Reklama

pondělí 20. ledna 2020

Bylo uvedeno datum odeslání ruských systémů protivzdušné obrany do Srbska

20. 1. 2020 lenta
Bylo uvedeno datum odeslání ruských systémů PVO Pancir-S1 do Srbska. Podle informací zdroje agentury TASS v obranném průmyslovém komplexu bude dodávka zahájena koncem února. Zdroj agentury oznámil, že toto datum odpovídá podmínkám kontraktu, uzavřeného v loňském roce. Bělehrad podle něj obdrží jednu baterií šesti komplexů protivzdušné obrany Pancir-S1. O uzavření této dohody jsme se dověděli 17. října 2019.


Tentýž měsíc srbský prezident Alexandr Vučič navštívil cvičení Slovanský štít 2019 a posteskl si, že jeho země si nemůže dovolit ruské systémy PVO S-400.

Na konci července se Vučič osobně zúčastnil bezplatného předání ruské techniky Srbsku. Země obdržela 10 bojových průzkumných hlídkových vozů BRDM-2. Při projevu na oficiální ceremonii Vučič sdělil, že do konce roku Rusko odešle do země dalších 7 vrtulníků a 10 tanků.

V roce 2018 roce obdrželo Srbsko od Ruska stíhačky MiG-29, tanky, obrněná vozidla, radiolokační stanice a vrtulníky v rámci kontraktů o modernizaci svých ozbrojených sil.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

76 komentářů :

 1. Na Balkáne sa naďalej predpokladá riziková oblasť, preto tie dodávky zbraní.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jaké zbraně? Je to stejné, jako by někdo za první republiky dodal ČSR odlité betonové bunkry - s těmi jenom těžko můžete totiž útočit na okolní státy.

   Smazat
  2. Srbové měli myslet na svou bezpečnost dříve. Kdyby měli kvalitní protiletadlové zbraně, Američané by si na ně netroufli. Ale ani Rusko tehdy nebylo tak zásadové jako dnes a tenkrát podléhalo iluzi o tom, že USA budou jejich přátelé...

   Smazat
 2. Zde je velice těžké kritizovat Srbsko za to, že se chce v budoucnu vyhnout případnému hunamitárnímu bombardování.

  OdpovědětSmazat
 3. Zhruba jde o to, aby bylo Srbsku umožněno zastavit první úder. Než příjde pomoc od RF.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A kudy asi tak ta pomoc RF může přijít? Srbsko je doslova obklíčeno státy NATO a vedení těch států je reprezentováno americkými čípky.

   Smazat
  2. První kdo by těm necivilizovaným balkánským řezníkům zlomili vaz by byli naši černohorští spojenci! Mají je tam jak na dlani ...

   Smazat
 4. Když bude potřeba dodají Rusové S-400 a ať si k bratrům Srbům, někdo zkusí strčit svůj špinavej rypák. I když už to co tam mají bude asi stačit. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dědku, vy jste mluvčím RF? Nebo co to tady vykřikujete za hesla?

   Smazat
  2. Mlaďasi, vy jste mluvčím Krvavé Madly? Nebo co to tady vykřikujete za protesty?

   Smazat
  3. 22:01... Vždyť napsal pravdu!!!
   Podruhé už Rusové takovou ropuchu nesežerou, aby museli zírat jak NATO humanitárně planýruje Bělehrad.
   Tenkrát museli, byli na kolenou, dneska už je to jinak.
   Helanov

   Smazat
  4. Jim je to buřt. Tady jde prostě o kšeft.

   Smazat
  5. Houby kšeft. Srbové mnohé armádní systémy z Ruska dostávají zadarmo. Srbsko je strategickým spojencem Ruska na Balkáně.

   Smazat
  6. 21:58, na S400 Srbové nemají prachy a tyhle systémy nikomu Rusko zdarma dávat nebude. Technika zdarma je repasovaná, za Pancir zaplatili.

   Smazat
 5. Ted jeste par rachejtli namirenych na Bondsteel.

  OdpovědětSmazat
 6. 22:01 demente, proč ten psychotický projev?

  OdpovědětSmazat
 7. Tohle měl mít Kadáfí. Terorizovat stát za to, že nechce platit v dolarech, je projevem nejvyššího stupně demokracie.

