Reklama

sobota 28. prosince 2019

Sváteční Wimbledon pražské havlérky

Martin Koller
28. 12. 2019
Při nedávné účasti na vysílání internetových pořadů na Svobodném rádiu Beta Kladno a vojensko-historického Cassus Belli na Slobodnom vysielači Myjava jsem se dopracoval ke zjištění, že současnou českou komediální politickou scénu lze přirovnat k situaci kolem tenisového utkání. Samozřejmě s vydatnou dávkou vánoční silvestrovké nadsázky. Na kurtu se rozcvičuje globální hráč Babiš koučovaný nejen Sorosem a Allbrightovou, ale rovněž Merkelovou a německými bankami. Někdo musí pracovat na udržení německého vysokého životního standardu v době nastávající krize. Budou to samozřejmě především Češi, Poláci, Slováci a další kolonie na východě řízené podle německých zájmů dosazenými guvernéry, či guvernérkami. Babišovi nahrává jako sparingpartner hráč evropské úrovně Mirda Kalousek koučovaný Merkelovou, katolickou církví papeže Františka a sudeťáky. Oba špičkoví hráči si nahrávají v poklidu, protože jsou nad věcí a mají dávno vystaráno. Vědí, že povyk kolem Čapího hnízda a Agrofertu je pouze komedií pro duté hlavy ochotné zdarma blbnout na náměstích v cizím zájmu. Babiše přece živí nikoli zadlužený Agrofert, který mu jako nepatří, ale především jeho chemické fabriky u nás, na Slovensku a jedna aktuálně ztrátová v Německu. Dvojka hlavních herců české politické komediální scény přehlíží ostatní služebné figurky nižších kategorií jako kdysi Brežněv kolchozní celinu, skot a brav. Fiala v zeleno-duhovém tričku, šéf vítězné strany v propagaci nacismu pomníkem v Řeporyjích, sbírá míčky a uctivě nosí Kalouskovi. Přitom sní o tom, že jednou bude moci líbat v kleče ruku Allbrightové, stejně jako Babiš, a nejen zadek Merkelové, případně propocené a probzděné koženky sudeťáku Posseltovi. Umaštěné papíry, kelímky a psí šišky kolem hřiště uklízejí euromarxističtí svazáci dredař antifa Bartoš a zelená duhovka Pekariová. Oba se opájejí nereálnými chimérami o tom, že nahradí svého šéfa Kalouska. Bartoš sní rovněž o tom, že se dostane do Bakalova Aspen Institutu, kde je kolegyně už pevně usazená spolu s Charanzovou, Dlabajovou za ANO, Hamáčkem za ČSSD, exministrem Šedivým za ODS a samozřejmě generálem ve výslužbě Pavlem. V popelnici nalézají Fialou odhozeného modrého ptáka a generála ve výslužbě Pavla, který s lupou v ruce hledá svůj zelený mozek. Bez něj nedokáže domyslet, jak povede z Pobaltí a Ukrajiny strategickou morální a obrannou agresi proti Rusku a ještě k ní přesvědčí české voliče. I on se opájí chimérami, jak s podporou Allbrightové, Bakaly a tabletových makovic získá pozici českého prezidenta ve službách Sorose a Německa. Nevadí, že moudrosti moc nepobral a čest vojáka někde zapomněl v latríně na cestě za korytem. Zato má pěkně zastřižené vousy a dokáže holou rukou zabít králíka, takže by byl vzorový euromarxistický německý prezident a guvernér. Takový historicky Hácha, či aktuálně česká verze Čaputové, kterému nahoře něco chybí a dole něco málo přebývá.

Na lavičce u kurtu sedí levá a pravá ruka ďábla, hlavní Babišovi lokajové. Především Pocheho žák Petříček řídící politiku stále prohnilejšího rodinného podniku se značkou ČSSD, pravý syn svého otce. Spolu s ním čeká na rozkazy šéfa Bundeswehr Metnar. Hlídají Babišovi ručník, župan a čisté spodky. Oba sní o tom, že získají trvalou vedoucí pozici v Aspen Institutu a koryto v Bruselu, případně po vzoru Stropnického, post velvyslance za zásluhy v podlézání Sorosovi, německé EU a Babišovi. Osvědčená cesta ke korytu je plnění protinárodních rozkazů typu podpory afroislámské migrace, nákupu nejméně vhodných vrtulníků, preferencí německé výzbroje, zařazováním naší armády jako kanonenfutru do německého Bundeswehru, v přinejhorším podpisy různých „nezávazných“ smluv. Vedle se nudí král neziskovkářů Pánek. Chce se poptat ligových hráčů, zda mu Allbrightová neposlala nějaký ten miliónek. O svátcích je třeba nakupovat dárky. Peněz je málo, neboť petrodolarové a fondy podporující islamizaci Evropy se rozplývají při financování demokratické války v Jemenu ve jménu saúdské islamistické svobody a lidských práv. Na trávníku kolem kurtů vyhnal vánoční deštík z nor mnoho hlodavců. Z jedné kouká euro-Prouza a z další, vyzdobené nápisem Masarykova dělnická akademie se kření socialistický slouha německých zájmů, bývalý eurokomisař a nejbohatší český důchodce Špidla.

