Reklama

čtvrtek 26. prosince 2019

S křesťanskou láskou ... si také plivla na svoji vlast

Poslankyně PEU M. Šojdrová (KDU-ČSL)
Růžena Chrastekova
26.12.2019 VašeVěc
To, že lidovci jsou historicky nejkřivější politici vůbec, je obecně známá skutečnost a ti dnešní, současní, to jenom potvrzují, na všech postech politické scény, které mají v "držení".

 


Snad nejhorší, nejvíc potvrzující toto nepsané pravidlo, jsou europoslanci KDU-ČSL, kteří zastupují náš stát v EU. Paní Šojdrová klasicky už, mající morálky plná ústa (ale jinak, v životě vezdejším, nikde nic), aktivisticky, na vlně svaté války proti vlastnímu premiérovi, zase poplivala náš stát, naší zemi na plénu Evropského parlamentu ve Štrasburku.

A zase, jak jinak u lidovců (ale v tomto případku i u Pirátů a všech pidistraniček demobloku), si s chutí zalhala, ve snaze se zalíbit především Němcům, jak Češi, Moravané a Slezané houfně, jako jeden muž a jedna žena „ ... se lidé opakovaně vydávají do ulic a v rámci iniciativy „Milion chvilek pro demokracii“ požadují demisi premiéra, “ https://www.parlamentnilisty.cz/…/Sojdrova-KDU-CSL-V-sazce-…

Že těch lidí je marginální množství, zlomek procenta občanů, nespokojených s výsledky řádných, svobodných a demokratických voleb, už jaksik opoměla sdělit, naopak, snažila se nabudit dojem, že všichni lidé v našem státě demonstrují na pokyn a pískání krysaře z fašizoidního spolku MCH.

Silný tlak a zjevné ovlivňování orgánů EU, hlavně auditorů Evropské komise, ze strany původců udavačských oznámení na našeho premiéra, Pirátů a lidovců, se tito ani nesnaží nějak skrývat. V únoru přejede k nám nějaká "vyšetřovací komise" europoslanců a lidovec Zdechovský, kterému by se nenarovnala pátěř, ani kdyby ho natáhli na skřipec, se sám pochlubil, že program celé té mise, komise v podstatě, navrhl sám, včetně toho, s kým budou komisaři (on je jedním z nich) jednat a s kým ani omylem. https://www.parlamentnilisty.cz/…/Piratska-pecka-Toho-novin…

Takže ta komise europoslanců bude jednat jenom s autory udavačských oznámení, s premiérovými oponenty, přímo těmi, kteří ho chtějí odstranit z funkce.

Jaká to krásná, demokratická spravedlnost a transparentnost!

Když už se nad tím pozastaví i Kalousek, zavilý nepřítel premiéra, to už o něčem svědčí. A má ten Kalousek výjimečně pravdu, když říká, že " ... bude-li návštěva EP probíhat pod tímto filtrem, ztratí věrohodnost." Až na to, že už věrohodnost ztratila předem, tudíž ten čas budoucí je zbytečný.

Prostě a jednoduše, vlastizrádní udavači, kteří poslali udání na Ústřední výbor čtvrté říše, dnes oficiálně zvaný Evropská unie, zajistili, aby se vše "spravedlivě" vyšetřilo, a to tak, že bude pečlivě a s pochopením vyslechnuta jedna strana, ta jejich, udavačská a ta druhá bude muset být za dveřmi a nesmí ani ceknout. Vskutku geniálně lidovcem Zdechovským vymyšlený program, za asistence Pirátů. Včetně způsobu provádění šetření, osob a obsazení vyslýchaných, svědků, nepochybně už i závěrů. Ty pomůže diktovat, stylizovat a úderně sesumírovat i politická (ne)ziskovka Transparency International, další uhlavný, nenávistný nepřítel našeho premiéra. To bude parádní počteníčko!

Křiváci lidovci, honosící se křesťanskou láskou, která je ale falešná jak pětník, zase a opět páchají v tomto našem státě, krásné zemi, zlo, sejí nenávist, zášť. Plná ústa morálky jsou jedni z největších pokrytců a lhářů. V tento adventní čas, pro ně hlavně který by měl být dobou smíření, pokoje a lásky mezi všemi lidmi na světě, podněcují, plánují nechutné hony až štvanice na naše řádně, svobodně, demokraticky, většinou zvolené ústavní činitele. Lidovci se neštítí podrazů, lží, podlostí a křiváren, jako ostatně vždy.

Advent - neadvent. Jim totiž nic svaté není, o nějaké slušnosti nemluvě.

Špiní-li někdo dobré jméno České republiky, jsou to udavači lidovci, Piráti, TI a jiní, co se k nim přidali.

19 komentářů :

 1. Lidovci, co jiného od nich očekávat. Kdysi pevná součást Národní fronty, dnes strážci demokracie a morálky. Napřed církevními restitucemi umožní obrání vlastního národa, pak se vrhnou na syrské sirotky, opět na účet ČR a kdyby to bylo jenom trochu možné, tak zřejmě umožní restituce i jejich drahým krajanům. Je s podivem, že tito političtí surfaři nesídlí na Floridě, jsou tam lepší vlny a nikdo je tam ještě nezná.

  OdpovědětSmazat
 2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 3. Poslanci KDU-ČSL jsou tak rovní, že když spolknou hřebík, tak vyserou vývrtku !

