Reklama

neděle 1. prosince 2019

Řídí naši zahraniční politiku Hřib, Kolář, Kubera a Novotný?

Stanislav Novotný
1.12.2019 PrvníZprávy
Vládo! Máš řídit zahraniční politiku České republiky. K tomu tě snad máme! , vyzývá Stanislav Novotný, bývalý policejní prezident a předseda Asociace nezávislých médií.
Ptá se Stanislav Novotný


Přespolní pirát Zdeněk Hřib, který se před dosednutím na pražskou primátorskou židli podílel na jedovatých zakázkách ve zdravotnictví, nyní otravuje naše zájmy v Číně a v Rusku. Hochštapler a ochrankou obložený Ondřej Kolář si zase vedle budování předražených laviček a záchodků na Praze 6 došlápl na Koněva a Rusko. No a vrchní senátor Jaroslav Kubera si po zdárně odvedené práci na islamizaci Teplicka, zajede na Tchaj-wan, aby udělal radost zaoceánským soudruhům a přidal se k množícím se škůdcům, jež likvidují úsilí jiných o zpětné nabytí ztracených trhů.Nedostižný kousek však předvedl Řeporyjec Pavel Novotný. Postaví pomník Vlasovcům a hotovo. Zajel s multikárou před ruské velvyslanectví a předal tam dopis Putinovi, vystoupil v ruské televizi, kde udělal ostudu, jež nepochybně souvisí se ztrátou zábran po dlouhodobém užívání omamných látek. Já však dnes nechci spílat bulvárnímu starostovi Kotěhůlek. Jeho program je jasný. Hraje na sebe a skandály a lísáním se k hlavnímu proudu dnešních normalizátorů chce nasytit svůj břich.

Kde je však jasné a razantní jednání vlády? Ta musí podobné úchylnosti okamžitě marginalizovat. Nestačí snad, že se zde na všech stranách rozmáhá zlehčování nacistické viny za kataklyzma 2. světové války? Vždyť i Mikuláš Minář si libuje ve střihu a barvě uniformy nacistických SA.

Rozumím. Na trhu už vítězí i peníze německých kolonizátorů. Vy o tom přeci něco víte, pane Petře Fialo, předsedo ODS. Ten všude se vyjímající nahý zadek Pavla Novotného je vskutku svěží tváří vaší strany. Schvalováním jeho počínání by se mohl i Váš obličej postupně a potupně proměnit.

Nechci být nespravedlivý. Vláda občas zakňourá, ale jen jako prašivé kotě v botě. Ale přece i malý stát může být alespoň kocourem v botách, když ne rovnou lvem. Ale musí být odvážný a občas i nekorektní, jako právě ten od Josefa Lady, končí komentář pro Prvnizpravy.cz Stanislav Novotný.


Stanislav Novotný je právník, bývalý policejní prezident a předseda Asociace nezávislých médií
17 komentářů :

 1. titulek je až příliš agresivní. Copak chcete tvrdit, že žijeme v obřezané republice?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. karel A ne vládnou nám dementi z eu a podsouvají nám jejich zákony. A tyhle nýmandi si dělají co chtějí a nikdo je nezarazí. K čemu máme vládu která proti nim nic nedělá. Dobře pane Novotný jen do nich do proti Českých bestii.

   Vymazat
  2. Karle 16:45!
   Sice žijeme v protentokrátu, ale pořezaní slouhové se klanějí páníškovi a posílají mu 2 biliony probendy ročně (falešným kurzem koruny, nákupem bezcených dluhopisů, prodejem národního zlata a výpalným za hadrácké převzetí kapitálu). Časem k tomu přibude výpalné ze studny, komínu a vlastních potravin a úžera za uhlíkovou neutralitu, takže si budeme na splátky výpalného půjčovat v židobankách nebo rozprodávat orgány vlastních dětí. Přeji mnoho úspěchů v osobním životě.

   Vymazat
 2. Příspěvek krátký, ale pravdivý. Copak ale chcete od ministra zahraničních věcí Petříčka. Mužnou reakci? To snad ne. Premiér Babiš by také měl něco dělat, když jeho ministr, do jehož gesce předmětná problematika patří, je pouhou loutkou. Bohužel poslední dobou je patrné, že vláda nějaký jasný směr zahraniční politiky ČR dát neumí a díky její laxnosti to uprázdněné místo zaplňují pitomci připomenutí v nadpisu příspěvku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 16:57!
   Proč tak opatrně a uhlazeně (korektnost až za hrob). Vláda umí a ne že né! Pouze je pod kuratelou páníšků a majitelů zeměkoule, dle hesla "stříbro nebo olovo?". Zatím je to pro vládu dobré, vybrala si stříbro, na olovo dojde co by dup. Asange a Moráles by mohli vyprávět (o kadafim a Huseinovi raději nemluvím).

