Reklama

středa 15. ledna 2020

Izrael: Glorifikace Bandery není vnitřní věcí Ukrajiny

Jedna z mnoha odhalovaných soch zločince S. Bandery
Jan Urbach
15.1.2020 VašeVěc
Izraelské ministerstvo zahraničních věcí ostře odsoudilo historickou politiku Ukrajiny a prohlásilo, že překročila míru, která může být mezinárodně tolerovaná. „Osoby zodpovědné za vraždění Židů v čase holocaustu a za pogromy, stejně tak jako antisemitští ideologové ukrajinského nacionalistického hnutí se staly v poslední době na Ukrajině objektem veřejné glorifikace,“ konstatuje ministerstvo ve zvláštním komuniké na svých internetových stránkách. V další části se podtrhuje, že „glorifikace antisemitů a vrahů Židů není vnitřní věcí žádného státu“. Podle ministerstva je to důležitá otázka také pro mnoho spojenců Izraele ve světě.


Stanovisko izraelského ministerstva je zřejmě odpovědí ne nedávné vyjádření mluvčí ukrajinského ministerstva zahraničí Kateryny Zelenko, která prohlásila: „Obrození a zachování paměti ukrajinského národa je jedním z prioritních směrů státní politiky Ukrajiny.“ Dále uvedla, že „Každý národ a každý stát samostatně určuje a připomíná své hrdiny“. Toto prohlášení přišlo po společném dopisu izraelského a polského velvyslance v Kyjevě z 2.ledna, ve kterém je kritizována glorifikace čelných představitelů Organizace ukrajinských nacionalistů a Ukrajinské povstalecké armády. Podobný dokument oba velvyslanci zveřejnili také v červnu loňského roku. Protestovali v něm proti postavení pomníku veliteli UPA a válečnému zločinci Romanu Šuchevyčovi v Ivano-Frankovsku.

81 komentářů :

 1. Kreténizmus banderovců vrcholí na všech frontách: http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/ukrajina-rusko-je-take-zodpovedne-za-sestreleni-naseho-letadla-v-iranu/

  OdpovědětSmazat
 2. Před mnoha lety jsem četl zajímavý článek, který pojednával o klíčovém zadání pro oligarchu Kolomojského, že dostal za úkol připravit Ukrajinu jako budoucí životní prostor pro přesídlení židů z Izraele i ze světa, protože území Izraele bude do budoucna neudržitelné - jednak z vojenského hlediska (v muslimském obležení), jednak jako následek budoucího vývoje klimatu (neobyvatelné území) a jednak kvůli demografickému vývoji (rychle roste podíl muslimů v zemi). Tehdy jsem se nad tím článkem pousmál, protože se psalo o potřebě vylidnění původního slovanského obyvatelstva z území obrovské Ukrajiny (v té době byla z hlediska DHP jednou z nejbohatších zemí Evropy!). Ale jde to neuvěřitelně rychle, už asi deset miliónů pryč jenom za poslední dekádu. Ještě si vzpomínám, že hlavním městem měl být Dněpropetrovsk (dnes už se asi jmenuje jinak). Posledním krokem bude potřeba vyčištění Ukrajiny od všech nácků, to bude následovat asi docela brzy, protože se sami náckové v celé zemi krásně zviditelnili, a proto bude asi poměrně lehké je odstranit. Nic nebylo ponecháno náhodě, proto asi i ti dva zasvěcení prezidenti (Porošenko i Zelenský), proto i ten zdánlivě absurdní rozprodej ukrajinské půdy (i toto vykoření původní obyvatelstvo). Něco na tom článku bude, vše jde krok za krokem podle dlouhodobého plánu, i když zdržení o desítky let fakticky způsobil Stalin, který jim nedovolil osídlit Krym a který vlastně způsobil jejich poválečný palestinský exodus. V posledních letech lze často slýchat i západní politiky o zániku Izraele, ale to rozhodně neznamená zánik jeho obyvatel!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. máš pravdu - taky jsem něco na toto téma četl
   a stačí připomenout jak poserplína chtěl pro tu partičku obřezanců u nás stavět 1 000 000 bytu - doufám že už na to zapoměl

   Smazat
  2. Milan Syrůček nedávno v rozhovoru na PL uvedl k předání Krymu Ukrajině (uvádím celé, ale klíčové jsou poslední dvě věty):

   "Vzpomínám si, jak jsem se s prvním prezidentem Ukrajiny bavil o tom, jak se vlastně po vyhlášení nezávislosti vytyčovaly její hranice, které za existence SSSR byly jen formalitou. Leonid Kravčuk, který to řešil, se zeptal Borise Jelcina, co udělají s Krymem. Jen si ho nech, řekl mu tehdejší ruský prezident. Co bych s ním dělal, vždyť s ním nemáme ani pozemní spojení. Tak se stal Krym ukrajinským. A jeho předání Ruskem v roce 1954? Že to tak učinil opilý Ukrajinec Chruščov? Dvojí nesmysl: nebyl Ukrajincem, třebaže jí řadu let vládl, ale to byl tehdejší sovětský zvyk, obsazovat i v neruských oblastech vedoucí místa Rusy. A za druhé to bylo složitější, prsty v tom měla americká židovská organizace, ale o tom jsem už psal a nechci se opakovat. Důkazy jsou mimo jiné ve Stalinově osobním archivu, který byl za americké dolary digitalizován a nachází se na stránkách Yaleské univerzity."

