Reklama

pátek 31. ledna 2020

Azarov: Fond „Obrodenie“, financovaný Sorosom, platil ukrajinských sudcov, ktorí sa zaoberali vraždami na Majdane

Eugen Rusnák
1. 2. 2020   hlavnespravy
Viacerí ukrajinskí politici, novinári a veľká časť verejnosti žiada, aby konečne po šiestich rokoch boli vyšetrené vraždy počas „revolúcie gidnosti“ na Majdane a vinníci boli potrestaní. Ukrajinskí vyšetrovatelia a súdy však akosi nevedia dokončiť svoju prácu. Niektorí odborníci vysvetľujú, prečo sa „kompetentným nedarí“: podľa nich nemajú záujem o zverejnenie všetkých faktov, by sa zistilo, že zločiny spáchali tí, ktorí sú v súčasnosti pri moci. Sú aj iní „zainteresovaní…“Bývalý ukrajinský premiér Nikolaj Azarov na svojej facebookovej stránke vysvetlil, prečo vyšetrovanie pokrivkáva: „Ale my sme čakali na pravdu. Také niečo sa môže stať iba na Ukrajine. Fond „Obrodenie“, ktorý je financovaný z prostriedkov biznismena Georga Sorosa, platil zástupcov ukrajinského súdnictva. Výplaty sa posielali prokurátorom a vyšetrovateľom, ktorí vyšetrovali vraždy na Majdane. Číže vyšetrovanie vrážd na Majdane cielene sa financovalo zahraničným fondom a vykonávalo sa v súlade s konkrétnym nariadením za peniaze,“ uviedol Nikolaj Azarov.

Ukrajinský Medzinárodný fond „Obrodenie“ (ukr. Міжнародний фонд „Відродження“) je ukrajinská dobročinná občianska organizácia, ktorá je súčasťou medzinárodnej siete fondov „Otvorená spoločnosť“ – „Open Society Institute“. Konateľom ukrajinského Medzinárodného fondu „Obrodenie“ je Alexander Suškov. Spoločnosť má sídlo v Kyjeve, ul. Sečevých streľcov, 46.

81 komentářů :

 1. Co máte pořád s tou Ukrajinou?
  Že hned vedle u sousedů na Slovensku reálně hrozí, že volby vyhrají fašisti vám vůbec nevadí? Žádné pobouřené, vzrušené, odsuzující články? Čím to asi bude?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0:28 asi to bude tím, že jste opět mimo mísu.

   Smazat
  2. 1:09
   Takže myslíte, že ten fašoun Kotleba ty volby nevyhraje? Nebo že dokonce nebude ani ve vládě?

   Smazat
  3. 1:09 Nechte to koňovi...

   Smazat
  4. 0:28+1:12 Pokud se Kotleba dostane do vlády ne převratem, ale díky svobodným volbám, tak je to O.K. To jsou holt rizika hentéoné demokracie. Jako si Slováci mohli zvolit Kisku nebo Čaputovou, tak si můžou zvolit i Kotlebu.
   Kromě toho, důkazy o tom, že Kotlebovci jsou fašisti, byste měl předložit slovenskému ministerstvu vnitra. To by jistě nepřipustilo, aby "fašouni" (jak je nazýváte) byli v parlamentu. Nebo je to jen jedna z vašich oblíbených nálepek pro ty, s kterými nesouhlasíte?

   Smazat
  5. Proč?
   Když si Slováci mohli zvolit Kisku nebo loutku Čaputovou - demokraticky - tak si můžou zvolit i Kotlebu. Vo tom je ta kdemochkradcie, nebo ne, Pepku?

   Smazat
  6. 1.09 - Vážený pane, Vy jste už v míse. Napište nám, co jste dokázal, kromě příspěvků.

