Reklama

neděle 1. prosince 2019

Stal se Babiš s Koudelkou součástí deep state v Česku?

Jiří Vyvadil
Jiří Vyvadil
1.12.2019 VašeVěc
Žijeme ve světě, kdy nejvýznamnější státníci EU usilují v rostoucí míře o spolupráci s Vladimírem Putinem. Prezident Francie Emanuel Macron, který zdá se nejaktivnější z evropských hlav států už prakticky rok razí tézi Evropy od Lisabonu po Vladivostok, tvrdí, že Evropa bez Ruska není Evropou a bez něho zanikne, tvrdí, že NATO by mělo skončit s nepřátelstvím vůči Rusku a Číně a že NATO prožívá svou mozkovou smrt.


Usiluje a bude usilovat i o bezpečnostní spolupráci s Putinem. Konečně vidí, že Putin na Blízkém východě od severu až po státy Perského zálivu zařídí prakticky vše i tam, kde Francie na to nemá a USA už o to nestojí. O spolupráci rovněž stojí, možná méně hlasitě Angela Merkelová a její dohoda o Nord Streamu II přes odpor Trumpa, byrokracie v EK, Ukrajiny, Polska či Pobaltí je – klobouk dolů - mistrovským kouskem vytrvalosti a politické síly. S italskými premiéry i prezidenty, ale i opozičním Salvinnim je Putin jedna ruka, stejně jako s rakouským kancléřem Kurzem i rakouským prezidentem van der Bellenem, s Viktorem Orbánem si tykají…

A mimochodem, i když Trump bojuje proti Nordstreamu II, zároveň stále opakuje, že bez Ruska nelze řešit světové problémy. Čili tak nějak podobně jako Macron.

A do toho premiér Babiš hovoří o agresi Ruska na Ukrajině ani slovem se nezmíní o Banderovcích, zatímco svolavatel Normandského formátu prezident Macron chválí Rusko za obrovský posun v jednáních na Ukrajině. Ví vůbec Babiš, co mluví. Neví…

A teď už Babiš vyhrožuje Rusku co nejtvrdší odvetou za Tomanovy problémy se spojením. A co Putinovi udělá… Připomíná mi pohádku: S čerty nejsou žerty…. A tatínek vám vyhlásí válku. No prostě stáhneme našich 250 vojáků z Mali a hrrr na Putina…

Toto je země se znovuobrozenou studenoválečnickou rétorikou. Země chytré a moudré většiny národa, ale tupých politiků.

Víte, začal jsem stále přemýšlet, proč se Andrej Babiš objevil v Americe s tím Koudelkou. Kde se vzal, tu se vzal, byl po jeho boku a oba se nechali nabrífovat od šéfové CIA, která kdysi propagovala waterbording.

Když sem tam čtu připomínky, že jednání našich politiků jsou příkazem Trumpa, kategoricky to popírám. Deep state, souhrn různě propletených spikleneckých tajných služeb, zejména CIA, ale i FBI tvoří páteř na odstranění prezidenta Trumpa. A Koudelka každým svým výrokem znovu a znovu nastoluje nepřátelství Ruska a Číny… Mimochodem. To ale Macron neříká a ohledně Ruska to rozhodně neříká ani Trump.

Žalostně opět jako v případě údajné ruské otravy plukovníka Skripala selhal Andrej Babiš, když se nepostavil proti pokusům na odstranění památníku maršála Koněva. To by se nestalo ani za premiéra Klause, Paroubka, ale ani kupodivu Nečase, který byl posledním z premiérů, který do Moskvy a později i Číny jel. Jo Topolánek, jak správně říkal starý Klaus, byl naprosto falešný a naprosto prázdný a navíc dnes už jako trvalý alkoholik se z něho stal sprostý hulvát podobně jako Kalousek. Taky byl dříve jako jediný na Ukrajině a v té ostudě jej Babiš následoval.

Když starosta Řeporyjí - hulvát z ODS - chce postavit pomník generálu Vlasovu, oblečenému do nacistické uniformy, jehož armáda spadala pod Norimberský proces, očekával bych, že Babiš alespoň něco řekne…

Neřekne. Kdykoliv se ho prezident zastane, už mlčí. Možná má společně s Koudelkou úkol Zemana tlačit do kouta.

Mimochodem až v lednu zase chvilkaři budou útočit na Babiše, bude mi to naprosto jedno.

Už fakt někde praskla tětiva…

Fakt bych ocenil, aby s námi Rusko přerušilo veškeré diplomatické styky. Ať jsme klidně jediní z EU.