   Smazat
  3. Ať ti nosatí obřezanci brečí u svých nohsledů v USA.
   Ti těm Bandersráčům umožnili takto se nadechnout. A ti je i dodnes podporují.

   Smazat
  4. Dněpropetrovsk se asi už jmenuje Banderovsk.

   Smazat
  5. někde jsem nedávno četl že od roku 1992 se snížil počet obyvatel na Okrajině o 20 milionů, z toho od roku 2014 o 10 milionů - jsou to jenom odhady, protože sčítání tam prováděno nebylo (údajně je to zakázáno)

   Smazat
  6. 21:48 Povim ti to asi tak, hovnere komoušyči, pan Bandera není sice můj hrdina (zradil Říši), ale asi bych na jeho místě taky neměl s rudochy moc slitování! Já teda neviděl zrovna o jeho životě nic moc, ale zato jsem na youtube (ostuda, proč sakra tyto celovečeráky nedává v hlavním vysílacím čase naše ČT!) biografický film o Romkoj Šuchševyčoj a věru to nebyl lehký život! Nejdřív polskej hulán na koni s vytasenou šavlí honil partu kluků na železniční vlečce a Romek ho nakonec sundal šutrem a tím sebe a svý kámoše spasil! A pozdějc když vypukla válka, přepadli je bolševici. Po osvobození panem Hitlerem našel svého umučeného bratra ve věznici NKVD, kam ho Němci zavedli k identifikaci se spoustou dalších! Tehdy hrdě nosil mundúr OUN a vyvěsil v první osvobozené vsi ukrajinskou vlajku, jenže pak se cosi zvrtlo a že prej to nesmí a kdesi cosi, že tam bude "Komissariat" řízený Němci!A tak přímo z vlaku utek ke svým do lesů a začal boj proti všem! Velice odvážný člověk. Po válce ho celá léta honil jeden major KGB a nemoh ho furt dopadnout, až zradou kamaráda byl obklíčen v jednom domě když navštívil svou bývalou ženu. I tak v boji ještě složil jednoho rudocha - asi oficíra KGB! Skvělý bojovník! Kam se sere udavač Julda Fulda, kerýho tuná komouši vynášeli do nebe a točili o něm všelijaký gerojský škváry - tu s Iljou Rackem, tu dokonce s Filípkem Renčem! Škoda filmovýho materiálu ...

   Smazat
  7. 17:22 tak už je mně jasné, proč židovští lékaři museli nechat Stalina zemřít, i když se psalo, že to bylo za předválečné represe, asi to bylo spíše za ten Krym

   Smazat
  8. 8:43 Máš na mysli projekt "Rudý Sion" podporovaný Trockým a Stalinem přes opakované upomínky (na posledy na Jaltě od FDR v lednu 45) sabotován? Jinak Krym je součást Tavridy, jak jí Kateřina Veliká převzala na základě smlouvy s Vysokou portou! Tzv. RSFSR a USSR, ilegální útvary na území Třetího Říma, si ji z 18. října 1921 rozdělily mezi sebe! Takovou zvůli si nedovolil ani pan Hilter, který usiloval o připojení Tavridy k Třetí říši jako reichsgau Gotenland! - http://ru.althistory.wikia.com/wiki/%D0%A4%D0%B0%D0%B9%D0%BB:Reichsgau_gotenland.png

   Smazat
  9. 8.38 - to myslíš vážně, tu snůšku oplzlostí a sprostot? A proč s tím lezeš na diskuze? Probírej to doma s dětma ty úchyle praštěnej. Ještě že tyhle úchylárny nikdo nečte. Nesere tě, že kromě první věty těch blbostí to nikdo nečte? Už víme, že jsi psychicky postiženej, úchylnej, a taky už se možná potýkáš s demencí nebo Alzheimerem. Hodně by ti pomohlo, kdybys si přečetl nějakou knížku, a nechal tohohle blbýho úchylnýho blábolení. Leze ti to na mozek, kterej už máš evidentně poškozenej, a bude se to jenom zhoršovat.

   Smazat
  10. 8:38
   Povím vám to asi tak hovnere hovnoviči! Škoda vzduchu který dýcháte.

   Smazat
  11. Dněpropetrovsk se jmenuje Dněpr. Divím se, že to kremlobot neví.

   Smazat
  12. 21:06 Radši si vyhledej a skoukni na Youtube ten film, ať taky nedopadneš jak hovner putlerýč, co ho za chlastání formáče z nádob pro uchvávání potratů vyhodili z teplický prosektůry a tak se přesunul na tu litoměřickou, že, "zahradní milánku"?

   Smazat
 3. Jenom k tématu. O holokaustu se mluví automaticky, ano židé byli pronásledováni. Ale systematicky vyvražďováni byli především slovanské národy, ale o tom se jaksi taktně mlčí, myslím si že to není správné.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Presne tak,
   systematicky boli vyvražďovaní v prvom rade Slovania a keby Červená armáda nebola Hitlera porazila, plán "Drang nach Osten" by bol Slovanov zlikvidoval úplne.