   Vymazat
  2. Asi nemá cenu zde v diskusi používat nějaká silná a expresívní slova. Plody pomatené činnosti několika pitomců začíná sklízet naše ekonomická diplomacie, a to jak ve vztahu k Rusku, tak i Čínè. Francie i Německo si mnou ruce. O dalšího konkurenta na lukrativních trzích méně. Ten, kdo by měl bouchnout do stolu, je vláda. Ale začalo další kolo divadla Babiš, střet zájmů, dotace a EU, takže zase se budeme babrat v podružnostech.

   Vymazat
 3. Repobyjec Novotnej je dopravdy blb ....( ze by po svem otci bavici?) ale zklamal mne....cekal jsem , ze se pri televiznim pr3nosu svlekne donaha, tak jak to dela a treba se podlbe nohou na hlave.( no on by to uz asi nedekazal, protoze je tlustej jako prase..)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Protože čeština rozlišuje bijce a byjce a v naší demokracii je možný i jiný názor, tak já za sebe navrhuji bijce.Jinak se mi zdá,že poněkud přituhuje uvedené excesy jsou podle mne za hranou.Kam kráčíme? Uznáváme evropské hodnoty a začíná advent, tak se koukejme uklidnit.To chceme následovat žluté vesty, mít hořící auta na ulici jako v Paříži,nebo jako v Hong Kongu hořící vánoční stromeček ? Vždyť tak se nevyřeší ždáné problémy. Jsme evropané a náš kontinent přece uznává jiné hodnoty, než primitivní násilí.

   Vymazat
 4. Obávám se, že tento stát jde do kopru a nenapadá mne, co by tomu mohlo zabránit. Úpadek morálky a slušného chování vede k tomu, že tuto oblast je možno označit za jeden velký bordel. A o to asi šlo v listopadu 89 především, takže za mě splněno.

  OdpovědětVymazat
 5. Vlada je slaba a mozna vic poslusna nez ty pred ni...A to uz je vazne co rici

  OdpovědětVymazat
 6. Komentář o obřezanosti je víc než věrohodný.Obtloustlé prasátko sice zádel neukázalo, zato pan senátor se přímo svékl donaha.

  OdpovědětVymazat
 7. Demoblok stále nepřijal výsledky voleb a tak prostřednictvím svých dementů neustále prudí.ČT Bakalovy noviny a milion chcanek to utvrzují. Státní orgány nefungují - nevědí na kterou stranu se přidat....

  OdpovědětVymazat
 8. Přestaňme už jen kňourat, jaká hovada se objevují (nejen) v české politice. Někdo je prostě zvolil. V Řeporyjích se jistě mnozí radují z činů svého starosty, protože se jim to tupé hovádko líbí. Přece platí, že vrána k vráně sedá. Vlastenci se zdravým rozumem se musí postupně domlouvat, která strana pravděpodobně nejlépe bude vyjadřovat a hájit naše zájmy a názory. Osobně se mně výběr zužuje na Trikolóru, SPD a s rostoucími výhradami na ANO (Babiš totiž na můj vkus stále více lavíruje v mnoha zahraničněpolitických i domácích problémech.)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ANO - rostoucí výhrady, tak to je.

   A k Novotnému, my máme jeho a Rusi zase Žirinovského. Ten prý reagoval, že "Stalin měl zavřít huby Slováům a Čechům na 100 roků."
   Takže tak.

   Vymazat
 9. Jak se říká: Ryba smrdí od hlavy. Úpadek morálky se v celé euroatlantické civilizaci zrychluje a letí do pekla. Většina vládních činitelů této civilizace je obřezená a většina lidí této civilizace ořezaná. V tomto čase platí: Dobře tomu kdo nic nemá, nestará se kam co schová, směle lehne, směle vstane žádný mu nic neukradne. Strach o majetek dělá z lidí dobytek. Euroatlantický svět se řítí do řiti.

  OdpovědětVymazat
 10. Pradědečku, ty šibálku, sám jsi ořezávátko.

  OdpovědětVymazat
 11. Dovolím si tvrdit, že naši zahraniční politiku řídí jistý Josef Vyskočil, řečený Pepek Vyskoč.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.