Reklama

středa 15. ledna 2020

Europoslanec Ivan David rozhořčeně reaguje na průběh zasedání pléna Parlamentu EU 14.1.2020 (VIDEO)

Václav Dvořák
15.1.2020 redakce
Sta miliard eur má být utopeno v projektu Green Deal, který se tváří ekologicky, ale vychází z mylných předpokladů a pavědecké demagogie. To, že člověk svou činností způsobuje oteplování atmosféry naší planety není vědecky dokázáno. Výsledkem projektu Green Deal bude zchudnutí Evropy, její zaostání za ostatními ekonomickými centry světa. Utrpí evropský průmyslu i zemědělství. Díky vedení Evropské unie nás čekají velké ekonomické ztráty. Zchudnutí a snížení standardu životní úrovně pocítíme všichni. Komu to všechno poslouží? Občanům Evropy určitě ne. 

Podívejte se na video, které jsem pořídil po skončení plenárního zasedání Parlamentu EU. Zastihl jsem naprosto zhnuseného poslance za SPD doktora Ivana Davida.Celé minutové vystoupení pana doktora Davida na plénu Evropského parlamentu najdete na jeho facebookové stránce ZDE


53 komentářů :

 1. Čemu se teď divíme ? Už tu máme, co jsme "chtěli"... Srovnávat současné jednání Parlamentu EU se sjezdy KSČ před rokem 1989 mi připadá poněkud "bizarní".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale na druhé straně je tam pan doktor "mezi svými" z bývalé profese a je dobře, že měl tu celoživotní přípravku v blázincích po celé republice, neb se mu jeho zkušenosti velice hodí v jednání s těmi euro-blázny, jen je otázkou nakolik bude v práci s nimi přes veškeré své zkušenosti úspěšný....Vsadím se, že už teď se slzou dojetí a lítosti vzpomíná na práci s blázny z Bohnic, které v extrémních případech mohl nechat spoutat do svěrací kazajky, zavřít do klece, nebo podrobit "skotským střikům", aby se uklidnili. Ten trans-posranec, co se tam producíruje v ženskejch šatech a v paruce, by to potřeboval, jako sůl a té Uši von der Leyno by nejspíš už nepomohlo nic...

   Smazat
  2. Ivane, drz se, drz se, drz se.

   Eko technologie jsou, existuji. Dnesni "green" jsou bez znalosti. Staci jim mavatka, cukratka a ... Greta:).

   No jit s tim ven - sebevrazda. Mam zivot docela rad. "Fotovoltaika mafstory" by mi dala, odhadem tak minutu.
   Ta vec, proc se s tim neda jit ven, no rekneme, mezinarodni situace.

   Zkuste se zamyslet nad vystoupenim Putina:
   https://cz.sputniknews.com/politika/2020011511253065-putin-prednasi-tradicni-poselstvi-federalnimu-shromazdeni/

   No, ja vim, opet sputnik ze, fyzici snad neco pochopi...


   A i presto jsem dodal patenty (2 roky zpet) Rusku.
   Protoze mu verim.

   Ivane drz se, slusny, uprimny, klidny - muj hrdina.

   Ahoj Helco, nobody.
   PS: podrzime ho na vsech frontach, ju?

   Smazat
  3. 21:50...Jasně,Noubodíku :-)
   Helanov

   Smazat
  4. Na dukazy diversity si drzi nektere take uzitecne nebo nepostradatelne zatim pripady . Na dukaz demokracie si pak drzi mirne kritiky v mezich zakona.
   A dost jim plati..Hodi se .Aby mohli kricet /a kazdeho umlcet/,vidite jak povolujeme svobodu vseho /a niceho/, jak jsme tolerantni atd..

   Smazat
  5. Rozdil mezi mnou a jinymi obyc je v tom ze kdyz ve verejne knihovne lezu na internet , trva mi spojeni asi 3-4 minuty dele , protoze se musi totiz nejdrive zapnout a uvest do provozu smirovaci a nahravaci stroje na ulozeni kazdeho textu do skladu az se hodi na pouziti..

