Reklama

úterý 14. ledna 2020

Evropský parlament se diskredituje. Poslanci píší Jourové

Přidat popisek
redakce VV
14.1.2020 VašeVěc
Zasedání Evropského parlamentu probíhající ve Štrasburku zamítlo návrh Evropských konzervativců a reformistů (ECR) vést debatu na téma dodržování práva ve Francii.„V souvislosti s užitím násilí proti bezbranným soudvům a advokátům v budově soudu v Paříži a předcházejícími brutálními pacifikacemi protestujících lidí, tzv. žlutých vest, jménem frakce ECR navrhuji debatu a přijetí rezoluce na téma stavu dodržování práva ve Francii,“ uvedla jménem skupiny poslankyně Beata Kempa. 

Šéf parlamentu odmítl hlasovat o návrhu jmenovitě a nechal hlasovat zdvižením paže, aby vzápětí oznámil, že návrh byl zamítnutý. 

Někteří europoslanci v této otázce potom napsali otevřený dopis předsedovi parlamentu a také eurokomisařce Věře Jourové. Konstatují v něm, že francouzská vláda zcela očividně použitím síly proti svým občanům a zaměstnancům porušuje Smlouvu o Evropské unii a také tzv. Lisabonskou smlouvu. 

Přístup Evropského parlamentu k dlouhodobé brutalitě bezpečnostních sil Francie je v ostrém kontrastu s postoji k jiným zemím a je diskreditací parlamentních usnesení na téma dodržování lidských práv.107 komentářů :

 1. Tipické foto ze sásahu Ruských policajtu proti pokojné demonstraci v Moskvě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nech toho ty pokojnej idiote

   Smazat
  2. 14.58 - Škoda, že neviděl zásah policie v Barceloně či v Paříži

   Smazat
  3. https://youtu.be/n6Hk_wSdM1Y

   Smazat
  4. Až se naučíš gramatiku, tak se k něčemu vyjadřuj, exote 14:58.

   Smazat
  5. 14:58 Fakt nevím. Je to sranda, ironie, nebo to nějaký pablb myslí vážně?

   Smazat
  6. Je smutné sledovat, jak jednoduché je rozvrátit zahraniční politiku státu. Hřib a starosta Prahy 6 spolu se sádelňákem za ODS v Řeporyjích, co by největší poskoci ambasády USA a jí podřízených neziskovek to zvládli. Piráti, na sjezdu se prý chtěli přejmenovat na Práskači, proto že v tom jsou mistři světa. Nedovedu si představit, že udavačství je povýšeno na politický vrchol a tahle práskačská špína by nám měla spolu s nahnědlým Henlainem z milionu dobiček vládnout.

   Smazat
  7. 19:49 Prosím, a ten Hřib s Novotným rozvrátili zahraniční politiku kterého státu, že jsem tak zvědav?

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  9. 20:03 Pokud bys chtěl ukázat, že jsi v češtině lepší, musel bys ve své větě slovo "tykev" napsat v pátém pádu.

   Smazat
  10. 19:57... Konkrétně Pyjáti s Hřibem na čele rozvracej vztahy s Čínou.
   Ten sebestředný blbeček se nemá co scházet s tchajwanskou prezidentkou.
   MOC dobře ví,že Tchajwan je SOUČÁST Číny,že Čína je JENOM jedna.
   Z historických příčin panují mezi Tchajwanem a Čínou napjaté vztahy.
   Kdo je Hřib,aby to napětí PŘIKRMOVAL!?!?!?
   Jen blbec a primitiv se raduje když se to někde mele.
   Rozumný člověk touží po klidu a míru a do sporů které se ho NETÝKAJÍ se nese®e.
   Helanov

   Smazat
  11. 21:07 Aha, takže on tu někdo může demokraticky zvolenému primátorovi nakázat, s kým se smí sejít a s kým ne? A s kým smí uzavřít partnerskou smlouvu a co musí obsahovat? A s kým naopak nesmí?
   No to asi ne, že.

   Smazat
  12. Já myslím, že Hřib jako primátor města Prahy není oprávněn rozhodovat za celou ČR, nemůže dělat smlouvy a rozhodnutí, která poškodí například řadu podnikatelů, to je věc jedna, a věc druhá, veškeré spotřební zboží, prádlo, šaty, boty, oblékání, kosmetika, elektronika, spousta dalších věcí, sem přichází právě z Číny - a LEVNĚ! Proto taky si mohou i nejchudší lidi dovolit pořídit sobě a dětem boty, drogerii, vybavení domácností, ošacení. Kdyby se Čína nasrala, nedodá do ČR NIC!A my? Kde máme výrobu bot? Kde je výroba prádla? Kde je zkrachovaný a prodaný Prostějov? Kde je výroba i takové pitomosti, jako jsou sirky, když Solo Sušice je rozkradené a vyplundrované! Jízdní kola, elektronika -zkrátka vše, čeho český člověk, možná kromě VIP zmrdů užívá, z práce Číňanů vyplývá, buď práci čest! Kdo bude šít šatstvo -Hřib? To je jenom ješitný blbec, který dokazuje, co všechno si může dovolit, a občany má na háku. Jeho ego ční až do nebes - taková potvora nikdy primátora dělat neměla. Měl dát ke zvážení občanům, jak se na komunikaci s Čínou dívají oni - papaláši si přestali uvědomovat, že jsou "zástupci lidu" a ne samoúčelní političtí paraziti vytěžující "lidské zdroje". Měly by jim ty zdroje dát přes tlamu a ani korunu! Pak by ho nenapadlo chovat se, jakoby celá ČR patřila jemu. Jako fašistickej protektorátní papaláš.Kdy zavřou vysoké školy? Kdy se Hřibovi zachce?

   Smazat
  13. 20.03 + 20.08

   no, nevybral si dobře, chlapec. Ona ta tykev vypadá v tom pátém pádě snad ještě pitomějš. Já bych asi napsal ty dutý tykvoune.

   Smazat
  14. Anonymní14. ledna 2020 14:58
   Co je nám po Rusku? My jsme v EU a Francie se vedle Německa, pasuje do tahouna této organizace. Tak nás musí zajímat, kam že to tu EU táhnou. Nic pěkného to není, likvidují demokracii. P.K.

