Reklama

pondělí 20. ledna 2020

Gwyneth Paltrow, kampaň MeToo a jak urazit důstojnost osoby, která žádnou důstojnost nemá

Gwyneth Paltrow
Michal Brand
20. 1. 2020
Před časem na plné obrátky běsnila nenávistná, šovinistická kampaň MeToo, v rámci které si ženy po třiceti letech vzpomínaly, že vlastně tehdy, když se s nimi vyspal ten dnes (často i tehdy) bohatý a úspěšný muž, tak to vlastně tak nějak už tehdy nechtěly, nebo ten pocit přinejmenším dnes mají, takže vlastně byly zneužité, když si teď po třiceti letech myslí něco jiného, než si myslely, když s dotyčným mužem spaly. V jejím rámci mne pobavila především zakladatelka hnutí, která se také cítí být zhnusena a ponížena tím, že se na ni muži dívají jako na sexuální objekt a tím jí ponižují. Mno, nechci nic říkat, proti gustu samozřejmě žádný dišputát, ale za sebe říkám otevřeně, že na zakladatelku hnutí MeToo bych se jako na sexuální objekt nedokázal dívat, ani kdyby mi bylo 17 a kdybych měl v sobě lahev tvrdého alkoholu: ZDE

Možná po deseti letech na pustém ostrově. Ale i tak bych radši zkusil doplavat na pevninu.

Stejně zábavné jsou ty herečky (kauza Weinstein), které si dnes, po třiceti a více letech vzpomínají, že byly kdysi dávno znásilněné. Pro jistotu tedy, říkají, že nešlo o sex ale o „dominanci a moc“ Weinsteina. Prostě naučená fráze. „Sexuální obtěžování není o sexu ale o moci“, tak zní poučky, tak to herečky odříkávají. Kdyby si omylem před svým vystoupením přečetly návod na splachování toalety, tak budou se slzami v očích vykládat „stiskněte malé tlačítko a voda spláchne toaletu, po použití toalety si nezapomeňte umýt ruce“ nebo něco podobného.

Mimochodem, je to také zcela zřejmé deformování pojmu znásilnění – znásilnění je, když někdo jinou osobu donutí násilím nebo přímou pohrůžkou násilí a ne když jde herečka dobrovolně do postele s producentem a když už jí po třiceti letech došly prachy a žádné další role už nemůže dostat, tak si vzpomene, že ji vlastně tedy jako znásilnil a zneužil, díky své moci a dominanci. A že by jí tedy vlastně za ten sex měl dnes zaplatit prachy, o které si před třiceti lety zapomněla říct.

A další mimochodem k „moc a dominance“ – krucinál, co přeci ženy v drtivé většině případů hledají u mužů jako atraktivní? No přeci moc a dominanci. Už v jeskyních každá samice hledala takového samce, samce, který má moc a který je dominantní a tak o něm šlo předpokládat, že zajistí dost jídla a dalších zdrojů pro ni a pro její (jejich) mláďata. Tak to prostě je. Bohatí muži jsou atraktivní, chudí muži se můžou vztekat, jak chtějí – protože ženská kritéria jsou nastavena na zcela jiné parametry, než je jen samotná fyzická krása. Naproti tomu mužská kritéria jsou koncentrována téměř výhradně na oblast fyzické krásy a přitažlivosti. Samec hledá atraktivní tedy zdravou mladou samici, schopnou porodit zdravá silná mláďata a starat se o ně. Samice hledá úspěšného samce, který není kripl, aby dokázal zplodit mláďata a hlavně aby dokázal postarat se o samici i mláďata. Několik milionů let vývoje člověka, pravidla zakódovaná v genetické informaci. Zeptejte se evolučních biologů na důvody rozdílných preferencí i rozdílného sexuálního chování žen a mužů.

Zpět k MeToo. Jednou z prvních hereček – úplně se mi vtírá na mysl známá scénka z filmu „Kurvahošigutentag“:

„Herečka, herečka! Kurva je to! Já to přeci musím vědět, já s ní žiju!“

tak tedy jedna z prvních hereček, které se připojily k „Salem madness“ alias #MeToo a které obvinily producenta Weinsteina byla Gwyneth Paltrow.

Nemá smysl rozebírat obvinění G. Paltrow vůči štvanému Weinsteinovi, bylo by to opět velice dlouhé a nutně podrobné uvádění na pravou míru celé této vylhané mediální štvanice. Ale jen abych nevypadal jako podporovatel sexuálního násilí:

https://www.thesun.co.uk/news/9896931/gwyneth-paltrow-harvey-weinstein-downfall/

Zde je mj. citována G. Paltrow, která byla Weinsteinovou top hvězdou. A jednou byla u Weinsteina a on jí položil ruce na krk a řekl jí, že by se navzájem mohli namasírovat. Dnes si prý nebohá Gwyneth vzpomíná, že byla celá strachy bez sebe, že jí Weinstein vyhodí, ale pro kariéru se ovládla. K sexu zřejmě stejnak nedošlo, protože Gwyneth nic takového neuvádí. Shrnuto: Weisntein jí navrhl, že by si mohli navzájem udělat masáž. Samozřejmě jde o sexuální, nebo minimálně erotický podtext. Ale k ničemu ji nenutil, natožpak násilím a natožpak k sexu. Dokonce ani zřejmě k ničemu nedošlo. Ale pro dnešní slávu je potřeba říci „Znásilnil mě! Jsme oběť strašlivého násilí! Třicet let mám trauma z toho, že mi řekl „co takhle masáž?‘!“

Promiňte, zejména dámy, ale je to opravdu naprosto směšné, celá kampaň MeToo je o amorálních, kariéristických, zištných osobách, které před lety dělaly kariéru přes postel a dnes pro změnu přes obviňování nevinných. Skutečné oběti skutečných znásilnění jsou pak vedlejší ztrátou, jen další obětí fanatické kampaně MeToo. Když si pročítám prohlášení Gwyneth Paltrow ke „strašnému násilí ze strany Weinsteina“, čím dál více mi soudružka Gwyneth připomíná soudružku kariéristku-i-přes-mrtvoly Chramostovou.