   Smazat
  7. Ty si sa evidentne s koňom zrazil. Tu na Slovensku hrozí, že vyhrajú s pomocou podvodne zvolenej "prezidentky", inak obyčajnej treťosektorovej aktivistky Čaputovej, jej neoliberálni korporátno-fašistickí parťáci z PS/Spolu feťáka Trubana a Za ľudí podvodníka, zlodeja, úžerníka a zákerníka Kisku.

   Smazat
  8. Jo jasně všichni co nechtějí na Slovensku liberální pošahnce jsou fašisti. Jinak ten dědek sorosu dal na svoje experimenty miliardu dolarů.

   Smazat
  9. 10:03
   Všichni ne. Ale ti co volí fašistu Kotlebu ano. A nebo tedy úplní hlupáci, kterým je vše jedno. To ale v důsledku vyjde nastejno.

   Smazat
  10. 4:42...Brníku, líp bych to neřekla!!!
   Ten hňup má plnou tlamu demošky, ale běda, když někde vítězí ten, kdo nejde pod fousy havlérce.
   To potom prská jako džungaráček, když mu šoupnou do klece tlustou myš.
   Helanov

   Smazat
  11. Kotleba nezvítězí, nemá koaliční potenciál ani osobnosti. Kiska má v současnosti už 27% a jeho procenta rostou. 12% získá od Romů a sociálně vyloučených, další procenta od starých, kteří čumí na TV a nevyhledávají informace. Masmédia včetně veřejnoprávních stejně jako v Česku jedou výhradně pro liberály a globalisty.

   Smazat
  12. Jaký je rozdíl v demokratické volbě zvolit Kotlebu nebo Pičutovou ?,..je to demokratická volba a ta řekne,kdo je větší demokrat,.....v Čechách byl největší demokrat Babiš a terorističtí fašisti protestují,dokonce protizákonně udávají nepravdy a lži,policie a soudy nekonají a ČT lže s nima.....A NIC..

   Smazat
  13. Držím Kotlebovi všechny palce! ( K O.28 )

   Smazat
  14. Jestliže někdo označí Kotlebu za fašouna, tak je jednoznačně zralý na ústavní léčbu s elektrošoky

   BTW a jak je vůbec možné, že pod článkem je vždycky jako první nalepený troll ????

   Smazat
  15. 13:54, jenže on JE nacista. To je ta tragédie. Kdyby se to alespoň pokusil nějak zakrýt, ale on ne. Volba mezi Kotlebou a liberální sračkou řízenou mimovládkami a US ambasádou, to je skutečně patový stav, jelikož Fica (Pellegriniho) nikdo volit nebude. Bohužel.

   Smazat
 2. Takže Pjakin k Ukrajině: Ve Velké Británii byl vydán sborník ve kterém se analyzují nacistické, extrémistické organizace, představující veřejné nebezpečí a symboliku, kterou používají a mezi touto symbolikou je jako extrémisticko-teroristický symbol uveden trojzubec, národní symbol Ukrajiny. To značí, že se jedná o kriminální teroristické zločinecké skupiny a jejich symboliku. Tolik Pjakin, co to bude pro Ukrouše znamenat, hlavně pro kyjevskou bandu, jak je on nazývá, je asi tomu kdo trochu přemýšlí, více než jasné. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi

  1. Děda zase sledoval další díl nekonečného zábavného pořadu ředitele Ústavu antikoncepčních studií. :-D
   Globální prediktor tam dnes byl?

   Smazat
  2. 1:16 právě jste se prokázal, jak informace od Pjakina hltáte také, pouze máte za úkol vše ruské negovat. Prostě velká hrouda masa a nicotný mozeček, ten nick je pro vás naprosto výstižná, sedí vám :-)

   Smazat
  3. 9:31
   Ano, máte pravdu, ty absurdní nesmysly si někdy pustím když potřebuji obveselit :-D

   https://www.youtube.com/watch?v=tzFVEuZibes

   Smazat
  4. 10:39 již brzy vás ten smích přejde, běžte raději trénovat se svými přáteli ve zbrani: https://twitter.com/timesofiraq/status/1222640126616129537

   Smazat
  5. Pro kritiky Pjakina jen jeden fakt.
   Projděte si jeho pořady cca 5 let zpět a zjistíte, že MNOHO z jeho predikcí o čase budoucím, se v dnešní době NAPLŇUJE!
   To je nejlepší argument toho, že ten pán nezakládá své výplody (pro jeho odpůrce)ze vzduchu, ale z praktické a skutečné situace.
   Není to jeho obhajoba, TO JSOU FAKTA.