  OdpovědětSmazat
 8. Na úvodním snímku jsou ale nejspíš odpalovací zařízení systému protivzdušné a protiraketové obrany velkého dosahu S-400 pro PVOS. Pancir S1 je starší verze systému PVO krátkého dosahu. Jak vypadá a jaké má vlastnosti Pancir S1 si lze stručně a přehledně přečíst např. zde: https://cs.wikipedia.org/wiki/Pancir-S1
  Viki L.

  OdpovědětSmazat
 9. Kseft ... chyba ten Pancir S1 byl Srbsku darovan RF ..jen tak pro zajimavost ano je to celkem zastarale ale na prvni akci obrany to staci nez doleti ctyrstovky ..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na sestřelení civilního letadla to stačí. A ty "čtyřstovky" maj přiletět odkud? Pán asi hodně bumbal.

   Smazat
  2. V Srbsku nesestřelili civilní letadlo. Tam byla vyhlášená bezletová zóna. Naopak, NATO bombardovalo civilní cíle a taky Čínskou ambasadu. A teď můžeš soudit vychcaný trolle.

   Smazat
  3. no vy clovece ani nevite kdo ty ctyrstovky vyrabi ?...smutne

   Smazat
 10. Když čtu hlášky, tak se dozvídám, jaká je svoboda a demokracie v Evropě ale i v ČR. Když jsem v sobotu v hospodě řekl, že ní ministr Kremlík je na odvolání, tak se okolo smáli. No a včera jsem přel a blahopřáli mě, že dělám "poradce" premiéru Babišovi. A ve vládě sedí ještě jeden podobný ministr Maláčová.

  OdpovědětSmazat
 11. JOOOO, dnešní Rusko je ekonomicky a finančně na dně, to potom prodá zbraně i MARŤANUM. Prodá Turecku, od kterého nikdy nikdo neví co zítra udělá.
  Putin je hlupák, který je ovlivněn svojí mocí, že nevidí ani za roh!
  A k čemu ty rezaté Ruské plechovky potřebují? Pokud zase Srb ( Mipoševič ) nevyvolá konflikt tak jako v 91 roce, tak nikdo nebude řešit nějaké bezvýznamné Srbsko.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Srbové nic nevyprovokovali, na rozbytí SFRJ a následném ponižování Srbů, měli především zájem germáni.Putin můžem mít své mouchy ale podstata Vaší úchylné zloby budem spíš v tom že jsou schopni vzdorovat
   .raději chudý a rovný,než mstivý, zákeřný,zdegenerovaný,podlý, euro eko havlo sudeto, zbabělí,prodejný - prostě západní
   Fandím Srbům Bronislav

   Smazat
  2. Hlupáku9:41, radši si hlídej Banderovce ať nevyvolávají konflikty se sousední Doněckou a Luhanskou republikou a s vaší ukrajinskou proxy armádou ať ukončí Banderovci(Porošenko a jeho fašisická kamarilla) genocidu páchanou na jejím obyvatelstvu. Pak nikdo nebude rešit nějakej bezvýznamnej krym.

   Smazat
  3. Pravda na rozbiti jugoslavie se nejvice podileli skopcaci
   Dokonce tehdejsi ministr zahranici nemecka prohlasil neco ve stylu ze srbsko je potreba zlomit a zadupat do zeme..
   Nejvetsi podil bez pochyb patri germanum o tom neni pochyb

   Smazat
  4. Samozřejmě máte pravdu pane5:42, ale o to tady teď nejde. Jde o to, že tamhleten9:41, dělá ze sebe nesvéprávného blba. Jestli to dělá jenom tak, aby se přitom ukájel, nebo bere zato prachy jako ten komik Zelenskyj, to nejlíp bude vědět jenom on. Skutečnost je ale taková, že Srbsko v čase války v Jugoslavii žádnou armádu nemělo. V Jugoslavii byla Jugoslávská armáda, která byla jedinou zákonnou, regulérní armádou hájící územní celistvost státu a dodržování zákona vyplývajícího z ústavy Jugoslavie.

