Reklama

pondělí 20. ledna 2020

Dovolte, abych Vám doporučil Českou televizi - jde o propagandu

20. 1. 2020
https://www.ceskatelevize.cz/porady/12071959705-propaganda-tovarna-na-souhlas/21838256611/

19 komentářů :

 1. Na toto tema natocil vynikajici Adam Curtis dokument Century of the Self. A samozrejme Chomsky a jeho Manufacturing Consent.

  OdpovědětSmazat
 2. Vlastně by občanů ani nemuseli volit politiky, ale rovnou špičkové PR odborníky.
  Proč by vlastně nemohl na premiérské sesli sedět Mára?
  Helanov

  OdpovědětSmazat
 3. 20.34
  Já si myslím, že volby jsou přežitkem. Kdysi měli své opodstatnění - ale teď? Navrhuji volby losováním.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Karlovarska losovacka? :) https://m.youtube.com/watch?v=f0-SY70ZR08

   Smazat
 4. Jen do nás, nadprahově, prahově i podprahově.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:40... Cožpak my starší a pokročilí máme natrénovàno odolávat.
   Ale mlaďoši, to je jinačí soustíčko.
   Vlastně za každého zk***ho režimu byli na čele "pokroku".
   Helanov

   Smazat
 5. Vo co de ? Televize vzdycky byla nastroj vladni a po pripade dalsi moci, ideologie a propagandy.
  Kdo denne nebo tydne zira na obrazovku ztrati smysl pro normalnost a dusi. Je ztracenej a oni to vedi !!

  OdpovědětSmazat
 6. Dobrý pořad. Názorná ukázka toho, jak sionistická fašistická mafie už sto let oblbuje lidi, aby je mohla donekonečna manipulovat, okrádat a zotročit...
  Naprosto stejnou metodu používá její část působící jak u nás v ČR, tak v EU...
  A tlupy blbců se motají od ničeho k ničemu a nejsou sto to pochopit. Tohle by se mělo promítat děckám ve škole a ne jim vykládat bajky o tom, jak je potřeba znát korán, být multikulturní a učit je hrát si na doktory už na prvním stupni...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Úplně nejhorší je, když se smíchá hodně pravdy s kapkou jedovaté propagandy.
   To prokoukne málokdo, takhle "pracuje" jeden proslulý český alternativní web, nechci jmenovat.
   To je opravdu nebezpečné.
   Helanov

   Smazat
  2. Tak pracuje ČT a mainstream srostlý s "pražskou, převážně židovskou umělecko-intelektuální kavárnou" a s nimi spolupracující nevládky řízené Sorosem a us. embassy...žádná alternativa a už vůbec ne tím Kapalem osočovaná...

   Smazat
 7. Kdysi jsem se mýlil. Měl jsem pocit, že lid je navyklý poslouchat ideologické tlachání, překládat si do svého jazyka a tak oddělit podstatné od balastu. Chvilku jsem si myslel, že minulý a tolik zatracovaný režim, prostřednictvím svých nadšených propagátorů, naučil lid číst mezi řádky a tak je vyzbrojil odolností proti mediálnímu ohlupování. Mocně jsem se mýlil. Źe je to v prdeli jsem pochopil při shlédnutí schrumáže na slevových akcích. Nevíte, kde bylo řečeno "nechci slevu zadarmo"? :-)
  Lidi jsou opravdu jako ovce. Ne všichni, někdo méně, jiný více, ale na můj vkus je jich příliš mnoho na to, aby se národ nechal nasměrovat do průseru.
  ABC

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nikdy to nebylo jinak. Byli za každého režimu jedinci zvyklí pochybovat a byly stádní masy. Nemyslím si, že se na tom někdy něco změní.

   Smazat
 8. Na ČT již je podáno trestní oznámení...Ovšem s ohledem na naši zkorumpovanou justici si nedělám velké naděje.
  Justiční mafie Pavla Zemana a spol.
  https://www.youtube.com/watch?v=Bp6yKBRJNMA
  tohle je zrůdný režim kde korupce politiků korporacemi, skupinami mafiánů, je přímo legalizována a nazvána lobbysmus ..+ navíc čr je vazalská nesvobodná kolonie , Toto je systém vybudovaný J.Pospíšilem TOP 09 !

  OdpovědětSmazat
 9. Platí i dnes "Kdo dokáže ohromit dav, ho dokáže ovládat". Čím je dav hloupější, tím je cesta snadnější, jenomu starostovi stačilo stáhnout, kalhoty a už je VIP. Tak bacha.

  OdpovědětSmazat
 10. A už jste pochopili k čemu je řečnění o ekologii a symbol Greta?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1412 - 1431 Johanka z Arku .....a po šestistech letech Gréta. Historie se stále opakuje. Buď někdo studuje dějiny a inspiruje se jimy a nebo to ten samý udělal podruhé s nadějí, že lidstvo zapomělo. :-)
   Jak se začne řečnit o ekologii, slyším cinkat zlaťáky, bohužel na úkor mojí peněženky ...
   ABC

   Smazat
 11. 22:41 to je oč tu běží, po našem trefil jste hřebíček na hlavičku. Proto všechny elity a korporace jásají, tu útratu totiž zaplatíme my.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nu a také lidé přece nebudou hloubat o nesoumeritelnosti příjmů. Když ohrožují planetu svou uhlikovou stopou. Sebereme jim brčka u McDonald! Na kterého jsme jepředešle nacvičili.
   Ten TV pořad byl velmi inspirativní.

   Smazat
 12. Možná pří sčitání obyvatel a domácností budeme jednou vyplňovat průměrný počet stolice za den na rodinu. Podle takto zanechané uhlíkové stopy lze upravít i novou daň. Ruku na srdce i my lidé, stejně jako dobytek, nejsme uhlíkově neutrální. K dopracování gertizmu do detailu bude třeba založit výzkumný ústav a novou komisí pro novou legislativu a nové studijní programy.......

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.