   Smazat
  6. 11:28...Pjakina neznám, ale každá mazaná kartářka ví, že z KAŽDÉHO jejího "proroctví" se VŽDYCKY nějaké vyplní..
   Potom už zbývá jen dovysvětlit, proč se ta,která se nenaplnila, vlastně logicky ani nemohla naplnit.
   ;-)
   Helanov

   Smazat
  7. 11:28 To je blb a žvanil co nezná ani zeměpis, natož historii! Nejlepší frk byl tn o tom "Černém moři dříve zvaném Ruské ..." - Jééééééééé, pane šeditelíííííí, Chycht!

   Smazat
 3. Jaké štěstí, že blbost nemá gravitaci!
  Pokud by ji totiž měla, zhroutili by se tíhou vlastní blbosti sprostý primát King Kong, vykřičníkový apoštol ničeho Honím lulu, Liborek (sprostý bezmozek co obdivuje Amíky, nenávidí Putina a laje důchodcům, že mu užírají z talíře) sprosté hovado Nekrofil (zřejmě nemocniční zřízenec, onanující nad svými výblitky stran předků diskutujících v nichž se to hemží slovníkem z patologie a lidské spodiny v pubertě) a několik dalších bezmozků do sebe, čímž by vznikly smrduté černé pididíry.
  Tyto by se vzájemně přitahovali nezávisle na svém okolí, neb mozek plodící myšlenky zároveň funguje jako přirozený odpuzovač gravitačních vln blbosti, takže v krátké době by z takto navzájem gravitací přitažených blbců vznikla jedna ohromná pididíra blbosti, která by se však dále hroutila do sebe, až by se po anihilaci blbosti beze zbytku vyzářila do vesmíru a planeta Země by byla blbůprostá a její budoucnost nadějná.
  (Plechová huba Trump vyhlásil válku teroristům, lépe by však bylo, kdyby ji vyhlásil blbcům. Ne každý blbec je totiž terorista, leč každý terorista je blbec. Proslýchá se, že to Raketový Diplomat měl původně v plánu, poradci ho však od tohoto bohulibého záměru odradili s poukazem na fakt, že by ji musel vyhlásit i sám sobě. Tož tak.)
  Omlouvám se normálním diskutujícím, nemám ve zvyku tapetovat, jen nechci aby to zmíněným uniklo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdyby se vyhlásila válka blbcům -zbyl by někdo? Že by nastala ta krásná éra, kdy se najdou na pitomost séra? Nevěřím. Občas se přinutím přečíst si některé ty bláboly z diskuzí ( ale opravdu jen některé) a všechno je mi jasné.

   Smazat
 4. Ukrajina je řízená Američany a ti také organizovali masakr na Majdanu. Lidem platili 100 dolarů za účast. Po majdanu se Američanům podařilo Ukrajinu celkově rozvrátit, zlikvidovat celý průmysl a podporou fašistů zničit Ukrajinské sebevědomí. Američani potřebují Ukrajinu jako základnu pro připravovaný útok na Rusko a jeho likvidaci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 5:38...Fakt?
   Čokoládovník, Kolomojský a další, kteří kočírovali/kočírují Ukrajinu jsou Američani???
   No, vlastně jistým způsobem máte pravdu, vždyť oni kočírují i Bílý dům.
   Helanov

   Smazat
  2. příspěvek asi chtěl jenom popsat organizační propojení ukrajinské a americké židovské diaspory

   Smazat
  3. 12:22, nápověda: děti milovaly Kašpárka, ale my přece víme, že loutku vedl loutkář.