   Smazat
 2. Proti tzv ekologické stopě kterou způsobuje výroba zbraní a války nikdo nevystoupí a z toho je patrné jak s námi manipulují. Dalším problémem je výroba všech těch zbytečných hraček sraček a nadměrná spotřeba od jídla, oblečení až po dopravní prostředky. Těm co žijí v souladu s přírodou se smějí jak jsou zaostalý. Tohle ovšem vyřeší jen katastrofa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:58...LÍP SE TO NEDÁ ŘÍCT!!!
   Helanov

   Smazat
  2. Anonymní15. ledna 2020 13:58
   Tu katastrofu bych moc nevzýval, právě tu nám EU chystá. Jako správné liberalistické řešení, které udrží u moci ty stejné padouchy.
   Ale lepší způsob nápravy poměrů, je zavedení demokracie. Zřeknutí se toho liberalistického Eurosojuzu a řešit problémy v rámci demokratických národních států. Žádné EU-centralizované řešení, při kterém potečou miliardy z národních rozpočtů, k již připraveným globálním aktérům. P.K.

   Smazat
  3. Odborne se tomu rika - nadvyroba.

   Pokud by slo alespon o kvalitni zbozi...
   Neee, vsichni chteji pouze vase penize, ktere budou mit stejne zanedlouho hodnodu, reknu tak - niceho.

   Smazat
 3. Vlezli jsme do chomoutu, který nás postupně uškrtí. RVHP měla vůči EU svatozář.

  OdpovědětSmazat
 4. Přesně tak eusojuz jak vyšitý je třeba z něho odejít a ty kecy o záchraně planety si můžou strčit za klobouk.

  Likvidace odpadků v Indii:

  https://zvraceny.cz/content/85366-likvidace-odpadku-v-indii

  Děje se to ve více destinací a nýmandi z eu řeší plastové vidličky.

  OdpovědětSmazat
 5. Tak transatlantický soudruzi co si přejete válku čtěte jsem rád že já to určitě nestihnu:

  Ruský lídr uvedl, že Rusko vyvinulo zbraně, které jiné země zatím nemají. Proto ruská obrana je zajištěna na desítky let dopředu. Díky tomu se může Rusko soustředit na domácí rozvoj.

  https://cz.sputniknews.com/politika/2020011511253065-putin-prednasi-tradicni-poselstvi-federalnimu-shromazdeni/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevím proč se musí debata o budoucí zelené politice zase zvrhnout v hádku mezi soudruhy a "neosoudruhy". Už se mi zdá, že jde o jakési prokletí státu už konečně opusťme minulé století, vyhněme se chybám, které se tenkrát uďělali a začněme konečně přemýšlet o současnosti a budoucnosti. Žel bohu tato dramata se odehrávají i v obou parlamentech. Tak jen ztrácíme čas.

   Smazat
  2. 14:28 Já si nezačal lezou jsem pyjátský neziskovkáři a nadávají nám do komunistů a soudruhů. Všem včetně redakce. Pyjáti sou praví eusvazáci co tam bonzují na Českou vládu. K tématu jsem napsal příspěvek jsou to jen prázdné kecy které nás mohou vážně poškodit.

   Smazat
  3. Taky se mi Pirátský svaz mládeže přestává líbit. Očekával jsem co znamená - pusťte nás na ně -. No nic moc, žádná digitalizace eraru se nekoná. Jen obvyklé tahanice o židle a navíc legalizace mariánky, která mne nezajímá.

