Reklama

sobota 4. ledna 2020

Markéta Gregorová vyzvala EU k boji s Ruskem. Ano, to je ta s drógami.

Ivan David
4. 1. 2019
Dominika Jeřábková na portálu Forum 24 ("Názorový internetový deník na obranu liberální demokracie) ZDE napsala: "Česká europoslankyně Markéta Gregorová (Piráti) sepsala otevřený dopis unijním institucím s výzvou k akci proti dopadům ruského zákona o „zahraničních agentech“. Navázala tak na usnesení Evropského parlamentu proti legislativě, která umožňuje zvýšenou kontrolu vybraných osob či organizací. Na jeho základě se nedávno dostal na seznam nežádoucích i Člověk v tísni. 
K dopisu, který zaslala Komisi, Radě i Vysokému představiteli Unie pro zahraniční věci a bezpečnostní politiku, se připojilo 27 europoslanců.

„Rusko se rozhodlo dále prohloubit svůj demokratický deficit a je na cestě k policejnímu režimu. Sledování novinářů a zaměstnanců neziskových organizací a jejich označení za „zahraniční agenty“ je zcela nepřípustné, vytváří prostředí strachu a potlačuje základní funkce občanské společnosti. Jako zástupci evropských občanů musíme jasně odmítnout, aby obyčejní občané byli sledování jen proto, že sdílejí obsah médií, která jsou na černé listině,” uvádí Gregorová."Stojí za to si článek přečíst celý. Paní europoslankyni a paní novinářce zapomněli říci, že zánovní ruský zákon je kopií zákona USA, který tam platí 81 let - od roku 1938!! Američané asi nevědí, že nechat si rozvracet vlastní zemi za peníze ze zahranicí je liberální a demokratické. Skutečnou politickou orientaci Pirátů jsem komentoval před nedávnem ZDE.

27 komentářů :

 1. Ženština jaksi nechápe,že Rusové si U SEBE DOMA mohou dělat co chtěj.
  Nikdo jiný nebude rozhodovat,koho si mají/nemají pozvat na návštěvu.
  Helanov

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ruský zákon o cizích agentech jen kopíruje americký zákon z roku 1941, který platí dodnes.

   Vymazat
  2. Jedinou komoditou které máme nadbytek a kterou bychom mohli vyvážet, jsou, zdá se, idioti z řad některých našich spoluobčanů. Jenže kdo by o ně stál, že. Západ má vlastních idiotů habaděj a východ idioty netoleruje, natož aby je přijímal. Začínám docházet k názoru, že po dobrém to s našimi idioty nepůjde.

   Vymazat
  3. 21:42
   Nechápu, Proč by nemohli Piráti z ČR řídit Rusko? Když mohli Amíci v 90.letech..

   Vymazat
  4. Ale kdepak v cechach je lithium ..tusim 3% svetovych zasob coz je komodita budoucnosti tak ze ani cesi nejsou v bezpeci...
   Jeste ze v cechach neni ropa...
   Demokracie v podani usa je blizko

   Vymazat
 2. Pokud je presstitut pro svou "práci" vydržován (finančně či jinak) ze zahraničí, pak je zahraničním agentem. Na tom pí. poslankyně sotva cos změní. Ani okecáváním pomocí domnělého práva na bezbřehé svobody lhát.
  Může se jí to i nelíbit, může psát své supliky, protestovat, manifestovat atd., ale to je tak vše, co proti legitimnímu rozhodnutí ruských orgánů může dělat ...
  Jsou to Rusové, kdo si ve své zemi může a snad i bude určovat, co je a co není pro jejich zemi potřebné.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Piráti jsou mezinárodní internacionála vedená, nemýlím-li se, muslimem. Tak co, jsou Piráti cizí agenti nebo ne?!

   Vymazat
  2. Re (22:00):
   Pane Dvořáku, jednou věcí je ideové vedení či ideová podpora či vzáj. výměna idejí se zahraničím (to je asi i přirozené), druhou je pak financování médií a jeho cíl - smysl - účel.
   Pokud je člověk placen ze zahraničí k tomu, aby ve své zemi svými aktivitami napomáhal uplatňovat zájmy cizí země (a častokrát - pohříchu - i zájmy zcela protikladné ke skutečným zájmům lidu dané země), pak na něj může být nahlíženo jako na agenta ...
   O tu partaj Pirátů se jinak nezajímám, takže se nemohu a nechci vyjadřovat k tomu, zda-li náleží k nějaké "internacionále" (destruktorů národních států) nebo nikoliv.
   Je svrchovanou věcí ruských orgánů, aby si samy svobodně rozhodovaly o tom, kdo a za jakých podmínek bude v jejich zemi provozovat "mediální" aktivity, které samosebou mohou masově manipulovat myšlení tamního lidu obecného.