   Smazat
 5. Kdo stojí za vznikem koronaviru 2019-nCoV? Ačkoliv se nám komerční média snaží tvrdit, že za takto agresivním virem stojí netopýři, tak pravda je mnohem děsivější.V roce 2003 kdy byla nemoc SARS potlačena, byl v tomto roce zároveň vytvořen lidský koronavirus, který byl patentován patentovým úřadem Spojených Států dne 25. Dubna 2003, číslo patentu US7220852B1.Co je pro nás ale nejdůležitější informací, tak to je to, že britská laboratoř Pirbrigh´t Institute uvedla 15. Listopadu 2019 (dva měsíce před vypuknutím epidemie), že získala dotaci ve výši 5,5 miliónu dolarů na vytvoření nových lidských vakcín. Je třeba také zmínit, že ta samá laboratoř si nechala patentovat patent číslo EP3172319B1 na využití koronaviru jako vakcíny pro léčbu a prevenci řady respiračních omezení, jako je například bronchitida.Medvěd už byl rozdělen a bylo určeno dávno před vznikem epidemie koronaviru, kdo a jak na tom vydělá. Za vznikem koronaviru stojí ve skutečnosti britské a americké farmaceutické společnosti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A jak se dostal tento virus do Číny a proč právě v době, kdy celý Svět ví, že v tomto období Čína slaví konec roku a všichni jsou na pohybu. Američani hospodářský na Čínu už nestačí. Co tedy dělat? Co dělat, vidíme.

   Smazat
  2. Tak nějak vypadá válka s použitím biologických zbraní. Nebo si někdo myslí opak?

   Smazat
  3. dokonce to vypadá na selektivní virus, který byl "vyšlechtěn" tak, aby zabíjel lidi s geny Asiatů (stejně jako ebola byl dáreček pro Afriku)

   Smazat
  4. Anonymní 6:06
   Přesně.
   Bylo nutno Čínu přidusit a znemožnit její vzestup,jak hospodářský tak politický.Někdy v prosinci,byla informace,že Čína přechází na zlatý juan a pomalu odchází od dolaru a podobné choutky jsou USA tvrdě trestány.Mám takové tušení,že se to USA vrátí v něčem podobném,už jsou v Číně dost naštvaní.

   Smazat
  5. :-DDDD

   To snad není pravda co jsou místní pošuci schopni vymyslet za absurdní hovadiny.
   No, rozhodně pokračujte. Je to moc zábavné.

   Smazat
  6. Je Coronavirus určen pro globální depopulaci? Agenda 21? Neděle 26. ledna 2020
   https://beforeitsnews.com/conspiracy-theories/2020/01/james-fetzer-is-the-coronavirus-intended-for-global-depopulation-agenda-21-the-new-age-of-bioweaponry-trump-impeachment-end-of-days-2516253.html
   Podívejte se, jak se Wu-chan nachází přímo v centru vysoce produktivní jihovýchodní oblasti Číny - ekonomické mocnosti národa. Toto strategické umístění bylo vybráno pro biologický útok kvůli snadno konstruovaným vektorům šíření nemocí, jak je znázorněno na mapě výše. Paralyzovat čínský ekonomický a finanční sektor je koneckonců hlavním cílem této v podstatě angloamerické černé operace.
   S ohledem na hongkongské protesty USA, celní režim USA proti Číně, hrozbu ekonomických sankcí proti národům spolupracujícím s Huawei, konflikt Xinjiang vyvolaný CIA, který se týkal muslimských Ujgurů, provokativní plavba válečných lodí amerického námořnictva přes Taiwanskou úžinu, transparentní politická stíhání čínského finančního ředitele Huawei, pustošení čínských prasečích farem pomocí bioinženýrského viru atd. je čínská vláda od roku 2018 pod útokem. Rychle se rozšiřující koronavirus Wuhan, známý také jako nový koronavirus, který byl poprvé uveden v roce 2019, má všechny znaky dalšího viru bioinženýrství v americké vojenské laboratoři.

