Reklama

sobota 7. prosince 2019

Příběh o 1002. noci: Turci dobývají Balkán tak, jak to Osmané nedokázali ani za 400 let!

Yekta Uzunoglu
7. 12. 2019
Někdy před třemi roky, jsem se pohyboval v Egyptě a Súdánu a i Libyi. Chtěl jsem zjistit přesnou motivaci islamistů, proč podporují Turecko, když jsou Arabové. Ze všech stran jsem slyšel jen jednu standardní odpověď: byli to přece Turci, kteří dokázali dojet až k branám Vídně a přivezli do Vídně Islám! Tak je to opět jedině Turecko, co dokáže dobýt Evropu! Proto stojíme za Tureckem, i když máme lecjaké výhrady vůči Turkům a i když nejsme Turci, tak všichni jsme přece mohamedáni a hlavně – jsme bratři!
Toto jsem slyšel následně od obyčejných Egypťanů v jejich tradičních kavárnách, v restauracích, od nahodilých řidičů či vesničanů, nebo i od beduínů!

A mají pravdu! Je to Turecko, které jako jediná islámská země má všechny předpoklady dobýt Evropu a Turecko to současně bere bytostně smrtelně vážně a především důsledně!

Po pádu komunismu se všichni boháči Turecka vrhli do Bulharska, Rumunska, Albánie, Ukrajiny, Ruska, Gruzie, o asijských republikách ani nemluvě a vyrabovali, co kde mohli se souhlasem nebo i za spoluúčasti místních činitelů! Někdy za nějaké západní auto z druhé ruky, někdy za krátký pobyt na turecké Riviéře a někdy za spoluúčast z prodeje vyrabovaného!

Byl jsem u toho, viděl jsem to a bezmocně jsem se díval, jak bohatství těchto národů bylo vyrabováno a to způsobem, který nelze ani popsat. Osmané rabovali tyto země násilím po staletí, ale jejich následovnici rabovali v míru se souhlasem a za malý bakšiš! Osmané unášely jejich ženy násilím, ale po pádu komunismu desítky či stovky tisíc až miliony žen těchto zemí šly dobrovolně do Turecka za prostitucí, někdy jen aby mohly přežit a poslat svým rodinám svůj příjem. Pro jejich rodiny to byla částka pro přežití. JESTLI ZA OSMANŮ MĚLI HARÉMY SULTÁNOVÉ A PAŠOVÉ, za “moderního” Turecka najednou měli harémy téměř všichni tak trochu nadprůměrní Turci s otrokyněmi ze slovanských zemí, Rumunska a Gruzie .

Pak přišla na řadu Jugoslávie. Federální země, země slovanských národů! Ještě než tehdejší vůdce Slovinska stačil vyhlásit objednanou samostatnost Slovinska, tehdejší ministr zahraničních věcí SRN Hans -Dietrich Genscher ho předběhl a prohlásil týden před tím, že uznávají samostatnost Slovinska! Unikat v dějinách mezistátních vztahů, kde jeden stát uznává druhý stát ještě dříve, než vůbec vznikl…

Pak začal naplánovaný proces zlomení hrdosti a důstojnosti Srbů! Nakonec hrdost a důstojnost Srbů zlomili, zlomili hrdost národa, který důstojně čelil 400 let Osmanům. Jejich hrdost byla zlomena naší transatlantickou civilizací, aby následně mohli servírovat Turkům tak říkajíc, to co jste nedokázali za 400 let, jsme za vás odvedli my. Prosím sežerte je!

Turecko nabízené žrádlo začalo žrát s chutí i s Albánií! Mix guláše s křesťanským a muslimským masem Balkánu mu chutná!

V Albánii dnes patří Turecku letecká společnost, celé telekomunikace, řada infrastrukturálních projektů, banky, a co je i nejsmutnější, Turkům patří i nejstarší albánská univerzita! Následovníka Osmanů Erdogana prezident Edi Rama vnímá jako blízkého přítele, protože se zúčastnil svatby Erdoganovy dcery Sümeyye!

A Kosovo? Letiště patří obchodním společnostem politické strany Erdogana a elektrické rozvodné sítě patří též turecké společnosti Ankara.

Co naše statečné, důstojné a hrdé Srbsko? Dovážejí z Tureckai sýr, a každý druhý Srb má v peněžence platební karty tureckých bank… Na nejvyšší budově v Bělehradě je velkými písmeny nápis HALKBANK, to je ta turecká banka, kterou soudí v USA z obcházení embarga vůči Iránu! Do jakých všech obchodů jsou Srbové Tureckem dotlačeni, to se neopovažuji ani vyslovit!

Lze sestavit seznam co všechno mezitím patří Turecku v Bosně -Hercegovině. Každá soukromá cesta každého Turka do Bosny Hercegoviny je tureckým státem subvencována, ve všech kulturních střediscích Bosny Hercogoviny vyučují bezplatně turecký jazyk. Čerpací stanice, banky, stavby všech silnic a řada škol, kde vyučují nové duchovní imámy z místních lidí, kteří znají Balkán, znají slovanské jazyky a kulturu, aby mohli následně působit v těchto zemích jako novodobí islámští misionáři! Turecko již řadu let restauruje všechny zničené či poškozené mešity, osmanské památky a tam, kde již nejsou, postaví na zelené louce, převážně na nejvyšších kopcích, nové mešity!

