Reklama

čtvrtek 19. prosince 2019

Trump hovořil o pokusu o státní převrat

19. 12. 2019     lenta
Prezident USA Donald Trump nazval konání FBI pokusem o státní převrat. Oznámila to internetová stránka Bílého domu na Twitteru. "Je to hanba. (...) Něco takového se nesmí stát jinému prezidentovi", prohlásil prezident. Podle jeho vyjádření svědčí vyšetřování FBI o pokusu svrhnout nynější americkou vládu. Trump dodal, že všichni zúčastnění byli dopadeni.


Americký lídr zdůraznil, že netrpělivě čeká na výsledky vyšetřování legitimity metod, které FBI používala při shromažďování údajů o štábu Trumpa. Probíhá od května letošního roku. Sám prezident prohlásil, že výsledky budou "zanedlouho" předloženy.

Jedná se o sledování Trumpa a jeho okolí americkými zvláštní službami před volbami v roce 2016 a po nich. 9. prosince Ministerstvo spravedlnosti USA opublikovalo zprávu, v níž se tvrdí, že v jednání FBI nebyla politická předpojatost. Rovněž se zdůrazňuje, že pracovníci rozvědky spáchali řadu porušení v době získání příkazu: agenti 17 krát uvedli v dokumentech nesprávnou informaci.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

10 komentářů :

 1. Jo mají v tom prsty ty co si říkají „demokraté" ve skutečnosti diktátoři jak vyšití. Je to samé jak u nás o co se pokoušel ten nýmand láska proti Zemanovi. A milion úchylek proti Babišovi.

  OdpovědětSmazat
 2. A to se tvrdí, že v USA nemůže být barevná revoluce, protože tam nemají velvysranectví USA !!

  OdpovědětSmazat
 3. Když vidím tu starou krůtu Pelossi, a vedle stojící ještě větší krůty, tak se mi chce b lejt. Všichni vědí, že lžou, ale tváří se, že mluví pravdu. Doufám, že s nim Doník zatočí.

  OdpovědětSmazat
 4. Je to tramp ( piš jak slyšíš je v češtině zásadní poučka) Každej tady ví co je tramp i Tramp

  OdpovědětSmazat
 5. Pro 7:34 majdan byl připravován i v SSA na Trumpa....
  Prezident Trump a DOJ se chystají udělat historii odhalením kriminálního kartelu, který vládl Americe po celá desetiletí. https://beforeitsnews.com/survival/2019/10/alert-antifa-puppetmasters-to-engineer-patriot-slaughter-of-leftists-to-spark-violent-uprising-2743144.html

  Antifa se „připravuje“ na událost chaosu vytvořenou technikou, podle několika očitých svědků o aktivitách Antifa na veřejných událostech, jako jsou Trump rally. Toto se kryje se zrychlenými běžnými mediálními výzvami, aby byl Trump odstraněn z moci nebo zatčen, spolu s výbuchem v zprávách , který vyžaduje, aby byl Trump svraštěn, mučen a / nebo popraven. Tato „jiskřivá“ událost bude pravděpodobně sestávat z masivní představené (divadelní) falešné vlajky, kdy se pracovníci Antifa na vysoké úrovni oblékají jako příznivci patriotských trumpů a zabijí velké množství protestujících z Antify, aby bylo zajištěno, že kamery CNN zachytí událost a veškerou její krev a krev. Trump bude obviňován z masové smrti a událost bude využita zrádnými falešnými zpravodajskými médii, aby současně požadovala zatčení nebo odstranění Trumpa a okamžité zrušení ústavy Spojených států a jeho druhého dodatku.

  V průběhu tohoto procesu budou globalizační finanční operátoři vést válku výprodeje americké měny a amerického dluhu v zoufalé snaze o zhroucení amerického bankovního systému a obětovat newyorské banky jako nevyhnutelné oběti ve válce, aby odstranili Trumpa udrželi globalizovanou kontrolu nejen ve Spojených státech, ale ve všech zemích nyní čelí populistickému povstání.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ad 7:34 a 21:38 - výborný a podnětný koment, napsaný velice výstižně! Domnívám se však, že cesta kompromisu již neexistuje, poněvadž ve velmi důležité politické hře jde o výraznou změnu v globálním vlivu, následkem aktivit RF, Číny, Indie. Od II. svět. války si USA zajišťovaly hegemonní světové postavení pomocí cca 30 intervencí a přivykly mu. O toto postavení přicházejí. Jak na tom budou, v této globální přetahované naše národní zájmy, bude záležet na ujednání Ruska a USA.

   Smazat
 6. Agenti 17x lhali nebo uvedli něco omylem nesprávně v svých dokumentech" - že by se 17x spletli nebo v tom měli bordel je asi možné vyloučit. Bohužel nelze vyloučit, že by až 17x lhali. Jak se ta služba jmenuje? Federální dehonestační úřad nebo Nájemná mafiánská služba? Určitě o její služby bude ve světě bank a vojensko-průmyslového komplexu velký zájem. :)

