Reklama

pátek 13. prosince 2019

Potomci kolaborantů z řad pronacistické šlechty podplatili českou justici a čekají je další pohádkové restituce: kraj i s nevolníky!

Vzpamatuje se česká justice a zavře dveře
všem těm Salmům a Lichtensteinům?
Daniel Novák
13.12.2019 NWOO
,,Uteče pár let, lidi tady budou mít problém se nažrat, a pak jim bude jedno, co se komu vrátí“ – Karel Schwarzenberg, 1990


Po 30 letech od sametového podvodu je vymalováno. Německá šlechta, se sudetoněmeckým landsmanšaftem za zády, se chystá k finálnímu tažení proti zbytkům z posledního poválečného dekretu prezidenta Edvarda Beneše č. 108/1945Sb., o konfiskaci nepřátelského majetku. Nutno dodat, že tento dekret nebyl žádnou ,,zvůlí“ našeho prezidenta, ale v podstatě povinností uloženou vítěznými mocnostmi 2. světové války a byl plně v souladu s Postupimskou konferencí. Jen připomenu, že zatím již byly prolomeny Benešovy znárodňovací dekrety, které dr. Beneš slavnostně podepsal 24. října 1945 na Pražském hradě:
 • dekret č. 50/1945Sb., o opatřeních v oblasti filmu ( viz. havlovský Barrandov )
 • dekret č. 100/1945Sb., o znárodnění dolů a některých průmyslových podniků
 • dekret č. 101/1945Sb., o znárodnění některých podniků průmyslu potravinářského
 • dekret č. 102/1945Sb., o znárodnění akciových bank
 • dekret č. 103/1945Sb., o znárodnění soukromých pojišťoven
 • dekret č. 104/1945Sb., o závodních a podnikových radách

Prezident Beneš těmito dekrety zestátnil doly, hutě, banky, pojišťovny, lázně, průmyslové podniky s více než 500 zaměstnanci a jiné podniky s více než 150 zaměstnanci. Celkem Beneš zestátnil v roce 1945 přes 3000 podniků, které představovaly 2/3 tehdejšího průmyslu.

Nyní je na řadě definitivní prolomení dekretu č. 108/ 1945Sb., o konfiskaci nepřátelského majetku a fondech národní obnovy. Tímto dekretem byl bez náhrady konfiskován veškerý majetek ve vlastnictví Němců, Maďarů, zrádců a kolaborantů. I tento dekret byl skrze českou justiční mafii již částečně prolomen kolaborantskou šlechtou – Schwarzenbergové (kteří na svých panstvích zneužívali otrocké práce vězňů z koncentračního tábora Lety), Colloredo-Mansfeldové, Salmové, Harachové již dostali zámky i tisíce hektarů půdy. Současná situace ukazuje, že toto byla pouze ,,ochutnávka“. V sázce je majetek za stovky miliard. Mediální krytí pro operaci v ČR tvoří Česká televize a Bakalova média, politickou podporu tzv. demoblok napojený na německé zájmy a neziskové organizace (např. Konrad Adenauer Stiftung – Praha sobě, Ackerman Gemeinde – KDU/ČSL, sudetští Němci – TOP09, Antifa a němečtí Zelení – Piráti, apod. ). A rozhodčím v této věci je nechvalně proslulá ,,česká“ justice, pro jejíž ,,správnou“ činnost, jak se proslýchá, vyčlenily německé šlechtické rody zhruba čtvrt miliardy korun na úplatky skrze spřátelené advokáty (tak se to v ČR dělá). A výsledek:

,,Z důkazů však nelze dovodit, že by se pan Walderode za druhé světové války provinil proti tehdejší ČSR. Proto neexistuje překážka pro nesplnění restituční podmínky“

míní hradecký soudce (hradecká justice viz. kauza Nečesaný) v pravomocném rozsudku (lze ještě podat mimořádné opravné prostředky jako dovolání k Nejvyššímu soudu či ústavní stížnost k Ústavnímu soudu) ze dne 18.6.2019. Aha, takže Walderode se ničím neprovinil proti republice. K Henleinovcům a do nacistické tajné služby vstoupil zřejmě v zájmu národa a vlasti, na vraždění českých občanů se podílel (jako příslušník nacistické tajné služby za Heydrichiády se nemohl neušpinit) také zřejmě z humanitárních důvodů. Tuzemská justice sestoupila na nové dno: za úplatek prohlásí i Hitlera za světce, přičemž ,,neexistují důkazy“, že by se on osobně něčím provinil proti republice, když se mu přeci tolik líbila Praha. Je to jasný vzkaz: však vy se ty fašouny naučíte milovat (jinak budete tou samou justicí odsouzení ze předsudečnou nenávist, podněcování k nenávisti, šíření extremismu, apod.)!

