Reklama

středa 18. prosince 2019

V pátek odejde trestní oznámení na starostu Řeporyjí

Pavel Vyšpulřiť Novotný - starosta Řeporyj
Jiří Vyvadil
18.12.2019  VašeVěc
Česko se noří do čím dál zběsilejší nepřátelské atmosféry proti Rusku a Číně. Míra nenávisti, hrubosti a naplňování znaků přečinu výtržnictví podle § 358 odst 1, 2, přečinu Podněcování k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod podle § 356 odst1, 3 trestního zákoníku, zvlášť závažného zločinu Podněcování útočné války podle § 407 odst. 1, 2 trestního zákoníku, přečinu Popírání, zpochybňování, schvalování a ospravedlňování genocidia podle § 405 trestního zákoníku překročila již všechnu myslitelnou mez a setkává se s hlubokým odporem většiny slušných lidí v České republice, zatímco je chválena a podporována privilegovanými kulturními i politickými skupinami, jež mají široký přístup k médiím, ale jejichž politická podpora ve společnosti je prakticky mizivá.
Atmosféra hnusu šířená těmito skupinkami, která zůstává bez potrestání, narušuje elementární zásady právního státu a vytváří dojem, že některým osobám je vše dovoleno a jsou postaveni nad zákon.

Zcela neoddiskutovatelnou odpovědnost za tento stav nesou státní zástupci a policie, kteří jsou schopni ostře stíhat kupříkladu kritiku práva šaría, které je nepochybně v rozporu s normami civilizované společnosti, ale bez reakce zůstávají zachovány nejhrubší útoky na Rusko, s nímž nás váže smlouva o přátelství a spolupráci podepsaná svého času i naším prezidentem Havlem, stejně jako na Čínu, se kterou nás váže strategické přátelství.

Tyto útoky jsou naprosto nemyslitelné v ostatních zemích EU, stejně jako by byly v této tvrdé poloze nepřijatelné i z úst například prezidenta Donalda Trumpa.

Veřejná atmosféra v České republice představuje v tomto ohledu odpudivou stoku a vyřazuje nás díky těmto malým, ale privilegovaným skupinkám z řad civilizovaných národů.

102 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 2. Podporuji. A jsem rád, že když to někdo umí udělat, tedy to udělá. Děkuji. Jindřich K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Připojuji se k poděkování. Sice si myslím, že české soudy nebudou mít dost odvahy, aby konaly, ale i pokus je dobrý.

   Smazat
  2. I když jsem skeptický a nevěřím, že se tím budou zabývat, popřípadě bude výsledek šetření "00" tak klobouk dolů.
   Tohle jsou konečně činy, ne jen slova.

   Smazat
  3. Jak někdo může v tomto státě vystupovat s tvrzením, že někoho pověsí Ondráčka, Lavrova atp. Zajímalo by mě co by naše soudy činily v případě stejného tvrzení na Havla, Merklovou? Začínám mít strach v tomto bordelu zvaném právní demokratický stát, nebo fašismus? ?????????????????

   Smazat
  4. KDYŽ TO VŠE SI PROČÍTÁM, TAK KDY JÁ SAMA SI UVĚDOMUJI, ŽE 14 LET SE DOMÁHÁM V TÉTO ZEMI POMOCI ZASTAVIT VELKÉ ZLODĚJSTVO A PODVODY PÁCHANÉ NA NÁS STARÝCH OBČANECH A PŘEDSTAVTE SI NA TY MOJE STÍŽNOSTI ANI NIKDO NEREAGUJE. MŮŽE MNĚ NĚKDO ŘÍCÍ, KDE A V JAKÉM STÁTĚ TO ŽIJEME, KDYŽ ZDE NEEXISTUJE ŽÁDNÁ INSTITUCE, KTERÁ BY TO MĚLA ŘEŠIT, KDYŽ ANI POLICIE NEREAGUJE. DNEŠNÍ POLITIKY MÁM JEN ZA NEFACHČENKA A TAK ZA SEDĚNÍ V POSLANECKÉ SNĚMOVNĚ MAJÍ DOBŘE ZAPLACENO A LEVNĚ SE NAJÍ. OZVE SE NĚKDO A POMŮŽE STARÉ PANÍ V 85 LETECH??ZA CELOŽIVOTNÍ PRÁCI, JSEM SI KONEC MÉHO ŽIVOTA NEPŘEDSTAVOVALA SLZY A JEN SLZY.