Dnes již v celém Balkánu jsou neoblíbenější televizní seriály romantické a nabarvené milostné příběhy z osmanské říše, které pronikají do hloubky duší balkánských národů a zanechávají tam své turko-islámské zárodky dle sofistikovaně financované strategie tureckého státu! Turci dobývají Balkán tak, jak to jejich předkové tureckou šavlí nedokázali ani za 400 let!

Zbývalo jen Maďarsko, které EU se svou nehoráznou politikou vůči této zemi hodila do náruče Erdogana! Před několika týdny Maďarsko podepsalo řadu smluv podle objednávky Erdogana!

Turecko tak jako v případě Bulharska a Rumunska během procesu přijetí těchto zemí do EU stačilo exportovat statisíce svých občanů do těchto zemí, kde získali jejich občanství. A ti nyní létají převážně do SRN, stačili založit papírově desetitisíce tzv. s.r.o jako tajemnou investici do země a nyní jsou to společnosti EU!

Ta samá praktika se opakuje nyní v Černé Hoře a v Srbsku, kde obě země vycházejí Turecku vstříc, jak jen to jde a dnes v ulicích Budva, Kotor či Podgorica slyšíte turečtinu, za každým rohem je nějaká ta turecká banka či kasino nebo stavební společnosti a pochopitelně mešity a mešity … prostě Turecko dokázalo dostat do EU co nejvíce turko-islámských subjektů, jak jen to bylo možné a nemožné!

A co činí Evropa? NIC, ale vůbec NIC! Pardón, omyl, Macron přece zakázal EU rozhovory o přijetí Albánska a Makedonie a oddalují přijetí Černé Hory a Srbska jak jen můžou, aby Turecko mělo dostatek časového prostoru pro své plány pro blaho budoucnosti Evropy!

A USA? Ruku na srdce, Američane si konečné uvědomili vše, co hrozí Evropě ze strany turko-islamismu a jednu dobu se snažili Turecko s islámskou megalomatickou vizi pozastavit. Téměř přes noc předčasně odešla levicová vláda v Řecku a přišel k moci člověk vystudovaný přímo v Harvardu. Do Bulharska poslali jako velvyslankyni Kurdku, která do USA přijela kdysi se svým manželem a dvěma dětmi jako utečenec. Sám Pompeo před nedávnem navštívil Řecko, kde obnovili smlouvu o společném vojenském postupu, strávil v Černé Hoře téměř celý den a pak následně v Makedonii, kde motivoval tyto země k návratu ke svým vlastním hodnotám, aby v následujících dnech Macron řekl svoje pubertální NO k rozhovorům o přijetí těchto zemí do EU!

Se získáním Maďarska je Erdogan jen krůček od Vídně tak jako jeho předkové, ale s tím velkým rozdílem, že nyní Turci mají svou pátou kolonu nejen v Rakousku, ale v celé Evropě!

Tak někdy v budoucnu přibude k 1001 noci další příběh o kdysi křesťanské Evropě! Bude to příběh 1002 noci…

16 komentářů :

 1. Uz pres 40 let jdou obrovske sumy miliard a zbrane na podporu Islamskych teroristickych Fanatiku a Afroarabsky Supremacistu aby bojovali za zajmy imperialistu a obcane jsou vydirani a oloupeni o vsechno co si generace za dlouha stoleti vytvorili.. Nasleduji masakry jako v Jugoslavii a jinde..Nevim proc autor tak jasa..
  Z ceho ma takovou radost ?? Patri k tem , ktery taky zivime a poskytujeme vse, aby se nahodou nepredrel !!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Autor je Kurd a pokud jsem článek pochopil tak, jak je napsán, tedy je patrné, že jsme varováni před jezinko-praktikami Turků. Nic víc, nic méně,...

   Smazat
  2. 13:40...Souhlas.Ten článek nepsal publicista ale zapálený Kurd...Jestli po něčem fakt netoužím,tak po tom,aby se na Václaváku mlátili Kurdi s Turkama.
   Helanov

   Smazat
 2. Jo jen že ta slavná eu urychluje islamizaci svých zemí budu rád když z ní odejdeme.

  OdpovědětSmazat
 3. Nebojte sa Turka, pred tym nás ochrání Panenka Mária na Hosténě. Bojte sa zrady uvnitř, jako to už udělala Panská jednota tehdá v roku 1620, pak to u zdi zustalo na Moravácích. Tož uděléte s tym cosi.