Za plotem organizuje nedostudovaný farář Minář s pomocí několika placených aktivistů a požehnáním bývalého komunistického kádrováka a samozvaného kněze Halíka další komediální nástup tabletových makovic. Vše se děje podle fýrerského principu, dobrovolně, zdarma a nezištně. Opět se má jednat o demonstraci proti Babišovi, která přinese, jako vždy, další voliče-Babišovi. Samozvaný profesor Kohout osahává v tlačenici mladší kluky a povykuje obzvlášť hlasitě. Čeká se jen na Pavla, který se prý přilepil generálským knírem, neznámo mezi kterými půlkami. Večer vyrazí Minář pro pochvalu na Babišovo velitelství v Praze na Chodově a možná i na kus řeči s jeho nahrávačem Mirdou. Halík sní o tom, že s podporou heretika Františka, Sorose a pražské havlérky se stane nejmorálnějším pražským arcibiskupem, či imámem s nekonečnou nabídkou roztoužených chlapeckých zadků. Přitom nezapomíná morálně napadat kardinála Duku za krytí pedofilů v církvi. Od předlistopadového oceněného soudruha bojovníka proti náboženským bludům a lektora VUMLu (Večerní univerzita marxismu leninismu) urazil přes Postupim a Varšavu dlouhou a hlavně morální cestu. Od ministra Metnara dostal nedávno ocenění odbojáře třetího odboje. Asi za pobyt s Havlem na utajeném pracovišti v protialkoholní léčebně. Jeho podobně orientovaného kamaráda Hermana vyznamenal pro změnu šéf Svazu bojovníků za svobodu Vodička. Svůj k svému.

V nedaleké nádražní restauraci stojí u pisoárů, každého pro jiné pohlaví, pseudolevičáci z pražské havlérky soudruh Filip a přítel Hamáček. Řeší problém, kam zmizel socialistický testosteronový býk Onderka, který měl nabrat Babiše na rohy. Zbyla po něm jen nevábná hromada v lihovém domě po večerním posezení se šéfem socialistů a boji s panáky. Oběma bývalým marxistům, současným euromarxistům ujel politický vlak s voliči, když měli hlavy zaražené mezi Babišovými půlkami a podporovali protinárodní politiku euromarxistické německé EU. Filip přemýšlí o tom, jak poletí kontrolovat plantáže ve Vietnamu, zatímco Hamáček o tom, že si dá dalšího panáka, raději dva, než úslužně vyrazí s denním hlášením k Petříčkovi a Pochemu a poté domů za Bakalou do Aspen institutu, mezi své vlastenecké přátele. Každý sní na své úrovni. Soudruha i přítele šmíruje na WC vzrušený zaměstnanec Hamáčkova ministerstva vnitra a pornoherec Jakub Janda, který kontroluje, zda stojí i správných pisoárů, močí v souladu s evropskými hodnotami a neporušují práva třiceti dalších pohlaví.