Hradecký soud vrátil kolaborantovi z nacistické tajné služby a od henleinovců (jeho potomkům) zámek Hrubý Rohozec, kde se pořádaly nacistické večírky, a další majetek v hodnotě 3 miliard korun. Současně řeší nároky Lichtenštejnů 26 okresních soudů. Krajský soud v Brně jim dne 19. listopadu přiznal nárok na desetihektarový pozemek na Prostějovsku. Celkem žalují Lichtenštejni český stát o 70 tisíc hektarů (velikost území třetiny Moravy) pozemků a stovky nemovitostí v hodnotě zhruba 20 miliard korun. Rod Lichtenštejnů má velké zastání v sudetoněmeckém landsmanšaftu a Hans Adam Lichtenštejn je nejbohatší evropský šlechtic s majetkem přes 100 miliard korun. Jeho nadace s rozpočtem 25 miliard korun je napojena na české subjekty a politiky, skrze nichž stupňuje tlak na „vrácení“ majetku. Dle mých informací mají neformálně slíbenou podporu u všech stupňů soudů až po Rychetského ústavní (obyčejní občané – např. klienti H – systému takové zastání holt neměli). Situace je tedy opravdu vážná.

Již jsem oslovil více vlasteneckých a protifašistických sdružení a iniciativ, je zapotřebí okamžitě vytvořit iniciativu k zastavení tohoto velezrádného procesu, tak jako např. v případě ,,zkoušky našich nervů a trpělivosti“ americkým radarem v letech 2006-9. Příští rok začne hospodářská krize a tito nenechavci se doslova třesou na situaci, kdy bude ,,obyvatelstvo zaměstnáno jinými starostmi“ (ono Schwarzenbergovo ,,Češi nebudou mít co žrát“), aby nám doslova a do písmene sebrali půdu pod nohama. Nevěřím, že to necháme projít jen tak.40 komentářů :

 1. Až budou velké tresty za korupci jako v číně, tak vylezeme z bahna. Ten nácek z orlíka zase vše vrátí! zrzavý potkan zničil tuto zemi v zájmu američanů!Bastardi!

  OdpovědětSmazat
 2. Pohrobci nacistů teď ovládají i Německo i EU a u nás jim pohrobci normalizačních komunistů dobře slouží.

  A už si vychovali a vychovávají ve svém duchu další generace.

  OdpovědětSmazat
 3. To je fakt strašné co se děje snad budou mít vlastenecké a protifašistické sdružení úspěch a náckové nic nedostanou.

  OdpovědětSmazat
 4. Možná je to vážnější, než si myslím. asi nakknec budu volit pronárodní politické strany.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:05...To teda jo!!!
   Helanov

   Smazat
  2. Vidím to podobně. Jen jsem si všimnul, že se nám asi odstěhoval Radosta do Humpolce a to je dobře.

   Smazat
  3. 12:59 Jsem v tomto ohledu dost skeptický. Kdy byli dnešní pronárodní politici, když knížepán Sráč v PŘÍMÉM PŘENOSU přiznal, že, aby získal majetek na který neměl právo, podplatil justici? Stopro možno dohledat v archívu ČT. Všici drželi hubu! Všici! Rozhlas, televize, tisk, parlament - všici! Prošlo to Všaškovi Pravdoláskovi, prošlo to knížepánovi Sráči, prošlo to kléru, neb to bylo rovněž ohýbání práva - kde kurva načerpat drobet toho optimismu? Ach jo...

   Smazat
  4. V tomto pripade je optimista jen spatné informovany jedinec.Vlasovci,strzeny Konev i tank 23,restituce fasounum a kolaborantum.ČT nam tady vyrabi dila jako Modra krev a Habermannuv mlyn ,cirkevni loupez atd..Je to v hajzlu přátele. Uz nam ukradli i zlaty poklad republiky.Omluva srace Havla Nemcum to odstartovala.