   Smazat
  2. Z 60 milionů oběti 2. světové války bylo:

   30 milionů Slovanů
   6 milionů Židů

   A ano, máte pravdu. O Slovanech nikdy ani slovo. Přičemž ta válka byla především genocidou Slovanů. Málo se třeba ví, že až do ruku 1942 se mohli Židé legálně vystěhovávat z Protektorátu. Mohli se sebou vzít jenom omezené množství majetku, ale mohli vycestovat.

   Smazat
  3. 20:08 WWII. prohrála Naše rasa jako celek, ne jen nějací Němci! Každý Čech se moh dříve či později poněmčit, nikdo to nepozná, ale čmoudem se nestane a do mentality koránu či jiných divošských kultů nepronikne i kdyby se na hlavu stavěl! Slované by bývali byli z velké části odsunuti za Ural, kde by toto území osídlili naší, tedy Bílou rasou a zachránili ho tak pro nás! Nyní připadne rase žluté, bohužel. Tak jako celý zbytek Ruska a ten ocásek na konci Asie zvaný Evropa zase rasám tmavým. Páč dějiny píší jen rasy rozpínavé a ostatní - ty zdegenerované a změkčilé z ní bývají odejity. A to čeká nás, je to po porážce v roce 45 náš neodvratný osud. Stalinský systém na Východě jen dočasně zakonzervoval stav, který se ale i tak stal historicky neudržitelným. Celkově vyhrál sice SSSR, ale i Rusové byli poraženým národem ve WWII - http://img-fotki.yandex.ru/get/3304/tapirr.11f/0_27c44_2dd8151b_orig.jpg

   Smazat
  4. 17:24...O holocaustu se mluví z praktických důvodů,holocaust=kladivo na Palestince.
   Kdyby nebylo holocaustu,tak by mohlo velkému množství lidí vrtat v hlavě,proč bylo židům z východní Evropy a z Ruska umožněno zabrat kus Orientu.
   Proto se holocaust jede v médiích 7/24.
   Helanov

   Smazat
 4. Už aby DLR a LLR převzaly moc na Ukrajině !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rudocancy! Připojme se radši konečně k organizování evropské Recoquisty, což je mezinárodní hnutí za evropské “znovudobytí”, inspirované událostmi zimní revoluce v Kyjevě a osvobozeneckého boje v Donbassu. Hnutí se snaží zapálit jiskru nejnovějšího evropského povstání proti dějinnému osudu a postavit očistný oheň oživení po celé Evropě.

   Tato nová generace bojovníků za skutečnou Evropu vznikla, když neo-bolševické Rusko zahájilo nevyhlášenou válku na Ukrajině, zatímco multikulturní EU, plná opovržení pro evropskou identitu, udělala totéž v Evropě.

   Sjednocení ukrajinských patriotů s ruskými a běloruskými spojenci ve válce proti společnému nepříteli (anti-národní režim Putina), který rozséval semeno sváru ve slovanských zemích - to byl první signál, že Reconquista přichází. “Ukrajina dnes, Rus a celá Evropa zítra” - to byl slogan zpečetěn krví kamarádů, které hrdě přijali jako motto příznivci z Německa a Francie, Španělska a Finska. Strom Reconquisty neustále roste a sílí díky vzniku nových poboček příznivců s jejich vlastním národním duchem a symboly. Proto je tento strom nahromaděn neuvěřitelnou národní solidaritou a synergií od dob 2. světové války.

   Symbolický význam Reconquista je nesporný v dnešní době, jelikož je to období civilizační kolize. Stará Evropa zmizela v ulicích Paříže, Kolína nad Rýnem a Bruselu. Rozbřesk Nové Evropy je na vzestupu v Kyjevě - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4


   Je nám všem jasné jak tenhlencten kremelskej gauner skončí! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/EkGqBuz.jpg

   Smazat
  2. Blbeček trolíček 8:40 Nasleduješ svojho furera, tiež si sa pomiatol.

   Smazat
  3. To se nestane nikdy. Do dvou let to tam Rusové zabalej a je po cirkuse.

   Smazat
  4. 8.40 tak tedy muzu povedet ze jste evidentne nemocny..
   Na ukraine zaklad nove ueuropy..??
   Tak to ad radsi zustane ta stara
   byt malinko jako vzdy na hlavu ale zatim srozumitelna i kdyz asi ne moc dlouho a vy ukrainci jste opravdu trida
   Uz jsem se tak dlouho nezasmal

   Smazat
 5. Souhlasím, jen se mi zdá, že rasismem a holokaustem postižený národ, dnes žijící na půdě nevinných Palestinců, s nimi zachází až příliš poučeně svým někdejším údělem za nacismu. Neměli být za ty činy potrestáni nacisté a ne Palestinci?
  Ad 17:22. Já bych Židům jako kompenzaci za utrpení z 2. světové války nabídl některou ze Spolkových zemí Německa. To by bylo spravedlivé řešení. A klima slušné, úroda slušná, průmysl výborný. Kibucům by so mohlo dařit!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Těsně po válce bylo jednou z variant i vystěhování Němců z Bavorska, kolébky nacizmu, a jeho věnování Židům. Ale sionisti byli proti.