Tato země si spojenectví Ruska na rozdíl od Francie, Německa, Rakouska, Maďarska či Itálie a dalších desítek zemí světa nezaslouží.

Seďme si tady v tom zatuchlém rusofóbním dvorečku a opakujme si po vzoru Ukrajiny či Polska, že se ukazuje, jak jsou ti Rusové zlí a nepřátelští.

35 komentářů :

 1. Jediné pozitivum které Babičovi zbylo je odmítání migrantů. Ale je to skutečně tak? Taky mne ztratil jako voliče.
  Čau lidi...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Slávku aby jsme mu nekřivdili přidal důchodcům a chce zvýšit minimální mzdu. Bohužel ho zatím potřebujeme demožumpní vláda by byla daleko horší.

   Vymazat
  2. Přidal důchodcům? Vždyť oni to utratí za zvýšené ceny kdečeho. To, co předchozí důchodcům zarazili, ještě nedorovnal. A co se týče Ruska: vždyť byl na poučení v USA u CIA.

   Vymazat
  3. 10:20!!
   Důchodcům již přidává půl roku a kde nic tu nic akorát to vyvolalo v řetězcích růst cen otravin (dovoz z germánopopelnic) cca o 25 - 30%, což znamená nárust dph cca o 5%. Takže důchodci si to zvednutí důchodů již zaplatili, ale růst cen energií a bydlení je všechny vyžene do LDN nebo pod mosty! A k volbě Babiše!!
   Pravdou je, že nikdo méně špatný není na skladě (kandidátkách partají), takže všichni opět budeme volit nejmenší zlo (dobrovolné otroctví v eurochalifátu). No nic, my důchodci socsystému brzy vymřem a mladí budou muset své sociální postavení hájit sami, ikdyž ani nevědí co mají vlastně hájit (páníšek a jeho slouhové rádi napoví a demošku i zaplatí).

   FUj, ještě že mi je 72 let a majetek jsem nenahrabal.

   Vymazat
  4. Ten rust cen, zacal drive, nez rust mezd a duchodu.
   A rozhodne to neni pouze narodni trend.
   Duchodci jsou take lide.

   Celosvetove - inflace jako, doplnte.

   Vymazat
 2. Poté, co Babiš v jakémsi svém "státnickém" vyjádření odtušil, že ... z Ruska k nám ostatně nikdy nic dobrého nepřišlo ..., přestal jsem jej považovat za seriózního představitele státu.
  Protože toto může vyslovit jen idiot nebo politická loutka či prodejný prostitut (porno)jandova formátu. A ten Babiš toho asi pochytil z každé misky ...

  OdpovědětVymazat
 3. Ani já už nehoruji pro Babiše jako kdysi.Mnoha jeho krokům a vyjádřením nerozumím.Mnohdy jsem vysloveně zklamán.BABIŠE UŽ NEVOLIT !!!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Brblale s příznačnou přezdívkou, fajn, koho tedy doporučujete volit? Že mnohému nerozumíte jste nemusel ani uvádět.

   Vymazat
  2. Mirku Povolný!
   Demokratura korporátně fašounského střihu nikdy neumožní volit autentické zástupce lidu!!! Na kandidátky zkorumpovaných partají se zapisují pouze ti, na které vedení partaje něco má (nevěru, zpronevěru, členství v sektách a teroristických bojůvkách). Přesně podle hesla "a co na něho máme??". Inu každá kobyla vyžaduje jiné opratě (říkali valašští staříčci a měli pravdu).
   Jediná možnost změny (mimo krvavou revoltu, kterou ti hajzlové iniciují a budou řídit) je pasivní odpor po vzoru Gándího, ale na to nemají čecháčci koule ani charakter. A taky by to nebylo bez zabíjení. V Indii v roce 1929 uzavřeli na čtvercovém náměstí 10 000 demonstrantů (ti jenom seděli) a angláni postavili na střechy rohových domů kulomety a všechny je postříleli. Nebylo kam se schovat. Když satanská hydra cítí, že ztrácí kořist, tak dokáže zrůdné činy.

   Vymazat
  3. Ďuro,rezignace také není řešení. Lze ale vybudovat novou stranu na přísném etnickém základě ze vzdělaných lidí, spíše morálně pevných než politických směrů. Sjednocující idea by měla být ona formulka "sloužím Slovanům". Dělají to tak židé aj. Časem se ti nejlepší dostanou do politiky a republika dostane jiný směr.