   Smazat
  15. Milane, prostě tam patří pátý pád. Jestli to vypadá blbě nebo ještě blběji, to už je věcí autora výroku.
   Ani já bych k urážce nepoužil sousloví "dutá tykev".

   Smazat
  16. 19.36
   To tedy je argument! Krásná ukázka manipulace! Moskva je snad v EU jejíž jsme součástí? Do toho co se děje v Moskvě, Hong Kongu, či pro mě za mě u Eskymáků, je nám asi tolik jako jako mě do pravidel, resp. zvyklostí, vaší a jakékoli cizí rodiny - co si navaříte (navaří), to si sníte (sní), ale Španělsko a Francie je naše rodina! Naše pravidla, naše zvyklosti! Ne zvyklosti a pravidla Ruska, Číny či Eskymáků, po kterých nám nic není, ale naše! A ty jsou porušována. U nás, v EU! Takže se nás to týká. Howgh!

   Smazat
  17. Já vím že tam patří, ale právě proto bych toto sousloví nepoužil. No uznejte - "ty dutá tykvi!" To zní ještě hůř než myši v 7 pádě. Hm... Poblíž mého rodiště je vesnička Lkáň. A i většina Lkáňských, když se jich zeptáte odkud jsou, odpoví že z Velkáně. Prostě to láme jazyk. Na zábavy a za holkama jsme zkrátka po staletí chodili do Velkáně a nikdo s tím nic neudělal. Dodnes pamatuji jak jsem se sám vykulil, že Velkáň je vlastně Lkáň. P.S. Jen takový odskok. Sorry jako.

   Smazat
  18. Ale jó, češtinopiši (od pojmu hnidopiši) vím o těch hrubkách. No a?

   Smazat
  19. 21.23 No to asi že jo! Nedělejte ze sebe hlupáka. Ani z nás.

   Smazat
  20. Milane, nevím, kdo dělá hlupáka z koho. Ale rozhodně na úrovni města je nejvyšším orgánem zastupitelstvo. Když se rozhodnou, že na radnici pohostí zástupce Taiwanu a podepíší spolu smlouvu o spolupráci, nikdo nemá právo jim v tom zabránit. Kdyby se rozhodli podepsat podobnou smlouvu třeba s Moskvou, ani tak by jim v tom nikdo nezabránil.
   Neštěstí.
   Chápete?

   Smazat
  21. Fasisti v akci jako obvykle. Protestujici nejsou jako Milion Chvilek vedenych Sorosem a agenty EU, podporovani ale naopak bouri se proti zvolenemu Macronovi za saudsko Arabske miliardy..

   Smazat
  22. EP je dlouhodobě na nesprávné straně. Ale děláme si to sami. Volíme tam za své zástupce zvláštní exoty, kteří odhlasují to, co jim jejich kluby řeknou. Obvykle nejsou schopni samostatného uvažování. Stádo je rozhodující entita. Morálka, čest, pravda, etika ani spravedlnost pro ně není důležitá. Možná je to nějaká nákaza, která způsobuje zblbnutí zvolených intelektuálů.

   Smazat
  23. Toto, no to sis troufnul dost. Jeden takovej "zvláštní exot" do EP zvolenej, co není obvykle schopnej samostatnýho myšlení, tady tomu šéfuje.
   (Pardon, to jsou slova Toto 0:11)

   Smazat
  24. 14:58
   To že nerozumíš čtenému, je zřejmé. HOrší je že ani nerozumíš obrázkům. Jsi i pod úrovní US studentů.
   Václav

   Smazat


  25. 23.24
   Jo. Aha. Takže když bude v zastupitelstvu Prahy Skála se svými skalníky a rozhodne se pozvat například Kima, načež tomuto bude odmítnut vstup do ČR, načež z toho vznikne diplomatický guláš, je to v rychtiku. Jenže i to je mimo mísu. Zkrátka a dobře, hostit si v divnoměstě Praze můžete kohokoli, za předpokladu, že tím nepoškozujete hospodářství a zájmy této země. Praha není republika, sakra! Jenže na exhibicionismus divnoměsta Prahy nedoplácí pražané, ale republika. Občané republiky, ne pražané! Když Praha pohostí zástupce Taiwanu, sice zazáříte jací nejste pašáci s gulema a jak jste to panečku tomu Vladykovi zase nandali, ale poškodíte tím hospodářství. A, vsadím se oč chcete, že na to paragraf existuje. Ergo - exhibicionisté v pražských zastupitelstvech porušují zákon. Toto jsem myslel tím "No to asi že jo!" To bychom však museli mít také jednotnou vládu s gulema která dovede prosadit zákon. Jen idiot sere do vlastního hnízda. A exhibicionisté Hřib a Řeporyjské prase nejen že serou do vlastního hnízda, ale i na své spoluobčany. Hele, a proč zrovna s Moskvou? Proč ne třeba se Simferopolem, Sevastopolem, nebo s Kerčem? Pak by Praha mohla říct, že má gule. Ale takhle? Ani k smíchu, ani k pláči. K pohrdavému úšklebku, řekl bych.

   Smazat
  26. Václave, jen tak mezi námi. Kdo je to vlastně přesně zachycen na té fotografii nahoře? Kde se to odehrává? O co tam šlo? Víme to?

   Smazat
  27. No, Milane, já to vidím asi takhle. Pokud by v Praze měli většinu "skalníci" a pozvali si Kima, ok. Pokud by Kim nedostal vízum, tak by holt měli skalníci smolíka.
   Že by postup Prahy nějak poškozoval hospodářství, to asi všichni víme, že je pitomost. Možná to trošku poškozuje zájmy firmy PPF, ale oni to přežijou.
   No a nemyslím si, že by si po podpisu smlouvy s malým ukrajinským městečkem Kerč Praha mohla říct, že má koule. Ale hlavně taková smlouva musí cosi přinášet oběma městům. A to už byla záležitost obou zastupitelstev.