   Smazat
  5. A co kdo proboha od toho hochštaplera vychlastanýho čekal? Většina národa ho poprvé na vlastní oči viděla v květnu 1989 při příležitosti jeho podmíněného propuštění z výkonu trestu, an se za láci čtyř měsíců které si měl ještě odvegetit - mluvil jsem s jeho bachaři a viděl jeho celu! kovral, telka, takže odvegetit - před celým národem žouželovitě kroutí a slibuje, že už nebude protirežimě brojit a jak bude hodnej. Tak co kdo od takového šaška bezcharakterního čekal? A pak to ono ještě s otevřenou hubou poslouchaj a věřej tomu a Kubišová zapěje a sláva a vivat a pravda a láska a nejsme jako oni a - a hurá do sraček! Ježííš, jakej já měl na své spoluobčany vztek! Takovejhle. Tohle jsem spáchal v květnu 1989:

   Jako lev tam o mříž bil
   když jim čestně přislíbil
   že navlékne si náhubek, nasadí okovy
   za tu láci podmíněné svobody.

   Jako lev tam o mříž byl
   když nám pravdu vyjevil
   že řvoucí lev ten, bohatýr naší doby
   trapný šašek... lvíček papírový.

   Tímto, rabům pro výstrahu
   na vědomí dáno z Hradu
   že avantgargou pokroku
   mrzký národ otroků!

   V prosinci, když skládal slib na socialistickou ústavu, k tomu ještě přibylo tahle sloka:

   Item Všašku, namazaný náš
   jakou odpověď pro nás máš
   od kdy do kdy, a který z nich
   z těch čestných slibů
   bude platit slib?

   A když už jsem v tom a oprášil ty krámy ze šuplíku:
   Tohle vniklo když plkal z balkonu Melantrichu:
   Svatý Václave, patrone České země
   shlédni prosím, na to zblblé plémě
   na ty řvoucí, lidské davy
   Hurá! konec vlády jednostrany!

   Pravda a láska! fráze duní z Melantrichu
   apoštol se smyslem pro komiku
   revoluci tropí světonovou
   můj ty smutku - něžně sametovou...

   Svatý Václave, shlédni prosím dolů
   co se na tom rynku, sešlo volů
   nejsme přeci jako oni
   my jsme něžně sametoví!

   Z prstů véčko, v ruce klíče
   smolíme ty rezoluce
   jak to bejlí vymýtíme
   Humanitně! Sametově!

   Svatý Václave, patrone české země
   oroduj prosím, za to zblblé plémě.
   Pravda a Láska - čas se krátí
   ochraňuj nás všichni svatí!

   Takže lidi - čemu se divíme?! Kéž by nás pánbů rozumem obtěžkati ráčil...

   Smazat
 5. Ti JUDři si snad dělají prču pan Walderode se stal říšským státním příslušníkem, příslušníkem nacistických organizací, ale jinak nikomu neublížil, to jako fakt?? Touto možností se, ale zmíněné dekrety vůbec nezaobírají, stačilo, že někdo "pouze" kolaboroval. A to je v tomto, a podobných případech, naplněno vrchovatou měrou.

  OdpovědětSmazat
 6. Lide čeští už to nebude dlouho trvat a budeme v době pobělohorské."Šlechtici" začnou likvidovat i současné lokaje.
  Zmatení v Česku je takového rázu, že sociální stát si necháváme od jednoho legálně zvoleného procenta rozkrádat jako na běžícím pásu. Parta kolem neoliberálního exkomunisty Dlouhého a dále Rusnoka a spol. nám nyní vysvětluje, že sice žádná hospodářská krize není, ale že nám stejně nepřidají, protože to neudělali ani předtím, když zde hospodářská krize skutečně nebyla. V Německu Mercedes a další automobilky propustily tento měsíc asi 150 tis. lidí. Ve Škodovce už běží fyzický boj dělníků o to, kdo tam zůstane, viz zdejší šikana. Po vzájemném masakru dělníků skrze projímadla (když sedíte na záchodě, tak vás z linky vyhodí) už nám do kompletních sraček chybí jen hnutí rozbíječů strojů, aby byl kapitalistický scénář 19. století zcela kompletní. Socialistky, jako ony dvě zmíněné dámy, ty nemáme ve volených mocenských orgánech vůbec. A socialisté, ti na to nemají jaksi z principu, viz francouzské heslo "il faut avoir des couilles". Pak nemáme politiky, kteří hájí zájmy občanů proti korporacím, ale americký cirkus organizovaný US-miliardářem Sorošem a jeho českými příživníky.