Gwyneth Paltrow se cítí být ponížena, dotčena na své lidské důstojnosti zlým „sexuálním predátorem“ Weinsteinem.

No, Gwyneth Paltrow momentálně na Netflix uvádí nový pořad. Reklama na něj představuje Gwyneth Paltrow v pop-artovém ztvárnění doširoka otevřené vagíny a program samotný se jmenuje „dosáhněte nových hloubek“. Pořad „dosáhněte nových hloubek“ uvádí Gwyneth Paltrow z široce rozevřené vaginy. https://media.allure.com/photos/5e139079b825be00091e5eb3/16:9/w_2560%2Cc_limit/Goop.jpeg

Před nedávnem měla Gwyneth malý problém. Přes internet prodávala „jadeitová vajíčka k zastrkávání do vaginy“, o kterých tvrdila, že pomáhají plodnosti. Soudem ale tato reklama byla shledána nepodloženým reklamním tvrzením a ubohá Gwyneth musela zaplatit pokutu 145 tisíc dolarů. Určitě to proti ní zpunktoval nějaký muž, určitě sexuální predátor.

Gwyneth také na internetu prodávala pozlaceného robertka za 15 000 dolarů. Komu by se snad robertek od Gwyneth zdál za 15 000 dolarů drahý, mohl si od ní koupit za pouhých 7 900 dolarů ocelového robertka. https://www.elle.com/culture/celebrities/news/a36256/gwyneth-paltrow-goop-dildo/

Skoro se mi zdá, že vlastní frndou je Gwyneth posedlá mnohem více, než kdy byl producent Weisntein.

Jo, také na internetu Gwyneth prodávala sexuální prach, který prý měl každého proměnit tak, že se ocitne mimo čas a promění se na něco velikého. Také prý měl Gwynethin sexuální prach způsobit, že afrodiziakální moc sexuálního prachu pošle obrovské vlny krve do všech těch správných míst vašeho těla. https://www.marieclaire.com/sex-love/a19993/i-tried-sex-dust/

A jako by toho všeho nebylo málo, nyní začal Gwyneth na internetu prodávat svíčku „voní jako moje frnda“. Tedy pro přesnost „Je cítit jako moje vagína“.

https://www.theguardian.com/fashion/2020/jan/13/why-is-gwyneth-paltrow-selling-a-candle-that-smells-like-her-vagina-goop#img-1

Může mi, prosím, kdokoli vysvětlit, jak kdy může nebo mohla být dotčena na důstojnosti osoba, která se živí prodáváním „vonné svíčky“ s názvem „vůně mojí vlastní .......“ ?????71 komentářů :

 1. Co svět světem stoji, vagína je jednou z nejsilnější zbraní. Co však počít, když moc svou ztratí? Snad jedině svíčky jako vzpomínku na zlaté časy prodávat...

  OdpovědětSmazat
 2. Takhle se většinou chovají ženský s malejma kozama. Paltrow nesvlíkej se do módních časopisů a bulváru, nic moc není vidět. No vlastně ty si s tvým tělem můžeš dělat co chceš. Připomíná mi to ženu která si stěžovala na Trumpa a žalovala ho za sexuální harašení před třicetti lety . Na otázku čím ji Trump zharašil odpověděla před nadrženou zvědavou hordou novinářů, že ji tenkrát bez jejího souhlasu políbil na tvář...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mně se takové líbí.

   Smazat
  2. Proti gustu žádný dišputát. Ale ony se nelíbí sami sobě, tak si ta prsa nechávají zvětšovat. Proč to dělají? Aby je chlapi mohli očumovat a ony jim zase mohly říkt: Co čumíš úchyle!

   Smazat
  3. 16:44...:-DDDDDDDDD
   Bingóóóó
   Helanov

   Smazat
 3. Co se týká zmíněné herečky, jde o celkem častý jev, kdy se z někdejší nymfomanky stává puritánka. Pokud jde o fenomén me too, před třiceti lety by byl naprosto nereálný. Ilustruje, jak se historicky mění společenská tolerance k tomuto druhu nemravnosti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ještě před pár desetiletími bylo "naprosto nereálné" volební právo žen, nebo studium žen na univesitách atp. Ještě před pár desetiletími by se nějaký Brand rozčiloval, co to je za liberální hlouposti, žena přece patří za plotnu.

   Smazat
  2. 13:08, volební právo a ostatní práva byla OK, jen aby se to nepřehouplo na druhou stranu. Mně nevadí la femme fatal, mně vadí trapné hysterické nabuzené muženy a ty, které se za ně vydávají.