   Smazat
  5. Rusko bylo odjakživa chudá, velká, zaostalá země. A nijak mu to nebránilo napadat, okupovat a zotročovat cizí státy a národy. Naopak, jeho vůdci potřebovali najít cizí nepřátele, obvinit je z ruské bídy, neúspěchů, nesvobody a válčit s nimi, aby odvedli nespokojenost lidu sami od sebe, od svých institucí, Kremlu a jejich vlastní neschopnosti, zkorumpovanosti, nespravedlnosti a parazitismu. Je potřeba snížit počet obyvatel planety. Pokud se vytvoří viry, specifické jen pro konkrétní genetickou oblast jakou je Rusko a tuto oblast zcela vylidní, je to naprosto legitimní. Například různé typy rakovin propukající už v dětském věku a neplodnost mužů jsou vysloveně žádoucí. Taktéž těžké respirační choroby, anthrax a další, včetně pravých neštovic. Léčbou těchto chorob se rozmnožují zdegenerované národy, jakými jsou východoevropané. Není to urážka, ale vědecky dokázaný fakt. Genetická struktura východní Evropy je těžce narušena, o čemž svědčí i úroveň států, kde žijí. Je tedy potřeba zabezpečit snížení počtu obyvatel a jejich náhradu za kvalitnější genofond odjinud. O tom přeci hovořili a psali všichni proroci včetně toho vašeho Marxe už celé věky, že je třeba vyměnit zdegenerovanou populaci primitivní východní Evropy a když se tento prostor uvolní pro kvalitnější genofond, nastane i tam prosperita! - https://blisty.cz/art/93823-vychodoevropane-povazuji-svou-kulturu-za-nadrazenejsi-jinym.html

   Radili stále to samé: zbavte se zbabělé a domýšlivé chátry na východě, která odjakživa rozvracela a zaplevelovala kontinent svým poškozeným genofondem a nastane zlatý věk pro Západní civilizaci!

   Smazat
 12. Zdejší prokremelská luza si nevidí do huby. Pokud dodá Amík zbraně nám ( vrtulníky ), tak ječí jak píchlé podsvinče, ale pokud dodá zbraně Rus Sbum, tak tomu tleskají. Neuvěřitelní pokrytci tihle místní mazalové!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  2. Treba to bude tim, ze nas srbske nakupy nebudou stat ani halir. Logicky pak nema ani smysl analyzovat vyhodnost a ucelnost techto nakupu...

   Smazat
  3. 10:26 Copák Heroinku, smazánek, copak jsi psal ošklivého?

   Smazat
  4. Ano je správné že Srbové mají zbraně na svoje obranu,před eu,usa nazi. A je správné že je mají od Rf
   ,klidně prskej mají je cha cha a budu mít další a ty stím nic nenaděláš ať žije Srbsko

   Smazat
  5. Přesně tak pane17:48. Zatím tady ječí jak píchlé podsvinče tenhle anonymnej ubožák9:46, kterého nákupy stály tolik peněz, že celej ověšenej bezvýznamným USA-šrotem a s holou prdelí tady tančí jak sudánskej domorodej černoch. A to je dobře.

   Smazat
  6. 9.46
   Co se čílíte, kavárenskej póvle? Někde ty zbraně, pokud nechtí zažít další humanitární bombardování, Srbové musí sehnat. Když nám dodá světový uzurpátor vrtulníky, jásáte jak socka před vetešnictvím, když Rus dodá zbraně Srbum, máte z toho hysterčák. Neuvěřitelní farizeové, tihle kavárenští flákači.

   Smazat
  7. 9.46 jestli ono to nebude tim ze us zbrane vnucuji a dost neomalene kdezto rus to bere jako kseft
   Nekoupis ty najde se nekdo jiny..
   Mozna proto ta nasra..st nemyslite..???

   Smazat
  8. 22:11 Milánku, ty prokremelský blbečku, proč se tak strapňuješ? Srbové dostali po právu na držku! Je jen škoda, že Miloševič nesedí doživotně, za to co provedl!
   Vy 4 zoufalci, už se těším na další kontrakt zbraní s našima kamarádáma z USA a vybudování minimálně tří základen, na pana Vondru je v tomto spoleh. . Ruský parchantstát dnes rozumí jen síle. Ať žíjí naši přátelé v USA. Buh jim žehnej!!

