Reklama

pondělí 30. prosince 2019

Video o příčinách a důsledcích

30. 12. 2019
https://www.youtube.com/embed/HP7L8bw5QF4?rel=0

17 komentářů :

 1. Až bouchne problém v USA kolem dolaru,tak to bude horší než jaderná nálož.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Obávám se, že tak daleko to dojít nenechají. Až to bude na spadnutí, vypukne III. světová válka. Na zástupných důvodech se již řadu let intenzivně maká. A na vymazání drtivé většiny lidstva už prostředky jsou.
   Jak jsem napsal níže, většina těch, kteří nad námi mají skutečnou moc, by raději zemřeli, než by se stali chudými. A v tomto duchu se ponese budoucnost lidstva. Když nemohu být já bohatý a mocný, nebudu vůbec. A vy se mnou...

   Smazat
 2. Přeji dobré ráno,
  je to děsivý komentář o tom, jaký je stav současného světa. Je to vlastně vysvětlení toho, proč se rozvrací systém mnoha států nejen v Africe a Asii, proč jsou neustále mediálně napadány systémy Ruska, Číny a Severní Korey. Dějiny Spojených států jsou od svého počátku spojeny s loupežemi půdy s jejím nerostným bohatstvím na "nově objeveném kontinentu" a nelítostným vražděním původního obyvatelstva. Jako v podstatě jediný stát bohatnul na nuceném dovozů Afričanů a jejich následném zotročení se všemi atributy, které k otroctví patří. Formou jakéhosi neokolonialismu si USA podmanily téměř všechny středoamerické státy a velkou část jihoamerických států. Nemilosrdně svými nesmyslnými sankcem intervenují do ekonomik evropských zemí a jejich firem, které se jim znelíbily Ve druhé polovině dvacátého století rozpoutali američtí neokoni nespočet válečných konfliktů, při kterých zahynuly doslova milióny lidí a další milióny lidí nevratně zmrzačily. Myslím si, že toto jsou skutečnosti docela známé a po pravdě dnes spíše zamlčované a nevhodné k publikaci. Dle starého, ale dobře známého pojmu, se jedná o informace "trezorové". V mnoha případech, jak vymírají přímí účastníci těchto zvěrstev, se tyto skutečnosti začínají i překrucovat a to do té míry, že z bílé koule nám bezostyšně dělají černou krychli. Výše uvedené video jen syrově a bez příkras vysvětluje důvody proč je situace taková, jaká skutečně dnes je. Jsem opravdu zvědavý, jakým způsobem, a s jakou mírou sprostoty, vulgarity a jaké splašky lží si budeme muset v reakci na toto krátké video přečíst na tomto portále a jak na to budou reagovat zdejší amerikanofilové a liberální demokraté. Oni totiž tito "demokraté" mají své motto, kterým se řídí. "Máme demokracii a tak můžeme všechno a nemusíme nic" Takže směle můžete spustit své hnojomety. Zdraví Vás František

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. František.
   Přesně,děkuji za podrobnější rozbor.
   Ono je to i formou nadhodnocený dolar,který kurzem vůči měnám i takto likviduje ekonomiku mnoha států.

   Smazat
 3. USA příklad toho, kdy imigranti povětšinou násilníci, zločinci a zjevní pomatenci, ovládnou nějakou zem. Budeme svědky podobného dnes v Evropě? Kdy imigranti Mohamedáni nevalného chování a úrovně časem ovládnou původní domorodé obyvatelstvo??? Nevalným chováním myslím to že z nich kdokoli kdekoli je schopen okamžitě ,,tasit zbraň".

  OdpovědětSmazat
 4. Video odhalilo zájmy usa Rusko Írán padnout nenechá a má lepší zbraně. Írán obohacuje uran takže nebude problém mít jaderné zbraně na obranu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rusko, Írán a Čína budou pokračovat v provádění společných vojenských cvičení:

   https://cz.sputniknews.com/politika/2019122911178954-rusko-iran-a-cina-budou-pokracovat-v-provadeni-spolecnych-vojenskych-cviceni/

   Smazat
 5. Ještě se snaží USA zachránit nějaké pozice v Africe,intenzivně bombarduje v Somálsku,bohužel,jen si ještě víc rodí nepřátelé.

  OdpovědětSmazat
 6. Útoky už i na policisty, pořád něco. A šílená reakce médií a politiků. Petr Bystroň o smutné realitě svátků v Německu:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Utoky-uz-i-na-policisty-porad-neco-A-silena-reakce-medii-a-politiku-Petr-Bystron-o-smutne-realite-svatku-v-Nemecku-608566

  OdpovědětSmazat
 7. No a na Nově teď skončil Anton Špelec ostrostřelec bez závěrečné věty o císaři pánu. Ukončili to jen poslední jeho větou, že se mu chce něco říct a... pak už jen prázdná obrazovka...
  Že by už Jandovci cenzurovali i pana komika Vlastu Buriana?

