Reklama

sobota 14. prosince 2019

V Británii volby nedopadly. Co fčil?

David Dvořák
14.12.2019 Zvědavec
Hřejivé paprsky láskyplného EU sluníčka a zbožná EU přání se v Británii srazily s realitou. Bude zajímavé sledovat, co se nyní bude dít.


Nejvíc práce z našeho vyváženého a objektivního mainstreamu bude mít dezinformační středisko zvané ČT. Přeci jenom, pracuje za naše proti nám, takže lze očekávat zvýšené úsilí. Po debaklu s adorací "skoro jisté" prezidentky Clintonové, po vysvětlování, že hlasování o Brexitu bylo zmanipulované neuvědomělými venkovany a důchodci, kteří sedli na lep Putinovi, tady máme další debakl. A co čert nechce - musí opustit teorii o zamlčování faktů a manipulaci o Brexitu, protože před volbami bylo času habaděj, kdy zaznělo z obou táborů snad vše.

Jedna z cest je tzv. vaporizace - tedy okamžitě přestat informovat o nějakých volbách v Británii, protože o čem se nepíše a nemluví ... to se přeci podle sluníček nestalo. A zdroje, které by snad špitly nepříjemnou pravdu okamžitě označit za pro-kremelské, konspirativní, řízené Putinovou a čínskou úderkou. Tady bude nutná spolupráce s pornohercem Jandou, placeným taky za naše proti nám.

Další cesta je bagatelizace a důraz na důležitější témata - např. diskuze nad výběrem kabelky prezidentského sluníčka u sousedů.

Ale už jsem zaregistroval i další cestu - že prý, kdyby bylo místo voleb druhé referendum, tak by žádný Brexit nebyl. Co na to říct ....

Je možné očekávat cokoliv, jenom ne prozření sluníček. Nelze očekávat přiznání pravdy, že EU elity a mainstream jsou odtrženy od reality, nehájí zájmy většiny, ale většinu chtějí převychovat k obrazu svému. Stejně jako komunisti. To je důvod, proč věci nefungují a nadále fungovat nebudou. Pro kavárnu je např. nepředstavitelné, že se Boris Johnson, v době londýnského starostování, převlékl za bezdomovce a bez ochranky pobýval pár dní mezi těmi nejubožejšími, aby zjistil, jaký je tam stav věcí ... ale to jen taková zajímavá drobnost. Kavárna by stejný problém vyřešila excelovou tabulkou s perfektní power-pointovou prezentací ... samozřejmě za přemrštěné peníze z dotace EU a poklepávali by si po ramenou, jak to krásně zvládli vyřešit. Prostě namyšlená, od reality odtržená paka.

Ač se to nezdá, Bůh se svým časem by mohl být na straně zdravého rozumu - nabubřelost a odtrženost elit v kombinaci s neschopností a hloupostí dává jistotu brzkého konce.


23 komentářů :

 1. Včil se zřejmě zjistí, že je ten Johnson ruský agent, pedofil nebo rasista, protože ve školce nechtěl půjčit auto Afroangličanovi a pod.. Možností je nepočítaně a praxe letitá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nakonec se zjistí, že za to mohou vrahové Skripala nebo Vladimir Vladimirovič sám - nebo i celý ruský národ??? Jako v tom vtipu s "otěhotněním madam Clinton" - Mohl za to V.V. anebo celý ruský národ???

   Smazat
 2. Podle dostupných informací v Británii zřejmě převládl názor, že bez EU bude Britům lépe než s ní. Právě Labour party byla kdesi na pomezí mezi podporou a nepodporou EU a nevyplatilo se jí to. Konzervativci byli v této otázce zcela čitelní. Jasně podporovali brexit! Proto v těchto volbách přesvědčivě zvítězili. Jak prosté, Watsone.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jawohl, ano, jak říkáme my západní Slované...Tak je to správně,jak by pravil dr.Hácha: Napřed německy,pak česky.