V kabince za jejich zády se starosta Řeporyjí přehrabuje v přetékající míse, kterou vrchovatě naplnil a snaží se uplácat tvárnice na stavbu pomníku SS vlasovců v Řeporyjích. Slastně mlaská a hlasitě vypouští větry do taktu písní „Deutschland Deutschland über Alles, Horst Wessel Lied“ a „Óda na radost.“ Přitom sní o přetékajícím politickém korytu, minimálně v euromarxistickém německém Bruselu. Považuje se za velkého politika a geniálního mediálního manipulátora, protože tvoří kromě historicky zastydlého nadávání na neexistující komunistickou hrozbu, aktuálně jediné viditelné téma současné ODS, podlézání Německu stupidními útoky na Rusko. Svými sprostými, arogantními a nemorálními komediemi si koryto u Allbrightové, Merkelové a Fialy jistě vyslouží. Na dveře kabinky netrpělivě buší vládní zmocněnkyně Babišova úřadu vlády, árijsky stepilá atletická blondýna Eugenie Číhalová s modrýma očima v oduševnělé tváři. I ona si chce šplhnout u sudeťáků a kryptonacistů v Berlíně a v německém Bruselu. Číhalová se cítí ohrožena atomovým Hřibem a garážovým Kolářem. Ti se výrazně zviditelnili v podlézání Berlínu útokem na pomník maršála Koněva a tím i památku 148 000 sovětských voják, kteří osvobodili v roce 1945 Československo a zastavili tím nacistický protislovanský teror a holocaust. Babiš se totiž chystá pod záminkou investic zadlužit výrazně naši republiku u německých bank, samozřejmě nezištně. Tím posílí koloniální závislost na Německu, sníží možnost odchodu z německé EU a posílí propojení naší armády s Bundeswehrem. Proto chce Číhalová na demonstraci podpory politiky Babišovy germanizace naší republiky vyrobit několik tvárnic, případně hnědý věnec, páchnoucí jak Hitlerovy spodky. Ten na oslavu hrdinů SS, kteří s nasazením života bojovali v Osvětimi i jiných rekreačních střediscích proti židákům, cigánům a slovanské verbeži, éj, čo to táram, komunistům. Z tohoto hlediska je ilustrativní, že v Bundeswehru, stejně jako v celém Německu se v souladu se zákonem nehajluje a nemalují svastiky. Nicméně se dodržují nacistické vojenské rituály a pějí na oslavách nacistické písně. Intelektuálové z pražské havlérky typu starosty z Řeporyjí se patrně domnívají, že nacisti, kteří v Německu veřejně nehajlují a nemalují svastik, stejně jako ti, kteří to na Ukrajině a v Pobaltí provádějí veřejně, jsou zamilovaní do Židů. Starý Jehova je údajně jediný bůh, který má smysl pro humor. Místy evidentně dost cynický a namyšlené hlupáky trestá slepotou.

V nedaleké restauraci sedí pospávající kníža se sudeťákem Posseltem. Dávají si osmý chod vepřových a hovězích uzenin a paštik vyrobených v Agrofertu z vodňanských kuřat vypěstovaných v Polsku. Vše za peníze získané komedií kolem likvidace vepřína v Letech. Díky vydatnému podílu americké sóji jsou pochutiny nadýmavé, takže Posselt sedící na dvou židlích si povoluje vůdcovské koženky číslo osmdesát. Na stůl nosí euromarxistická sudeťačka Válková s bydlištěm v Passau a Herman, vlastenecký a morální milovník sudeťáků a mladých chlapců, oba státní zaměstnanci a bojovníci za lidská práva Babišova úřadu vlády. Upocený euromarxista Dolejš z KSČM prohání u vchodu automaty. Ministr Plaga chystá v koutě stolu posilování inkluze a výrazné zjednodušení školních osnov. Hloupost budoucích českých generací je zaručena a se stane normou na úrovni afroislámských pasáků koz. K tomu jim pěje Kocáb o tom, jak jsme kdysi žili v nenormálním Absurdistánu. Povykem probuzený kníža si s Posseltem připíjí japonským pivem z Plzně, francouzskou pitnou vodou z Prahy a dobře baví blbostí nemalé části mladé české generace. Céska Trottl, dóbra Trottl. Volají Merkelové, že další nástup tabletových makovic v euromarxistické německé kolonii východní Afrika-Česko ve prospěch koloniální germanizace se vydařil. Domů vyrazí v německém autě z Boleslavi, nebo v korejském z Nošovic. Ja, ja, zeme céska, dómof muj.

V protinárodní ČT placené z našich daní a na Seznamu připravují reportáže na oslavu Wimbledonu 2019 pražské havlérky jako dalšího vítězství svobody, demokracie, rasového multikulturalismu, globální sexuální revoluce, vlády menšin a politicky korektní pravdy a lásky. Zdůrazňují, že se máme skvěle a čekají nás ještě skvělejší zítřky v německé EU. Mají sice problém odlišit od sebe euromarxistické partaje pražské havlérky (ANO, ODS, ČSSD, TOP 09, KDU-ČSL, STAN, Piráti, KSČM). Ty jsou díky svému vedení a zastoupení ve sněmovně a senátu, o europarlamentu ani nemluvě, jedna jako druhá protinárodními slouhovskými rodinnými podniky cizáckých zájmů. Nicméně, to nevadí, národ za třicet let dostatečně zblbl. Stádo pubescentních tabletových makovic, zkráceně „tableti“ propuká v neutuchající jásot. Proč se učit, když můžeme demonstrovat! Volají po nahrazení Babiše jeho hlavním lokajem Petříčkem. Ilustrativní doklad jejich pronikavé inteligence i faktu, že inkluze podporovaná dlouholetou mediální masáží, a pokud možno drogami, opravdu zabírá. Stádem vzájemně zdivočelí „tableti“ mávají zelenými kartami s fotkami Gréty. S orgastickými posunky doprovázenými téměř opičími skřeky poblázněných, či nafetovaných euro- mužen připomínajícími africké křepčení kolem ohně se každý ze stáda cítí osobností. Oslavují svoji cestu do německého euromarxistického otroctví v rámci německé východní Afriky-Česko.