   Smazat
  2. 17:41...Jo,to by mělo hlavu a patu.
   Židé se vždycky hlásili k Němcům,i ti v Čechách.
   Tedy,až na výjimky,jako byl třeba pan Karel Poláček.
   V Německu by jim to slušelo DALEKO líp než uprostřed Arábie.
   Chtip je v tom,že oni brali Palestinu jako "zemi bez lidí", páč domorodce považovali jen za zvířata.
   Otec sionismu Theodor Herzl vůbec nepočítal s Palestinou,ten Sijón chtěl vybudovat v Ugandě,nebo v části Argentiny,uvažoval i o Kypru a Madagaskaru.
   Bohužel mu do toho zatnuli vídle ortodoxní ruští židé,požadovali JEDINĚ Palestinu.
   Pan Herzl tušil,že to špatně dopadne.
   A taky že jo.
   Helanov

   Smazat
  3. 17:57...No,bodejť by nebyli proti!
   Obklopeni Němci potažmo Evropany by si nemohli vyskakovat, museli by se se svými sousedy domlouvat.
   Což v Arábii nemusej,tamní obyvatelstvo považují za méněcenné,tak se s ním domlouvají pomocí klacku.
   Mají prachy,a tak těch klacků mají hodně.
   Některé dokonce i s atomovou hlavicí.
   Helanov

   Smazat
 6. No a máme to tady. Mělo by se Izraelcům připomenout, kolik židů mají na triku Novotného hrdinové vlasovci.
  Divím se, že jsou Poláci potichu. RONA si na nich dala extra záležet.

  OdpovědětSmazat
 7. Zdá se, že jedinými oběťmi války byli židé. Miliony slovanů povražděných dnes oslavovanými nacisty a jejich pomahači jsou bez zájmu západních médií i složek činných v trestním řízení.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Z 60 milionů oběti 2. světové války bylo 30 milionů Slovanů a 6 milionů Židů. Těch 30 milionů nestojí nikomu ani za řeč.

   Obdobně:
   27.1.1944 - prolomení blokády Leningradu (1 milion obětí)
   27.1.1945 - osvobození koncentračního tábora Osvětim (1 milion obětí)

   O čem je v médiích slyšet a o čem ani ťuk, na to ať si odpoví každý sám.

   Mimochodem, většině mladých lidí datumy 15.3. a 30.9. neříkají vůbec nic.

   Smazat
  2. Těma milionama bych tak neházel! Faktem je že počet bílých obyvatel Evropy se ani oběma světovejma válkama nijak významně nezredukoval, obyčejná španělská chřipka po WWI. způsobila dojnásobně větší ztráty než válečná jatka za poloviční dobu. Ovšem ztráty Židů ve WWII. už tak bezvýznamné nebyly, jak si to původně malovali a také sovětší zajatci v první vlně kde téměř žádný nepřežil jevili masové znaky azijatství. Takže se dá prohlásit, že ty největší ztráty měli naštěstí cizí rasy! Ty se nakonec dost vybíjely během WWII. a po ní i navzájem. Stačí si promítnout záběry likvidace obyvatel čínského Nankingu Japonci, a to byla jen špička ledovce! Nebo bratrovražedné šílenství v Koreji! Indové a černoši by zase splehlivě pomřeli na banální nemoci či hladem, kdyby pro ně Nová Evropa nepořádala "humanitární sbírky" a neposílala jim nejnovější léky! Tudíž problémy se kterými dnes marně zápasíme by vůbec nenastaly! A tady idioti z NR hasí a hasí a vůbec je nenapadne, že jejich boj je marnej, že byl prohrán definitivně už v roce 1945! Hňupi Když se zamyslíte nad dějinami 20. století a budete hledat bod obratu od naší vlády nad světem k bezmoci a úpadku naší rasy, dojdete ke stejnému závěru jako já - pokud budete pečlivý a bez antirasistických předsudků ovšem! Kdy došlo k průseru a proč? Byl to okamžik, kdy komodor Perry nenašel pokračovatele! Totiž přijetí japonských skrčenců mezi spolek výhradně bílých imperialistů byla zásadní bota! Šlo sice bezesporu o nejvyspělejší ne-bílou entitu, ale sotva schopnou sdílet árijské hodnoty západní, germánsko-románské civilizace. Japonsko se mělo stát řádnou kolonií USA stejně, jako Indie byla britskou, Indočína francouzskou a Indonésie nizozemskou! Čínu by si poté rozdělili Rusko a anglo-francouzští kolonialisté bez problémů. Jenže účast Japonska na dělení sfér vlivu ve východní Asii vedla ke konfliktu s Ruskem, který využili britští čachráři k oslabení konkurence. Porážka Ruska Japonskem, která by bez britské podpory Japonska byla nemyslitelná, se stala počátkem krize naší rasy a její světové hegemonie! Samozřejmě víme že v pozadí toho průseru stál Židé se svou finanční mocí, kteří z pozadí ovládali Britské Impérium a USA. A dnes už to nespravíme, když žlutáci maj vodíkovky a kosmické technologie a černí mají penicíln a místo toho aby vychcípali na banální chřipku se skutečných milionech povalí do Evropy ...

