Reklama

úterý 10. prosince 2019

Protiústavní Česká televize

Petr Štěpánek
9.12.2019 PravýProstor
Tohle nevymyslíš! Největší dezinformační médium v zemi, totiž Česká televize, jíž mnozí diváci, kteří si ještě zachovali zdravý rozum, říkají ČT 09 či Protičeská televize, televize, které posíláme povinné výpalné v podobě tzv. televizních poplatků, zahájila v pořadu Newsroom ČT24, což je vůbec největší odpad a paskvil, co na Kavčích horách produkují, kampaň proti alternativním webům. 


Prý jsou dezinformační. Proč? Protože píšou a říkají něco jiného než Česká televize. Jinými slovy, veřejnoprávní televize vede kampaň proti svobodě slova, čímž přímo útočí na ústavní principy, na kterých je založena demokracie. Jakou podobu má ta kampaň? Česká televize vyzývá inzerenty, aby svoji reklamu neumísťovali na ony weby, a to ve zjevném, ba dokonce přiznávaném úmyslu vyhladovět je. Stalin říkal, není člověk, není problém. ČT 09 říká, není web, není problém.

Česká televize se mýlí. Je problém. Ona má problém. Staré české přísloví praví: Kdo s čím zachází, s tím také schází. Nebo také: Kdo chce kam, pomozme mu tam. A tak mě tak napadá… (Abychom si rozuměli, já to nenavrhuju, neb jsem občan zákonů dbalý, nicméně představit si něco podobného opravdu dovedu.)

Co kdyby všechny ty weby, proti kterým propagandistická ČT 09 vede tuhle zločinnou, ba přímo protiústavní kampaň, na oplátku spustily protikampaň, ve které budou vyzývat občany, respektive televizní poplatníky, kteří si myslí, že Česká televize neplní svoji úlohu a svoje povinnosti, které jí předepisuje zákon o České televizi a zákon o provozování rozhlasového a televizního vysílání, totiž že je na štíru s vyvážeností, objektivitou, pluralitou i všestranností, a namísto toho funguje jako propagandistická a dezinformační hlásná trouba jednoho jediného názorového proudu a jedné jediné zájmové politické skupiny, aby ty povinné televizní poplatky přestali platit? Tumáš, čerte, kropáč! Prostě aby se uchýlili k občanské neposlušnosti, a naopak, aby oni vyhladověli tuhle Protičeskou televizi. A propos, občanskou neposlušnost připouští za jistých okolností i naše Ústava.

Ještě jedno přísloví mne napadá: Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá.20 komentářů :

 1. Problém čt je v tom, že má zastání u politiků. Kdyby neměla, neschválili by výroční zprávy a musela by se řešit. Zprávy konstatovaly zjevné nedostatky, které pokud nebyly přímo rozkrádáním, byly přinejmenším důkazem porušením pravidel řádného hospodáře.
  Nechápu, proč právě Babišovo poslanci, o jejichž šéfa si čt často čistí boty, pro zprávu zvedli ruku. Ale stalo se, tak že za tím musí být ještě něco, co nám zůstává utajeno.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsou věci, které nechápu. Před chvílí vyzýval k demisi neziskovkář Vondračka. Další neziskovky si platíme, aby rozpoutávaly nenávist na školách a za české peníze rozvracely nepohodlné režimy v zahraničí. Jiné prostě kradou. Ročně to dělá stovky milionů Kč. Proč už dávno nezasáhla vláda a nezrušila peníze státu politickým neziskovkám? Proč občané musí vydržovat ČTv, která se soustavně zabývá plány na státní převrat? ANO a Babiš se nemají čeho bát, horší už to nebude.

   Smazat
 2. Ale to jsme přeci chtěli, aby si každý mohl myslet a říkat co chce. No a najednou to zase vadí, za naše peníze na nás makaj jak na Svatovítské katedrále. To by to vypadalo, kdyby si tu každý myslel co chce, tak pěkně volit Národní frontu, pardon, demo opozici, vyhlížet hrozbu z východu a pevně věřit tomu, že má někdo přehled o tom, kdo všechno do téhle země už nalez

  OdpovědětSmazat
 3. A drazí přátelé - mohu potvrdit, že když přestanete platit daň z televizního přijímače, kterou nevím proč někdo nazval koncesionářským poplatkem, příjemně se Vám uleví. A abych měl úplně čisté svědomí, od té doby se na ČT nedívám vůbec. České filmy, které za něco stojí a které až na výjímky byly natočeny za totáče stejně dávají dokola na všech televizích. A o goebbelsovský kanál - stoku ČT2 není co stát.

  OdpovědětSmazat
 4. To se mě nezdá jako dobrý nápad přestaneme platit a budou žaloby a jejich soudy budou konat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Unknown

   Na to teď ještě nemají páky. A soudy, při tom množství, nejsou schopny se tím zabývat.