   Smazat
  3. To mee too může znamenat dvě věci.
   Mě taky votravoval, a nebo mě taky oj@ď, jsem ještě potřebná.(I když už jsem kapku za zenitem.)
   Helanov

   Smazat
  4. Podivejte se . Kdyz delate u filmu nebo televise nestacite zensky a devcata odhanet.
   Mam to z prvni ruky a z vlastnich zkusenosti.
   Taky jsem byl vyhozen z TV kdyz sem se jedny vyhybal..Ani nejsem krasavec inteligentnti...

   Smazat
  5. Nazyvat takove flundry hereckami nebo herci
   /a jsou jich davy vsude/ ,ktere se projebaly nekam. Znam to z vlastni zkusenosti. Udelaji vsecko !!
   Je velka urazka tech , kteri jsou opravdu velmi dobri , poctivi a profesionalni v jejich remesle..

   Smazat
 4. Prostě je už jiná doba, soudruzi. Ženské už se běžně neplácají po prdelích, neomakávaj se jim kozy a už vůbec se nepodmiňuje kariérní postup sexuálními požadavky a návrhy různých úchylů, kteří si myslí, že když mají prachy a moc tak mohou vše. Tato doba je díky bohu definitivně pryč.

  Kdyby byla obětí takového jednání Brandova dcera tak by byl první, kdo by o tom psal znechucené články.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A kady jsi na sobě pozoroval prní příznaky ? Máš už medikaci ? Ty soudruhu jeden.

   Smazat
  2. Ano, dnes je doba, kdy si manager v USA nedovoli pracovni schuzku s kolegyni v zavrene mistnosti beze svedku. Gratuluju :))

   Smazat
  3. Tak si ho hoň, soudruhu, u počítače pod stolem a pak ho strč podobnému úchylovi do usrané prdele. Jako potomka budeš mít stejně hovno. Příroda to tak zařídila, aby degeneráti vymřeli v prvním pokolení. Zbytek dodělají islámští "obohacovači", kteří podobné zmrdy podříznou jak podsvinče a nechají "halal" způsobem" odkrvit. A to je pro tu "jinou dobu" a její degeneráty potřeba

   Smazat
  4. 13:30
   No ty jsi tedy případ, úchyle. Víš, že se od toho islamisty ve vztahu k ženám vůbec nelišíš, ty primitive?

   Smazat
  5. zdá se, že muži si nechtějí připustit, že jejich chování, klteré sami vnímají asi jako laškovné je pro jiné urážlivé a odpuzující. ale je to tak, sprostými vtipy to začíná a nucením k sexu konnčí.

   Smazat
  6. ad haf:
   je to o sociální empatii. Ne každý je jí dostatečně obdařen.
   Je ale hloupé a sebevražedné zakazovat něco jen proto, abychom úplně zamezili excesům.
   Tohle je jen další varianta vulgárního komunismu.

   A narcistické zpovykané Gwyneth Paltrow jde jen o pozornost.

   Smazat
  7. haf, pokud jste atraktivní, koketujete, nedostatečně se oblékáte v přítomnosti mužů, nedělejte to. Jejich přirozeností je, že si vás všimnou, nepochopí že to děláte jenom sama pro sebe, a začnou vám nadbíhat. V přítomnosti mužů se navlečte do pytle, nečešte se, nemyjte se, a ani ten největší úchylák si vás ani nevšimne.

   Smazat
  8. Tak jsem se zeptal své čtyřicetileté manželky a ona mi sdělila, že zájem mužů zvlášť v jejím věku je povzbuzující. Pokud nepřesáhne ony pravidla, že na kozy a prdel se nesahá, tam smí jen manžel. Alespoň doufám, že to myslela vážně :D.

   Smazat
  9. Byl jsem vedoucím organizace(exportní společnost). Až to na mne po třiceti letech praskne, dostanu doživotí. Přiznávám, že
   při společném prohlížení a čtení tiskopisu se sekretářkou, stoje u stolu jsem ji dal ruku na rameno a přiblížil svoji hlavu k její. Zaměstnankyně, která měla narozeniny dostala ode mne kytku a políbil jsem ji na tvář. A to nejhorší! Když byla k tomu atmosféra dovolil jsem si plácnout třeba uklizečku přes zadeček. Přesto na mne tyto ženy ještě dnes vzpomínají v dobrém a žalobu nepodaly. Věřte, normální ženy se určitě neurazí za nějaký ten miniúlet od nás chlapů. Někdy to příležitost doslova nabízí. A když vám ženský za nějaký ten letmý polibek vynadají, věřte že to bylo jen naoko. Mám rád ŽENY a ne nějaké netykavky.Tedy já se během života s takovými blbkami nesetkal.Naopak, když mi sekretářka, řekla: Šéfe jste nevrlý, vy máte půst?(normální se dovtípí jaký). Nikdy jsem s ní nic vážného neměl, snad společný oběd, na který jsem ji pozval. P.S. Si pište, že jsem jí ten půst nějak jinak slovně vrátil. M.R.

   Smazat
  10. 16:20, žaloby na obtěžování ve zdejších končinách nebyly nikdy zvykem. Možná, že jste měl na pracovišti dobré vztahy, ale upřímně, plácnout uklízečku přez prdel, když je ohnutá někde u kýblu, to bych si nikdy nedovolil. Moje žena sice není uklízečka, ale asi bych hodně tvrdě zareagoval, kdyby to na ní někdo vyzkoušel. Je rozdíl přátelské plesknutí kolegyně, která je s tím usrozumněná, a plesknout uklízečku v této poloze. Kolegyně vám to může žertem vrátit, ale uklízečka jen strpět.