   Smazat
 3. Jsem rád že to tak dopadlo čím dřív se eu rozpadne tím lépe.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím, prodlužování nejistoty nikam nevedlo. Co bude následovat uvidíme. V horším případě, nám to uspíší příchod krize a ještě větší zabetonování molocha EU. V tom lepšim připadě se najde nové řečiště a po mirné kolizi se znovu rozproudí nejen obchod, finance, produkce a možná i sebereflexe v EU. Držim palce druhé variantě.

   Smazat
  2. noname Souhlas ale bohužel krize bude strašná pro ČR nebo tu jsou jen montovny na auta.

   Smazat
 4. "většinu chtějí převychovat k obrazu svému. Stejně jako komunisti." To sedí. Bohumír Šmeral uzavřel svůj projev na ustavujícím sjezdu KSČ 21.5.1921 slovy: "Jsme více než politická strana! Spolu s novými poměry chceme vytvořit i nové lidi.". Opravdu to ty elity opráskly od staré komunistické gardy, nebo je to kouzlo nechtěného?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. danny Jenomže komunisté to mysleli s lidmi dobře slušný život pro každého. Jak to myslí bruselský šmejdi je jasné výměna obyvatel to by se opravdu za socialismu nestalo. Největší zhovadilosti dokáže jen ta západní pakáž v honbě za ziskem.

   Smazat
  2. Ironie dějin: právě Šmeral vytýkal TGM a zvláště Benešovi - Rozbíjíte Rakousko a vedete národ do katastrofy. Jak překrásně monarchistické a habsbursky loyální...A pak Voskovec zpíval Toto po té válce špatně dopadlo,Rakousko se rozpadlo...

   Smazat
 5. Fiala odpověděl kritikům czexitu: Vystoupení z Evropské unie je výhodné. Potvrzují to fakta:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2019121311104587-fiala-odpovedel-kritikum-czexitu-vystoupeni-z-evropske-unie-je-vyhodne-potvrzuji-to-fakta/

  OdpovědětSmazat
 6. Johnson slíbil, že dostane Velkou Británii z EU do 31. ledna:

  https://cz.sputniknews.com/politika/2019121311099790-johnson-slibil-ze-dostane-velkou-britanii-z-eu-do-31-ledna/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Příliv peněz se zeslabí. Brusel se začne rozpadat.Jen houšť a větší kapky-rychlost.Čím dřív, tím líp nejen pro Evropany ale pro celý svět!

   Smazat
  2. 11:12 Přesně tak souhlas moje řeč.

   Smazat
 7. No, fajn. Pokud chceme rozpad EU, tak asi bylo rozumné už nyní se pomalu na tento proces připravovat. Je tudíž nezbytné přestat pouze vykřikovat, jak by to bylo fajn a zapnout mozek. Máme sice výhodu vlastní měny (to je hlavní důvod, proč nás chce např. TOP 09 této přednosti zbavit a tak nás nacpat ještě hlouběji do EU), ale i tak musíme začít diskutovat rizika tohoto (díky Bohu) asi nezvratného procesu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já bych ten rozpad toho ďábelského monstra, té tzv. "eu" tak strašně neviděl; "byli jsme před tzv. "eu", budeme i po ní! Vystoupením z tohoto monstra ještě před jeho rozpadem můžeme jen získat!

   Smazat
 8. Konkurence USA musí být zničena!

  OdpovědětSmazat
 9. "Politbyro" v Bruselu už se klepe hrůzou, že bude někdo chtít vyvozovat odpovědnost za Brexit, protože sám od sebe nevznikl a kdo za to může v EU? Se sovětským Havlem na věčné časy a nikdy jinak a všichni setrváme v nerozborné jednotě s láskou a pravdou!!