   Smazat
 3. Kdo vi , jestli by mu tu prdelku Mirka Nemcova vylizala......nebo z nej uz taky bleje ? No jo, ale voni sou stejny...... voba ODS..sou to holt modri ptaci

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já myslím, že takové bodlo s rozběhem by udělalo své.

   Smazat
  2. Prý ODS změní logo, místo ptáka budou mít tohleto. To jim tutově pomůže.

   Smazat
  3. To je jen doplnění loga ODS. Ten pták patří do prdele. Obrazně i v tom prverzně sadistickém bordelu s názvem ODS.

   Smazat
 4. Postrádám § 403

  Založení, podpora a propagace hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka
  (1) Kdo založí, podporuje nebo propaguje hnutí, které prokazatelně směřuje k potlačení práv a svobod člověka, nebo hlásá rasovou, etnickou, národnostní, náboženskou či třídní zášť nebo zášť vůči jiné skupině osob, bude potrestán odnětím svobody na jeden rok až pět let.

  (2) Odnětím svobody na tři léta až deset let bude pachatel potrestán,

  a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 tiskem, filmem, rozhlasem, televizí, veřejně přístupnou počítačovou sítí nebo jiným podobně účinným způsobem,

  b) spáchá-li takový čin jako člen organizované skupiny,

  c) spáchá-li takový čin jako voják, nebo

  d) spáchá-li takový čin za stavu ohrožení státu nebo za válečného stavu.

  (3) Příprava je trestná.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. (4) Z trestní odpovědnosti jsou vyjmuty případy které jsou v souladu s propagandou veřejnoprávních institucí. (ČT Čro)

   Smazat
  2. Ten tlustořitník je evidentně nesvéprávní blb a myslí si že mu vše projde.Děkuji panu Vylíčilovi,že to udělal a doufám,že si ten zmetek odsedí alespoň 5 let a kriminál mu opraví figurku.ODSka si nevyslouží u voleb ani 3% a pevně v to doufám....i když Prágl volí samé dementy,smažky...

   Smazat
 5. Naprosto souhlasím s obsahem článku a jsem ráda, že bude podáno trestní oznámení. Je nutné vyjádřit svůj postoj, mlčením k takovým hanebnostem se stáváme spoluviníky.

  OdpovědětSmazat
 6. Trestní oznámení na protekčního judajisynka bude sic hozeno do koše, ale i to je důležitý výsledek. Ovčané alespoň mají možnost zařazovat aktéry této zatím frašky, která má končit válkou západních slovanů proti Rusku, do patřičných skupin (satanistů, korporátních fašistů) a tím predikovat své nepřátele či přátele. Novotný je úplně jasný válečný štváč satanského typu, a proto je velmi nebezpečný (zejména oslovuje mladé bezmozky, kterým prý patří klimateroristický svět - greteni).

  OdpovědětSmazat
 7. Konečně někdo otevřeně ukazuje co je ODS zač a jací lidé je podporují. Trochu to připomíná často neomaleného Trumpa, který na rozdíl od pokryteckého Obamy otevírá některým natvrdlejším lidem oči.

  OdpovědětSmazat
 8. Potrestat to prasisko otylé, tupé, zavřít...

  OdpovědětSmazat
 9. Jeje jeje co se děje
  kdo se tady na nás směje?
  Zepředu i zezadu, stejnej xift má
  Řeporyjská svině obecná
  největší na světě trpaslík
  Novotnejch Pavlík!