   Smazat
  11. Díval jsem se cca před měsícem na "Máte slovo " u Jílkové. Jeden z protistrany tam četl úryvek dětské básničky o mamince a nejen mužoženy ale i ta blbka Jílková to komentovali tak, že je slovo maminka pro ženy urážlivé, protože prý každá nechce být matkou. Nechci být sprostý ale ty k...y si maličko neuvědomují, že právě na tu jedinečnou věc, která je nezastupitelná mají být hrdé!!! Co se týká sexizmu, proč se tedy předhánějí, která bude mít kratší sukni, vyzývavější výstřih, lepší ksicht namalovaný na hubu?
   Maličko zapomínají, že rozmnožovací pud je dán přírodou jen u těch jinakpohlavních to je jinak. Když budou chodit v teplákách, tak si o ně nikdo ani kolo neopře. Navíc nejvíc závisti je právě mezi nimi, obzvláště, když si opačné pohlaví víc rozumí jen s jednou z nich. To se to pak vymýšlejí pletichy a pomluvy. Dalším případem jsou zlatokopky, kterých přibývá a ty z toho udělají vždycky velkou urážku, byť to samy chtěli. Dnes už nebude existovat džentlmen, protože dnes je jeho chování těmito blbkami chápáno jako sexizmus. Žádné otevírání dvěří, žádná chůze po schodech za ženou, žadné usazení u stolu. Holt holky co chcete mít tak to mít budete, Vítejte v bezohledném světě, o který jste se zasloužily.

   Smazat
  12. 16:50...Hezky řečeno.
   Uklízečka se nenakrucuje s holým pupíkem,takže uklízečku nechat na pokoji.
   Herečka s výstřihem že je jí vidět až..., to je jiný případ.
   Helanov

   Smazat
  13. 16.5O jak víte, že jsem plácnul uklízečku přes prdel, když byla ohnutá? Máte nějaké zkušenosti. Plácnul jsem ji, když mne schválně předbíhala ve frontě v kantýně. Jak píši, při příznivé a úsměvné konstalaci. S úsměvem to i mou vítku vzala a šla na konec fronty. No už bych to nikdy neudělal, stáváme se idioty! Že?

   Smazat
  14. Nedilnou Soucasti americke spolecnosti je mimo , nasili, zlocin take Vyderacstvi..Vzdycky bylo..
   Ovsem kvete jen kde se muze vydirat.
   Delnik z tovarny nema v MEEE TOOO ani nadeji ani narok..Ani co pohledavat..
   "Kde neni nic, ani Satan nebere"...

   Smazat
  15. Nakonec to zna mnoho muzu , kteri se ozenili a zazivaji denne..

   Smazat
  16. 22:01, řekl jste uklízečku, představil jsem si ji pro výkoně povolání. Měl jste říct kolegyni ve frontě.

   20:24, žena, která své spojení s mateřstvím považuje za urážku, není žena.

   Smazat
  17. Snazi se posedli /obsessed/ silenci rozvratit vztahy mezi muzem a zenou za kazdou cenu a vubec nase lidske vztahy za ucelem zotroceni , ozebraceni a zaniku.
   Zacinaji uz s detmi..

   Smazat
 5. Dobře to popsal jistý Stanislav Jaksch:
  „Dost mě fascinuje narcistické chování. To stárnutí a vše s tím spojené asi nebude dvakrát příjemné.“

  OdpovědětSmazat
 6. i když mnoho z těch výpovědí je skutečně jen snaha být zajímavá,a pro časový odstup není snad žádná dokazatelná, neznamená to, že se podobné věci neděly a nedějí, zná je literatura, zná je film a z prstu si je nikdo nevycucal. neznamená to, že obtěžovat z pozice moci kohokoliv je obrovské svinstvo, dělo se a deje

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na každé obtěžování musí být dva. Autor článku oprávněně poukazuje na skutečnost, že spousta žen využívala svých fyzických předností zcela účelově a po desítkách let se staví do rolí zneužívaných. Obyčejné pokrytectví a podlé vydírání ovšem nemalé části společnosti nevadilo, dokonce získalo podporu vlivné části médií, v politických a uměleckých kruzích. A to je neuvěřitelně trapné a znepokojující...

   Smazat
  2. 14:22 souhlas

   Smazat
  3. Žena, která byla po vůli tomu kdo rozhodoval, samozřejmě odsunula na druhou kolej jinou, která mu po vůli nebyla a tak získala pro sebe neoprávněný prospěch. K této činnosti je zapotřebí, mít na to žaludek, tedy bezohlednost porušit pravidla hry a jít do postele, aby přeskočila druhou, která je sice lepší, ale do postele by nešla. Dnes ty, které šly do postele chtějí z toho profitovat podruhé. Sice by již do postele s nimi nikdo nešel, protože jim přibylo 30 let, ale spustí kampaň jak vlastně trpěly a jelikož ženy dnes ovládají všechno, jsou opět ve střetu zájmu a navíc dosáhnou toho, že mladším ženám, které jsou ještě k světu, uberou nápadníky, protože, který muž se dnes bude mít odvahu podívat se na ženu a ucházet se o ní, když vidí k čemu to ve finále vede, že i podívaní se na ženu je znásilnění, neřkuli jí vůbec oslovit, což už je skoro vražda za což musí být muž okamžitě popraven.