   Vymazat
 4. Pravdoláskař musí být v určitém smyslu fanatik. Mladá poslankyně SPD také o loutce Václavu Havlovi:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Pravdolaskar-musi-byt-v-urcitem-smyslu-fanatik-Mlada-poslankyne-SPD-take-o-loutce-Vaclavu-Havlovi-605334

  OdpovědětVymazat
 5. Babiš je především Ch...r, dost velký parazit a znalec Francie. Takže poučen historií ví že koblihama chleba nenahradí a ví jak dopadla ta moudrá vladařka která hladovějícím odpověděla: Tak proč nejedí koláče. Včera večer jsem se smíchy z videa které s Řeporyjským starostou odvysílala RT nemohl uklidnit. Flanderka z Putimi byl proti panu starostovi velice rozumný člověk. Držte si klobouky nabírá to na rychlosti.

  OdpovědětVymazat
 6. NATO bude mít plné opodstatnění,když do něj také vstoupí Ruská federace ! O tomto kroku se také velice silně hovoří a ačkoliv vypadá jako neuskutečnitelný, tak je to v podstatě jediná možnost, jak do budoucna zajistit v evropském prostoru mír a prosperitu! Jenomže , co tomu řeknou "zbrojaři" na obou stranách a jakého si vymyslí jiného "nepřítele"!! Holt , prachy rozdělují státy i národy a kdo je za nimi? To si musí každý odpovědět sám a hlavně , když bude podobné myšlenky šířit, tak bude "zabanován" a ukřičen až do třetího kolena!! Takovou máme realitu na světě a co teď s tím? Sám nevím, jak oddělit zrno od plev, protože je možné opět ublížit zcela nevinným lidem a to nechci dopustit!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hodný člověče,to by byli Rusové idioti kdyby do NATO lezli!!!
   RF má zájem vycházet slušně se svými sousedy,nejenom s Evropou,ale i s Turky,Čínou,Íránem a dalšími státy.
   Že by se rozhodli vložit všechna vajíčka do jednoho košíku si nemyslím...A už vůbec ne do děravého koše,který už drží pohromadě jen silou vůle ;-)
   Helanov

   Vymazat
  2. NATO je mocenský nástroj USA, je to servisní organizace pro imperiální výboje Spojených států.

   Stačí to, co udělali v Jugoslávii, komu tam pomohli, s kým se bratříčkovali. Poručili hrubým způsobem Chartu OSN, mezinárodní právo i svou vlastní základní listinu - Washingtonskou smlouvu. Dopustili se nepromlčitelného zločinu. NATO je od té doby zločinecká organizace a my jsme jejími členy, tedy spolupachateli.

   Vymazat
  3. 14:29!
   Montisan = řeporyjec??
   No kdo asi ryje řepu na poli? A jak to řeší zemědělci? Ve spolupráci s myslivci. Takže debile přestaň tapetovat. Tu tvoji jedovatou slinu čtu na NR již po páté, zkus vymyslet něco sám a ne to co ti naklepali do tabletu ožralí kumpáni!

   Vymazat
  4. Přesně pane V. Dvořák. Navíc je řízeno NEVIDITELNOU RUKOU TRHU a ta rdousí celý svět vč. většiny občanů JUESEJ. Tady 100% platí: ZACHVÁTÍ LI TĚ ZAHYNEŠ.

   Vymazat
 7. to jestli to Bureš zase podepsal se dozvíte, pokud okamžitě neodvolá Petříčka a nedá nůž na krk Hamáčkovi. V opačném případě je agent jako vyšitej a žádný soud mu satisfakci nevymůže!

  OdpovědětVymazat
 8. Babišovi už taky přestávám rozumět.Na Ukrajině fandí Banderovcům, odsoudil "anexi Krymu",což normálně uvažující člověk nemůže vyslovit a další věci uvedené výše. Myslím že se bojí aby nenasral naše spojence za mořem.

  OdpovědětVymazat
 9. V neposlední řadě by stálo za to vědět proč musel Babiš do centrály CIA.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To by mnohe vysvetlilo... A vedet, k cemu ho tam donutili...

   Vymazat
  2. Unknown1. prosince 2019 13:06
   A nebo mu dali na stůl k nahlédnutí co vše na něj mají. Inu Centrální inteligence.

   Vymazat
 10. Toto Babišovo jednání se dalo předpokládat už před lety, kdy na nás valil líbivou politiku, ale jeho realizační tým (zejména v EP) prováděl prozápadní protinárodní politiku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Babiš je neustále vydírán. Vzpomeňte si na jeho veletoč po volbách,když chtěl sestavit vládu za účasti SPD. Stačil telefonát od také vydírané Merklové a znova jednal se socany. Tak zv. demokracie je založená na vydírání a korupci - viz Brusel.