  OdpovědětSmazat
 10. Když se lejno rozmaže smrdí ještě víc.
  Tenhleten prvok se ve své aroganci a sprostotě umlátí sám.
  Helanov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prvok néééé! To by se to taky mohlo rozmnožovat dělením! Umíte si to představit?

   Smazat
  2. Njn,to mě Milánku nenapadlo!
   Beru zpět! :-)
   Helanov

   Smazat
  3. Jinak, diky, za to, ze uz prestane delat CR ostudu.

   V tom, ze je Telekanal Zvezda, pod ministersvem vnitra RF, ano pravda, zadne tajemstvi.

   No Pavel, nejak porad, ruzne lita...
   Tak, at si zaleti, s Telekanalom Zvezda:

   https://www.youtube.com/watch?v=IXmNXC39dQU

   a ani nema poneti, jak dale.

   nobody

   Smazat
 11. Neviem čo je nepochopitelne na spravani starostu v Reporijoch.V kapitalizme a v demokracii je všetko normalne.Tak držať hubu a tešiť s z vydobitkov kapitalizmu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pisou ze chce "starostovat" obesovanim nevinnych lidi a to "harmonizuje " se zamery Grety, ktera zase pro zmenu chce lidi postavit ke zdi ...Bezvadna dvojka bez kormidelnika zlocincu bez zabran..Gretu omlouva ,ze mela spatne cestovani vlakem v luxusni I.tride, kam nikdo jinej skoro nemuze protoze na to nema..
   Tim ukazalo opet !!! ze pracuje nadsene za penize, vyhody, slavu a ukajeni svych vrazednych hysterii..
   Pocasi az potom. Jako treba prosluly Gore , ktery nechal starosti o pocasi jinym kdyz se napakoval prave na spatnym pocasi ve stomilionech plus tuny medajli atd..Se to porad opakuje..
   Ten druhej nepricetne dokazuje a chce zase Opakovat masakry SA gangu v Hitlerovskem Nemecku..
   Kalousek zase prohlasil,ze odsun Germanu nam zavinil komunismus. Kdo ty germanu a nacisty a teroristy prived za ruku ,uz je nad schopnosti genia vladnouciho gangu. Drive nase vlada branila hranice a zbesilost Hitlera a nacistu /a jeho spojencu britu a francouzu atd./ neznala mezi a dnes je to uplne stejne..I novej Hitler je mezi nami a vic jich...
   Hitler vysoce propagoval pratelstvi /kameraden/ a zbesile odsuzoval zradu ,a proslavil se Ukladnym a zakernym zavrazdenim sveho jedineho pritele Rohma..
   To se velmi libilo britum a francouzum..Ihned prispechali s velkou touhou byt take kameraden a zrazovat kazdeho az sami byli podle zrazeni pritelem a spojencem a nikym jinym ,nez zase Hitlerem..
   Se to furt opakuje..
   Stalin proslul strasnou smlouvou s Hitlerem , protoze Mnichov se zapre. Soudci nesmi soudit zlocince jinak prijdou o misto..To se taky zase opakuje...

   Smazat
 12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty budeš viset jako první,na amianální havlolejna je tady kandelábrů ještě dost!!!!!!

   Smazat
  2. Jaka skoda ze tu jiz neni major Zeman
   on by jiz vedel jak na to ...

   Smazat
  3. Ave ja,
   Tady se nikdo véšet nebude. Potřebujeme naopak povinné psychiatrické vyšetření pro žadatele o řidičský průkaz, o povolenku na zbraň, pro adepty na politiky a taky pro některé spoluobčany, jako jste vy. Většinou půjde o poruchu osobnosti.

   Smazat
  4. 11,57
   Ono těch lidí zbyde dost i po eliminace těch havlolejen!

   Smazat
  5. Vlasovovi esesáci zachránili esesácký pražáky. Proto jim teď chce esesák novotný stavět pomník. Kdyby se na ně vlasovci tenkrát vysrali a zdrhli do americké okupační zóny, mohla být dnes "pražská otázka" definitivně vyřešena a nemuseli jsme dnes tady číst tvoje fašistický kecy. Pokračuj takhle dál a dojedeš na svojí debilitu. Stejně jako mutterfucker novotný. Pro Rusa je největší urážkou znevažování obětí jeho předků ve válce. Počítám s tím, že mu někdo z nich dojede konečně uříznout jeho debilní kedlubnu.