   Smazat
  4. 14:41, je vskutku zajímavé, že se ozývají právě herečky, kde metoda získávání dobrého jobu přez postel je tak nějak s touto profesí přímo spjatá. Neříkám, že se tak děje všude a vždy, ale pojem Hollywood je u mě spjatý s pojmem sexuální nevázanost. Je tam vidět i v ulicích. Krásné ženy, bohatí muži, peníze, soustačka.. a drogy.

   Smazat
  5. Zkrátka - co kapela nezahraje, to zpěvačka ušuká.....

   Smazat
  6. Nejvetsi problem pro zpevacku ja aby mela co zpivat /pro herecku aby mela co hrat a toho kdo ji da roli..
   Proto hudebni skladatel je pro zpevacky BUH.
   Za pisnicku udelaji vse. Jinak nezpivaji.
   Pred 50 lety mne v 16ti ulovila tez uklizecka v Ustecke Chemicce , Me too ,zlocinec. Cekam ze to na mne nepraskne jsem v klidu , priznam se bez muceni, nemam totiz nic jineho nez dluhy.

   Smazat
 7. Ženy nevědí co chtějí, ale nepřestanou, dokud toho nedosáhnou a když toho dosáhnou ztratí o to zájem. Tedy jinými slovy, ženy se urazí když jim muž nevěnuje pozornost, protože takový muž je hulvát. Když jí projeví pozornost, opět jí urazí protože uráží její ženskost. Je známá věc, že ženy ve školách sice látce nerozumí ale mají vůli se to našprtat a pak to ze sebe vychrlit a jelikož školní systém to toleruje, dosahují lepších výsledků než muži. A výsledek je ten, že máme 99% soudkyň, 99% státních zástupkyň, 99% učitelek, 99% lékařek a ženy i přesto, že již vše ovládají, neustále křičí, že jsou diskriminovány, ponižovány. Protože, jak již výše bylo zmíněno, ženy čeho dosáhnou o to ztratí zájem, zda se, že ženy dosáhly, že již evropští muži nejsou muži a nyní vzhlíží a podporují příchozí uprchlíky z Afriky a Asie, kteří až to tady ovládnou, přikáži ženám, aby nosili islámské pytle od hlavy až k patě a ženy budou náramně spokojené, protože to jsou přeci muži, kteří se neptají, ale rozhodují a to evropští muži již neumí, protože si je ženy vychovaly k obrazu svému.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Žena, která byla po vůli tomu kdo rozhodoval, samozřejmě odsunula na druhou kolej jinou, která mu po vůli nebyla a tak získala pro sebe neoprávněný prospěch. K této činnosti je zapotřebí, mít na to žaludek, tedy bezohlednost porušit pravidla hry a jít do postele, aby přeskočila druhou, která je sice lepší, ale do postele by nešla. Dnes ty, které šly do postele chtějí z toho profitovat podruhé. Sice by již do postele s nimi nikdo nešel, protože jim přibylo 30 let, ale spustí kampaň jak vlastně trpěly a jelikož ženy dnes ovládají všechno, jsou opět ve střetu zájmu a navíc dosáhnou toho, že mladším ženám, které jsou ještě k světu, uberou nápadníky, protože, který muž se dnes bude mít odvahu podívat se na ženu a ucházet se o ní, když vidí k čemu to ve finále vede, že i podívaní se na ženu je znásilnění, neřkuli jí vůbec oslovit, což už je skoro vražda za což musí být muž okamžitě popraven.

   Smazat
  2. 14:29, á, pán je zajisté hotový znalec a zcela určitě dobrá partie. No nevím, v jaké díře se pohybujete, ale já jsem během svého života narazil jen na jedinou ženu, která by odpovídala +/- vaší charakteristice. Všechny ostatní byly a jsou normální ženy. A že jsem jich za svého života poznal, i blíže.

   Smazat
  3. 14:44, uvědomujete si doufám, že mluvíte o oné skupině, o níž je řeč v článku, a ne o našich normálních ženách, že?

   Smazat
  4. 14:39...Na tom je HÓÓÓDNĚ pravdy!
   Leckterá žena je do čtyřiceti svobodná,nenajde chlapa,vedle kterého by se mohla "dále posunovat".
   (Šílenej termínus technikus,co?).
   Potom jí zatikaj biologický hodiny, nabrnkne si chasníka který jí sem tam trošinku vylepší ciferník a ...je spokojená.
   Ne fakt,znám takový případ ;-)
   Helanov

   Smazat
 8. Tuhle kampan jsem take pochopila spis jako "zlikvidujte meho konkurenta"...Podle mne delala nam zenam spis ostudu

  OdpovědětSmazat
 9. Jaká semínka! Pussy Riot to jsou frajerky! Studené kuře, to je ono! V Americe jsou trochu pozadu. Svět se zbláznil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. OK už i ten starej papež procitl a začíná kázat jako náš M.J. Hus . Ve skutečnosti mají oba pravdu. Kněží káží ovečkám vodu a sami pijí víno,obšťastňují kuchařky, nebo przní novice i novičky. Církevní papaláši se za 600 let nezměnili. Nepochopili, že vše na světě je duální - tedy fungující. Světlo/tma, teplo/zima, plus/mínus, muž/žena atd. Kdo tvrdí, opak je tmář,podivín, gej, lesba atd -nefungující!

