Reklama

sobota 14. prosince 2019

Senátor zuří: Vítězství Johnsona je katastrofou pro Česko

Jaroslav Doubrava, senátor
-rp-
14. 12.2019  PrvníZprávy
V britských volbách šéf konzervativců Boris Johnson zvítězil. Ne příliš lidsky vystupující konzervativní strana bohužel získala nejméně 362 mandátů, víc než před dvěma lety. Johnson získal v poslanecké sněmovně pohodlnou většinu.

Pokud ukočíruje své poslance, brexit může být koncem ledna, jak vyhrožuje Johnson.

V sobotu to sdělil ústecký senátor Jaroslav Doubrava svým nepřátelům na facebooku i z očí do očí a povzdech si: „Obávám se, že vítězství Johnsona je katastrofou pro Česko, protože z EU zmizí stát s velkou váhou hlasů v EU.“

V rozhovoru s Františkem Ročkem uvedl, že to jsou pro nás v jiných souvislostech nebezpečná 30. léta 20. století. Opět se musíme bát Německa, ale také nepředvídatelná Francie a zradili nás Britové.

„Velká Británie brzdila ptákoviny šíleného Německa a deprimované Francie. Teď zamindrákované vedení obou států bude mít v EU tak silné slovo, že vlastně začíná pomalý zánik EU, upadnutí do přihlouplé agónie jakýchsi pseudohumanitních póz. Vůbec by mi ale nevadilo, kdyby ten zánik byl hodně rychlý. Tím, že skeptická Velká Británie opouští EU, rozumní skeptikové v ČR cítí, že to je katastrofa,“ zuří senátor.

Doubravova kniha "Studená válka 2.0"


Německé šílenství

Senátor Doubrava tvrdí: „Německo je trvalou hrozbou, protože z neznámého důvodu tam bůh nechává na živu blbce, co ve velkém pozvali do Německa Turky, kteří se stali Erdoganovou islámsko-fašistickou pátou kolonou, otevřeli ve své blbosti hranice více než milionů nelegálních migrantů, a další přicházejí. Co na tom, že si s nimi už frau kancléřka neví rady a chce je cpát těm, kteří o ně ani trochu nestojí, protože už dobře vědí, co s nimi přichází. Klid a pohoda to není! A navíc. Proč bychom měli živit někoho, kdo se na tvorbě zdrojů nepodílel a jak nám deklarují, podílet se nehodlá. Takových máme svých více, než dost!

Ve své šílenosti také vytvářejí nový fašistický stát, protože tam získává vládní moc pomalu ale jistě zelená falanga, čili zelený fašismus – což je nejmarkantněji vidět v zavírání jaderných elektráren.“

Doubrava dodává: „Tuto garnituru vládní blbosti teď máme nejen u svých hranic, ale po odchodu Britů získává velkou moc v EU.“


Francouzské neštěstí


Ve své knize Studená válka 2.0. upozorňuje Doubrava, že přísně stanoven á pravidla „integrace“ brání demografům zjišťovat, kdo je a kdo není například muslim, a tak nikdo počty muslimských „Francouzů“ přesně ani nezná. V celkovém součtu mohou muslimové tvořit 15 až 17 procent občanů Francie.

Proto v souvislostí s brexitem a krizí EU se nelze divit, že Doubrava píše: „Francie je dlouhodobě v mocenské mentální krizi. Je to sice velký stát, ale jeho představitelé se chovají chaoticky, protože stále zkoušejí udělat něco, aby znovu zvýšili alespoň lesk, když ne moc, Francie.“

Není divu, že Doubrava připomíná: „Proto také ve Francii vznikl debilní nápad bombardovat Kaddáfiho Libyi, aby se stali slavnými podporovateli jakési demokracie. Francouzský pitomý nápad bohužel nakonec podpořila tehdy Velká Británie. Později v roce 2011 z toho udělali válečnický mejdan NATO.
Bylo to pozdě, když na přelomu roku 2015 a 2016 zahraničnímu výboru britské Dolní sněmovny konečně došlo, co špatného se stalo.

Předseda zahraničního výboru Crispin Blunt řekl, že Kaddáfího prorocká varování před vzestupem radikálních militantních skupin po pádu režimu byla mylně ignorována. Západní politici si na rozdíl od Kaddáfího plně neuvědomovali rizika vyplývající z intervence do Libye - pro libyjský lid i západní zájmy.
Prsty v tom měli i arabští nepřátelé tehdejší Kaddáfiho Libye. K tomu dodejme, že se Francie postupně dostává pod tichou plíživou nadvládu saudského a katarského kapitálu, a tím i islamismu.“

Co z toho vyplývá? Podle Doubravy „tyhle dva státy z EU Německo a Francie, budou mít dominantní vliv v EU po odchodu Britů. Proto považuji vítězství Johnsona za katastrofu pro Česko.“


29 komentářů :

 1. Senátore,nezuřit,ale prosadit odchod z EU a co nejdřív a jak se jinde píše,uhlíková stopa,nebol-li náklady na ni potopí mnoho Evropských států.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Odchod z EU, pokud nebude doplněn přesunem pod ochraná křídla nějaké jiné mocnosti, bude znamenat ekonomickou sebevraždu. Dostali jsme se do stavu, kdy nám na výběr zůstala pouze špatná řešení.
   Zachránit by nás mohl jenom rozpad EU, iniciovaný samotným Německem. To se však nestane a důvody jsem popsal níž. EU bude existovat, i kdyby v ní zůstalo pouze Německo a my.