   Smazat
  3. 8:42 K těm "britským čachrářům" jen tolik: po celá dlouhá desetiletí bylo největším soupeřem Británie Rusko, ale britský premiér Salisbury byl ochoten dohodnout se s Petrohradem a 25. ledna 1898 učinil Rusku neuvěřitelnou nabídku urovnání jak ve sféře Východní otázky, tak na Dálném východě. Podle tohoto návrhu mělo Rusko dostat čínské území na sever od Žluté řeky, černomořské pobřeží Turecka a oblast údolí Eufratu až po Bagdád, Británii mělo připadnout povodí Jang-c’, turecké državy v Africe, na Arabském poloostrově a oblast kolem Perského zálivu. Jelikož byl tento návrh v naprostém rozporu s dosavadní britskou politikou, vyvolal v Petrohradě pouze nedůvěru a podezření, Nikolaj II. usoudil, že jde jenom o britský trik a projekt odmítl.
   V Británii vznikl značný odpor proti nerozhodné politice v Číně, tisk ostře kritizoval vládu, většina ministrů doporučovala hledat spojence, aby bylo možno snáze prosazovat cíle britské politiky na Dálném východě. A to vedlo k uzavření anglo-japonské smlouvy o spojenectví! - http://www.historie.upol.cz/19/prameny/angljap.htm
   Výsledkem bylo to že Japonsko se mohlo vyzbrojit a poté na Rusko zaútočit a připravit ho o vliv v Koreji a Číně - https://cs.wikipedia.org/wiki/Rusko-japonsk%C3%A1_v%C3%A1lka

   Druhá závažná bota následoval v listopadu 1910, kdy ruský ministr zahraničí Sazonov doprovázel cara Mikuláše II. na státní návštěvě Německa. Výsledkem jednání byly tzv. Postupimské dohody z listopadu 1910, jimiž obě velmoci mj. dosáhly dohody o otázce železniční výstavby Bagdádské dráhy. Krátce po skončení těchto jednání zaslal nový německý kancléř Theobald von Bethmann Hollweg (od července 1909) do Petrohradu návrh případné rusko-německé dohody. Podle něj se Rusko mělo zcela zříci spolupráce s Velkou Británií výměnou za to, že Berlín přestane podporovat balkánskou politiku Rakousko-Uherska. Car Nikolaj II. však nehodlal riskovat roztržku se západními velmocemi, proto návrh nepřijal. Výsledkem bylo že se v roce 1914 ocitl proti Rakousko-Uhersku i Německu současně!

   Smazat
 8. Likvidace slovanských národů podle plánu nacistického Německa. Tak to máme za sebou, nyní nás zlikviduje "demokratický" Západ tím, že nás zaplaví nepřizpůsobivými a ti už nás vyhubí, jako kdysi bílí křesťané vyhubili 160 milionů Indiánů a 15 milionů černých otroků! Zase jsme pro naciBrusel and Co. podnárod, nehodný života vedle nadlidí! Kdosi z diskutujících srovnával ideologii diktatury kapitálu a proletariátu a dospěl k závěru, že je to stejné. Klasikou té první bylo nacistické Německo a té druhé SSSR. Bylo to skutečně stejné? Nebo daleko bližší, než ideologie SSSR, byla nacistickému Německu blízká ideologie kolizátorů v koloniích? A kdo měl nejvíce kolonií a kdo hospodařilo a okupoval tato území a kdo proto tak dobře před vypuknutím války vycházel s Adolfem Hitlerem a dolézal za nim opakovaně do Němec, kdo podkuřoval nacismus a směroval ho proti SSSR a nebyli to jen Angličtí lordi, kteří by se rádi laskali s Adolfem!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naštěstí k nim nepatříme. Po nás coby kelto-germánech se požadovalo jediné - jít za skutečně proevrpskými vůdci. Viz tato jedním z nich vyřčená slova:

   „Nelze vyloučit, že během dvou staletí vyřešime národnostní problémy. Na začátku třicetileté války k tomu málem došlo. Ve čtyřicátých letech minulého století se každý Čech styděl mluvit česky.

   Byli hrdi na to, že mluví německy, a největší pýchu pociťovali, když byli považováni za Vídeňáky. Zavedení všeobecného rovného tajného volebního práva v Rakousku muselo vést ke krachu němectví. Sociální demokraté šli zásadně s Čechy, k tomu vysoká šlechta. Německý národ je pro šlechtu příliš inteligentní, šlechta potřebuje něco na způsob malých okrajových nárůdků.

   Češi byli lepší než Maďaři, Rumuni a Poláci. Vytvořili pilnou maloměstskou třídu, která si byla vědoma svých hranic. I dnes k nám vzhlížejí se vztekem, ale zároveň s bezmezným obdivem: my Češi nejsme určeni k vládnutí!"

   a 30. 1. 1942 pronesl:

   „Háchu musíme prezentovat jako jednoho z největších mužů světa, pokud Čechům zanechá závěť, která bude znamenat jejich konec. Jeho jméno musí být vyslovováno jedním dechem se jménem krále Václava, aby se na něho v budoucnosti mohl odvolávat každý zbabělec. Jeho následník? Jen žádný chlap! Budeme vždycky vycházet líp se zbabělci než se statečnými muži. Čechy nejlíp vyřídíme tak, že na ně budeme prostřednictvím takových osob působit nepřetržitě a v dlouhém časovém období.