  OdpovědětSmazat
 7. Soudci se umoudří v momentě,kdy se jim šlápne na kuří oko, případně na krk. Začíná to totiž smrdět vlastizradou.

  OdpovědětSmazat
 8. Nářky jsou na místě.
  České soud vydávají majetky kolaborantů jejich potomkům už dlouhou dobu.
  Příklad:
  Po roce 1996 vydal pražský obvodní soud movitý majetek, původně konfiskovaný podle dekretu č. 12/1945 německému kolaborantu v zámku Choltice na pardubicku ve prospěch jeho potomka, a to desítky obrazů převezených ze zámku po r. 1946 do NG v Praze a umístěné pak na zámku Křivoklát a v klášteře Voršilek v Kutné Hoře. Obvodní soud pominul jak dekrety tak tehdy platný občanský zákoník,který upravoval dědictví potomkova zemřelého otce jako tzv." ležící pozůstalost" a když i ta byla v roce 1945 dekretem konfiskována ve prospěch poválečné ČSR jako náhrada za válečné škody na našem území.

  Protože se jednalo i o obrazy spadající pod kategorii národní kulturní památka v hodnotě cca 20 - 30 milionů CZK musel potomek- cizinec, který je hodlal z ČR vyvést do zahraničí, získat povolení min. kultury.
  Našel si proto jistou dámu, která disponovala příslušným formulářem i razítkem MK a ta mu povolení k vývozu dala.
  Problém byl, že jej vydala odkazem na již neplatný zákon.
  Cizinec, se soudním rozsudkem a vývozním povolení pak do náklaďáku obrazy v Kutné Hoře a Křivoklátu naložil. Na celnici předložil povolení k vývozu a přejel s obrazy hranice do Rakouska. Celníci nijak na obsah neplatného vývozního povolení nereagovali, nic nekontrolovali.
  Asi za rok cca v roce 2000, to z podnětu ministrů P. Dostála a ministar spravedlnosti ČR P. Richeckého bylo po obrazech značné hodnoty pátráno i s pomocí Interpolu. Ten je objevil v Itálii a tak objasněno bylo pochybení soudu, podvod na min. kultury i pochybení celníků.
  Následně došlo i k potrestání. Byla však pouze obviněna a odsouzena ta dáma, která vydala falešné vývozní povolení a s to trestem, trestem peněžitým ve výši 5.000,-/ slovy: Pěttisíc/ korun českých?! A vlastnictví majetku ČR značné hodnoty zmizel.

  Jiný, novější příklad vyhovění snaze o umenšení majetku ČR nabízí Královéhradecký soud v případě konfiskovaného majetku rodiny Walderode na Turnovsku. Další snahy o totéž řeší, už i soudy zčásti vyhověly žalobám týkajících se majetku předků ¨p. Adama z rodu lichtenšteinů.
  Ke všem snahám o prolomení dekretů presidenta Beneše uvádím jednu informaci, z doby okolo r. 200O¨.
  Před r. 2000 byl ze zámku ve Valticich zapůjčen na výstavu do Mnichova obraz "Vápenka". Krátce na to, požádal Adam Lichtenštejský o jeho vydání tamní soudy jako kompenzaci za propadlý majetek dekretovaný po válce ve prospěch ČSR. Německé soudy žalobu řešily a s konečnou platností věc vyřešil Ústavní soud SRN v Kalhsruhe s tím, že žalobu zamítl odkazem na stálou platnost českých konfiskačních dekretů, kterou i SRN respektuje.

  Podivuji se, když ČR se hlásí k v Evropě, je v EU, přihlásila se k evropské judikatuře, proč nerespektují české soudy evropskou judikaturu, nejen ti strasburskou ale i judikaturu jiných, zejména dalších ústavních soudu členských zemí EU, proč striktně nezamítají podobné žaloby. Nebo ji vůbec neznají, nebo ji neuznávají?
  Nejen proto, že po r. 1998 bylo z českých zemí nenávratně odvezen historiský, kulturní, církevní majetek do zahraničí v hodnotě cca 500 miliard(Pětsettisícmilionů) korun českých. Nebo si necháme rozebírat se zavřenými ústy majetek
  naší země! I proto, že i v důsledku zahlcování soudů podobnými žalobami občané ČR musí dlouho u soudu čekat na svá rozhodnutí.