   Smazat
 6. Popíše mně někdo jak lze svobodně a demokraticky opustit struktury takového svazu?Jak lze opustit NATO, jak lze vystoupit z EU....vždyť je to otrokárna- oni si nás zotročili- oboje má zaručený příjem v tom, že každá země nakoupí materiál u jejich korporací, bude platit jim(za co ovšem),kde je ta svoboda ? Dneska budiž, není to přání většiny národa, nebo těch, kteří chodí k volbám ale prakticky- jen se podívejte na tu komedii s brexitem.
  A oni nám budou něco tlachat o svobodě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Realitou dneška a realitou minulosti je stále neměnná politika. Silnější se snaží ovládnout slabší, buď pomocí intrik a dosazení spřízněných vůdců a nebo prostým zabráním bojem.
   My jsme v roce 1989 stanuli na straně poražených a prostřednictvím dosazených vůdců ztratili drtivou většinu pravomocí. Země bez armády, rozvrácená politickými půtkami, rozkradená atd.
   Možností moc nemáme, pouze naději, že v jiných zemích se zvedne vlna odporu proti EU diktatuře a my se svezeme na vlně případných změn.
   Sami o sobě, se stávajícím politickým spektrem ovládaným zájmovými skupinami se větších změn nemůžeme domoci.
   Ekologie jako prostředek k ovládání. Na ekologii se svede množství represivních opatření, které sice budou vypadat ekologicky, ale jejich hlavním účelem je zdražit populaci život. Dokáži si představit "svobodné" nemajetné občany, platící i za pomyslnou postel.
   ABC

   Smazat
  2. 14:39...Oni zjistili,že když vydají nějaké nařízení, naprosto nesmyslné,v rozporu se zdravým rozumem,tak jim to projde.
   Zkusili to už 1000 x a vždycky bingo,občani sklopili uši.
   Dříve přes týden vyráběla babka syrečky,v sobotu s nimi vyrazila na trh.
   Stačily jí dvě kozy,sítko a suchá kůlna.
   Dneska si syrečkář musí pořídit zařízení za 2 melouny a ještě se klepat hrůzou,aby mu souzi od hygieny nic nenašli.
   No ale výrobce těch hygienických vychytávek má vejvar.Nedivila bych se,kdyby něco uvízlo za drápky i těm, kteří ty blbiny pomáhají prosadit.
   Helanov

   Smazat
  3. 14:19
   Byli jsme naučeni nazývat tento humus demokracií. Samozřejmě lid nevládne a tak nemůže demokraticky rozhodnout o ničem. Jsme hloupí a doplatíme na to. Tedy já už snad ne, ale moje děti a vnuci. Nechtěl bych žít jejich život. Trochu nadneseně: Jsem rád, že už jsem žil.

   Smazat
  4. Anonymní15. ledna 2020 15:13
   Ano, to je do očí bijící. Likviduje se jakákoliv nezávislá aktivita občanů a drobných podnikatelů. Ovce musí být všestranně závislé na globalistické vrchnosti. Bohužel naši politici to přijímají a bohužel my voliči, nejsme schopni volit stranu, která jediná proti tomu brojí. P.K.

   Smazat
  5. Jestli máte na mysli SPD, tak já je volím pokaždé. A k tomu ostatními. Nepotřebují k životu demokracii a pomyslnou svobodu. Stačila by mi spravedlnost. Veruna

   Smazat
 7. Právník Břicháček: Evropa je znovu obětí únosu, unijnímu centralismu se nesmíme vzdát bez boje:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020011411247337-pravnik-brichacek-evropa-je-znovu-obeti-unosu-unijnimu-centralismu-se-nesmime-vzdat-bez-boje/

  OdpovědětSmazat
 8. Děkuji za video.
  Klimaalarmismus jede na plné koule a patrně v Evropě není síla,která by to zastavila.
  Nejhorší je,že mezi vědci (nečekaně) nepanuje shoda,nakolik to oteplování způsobuje činnost člověka.
  Takže když nejde apelovat pomocí rozumu (příčina není JEDNOZNAČNÁ), tak se vytáhnou emoce.
  A nejvíc emocí buděj v dospělých dětičky,že?
  Divila bych se,kdyby si občané v NEEVROPĚ nemnuli pacičky.
  Helanov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Taky díky. Z posedlosti ekologii mi dnes zbyla jen skepse a to jsem zamlada fandil brontíkům. Dnes to vidím, jako kytičkami výzdobený tunel. Fandím panu Cílkovi, má mou důvěru, když on řekne, že elektromobil není zrovna moc ekologické řešení dopravy, tak mu věřím. Jen jeho výroba, provoz (kolik % KW se dál vyrábí s uhlíkovou stopou) a likvidace aut, která dosud není vyřešena a baterie jsou zatím největší průšvih. Nápor zvýšené spotřeby el.energie auty se současnou přestavbou její výroby na neuhlíkové zdroje se projeví v kalkulaci ceny. Jásání ekologických davů pak poněkud povadne, až uvidí na vlastní oči svůj účet za elektřinu. Při tom věřím, že ČEZ určitě nezchudne. Tomáš.

