Reklama

neděle 29. prosince 2019

Výročí dvaceti let od vpádu spacákového teroristy Rumla do České televize a likvidace plurality!

Spacák J. Ruml
29. 12. 2019 SkrytáPravda
Dalších dvacet let totality uplynulo...
Právě si připomínáme dvacáté výročí návratu jediné pravdy, které vyvrcholilo komandem Rumla, Krause, Komerse, Hilšera, Buzkové, Fischerové a dalších v prosinci 2000 do České televize. Ruml, který pak byl známý pod pseudonymem "spacákový terorista" obsadil Českou televizi, protože svoboda slova, nastolena mezi léty 1990 - 2000 v České televizi byla pro obhájce vstupu do EU nadále neúnosná.

A čas se na konci prosince L.P. 1999 opět zastavil

ROK 2000 BYL OPĚT PŘELOMOVÝ. 

BUDE I 2020 NÁVRAT ZPĚT KE SVOBODĚ?


Rumlové odmítli pluralitní, svobodnou pravdu. Rumlové, Halíkové a další chtěli tu jejich, jedinou pravdu, která se dala srovnat pouze s komunistickou, či Hitlerovskou totalitou a la Goebbels: S Evropskou unií a nikdy jinak.

Zaměnili jsme opět šeříky za americké Tomahawky, NATO a válečnou rétoriku jak v roce 1938. A začala opět nenávist, udávání, šmírování a pronásledování s vyhrůžkami teroru, pokud nebudeme psát a zpívat dle "europejských" not.

A každý den slyšíme a čteme to samé: zlikvidujeme vás třeba na předsudečnou nenávist jako v roce 1939!


Je čas na rekapitulaci:

podívejte se, co nám slibovali a jaká je pravda. Podívejte se, kdo nás v roce 2000 terorizoval a pak zmanipuloval veřejné mínění ve prospěch EU.

A důvod byl prostý: extremistická část europejské společnosti musela ovládnout hlavní informační médium, aby nám správně vyložila, jak je Evropská unie úžasně výhodná.

A titíž lidé obsadili všechny hlavní funkce: "Paměť národa" a začali mazat, co se EU nehodilo, obsadili neziskové organizace za pomoci EU a udavači měli a mají hlavní slovo, nasadili páky do Bruselu a kdo by chtěl odejít z EU, tomu sprostě, či jinak vyhrožují: Drahoš, Hilšer, Halík a dosaďte si další z demokratické totalitní žumpy.

I Kraus vykládal, jak na nás dře jak kůň a platí diváky...


Neuvěřitelná drzost...

PAMATUJETE?

TAKTO NÁS MASÍROVALI

A JAK SE MÁ "ÚŽASNĚ" ŘECKO DNES PO DVACETI LÉTECH?Ta Fantastika - protesty nám nepomohly! Pokorný, Antonín Zelenka

A pak už to jelo dvacet let samospádem. Zmizely dokumenty o hospodárnosti Čt, nikdo tam nesměl vystoupit s jiným názorem a komu se to podařilo, už se v ČT nikdy neobjevil, a nakonec už vedl Českou televizi pouze Moravec s Dvořákem a pluralita zmizela ve psí. Kdo nechválí NATO jako by nežil, kdo dokonce kritizuje evropský socialismus, stal se nepřítelem a rozvracečem Evropského státu a byla a je na něj vyhlášena fatwa a klatba!

Návrat mediální veřejnoprávní totality jak z učebnice. Pouhých deset let vydržela svoboda slova: 1989 - 1999 a konec.

ROK 2020 má mnoho výročí: konec svobody slova, 75 výročí osvobození Československa Rudou armádou a další se nabalují...

Jaroslav Matuška před divadlem Ta Fantastika


16 komentářů :

 1. Za pomoci am. velvyslanectví nastává cenzura.
  https://www.svobodny-svet.cz/8879/kdo-jsou-ti-chartiste-zac-lide-uz-vedi-obsadili-ct-a-urady.html
  http://www.czechfreepress.cz/ekonomika/seznam-ceskych-neziskovek-i-prehled-jejich-cinnosti.html

  OdpovědětSmazat
 2. Prosím o pečlivější informace, například Táňa Fischerová (nedávno zesnulá), byla aktivní v manifestaci proti radaru v Brdech. Nevím, zda jde o náhodně shodné příjmení, pak je na místě uvádět i jméno. V opačném případě protestuji a protože se už nemůže hájit, žádám já o omluvu. Snad opravdu jde o omyl, protože dosud jste měli mou důvěru.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Laskavě si prosím prohlédněte seznam lidí, kteří se tehdy zúčastnili obsazení České televize.