   Smazat
  28. 1.06

   1) ...všichni víme, že je to pitomost? Skutečně? měl jste snad dojem že mám na mysli PPF? No, ale když víte... Pak není co dodat. Raději se srážce vyhnu.
   2) A co to, že jste si z těch tří nabídek vybral zrovna ruský Kerč, "malé městečko" se 150 000 obyvateli? Ale jinak dík za rozšíření obzorů. Já měl doteď zato, že městečko má tak okolo 3 000 obyvatel, ale když jinak nedáte... Holt u nás máme krajská městečka a ruský Krym je z turistického hlediska stopro nudná destinace.
   3) No, tak to mě osviťte, kterak nás obohatí Taiwan, to jsem žádostiv zvěděti. Tedy krom toho, že Praha vyplázne na Čínu jazyk a ukáže světu jak ohromnýho má pinďoura.
   4) Ta nechápavost, to je vrozené, nebo váš způsob manipulace? Pravda, moudrá Praha raději šoupne Koněva na hanbu, vlasovcům postaví pomník, při státní návštěvě Číny vyvěsí vlajky feudální otrokářské teokracie jen aby Vladyku nasrala, a zfetovaného egouše z kterého mělo prdel celé Rusko má za svůj idol jen a jen proto, že má, jak si mylně myslí, právo udělat z hlavního města republiky divnoměsto a v očích občanů trapného kašpara. Tak jen tak dál! P.P. Ještě si s tímhle přístupem zažijete.

   Smazat
  29. 6,29
   Milane,
   Praha nemá velikého pinďoura. Praha je plná velkých pinďourů. Marně v Praze hledám někoho, komu přídomek falus nesluší. A najdou se tam všechny typy. Dlohý a tenký, krátký a tlustý, malý i obrovský.

   Smazat
  30. Zkrátka a dobře - Hřib není principál cirkusu, aby si mohl dělat co chce. Ačkoliv? S tím cirkusem? Možná že jo. Praha je jeden jediný veliký ohavný cirkus, plný zvířat, maškar, klaunů paňáců a šašků. Přezdívá se jí dnes "Mekka zmrdů" - asi na tom něco je.

   Smazat
  31. 12.30
   Jo. A taky chemického Falouska. Jak já tenkrát litoval, že jsem u té jeho slavné facky nebyl! Pravda, ochranka by mě nakonec zrychovala a měl bych problém, ale dát Falouskovi K.O. - dokonce v přímém přenosu! - by mně to za to stálo. Zvláštní je, že Praha působí na falusy a vagíny jako magnet.
   12.37
   Mě mrzí, že k divnoměstu Brnu přibylo i divnoměsto Praha. Já měl Prahu, včetně pražanů, rád. Teď už jen Prahu. O to víc mě mrzí, co s ní, a z ní, ti exhibicionisté dělají.
   Jo, a dík za podporu. Oběma. Člověk si aspoň tolik nepřipadá jako Don Quijote.

   Smazat
  32. Proc ta Knourova na misto do Bruselu se nejede podivat na ty sirotky, vo kterych nic nevi. Zjistit jestli chteji do CR vubec , protoze se budou mit hure nez v Risi soudruha HERR kanclere Merkel. Velmi dulezite pro ne..Cesky se nikdy nenauci..A tak ani zebrota nebude valna..Mela by jit prikladem v pratelstvi a peci o milovane sirotky, ktere vubec nezna !! A v Bruselu nikdy nepozna..
   To z ni dela idiota, vlastne dela idiota a pricinlive sama ze sebe v Bruselu, kde je hovadem skoro kazdej mimo snad uklizecek..

   Smazat
 2. Parlament EU je bordel, který není schopen díky debilnímu vedení ani regulérně hlasovat. Dobře že se proti tomu poslanci bouří a nechtějí být za ovce ...

  OdpovědětSmazat
 3. A co Katalánsko? Jen záběry co proběhly v televizích krom ČT jak španělská policie rozhání katalánské demonstranty byly otřesné. Třeba se jednou dozvíme, že slzný plyn francouzkých a španělských policajtů má voňavé přísady zatím ten třeba honkongských policajtů jednoznačně smrdí. A jedni na rozhánění demonstrantů používají vlažnou vodu s mýdlem a ti druzí ledovou...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No - nezlobte se, ale kdyby vyrazil do ulic každý, kdo má díru do zadku, a chtěl samostatnou vládu, jinou vládu, jiný parametry, a prostě proti současné vládě by mohl hulákat kdo by chtěl, nehledě ani k bordelu, házení lahví, cihel, rabování v obchodech a zapalování aut, jak byste to chtěl ukočírovat? Nadiktovali by si jinou vládu, a k té by zase dělali bordel jiní a tak pořád dokola? Přece musí být nějaké parametry, pořádek a řád! To by byla cochcárna a anarchie, ve které by nebylo možno žít, každý člověk by se tam bál žít,protože nikdo by nevěděl, co bude zítra.Musí být hodnoty, na které se lze spolehnout, aby lidé mohli vůbec žít. Proto vždycky největší pořádek a řád byl v zemích kde vládli diktátoři - například obrovská říše Čingis-Chána.Dovolil by si tam nějaký zmrd vyrazit do ulic a házet cihly? Tradice státu bývaly platné i sto a více let, respektovány a dodržovány.Ty lidi ani nenapadlo dělat nějaký bordel. A o tom to je. Buď si "demokracii" špatně vysvětlujeme, nebo je to systém na hovno.

   Smazat
  2. "I v demokracii musíš mít za prdelí klacek. Bez něj bys měl, než by ses nadál, anarchii," říkala bábrle. (Asi si to úsloví vytvořila sama, když viděla kam se to u nás zvrtává. Nevím.)

   Smazat
  3. 22.00 Problém je, že na jedné straně podporujeme ukrajinské nácky nebo honkkongské radikály, abychom jejich jednání viděli jako projev demokracie a nevadí, že zapalují policisty. Jak na ně policista sáhne, je to brutalita režimu a nutno to trestat. "Naši" policisté ze Španělska nebo Francie mohou demonstranty řezat do krve - tady jsou policisté v právu. Jsou to přece demokraté, kteří dobře ví, co se sluší a patří. Demonstranti nám narušují evropský pořádek. Dvojí metr a pokrytectví zvolených "orgánů".