10 komentářů :

 1. Přesně tak,... a kdo je proti obsahu článku ať se vyjádří, jak z kola ven, ale nezoufejte, tato sračka začala v r.1789 a jede dál na celém světě na plný pecky

  OdpovědětVymazat
 2. Jak z toho ven? NEJSOU LIDI...
  Žiju na malém městě, kde se všichni po generace znají. Kdyby měli lidé hlasovat o znárodnění místní pobočky německé firmy, zastupitelstvo komplet a většina zaměstanců bude proti. Nezajímají je české národní zájmy, budoucnost mšsta, budoucnost vlastních dětí, ale jen PRACHY. Prachy na nové auto, na dovolenou v Itálii, na lepší sekačku, než má soused, na lepší oblečení než má... atd. Prachy, prachy, prachy. Ale kvákat v hospodě, jak to všichni dělají blbě, na to jsou přeborníci. Když se jich zeptáte,jak je to správně, každý mele něco jiného. K volbám jich polovina nepřijde a druhá zvolí stávající spektátkl.
  Jak pravil major Terazky: "Čo s takými voličmi? Vymenit ich..."

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ČT a ČR , školství a celý demoblok úsilovně pracují na přežkolení mladých. " Přesvěč dvě generace a získáš celý stát!" Bohužel tomu napomohl i parlament, který schválil rozkrádání a podvratnou činnost ČT!

   Vymazat
  2. OK- http://www.protiproud.cz/politika/2258-milos-zeman-je-to-sileny-plan-inkluze-jako-drsny-vzkaz-statu-rodicum-vase-deti-nejsou-vase-manipulace-s-pruzkumy-ve-jmenu-cesty-norskym-smerem-ministryne-skolstvi-jako-socialni-mengele.htm

   Vymazat
  3. tak a dost jak dlouho ještě budete brečet na internetu ? Každý si v hlavě proberte co konkretne děláte prospěšného aby se to tady zlepšovalo?

   Vymazat
 3. Skvěle to pan Koller napsal humornou formou všichni proti Čeští lokajové v jedné žumpě. Nejhorší že to je k pláči co se děje.

  OdpovědětVymazat
 4. „Toto jsou „evropské hodnoty“ podle „pokrokového“ Západu.“ Fiala pobouřil sociální sítě kontroverzním obrázkem.

  https://cz.sputniknews.com/svet/2019122811177782--toto-jsou-evropske-hodnoty-podle-pokrokoveho-zapadu-fiala-pobouril-socialni-site-kontroverznim/

  OdpovědětVymazat
 5. Kolere, chlastat se muže, ale s mírou. Ten tvuj blábol , kde zamícháš naprosto vše rum, pivo, vino.... nedivím se tvé kocovině!

  Jinak, ŘEPORYJE ver. rusko 10 : 0,
  Dobře to těm putinovcum řekl pan Novotný, ještě dnes se z toho ruský mužik nemuže vzpamatovat a nějaký bezvýznamný politik Kosačov zuří jak Tasmánský čert, moc dobře.Rusko si dnes musí uvědomit, že ve světě nehraje první housle, ale až nějaké 10.
  Pana Petříčka si už vubec neber do hub.. ust,ten dělá naši politiku velice dobře, je pravda, že na rusa z vysoka ser.. a to vám proruským lokajum vadí nejvíce!

  OdpovědětVymazat
 6. Bože Kollere, pořád stejný popleta. Máš to všechno v palici pomíchaný. Uvědom si že to co se děje tady a teď je pouze umění možného. Aby se tady změnilo něco k lepšímu, to bychom museli padnout do sféry RF a Číny a to je běh na dlouhou trať. Mají dost starostí sami se sebou a nějaké problémy v EU je pod jejich rozlišovací schopnost. Čekají až to tady vyhnije. Posrali jsme si to sami a teď si budeme stěžovat na jiné, ktaří nám mezitím začali vládnout. Typicky česká povaha. Já ne to ti druzí ... Kolikrát už se tato situace opakovala...???

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lidstvo je nepoučitelné a vyvíjí se ve spirále-chvíli nahoře a potom zase zpátky dolů
   http://pravdive.eu/page/278/8-a-pol-minutovy-zostrih-z-28-minutoveho-excelentneho-prejavu-ministra-salviniho
   http://pravdive.eu/news/145571/evropska-unie-je-skudcem-parazitem-vrahem-a-rakovinou-evropy-pokud-chceme-aby-evropa-prezila-musime-zrusit-totalitni-neomarxistickou-instituci-s-nazvem-evropska-unie

   Vymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.