   Smazat
 13. Přejí tomu tlustýmu vlasovci aspoň 5 let v base to by mu patřilo tam by se multikulturně vzdělal.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  3. Ja to nechápem. Keby Červená armáda nebola porazila Hitlera, tak starí rodičia Pavla Novotného, ako etnickí Židia zo strany jeho otca, by skôr či neskôr prešli krematóriom v Osvienčime. Veď len vďaka Červenej armáde je on dnes na tomto svete.

   Smazat
  4. František Dobrota Ale já to chápu obyčejný transatlantický slouha na plný úvazek. S eu a usa na věčné časy a nikdy jinak dozadu pravá.

   Smazat
  5. 22:56
   Co nechápeš Dobroto? Kdyby Vlasovci nepomohli Praze a neobětovali své životy, tak by Praha shořela v pekle s tisíci mrtvých. Jen blb a morální chudák se může rozčilovat nad malou připomínkou jejich obětí.

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. 23:18 "Jen blb a morální chudák se může rozčilovat nad malou připomínkou jejich obětí."
   Máte na mysli Koláře, Hřiba a další?

   Pavel Novotný vyloženě lže, když tvrdí, že ROA není nikde zmínšna. Stačí se podívat na web:
   https://www.vets.cz/vpm/6455-hrob-vojaku-ruske-osvobozenecke-armady/#6455-hrob-vojaku-ruske-osvobozenecke-armady

   Hrob vojáků ROA na Olšanských hřbitovech v Praze 3, Jana Želivského
   Hrob vojáků ROA na hřbitově v Praze 5 – Slivenci, Višňovka
   Hrob vojáků ROA na hřbitově v Praze 5 – Hlubočepích, Žvahovská
   Hrob vojáků ROA na hřbitově v Praze 6 – Ruzyni, Pod Hřbitovem
   Hrob vojáků ROA na hřbitově v Praze 13 – Třebonicích, na hřbitově u kostela sv. Jana a Pavla v Krtni
   Hrob vojáků ROA na hřbitově v Praze 16 – Radotíně, Loučanská
   Dva hroby vojáků ROA na hřbitově v Praze 17 – Řepích, Žalanského

   ROA je zmíněna i v Síni osvobození v Národním památníku na Vítkově.

   Smazat
  8. Vlasovci pár dni před "osvobozováním" Prahy vraždili na českém venkově. Proto jim Novotný a Hřib staví pomníky?

   Smazat
 14. Debile z cvokárny! Šašku! Pavel Novotný dostává otřesné dopisy. Výhrůžky násilím, zmínky o smrti, antisemitismus:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Debile-z-cvokarny-Sasku-Pavel-Novotny-dostava-otresne-dopisy-Vyhruzky-nasilim-zminky-o-smrti-antisemitismus-607537

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chudák malej... Asi mu píšou kámoši těch, co je chtěl Pavka lidumil věšet.

   Smazat
  2. "Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá."
   "Kdo seje vítr, sklízí bouři."
   "S čím kdo zachází tím také schází."
   "Na hrubý pytel hrubá záplata."
   atd. atd. ........

   To v Řeporyjích nemají nějakou babičku, která by jim připoměla staré moudrosti?

   Smazat
  3. Nemají. Babičky studem zemřely, když zjistily, co si jejich vnuci zvolili do čela obce.

   Smazat
 15. Jestli Novotného neuznají vinným , můžeme bez obav vyvěšovat fangle s hákovým křížem i popírat holokaust.
  A můžeme konečně začít řešit naší romskou otázku...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 5:35 to raději ten kžíž, než znovu ruskou okupaci!