   Smazat
  4. 0.19 a na toto jsem já 15.14 chtěl poukázat. Na Západě máme humanitární slzný plyn a teplou vodu což naši ,,uměle" vytvoření nepřátelé nepoužívají a jsou to hrubijáni, přestože zasahují mnohdy proti úplně stejným vandalům. Navíc Rusové řežou pouze demokraty a na Západě se mlátí spodina. Trochu kontra...!

   Smazat
 4. Nevím co "vyjouruje" EU pro Francii, udělá komisi a ta pronese usnesení. Já si myslím, že je to věc Francouzů a jestli chtějí protestovat ve žlutých vestách, tak ať si protestují. Na druhé straně pohledy z YT a hořicí auta, lze též vnímat, jako teroristycké migranty organizované akce. Pak si s tím musí poradit sami a s vlastní policií.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:21...Je to věc Frantíků,stávky a demonstrace jsou jejich špecifikum...
   Navíc se domnívàm že v tomhle případě mé Macron pravdu,protože systém,kde je prakticky nemožné propustit neužitečného zaměstnance nemůže dlouhodobě fungovat.
   Státní zaměstnanci mají spousty výhod,zvykli si na ně,ale erární kasa asi brečí.
   Tak snad se s tím poperou,žabožrouti.
   Helanov

   Smazat
  2. Bylo to ještě horší - nebo "lepší" -, než československý socialismus. Synové tam nějaký čas pracovali, takže mi o jejich sociálních výdobytcích povyprávěli. Jen jsem valil bulvy. A oni si na to, máte pravdu, zvykli. No ale pak jim tam nafárali migranti a erár je vyždímanej. (P.S. A doslova v každé rodině ukryté zbraně - od pistolí po smopaly, dle pěněženky. "Tati, tam bude jednou kurevskej mazec," tvrdili. A tvrdí dál.)

   Smazat
 5. To jsou ta lidská práva, ehmm.. a pravda a láska, v r.1989 byla svatá, teď si s nimi vytřeme pr*el ...

  OdpovědětSmazat
 6. https://www.youtube.com/watch?v=a8BTswwz3p0&t=84s
  https://www.youtube.com/watch?v=aOuE_ODI5PI&t=417s

  OdpovědětSmazat
 7. Nakonec budou všichni litovat CIA majdanu 1989! Vsadíme se?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. CIA majdan 1989? No, fantazie ti opravdu nechybí.

   Smazat
  2. 19:35...Hmmm,kdopak asi vyrobil z Vendy Lahvičky drramatika?
   Já to nevím.Ale když se začtu do jeho "díla" tak mne to vede k chmurným myšlénkám.
   Naposledy jsem si přečetla jeho Letní přemítání a potom jsem přemítala,jak je to možný,že se nežinýroval publikovat takovou snůšku frází.
   Helanov

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Neotírej se o pana Sýse ty pologramotný hovado 21.26! Co od něho znáš? Jeho poezie je velice dobrá, je to velice inteligentní člověk, zatímco ty se honosíš nejspíš tak čtyřmi obecnými - nebo snad celá pomocná škola? Pan Sýs nepíše žádné "bolševické" verše ty defektní šmejde, píše krásné verše.Jaké verše píšou tvoji milovaní a úžasní američtí básníci (pokud USA nějaké má) "kapitalistické"? Tak vidíš jaký jsi hovado. Už to zase začínáš přehánět. Proč mocí mermo ty svoje sračky sereš do všech diskuzí?

   Smazat
  5. 22:05 Co ječíš, jen jsem reagoval na Helanov 21:23. narážela na to, co se nežinýroval jeden člověk publikovat. Tak jsem jen připomněl, že publikovat dneska může kdo chce a co chce.

   Smazat
  6. Heleno, vy si z nás děláte prdel, že? Nevěřím, že nevíte. Resp. netušíte. No, to já jsem zase musel zhlédnout "Odcházení" natřikrát, bych to dokoukal. Pak jsem se o tom dal do řeči s jednou svou tehdejší... víkendovou kamarádkou z bubliny intelektuálů (učitelka dějepisu a literatury na vejšce) a chtěla znát můj názor. Protože v některých věcech nedovedu a nechci lhát, mžil jsem. Jenže vrtala, vrtala, až jsem se nasral a nazval film "absurdní křečí absurdity pro absurditu, jehož jediným přínosem je, že se v něm Všašek odkopal a jen blbec to nepozná a snob nechce vidět." Pak ji zajímalo jak to myslím a... no, zkrátka bylo po kamarádšoftu, protože jsem na tom blbci s alternativou snob trval. Pak že umění nezasahuje do života, žejo. Nebo aspoň do postele. Tož tak.

   Smazat
  7. 23:16...Jasně že může každý publikovat co chce.
   Ale je hloupé, když snobi kvičej blahem nad "dílem" které (vyjma pár kavárníků) nikoho nezajímá.
   Netvrďte mi,že máte sebrané spisy VH v poličce nad postelí a po večerech si předčítáte zajímavé pasáže.
   Tomu bych nevěřila.
   Helanov

   Smazat
  8. 23:30 Ne, to rozhodně nemám. Ale netroufl bych si tvrdit, kdo udělal z Havla dramatika. A už vůbec bych do toho netahal nějakou CIA.

   Smazat
  9. 33:29...Milane,já jsem se na to Odcházejí vydržela koukat asi 5 minut.Pořád jsem čekala že někdo vyleze,řekne apríl,a začne to doopravdy.
   Všimla jsem si,že ani prorežimní kritici si netroufli "film" chválit,a když,tak velice vlažně a opatrně.
   Zkrátka stařík za 40 mega předvedl národu svoje rrežisérské kvality.
   To potom ale není divu,že hadrák dopadnul jak dopadnul,co? :-)
   Helanov

   Smazat
  10. Vznik dramatika Lahvoně byl jednoduchej. Ze "západu" potřebovali poslat něco peněz na "boj disentu", tak to vymysleli takhle. Vašku, napiš nějakou krávovinu, u nás to vyhraje v dramatický soutěži a my ti pošlem "cenu" v markách. A funovalo to, stačí se podívat, kolik prodala socialistická samoobsluha v Hrádku měsíčně whisky.