   Pak teprve žádejte omluvu od autora článku.

   Smazat
  2. Proboha, kde žiješ? To si myslíš, že jsi někde na schůzi?

   Smazat
  3. 16:58
   Přestaňte už být zaslepená tou nekonečnou naivitou o čistotě těch, co se po roce 89´ prospěchářsky při obracení kabátu chopili příležitosti natlačit se do pozic, kde si sami sobě, při každé příležitosti odsouhlasili navýšení platů z našich daní.
   Dnes se z ní havloidi snaží udělat Madonu trpící výchovou postiženého dítěte (jako by byla jediná v tomto státě, na této zeměkouli), zatímco jiné se snaží hyenisticky a zbaběle zdiskreditovat nepovolenou skrytou reportáží v cizí zemi a nejsou ani schopni za to nést následky (že, Kubíku a Slonková?!?!). Pohlédněte pravdě do očí, jinak nemá opravdu smysl tuhle stránku navštěvovat.

   Smazat
 3. Kdo ovládá propagandu ovládá stát. Jistý ministr propagandy,jisté říše by mohl vyprávět. Bez problémů přetavili miliony Němců v oddané nacisty, schopné bez uzardění páchat ta největší zvěrstva. A stačilo jim k tomu do zblbnutí opakovat jednoduchá hesla.

  OdpovědětSmazat
 4. Ano je to pravda ,kdyby se Němci tisíc let káli a lili si na hlavu sr.... tak ty zvěrstva co napáchaly nikdy neodčiní!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Milan Ondroušek Souhlas skopčáci si naivně myslí když nechají německo zmizet v eu federaci že se hanby zbaví. To je omyl bude se říkat jo náckové ty žijí kolem berlína atd. Nechci aby byl pro ně zničen Český stát.

   Smazat
 5. Arogantni Kraus mluvi za vše.Ohani se veřejnosti-a mluvi za sebe a par zmetku,kteri pote ukradli ČT pro sebe a svou partu Moravcu,Fridrichovych a spol.Hnus.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Že by se ledy pohnuly...
   http://www.skrytapravda.cz/domaci/2917-zaloba-na-ceskou-televizi-za-mozne-rozkradani-koncesionarskych-poplatku

   Smazat
  2. 21:25!
   Ledy se pohnuly, ale jinak než si myslíte.
   web skrytá pravda je již od září 2019 vypnutý, údajně pro neplacení výpalného (poplatků za připojení).

   Smazat
 6. Už je na čase totalitním havloidům přistřihnout křidýlka a obnovit ČESKOU TELEVIZI.

  OdpovědětSmazat
 7. Říkají si liberálové, a přitom chtějí zakazovat. Dobrovolníci z Čižinského armády, raději nechoďte přesvědčovat Markétu Šichtařovou. Toto vám vzkazuje:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Rikaji-si-liberalove-a-pritom-chteji-zakazovat-Dobrovolnici-z-Cizinskeho-armady-radeji-nechodte-presvedcovat-Marketu-Sichtarovou-Toto-vam-vzkazuje-608349

  OdpovědětSmazat
 8. Evropský socialismus?... Chystá snad Brusel vyvlastňování firem, podniků, živností? Chystá snad etatizaci bank? Chystá zakládání kolchozů? Chystá třídní boj?... Autor by měl vážit slova a používat jen ta, jimž rozumí. Ten společenský syfilis, který nám ordinuje Brusel, není nic jiného, než prachsprostý korporativní fašismus!

  OdpovědětSmazat
 9. 30.12.2019 v 10:42!
  Co to plácáte o EU socialismu? Z vašich dotazů není relevantní žádný, protože páníškové světa (EU, USA, VB, juesrajele) se chystají na poslední fázi NWO (ovládnutí států, holokaust Židů, depopulace Slovanů, zotročení germánů a asiatů) a pokud existují naivové vašeho ražení, tak se jim to naprosto jistě podaří!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak mimořádná natvrdlost se jen tak nevidí! Gratuluji, to je majstrštyk!

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.