   Smazat
  7. Koronavirus 2019-nCoV prý náhodně (nevyloučena ani diverze za prachy) unikl z biolaboratoře P4Lab přímo ve městě Wu-chanu, i když je nepravděpodobné, že by to Číňani testovali na svých. Ale podle druhé verze mohlo být na trh dovezeno laboratorně infikované maso (z některé biolaboratoře Pentagonu, které obklopují právě Čínu, Rusko, Irán atd. ve 25 zemích světa) právě před oslavami čínského nového roku, kdy jsou v pohybu stamilióny Číňanů. Právě o druhé verzi byl článek na Veterans Today! Ty americké biolaboratoře spadají pod agenturu DTRA (Defence Threat Reduction Agency) s programem CBEP (Cooperative Biological Engagement Program).

   Smazat
  8. 11:25 podle analytika Panarina za tímto virusem nestolí USA, ale jednoznačně Velká Británie, která i nadále aktivně spolupracuje s americkým deep-state proti Trumpovi, aby nebyl znovu zvolen. VB má i svůj vlastní cíl, ke svému finančnímu přežití nutně potřebují zpátky Hongkong (přes který se do Wu-chanu virus transportoval z laboratoře v Porton Downu).

   Smazat
  9. Rusové mají staletími ověřený termín "angličánka gádit". Nemyslí tím anglickou královnu, ale anglické elity, které v celém světě (nejenom ve svých koloniích) aplikovaly staré známé římské heslo "divide at impera". Londýn je to mozkové centrum, které dodnes přímo, či nepřímo ovládá své bývalé kolonie, včetně USA, které nasazují na špinavou práci ve světě.

   Smazat
  10. 6:06 Lékaři prý k léčení stávajícího koronaviru používají běžně dostupné léky, které byly vyvinuty na léčení pacientů s AIDS. Tyto léky prý zabírají. Nedivil bych, kdyby se ukázalo, že i AIDS byl vyšlechtěn v laboratořích tolik opěvovaného vyspělého západu!

   Smazat
  11. :-D

   Tady asi dnes hodně lidí vysadilo medikaci. No nic, nenechte se rušit a pokračujte.

   :-D

   Smazat
  12. King Kongu, vůbec se nedivím, že tě redakce NR za ty kecy maže. Vždyť ty nejsi schopný ani jedno z uvedených tvrzení vyvrátit nějakou odpovídající informací, faktem, linkem na serózní zdroj. Jen blafeš jako ubohý propagandistický flašinetář v defenzivě.

   Smazat
  13. 12:26 on není placen za rozumnou a věcnou diskuzi, je placen za provokování k diskusi, je to náš retardovaný agent provokatér Pepek Vyskoč, který si jen změnil nick na velkou opici

   Smazat
  14. obdivuje německý Wehrmacht (t.č. Bundeswehr), který dnes chtěl přistát v Moskvě s letadlem plným zdravých Němců přepravovaných z čínského Wu-chanu

   Smazat
  15. Ano,máte naprostou pravdu....

   Smazat
 6. Ondráček: Nemusíme přijímat migranty, abychom se kulturně „obohatili“, stačí vývoj českého školství a mediální žumpa:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020013111342034-ondracek-nemusime-prijimat-migranty-abychom-se-kulturne-obohatili-staci-vyvoj-ceskeho-skolstvi-a/

  OdpovědětSmazat
 7. 10:39 vyjímečně musím poděkovat té opici (10:39), která sem asi nechtěně (místo svých tradičně bezobsažných a hloupých příspěvků úrovně dítěte) pověsila link jednoho z nejklíčovějších a nejzásadnějších vystoupení Pjakina o podstatě a mechanizmu historických procesů ve vývoji lidstva :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. už jsem v polovině přednášky a je super! Archiv vystoupení Pjakina od r. 2012 je na stránkách https://fct-altai.ru/

   Smazat
  2. :-D
   Ještě to kde žvaní jak Amíci nebyli na Měsíci je dobré, ale nechce se mi to hledat. :-D
   Prostě když se ten trouba do svých žvástů úplně zamotá a neví jak z toho ven tak vytáhne jeho Deus ex machina - Globálního prediktora a vše tak "vysvětlí".