   Smazat
  11. -Nehádejte se prosím vás-. Jsou různé sorty konzumentů kumštu. Ti slušní, nechtějí nikoho urazit a proto "zatleskají", v nejhorším případě doznají, že "neví". Lidé opírající se o osobní integritu jasně odpoví, že je to "pitomost", nebo že se to "povedlo". Slabší osobnosti se orientují podle kritiky z medii a pro ně platí volba, když to chválí intelektuálové, nebo alespoň vysokoškoláci => já jsem jeden z nich proto to "pochválím" a v opačném případě to pořádně "pohaním". Vedle toho jsou dílka, která se snaží vplížit do kumštu, ale tam by se snad nemuselo hodnotit vůbec, přesto se to stává.

   Smazat
  12. 7.14
   Ale on tam předvedl i své lidské kvality! Co si myslí, za co nás (občany) považuje atd. Není prostor (ani chuť) rozvádět a pitvat. A jestli jsem jím už od května 1989 (kdy se před národem v TV kroutil a sliboval, kterak se stane pilířem socialismu za láci čtyř měsíců podmíněné svobody), z hloubi duše pohrdal, po zhlédnutí filmu jsem ho už měl jen za kreaturu, pro níž je i pohrdání příliš vznešený cit. Prostě za něco jako hovno na kramfleku lidstva.

   14.11
   Ale vždyť mi se nehádáme! Jen výměna názorů.

   Smazat
  13. 21:26 To je determinováno faktem, že platformou této tzv. Nové republiky je bohužel jen ubohá vzpoura podlidí*) proti společnosti řízené elitami, neboť se přirozeně nerodíme rovní! Požadavek rovnoprávnosti nerovných je v podstatě základní levicové dogma, které pravičák uznávající přiroznou nerovnost lidí musí rozhodně odmítnout! Masy jsou zženštilé a potřebují být vedeny, ale nesmí mít v čele nějakého ráčkujícího opilce, profesůrka s hláskem jako konipásek a ukradeným perem v kalhotách, nebo uslintanýho žvanila s holí či šimpanzoidního jako krysa z kanálu pištícího estebana, nýbrž potřebují muže s holínkami, který udeří do stolu a zařve: "Toto je správná cesta!" A tak to dnes mohu shrnout prohlášením, že já jako neznámý jedinec jsem povstal proti neobolševismu a zahájil boj s tímto rudým lejnem a neskončím, dokud jako jev definitivně nezmizí ze života nejen Čechů!!! Jen napneme-li k tomuto posvátnému cíli veškeré své síly, vůli, důmysl, píli a houževnatost, jen pak budeme moci opět začít stoupat k výšinám, tak jako kdysi naši dávní předkové, kteří nedostali výsadní postavení na Zemi darem, nýbrž si ho museli za cenu nesmírné brutality vybojovat!

   *) Americký novinář a filosof Lothrop Stoddard když popisoval situaci v Rusku po svržení cara, definoval tamní obyvatele jako spodinu, kterou označil za nejvíce zdegenerované lidi na Zemi, a to v knize "Revolta proti civilizaci: hrozba podčlověka" (1922) - https://cdn.counter-currents.com/wp-content/uploads/2011/11/revolt_against_civilization.jpg

   Označil tamní typ podřadného člověka, jehož existence nedosahuje na kritéria adaptability zavedená nerovnostářským společenským řádem jako podčlověka.

   Smazat
 8. Když budu mít půl miliónu měsíčně, tak budu i psovi říkat slečno.

  OdpovědětSmazat
 9. EU parlament, to je jen Reichstag, přestěhovaný do Bruselu. Až to jednou praskne, to zase bude Norimberk a "já nic, já muzikant".
  Katalánsko? No to je obnova fašistického frankismu s nádavkem hitlerovského nacismu a Brusel tleská nad lidskými neprávy!
  Migranti: pokud se nám chování některých migrantů zajídá, nejen ve Francii, musíme zpytovat svědomí, proč je vyrábíme, proč jsme si udělali byznys z jejich transportu do Evropy a proč nás nedovede ochránit NATO a tedy naše armáda - která zatím se podílí na válkách bohatých proti chudým! Máme to zapotřebí být zapsán v historii jako agresor a okupant. Vím, že budeme v kategorii Maďarska, Chorvatska, Slovenska z dob 2. světové války, když bojovali proti spojencům po boku nacistického Německa. Ale i to je ostudné pro národ Husa, Komenského a Masaryka.

  OdpovědětSmazat
 10. A jaká že to lidská práva jsou ve Francii vlastně porušována?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je porušováno právo shromažďovat se, svobodně a demokraticky vyjadřovat názory a tak dále ...
   Policie za pomoci spolupracujích provokatérů terorizuje občany a zastrašuje tak ostatní, aby drželi hubu a krok ...
   Je to poznat z natočených dokumentů ...
   V demokracii se s demonstrujícími, kteří mají oprávněné požadavky vyjednává ..

   Smazat
  2. 20:12 V tom je právě ten omyl.
   Shromažďovat se ani vyjadřovat své názory jim Francie neupírá, jinak by jim ty demonstrace asi těžko povolila.
   Co ale fr. orgánům vadí je, že u toho demolují vše, co jim přijde do cesty.
   A to už s demokracií nemá pranic společného.

   Smazat
  3. Až na to, že to rabování a rozbíjení provádějí najatí provokatéři. Hej hou demokratůra v celém světě ...

   Smazat
  4. 20.16 Ty sám jsi omyl, k nepovolení shromažďování nemá státní aparát "zákonný" důvod, tak nemůže shromažďování zakázat, musel by vyhlásit znova mimořádný stav z nějakého "zákonného" důvodu.
   Tak znova :
   Policie za pomoci spolupracujích provokatérů terorizuje občany a zastrašuje tak ostatní, aby drželi hubu a krok ...
   Je to poznat z natočených dokumentů ...
   Víš co zo jsou spolupracující provokatéři ? To jsou ti kteří vytvářejí důvod k zásahu policie, aby blbí lidé věřili že demonstrující jsou chátra ..