   Smazat
  2. 15:59...Taky jsem fandila panu Velkovi a hltám slova pana Cílka.
   Ale tihleti ekologisti nemají už nic společného se zdravým rozumem,co enviromentál to mentál...
   Od té doby co si opatřili kulatá razítka škoděj,kudy choděj.
   Na stavebních úřadech by mohli vyprávět děsivé storky.
   Stavebník se klepe hrůzou,aby mezi jeho domkem a psí boudou (kterou se chystá postavit) neobjevili enviromentálisti doupátko sysla.
   Helanov

   Smazat
 9. Zchudnutí obyvatelstva Evropy nebude důsledkem tzv.Green Deal, je to právě naopak: Cílem Green Dealu je zchudnutí obyvatelstva a snížení konsumu a s ním i tak dost nízké natality a zánik naší rasy. Je potřeba ušetřit zdroje planety pro "bohem vyvolené majitele"...
  Celý rozvojový,tzv. 3. svět na nějakou ekologii sere a ví, na rozdíl od hysterických palevicových pampeliškářů a blbých přechatralých feministek z "vyspělého" a totálně zblblého Západu, ovládaných a vydržovaných korporacemi "vyvolenců...Buď si mezi sebou uděláme pořádek a vzepřeme se té idioci EU, nebo zahyneme a uděláme tu místo těm mohamedánským primituvům z Afriky a okolí a tí se na nějakou ekologii z vysoka vyserou a jejich počty, ančto jsou plně v moci "vyvolených", budou s lehkostí jim vlastní omezeny na tu požadovanou úroveň 500 milionů, jak stojí na tom sloupu kdesi v Georgii, nebo kde...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. do tretiho sveta odstehovali veskerou vyrobu (aby si snizili naklady).. takze jen skatulata,skatulata hybejte se...a vy platte jeste ten Green deal,ktery jsme si vymysleli

   Smazat
 10. 14.51 - Vy si myslíte, že Západ se ekologií zabývá, možná nahání strach východní Evropě, a to je tak vše. Jen si počkejte, až se začne stavět JE, budou řvát, ale elektřinu od nás vezmou všechnu.

  OdpovědětSmazat
 11. Ma pravdu...Zaridili treti svetovou bez vystrelu...Zbrojari dostanou sve,bankeri dostanou sve...a i ti,kteri bohatnou na "obnove"

  OdpovědětSmazat
 12. Tak s tímto paznechtem si tam každý vytře zádel,plus další komik Blažko. To je reprezentace našešho státu, Hnus.
  Proč s tím tady Dvořáku obtěžuješ, tohle normálního občana nezajímá!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To, jaký je EU nedemokratický sajrajt, lidi zajímá. Mimo několika ignorantů, mezi které, jak vidno, patříte i vy

   Smazat
  2. 16:48...Mluvte za sebe,ju?
   Helanov

   Smazat
  3. To se nejspíš v 16:48 ozval ementál z brusele, jakých je tam hafo. Ten vzorek je ukázkový. K takovému materiálu, s kterým teď naši vlastenečtí poslanci musí pracovat, netřeba nic dodávat.

   Smazat
  4. 16.48
   Nejvyšší čas aby si ji někdo vytřel vámi. Ač-li... i to by si měl rozmyslet. Ještě by si ji mohl umazat.

   Smazat
  5. Pane Dvořáku, pěkně vystiženo.Tady jde opravdu do tuhého a o přežití původních obyvatel.Genocida zeleného údělu s následnou likvidací energetiky, průmyslu, zemědělství, prudkému zvýšení nezaměstnanosti a samozřejmě též likvidace střední i nižší střední třídy obyvatelstva.Pryč z tohoto odporného neomarxistického, socanského spolku nebezpečných šílenců!Uvědomuje si Babiš co podepsal?Ortel smrti pro všechny občany nejen ČR!