   Smazat
  9. pro toho impotenta z 10:41 - Srbové trvali na dokonení soudního procesu s Miloševičem i po jeho smrti a soud ho im memoriam musel osvobodit a zbavit obvinění. Proto ho nemohli nechat naživu, vrátil by se osvobozenej a celý napadení Srbska by byl jasnej válečnej zločin.

   Smazat
  10. Ano jsem si toho vedom ze srbove chteli dokoncit proces i po Milosevice
   Proto musel umrit..
   Byla to likvidace ktera nema obdoby..
   Pry doslo k neumyslne zamene leku..
   Zaver at si udela kazdy sam

   Smazat
 13. 9:46. To máte jednoduché, i když i to přesahuje hranice Vašeho chápaní. Rozdíl je ovšem zřejmý na první pohled i pro malé dítě.
  Na jedné straně nám, jako svému vazalovi, světový agresor vnutí svoje zastaralé, předražené zbraně, které k ničemu neptřebujeme, na druhé straně Rusko svému spojenci, jako minulé a možné budoucí oběti toho agresora, dodává zbraně k obraně...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:28 Ten HEROIN vám nedělá dobře.
   Tak tohle nemá chybu.
   Agresor nám "vnutí" zbraně, zastaralé,předražené, ale opak je, že Rus daruje Srbum " svému SPOJENCI nejmodernější zbraně" a to je podle vás správné, vaše uvažování je srovnatelné s 3 letým dítětem, ono z toho vyroste, ale vy budete hlupák do konce života!

   Smazat
  2. 10:49. Nepřekvapuje mne, že mému uvažování nerozumíte, zatím jste nedospěl, ani k umění pochopit velice jednoduchý text...

   Smazat
  3. 11:28 Máte pravdu, Heroin, blbum a bláznum jako vy, opravdu nechci rozumět.Ono je to totiž nakažlivé.

   Smazat
  4. Právě jsi se nakazil14:52. Nepomůže ti ani chemoterapie s Agent-Orange, ani ozařování ochudobněným uranem.

   Smazat
  5. 10:28, Srbsku jsou zbraně k ničemu. To je země určená k likvidaci.

   Smazat
  6. Ale to je zajimavy nazor..
   Kdo ze to bude srby likvidovat
   Mohl by jste byt presnejsi aby jsme byli v obraze..??

   Smazat
  7. Srby budou likvidovat jeho5:45 milovaní bratři v pruhovaném triku s hvězdičkama. A o tu likvidaci taky šlo, bylo to skutečně v plánu, kdyby dále odmítali ohnout hřbet tak jako naši spoluobčané a přijmout vazalské postavení před imperiem. Připravovali se další nepokoje v Sandžaku, při takzvané "hranici" s takzvaným "kosovem", ve Vojvodyně maďaři připravovali další vzpouru. Teď to tam ve Vojvodyně uticho, a tak přesunuli maďaři své působení na Ukrajinu. Opatrně, v rámci svých možností, které im členství v EU dovoluje, tak aby je pánové v Bruselu nenakopli do zadnice za rozvracení naších věrných přátel při "hranicích s ruskem".

   Smazat
  8. 9.07 A jak se to dnes projevuje, pokud je likvidují z USA? Panečku, vy budete asi nějaký agent, pokud vše tak víte. Maďaři na Ukrajinu, nějaký problém tam byl, ale nic podstatného agente 00-7. Srbové dostali zákonitě po držce, alianční nálety znamenaly do několika dní kapitulaci Srbu a o to šlo!

   Smazat
  9. 9.07 jasne jste ho popsal toho dusevniho invalidu
   On by chtel likvidovat narod
   Kde ja uz to slysel
   Neco a nekoho mi to pripomina

   Smazat
 14. Skvěle bratři Srbové je třeba být připraven na obranu země. A nejlepší zbraně jsou Ruské zbraně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejsou nejlepší, jsou nejspolehlivější. Příklad - AK 47, používá téměř celý svět a ví proč.

   Smazat
  2. 12:09 Pane to jsou tvrdá fakta Rusové mají naštěstí zbraně které udrží mír další desetiletí. Jsem moc rád že us fašisti jsou o generaci pozadu.