   Smazat
 10. To je jen strašná hloupost od těch lidí po 30 letech nemůžou nic dokázat. Jen tvrzení proti tvrzení.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No to byste se divil. Mně to připadá jako odnož neomarxistické úchylné politiky, podobně jako buzny v ulicích, islamizace, zelená agenda apod.

   Smazat
 11. Staré přísloví praví: Běda mužům kterým žena vládne. Něco na tom bude. Žena a muž nemůžou být ze své přirozenosti ve všem rovnoprávní. Když se mají rádi všechno funguje.

  OdpovědětSmazat
 12. Ja mam zeny, velmi, velmi, rad ! Krasna zena je dukaz existence nadprirozenych sil - asi andelu.
  Krasna zena ma kouzelnou moc a z nas chlapu vzdy
  udela blbce !

  Ja se zamiloval v New Yorku, do moc hezke a elegantni pani ovesne zlatem. Ja nevedel , ze je to manzelka pana sefa.
  (Me o to zlato vubec neslo. Ja videl jeji lepsi prednosti.)

  Chodili jsme spolu do hotelu a meli se tam moc radi.

  Muj sef na to prisel - dal mi okamzitou vypoved a rval na me, "at si tu jeho kurvu, vezmu sebou", (pred mnoha zamestnanci).

  Ja byl ochoten, ale ona me vymelila za majitele hotelu, kde jsme se meli radi !
  Huuuuu, ha ha ha !
  T.j. srandy kopec...

  V Johannesburgu zila ta nej, nej, krasnejsi zena na svete, jakou jsem kdy videl. (Rissik str.) Jeji firma ji zmenila pracovni dobu na prani radnice, protoze kdykoliv sla z prace, tak vzdy nejaky chlap pojel vykladni skrini obchodu na ulici, kde ji videl.
  Ona utekla z mesta ! Krasa pro ni byla bremenem. Ona se tam necitila dobre v JHB a touzila po samote.

  Aby chlap nebyl v jeho zivote zmanipulovanym blbcem, tak doporucuji vsem muzum , aby si drzeli milenky a tim manipulovani jedne zeny neutralizovali - kouzlem jine zeny.

  Chlapy umiraji drive nez zeny a tim dochazi k zajimavemu jevu.
  Na Floride na jednoho osamoceneho dedka pripada 120 osamocenych babicek. POZOR, nektere velmi elegantni, pritazlive a zazobane z dedictvi po manzelovi.

  Ony (babicky) ty dedku LOVI a nahani, jako farmari lovi divoke kance v zemedelskych statech.

  Kdyz je americky dedek k nicemu a neumi babicky potesit , tak Amerika ma zazracne PILULKY.
  Dedek potom udela sexualni marathon - az z dostane zastavu srdce.
  Babicka se rozlouci s dedkem v kostele a jde ulovit noveho dedka.

  Kdyz za trest Bozi, takove babicce naroste hrb, tak zacne kazat MORLKU.
  Proto panove NEbudte moralni ! Kralovna proiroda, si to nepreje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak to si užiješ, co, ty starej prasáku? :)))))

   Smazat
 13. Když to řeknu čistě a správně právnicky - VAGINOAMERIČANI se zbláznili spolu s ostatními vaginospoluobčany ve světě. Jen jedno mne trápí, jak správně právnicky nazývat právně (hmmm), ale co, ještě to snad lze říci, muže? Nevaginoameričan?
  Mám takový pocit, že něco podobného nedávno procházelo i ve Francii.

  OdpovědětSmazat
 14. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 15. Je otázkou, zda je Me Too produktem skutečného obtěžování, nebo komplexem "odkvetlých růží". Stáří není moc příjemné. Dostavují se neduhy zaviněné především opotřebením organismu a samozřejmě ztráta fyzické atraktivity. Jestli se s tím těžko vyrovnávají někteří muži, pro většinu žen je to učiněná katastrofa. Psychické následky jsou různé. Některé ženy začnou nezřízeně jíst (a tloustnout), jiné ztrátu zájmu ze strany mužů řeší přehnaným puritánstvím. O co méně o ně muži projevují zájem, o to více podrážděně na občasný (někdy nevinný a spíš zdvořilostní) zájem reagují.
  Vlastně by nám jich mělo být líto. Jsou to fyzické i mentální trosky.

  OdpovědětSmazat
 16. 16:33 - DEKUJI ! Povazuji titul stary prasak za lichotku / kompliment.

  Zde nick honolulu vola k pozornosti vsechny stare a mlade, kvalifikovane okresni a zemske pomrdne v Cesku k pozornosti.
  Nikdy by jste neverili, jak prudce pritazlive, jsou zeny z Argentiny, Brasilie a Venezueli.
  Oni sem jezdi za zabavou a dobrodruzstvim a Florida je jich plna. V severnich statech Ameriky je nepotkate a zde je jich hodne. Maji vrele, kamaradske povahy a casto se snazi zaujmout. Jak mlade mistni, tak i mistni imitace mladi, jako jsem ja.
  Na svete je velmi mnoho krasy.

  ------------------------------------------------------------

  Podle znalcu occultismu z NEW AGE, kteri vydavaji publikace o puvodu Evropanu, ma Praha a Cesko v nekterych mistech az
  15 % populace, ktera ma puvod v potopene ATLANTIS. (T.j. velmi vysoke % o proti jinym zemim.)
  U zen se tento puvod pozna daleko snadnej nez u muzu.