   Vymazat
  2. Přesně tak a bude nás víc celá V4 pryč s bláznivou eu.

   Vymazat
  3. Pro zhnuseného. Máte pravdu. Poláci už to pochopili dávno a proto kašlou na všechny okolo.Na NATO, EU i V4 a paktují se výhradně s USA. Nední divu po jejich zkušenostech s Německem a Ruskem. Nechtějí ruský plyn. Raději si zaplatí drahá americký.Nechtějí základnu NATO. Ale výhradně základnu USA a klidně si ji budou platit. Je to sice velmi malá naděje, že by se USA za Poláky postavily, kdyby šlo do tuhého, ale alespoň nějaká. Nám zbývá pouze to Rusko.

   Vymazat
  4. Nerozumím sice ekonomii, jsem technik, ale naše jednostranná orientace jak ve výrobě, tak ve volbě teoretického protektora není idealní. Myslím si, že nejlepší je mix, tak jako ve výrobě energií. Má to výhodu, že když se něco po...., tak nenásleduje totální kolaps.

   Vymazat
  5. zhnusený - dobrá analýza. Proto také ty provokace proti Číně, Rusku, abychom se náhodou nemohli od Říše trhnout.

   Vymazat
  6. A co takhle si v rámci EU budovat podmnožinu států, které mají podobné názory a mají k sobě i historicky a kulturně blíž? ČR, SR, Maďarsko, Rakousko, Švýcarsko, Slovinsko, a v poněkud širším konceptu i Srbsko, Řecko, Rumunsko

   Vymazat
  7. Pane Dvořák určitě by to bylo výborné jenom kde na to vzít lidi a prachy. Vždyť nás mají v hrsti. Nic nám tady nepatří a ty drobky co vlastní naši parazitečci je také jen z jejich milosti. Pokud se do 5 let něco nestane tak už s tím nikdo nepohne. Mají propracovaný parlamentní systém, státní aparát a soudnictví.

   Vymazat
  8. Potěšil jste mě, pane Dvořáku, potěšil. Že jste vynechal Polsko. Mám totiž bobky, že by svou zaťatou rusofobií jakékoliv pragmatické uskupení rozložilo. Ostatně Polsko je také jediný důvod, proč budoucnost V4 vidím dost skepticky. Hm... Švícarsko? No, nevím. Příliš nafoukaní a egocentričtí na můj vkus. Dívali by se na ostatní členy (uskupení) skrz prsty, což by časem nedělalo dobrotu. Jen názor.

   Vymazat
 2. Německo se stane hegemonem EU. Přičemž Němci, stižení dílem traumatem II. sv. války, vrozenou disciplínou a jistým druhem degenerace, mají ještě jednu skutečnost, bránící jim v prozření. A to tu, že se stali kolonizátory východní Evropy. Tato část na ně maká, tak že případné negativní dopady špatného vládnutí k nim dorazí až jako k posledním.
  Tak že tady budeme mít stav, kdy většina EU bude žrát trávu, ale ti, kteří jediní budou mít moc roztrhat řetězy, se budou mít relativně nejlépe.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. zhnusený.
   Němci stižení traumatem druhé světové,do válka s Ruskem nepůjdou,proto si dováží osvědčené zabijáky IS.

   Vymazat
  2. Ad zhnusená - souhlas s Vašimi komentáři, vidím to stejně!

   Vymazat
 3. Mnozí se až tolik neobáváme, protože vítězství Johnsona bude katastrofou zejména pro bruselsko-fašistickou EU, ale nikoliv pro státy, jako je Česko.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Všechno souvisí se vším. Když už nic jiného, Brusel se doslova přetrhne, aby dokázal světu, ale zejména dalším pochybovačům ve vlastních řadách, že odchod z EU je chybou, ať už se k ní odváží kdokoliv. I za cenu, že na tom bude ekonomicky krvácet. Konec konců, bruselským byrokratům o naše peníze nikdy nešlo a oni ztráty platit nebudou.

   Vymazat
 4. Jisté je že nás Němci mají v hrsti jak nikdy v historii. Tamto všechno je jen pro oblbování lidí. Už asi nikdy nepochopím proč jsme nechaly vládnout po 89 všechny ty parazity z chart a jiných spolků vše vědoucích a neusilovaly o zlepšování toho co tady bylo. Také nechápu to neustálé vracení k špatnému co bylo před 89 a ne řešením co špatného tady je v současnosti. Všechno mi to připadá jak mlácení prázdné slámy a kopání problémů před sebou. Po nás potopa.