   Smazat
  2. Ty jsi bohapustý kokot. 600 mrtvých, z nichž většina umřela na silnicích za dvacet let, proti 350 000 umučených, padlých na frontách a zplynovaných v komorách?
   Hitler udělal obrovskou chybu, když ušetřil tvoje předky.

   Smazat
  3. 18:43 Tím kokotem oslovuj svého fotra, ktery zplodil takové hovado jako tebe.
   Tím, že někdo zabije o jednoho člověka méně než druhý, tak bude brán za menšího lotra než ten který zabije o jednoho více? Ty jseš hodně tupé hovado. Co tady měl vlastně Rus pohledávat? A dodatek,s Němcem jsme bojovali po celá staletí, ale chcípák rusák nám byl prezentován jako přítel a soudruh z nějvěrnějčích a v tom je ty tupane rozdíl!

   Smazat
 16. No ale nikdo nemá odvahu žalovat ho za tento očividně rasistický výrok: "Pavel Novotný pro PL: Trump je kokot. Zemana volí kreténi, které by dřív shodili z útesu. Až vychcípá generace důchodců, bude prezidentovat Kalousek a lidi jako Okamura budou sloužit nám, Židům"

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Očividné je leda tvoje vrozená megadebilitida,havlodebile!

   Smazat
 17. I já děkuji, ale naše soudy rozhodují většinou jinak, než bych si přála. Viz vracení majetků Walderode, 4 roky nepodmíněně pro pomateného důchodce a podmínka pro člověka, který zabil 2 lidi. Nejsme právní stát!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdo zabil 2 lidi? A ten šulin Balda, kterého se tak moc zastáváte, měl dostat doživotí.

   Smazat
  2. Šulín jsi tak leda ty, 9,23 a doživotí bych ti také přál. Na psychiatrické léčebně.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  5. 10,22
   Viz amiokupanti a jejich podpora DAEŠ A ISIL!

   Smazat
  6. 10:32
   To ti nabulíkovali na Sputniku?

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  8. A čemu se divíte Sissi? Jen pokračujeme v tradici. Nebo jsme snad někdy v posledním půltisíciletí byly právním státem? A když potom moji zblblí spouobčané zvonili klíči a medili si že nejsme jako oni, zatímco disident Všašek Pravdoláska v zákulisí handloval s vrchním censorem totality Čalfou moc za beztrestnoust, bylo to už jasné.

   Smazat
 18. Petice panu Ing. Andreji Babišovi, předsedovi vlády ČR, ze dne 15.12.2019

  http://www.ceskenarodnilisty.cz/clanky2/petice.htm

  OdpovědětSmazat
 19. 11,22
  TAM JE NĚCO PSÁNO O PRDELI TY HAVLOMAMRDE?!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 11:53 Na Němce si netroufnete co?? Jinak by byl 15 březen památným dnem jejich obětí a že jich nepoměrně víc. Tak tu ty přerostlej vopičáku nepšoukej.

   Smazat
  3. 11:33 Jo, že už tam jseš i ty!

   Smazat
 20. 11,53
  Tvoje genitální vyjadřovací schopnosti jsou na rozhraní debiliti a těžký mentální retardace!.-)

  OdpovědětSmazat
 21. Vzpomenout události srpna 1968? Proč ne? Jde určitě o jednu z klíčových událostí naší historie.Tímto dnem u nás skončila KSČ jako uznávaná síla. Přetrvávala jako mocenská síla. A skončilo přátelství se SSSR v myslích lidí. Bez ohledu na prohlášení těch či oněch papalášů, hesla v průvodech i na zdech... To je fakt. Kdo v té době žil, ví to. Ale ví i to, že v těch dobách byli lidé semknuti a odhodláni naši samostatnost (v inetncích té doby) bránit. Nemyslím tím vojensky, alde pevným vnitřním odporem. Ignorací příkazů apod. S tím by okupační správa nepohnula. Bylo potřeba tuto jednotu zlikvidovat. A tak bych za den národního smutku viděl spíše 21.8.1969. Tehdy naše protestující občany srovnaly naše mocenské složky. A byli i mrtví. Ne pod koly vojenské techniky, ale pod střelami našich příslušníků (jen za Brno Valehrach, Muzikářová,...). Právě po tomto datu se naši lidé mohli přetrhnout při vyřizování si účtů s jinými našimi liddmi. A o především (i když zdaleka ne pouze) pro jejich odlišné názory. Došlo k výměně lidí na vedoucích místech na všech úrovních všech institucí. Od armády přes samosprávu až po zdravotnictví a školství. A bylo po jednotě. Funkce se hodila. Obávám se, že po 17.11.1989 to bylo velmi velmi podobné. Ale je to můj názor. Nikomu ho nenutím.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Danny,plně s tebou souhlasím. Ještě dodám,pro mne nejkrásnější období (14 dní) mého života. Podobné to bylo
   v 89 než Klaus ukradl "revoluci" a zavedl "balíčky". Ani já to nikomu nenutím.