   Fanoušci tohoto žvanila nejsou nic jiného než sekta.

   Smazat
  3. Ano, Pjakin kolem sebe vytvořil sektu, ale když to kritizuješ ty, ubohý propagandista bez důkazů a vzdělání, takto lidi nevezmou. Šetři si klábosnici na jiný web. Tady jsi pro srandu ty,. Pepa Vyskočilů a Hnolulu.

   Smazat
  4. 12:06 ale ano, byli na Měsíci, ale jenom v ateliérech na zemi, kde to točil skvělý režisér Stanley Kubrick. Ten se pak natolik bál o svůj život (Američané zpravidla vykonavatele špinavé práce obratem likvidují ihned po splnění úkolu), že emigroval do Evropy, kde i zemřel, ale ještě před smrtím o všem vypověděl. V ČT to samozřejmě nebylo :-)

   Smazat
  5. P.S. k 13:31: Kubrickovi by se nestalo, aby mu ve "vesmíru" běhala po novém satelitu (ne NASA, ale soukromé společnosti) na oběžné dráze myš a aby tam létaly mouchy. Video nedávno viselo na YouTube, jdu po něm zapátrat :-)

   Smazat
  6. 13:45 stojí za to, abych to video našel jenom kvůli vám, kremelský trolle :-D

   Smazat
  7. 13:49

   Jo, najděte. A odežeťe si ty mouchy z vašeho monitoru :-D

   Smazat
 8. Opice (12:06) má specifické příspěvky. Sice se tu vynořila nedávno, ale je to stále stejný, sice placený, ale retardovaný agent Pepek Vyskoč. Je placený, ale zcela evidentně Putinem, protože svými "putlery" a přisprostlými a protiruskými příspěvky vyvolává o to silnější diskusi místních příznivců Kremlu a Putina. A to je přesně cíl tohoto agenta provokatéra. Nikdo nechce mít nich společného s takovým jelitem, jako je Pepek. Standardní výsledek působení zákona "akce a reakce". Svou práci pro Kreml ale asi nechtěně prokázal tím, že nám tady pověsil klíčovou přednášku Pjakina právě v době, kdy světové elity začaly pracovat na snížení obyvatelstva na Zemi, dříve byla cílem zlatá miliarda, nyní už jenom půlmiliarda (i to je v Pjakinově vystoupení). Šmytec! Opice je náš Pepek Vyskoč a nasadil ho sem Kreml!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "světové elity začaly pracovat na snížení obyvatelstva na Zemi"

   :-D No vy teda máte taky dost.
   Teď už zbývá jen vysvětlit, proč ty "světové elity" za posledních 75 let světovou populaci zečtyřnásobily :-D

   Smazat
  2. Divím se jenom tomu, proč Pepek nebojuje v diskusi za Ukrajinu, když ta je nástrojem západu proti Rusku. Ale i diskuse pod článkem ukazuje, jak je Ukrajina ukradená úplně všem, včetně našeho Pepka, který přehodil výhybku diskuse hned zkraje na Slovensko a pak na Pjakina. Holt i ti placení agenti nejsou v práci zrovna moc spolehliví :-)

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 18:39 Dnes nám vnucovaný liberalismus je stejně bezvýchodný jako byl komunismus! Prostý lid musí dostat nejen chleba, ale i hry! Musí se poté kdy je nasycen i nějak zabavit, mít Ideje. Ale ani pouhé přerozdělení prostředků jak si to namlouvali socani všech odstínů situaci neřeší! Lid neumí se svými potřebami zacházet, neumí je ukočírovat a proto potřebuje silné vedení které ho zavčas pošle na válečná pole! Neb válka je současně chléb i hra jenž dává smysl jeho existenci a upouští tlak z hrnce nerovnostářské společnosti! To jsou zákony přírody a jakákoliv vzpoura proti nim je pro existenci každého druhu konečná ... a my jsme jen druhem zvířat.