  OdpovědětSmazat
 4. Nebojte sa Turka, pred tym nás ochrání Panenka Mária na Hosténě. Bojte sa zrady uvnitř, jako to už udělala Panská jednota tehdá v roku 1620, pak to u zdi zustalo na Moravácích. Tož uděléte s tym cosi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. P.Maria nás neochrání ani nikdo jiný.Musíme se bránit sami. Vlády,parlamenty,justice vše je zkorumpované...
   Obrana začíná zdola-bohužel dobrovolné to nebude.Stále hladová prasata se od koryt nikdy nedají odehnat!

   Smazat
 5. Pan Uzungolu se diví,že arabská ulice považuje Turky za bratry...
  Já se tomu nedivím vůbec,naopak s jistou nostalgií po Osmanské říši docela počítám.
  Nejsem historik a nevím,jak se Osmani chovali k Arabům před war2.Jen předpokládám,že hůře než "vítězný" Západ se k nim asi nechovali.
  Soudím tak z toho,že z těch "hranic" ,které jim tam narýsovali Sykes s Picotem se nezmátořili dodnes.A hned tak nezmátořej!!!
  Sliby chyby,Trojdohoda slíbila každému fšecko,což pan Uzungolu -jako Kurd- ví asi sám nejlíp.
  Se svými sliby si Západ vesele vytřel zadek a Arábii v podstatě komplet kolonizoval.
  Dovoluji si předpokládat,že Turci ten region spravovali uvážlivěji a s větším citem pro místní zvyklosti,než Amíci,Britové a Frantíci...JE TO DIVNÉ!?!?!?
  Helanov

  OdpovědětSmazat
 6. To dění na Balkáně popsal pan autor hodně podrobně,budiž mu ta to dík,ani jsem nevěděla že je to tam až tak zlý.
  Ale jinak,z toho článku kape zášť proti Turkům, článek spadá do kategorie "strašení Turkem".
  Jistě,Turecku se daří,už ani nemusí usilovat o vstup do EU, protože už tam je.
  Ale kdo za to může!?!?!?
  Turci násilím do Evropy nevnikli,vešli tam po červeném koberci,Němci si vymlátili vlastní lopaty a tak sáhli po těch tureckých.
  Levná pracovní síla se náramně šikla,dnešní turecká omladina možná bydlí v domech,které postavili jejich dědové nebo otcové.
  Je to divné,že se tam cítěj jako doma a dávají to velice hlasitě najevo!?
  Dalo by se i říci,že si celá euroatlantická civilizace svou nenažraností a touhou po bezpracném blahobytu tak nějak n@s®ala do bot.
  Dneska čučí jako puk,všechny ty "charty" které vymyslela jí mlátěj po vlastním hřbetě,což si -samozřejmě- odmítá přiznat.
  Nějaký návrh,pane Uzungolu???????
  Jsem celá ucho.Brečet nestačí...
  Turek to zkrátka dělá dobře,preferuje byznys a slušné vztahy s KAŽDÝM.
  Západ se přidržuje mistrování, okopávání kotníků a tvrdé pěsti.(Afghánistán,Irák, Sýrie,Lybie...světový dráb strká své špinavé pracky všude.A soukmenovci pana Uzungola radostně tleskají.)
  Helanov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A -mimochodem- stejně chytře to dělá i Čína, Rusko,Írán a některé další státy.
   Tak ať si to pan Uzungolu přebere jak chce.
   Ten kdo sází na taktiku schovat se pod sukni Spojeným státům asi moc velký taktik nebude.
   Helanov

   Smazat
 7. Vy jste v článku vyčetli nějaké brečení a schování pod americké sukně. to vás obdivuji, já jsem tam nic podobného nenašel.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sice nevyčetla,ale že Amíci používají Kurdy jako kladivo na Asada je všeobecně známé.
   Takže si nemyslím,že by to Kurd Uzungolu viděl jinak.
   Varuje před přišlíky,a co dělá v české kotlince on?
   Možná jsem v jeho případě nespravedlivá,ale Kurdové mají na rukou už hodně krve a furt kňučej jak je jim ubližováno.
   Helanov

   Smazat
  2. Jestli se raduje z toho,že pošuk a jestřáb Pompeo navštívil Řecko,tak je to jasný.
   Já nechci aby se Řekové zbláznili a začli nějakou mečovačku s Turkama.
   Ta ropa je ve vodách kde žijou Turci a tak se k ní Řekové stejně nedostanou.
   Já bych jim tu ropu i přála,ale Severní Kypr je turecký,s tím asi nikdo nic nenadělá.
   Helanov

   Smazat
  3. Helo, já si myslím, že důležitějši než geopoloha nalezišť, bude rozhodovat, který stát nabídne lepší podminky pro Oilcompany. Jinudy koleje nevedou.

   Smazat
  4. Helo, já si myslím, že důležitějši než geopoloha nalezišť, bude rozhodovat, který stát nabídne lepší podminky pro Oilcompany. Jinudy koleje nevedou.

   Smazat
 8. Nebavme se o chytrosti Turka, ta profituje z idiocie EU. Je třeba si uvědomit, že naše historie začíná zítra, protože neskončila včera. Když si někdo nechá brát prostor, zdroje a energii, pak je obyčejný vůl a pan Uzunoglu má pravdu.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.