  Současně se tak braňme, aby slova páně Schwarzenberga, nestala se reálnou skutečností, když i tlak ze strany migrantů z Afriky, Středního východu, Afganistánu, Pakistánu, do budoucna i z Ukrajiny jeho slovům nahrává mé domněnce, že se na nás chystá taková situace, jak naznačil nedávný hradní kancléř.

  OdpovědětSmazat
 9. Dalo by se i říci,že církev+šlechta jedéééé
  Kolo dějin hodilo zpětný chod,debilblok jásá,havlérka si mne pacičky a národ čučí jako z jara...blééé...
  Helanov

  OdpovědětSmazat
 10. Je potřeba vědět kdo:
  vydání Opočna rozhodl JuDr Michal POLÁK ze Semil a odvoláním potvrdil JuDr Jan RUTSCH z Hradce Králové. Pište si.

  OdpovědětSmazat
 11. Hezké. Proč nikdo nevzpomene Havloyy restutice Lucerny a Schwarzenbergův podvod s Orlíkem? Tam to začalo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A darovani poloviny Narodniho divadla Voršilkam,ktere to vychcane vzapeti prodaly.Az nedavno to musel česky stat koupit za pekny balik zpet.Nikdo za to neni obzalovan a souzen.Křesťanske moralky nam nemusi byt lito ani za mak.

   Smazat
 12. Ano tak to všechno začalo skokem zpět. Havel a Schwarzenberg byl přece kámoši cinkačů a ke kamarádům býváme tolerantní. Já jsem byl vychován v tom že k těm co máme rádi musíme být přísní aby jsme jím tím pomáhaly. Nabírá to fofr.

  OdpovědětSmazat
 13. Ceska justice , ktera by mela dbat zakonu a zajmu ceskeho statu, spolu s tvurci zakonu se chova vlastizradne.....je zkorumpovana, chova se zbabele a necestne........naprava bude dlouhodoba a pujde o samou existenci statu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chová se tak, jak je jí umožněno se chovat a umožněno je jí to lidmi, které si volíme do zodpovědných funkcí. Máme co si zasloužíme a pokud u nás panují sebezničující tendence, zkáza nás nemine a neexistuje pravidlo, že musíme dostat druhou šanci. V přírodě už je to tak zařízeno, právo na budoucnost mají jen ti, kteří prokáží dostatek vůle.

   Smazat
  2. Nerad to říkám, velice nerad, ale jediná strana která vyřešila problém s justicí byla svého času KSČ. Prostě to takřka ze dne na den vyházela a dosadila své rychlokvašky. Osobně jsem si myslel - pravda, jen asi čtvrt roku - že se po Hadráku bude v justici větrat. Ne že se to všechno vyhází, ale že během dekády, max. dekády a půl, až studující práva dostudují a získají drobet praxe, bude justice obměněna. Což by technicky možné bylo. Leč nestalo se. ... Čemu se ale také divit, když Všašek přísahal na socialistickou ústavu.

   Smazat
 14. Zák.č.143 z 10.7.1947 (O převodu vlastnictví majetku hlubocké větve Schwarzenbergů na zemi Českou). Ten zákon nebyl zrušen. Je tedy zde otázka, kdo převedl tento majetek tomuto Neslovanovi zpět a dle jakého rozhodnutí? Mimo to jmenovaný je poslancem jisté politické? strany a prakticky je neschopný mandát vykonávat a přesto se mu pospávání v PS toleruje z peněz naších daní a tedy okrádat ČR. Přece je možné, pokud poslanec není schopen vykonávat svůj mandát může být vlastní stranou vyměněn za náhradníka!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ještě horší než jeho škůdcovství v politice je to, že ho k tomu dokonce Češi sami pověřují. Jeho nedosadil žádný diktátor, Češi sami si ho zvolili. Proto nevidím velké šance na naší záchranu.