   Smazat
 5. Autore! Možná už jsi jediný normální, kdo tohle svinstvo platí...
  Horší ale je, že to nepomáhá a ani nepomůže. Je třeba tlačit, aby ta zločinná povinnost zmizela i v zákoně. Pak se snad něco pohne.

  OdpovědětSmazat
 6. Co tedy Evropu a nás ohrožuje nejvíce?
  My sami - svou lhostejností, pohodlností a nezodpovědností. A také naivitou a neochotou se navzájem poslouchat a vážit si i opačného názoru. Žít s klapkami na očích je cesta do pekel. Největším a vlastně i jediným nebezpečím pro naši zemi jsou ti, kteří si, jak se lidově říká, nechávají vymýt mozek.
  http://svobodnenoviny.eu/rok-2020-zacatek-kolapsu-i-okamzik-pravdy/

  OdpovědětSmazat
 7. V záplavě emigrantských informací přeposílám tuto následující proto, abychom se vůbec vyznali u nás doma, když někdo blbě žvaní v masmédiích, kdo je kdo...???
  Obrazovku ČT a TV NOVA ovládlo "monstrum" Monika Mac Donagh Pajerová (dále jen Monika MDP) tak už to víme, aneb kdo vede hysterickou mediální štvanici proti
  Zemanovi . Google o Monice MDP:
  1. Monika MDP - bývalá studentská vůdkyně z r.1989, nyní pedagožka pražského centra New York University je nevlastní sestrou Jiřího Dientsbiera ml. (protizemanovské červené karty rozdávala Šárka Kadlecová, bývalázaměstnankyně Amerického velvyslanectví - jaká náhoda !). NYU je něco,jako byl dříve VUML, jen teď je to Havlismus.
  2. Monika MDP je vdaná za Ira, Petra Mac Donagha.
  3. Měla milenecký vztah s Lubomírem Zaorálkem (dnes ministr zahraničních věcí) a po rozvodu s ním žila. Proto Zaorálek brojí proti Zemanovi?
  4. Její dcera Emma Smetana je moderátorka TV Nova (na rodila se v Paříži, kde M.MDP žila se svým prvním manželem Smetanou). Emma
  Smetana žije s muzikantem a hercem izraelského původu Jordanem Hajem.
  5. Sestrou Moniky Mac Donagh Pajerové, je "Biomasa" Kateřina Jacques (jméno má po francouzském exmanželovi Christian u Jacques). K.
  Jacques je partnerkou Martina Bursíka, předsedy strany Zelených a místopředsedy ODS Topolánkovy vlády. Porodila mu dceru Noemi. Bursíkdříve žil s Monikou - nevlastní sestrou Jiřího Dienstbiera ml. Jiří Dienstbierst st. byl 4x ženatý, jeho třetí manželkou byla Květa Dienstbierová, bývalá manželka Ivana Havla. Ivan Havel je bratrem exprezidenta Václava Havla. Jiří Dienstbier ml.(protizemanovská klika v ČSSD) se narodil ve Washingtonu a je americký státní občan (takže máme Američana ve vládě!!!).
  Tak to je rodinná MAFIE (rodinný propletenec na nejvyšší úrovni): Klan organizující hysterické mediální a červeno-kartičkové kampaně proti Zemanovi

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Don Corleone aby chodil kanálama 😁😁😁 :-DDD
   Za takovejhle nepotismus by se nemuseli stydět ani v Burkině Faso ;-)
   Helanov

   Smazat
  2. No, já jsem si problém s ČT vyřešil, bych tak řekl, privátně. Před třemi lety jsem se zdravě nasral, anténu i s bednou jsem daroval, ač sám potřebný, jinému potřebnému, zrušil poplatek, a bylo. No a když se chci teď občas juknout jak ten spolek spacákových majitelů (TV přece patří těm, kdo v ní pracují, jak děl degenerát) nezaujatě informuje, najedu na net. S libým vědomím, že tomu ničemnému gangu už nepřispívám. Třeba dnes si na internetové vysílání TV také najedu. Už se dopředu těším, na ty objektivní zprávy z Wilsoňáku. Dokonce jsem i pouvažoval, že bych si s sebou vzal (pod záminkou potřebnosti, coby senior, svou oblíbenou sukovici co s ní chodím na houby, nebo jen tak courat po lese) a rovněž se tam rozjel, bych viděl Milion chvilek pro anarchii v akci. Jenže nakonec jsem si to rozmyslel, anžto se znám a stopro bych si zadělal na průser. Sám sobě si nalhávám že jsem na stará kolena zmoudřel, leč podezírám se, že jsem spíš zezbabělštěl (ježíš! To je slovo! Skoro lepší než zohlednil). Ono to totiž nejde, ouplně se od té TV pakáže odstřihnout. Přišel bych totiž o nezapomenutelné zážitky, jako byl např. ten v voleb US prezidenta. Ježíš! To byl pohled pro bohy, jak se ty ksichty našich objektivních zpravodajců protáhli do sandálů! Ale už za to potěšení neplatím. Byla by to ostatně blbost, platit za ta tři čtyři juknutí měsíčně totéž, co pravidelný konzument.