  Takze kdyz vidite hezkou platinovou blondynku s mramorovou pleti, tak vidite zenu, ktera ma mnoho nadani a schopnosti, ktere my opicaci nemame.
  Tak "zavrkejte", treba ji zaujmete.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mně se taky líbí kreolky a mesticky. Znal jsem kdysi hodně dávno jednu z Kuby, ovšem původem z Hondurasu. Všichni do ní byli blázni.

   Smazat
  2. 19:57...A víte jaký je rozdíl mezi Kubou a Ruskem?
   Na Kubě žijou kozatý Kubánky a v Rusku kubáňský kozáci.
   Helanov

   Smazat
  3. 22:51, helanov, dobrý, pobavilo.

   Smazat
 17. Nevím zda je nutné u nás řešit pofidérní problémy Ušáků. Až globalisti rozkulačí USA na řadu státečků, které si budou muset žít za své, nedělat světového četníka a parazitovat na celém světě, pak uvidíme co budou řešit. Doufejme, že to nebude občanská válka, sever proti jihu a západ proti východu a všichni proti všem a Kanadu by do toho byli taky schopni zatáhnout. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 18. Osobni kouzlo zeny , nikdy nekonci odchodem jejiho mladi, kdyz ma mladou dusi.
  Nektere zeny totiz vubec nestarnou , ale udrzuji svoje zdravi a telo VE VYBORNE KONDICI (napr. v telocvicnach) a uceni pani doktori, jim vysvetli, co maji a nemaji jist.

  Muzi starnou daleko rychlej nez zeny a jsou vice sebedestruktivni nez zeny.

  Proto po 60-70 letech se Americanky neciti stare a maji velmi bohaty socialni zivot ! (Dedci jim v nicem nestaci.)
  VIDIM TO KOLEM SEBE ! Trvam na vetach, ktere jsem napsal !

  Pozor na prostredi ! ! Vsude tam, kde je ve vzduchu vlkost, (napr. znovu ta Florida, nebo Durban v JAR), zeny nemaji vrasky, ani v 75-80 letech veku a vsude tam, kde je ve vzduchu sucho (napr. Arizona) maji zeny znicenou plet, ve 45-50 letech. Vlhkos vsak zatezuje plice a srdce, proto Americanky na Floride pouzivaji dietary supplement po POHOVORU s DOKTORY.

  Takze vlkost vam da mladou plet, ale plisen z vlhkosti je NEBEZPECNA ZIVOTU ! Jde ji vsak drzet pod kontrolou.

  Telesne starnuti - se da kontrolovat a zjev regenerovat, omladit.
  Daleko horsi problem nastane, kdyZ je unavena duse.
  Zjev a pritazlivos kazde zeny, je silne ovlivnovana psychikou zeny. Kdyz je zena stastna a spokojena, tak se to projevi nejen na zjevu, ale celkovem zdravi.

  To je zjednodusene o zenach v Americe !
  Panove v Cesku, az pojede nekam vlakem a potkate v nem partu zatoulanych Floridanek, nebo jiho-americanek , klidne je oslovte. Oni jsou kamaradske a povazuji to za normalni vec.
  (To osloveni musi byt slusne a NEEE V CESTINE.)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. U nás se říká vtip: Proč pětatřicetiletý muž vypadá mnohem lépe než pětatřicetiletá žena? To bude asi tím, že pětatřicetileté ženě je ve skutečnosti něco přes pětapadesát.

   Smazat
  2. hlavne si ho protri s piskem z plaze pro vetsi rajc
   a zalez zase do krabice ,muzes pouzit i dratenku na nadobi pro zvetseni prozitku perverte

   Smazat
  3. Je jedno, že se necítí staré, ale žena nad 45 prostě stará je a to pro každého, i pro sedmdesátníka.

   Smazat
 19. To tedy nevím, kde žije ten Onen, když vidím "realistické" záběry z USA, tak na ulicích a i jinde moc vaginoameričanů s "ucházející" postavou nevidím. Je vidět, že na žádné Floridě nebydlí, a představy o emerice má z filmů, kde se protočili VŠICHNI hubení emeričani. Kdybych potkal právé vaginoameričany ve vlaku, trefí mne šlak. Nebo se začnu smát.

  OdpovědětSmazat
 20. 20:19 - mas to vsechno spatne !

  Jsou zde lide tlusti a tenci, chytri a hloupy, hezci a skaredi, na severu blondynky, napr. Minnesota, na jihu brunetky, napr. New Mexico...

  To co nejvice skodi lidske postave je pohodlny zivot , bez chuze a pohybu. Auto znici postavu kazdemu, proto se snazi vsichni chodit pesky - kdo mohou, nebo jezdit na kole.

  Lide v New Yorku jsou stihlejsi, nez treba v Clevelandu, ci Pittsburghu.
  V New Yorku se neda parkovat, tak se chodi pesky.

  Podle statistiky ! V Texasu, New Yorku, Californii maji zeny delsi nohy (atraktivnejsi), nez treba v Indiane, nebo v Ohiu.
  Ale my zde mame i daleko vetsi zahady, nez je puvab a kouzlo zen, ktery je v kazdem state jiny.

  Jak to, ze v nekterych mistech se rodi HUDEBNE nadani lide a jinde vubec ne ?

  To je velmi zajimava vec, kterou jsem jeste nevyresil ve svych RASOVYCH STUDIICH.