   Smazat
  6. Hele, zde jsou taky některé ukázkové skřeky odulců*) vydávané za "diskusi"? Např. ten zřízenec teplickýho špitálu co si myslí že je "milan", páč na něj primář často řve: "Hele, milánku, že s tebe udělám nezaměstnanýho!" a kterej svý skutečný jméno dávno zapomněl. Tito pilní sice v trolení, jinak ale zapšklí, na Putlerových prdech závislí, neproduktivní blbci, kteří by moc rádi škodili, avšak pouze smrdí. Ruské přísloví: Psí/čubčí (a tedy i parazitický čecháčkovský, ovaroidní, pitomiovský, fálmerovský a burešovský) hlas do nebe nevolá. Jsou ti umanutí, lúzrovití, sprejerovití, ovaroví a zaprdění diskutéři s falešnými jmény, tituly a institucemi (včetně těch burešovsko-čobolovských) opravdu tak blbí a ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných médiích chorobně závislí, potrefené husy, nebo jen placení provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB a KGB ??? Jak málo stačí ubohým, neschopným, nezaměstnatelným, samolibým a líným sockám ke štěstí: Vyblít se namísto produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou p….l. Obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí. A ještě by chtěl bez vlastní osobní odpovědnosti zasahovat anonymně referendem do osudů spoluobčanů. Geniální politický trik, prosazovaný postkomunistickou tripartitou: internetové diskuze. Nabuzené lemplovské, dluhy neplatící a neproduktivní socky vypustí nahromaděnou žluč a střevní plyny (přímá demosrácie) a neřádí pak už na náměstích:-)))

   *) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  7. 0:13...No,není to bizár!?!?!?
   Vědci tápou,neshodnou se,lidi už vůbec nevědí která bije,ale v Bruseli vědí fšecko!!!
   Hlavy pomazaný už vydávaj befely,ať jdou do P®DELE!!!
   Přijde mi to,jakože Bratrstvo kočičí pracky vymyslelo další mazaný byznys.
   Helanov

   Smazat
  8. Polib mi, zakomlexovaný tupče.

   Smazat
  9. 20:32 Když Tě kůli upíjení formáče z naložených potratů cigorek vyrazili z teplickýho špitálu, tak teď vozíš zdechliny rudejch gerontů na tý na litoměřický?

   Smazat
 13. 16:48 Je dobře, že se zprávy z EU tady zveřejní jinak se nic nedovíme.

  OdpovědětSmazat
 14. Samozřejmě zelené mozky. Když se rozhlédnete v ulicích kolem sebe: proudy aut sem a tam a většinou jede řidič a také většinou v bouráku, SUV, s nosem pod stropem auta. Není možné, aby byla vyráběna auta s limitovanou spotřebou, rychlostí, velikostí. Na elektriku samozřejmě se zápočtem, kolik je vyprodukováno spalin v elektrárnách a také vše s propočty, kolik spalin vyprodukuje výroba aut, jako jsou možná řešení pro snížení emisí, podpora veřejné dopravy a naopak zvýšení cen pohonných hmot k sanaci emisemi vzniklých škod. Je zajímavé, jaké "pokroky" dosahuje válečný průmysl a proč by to nemohlo jít v dopravě. Také zdaňovat, podobně jako cigarety a alkohol, prodej aut, také nám škodí. A zlevňovat hromadnou dopravu z vybraných daní na autech a benzinu/naftě. (Autor jezdí autem přes 50 r., platil by také!)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:54...Ale v malých obcích se občani bez aut neobejdou.
   Chybí tam nejenom veřejná doprava,ale i infrastruktura.
   Nákupy, zdravotnictví,škola a školky, lékárny,za vším se musejí přepravit do města.
   Pokud je v místě obchod,tak je tam všechno drahé,takže...
   Obyvatel malé obce je nucený cestovat a nejenom za prací.
   Lidi ve městech to viděj jinak,než lidi na venkově.
   Helanov