   Smazat
 8. Kdyby lidi přestali platit ČT a ČRo,tak by je věrchuška platila z erární kasy.
  Nenechme se mýlit,i když to tak možná nevypadá,i tahleta vláda se s havlérkou (která ovládá ČT ) v pohodě domluví.
  Babiš to má v paži a ví,že ho ten kvikot proti jeho premiérování v podstatě posiluje.Apoň já to tak vidím.
  Helanov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud veřejnoprávní média nezačnou pracovat objektivně-pro lidi není pomoci. Kdo vlastní média ten má obrovskou moc nad obyvatelstvem. Schválení špinavé práce ČT parlamentem a vládními politiky byla spáchána nenapravitelná chyba na kterou my občané těžce : doplatíme.Další generace vyrůstá v každodenních lžích. Kdosi řekl :Přesvědč dvě generace a získáš celý národ !
   Je třeba si to pamatovat. Nejlépe kdyby někdo vedl seznam vlastizrádců. Jednou se bude hodit.

   Smazat
 9. No tak to alespoň zkusme, totiž přestat platit poplatky. Musí to ale někdo vyhlásit na všech webech tzv. dezinformačních.
  Jednotlivci to nemohou spustit, byli by exemplárně popraveni za úsvitu před ČT.

  OdpovědětSmazat
 10. Je snad ve světě něco podobného co předvádí ČT? Ona bojuje proti svým zaměstnavatelům. My, platiči koncesionářských poplatků máme přihlížet jak ČT mrhá s našimi penězi a bojuje proti nám. Lidi, kteří ovládají ČT jsme si demokraticky nevolili a proto máme právo proti nim, pokud se nepodřídí naším požadavkům vyhnat z pozic i násilím.....Bojuji proti ČT tím, že ji nesleduji, sleduji takové TV stanice, které splňují moje představy o TV.

  OdpovědětSmazat
 11. http://www.skrytapravda.cz/domaci/2765-televizni-poplatky-a-hamacek-na-pokraji-kolapsu-bez-vlivu-cssd-na-ceskou-televizi-koncime
  https://www.hoppner.cz/lze-si-u-nas-objednat-odsouzeni-za-vrazdu-hluboky-stat-brani-sve-hradby-valka-znalcu-o-kauzu-kramny-poprava-dvou-neposlusnych-bez-dukazu-a-svedku-exkluzivni-rozhovor-s-popr/

  OdpovědětSmazat
 12. Jsme velkorysá rodina platíme koncesionářské poplatky a občas se koukáme na dokumenty, syn na biatlon, odhaduji čas sledování Veřejnoprávní na cca 10% z času u televize. Enzymy přidáváné k politickým pořadům mi připadají směšné. Na kultuře se šetří (Pražské jaro skoro není, ještě že je Novoroční koncert z Vídně). Označení naší Veřejnoprávní za protiústavní je silné, podle mne je jen hloupá.

  OdpovědětSmazat
 13. Pane Štěpánku. Vyzývat občany k porušení zákona není dobrým řešením. Navrhuji vám jiné, které ČT důrazně klepne přes prsty za jasné porušování zákona, o kterém zřejmě nemají ani tušení. Ať "dezinformační" weby podají žaloby na ČT pro nekalosoutěžní jednání. Výzva k omezení příjmu z reklam pro konkurenční média je jednoznačným porušením zákona o hospodářské soutěži. "Soutěží" ve smyslu tohoto zákona se rozumí soupeření/konkurence na stejném trhu. Navíc platí:

  "Nekalosoutěžní jednání nemusí nutně způsobit újmu, jedná se o ohrožovací delikt. Skutková podstata je tak naplněna už tehdy, když tato újma jen hrozí."

  Podrobnosti najdete v Občanském zákoníku:
  https://zakony.kurzy.cz/89-2012-obcansky-zakonik/cast-4-hlava-3-dil-2-oddil-2/

  Doporučuji všem "dezinformačním" webům, aby si pečlivě uschovávaly doklady o předchozím příjmu z reklam. Pokud se po akci ČT tyto příjmy sníží, mají poškození právo požadovat po ČT uhrazení vzniklé škody včetně příslušné finanční satisfakce.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.