   Smazat
  5. Pokud jim to státní správa povoluje, pak nemůže být řeč o porušování práva na shromažďování.

   Smazat
  6. 20.34 Na práva ti každý sere, má policie právo terorizovat občany ? Memá !!

   Smazat
  7. 20:51...Chtip je v tom,že občani právo na ničení městského mobiliáře taky nemaj.
   Nebo jo?
   Helanov

   Smazat
  8. Ale ani nemají právo zasáhnout proti těm provokatérům, kteří dávají záminku k tomu aby to policie brala 'šmahem'.

   Smazat
  9. Jo - takže ideální by bylo, kdyby každej, kdo je s něčím nespokojen, a má do zadku díru, vyrazil ven do ulic s kamenama, a začal řvát a zapalovat auta?Tak to bych přál těm, kteří tady zase už blijí ty hovadiny, aby jim nespokojený soused vymlátil okna, převrátil popelnice, udělal bordel na zahradě nebo na chodbě, a venku by na ně házel cihly! Přece je nespokojenej - ne? Jeden s tímhle, druhej s tamtím - to by bylo super. Taková demokracie, kdy by se normální lidi báli vylézt na ulici, jestli tam třeba nějaké hovado nespokojené s vládou nezapaluje auta a nevyhrožuje střelbou. Ach jo - je možné, že ( jak se obecně říká) na diskuzích se fakt scházejí a u PC denně dřepí jen psychicky vyšinutí, závislí magoři? Ano, vidím, že je to možné. Takové pitomosti! Fakt bych vám přál demokracii ve smyslu cochcárny, ať si každý dělá co chce. Ječet, mečet, srát a chcát venku, slejzat se s kámoši a řvát lidem pod oknama, píchnout do koho chci, kopat do toho, kdo se mi nelíbí - utekl bych na nějaký ostrov, kde se žádná počítačová, ani jiná střelená lůza nevyskytuje. Tam musí být úžasnej život,klid a pohoda, bez těch postiženejch magorů!

   Smazat
  10. Policie nesmí terorizovat občany, je jimi placena ...
   Občané můžou rozmlátit městský mobiliář protože si ho zaplatili ...
   Občané musí přestat platit policii, která je terorizuje a rozpustit ji, musí zi založot vlastní domobranu a zvolit svého šerifa ..
   Napsané je normální z hlediska lidské logiky, když se věci začnou posuzovat podle PRÁVA, dostaví se debilní chápání těch věcí ..

   Právo je modla, tvořená lidskou debilitou, která je uznávána na Západě debilními lidmi (99,99 %) více než samotný Bůh. Tito v právo věřící lidé jsou stejně zblblí jako muslimové tím jejich islámským právem....
   Muslimové mají ale navíc ještě svého boha, který jim jejich právo posvěcuje, Západ má debily, kteří si právo vymýšlí podle potřeby k ovládání blbých lidí ..
   Muslimové mají islámský stát s "božím" právem šária ..
   Západ u svých vazalů ve Střední a Východní Evropě vytvořil "právní státy", kde vládne jimi vytvořené debilní právo.
   Těmto zemím Západ prostřednictvím poradců dodal Ústavní psané právo a formu právního debilostátu ..

   Smazat
 11. ZEMĚ není planeta,ale oplocené systémové území.Lidé jsou vykořisťovaní otroci peněz.Prezidenti a vlády jsou poslušní poskoci židobankéřů jež z pozadí vládnou. Skutečná demokracie nikde není ani nikdy nebyla. Volby jsou zmanipulovaná komedie pro davy. Chléb a HRY - toť vše.
  https://beforeitsnews.com/opinion-conservative/2020/01/x22report-spotlight-the-people-are-waking-up-the-elite-are-no-longer-in-control-charles-hugh-smith-video-3501727.html
  Lidé se probouzejí! Elita už neovládají kontrolu!
  Toto probuzení je celosvětové. Lidé začínají chápat skutečnost, že jim bylo lhal, manipulovali a okrádali. Tím se změní svět. Globalizátor se brzy přestěhoval. DONALD TRUMP a ti, kteří ho přijali, překonali své nejlepší pohyby. Amerika nyní povede renesanci, která zametne svět

  OdpovědětSmazat
 12. Je to o ničem. Právě tady by si měla "demokratická" západní Evropa pod vládou Bruselu vzít poučení z východního "nedemokratického" Ruska pod správou Báťušky. Jó, také se tam demonstrovalo, ba i rabovat se začalo, leč dlouho ne, a ne v takovém rozsahu. Demonstrace provázené rabováním týden co týden? Bylo by to v Rusku možné? Co myslíte? Že by Západ začal omílat lidská všepráva na všechno a bez poviností a hysterčit? No a? Myslíte že by to Moskvanům trhalo žíly? Ti by byli rádi, že se nemusí ve svém městě ve své zemi bát a celý Západ i s jeho lidskými všeprávy by měl, vlastně má, dokonale u prdele. Chceš-li demokracii, měj za prdelí klacek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No to je jasný, že už se v Rusku nedemonstruje proti vrchnosti. Lid svého Voloďu zbožňuje a on naopak pro lidi udělá vše, co jim na očích vidí a někdy ještě o trochu víc.
   Kdo by v takovém ráji na zemi demonstroval.