  OdpovědětSmazat
 7. Zapad byl chytrejsi ze skryval do 1989 svoji ideologii ,predstiranim a skryvanim fasismu a vladu korporaci,aby ohlupovani a duverivi lide nechteli socialismus.Pomahal jim v tom tolerance a zbozi na ktere kladli velky duraz..Zatimco fanatismus opadl v Rusku ..Vzteklina se vymrstila a zacal besnit tim vice na svet a rozsirila a zintenzivnela ,kdyz meli vidiny /jako treba Hitler/,na ovladnuti sveta..Kdyz jim teroristi zavrazdili velvyslance v Kabulu a jinde a americany ve stovkach obeti, vsude na svete, meli se spojit s Ruskem. Ale to jim vzteklina fanatismu nedovoli a tak cpali miliardy teoristum Talibanu Al Qaeda. Mimo zlociny o kterych kazdej vi ,dodavali stovky miliard penez zlata a zbrani /podobne jako svym CIA teroristum ,banderovcum,k napadani socialistickych statu v 50.letech ,kteri meli jediny smysl zivota , vrazdit, masakrovat a nicit/,ale dnes pribrali dalsi fanatiky ochotne k vsemu, sprezence fanatickeho islamu a jejich velmi mocne fanatiky tez v Pakistanu ,zastoupene hojne v tajnych organizacich a vlade /jako v USA a Brit. napr./a kteri byli na plne strane teroristu . Bin Laden pozadoval nejem miliardy na utoky ty dostaval predevsim od USA i na /na 9/11 samozrejme !!!,zadnymu clenu elity se nic nestalo a obetovat spoluobcany je samozrejmost pro jejich spinave cile../ ale navic jeste pozadoval vyrobu malych ,kufrikovych nuklearnich bomb /tez chemickych a biologickych /, vhodnych propasovat do Evropy a USA za ucelem provadeni teroristickych utoku vsude. Takze zniceni celeho velkeho mesta s obcany rodinami a detmi ,by nebyl problem a myslite si ze to fanatiky vladnich elit zapadu NATO ,CIA,NSA,Pentagonu atd. zastavilo ?
  Pribrali si ty !!fanaticke islamisty /taky hlavne na nas/,udelali z nich nadrazene Supremacisty vsech lidskych a prav aby znicili pravo aspon na zivot nam vsem. Podobne jako Hitler zfanatizoval germany a dalsi narody, jako pouzival ke svym cilum polaky, rumuny, litevce , lotyse, ukrajince finy ,svedy ,brity,francouze,spanely,italy, ,ame-ricany,casto ve velkych mnozstvich a vladni a bankovni kartely nesetrily miliardami na nej. I tam se zase zapad prozradil..Dokonce tvrdi ted ze jsou teroristi vedci, inzenyri , lekari a vsechno Uber Alles a ze bojuji za demokracii ,svobodu, mir ze jsou proti terorismu vsema deseti !!!..Proto musi byt dovazeni v milionech vsude do celeho sveta i do vlastnich statu za opet stejnymi ucely...
  Potaceji se od zlocinu ke zlocinu a zadna pravda nebo fakta je nezastavi..
  Dale feminismus a feministky asi stovky druhu a podruhu nemaji nikomu co nabidnout,jsou tupe neschopne cehokoliv a navic nemaji zajem pomoci zenam. To je podraz,ale nikdo jim neveri .Proto potrebuji podruhy ,Islamske fasisty a rezniky ,dale vytvorili neco jako jatka v EU aby ti za ne delali spinavou ,krvavou a bestialni "praci" na nas. Pouze kvici ze zadu a produciruji se hystericky na verejnosti se zvasty plnymi odpornych lzi a predstirani a vykradaji vsude.
  Nezajima ani nemaji schopnost neco zjistit ,jsou plne psychopaticke nenavisti vuci svetu a vymysleji si ze jim kazdy ublizuje..Jsou Parasity a podrezavaji si vetev. Pres jeceni o jejich sile a moci rovnosti a rovnopravnosti , ani je nenapadne napr. si vytvorit svoje jednotky v armade. Kdyz jim tam muzi tak skodi..
  Nemohou ani nezmohou nic nez rozvracet..

  OdpovědětSmazat
 8. Jeden priklad z tramtarie. Mimo Bali take, byl dovezen terorista a pachal zlociny a zadnej soud nesmel zlocince zavrit do vezeni,protoze byl pod tajnou ochranou, aby vyplnil ukoly pro ktere byl privezen..Dostal temer ihned licenci na drzeni pistole a samopalu /zbrane si take poridil/,,taky licenci aby dohlizel na nas abychom nepachali teoristicke zlociny /protoze udajne nic jineho neumime a nedelame/.!! Nikdo se ovsem neodvazil zeptat na co?? U soudcu byl velmi obliben..A popularni. Na informace o zlocinech teroristy z celeho sveta, mistni vlady a organizace reagovali tak ,ze znovu potvrzovali ze je radny obcan a Islamista..Az si vzal pusku a drzel 18 rukojmi v kavarne. Jinymi slovy export islamskeho terorismu take do Australie.. Ani potom nebylo mozne pro policejni snajpery teroristu zastrelit. PROTOZE BY TO BYLA VRAZDA .A dostali by trest vezeni.. A tak dva lide uz nejsou mezi nami. Drzel pomoci policie rukojmi velmi dlouho aby se mohla provadet zuriva propaganda na nas o silenem fanatickem zlocinci..To je dnes velmi dulezite ustanovit v nasem vedomi jistotu okupace fanatiky Islamu..
  Mezi tim byla z druhe strany v NSW policii rychle povysovana feministka Burn, ktera mela za ukol policii rozvratit ,coz se zdarilo. Zacala provadet spehovani na policisty i s rodinami a to byl pro ne sok. Sok pro spehy /na nas/, kteri obratem utrpeli to same..
  Nicmene zneutralizovani policie a totalni rozvrat se plne zdaril. Terorista mel tak uspech a hystreii medii zajistene tez..To se stalo nekolik let zpatky pred vanocemi. Zminena feministka mela absolutni moc a kdo se pred ni neplazil byl odstranen. Vyznacovala se zurivou nenavisti vuci vsemu a mela totalni podporu od Elity.

  OdpovědětSmazat
 9. Uz v roce 1972 svrhla USA a CIA normalni vladu v Australii ,/zadny pouze ovlivnovani /, ktera vladla PRO SVE OBCANY to je dnes a vzdy byl zlocin..

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.