   Smazat
  5. Na tom nemusí pracovat elity, na tom pracuje především sama Příroda! Rozšíření přemnožených podras na Zemi je mnohem větším nebezpečím než jaderný konflikt! Možná že dokonce naopak pouze jaderný restart nakonec naši bílou civilizaci spasí!

   Smazat
 9. Jaký je stav programu globálního vylidňování?
  https://beforeitsnews.com/v3/alternative/2019/3693505.html
  Po skončení druhé světové války byl zaveden tajný plán, jak zničit světovou populaci. Tento plán má za cíl výrazně snížit počet lidí na Zemi až na 500 000 lidí.Chemické, biologické, psychosociální a ekonomické metody, jak skryté, tak zjevné, zaměstnané doposud byly jen částečně úspěšné.Proto byly vyvinuty GMO. GMO představují poslední slámu, poslední naděje mezinárodního společenství na skryté zastavení a zvrácení lidské populace. Vlastně to není všechno. Byla vynalezena novinka-rychlejší a účinnější. https://beforeitsnews.com/v3/alternative/2019/3693047.html 5G bude vystaveno jako zabíjecí a sterilizační mřížka!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takže po WW2 byl přijat tajný plán, snížit populaci z tehdejších 2 miliard lidí na půl miliardy. Výsledkem po 75 letech provádění tohoto plánu je, že lidí je 8 miliard. To nevymyslíš :-D

   Smazat
  2. 14:26 Pepku, všecko nejde podle plánu, ale na druhou stranu desítky let v tomto plánu nic neznamenají. Raketový nárůst obyvatelstva Země byl spojen s ropou a automobilismem, ale ropa dochází jak v Saudské Arábii, v Rusku, ale i v USA (proto ten jejich boj za syrskou a iráckou a do budoucna iránskou ropu), proto ta nesmyslná elektromobilita. Ale už dva měsíce rozvážejí do celého světa koronavirus 2019-nCoV, brzy se ten plán podaří zrealizovat. Obětí budeš i ty sám, ani ty nejsi vyvolenec zlaté půlmiliardy :-)

   Smazat
  3. Anonymní 1. února 2020 14:40
   Že se nestydíte napsat mu, že je úplně zbytečnej. A on se tak snaží ...

   Smazat
  4. Když na podzim odstěhovali Trumpa z New Yorku na Floridu, tak to většinou zdůvodňovali snazším zajištěním jeho bezpečnosti. Právě jsem si přečetl o stěhování klíčových státních zaměstnanců na zabezpečená (válečná) stanoviště (Montana, Wyoming a New Mexico) a přitom se agentura FEMA připravuje na vyhlašování karantény v některých městech (včetně New Yorku) i na evakuaci infikovaných do táborů stavěných v Jižní Dakotě. Tak nevím, kvůli chřipce, na kterou od začátku roku zemřelo 7,5 tisíc (a před rokem za celý rok asi 80 tisíc) Američanů, tak kvůli chřipce to asi nebude.

   Smazat
  5. 14:40 Pepek byl školen podle pětiletek a asi ani sám pořádně neposlouchal Pjakina (z videa, které tu sám pověsil v 10:39), kde faraón hodnotí prohranou bitvu s Chetity jako vítězství na 3.000 let dopředu.