   Vymazat
  3. 22:17...No,to je právě to,co Piráti nemohou rozdejchat,že Rusové SVOBODNĚ sami rozhodují o svých záležitostech.Že si nenechaj od cizích foukat do kaše.
   To je pro globalisty jako červenej hadr na bejka.
   Helanov

   Vymazat
  4. Re (22:26):
   No vida, sám jsem ty Piráty považoval za sebestředné provokatéry (občas i za učiněné voly), a oni jsou globalisty!! To už je ale jiné kafe ...

   Vymazat
  5. 22:35...Tak to byste se pěkně sek'!
   To je náramně sofistikovaný projekt,cílený vysloveně na mlaďochy.
   Proti těm jsou komančové jen rozhrkaná nepromazaná kára.
   Pyjáti nám ještě zasolej,na to bych vzala jed!
   Mají ty nejlepší imagemarketéry a promyšlený každý krok.
   Rozhodně to nejsou žádná ořezávátka,jdou tvrdě za kariérou.
   Helanov

   Vymazat
  6. Ano - za kariérou. Ta je však vázaná na Novou Říši evropskou, národa Německého, že? Bože! jak já se radoval, že jsme v EU! Poprvé jsem viděl moře, mohl courat Evropou, makat v Německu a Katalánsku, očumovat v Litvě válečné lodě, srovnávat země a národy - a teď? Jak řekla sousedka, bývalá komunistka a odbojářka II svět. války: "Chtěli jsme nebe a máme peklo." Nyní, když vezmu všechna pro a proti, chci z EU pryč. A pak zatočit s verbeží. To jest odstřihnout všechny, naprosto všechny neziskovky, které byť jen omočí svůj rypák v politice, od erárního cecku. A začít znova.

   Vymazat
  7. Milane z Čech, to nebude tak lehké, až budeme muset živit několik stotisíc Afričanů a Bengálců.

   Vymazat
 3. No jo dutá jak bambus produkt inkluzivního školství všichni ty pyjáti je jen sebranka kariéristů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No proto tam taky šli, aby dělali kariéru a brali pěkné prachy, né? Zkus to taky.

   Vymazat
 4. Evropa potřebuje lidi, co mají rozum a ne takovéto husy !

  OdpovědětVymazat
 5. Ale která Evropa? Ta naše, Evropa lidí práce, nebo ta nám vnucovaná? Neboť ta druhá Evropa právě takové kravky potřebuje. Viz Mamá Merkel.

  OdpovědětVymazat
 6. To co je v USA,rozklad společnosti,to samé je u nás.
  Lépe to vystihuje označení,jedni jsou pro Trumpa,druzí pro Clintonovou.U nás zase mnozí pro Zemana a Babiše a mnozí pro demoblok,pražskou kavárnu.

  OdpovědětVymazat
 7. Těžko lze chápat, že tak nechápavá a zřejmě i rozumově mdlá žena se rozhodne bojovat proti bratrskému slovanskému národu, jakým je Rusko. Je to pražanda z macechy Praha. A to ještě od Pirátů, podivnému bojovníku proti všem, kteří neobhajují zločiny USA!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nikoli, Markéta Gregorová je z Brna, kde ji moudří občané zvolili do zastupitelstva města Brna. Brno je to město, ze kterého pochází nejvíc kreatur, které se pak stěhují do Prahy, je totiž největší.

   Vymazat
 8. Zmíněná europoslankyně za Piráty není tak hloupá, aby si myslela, že svým vystoupením proti Rusku něco reálně změní. Ona se jen potřebovala "jednoznačně zařadit a zviditelnit", protože tahle náruživá hráčka na ukulele nemůže nic jiného nabídnout. Kvalifikace žádná, hlava úplně vyhulená. Tak si kopne do Ruska a mainstream to jistě ocení. Další obyčejné hovádko...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. za rusofobii se v dnešní době skvěle platí, no a ti snaživí kreténci (a kreténky) jenom opakují stejné floskule, jako by deklamovali stejné tirády, které dostali od svého chlebodárce

   Vymazat
  2. Jo, to máte pravdu. Pavka Novotnejch Řeporyjec to vzal ještě víc z gruntu, ukázal všem špeky a malýho ptáka v posranejch slipech, a přitom dštil oheň a síru na Rusáky. Malá Pirátka v EU kolchozu by se měla trochu zlepšit a při tom prskání ukázat alespoň kozy.

   Vymazat
 9. ukaž kozy ty evropská smažko

  OdpovědětVymazat
 10. A rodiče se za ni nestydí???

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.