Reklama

pátek 27. prosince 2019

Vánoční poselství prezidenta republiky Ing. Miloše Zemana 2019

27. 12. 2019  Hrad
https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=nx1U6y0782s&feature=emb_logo

25 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Unknown.
   Než si tam dělat ostudu,aby ho všude nosili,tak raději zůstane doma.Pokud ví podobní jako Vy,tam budou první.
   Až otevře Putin archivy k srpnu 1968 budeme zírat,kdo to řídil a kdo řídil sametovou 1989.

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. 16:27 Naivo, ten ze světové ostudy nikdy archivy neotevře, udělal by to již dávno.
   K 89r. Tam měl velké slovo osvícenec pan Gorbačov, ten poznal, že Ruský moloch dejchá z posledního. Jinak revoluce u nás probíhala v režii studentu a chartistu, nic jiného bych v tom nehledal, nějaké stupidní bláboly že CIA plus KGB, to je pro blbce!

   Vymazat
  4. Máš vůbec měřitelné IQ, soudruhu?

   Vymazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  6. 16:35 Jasná zpráva! Však taky proto oslovovali Všaška Pravdolásku na západě coby prezidenta více než rok před jeho zvolením. Kdepááák CIA nebo KGB. Dlouhé prsty osmašedesátníků a študáků v tom byly! To jsou panečku jiní režiséři než nějaký takový čučkaři.

   Vymazat
  7. Je to tak, putleroffci pomalu leč jistě kráčej dole jen ....

   Vymazat
 2. Vypadlo mě tam písmenko,m,pokud vím.

  OdpovědětVymazat
 3. No, je fakt, že ten Hamáčkuv materiál je děsný.
  Zeman řekne
  " teď přemýšlím o tom tam buď vůbec nejet, anebo, což asi udělám spíše, tam jet a říci Rusům: co kdybyste obrátili list a přestali si toto výročí připomínat".
  A on nám to překládá jako
  "Nyní čtu, že nepojede ani do své oblíbené Moskvy".
  To si pak člověk opravdu řekně je je něco takového opravdu tak ducha mdlého, nebo navedeného...

  OdpovědětVymazat
 4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 16:44, pokud tomu správně rozumím, pak vás Unknown šíleně štve, že něco, co bylo zdánlivě na dosah, se vám opozdilo o celých dvacet let a vy jste musel čekat, než budete moci Česko vykrást a zničit. Dobře vám tak.

   Vymazat
  2. Debile, ruská okupace to nebyla, bylo to cccp a vedli to ukrajinci! Brežněv a živkov bulhar! plus ddr, jsi mladý idiot!

   Vymazat
  3. Stála za tím tahle parta kretenů počínaje Zederblůmem! - http://iks2010.info/?p=174789

   Vymazat
 5. Co to tady je? Nájezd vypatlaných, rusofobních, buranských, méně talentovaných bezmozků?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky koukám a divím se, že nemají sobě bližší platformu, na které by si vyjádřili vzájemné sympatie a potvrdili pevné postoje. Ale dost možná, že vytrvalým navštěvováním Nové republiky přišli panu Davidovi na chuť :-)

   Vymazat
  2. Ale nééé! Chvilkaři si vzali dovču, tak trénují.

   Vymazat
 6. Tak v Rusku opět ,,vytáhli" srpen 1968. S trochou ironie lze říct: ,,dobře nám tak". Pliveme na pomník Koněva, stavíme pomník Vlasovcům. Když si představím, jací lidé si teď chrochtají blahem...….

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokud pamatuji, Mlynář oznámil, že bezprostředně po srpnové invazi zahynulo asi 70 občanů ČSSR. Za dobu 20 let počet obětí údajně vzrostl na 800. Existuje někde statistika příčin úmrtí? Před rokem se tady na NR diskutoval výbuch vozidla s tankovými náboji před Rozhlasem v Praze. Auto zapálil někdo z demonstrantů. O incidentech, kde by se střílelo z obou stran, nevím. Také jsem slyšel o případu v Praze, kde jakýsi voják zastřelil neozbrojenou ženskou. Možná, že se to stalo vícekrát. Když už chtějí vzpomínat oběti invaze, mohli by publikovat přehled incidentů.

   Vymazat
 7. Ach jo. Pokud vím, aféru začali čeští řepáci, když - zřejmě v rámci cimrmanovského cyklu "slavné české prohry" - vyhlásili jednadvacátý srpen za významný den. No a Zemanova reakce na ruskou odpověď je taky podle Cimrmana: "Protože jste děti zlobily, nedám si večer za trest doutníček". Není té srandy už přece jen dost?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. I proto jsem přestal detailně denně sledovat politické zprávy "denního" provozu, sleduji raději z povzdálí z bezpečné vzdálenosti. Musel bych se buď pořád smát a vysvětlete někomu v tramvaji nebo autobusu, že se smějete politice nějakého toho voleného vola (nesouvisí to spolu nějak významově a jazykově?), která je ve skutečnosti tak smutná a frigidní a ne jemu cestujícímu (což se mi několikrát stalo). I když, kdo by si tak před deseti patnácti lety troufl předpovědět, že mladí budou chodit, sedět, mluvit, jíst a možná i spát a přitom pořád koukat do kouzelné krabičky v ruce jako hypnotizovaní. Tehdy se ještě stále považovalo za neslušné a nepozorné vůči okolí, pokud jste si za chůze četl knihu. Já to ale nikdy nedělal, protože jsem tohle nedokázal.
   Srandy je málo, ale "srandy" je skutečně až moc.

   Vymazat
 8. Tady to máte na plnou hubu:

  http://www.rukojmi.cz/clanky/9561-babise-nemam-rad-zemana-taky-zrovna-nemiluju-ale-soucasna-situace-veli-stat-za-nimi-a-oddelit-zrno-od-plev

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. vlasta Souhlas nic jiného dělat nemůžeme aby nebylo hůř než je.

   Vymazat
  2. Vlasto souhlasím. Mrzí mne, že zdejší vykecávači zde zaplni stránky svými vykecávankami a na názory pak tu místa není, jen na na dávky.

   Vymazat
 9. „George Soros je svatý.“ Sociolog Hampl se drsně vysmál nadcházejícímu novoročnímu projevu Čaputové:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2019122711175250-george-soros-je-svaty-sociolog-hampl-se-drsne-vysmal-nadchazejicimu-novorocnimu-projevu-caputove/

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.