   Smazat
  6. Je potřeba snížit počet obyvatel planety. Pokud se vytvoří viry, specifické jen pro konkrétní genetickou oblast jakou je Rusko a tuto oblast zcela vylidní, je to naprosto legitimní. Například různé typy rakovin propukající už v dětském věku a neplodnost mužů jsou vysloveně žádoucí. Taktéž těžké respirační choroby, anthrax a další, včetně pravých neštovic. Léčbou těchto chorob se rozmnožují zdegenerované národy, jakými jsou východoevropané, kteří tomu ve své většině scvým jednáním kráčí naproti. Genetická struktura východní Evropy je totiž dlouhodobě těžce narušena, o čemž svědčí i úroveň států, kde žijí. Je tedy potřeba zabezpečit snížení počtu obyvatel a jejich náhradu za kvalitnější genofond odjinud, je to legitimní požadavek pro zachování civilizace ...

   Smazat
 10. 95% komentářů není k tématu článku. To plně vypovídá o intelektuální úrovni účastníků zdejšího diskusního fóra.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To nemáte pravdu. Musíte odečíst jen diskusi tro(t)llů, proti nim se bojuje proti blbosti, což se v článku vyskytuje, byť třeba pro někoho nepřímo.

   Smazat
  2. 14:45 to vypovídá jenom o tom, že pro 95% komentujících je situace v banderostánu zcela ukradená

   Smazat
  3. 15:04, trolem není ten, kdo na téma "vraždy na Majdanu" začne blekotat konspirace o koronaviru, anebo ten, kdo podesáté začne diskusi o nějaké interpelaci z českého parlamentu na téma hlodavci na polích. To není trolling, to je hloupost.

   Smazat
  4. 15:04 tak trochu se podobají Honolulovi. Ten taky libovolně mění téma, protože tomu stávajícímu nerozumí a nemá k tomu co říct. Tak začne svá oblíbená - génius Trump a skvělá Amerika, anebo nám začne nadávat a urážet nás.

   Smazat
 11. 14:21 Pondělí bude rozhodující den, kdy se na burzách rozhodne o pozitivním, či negativním vývoji v šíření koronaviru. Insiderská informace rozhodne o budoucnosti celé Země. Tento týden se burzy červenaly, pak zelenaly (po zprávě o izolaci viru), ale v pátek spadnul DJIA index o více než 600 bodů (kdy prodávali právě velcí, dobře informovaní hráči). Prý rozhodne burzovní pondělí (dne 3.2.) v New Yorku. Jestliže se splní prognóza pádu DJIA o více než 1.000 bodů, tak situace se bude vyvíjet velmi špatně. Jen žádnou paniku, nejstrašnější je prý virus paniky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ukrajině jsou burzovní pohyby u prdele, ona už to má skoro za sebou. A teď se chystá dobrovolně na popravu Bělorusko.

   Smazat
  2. 17:32 tady přece nikdo o Banderostánu nediskutuje, ten je všem naprosto volný, tady je v sázce situace na celé planetě, která se podílela na dosavadním provozu i na životní úrovni USA

   Smazat
  3. 20:42, ehm, malá poznámka. Článek je o Ukrajině. Pokud chcete diskutovat o DJIA, jděte do Hospodářských novin anebo si počkejte na článek o situaci na burzách. Složité k pochopení, že?

   Smazat
  4. 10:05 Ehm, malá poznánka. Mně je krach Banderostánu také zcela ukradený, mě zajímá právě krach na světových burzách. Už to tady někdo psal, že k Ukrajině je tady jenom 5% příspěvků, ten zbytek má info z první ruky, protože v ČR žije nebo se sem přesouvají statisíce Ukrajinců.

   Smazat
 12. Mně se Azarov moc líbí. Od r.2010, kdy byl na pozici premiéra, posrali všechno, co mohli, kradli jako straky, a po šesti letech plynulého posunu Ukrajiny do evropského a dá se říct i světového suterénu, on stále neví, co se vlastně událo. Jediná sympatičtější věc na něm je to, že nehajluje a neječí jako smyslů zbavený, že to všechno Rusko a Putin.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Azarov (stejně jako Janukovyč) je na živu v Rusku jenom díky Putinovi, těžko si na něho bude stěžovat, i kdyby mohl :-)

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.