  OdpovědětSmazat
 8. Výše uvedené začne platit až když držitelé falešné měny budou schopni připustit, že hodnota dolaru se rovná ceně papíru ze kterého jsou peníze vyrobeny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ekonomické oslabení, ne moc času na přípravu, finanční krize, kdy banky mohou selhat!
   Pondělí 16. prosince 2019.
   Fed nikdy nedovolí bankám selhat, ať už v USA nebo v Evropě ... vytiskne obrovské množství peněz, ale skryje je před veřejností. Japonsko podporuje své zombie banky již 30 let! Fed také vytiskne peníze pro čínské dolarové dlužníky / banky! Pokud Fed nebude chtít zkolabovat finanční systém! To je vždy možnost. To je obvyklé MO Fedu: vyfukujte bubliny a poté je pop. Doufám, že zítra dojde ke kolapsu, ale jsem realista: Fed je mezi skálou a těžkým místem své vlastní výroby a bude tisknout, tisknout, tisknout, dokud se stroj nezachytí . Je tady ale problém.
   Čína dolarové papírky nechce-Naopak. 14.01.2020 chce vrhnout na trh všechny své -am.dluhopisy. Své-Čínské dluhopisy chce vykupovat za digitální juany a s úpodporou 2000 t zlata.
   https://beforeitsnews.com/economy/2019/12/how-russia-china-will-cause-the-dollar-collapse-on-january-14-2020-secret-interview-video-2991023.html

   Smazat
 9. Známá fakta, ale nutno šířit. Důležitý závěrečný apel. Děkujeme.

  OdpovědětSmazat
 10. I když základ myšlenky není složitý, obávám se, že je pro tři čtvrtiny lidí těžko pochopitelný. A nyní nemám na mysli dostatek inteligence, protože znám spoustu inteligentních lidí, pro které jsou byť jenom základní ekonomické vazby a souvislosti nepochopitelné. Jsou to třeba dobří doktoři, advokáti, nebo matematici. Přesto často nedokážou pochopit jednoduché pravidlo, "Má dáti, dal". Když se jich zeptáte, kde by se mělo vzít na jimi požadované, jsou schopni pouze debilně špidlovsky odpovědět "Zdroje jsou". Jenom nedokážou říct kde.
  A pak je tady druhá strana mince. Narušení současného stavu bude znamenat drastický pokles životní úrovně. Spousta lidí se návrat ke skutečnému hodnotovému žebříčku stane zbytečnými. Herci, zpěváci, drtivá většina úředníků, celoživotní politici,... ve světě skutečných hodnot bude zbytečná, ale především drahá. Až se ceny potravin, energií a zboží vrátí na svá místa, lidi už nebudou mít na "umění", ani na zbytečné vyžírky.
  A tak zde máme stav, kdy si je většina buď vědoma, nebo podvědomě cítí, že změna bude znamenat existenční problémy pro drtivou většinu z nich. A to si uvědomují i loutkovodiči a proto pro své zvrhlé pletichy nacházejí buď přímou podporu, nebo absolutní nezájem. Jenom málo lidí je schopna pochopit a hlavně se smířit, že budoucnost je skrytá za změnou systému a vykoupená chudobou a poctivou prací. Bez nich nebude žádná budoucnost.
  Rusofobové často argumentují komunismem. Ve své idiocii si neuvědomují, že v Rusku již třicet let komunisté nerozhodují. Rozhoduje tam naprosto stejná kategorie lidí, jako na západě. Lidí, kteří by raději zemřeli, než by se stali chudými a bezvýznamnými.
  A tak se bude tlačit kára ještě chvíli dál. Možná týden, možná rok, možná deset let. Ale až se to posere, což je matematická jistota, bude konec.

  OdpovědětSmazat
 11. Utrácíme 3x víc než vytvoříme a to nepůjde do nekonečna. Návod na změnu najdete na Revolucion and inxtrukcion manual. Antikomunisté na rozdíl od současných komunistů soudí že komunizmus má budoucnost a to je děsí.

  OdpovědětSmazat
 12. Jsou to známé skutečnosti, velmi "polopaticky" srovnané. V jejich kontextu pak dochází souvislosti s předáním našeho zlata do USA a každoroční deficity státního rozpočtu. Srazit plánovaných třicet miliard na nulu je pro jakéhokoliv ministra financí, potažmo vládu, brnkačka. Jenže to přitahuje nežádoucí pozornost. Takže je jisté mistrovství "tancovat mezi vejci", spíše v "minovém poli", snižovat, pokud možno nenápadně,zadlužení, a nepřivolat na sebe "hněv boží", rozuměj bank a FEDu. V tomto současné vládní garnituře držím palce, je první, kdo se pokouší něco dělat. Sice po našem, po švejkovsku, ale zatím to funguje, a do přímého střetu nemusíme jít.Mohla by totiž zase přijít na přetřes americká (pardon NATO, že) vojenská základna na našem uzemí. Soudím, že o větší odpor se může pokusit tak Německo, Francie, a Británie, u které se boj za zachování vlastní měny, libry, stal evidentně jedním (nikoliv jediným) z hybných momentů brexitu. Ti první dva si už tím, že si naběhli na nezajištěné euro, a zrušili vlastní měny, zřejmě klekli na kolena. V Německu jsou spřátelená vojska nepřetržitě od války, a Francie si může, možná že už to je v běhu, vykoledovat taky nějaký ten "Majdan".
  Problém, zejména u nás, vidím v tom, že značná část obyvatel ještě nevidí problém až tak, že není na vodu, chleba, teplo. Další část užitečných idiotů to pojala tak nějak po soudružsku, ideologicky. Máme plná koryta, buďme vděčni spojencům, musíme jim věřit...Obávám se, že se bude muset nejprve situace mnohem více pos...t,aby se občané odhodlali k odporu. A to zatím nehrozí.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.