   Smazat
 22. Pokud pana starostu podrobí psychologickému vyšetření, tak se zjistí, že je to pro účely tr. řízení magor, ale na výkon funkce starosty to ovšem nebude mít žádný vliv.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:14 Jak pravil Švejk o jisté domovnici: "Doktoři zjistili, že je sice úplně blbá, ale jinak může vykonávat jakoukoliv státní službu".

   Smazat
 23. Admine, někdy tu udělej předvánoční úklid, začíná to tu zapáchat.

  OdpovědětSmazat
 24. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 25. Připojuji se a děkuji. Hovado z Řepova už neví co by udělalo proto, aby se zviditelnilo. Ono ale zapomnělo, že už nedělá reklamu nějakému periodiku, ale že je politicky činné a podle toho by se mělo chovat. A pokud toto boží hovado někdo volil, asi by se měl nad sebou jako občan hluboce zamyslet, neboť já bych se neskutečně styděl, kdyby jsem patřil do takového volebního obvodu. Hnus velebnosti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Ten odpodivý opruz dělá jen to, co mu jeho souvěrci přikázali dělat v rámci koordinové štvanice proti Rusku s cílem ho zničit a ukrást nerostné bohatství, o což se již 100 let snaží. Tak, jak nakonec skončí včichni užiteční idioti zla, skončí i toto odpudivé prase, tj. dostane se mu vysoké odměny - tedy pokud na to bude ještě čas před tím, než se všichni (i s těmi idioty - co by bylo nespravedlivé) vypaříme v atomovém mraku.

   Smazat
 26. Snad by bylo od věci podat trestní stíhání na ty parchanty pohraničníky, kteří postříleli desítky lidí na hranici před rokem 89.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslíš ty na americko-mexické hranici? Souhlas.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Jo. Bylo by to od věci - což znamená, nebylo by to k věci. Oni ti kluci měli své rozkazy, víme? Musíme vidět věci v kontextu doby. Rád bych viděl na jejich místě vás, pane hrdino. Co byste vy osobně dělal, kdybyste, co pohraničník, narazil na bratry Mašíny a spol? Proč jste nevolal po potrestání např. Vaše, Grebeníčka st., nebo Biľaka, a dalších a dalších, dokud ještě žili? Ti "parchanti pohraničníci" byli vyjevení dvacetiletí kluci, pane anonyme, normální kluci, ne zločinci, zparchantělý anonyme. Howgh!

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. 21:39 Naše pohraniční stráž byla někde označena za zločineckou organizaci jako třeba waffen SS ? Oni pohraničníci vyvraždili celé vesnice?? Byl jsi na vojně ? Dobrovolně tam nikdo nešel, srovnej si to s nácky, gorilko.

   Smazat
  6. 21:39 Ano, přesně. Němci nacističtí vrazi, se při soudech také odvolávali, že jen plnily rozkazy, ale bylo jim to houby platné, dostali oprátku, stejně bych tohle udělal s tím dobytkem co střílel u nás na hranici!!!! Nevidím sebemenší rozdíl mezi tímto a nejenom to, co je za zrudný komoušský režim, který zadrátuje hranice a ještě střílí po lidech kteří chtějí odejít do svobodného světa HNUS, že pane Dvořáku!