   Smazat
  3. 13:06 Pokud jsou " US pozadu ", tak proč z nich takový strach?
   Vy si nevidíte do huby, " ZBRANĚ CO UDRŽÍ MÍR ", MYSLÍTE ČÍM VÍCE ZBRANÍ TÍM BUDE VÍCE MÍRU? Na čí ukor se v Rusku vyrábí neustále nové a nové zbraně? Kosmonautika, zdravotnictví, duchodci, vesnice, prumysl toto vše je v totálním dezolátu, hlavně,že zbrojíme.
   Putin si opět koleduje o rozpad Ruska, tak jako v 90 letech, ale tentokrát to nebude bez obětí.
   Odporný národ tihle asiatmongolové.

   Smazat
  4. 15:05 S vámi je ztráta času diskutovat tak asi tak.

   Smazat
  5. 15:05, kdyby ty zbraně neměli, jsou na to hůř než Lybie.

   Smazat
  6. Nečetl jste toho pána22:33?

   Smazat
  7. 22:33 A kdo vás k tomu nutí??

   Smazat
 15. 9:41 více studujte,než začnete diskutovat
  http://www.skrytapravda.cz/zahranicni/2982-krize-v-rusku-pad-vlady-ekonomicke-problemy-hruza-des-a-skutecnost
  http://www.skrytapravda.cz/zahranicni/2560-lide-v-rusku-pry-umiraji-hlady-jak-se-skutecne-zije-v-ruske-federaci

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přitom už Rusové mohli mít dávno blahobyt a demokracii jako na Ukrajině:)

   Smazat
  2. 12:38 Jděte do prde... s nějakou " skry. pravdou " je vubec možné, že tyhle prolhané žumpy někdo čte? Že má dnes rusko ekonomické problémy ví mimo proruských zoufalcu každý.
   Dnes vydává USA zprávu, jak je hospodářsky na tom skvěle, ti si aspoň nemusí na nic oproti rusku lhát!

   Smazat
  3. Tady máte čerstvé zprávy z SSA.
   Fed tiskne peníze nebo finanční systém imploduje! Elity chtějí trumf, protože ho nemohou ovládat! Neděle 19. ledna 2020.
   https://beforeitsnews.com/economics-and-politics/2020/01/greg-hunter-fed-prints-money-or-financial-system-implodes-elites-want-trump-gone-because-they-cannot-control-him-rob-kirby-video-2522799.html
   President Trump se v určitém okamžiku bude muset vypořádat s tímto dluhovým problémem a bankrotem Ameriky. Kirby říká, že to je důvod, proč elita pracuje tak tvrdě, aby se zbavila prezidenta Trumpa. Kirby tvrdí: „Chtějí se ho zbavit, protože ho nemohou ovládat. Pokud se systém chystá vyhodit do vzduchu, chtějí osobu, která má na starosti kontrolu. Nemají kontrolu nad Donaldem Trumpem.

   Smazat
  4. Vážně Pepku15:12? Vždyť jsi to právě ty, kdo sem furt leze číst tyhle "prolhané žumpy":-). Bóže to je ale schízofrenickej psychoš15:12.

   Smazat
  5. 15:12 Jenže to tak nebude navěky, bohužel! Páč to ex-Rusko (dnes pouze parchanát Chujlostan) má potenciál být přímo "ekonomickým tygrem" světa! Příčinou toho že tomu tak není je dnes profláklý mizerný genofond jeho obyvatel, těhle vječně ožralých, za bílýho dne v pochcaných teplákách křepčících podlidí! - https://www.youtube.com/watch?v=LhXXiVgILKQ

   Až dojde k jejich výměně, tato zem se pozvedne k nevídaným v historii lidstva výšinám a pak se máte teda na co těšit! Pokud to totiž budou muslimové, stanete se jejich otroky.

   Smazat
  6. Pepku8:38 ty jseš případ pana doktora Chocholouška. Tuhle tapetu sem dáváš nejmíň 10x. Jak takovej autista. Ale bez auta samozřejmě, nanejvýš s kolobečkou ke které řidičák nepotřebuješ:-).