  OdpovědětVymazat
 5. Francouzsko Německý tandem, podporovaný dalšími árijskými národy se postará o to, aby bývalý socialistický tábor šlapal tak, jak má. Tzn. nepindat, makat a umožnit dovoz pracovních sil.

  OdpovědětVymazat
 6. „Objímá se v Náckově s místním fašounkem.“ Mediální expert nešetřil Kalouska kvůli setkání s Novotným:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2019121311104645-objima-se-v-nackove-s-mistnim-fasounkem-medialni-expert-nesetril-kalouska-kvuli-setkani-s-novotnym/

  OdpovědětVymazat
 7. Blbové se vždy najdou a sejdou na jednom hnojništi. Řeporyje se budou přeorávat .Smetiště blbů nakonec zaroste kopřivami.

  OdpovědětVymazat
 8. Jsem fandou vystoupení ČR z EU a NATO.
  Erdoganovi fandím, že se dovede postavit NATO i EU.

  OdpovědětVymazat
 9. Anglie zřejmě přijde o příděl imigrantů, co si chudáci počnou.

  OdpovědětVymazat
 10. Myslím si, že Johnson nám ukazuje cestu, že se dá z EU dostat. Vše ale záleží na lidech. Myslím si, že než cpát miliardy do takové buržoasní instituce a čelit udávání Pirátů, kteří závidí, dělají zle, aby nám náhodou něco nevrátili, je lepší si miliardy nechat a udělat si pořádek doma !

  OdpovědětVymazat
 11. Německo už nebude hrát první housle v EU. Celý svět je v pohybu a sázet na předlužené USA je také cesta dost lichá! Diktovat a to je otázka, bude Čína a vojensky Rusko, o tom nelze pochybovat. Co je veliká "výhra" pro nás, že jsme obklopeni státy, které pro nás nepředstavují vojenské nebezpečí a to je velice důležité! Němce už nikdo nepřinutí, aby zase někam mašírovali. Problém jsou v EU oblasti, které jsou již i pro policii nebezpečné a kam jezdí pouze pod zesílenou "vojenskou" ochranou!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 15:07!
   Němce není třeba posílat na Rusa. Na to mají germáni své otroky - západní slovany (polonky, čecháčky, chorvaty) a baltské pologermány (lotyše, litevce a estony). Dohromady asi 30 milionů kanonenfutru mužské mladé populace. Slováky z toho vynechávám ti ruský syndrom nepěstují. No na první sled nacht ostenu to stačí a když je Rusové usmaží během hodinky EMP, taky dobře, alespoň je nemusí germáni koncentrovat v polsku (gramatické chyby jsou záměr). Je úplně jedno kdo požene debilní bezslovany na jatka (merkelice nebo biden), dopadne to vždy stejně. Střed jevropeji bude tisíce let neobyvatelný.

   Vymazat
 12. Říká se, že vždy vše souvisí se vším... Pozoruhodný k tomu je, jistě ne bez "konsultace", dopis Václava Klause ml. , v našich médiích zatím neuvedený a nekomentovaný.
  https://email.seznam.cz/?hp#sent/163382

  Zvláště poslední 2 věty jeho dopisu "Doufáme také, že váš příklad bude obecně stimulovat i nezbytné změny v EU. Do budoucna vidíme naši zemi jako pevného a stabilního spojence a partnera suverénní a prosperující Velké Británie." jsou opravdu pozoruhodné.
  Je to předzvěst CZEXITU nebo rozpadu EU ? Teprve tehdy bude mít naše země šanci být pevným a stabilním spojencem a partnerem VB !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18:36!
   Jaká iluze, VB a spojenec (to už raději veřejná bezpečnost).
   Angláni nebyli nikdy nikomu spojenci, nýbrž vládci. Ovládají dodnes přes rodšilda celý volstrýt a o moc nad juesej se sice neradi, ale přesto dělí s chazary. Emerikánci jsou stejnými otroky jako šecháčci, ale ve své primitivnosti (zdevastovaný genofond) o tom ani netuší.
   Navíc je USA a VB globálními predátory devastována podobně jako za jelcina Rusko, takže angláni budou mít svých problémů neurekom a mužeme od nich čekat jedině úžeru.

   Vymazat
 13. Kupredu pod vedenim nasich opozicnich stran.... do dalsiho protektoratu ...(nebo do prdele?)

  OdpovědětVymazat
 14. 18:44!
  Jásáte pozdě. Tam již dávno jsme.

  OdpovědětVymazat
 15. Panu Doubravovi bych rád poradil: Nemusíme mít v lásce osoby protagonisty, ale měli bychom vnímat jejich vůli obnovit nezávislost svých zemí. Vlastenectví je pozitivní. Jako kritici marxistického i liberálního elitářství dobře víme, jak řídit náš stát. Nezívislost a neutralita znamená shození okovů globální elity, která nás pouze vysává. Demokracie a svoboda bez přívlastků jsou dutou náhradou marxistické elitářské ideologie. Potřebujeme ideu národně sociální.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.