   Po Bílé hoře až do roku 1867 to tak dělal rakouský stát, takže se nakonec každý Čech skoro styděl mluvit česky. Značná část Čechů je germánského původu a může být poněmčena!“

   Smazat
  2. 8:45
   Zapoměl jste na závěrečné "Sieg Heil!"

   Smazat
  3. 22:30 Hele, nevolá na tebe primář? Asi si zas na chodbě nechal stát v cestě káru s nějakým tím zdechlým rudým gerontem! Tak padej od slídy, stejně na nic než stračky z cesty nenasmolíš a uháněj na pitevnu ...

   Smazat
  4. Kdyby měl hovner komoušyč mozek na myšlení, tak by místo skřeků položil jednoduchou otázku: kdo vymyslel ty lži a mýty o údajném plánu na "poválečné likvidaci Čechů", když sám Vůdce jasně hovořil o dvou stoletích jako době nezbytného působení na český živel, aby se dosáhlo efektu, jaký tu byl po Třicetileté válce! Navíc jako metodu doporučil postavit Čechům do čela osobnosti manipulovatelné a sloužící německým zájmům ... to má jako být ta "poválečná likvidace"? Blbci!

   Smazat
 9. Ukrajinci postavili sochu benderovi a Pražáci postaví sochu vlasovských fašistů.
  Za dvacet let bude mít v německu sochu možná i zmrd hitler.
  Ještě nedávno zde stali sochy Lenina a Gotwalda, jaká to ironie.

  Smrt fašismu, benderovcum, vlasovcum,madarským šipum, ustašovcum a hlinkové gardě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Súhlasím, až na to že to nebol Bendera a benderovci ale Bandera a banderovci

   Smazat
  2. No a? Když může mít svou sochu + pamětní desky Tiso...

   Smazat
  3. Tak snad je načase, néééé? Probíhá už konečně ta slíbená nám komoušema samotnýma kontra a dekomunizace, kerá má ovšem tak ňák 30 let zpožďáka ...

   Smazat
  4. 20:19 Zaujímavé, že Dr. Tiso nebol uznaný za vojnového zločinca, že? Prečo asi? lebo ním ani nebol. To len Benešovi a komunistickej garde ležal v žalúdku, pretože dokázal, že Slováci môžu mať svoj samostatný štát bez českej kurately.

   Smazat
  5. 10.20 Kdyby bylo poctivě vyměřeno i katolickému kléru (Tiso... Papež a ODESSA...etc. etc.), musela by se konečně i Katolická církev označit za tisíceletou ZLOČINECKOU ORGANIZACI které jde o moc a majetky přes mrtvoly... porušující DESATERO BOŽÍCH PŘIKÁZÁNÍ dnes a denně...

   Smazat
  6. 10.20
   Netahejte sem prosím vlastizrádce Beneše. Nejsem zaseklý český šovinista. Netahejte sem, prosím, aspoň mezi nás dva ne, ani tyto česko-slovenské animozity - totéž bych napsal i kdyby byl Tiso Čech - stejně jako tvrdím, že Beneš byl zbabělý intrikán a vlastizrádce. Mě nezajímá kdo byl uznán či neuznán za válečného zločince, neb toto uznání, či neuznání, se stalo věcí politickou. Můj postoj k Tisovi pramení z likvidace 90% slovenských Židů, přičemž za tuto ještě Slovenský stát platil Říši 100 marek za kus. Takže ano - vnímám Tisa jako zločince. Ne proto že byl Slovák, ale že byl zločinec - sice menší, než v současnosti např. Krvavá Madla nebo Hillary - které div se světe, také nejsou považovány za válečné zločince - ale byl. Tečka.

   Smazat
  7. Jana, užívejte si samostatnosti plnými doušky. Ne, že by u nás v Čechách nebyly problémy, ale dnes díky Bohu, nemůžete své problémy sváďět na Čechůny.

   Smazat
 10. Vůbec tomu nerozumím. Izraelské ministerstvo zahraničních věcí ostře odsoudilo ..... v zemi kde vládne židovský prezident, který jedná s židovskými rabíny, a fakticky židovští oligarchové. Jak je možné, že prezident a vládnoucí elita vůbec dovolí glorifikovat vrahy jejich souvěrců?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20.25 Nebude to nejspíš tím, že ukrajinská vyvolená věrchuška musí pracovat jako agenti v utajení? Vydávat se Gójům za Gójim? Tedy za skutečné SLOVANSKÉ Ukrajince... byť napojené na Synagogu?

   Smazat
  2. Jděte do hospody a poslouchejte, moc věcí se Vám objasní. Lidi milují peníze a alkohol, jeden druhého to určitě ne, a nemají rádi Židy. A napsal jsem něco, co ve svobodném státě není povoleno.