   21:34 Milánku a když byl vznesena obžaloba na ty 3 parchanta co dali rozkaz střílet na hranici, tak vy jste byl určitě první kdo tohle odsoudil!

   Smazat
  7. 09:21 Máš v té češtině nějaký maglajz "vrazi se odvolávali, že jen plnily rozkazy". To chce velkou dávku fantazie. Ona ostatně vyplývá z celého toho tvého výtvoru.

   Smazat
  8. 11:31 Pokud není argument, tak se píše o chybě, že ubožáku!

   Smazat
 27. Pane Dvořáku, mohl by jste nám představit to stvoření, které se skrývá pod anonymní identitou a které poslalo příspěvek v 18,22 a 18,34?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co kdyby jsi se představil ty?

   Smazat
  2. Neměl bych vůbec nic proti tomu, kdyby byla diskuse pod skutečnými a pravými jmény. Za prvé, většina by výrazně ubrala a za druhé by jsme alespoň znali jména místních trolů.
   I když, možná, že se zúčastňuje osobně Pavka Novotný, nebo za sebe nastrčil Kartouse?

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 19:51 Jsi si jist svou pohlavní orientací ? Ty jeden loudile.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 28. chlapci potřebují brannou povinnost tak jako v júesej a venca flaška jim tu radost zrušil protože sám vlastnil modrou knížku
  co by znak krypla neschopného vojenské přípravy !!!!

  OdpovědětSmazat
 29. Souhlasím, ale bojím se, že mu to udělá ještě větší popularitu u jeho patolízalu...

  OdpovědětSmazat
 30. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 09:38 Docela tomu Novotnému přeju fanoušky tvého typu. Víc netřeba dodávat. Vy nejste případy pro Policii, ale pro psychiatry.

   Smazat
  2. Dvořáku, ty rudý idiote, to že mažeš příspěvky, pravdu rudá gumo neumlčíš!!!

   Smazat
  3. Nevychovaný a nevzdělaný idiot v jedné osobě, jako jste například vy, nemůže mít nikdy pravdu.

   Smazat
  4. Pane Dvořáku!
   Sic se říká na hrubý pytel......, ale touto záplatou jste nic nezměnil k lepšímu a navíc z formální logiky plyne, že váš výrok je nepravdivý!

   Smazat
 31. Obrazem i textem to zde začíná být mládeži nevhodné. Lze připustit, že se jedná o homo erektus, ale mám pochyby zda jde o homo sapiens.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Adonisi!
   Homo erektus měl větší obsah mozkovny než homo sapiens (bohužel není dochováno zda měl i stejnou stukturu mozku, což by byla tragédie).

   Smazat
 32. Admine!
  Na NR to začíná páchnout lidskou žumpou, samé invektivy (pár jsem se jich dopustil i já), ale hlavně vulgární nadávky nejsprostějšího zrna. Začínám se obávat, že ti co mají k tématům článků co říci (fakta, názory, zdroje, odkazy) na tento veb přestanou chodit a diskuse se zvrhne ve sprosté osočování a výhružky (hamtáček bude slintat blahem). Pokud chcete udržet diskusi ve věcném rámci budete se muset zamyslet nad strukturou vebu a tvorbou ZOO podstránky (to, že to nejde není pravda), na které se sejdou všechny destruktivní příspěvky a tam si mohou trolující šoroškovci řádit do aleluja. Navíc bych tuto podstránku mazal po týdnu, vždy v neděli a tím bych uvolňoval kapacitu datových polí. Je to práce navíc, ale stejně mažete (a mnozí vás viní z cenzury), tak proč to nedělat efektivně (moc vícepráce by s tím nebylo).
  Nebo je vašim skrytým cílem znechutit slušné lidi alternativou a vzít jim i tu poslední iluzi SVOBODY?
  s úctou Ďuro Trulo alias Somárik Sprostučký
  P.S: po zkušenosti své příspěvky zálohuji.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.