   Smazat
 15. Green Deal je falešně prodáván blbým hlavně mladým lidem jako ekologická nutnost a záchrana.
  Ve skutečnosti byl vymyšlen zoufalými správci krachujícího světového finančního kasina jako další zdroj po okradení - obehrání zhroucených soc. zemí a Ruska, ropných zemí Iráku, Libye atd ...
  Blbá Evropa se má stát tím novým krmelcem, už bez Velké Británie - nejvýznamějšího centra finančnictví Západu.
  Je to velký byznys s odčerpáním obrovských částek z rozpočtu zemí EU do světového obchodního a finančního kasina, kde se zase nakrmí ten nejnanažranější dobytek ...
  Světoví "finančníci" pochopili že celé to ekologické blbnutí s ekologickými opatřeními v průmyslu, na očanských budovách, bytových domek atd, je velký byznys roztáčející hospodářství (ale nesmyslým směrem), tak ten byznys potřebují rozjet v obrovském stylu ...

  OdpovědětSmazat
 16. Já bych chtěl vidět ty "vědátory", kteří podsouvají politikům "vhodná" data o oteplování, jeho příčinách a důsledcích.
  Na tom,co způsobuje oteplování se nemohou shodnout, vědátoři, protože je tam velká dávka ješitnosti a peněz na granty (větší prý už jen mezi herci).
  Já si myslím, že když Slunce se nechová tak, jak se chovalo po "známou a dokumentovanou" dobu, tak to musí mít nějaké následky. Člověk v tom také není nevinně, protože žijeme konzumní způsob života, který uznává jen jediný cíl - zisk.
  Když zhodnotíme některé "záchranné" požadavky politiků a greténistů, pak můžeme dojít k zajímavým závěrům.
  1. Když vybijeme stáda dobytka, ať už žijící v chovu nebo dosud na svobodě, pak v rovnici koloběhu zmizí hnojivo nejpřirozenější z přirozených. Vegetace začne nezbytně skomírat.
  2.Když používáme jedovaté pesticidy na "ochranu" plodin a i "obyčejných" trávníčků před baráčky, pak zabíjíme nejen "škodlivý" hmyz, ale i ten který opyluje každý rok květiny, a také ničíme zdroj potravy pro ty, co hmyz loví přirozeným způsobem jako svou potravu. Nakonec už teď je časté riziko konzumace těchto látek v "zachráněných" plodinách.
  3.Abychom si žili komfortně, používáme a vlastně silně nadužíváme osobní automobily. Stavíme pro ně stále nové silnice nebo je rozšiřujeme o další pruhy a také stavíme stále nová parkoviště. A to na úkor stromů a keřů, které v přirozeném seskupení - lesy atd. - kumulují nejen vodu, ale také vyrovnávají teplotní rozdíly, umožňují místní děštíky. Jen si vzpomeňte třeba na podzim, jak je tento koloběh cítit a i vlastně vidět když budete procházet kolem lesa někde stranou "absolutní" civilizace.
  4.Abychom mohli kritizovat ty lumpy, co nám ničí prostředí, voláme si prostřednictvím mobilních sítí, které mají stále větší vliv v souvislosti s zesilováním a rozšiřováním vysílacích a přenášecích sítí, na divokou zvěř i ptáky a vlastně i na dezorientaci hmyzu.
  5.Vytváří se eco "kultura", která nejen při výrobě potřebných prostředků spotřebovává suroviny stejně jaklo NEeco, ale také při výrobě i užívání vzniká častější riziko značných škod na přírodní - pokud to tak ještě lze říci - prostředí.
  5. Přechod na elektrické spotřebiče na úkor těch, co využívají uhlí, naftu, benzín, je spojen s budoucím nedostatkem elektrické energie, protože ta se musí prostě a jednoduše nějak vyrobit. Všechny alternativní zdroje jsou závislé na aktuálních podmínkách a zhusta právě nemůžete použít tuto energii v okamžiku nutné potřeby - silný vítr, mnoho nebo málo Slunce, málo nebo mnoho vody, doby přílivů atd. Plyn sice tak nečoudí, ale stejně je to spalování a na to chtějí přejít v Německu, proto ty tanečky kolem Severního proudu 2.
  6.Díky ziskům a také zlým úmyslům se ničí a spalují ohromné plochy lesů bez náhrady. Stačí si připomenout jen Amazonské pralesy a nyní "hořící" Austrálii.
  Po pravdě řečeno je toho mnohem více, ale dnes už mne to nebaví a nemám čas a tak si můžete sami domyslet, že všechno je jinak.