   Smazat
  3. 20:25 Asi tak, ako všetkým medzinárodným bankám, korporáciám,vlastnenými židmi a prešpikovanými židmi, nevadilo financovať Tretiu ríšu, že?

   Smazat
 11. Souhlasím s Izraelem ale kdo se zastane 40000000 milionu zabitých Slovanů?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22.21 Když se našich slovanských obětí a naší slovanské historie nezastaneme my, Slované, neudělá to za nás nikdo. Vůbec nikdo...

   Smazat
  2. proč asi se již od Římského impéria používá pro Slovany termín otrok, převzala ho i angličtina - "slave"

   Smazat
  3. 14:40
   Vzal jste mi to huby. Hm... Dovolte jedno moudro mé bábrle:
   Otrok není otrokem, že má okovy, ale proto, že se s tím smířil.

   Smazat
 12. At zije Israele a Velky Vudce Natahnihnatu nas Velky BIBI
  pritel samotneho Velkeho Trumpa a jeho Rodiny z Hercegoviny Viva huhuhuhahaha
  Snad nam ho nezavrou Vudce vseho lidstva a nebudeme trpeti antisemi ani trosku kdyz jedeme z vrsku nabijem si drsku huhuhuuhaha

  OdpovědětSmazat
 13. Izrael zase glorifikuje svoje vrahy a teroristy, jako byli Abraham Stern nebo bývalí premiéři Menahem Begin a Icchak Šamir. Být izraelský diplomat, tak jsem raději potichu.

  OdpovědětSmazat
 14. včera 17:22 Banderovci a ukrajinští náckové všeho druhu doposud nepochopili, že byli západem angažováni právě na ekonomické zničení Ukrajiny (splněno!) a k eliminaci původního slovanského osídlení (úspěšně plněno). Až bude úkol splněn a území očištěno od většiny původních obyvatel a připraveno k nastěhování kolonizátorů, budou nemilosrdně likvidováni. Přežijí pouze ti náckové, kteří po vzoru těch z IIWW zdrhnou do Kanady, kde mají svou velkou ukrajinskou diasporu. Při znovuosidlování Ukrajiny je používán historický a osvědčený model dlouhodobé eliminace severoamerických indiánů, či palestinských arabů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12.31 Biologické roboty na práci bude dodávat šlechtitelský koncern KALERGI MONUMENT...

   Smazat
  2. obávám se, že ukrnáckové utíkají především do EU, protože už i EP jim dává zelenou

   Smazat
 15. https://www.arfa.cz/zajatci-vymeneni-zapomente-kdo-tedy-strilel-na-majdanu-odstrelovaci-promluvili-velel-nam-americky-dustojnik-pravda-o-anexi-ukrajiny/
  Naléhavě! 01/01/20 PRVNÍ PENÍZE ZPĚT: EU požaduje, aby Kyjev zaplatil VELKÝ DLH 76 miliard DOLLARŮ. MMF není záchranným lanem, ale LIKE pro všechny země a smyčka se smutným koncem! https://www.youtube.com/watch?v=8ZA5c_1uLqs

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:48 děkuji za info o portálu "arfa", ani jsem netušil, že existuje. To víte, Moravec z ČT to úspěšně tajil a strká na obrazovku jenom svoje svazáky :-)

   Smazat
  2. 14:48 Požadavek MMF prakticky znamená, že ekonomicky zničenou Ukrajinu už nadále nechce sanovat ani Amerika ani EU a že ji chtějí fakticky dát na starost Rusku, jako takový mlýnský kámen na krku. A Rusko to bude muset vyřešit, ať chce, či nechce, jinak na Ukrajině vypukne neovladatelná občanská válka (větší než byla na Donbase), načež západ ještě přilije oleje do ohně tím, že následně pošle Ukrajince z vandru do EU zpátky domů, aby se to Putinovi pořádně mydlilo pod zadkem. To je asi hlavní cíl této žádosti MMF, která dávala několik let Ukrajině půjčky, i když od samého počátku bylo jasné, že jsou nesplatitelné! MMF chce ve skutečnosti podojit Rusko. Zřejmě na příkaz G7.

   Smazat
  3. 15:32 západ za pět let dokázal udělal Ukrajiny něco jako je Mexiko na hranicích USA. Putin bude asi muset postavit časem Trumpovu zeď i na svých západních hranicích

   Smazat
  4. 14:48...Kdo vydává tu Arfu???
   To je anonymní portál?
   Helanov

   Smazat
  5. 14.48 Tak tomu muže věřit opravdu jen postižený blb, vymytý ruskou propagandou. Nějaký amík bude riskovat případné zadržení a usvědčení ze střelby do demonstrantu!? Větší kokotinu snad nejde vymyslet. A místní ovce budou békat jaká že to je pravda!
   Naštěstí lidí s rozumem, se tyhle bláboly netýkají.

   Smazat
  6. 14:48 Tak jsem ze zvědavosti nahlédl na odkaz ARFA, velmi se tyhle zvratky podobají aronetu, ac24, protiproud a podobné srágory. Pouze souhrn lží, polopravd, nesmyslu, opravdu hnus.Jinak "slušná" práce Ruského velvyslanectví.
   Jen mě zaujalo několik zvratku okolo pana NOVOTNÉHO,tolik článku nemá ani Putin, tak ten jim slušně nakopal řiť. Jen více takových vlastencu jako je pan Novotný!!!!
   A Ruská pakáž padne sama!