  OdpovědětSmazat
 4. Nelze se ani tak moc divit. V souvislosti s tím, co se děje přímo ve Vatikáně..
  Nemám to ze sebe, ale stále se mi potvrzuje, že jsou ti, co náboženství (předpokládám, že pí. Šojdrová a spol. jsou věřící, aspoň podle strany za kterou "valí" sudy) pouze praktikují, čili dodržují předepsané pro danou chvíli religiozní postupy. A jsou Věřící, kteří vlastně ani kostely, ani kněze nepotřebují, protože věří v Boha upřímně, v sobě. Ti první si "kupují" odpustky za své "hříšné" činy a jsou PAK čistí jako beránci. Ti druzí jsou JEN prostě Čistí vírou a proti těmto druhým vůbec nic nemám.
  To první byli, jsou a budou příčinou takových činů jako inkvizice, upalování čarodějnic, náboženských procesů, modlářství a upalování neznabohů jako třeba náš - prokletý - Jan Hus. Zakažte církvím cokoli vlastnit, prodávat odpustky v dnes moderní podobě a nic z toho nezbude. Náboženství pod dohledem v kostelech bylo vždy skvělou možností obvinit někoho v něčem a případně se ho tak zbavit a získat majetek. Navíc při zpovědi se naslouchající a rozhřešující dozví všechno možné i nemožné a vůbec, při tom, jak se církev vždy chovala a jakou měla a má praktikující část církve, nechce se mi věřit, že to nezneužili. Podle mne to napomáhalo a napomáhá k ovládání svěřených oveček.
  Vlastizrada je závažný zločin, ale dnes se to zřejmě vztahuje pouze na Evropskou unii a tu přece nezrazují, nebo jo?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oprav:
   a jakou měla a má MORÁLKU praktikující část církve

   Smazat
 5. Věčná škoda, že se tyto EUprasárny neobjevují v médiích.

  OdpovědětSmazat
 6. na každou svini se už někde vaří voda.
  /i když ... zrovna tato však zřejmě trest boží nevěří.

  OdpovědětSmazat
 7. Jo souhlas s článkem nesmíme dopustit aby tu takové eu podržtašky vládli.

  OdpovědětSmazat
 8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:51 Máte pravdu, soudruhu majore, měl byste vydat nějakou tu zprávu o stavu extremistické scény. Ta čučkařina je těžká dřina, jinak scénaře k večerníčkům noste na ČT 2, nebo Jandovi, pokud si tedy zrovna nebude prospěšně pindit honďoura.

   Smazat
  2. Tady je o tom pěkný článek ona jim tu podporu fašismu a vyřvávání v práglu mlčící většina spočítá.

   Mlčící většina vám to spočítá. U voleb! Docent Kroh tuší, jak dopadnou politici podporující „chvilkaře“:

   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Mlcici-vetsina-vam-to-spocita-U-voleb-Docent-Kroh-tusi-jak-dopadnou-politici-podporujici-chvilkare-608172

   Smazat
 9. Myslím, že větší strach, a oprávněný, mají právě vámi zmiňované osoby a kreatury. Jinak by nečinili podrazy, nelhali, nezakrývali skutečnosti a vůbec by se nemohli chovat jako omámená, poživačná hovádka (boží)...

  OdpovědětSmazat
 10. Vsichni jste jako kakabusy:)

  Hej, trochu malinko se dajte do cajku:
  https://www.youtube.com/watch?v=D8M1DCYqlXA

  A kdyz jeste vice nastvetete Tobyho, necha se i zazdit, sam sebe:)
  https://www.youtube.com/watch?v=nOd2NuHgwew

  nobody, a stastne a vesele:)

  V kliduuu

  OdpovědětSmazat
 11. A kdyz jsme tedy u Tobyho, tak jeste neco:
  https://www.youtube.com/watch?v=-k_n1ogEbjU

  K tomu adventnimu casu.

  OdpovědětSmazat
 12. Jsou to pouze loutky
  https://www.cestyksobe.cz/syndikat-system-vyssiho-rizeni-globalizace/33031

  OdpovědětSmazat
 13. Je Vánoční čas-znamená to pokoj a lidem dobrá vůle, škoda
  že to musím připomínat KDU-ČSL snad už ani nepochopí, že by mohli i milovat bližního svého.
  P.S. Moje babička říkávala, že ani pták nekaká do vlastního hnízda.

  OdpovědětSmazat
 14. Nové důkazy ukazují, že skutečný důvod Papež Benedikt najednou byl „v důchodu“ kvůli časům na konci kabiny vedené George Sorosem, Barackem Obamou a Hillary Clintonovou. Úterý 3. září 2019

  https://beforeitsnews.com/global-unrest/2019/09/new-evidence-emerges-that-the-real-reason-pope-benedict-suddenly-retired-was-because-of-end-times-cabal-headed-by-george-soros-barack-obama-and-hillary-clinton-2523034.html

  http://severoceskapravda.cz/index.php/nazory/2141-c%C3%ADrkev-%C5%99%C3%ADmskokatolick%C3%A1-nezn%C3%A1-pok%C3%A1n%C3%AD-a-polep%C5%A1en%C3%AD
  Celý text: Cirkev-nezna.do

  OdpovědětSmazat
 15. Pan Paroubek se kdysi chtěl spojit s marťany, což lidovci už dávno udělali a dokonce to zdokonalili tím, že se spojili se samotným ďáblem.

  OdpovědětSmazat
 16. Není to nic nového. Čtu si na stará kolena Proti všem od A. Jiráska a už od pradávna byli vlastizrádci schopní udávat všechny kolem sebe jen pro vlastní prospěch.
  Obvykle na ně ale také došlo. Nechtěl bych být v jejich kůži, kolaboranti s nacisty obvykle skončili na popravišti a ve středověku je upalovali.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.