   Vymazat
  2. To 13:36
   Nenechte se manipulovat jeho marketingovou strategií "permanentní oběti". Babiš je vydírán a vydíratelný právě kvůli jeho střetu zájmů, a protože jeho zájmem je v první řadě prosperita jeho holdingu a ne státu/národa. Je to snadné.

   Vymazat
 11. Vždyť je to jednoduché. Babiš přece vstoupil do politiky kvůli ochraně zájmů svého holdingu. On nemůže bránit národní zájmy, neboť sám neví jestli je slovák, čech nebo žid (jarmulku z Jeruzaléma má ještě v kapse). Vlastné ani program žádný neměl a nemá, EET je převlečená registrační pokladna od ČSSD a přidání na důchodech, které vlastně není žádným přidáním, neboť jde o původní valorizaci na něm vymohli komunisté. Jediná složka společnosti, které Babiš prospívá jsou státní úředníci. Roste jim plat i moc. Babiš splnil vše co potřeboval. Jeho holding prosperuje a ostatní oligarchové po něm nejdou kvůli zájmům národa či státu, ale kvůli tomu, že je odstrčil od koryta. Zeman pravděpodobně z tohoto licoměrného čobola dostal maximum, ale i on ví, že pokud to půjde Babiš ho podrazí. Zbytek je marketingová práce s naivitou voličů...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13:36...To všechno co jste napsal je sice pravda, nicméně pořád platí,že Babiš je-momentálně- nejhezčí holka z ošklivince...
   Myslím si že je spíš ekonom než státník, Bůh nám buď milostiv.
   Mazanej je jako vopice,těžko rozpoznat co se mu odehrává v hlavě.
   Nezbývá než doufat,že nechce vejít do dějin jako hrobník suverenity ČR.
   Helanov

   Vymazat
  2. Helanov
   Jako hrobník suverenity ČR do dějin nevejde, o to se již postarali jiní přijetím Lisabonské smlouvy a bylo by naivní si myslet, že tomu šlo zabránit. Jestli je Babiš nejhezčí z ošklivince, to si nejsem jist. Pouze vidím, jak se naparuje pýchou jak dobyl svět a přitom je jak prázdný sud od potravinářské chemie, žádná vize, nápad, snaha, pouze snaha se vetřít na palubu Titanicu...

   Vymazat
  3. Supmane, dávám za pravdu Hele. Kupuji jeho jogurty "potravinářskou chemii" a je méně chemická, než ty z dovozu. Současně zajímavá informace padla v TV u Jílkové, kde se přiznaly obch.řetězce, ze zisku na jogurtech 70% ! Tak nehazejte vše na Babiše, zrovna tak jeho podíl na ha polí osetých řepkou je 6-8 % ! Nejsem volič ANO, ale blbce ze mne nedělejte.

   Vymazat
 12. To máte jako s tím Montisanem. Bytostně to tady nesnáší ale co by pro mamon neudělal. Taktéž pan Babiš. Patří mezi velké parazity ale je ješitný a tak si myslel že obere ty menší parazity a oni jsou jako to hovno v trávě, nedáš pozor sklouzne ti po něm noha a zlomíš si jí. Kapitalizmus popisovaly komouši velmi přesně a i předpověděly jeho přerod v imperializmus. Jak řekla jedna krasavice: Je nespravedlivé že jedna země s tak málo obyvateli vlastní tolik nerostného bohatství a proto si tam pro něj musíme dojít. Parazité se nemohou nikdy poučit, protože v jejich genech je zlodějina.

  OdpovědětVymazat
 13. Babise opravdu nemusim uz dlouho.Neverim mu.Ale nechci vymeny vlady za pomoci zdivocelych natlakovych skupin

  OdpovědětVymazat
 14. Ten článek je můj a mimochodem, nepíše se úplně lehce. Ale zase ne tak obtížně. Andrej Babiš se snaží za každou cenu nikoliv ve věcných socioekonomických otázkách, ale otázkách zahraničně ideologických nadbíhat opozici a havlistickým novinářům. Nezastírejme asi to. Stejně ovšem platí, že jeho političtí konkurenti Bartoš či Fiala ho nikdy coby premiéra nahradit nesmějí. Takový je život a taky bychom mohli dopadnout hůře...

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.