  Jen jedno je jisté, pokud tu je "lidstvo", pak Lidstvo nemá šanci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsem zloduch, vždy ráno, když splachuji WC, mám radost ze své uhlíkové stopy, natruc Grétě.

   Smazat
 17. K uvedenému:
  No, je to až úsměvné!!!!! Máme zde HRDÉHO bojovníka za lepší zítřky!!!! Buďme v ÚŽASU!!!!
  Naskakují mně, v této souvislosti, zvláštní myšlenky, hmmm sám se divím proč, ale vlastně není se čemu divit!!!
  1. Při "dišputaci" Ayschila s Euripidem vždycky byla finální proklamace po "hvězdných" verších "... a praskl džbán."
  2. Nechoď s pány na led, on uklouzne a tobě nohu zlomí.
  3. Když jsi v partě se zloději a navíc s nimi kradeš, pak se nečil, když tě zabijí nebo zavřou.
  ..... ajaj těch příměrů, či souvislostí s tím "DRDINOU-BOJOVNÍKEM" těch by bylo ažaš...., ale přesto snad ještě jeden, tedy v pořadí čtvrtý nebo snad padesátý? Už vlastně ani nevím.
  4. To snad bylo ve 30-tých letech (pro HRDINU, v československém parlamentu, když ti "KRVAVÝ" komunisti navrhovali vytvořit jednotnou frontu proti fašismu, tak jeden z poslanců z řad národních socialistů (pán je vzdělaný a on si to jméno jistě najde, protože mu jde o PRAVDU a hlavně tu historickou-to už bezesporu předvedl) sdělil a přitom vytáhl peněženku: Hitler mně ji nevezme, ale "VY KOMUNISTI" mně ji vezmete!!!! Pak se spolu sešli v koncentráku a pak se už nejednalo o peněženku, ale o ŽIVOT!
  Co dodat na závěr?
  No bohužel musím zase navázat vzpomínkou. Můj děda byl sudetský Němec-antifašista,... za Dolfy byl zavřený a měl kliku, že přežil. Pak dobrovolně odešel do Německa (s celou širokou rodinou a podotýkám, že všichni nebyli anti, ale taky mnozí z nich hajlovali, takže dědu neodsunuli, ale rodina je rodina) a když jsem do tehdejšího NSR, coby mládežník jezdil na prázdniny, tak mi, mimo jiné, utkvěla taková "drobnost"... šli jsme s dědou na pivo a potkal nás nějaký pán, který se s dědou znal a ten dědu pozdravil Grüss Gott Herr... a pak mně děda říká, vidíš není to dlouho co mě zdravil Heil Hitler.
  No, jo časy se mění, ale kruci ti lidi jsou furt nějaký stejní, hmmm. Že by, někteří nebo konkrétně "NĚKDO" si měl ujasnit kam vlastně "PATŘÍ" a nebo přestat z nás dělat "BLBCE"!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Potvrzuji, ne sice osobně, ten vyrok se v naší rodině tradoval, akorát autorem měl být agrárník, ale na tom netrvám. Alexi dobře, že jste to připomenul, dnes je to víc než vhodné.

   Smazat
 18. Jak by řekl Švejk:"Asi jsem způsobil v Evropě globální oteplování".Tady končí jakákoliv legrace.Bohatí tohoto světaq chtějí být na úkor chudých, ještě bohatší a mocnější..... Pravdu najdeme i v nejedné pohádce o soupeření dobra se zlem.

