymazat
 16. Pavel Novotný se chová čistě komerčně. Viz film Dělníci bulváru.

  OdpovědětVymazat
 17. Ďuro pěkně napsáno a poslední varování od Kolomojského aby si vojáci US nezapoměly sebou vzít pamprsky, protože se poserou strachy až je poženou k La Manche.

  OdpovědětVymazat
 18. A je to tady, už se chystají přepisovat učebnice podle usnesení "o evropské paměti"
  https://aeronet.cz/news/ministerstvo-skolstvi-zvazuje-upravu-skolnich-ucebnic-dejepisu-na-zaklade-usneseni-evropskeho-parlamentu-o-evropske-pameti-ktere-oznacuje-za-pricinu-vypuknuti-ii-sv-valky-nikoliv-nemeckou-agresi/

  Děkujeme všem euronáckům, kteří pro to zvedli pazouru.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Můžu vás požádat, abyste sem nepostoval hoaxy a nesmysly z aero žvástu?

   Vymazat
  2. @ 1:24

   https://zpravy.aktualne.cz/domaci/sovetska-vyuka-modernich-dejin-se-musi-zmenit-mini-bis-minis/r~e7ac6e4417ed11e99168ac1f6b220ee8/?fbclid=IwAR0B54RtgtiFc6eSW1VKmqU2UJmYgMP4DDb4es0K_KiYtZ0rcByVagt7aFU

   ...je to takhle lepší??

   Vymazat
 19. To jim asi budou v květnu klást věnce. To bude v celé Evropě docela rarita. Klap.

  OdpovědětVymazat
 20. Řeporyje by se měly přejmenovat na VEPŘORYJE, ta bečka sádla k tomu přímo vzhledem a skutky vybízí! Ten spratek je všeho schopný a takovou sprostotu v podobě "glorifikace" prote(n)tokrátu by klidně udělal?! Raději se o tom moc nerozepisujme, nebo se tento kretén toho ještě chytí?!? Takové zrůdy bohužel v "lidské" podobě by bylo potřeba "ošetřit" KALAŠNIKOVEM, protože mezi mysĺícími a rozumnými lidmi memají místo!!

  OdpovědětVymazat
 21. Pro čtenáře se smyslem pro politickou satiru a se znalostí němčiny doporučuji video na youtube pod názvem; DDR70-Die Russen sind an allem schuld Ernesto Schwarz. To platí pro ten spolek psychopatů v Bruselu, sám sebe nazývající se tzv. "evropský parlament" sic! jako vyšité!!!!

  OdpovědětVymazat
 22. Dobré video na; https://youtu.be/wibgqxyp85U, které tématu odpovídá!

  OdpovědětVymazat
 23. Vše co je dnes proti Rusku je dobré, výborně pane Novotný. Rusák si desetiletí vykládá historii po svém, tady mu ukázal ČESKÝ vlastenec kde je pravda. Tohle rusáček těžko vydejchá. Je vynikající jak malej ČECHÁČEK utřel chcípajícího medvěda HEJ HOOOUUU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 15:39 Je až k neuvěření, kolik mentálních dementů, ne-li přímo psychopatů vychoval tento hnusmý režim za 30 let své hnusné existence. Ty jsi toho magore "zářným" důkazem! Пусть долго живёт в памяти нашего народа доблестная Красная армия, освободительница Праги и её победа над фашисмом в Великой Отечественной Войне!!!!

   Vymazat
  2. Tak nevím... Myslí ten HEJhula vážně, nebo jenom trolí? Že by si fakt myslel, že si ruskej méďa sedne na prdel před nějakým Australopitekem ze Sviněryjí?

   Vymazat
 24. Oprava; доблестьная Красная армия!

  OdpovědětVymazat
 25. A vraj jablko nepadá ďaleko od stromu - niečo tu neštimuje.

  Jiří Dienstbier starší - Jiří Dienstbier mladší;
  Petr Novotný (milý chlapík) - Pavel Novotný (starosta).

  Neberte to v zlom - u nás je toho tiež na lopatu (a šup s tým do pece!).

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.