   Smazat
  2. 0:15 jen drbny nejvetsiho kalibru se porad vic staraji o cizi nez o sve

   Smazat
  3. 0.15
   Nezkoušejte to na mě se sarkasmem, prosím. To nebylo o zbožňování, ale o prevenci násilí a vy to dobře víte. Omílá se tady zákrok ruské policie, ale úmyslně nikdo nezmiňuje, že policie nezakročila proti poklidné demonstraci, ale až tehdy, když se začalo rozjíždět P R O V O K O V A N É násilí. Dříve ne. V první řadě proti provokatérům. A to je snad špatně? To co se děje ve Francii a před tím ve Španělsku však špatně je. Prevence proti násilí přece nezačíná nástupem policie proti demonstrantům, ale snahou o vyváženou vnitřní politiku. Něco jako to praktikuje kupříkladu, se sem tam otřesy Island, nebo Švýcarsko. A jak se o to taktikou malých krůčků snaží i stratég Putin. To je důvod mého respektu k němu, ne to, že je Rus v Rusku. Jenže to mně věřit nebudete, takže je to o ničem. Opakem politiky vyváženosti, z mého úhlu pohledu, je Mamá Merkel a spol. a strejda Sam. Tečka.

   Smazat
  4. 0:15...Proč se v Rusku nedemonstruje?
   1) Tu a tam se demonstruje,jako všude...Pokrokové slečny si strkají mraženou drůbež do pipinky,Oleg Vorotnikov (ten co má za manželku Kozu) si přibil koule na Rudém náměstí.
   2) Jo,Voloďu má opravdu většina obyvatelstva ráda.(Což není nic divného,asi už měli dost toho zástupu gerontů které měli před ním.)
   3)Možná taky většina Rusů před demonstracemi preferuje volební urny.
   ***
   Hlavně si ale asi Rusové uvědomují,že nemožné ihned a zázraky do tří dnů neumí dělat ani Putin.
   Helanov

   Smazat
  5. 7.41
   Do pipinky, jo? To by musela být buď ta drůbež o velikosti sýkorky, nebo pipinka o velikosti pštrosího kuřete.
   ***
   Přesně!

   Smazat
  6. 7:41 Po pravdě, Rusko jako takové již více než 100 let neexistuje! Původním Rusem býval nordicko-slovanský árijec, který byl disciplinovaný, svobodomilný a spíše faustovský než fatalistický - stejně jako germánští Švédové, Dánové či Němci.*) Ale mongolský vpád to zásadně změnil! A tak jako Ivan IV. byl po matce potomkem mongolských vládců Zlaté hordy, byla Moskovie jen ulusem říše Mongolů! Jak řekl markýz de Custin: „Grattez le Russe, et vous verrez un Tartare“ (podrbej Rusa a najdeš Tatara)! Zničení Novgorodské hanzovní republiky moskevsko-tatarskými hordami za jeho vlády proměnily Rus na stepní říši azijských barbarů! Hrabě Ostermann, který za pomoci mladého cara Petra zkusil vrátit Rus na evropskou trajektorii, uspěl pouze dočasně. V roce 1917 Ruské impérium zaniklo a na jeho místě se rozprostřel židokagal, ovládaný bolševickými podlidmi - tzv. SSSR, který sice stanul na straně vítězů WWII., ale Rusové byli poraženým národem! - http://img-fotki.yandex.ru/get/3304/tapirr.11f/0_27c44_2dd8151b_orig.jpg_orig.jpg

   Putleroffský parchanát Chujlostan je jeho hnilobným pozůstatkem!

   Smazat
 13. Mame dva nebo spis vice metru..Chovani evropske policie vuci demonstrantum je mnohdy horsi nez v nejakem rezimu,ktery zatracuji...Pamatuji si videa z demonstraci proti podpisu smlouvy s USA za Obamy...Myslim,ze to bylo v Nemecku...Nebo kdyz je jednani menoveho fondu...Neco podobneho jako se ted deje ve Francii

  OdpovědětSmazat
 14. Policie nesmí terorizovat občany, je jimi placena ...
  Občané můžou rozmlátit městský mobiliář protože si ho zaplatili ...
  Občané musí přestat platit policii, která je terorizuje a rozpustit ji, musí zi založot vlastní domobranu a zvolit svého šerifa ..
  Napsané je normální z hlediska lidské logiky, když se věci začnou posuzovat podle PRÁVA, dostaví se debilní chápání těch věcí ..

  Právo je modla, tvořená lidskou debilitou, která je uznávána na Západě debilními lidmi (99,99 %) více než samotný Bůh. Tito v právo věřící lidé jsou stejně zblblí jako muslimové tím jejich islámským právem....
  Muslimové mají ale navíc ještě svého boha, který jim jejich právo posvěcuje, Západ má debily, kteří si právo vymýšlí podle potřeby k ovládání blbých lidí ..
  Muslimové mají islámský stát s "božím" právem šária ..
  Západ u svých vazalů ve Střední a Východní Evropě vytvořil "právní státy", kde vládne jimi vytvořené debilní právo.
  Těmto zemím Západ prostřednictvím poradců dodal Ústavní psané právo a formu právního debilostátu ..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:31 já jsem taky občan a když jiní občané mne začnou terorizovat, rozbíjet mi okna, zapalovat moje auto, tak mám právo na ochranu od státu formou zásahu policie, kterou taky platím. Tento stát je pro slušné občany, ne pro násilníky jak domácí, tak z importu.

   Smazat
 15. Cituji slova europoslance Jana Zahradila: „Když už nemáš vůbec co hrát, vraž tam Rusa, když ti dojde Rus, vraž tam Číňana.“ - reakce na slova hloupého, vzteklého a zprofanovaného Piráta Jakuba Michálka. Já bych je aplikoval i na místního placeného agenta Pepka Vyskoče :-)

  OdpovědětSmazat
 16. 8:31...Ááá,pán je anarchista!
  Proč by mělo město z MÝCH daní platit nové semafory,které rozflákali demonstranti???
  A jak k tomu přijde pekař,který přijde o tržbu,protože musí zabednit výlohu proti těmtýž???
  Helanov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lidmi vytvořená domobrana s lidmi zvoleným místním "šerifem" není anarchie ...

   Smazat
  2. 10.26 K tomu si ještě musí lidé zvolit místního lidového soudce a lidové poroty. Nejlepší by byl soudce Lynč ...
   Koba měl k ruce Višinského a Kléma Urválka, a jak to klapalo, byl klid od proradných chazarských lumpů ..

   Smazat
  3. 10.35 Pověste je vejš, ať se houpaj ...
   Jooo, to byly časy, klidu a míru a mírového budování ...
   A zase přijdou ...