   Smazat
  7. 8:38 DADADA, velká pravda,lépe to nejde napsat a jak je vidět, tak první v 9:29 prokremelský Ivan se ozval. Jak ti chudáci bojují za ruský panárod je obdivuhodné, i toho PEPKa tam dosadí. Smiř se s tím, že rusa ve světě berou jako něco podřadného, neduživého, hloupého, asi tak.

   Smazat
  8. 15:41 Bankrot USA? Já vím o jednom bankrotu a to Ruska, a dnes k tomu má Putin opět skvěle nakročeno.Pokud bude zbrojit tak jako nyní, do dvo tří let padne Rusko zase na hubu!
   Že určité kruhy v USA chtějí sesadit Trumpa je známo, ale nemají šanci na světového státníka číslo 1***.

   Smazat
  9. 9:29 Proti faktům nic nenaděláš, byť by tě udeřily do toho oslizlého mozolu co ti raší mezi rachitickými ramínky místo hlavy třebas i tisíckrát každej den, Lejnere Putlerýči!:-)

   Smazat
 16. Těžko říct kolik srbské PVO pomůže 6 vozidel PancirS1 ale pořád lepší než kdyby je neměli, momentálně na srbských fórech a skupinách na fb letí zpráva že Rusko dodá dalších 6 letadle MiG_29... Také kolují různé informace do jakého stupně modernizace budou provedeny modernizačni prvky na stávajících 14 letadlech. Každopádně v případě konfliktu s NATO by tyto letadla zůstala v podzemních bunkrech protože by srbsku nepomohlo ani 200 letadel tohoto typů... Rusko by nemělo šansi dodat do srbská jakýkoliv systém protože by muselo přeletět státy NATO a ty by to nedovolili... Srbsko už má teď problém jak dostat do srbská 30 modernizovanych tanků T-72 které dostalo darem od Ruska a zbylých 20 OT BRDM-2MS... Pro konflikt s jedním státem či skupinou okolních státu je srbská armáda dostatečně vyzbrojena už teď, ještě až proběhnou modernizačni plány u letectvy Modernizuju se MiG_29, útočný letadla J-22 Orao a vrtulníky gazela, u pozemní armády se modernizuji tanky M-84 a BVP M80A plus se zavádí moderní OT 8x8, samohodky 155mm Nora a opět se vytváří dvě brigády speciálních síl, jedná vysadkova a jedna brigáda zvláštního určení, radary by měli být pořízeny ve Francii a to GM-200

  OdpovědětSmazat
 17. Rusak dodal do Srbska béckovou techniku z éry sssr. Panciry a starý miginy .
  Kde jsou slíbené s400 nebo alespoň s300? Kdo potinovi zakázal poslat Srbům neco pro USAF aspoň trochu nebezpečného, coby je odradilo od dalšího humanitárního bombardování?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:04
   Potřebuješ pomoc? Tady ji hledáš marně.

   Smazat
  2. Rusové maj pro strach uděláno i bez techniky! Jako ten novodobej bohatýr se svým sněžným kvérem na 1 minutě a 12 sekundě zde - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   To je úplný Ilja Muromec 2! Ovšem bohužel jen do okamžiku než mu dojde Bojaryšnik!*) Ale pak nastoupí další reci z dávných i současných bylin, např tito ruští Postradatelní!- http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/11081266_102060_c11.jpg

   *) sibiřská pěna do koupele

   Smazat
 18. Kupovat Ruský šrot je velké riziko. Ta poslední akce s SU-57 je toho příkladem. Samotní Číňané nemilosrdně tenhle krám SU-57 zkrititovali. A výroba tak jako Armaty je v nedohlednu. Cpou jim pouze starý vyřazený šrot.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na Ušáky a kosovské Albánce i starý šrot dobrý.

   Smazat
  2. Presne
   Srb je ochotny bojovat i kamenem protoze nema zlomenou pater a na ty albance jim jejich technika staci a co nezmuze technika to zmuze odhodlani

   Smazat
 19. 6:41 Bych je nepodceňoval! Kosovo poté co se zbavilo azbuckých Srbů s jejich bezcennými dináry přijalo Euro za který koupí ty nejlepší kvéry a navíc je dnes proti srbské agresi chrání vojenská základna USA!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.