  Az to vyskoumam , tak to napisi.
  Jak to, ze v Chicagu jsou lidi svoji inklinaci - levicaci a Cleveland je to plny Fasistu...
  America je idealni zeme na studia vseho, co existuje a studie puvodu a profilu ras, je nejzajimavejsi ze vsech studii.
  A ZENY ruznych obasti, jsou v techto studiich kompasem a voditkem.

  Panove nez ukoncim navstevu pod timto clankem , tak neco zajimaveho o vas o ceskem narode.

  Americka televize snimala vase demonstrace v roce 1989 a vas zjev zapusobyl silne na vedmy z NEW AGE v Bostonu.

  Vedmy prohlasily, ze jste byli vzdy opicaci, ale ze jste zheskli v roce 1989-1990 ! To zn., ze vas prevrat, byla dobra vec. Positivni mysl vyzehli pomackana ksichty !


  OdpovědětSmazat
 21. Do praxe převedené hanácké přísloví "kdyby piča měla řemenicu, utáhne celé svět".

  OdpovědětSmazat
 22. Tady je dneska ňák veselo...
  "Pane,odkud jste?"
  "Pocházím z Pittsburghu."
  "To je díra,tam jsou jenom hokejisti a ku®vy,že?"
  "Moje paní je taky z Pittsburghu!"
  "Jejda!A za který klub ráčila hrát?"
  Helanov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. a babice s nusi se plazi lesem .vojacek vybehne z krovi sebere nusi a pelasi pryc
   a vojacku znasilnit nic ??
   co na to helanov??

   Smazat
 23. Zde je opravdu veselo, tak neco pro zajimavost a na zasmani.

  Pittsburgh, bylo oblibene mesto TGM. Dne 18. 5. 1918 to byl Pittsburgh, kde byla ustanovena CSR.

  V Pittsburghu se stykaji dve slavne reky.
  Allegheny ze severu a Monongahela z Jihu.

  Na brehu Allagheny se rodi povestne hezke zeny, ktere se snazi udelat vysokou karieru ve spolecnosti.

  Na brehu Monongahela, se rodi velmi nebezpecne zeny, ktere neuznavaji zadne autority. Prehlizi je a divaji se na ne z vrchu. Jednu z nich znate ! Byla to nejslavnejsi astrolozka Ameriky ! Jmenovala se LINDA GOODMAN. Jeji knihy se prodavaji i ve vasich knihkupectvich.

  Tato Linda Goodman se porvala s Mafii v New Yorku a take s FBI .
  Vyhrala to uplne proti vsem, ale jeji dcera Sally zahynula.
  Znechucena zivotem, Linda zemrela v Coloradu 1995.
  VELMI PRITAZLIVA zena to byla, nedostupna vetsine muzu.

  ------------------------------------------------------------

  Ted se posunem na zapad !
  DEARBORN (Michigan), bylo rejdiste mladeho Masaryka !
  Syna TGM - Jana Masaryka. On tam pracoval u Forda , kde delal velitele hasicu.
  Ve volnem case hasil vasne vsech panicek a to i vdanych.
  Malem ho to jednou stalo zivot.
  Manzel jedne z nich se vratil necekane domu a Honza vyskocil do zahrady ve spodnim pradle a pri dopadu na zem si koleny vyrazil predni zuby.

  Hasici se mu slozili na nove zuby a jeden z tech ktery prispel take, byl manzel nezbedne panicky, za kterou chodil Honza. (Aniz vedel komu prispel.)
  Huuu, ha, ha, ha. v Americe bylo velmi mnoho srandy od sameho zacatku jeji existence.
  To vse vim od stare ceske emigrace.

  OdpovědětSmazat
 24. LINDA GOODMAN , nejen, ze byla pritazliva, pro kazdeho muze, ale ona mela i nejaky zvlastni cit pro vesmir a vedela mnoho veci dopredu, ktere vycetla z vesmiru, a to, se nelibylo ani Mafii a ani FBI, tak ji zabili dceru !

  LINDA GOODMAN , se jednou rozhodla , ze zjisti kolik lidi v New Yorku ma svuj puvod v KARTAGU a ne v Evrope.
  Tak vysedavala na schodech u sv. Patrika na 5-th Ave. a delala statistiku kolem jdoucich.

  V noci prespavala na ulici mezi bezdomovci.
  Ona uplne zapomela, ze ma na konte $ 2.8 millionu za jeji praci v Astrologii, v dobe , kdy nejdrassi Cadillac byl
  za $ 12 000 !

  To jsou veci ! Ze jo ?
  Linda se vratila na navstevu do Pittsburghu a na Station Sq., rekla kamaradce z mladi.
  "Touzim se vratit domu, citim se unavena" !
  Kamaradka si myslela , ze mluvi o Morgantown na rece Monongahela.

  Kdepak, odstehovala se do Colorada - blizko hvezd a tam zemrela ve veku 70-ti let a zjevu zeny stredniho veku.

  VELMI , VELMI zajimave zeny ma Amerika. Nejen zjevem, ale i dovednostmi / schopnostmi, ktere jsou nam nezname.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. a doplnil bych to ,pouzivam porn hub kde lesteni provadi leva a jine prava at zije Trump a jeho rodina specielne Ivanka tu mam vedle postele nahatou a kazdy den si ji prohlizim jeste po hubu

   Smazat
  2. Zajímavé, ale fakt je ten: American women are mentally disturbed.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.