   Smazat
  7. Pan Novotný? To přece není žádný pán. To je ten kretén, který kvůli zachování svého bulváru dokázal dohnat Yvetu Bartošovou pod vlak. To je ten rozmazlenej fracek, jehož výchovu nezvládl jeho otec, humoriska? To je ten magor z náckova alias Vlasovec z Rypákova? Bravo, svůj k svému, fašounek jako vy k fašounkovi Novotnému!

   Smazat
 16. http://www.skrytapravda.cz/zahranicni/2560-lide-v-rusku-pry-umiraji-hlady-jak-se-skutecne-zije-v-ruske-federaci

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na stejný blábol už jsem reagoval. I v český federaci umírají lidi hlady, umrzají tady bezdomovci na ulicích s nohama plnýma červů bez pomoci. A jsou tady žebráci. Proč se o tom nikde nepíše? Svět by měl být informován - ne?

   Smazat
 17. Ježíšmarjá - tolik canců k nějaký soše nebo oslavných ovacích! Co je nám v ČR do toho, co si dělají Ukrajinci na Ukrajině? Komu se chtějí klanět, a komu postaví sochy? Pořád to bude jejich věc. V Indii mají sochy Budhy, V Thajsku zas jiného božstva - co je nám do toho? To je názorovej masakr tady! Proč se nad tím tak rozčilujete a ničíte si zdraví? Víte že jsou tyto aktivity duševně škodlivé, je to dokázáno, a taky to dokazuje každodenní slet pošahanců na diskuzích Novinky.cz, kteří žvaní i k bulvárním kravinám. Pošahanci jsou i tady - taková hádanice - a dlouhá! Pořád stejný blbosti pod sebou. Vždyť je to úmorné a ublbující jen to číst, natož pak psát. Vsadím se, že nikdo z vás diskutujících nepřečetl všechny tyto bláboly, takže to není debata - je to přesně jen žvanění. Monology. Zabavit se v nudě. V TV nic, venku zima a brzy tma, ještě že jsou na internetu ty žvanírny. Představte si, že já mám celého Banderu, který už je stejně dávno chcíplý, na háku. Ale co sere mně, jsou ty každoroční přiblblý a trapný duhový pochody. Proč to tady děláme? Ono to někoho baví? Jenže se všichni bojí otevřít proti tomu kejhák.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jste opravdu tak hloupý a omezený, nebo to jenom hrajete jako provokaci? Za pár měsíců bude v ČR milión Ukrajinců (legálně a nelegálně) a nás se to prý netýká? Zatím loupí a přepadávají beze zbraní (většinou), ale i na ty jednou dojde. Opakuji, jste blb a ještě k tomu tuplovanej!

   Smazat
  2. 21:16...:-DDD
   Mám stejný názor.
   Ať si tam choděj třeba po hlavě a odstrkujou se ušima a postavěj pomník Jacku Rozparovači,mně je to fuk ;-)
   Helanov

   Smazat
  3. 22:03...Ale no ták :-)
   Ti Ukrajinci si k nám přišli vydělat,u nich je málo práce.
   Myslím,že mají jiné starosti než se starat o Banderu.
   Těch pošuků je tam asi jen málo,ale jsou zřejmě hluční a tak jsou vidět.
   Já bych to nedramatizovala,oni si to už nějak pořešej.Budou muset.
   Helanov

   Smazat
  4. Na Ukrajině ať si Ukrajinci staví sochy komu chtějí. Já se začnu vztekat, až si začnou stavět sochy banderovcům u nás.

   Smazat
 18. A že nikomu nevadí, nikde se nepíše o pomnících největšího vraha v dějinách světa STALINA. Ještě dnes se v Rusku stáví a otevírají muzea, která Stalina líčí jako největšího lidumila.
  Pokrytectví světa je tímto dokonáno!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já si zase myslím, že největší vrahové v dějinách byli a jsou doposud američtí prezidenti, jeden jako druhý, kam se na ně hrabe nějaký Stalin!

   Smazat
  2. 20.37 Nevím, že by měl některý z prez. USA na rukou krev 40 milinu vlastních lidí! tak jako Stalin a že USA vedly války, to byla nutnost proti rozpínavému sssr.

   Smazat
  3. Unknow 10:14,
   áno Stalin mal na rukách krv 40 miliónov ľudí ale nie vlastných ľudí, Stalin bol totiž Gruzínec a tie milióny boli prevažne Rusi.
   Ak teda podľa tejto úvahy boli Rusi vlastní ľudia Gruzínca Stalina, tak potom aj 150 miliónov amerických indiánov boli vlastní ľudia amerických prezidentov.

   Smazat
 19. Nemám z toho radost, ale představa, že si budou jednou vyznávat lásku Velkopolsko s Ukrajinou, nebude určitě příjemná pro jejich sousedy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  2. To je mrazivá predstava pre našich potomkov.
   Veľkopoľská ríša vždy chcela siahať od Baltu po Čierne more.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.