   Smazat
 15. Jk.... mate pravdu,..nejsme jednotni a take chybi ten “sjednotitel” a mozna i zatim ta “ okolnost “ k sjednoceni

  OdpovědětSmazat
 16. Lp.1620 jeden Lichteštejn velel poprave 25 českých pánů a druhý Lichteštejn vedl konsifikaci všech majetků ne-katolické šlechty. Schwanzenberk ukradl majetky Rožumberků. Cizácká šlechta tak získala obrovské majetky jako odměnu za podporu Habsburků.Kdo nevíce profitoval, katolická církev, zrádci a cizáci.
  Lp.2020 chtějí zopakovat to co již mají vyzkoušeno.
  Cirkevní majetek znovu ukradli, proti vůli většiny lidu.Nyní je nařadě šlechta cizácká. V tom jim slouží
  celý deboblok a justice na všech stupních.
  Položme si otázku kolik vlasteců za tu dobu zahynulo
  a kolik zrádců (i dnes) bylo potrestáno?
  Pokud se praví vlasteci ( ne jako) nespojí v jeden celek,bez rozdílu levo, provo. Taty jde o záchranu národa,vlasti a rodiny. Tá je základ státu. Jinak naděje umírá poslední.
  Čechoslovák

  OdpovědětSmazat
 17. Tak kluci a holky, čelem vzad a zopakujeme si národní obrození. Myslím to vážně, snad je ještě čas.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jenže předcházet tomu musí probuzení. S kým však obrozovat, když většina ještě důvěřivě spinká? Pokud by tomu tak nebylo, tak by chvilkaři už dáááávno dochvilkařili, neb by je hnali svinským krokem. Jenže probuzených je málo a navíc jsme roztroušeni. Tak kluci a holky vstávat a budit! Abychom mi, lidé rozumu a lásky k vlasti, mohli začít s obrodou.

   Smazat
  2. Milane, někdy mají lidi delší vedení a chce to trpělivost. Navíc mám jedno podezření, že velká část co tam čučí, jsou jen čumilové. To je naše národní vlastnost.

   Smazat
  3. Tak to jsem moc rád. Myslím si to totiž od počátku. "Něco se bude dít, hurá tam!" No a když si to už nemyslím sám, nemám ten blbej pocit že jsem jedinej blbej či jedinej chytrej.

   Smazat
 18. Celý problém justice spočívá v její tzv. nezávislosti. Oni se ovšen ti JUDrové stali postupem času závislými na penězích. A byli k tomu vychováni. Mají vysoké platy, aby byli nezávislí a nezkorumpovatelní. Po morálce se nikdo nesháněl, jejich majetkové poměry nikdo nesleduje a jsme tam, kde jsme.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bingo! Když s tou neodvolatelností soudců Všašek vylez na světlo, bylo jasné kam to povede. Konrolní otázka: Byly celkem lehce odhadnutelné (když jsem je mohl odhadnout já, lopata, spolu s dalšími lopatami, proto lehce odhadnutelné) následky neodvolatelnosti soudců pod prahem vnímání Všaška Pravdolásky nebo ne? Neodvolatelnost, proboha! Kdo vždy byl a je neodvolatelný? Co je civilizace civilizací, tak diktátor! Tož teď máme přes tři tisíce diktátorů. V tak řečené demokracii. Už jen neodvolatelnost soudců z iniciativy Všaška a čistota peněz z iniciativy Transformátora by stačily aby morálka v Zemi české časem vymizela, neb ryba smrdí od hlavy. Dost. Už mě to neba.

   Smazat
  2. Král feudál byl nominován Bohem ("z boží milosti král ...). Zdá se mi že u některých profesí jsme se inspirovali středověkem. A k majetkovým poměrům, lze použít fungující zákony na západ od nás, kde kupující při vysoké částce musí prokázat, zdá či jak ji nabyl.

   Smazat
  3. To u nás za komančů taktéž.

   Smazat
 19. To spraví jen krvavá revoluce a na to jsou Češi naprosto zbabělý národ pokud se vubec dá nazvat ,že jsou národemFotbalisté nehrají v narodních barvach a ani nemají státní znak a to platí i o hokejistech s tím prapodivným znakem a nikdo ani neprotestoval z fandu.Češi se nechají okrást uplně o všechno.Národ jako takový sám o sobě zanikne během jednoho či dvěma století a všem je to jedno.Jen když se mám já dobře a po mě muže být potopa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proto nám také neustále zdůrazňují, že se máme úplně nejlíp v dějinách. To kdyby byl náhodou někdo na pochybách.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.