  OdpovědětSmazat
 10. https://www.facebook.com/vaclavklausml/photos/a.278065645858001/1082431338754757/?type=3&theater

  Volný překlad dopisu V.Klause ml.:
  Vážený pane předsedo vlády

  Dovolte mi, abych vám upřímně poblahopřál k včerejšímu velkému volebnímu vítězství. Já osobně, moje politická strana a všichni lidé milující svobodu v naší zemi dnes slaví tento pozoruhodný úspěch britské konzervativní strany. Je to silné povzbuzení pro všechny z nás, kteří věří v národní stát, svrchovanost a svobodu, která jsou v dnešní Evropě tak silně ohroženy.
  Přejeme Vám a vaší zemi úspěšné dokončení procesu BREXIT. Doufáme také, že váš příklad bude obecně stimulovat i nezbytné změny v EU. Do budoucna vidíme naši zemi jako pevného a stabilního spojence a partnera suverénní a prosperující Velké Británie.

  S úctou V.Klaus

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No vidět ve VB spojence mi přijde politicky naivní. Koho kdy VB v Evropě nepodrazila? Sorry jako, ale vždyť je to darebácký stát.

   Smazat
 11. Jak mile se někdo hlásí ke kapitalizmu vím že to je genetický parazit a to nemá z pokrokem lidstva nic společného. Pokud tohle nepochopí většina lidí tak k žádné změně nedojde. Nebo si myslíte že jde reformovat kapitalizmus?

  OdpovědětSmazat
 12. 18:15!
  Všechny ISMY jsou nereformovatelné a nelidské, protože mají v rodném listu parazitování jelit na gojimech. Pojmy kapitalismus a komunismus formalizoval a obsahově vymezil žid Karel Marx (od 9-ti let vychovávaný rabínem) a jeho indoktrinace se rozšířila do světa jako kalná voda. V 18-tém století v období řemeslných dílen a manufaktur žili a pracovali v dílně v soudržnosti mistr, tovaryši, učni a nechápali, že existuje nějaké vykořisťování. V 19-tém století použili mistři cechů a vlastníci manufaktur část odměn za práci tovaryšů jako kapitál do modernizace výroby a tuto modernizaci si přivlastnili. A v tomto okamžiku zasáhl Marx a hodil do výrobní kooperace komunistické vidle. Tím způsobil rozkol mezi dvěma základními články výrobních sil (rukama dělíků a hlavami kapitalistů). A ti místo dohody o spolupráci a sociálním smíru (spravedlivé participaci na výsledcích výrobních aktivit) začali třídní boj do statků a hrdel. Důsledek??
  1) nedostatek kapitálu na rozvoj firem a tím nutnost podřídít se židoúžeře
  2) nedostatek financí na mzdy dělníků a tím jejich chudoba až žebrota a čerpání úžery na holý život

  Obě skupiny (třídy) se tak dostaly pod ekonomický vliv židobankéřů, kteří správným časováním a úrokováním dluhů dodnes ovládají všechny výrobce (kapitalisty i dělníky). Aby rozdělili a panovali vytvořili bankstleři sociální rozdíly a nové třídy (střední, spodní a nuzná). Dokonalejší je pouze kastovní systém Indie, který je dotažen až do sociálních tabu a kasty jsou navěky (narodil ses jako bezdomovec - jako bezdomovec i zdechneš). No a to je to co chtějí v rozesrané juesej, VB, EU a jižní emerice zavés páníškové (říkají tomu eufeministicky NWO navždy). Ještě štěstí, že jsou tak stupidně hloupí a svůj vliv prosazují podvody (každý podvod jednou vyplave nahoru a bude vidět, cítit a nasírat).

  OdpovědětSmazat
 13. Zatím máme čas si zaflirtovat na téma " izmy ". Když tak koukám na hořící Australii s rekordní teplotou a varováním, jak pro Sydney vysychá přehrada (zdroj pitné vody), tak si myslím, že nás čekají vážnější témata. Dnes se chováme jako děti.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.