   Smazat
  4. 10:26
   Jsem pro, ať tomu třeba říkají domobrana, ale její lautr samostatnost neberu. Když začne velet nějaký pošuk, nebo fotbalový superfanda, bude to neštěstí. Kdybych si mohl vybrat, tak ty místni hochy a taťky zařadit pod dobrovolné hasiče, s nimi mají všude jen dobré zkušenosti, mají dobrou organizaci, navzájem se znají a nějakého pitomce mezi sebe nevezmou. Stát by jim měl akce zafinancovat a netřeba ministerstva, komisí a tuny zákonů, uřčitě by to fungovalo.

   Smazat
 17. Podívejte se do Německa, co jim tam dělají migranti a paní Merkelová vládne již čtvrté volební období. Proč!? Kdo ji to umožnil!? Stejná příčina je i ve Francii.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdo jí to umožnil? No přece zámořští loutkovodiči! Musí plnit příkazy, žije přece v okupované zemi.

   Smazat
  2. 12:04 - omyl pane, na to potřebuje nemyslící voliče. Na pana Orbána žádný loutkovodič nefunguje a proč? Protože protože v Maďarsku lidé používají mozek!

   Smazat
 18. Lidičky nehádejme se,neosočujme se snažme se porozumět i jiným názorům. Zpomalme tempo-čas stejně nedohoníme ani 150 km na silnici.Podívejte se co je těžkých-smrtelných nehod. Pravda je na nebi.Zastavme se a podívejte se na naše malé sluníčko. V lednu vychází kolem 8 hod na skutečném východě.Současně na západě svítí stejně veliký měsíc.Jak je to možné - ve školách se učí staleté bludy. V červnu slunce vzchází na SSV a zapadá na SSZ. Jak je to možné. Přemýšlejme hlavou a nenechávejme se manipulovat prolhanými sdělovacími prostředky.Hledejme i jiná media.
  Země podle Véd a Ptolemaia je statická, ve formě disku. Až do 16. století, pozemšťané věděli, že Země není koule a statický. Ploty a minová pole našeho světa.
  https: //www.youtube.com/watch? V = -U-kW ..

  OdpovědětSmazat
 19. 9:57 adresa odkazu změněně-viz níže
  Beletrie! DOHODA JE ZVEREJNĚNA! Slunce se naproti tomu pohybuje a Měsíc roste a zároveň ubývá! https://www.youtube.com/watch?v=5OUkRoTxefQ
  https://www.youtube.com/watch?v=YF4dWKbLgJg
  https://www.youtube.com/watch?v=_bXA8V9ihtk

  OdpovědětSmazat
 20. Země podle pokrokovějších vědců Západu než Ptolemaius je kulatá a dudá a my žijeme uvnitř, lze k tomu dohledat mnoho vědeckých studií

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12.02
   Jo. A podle Hitlera žijeme v něčem jako vejci, včetně skořápky. Pak mu to asi někdo rozmluvil, takže tým odborníků, zkoumající tento svěží pohled na Vesmír, rozpustil.

   Smazat
  2. 15:33 Lžidocancy! Pravda, kdyby Hitler nebyl tak připosraným humanistou (zakázal v rámci boje za práva zvířat dokonce i tehdy tolik oblíbená "lidská ZOO" - sic!) a místo vymýšlení nepraktických kravin typu podzemních megakanónů či tankových kolosů věnoval stejnou péči vývoji jaderných zbraní a tyto v kombinaci s raketami V-2 a V-3 pak dokázal efektivně použít ve prospěch naší rasy, kde jsme dneska mohli být?! Rasozrádná svoloč tvýho ražení by dávno hnojila pole za Uralem ...

   Smazat
  3. Lžidocanco idzi do rici.

   Smazat
  4. 7:36
   Tak to máte výjimečně v jednom pravdu. V té lidské ZOO by jste, co co představitel druhu homo imbeciele, mohl co odstarašující přiklad, jak to dopadne když si někdo zasere mozek, lidstvu dobře posloužit. Jo, a s tím vesmírným vejcem, resp. koulí, mám pravdu, hnědý idiote.

   Smazat
  5. 19:46 Žvaníš sračky, lejnere komoušiči, jináč by pan Hitler sotva odsuzoval plán na stvoření právě tolik mu potřebné jaderné zbraně se slovy: "... pak by tato planeta opět letěla vesmírem opuštěna!". O žádným vejci se nikde nezmińuje, zřízeneckej žvanile a teď padej vod klávesnice, primář tě už volá - nechals na chodbě zase stát vozejk se zdechlinou nějakýho toho rudýho geronta ....

   Smazat
 21. Vše jsou jenom bezduché kecy policejní násilí ve francii dávno překonalo komunisty. V pobaltí pochodují nacisti. A banderovce by chtěli do eu. Hlavně se podpisují nesmyslné rezoluce proti totalitním režimům který mají zmáčknou komunisty a přepisovat dějiny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co se dá dělat s naším současným MARASMEM ???????
   Justiční mafie Pavla Zemana a spol.
   https://www.youtube.com/watch?v=Bp6yKBRJNMA
   tohle je zrůdný režim kde korupce politiků korporacemi, skupinami mafiánů, je přímo legalizována a nazvána lobbysmus ..+ navíc čr je vazalská nesvobodná kolonie , Toto je systém vybudovaný J.Pospíšilem TOP 09 !
   Dĕkuji za video které přesně ukazuje jak zkorumpovanou máme policii,státní zastupitelství a soudy.Bohužel jsem přesně tyhle zkorumpovaný zrůdy v policejních uniformách a talárech zažil na vlastní kůži.Měl jsem být dokonce přesně tímto postupem zlikvidován a proto jsem musel opustit republiku.Příběh na YouTube:Zdenek Rubický.

   Smazat
 22. Právě poslouchám z rádia, že na Slovensku zatýkají generálního prokurátora. To je síla.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oprava, soudci drží basu spolu, důkazy jsou "nevěrohodné" a bastafidli, už je na svobodě.

   Smazat
 23. Hodná Jourová nebonzla Babiše.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.