  OdpovědětSmazat
 19. Začínají zhurta.Zničením evropské energetiky vyžene cenu elektřiny do obrovské výše, protože elektřina díky odstavení uhelných a jaderných elektráren prostě nebude a nebude ji ani od koho nakoupit.ČR v současnosti vyrábí 48% spotřeby energie právě z uhelek.Garantuji vám, že uhelky splňují díky velmi nákladné technologii na odsíření produkovaných spalin, ty nejpřísnější ekologické normy a stále se modernizují.Politici nikdy nepochopí, že stabilní zdroje proudu v přenosových soustavách, aby fungovaly správně, musí být zařazeny právě stabilní točivé turboalternátory vysokých výkonů.Obnovitelné zdroje je nikdy nenahradí.Jsou nestabilní, výkonově nedostatečné a energetickou přenosovou soustavu správně neuregulují a jejich energie je velmi drahá.Mohou sloužit jako podpora jaderek a uhelek,vodních, paroplynových atd. ale samostaně koexistovat na 100%, to nikdy.Tohle politici pomocí odborníků nikdy nevysvětlí.Zelení idioti stále řvou, nahradit obnovitelnými zdroji.Babiš slibuje dostavbu dalšího bloku Dukovan do roku 2036.To je absolutně nereálné.Žádná nová jaderka se fázovat k síti v ČR již nikdy nebude.Výstavba se několikanásobně prodraží a ruský Rosatom, mající levnější, kvalitní reaktory a palivo z politických důvodů nevyhraje výběrové řízení.Jistě zvítězí v tendru zkrachovalý Westinghouse, patřící nyní Kanaďanům.Stačí si zjistit, kolik je v Evropě nedostavěných jaderek z důvodu navýšení ceny.Babiš slibuje vzdušné zámky.Obávám se blackoutů, omezení dodávek elektřiny spotřebitelům a hlavně vysokým zdražením.A poté zdražením všeho, včetně potravin, které denně nakupujeme.Pecen chleba za 100-150Kč nebude problém, aby stál.Likvidace energetiky a zavádění neefektivních a předražených elektromobilů je opravdu vynikající nápad!Budou naprosto neprodejné.Dalším vynikajícím nápadem je zničení automobilového průmyslu a zavedení uhlíkových daní na nová a starší spalovací auta, špiclování jejich spotřeby a jistě i zpoplatnění, že jsme nedej bůh, měli průměrnou roční spotřebu benzínu 6,5litru, tak se půjdeme z tohoto hříchu vykoupit.Brusel jistě doporučí, spíše přikáže, zbavit se spalovacích aut a nahradit je koňskými povozy a kočáry, bryčkami.Bodří podnikatelé by se již teď měli vrhnout na jejich výrobu, učiliště vychovávat budoucí vozky s bičíkem.Po likvidaci metanového CO2 hovězího i vepřového dobytka, začít ve velkém stavět maštale pro koně.Myslím, že je vymalováno.již tyto dva body z Lejnovských padesáti stačí na rozložení EKONOMIK A NAVÝŠENÍ NEZAMĚSTNANOSTI, zejména v chudších Sstátech odporné EU!USA, Rusko, Čína, Indie musí mít z tohoto nápadu bruselských idiotů pěknou srandu, jak se Evropa sama zlikviduje.EU se stane skanzenem, kam se budou obyvatelé z rozvojových zemí jezdit dívat a podivovat se nad tím, že si evropské státy ze samého blahobytu, dobrovolně a z dlouhé chvíle naprosto zbláznili.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No srandu, a komu asi budou Rusové prodávat svou ropu a suroviny, Číňánci své spotřební a jiné zboží ?

   Smazat
 20. V roce 2000 NASA na své webové stránce Earth Observatory zveřejnila informace o teorii Milankovičových cyklů, prozrazujíc, že planeta se ve skutečnosti mění kvůli vnějším faktorům, které s lidskou činností absolutně nesouvisí.

  Tato informace se však ani po 19 letech nedostala k mainstreamu, což je důvod, proč nyní nepříčetný, klimatem posedlí „progresivisti“ začali tvrdit, že nám ve skutečnosti zbývá pouze 18 měsíců, než planeta zahyne kvůli nadměrnému množství oxidu uhličitého (CO2).
  Diskuse o klimatických změnách není o vědě. Jedná se o snahu elity zavést politickou a ekonomickou kontrolu nad populací,“ napsal jeden komentující na Hal Turner Radio Show. „A je to další způsob, jak rozdělit světovou populaci na ty, kteří věří v globální oteplování způsobené člověkem, a ty, kteří v to nevěří, podle principu rozděl a panuj.“

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.