Reklama

pátek 24. ledna 2020

Izraelský ministr Katz Putinovi: Známe historickou pravdu. Děkuji

V. V. Putin po přistání v Izraeli
24.1.2020 VašeVěc
Ruského prezidenta Vladimira Putina, který dnes do Izraele přiletěl na Světové fórum holocaustu, na němž bude jedním z hlavních řečníků, přivítal na letišti izraelský ministr zahraničí Israel Katz. „Jsem potěšený, že vás mohu uvítat ve Státu Izrael na události, která symbolizuje především zvláštní vztahy mezi našimi národy,“ uvedl ministr. Následně v souvislosti s osvobozením Auschwitz-Birkenau řekl, že „jako ti, kteří byli osvobozeni, přesně víme, kdo tábor osvobodil. Známe historickou pravdu.“ Dodal k tomu osobní slova: „Díky Rudé armádě moje matka, která byla v Auschwitz, přežila, odjela do Izraele a založila rodinu. Děkuji.“

Připomeňme, že nejde o momentální postoje, již v minulosti např. také Šimon Peres, jako izraelský prezident, vyzdvihl roli Rudé armády v boji proti Německu za II. světové války a záchranu židovského národa. Uvedl, že právě proto také slaví Den vítězství společně s Ruskem 9. května. Na fóru pořádaném památníkem Jad Vašem a Evropským židovským kongresem v souvislosti s výročím osvobození německého koncentračního a vyhlazovacího tábora Auschwitz - Birkenau Rudou armádou 27. ledna 1945 vedle ruského prezidenta vystupují také další představitelé vítězných mocností, prezident Emmanuel Macron, viceprezident USA Mike Penc, Velkou Británii reprezentuje princ Charles. Celkem se akce probíhající pod záštitou izraelského prezidenta Re'uvena Rivlina účastní představitelé 46 států. Putina také v rezidenci premiéra přijal Benjamin Netanjuhu, který ruského prezidenta nazval „velkým přítelem“ a poděkoval za silné vazby, které obě země spojují. V průběhu dnešní návštěvy Izraele Vladimir Putin také v Jeruzalému společně s izraelským prezidentem a premiérem odhalí památník obětí německé blokády Leningradu.

108 komentářů :

 1. Zajímavý pohled na tutéž událost je na AERONETU. Vždy je dobré vidět histérii z více úhlů pohledu. Pak z ní čouhají dějiny jako sláma z válenek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Aeronet má rád rusáky, ale ještě víc nemá rád Židy. Proto jiný pohled.

   Smazat
  2. 17:44 aeronet zapoměl, že hrůzy holokaustu jsou na první stupnici zla, kde SSSR, teda komunismus pod vedením Stalina dal světu najevo, že Stalin a Hitler je tatáž ideologie

   Smazat
  3. Blbeček trolíček 8:24 ani tisíckrát opakovaná lož sa nestane pravdou.

   Smazat
  4. 8:24, jistě, holokaust jde za Ruskem, jak jinak.

   Smazat
  5. Mrzí mne, že hrůzy holokaustu Židé zneužívají k vytváření obrazu své výjimečnosti.

   25 milionů Slovanů vyvražděných německými nácky jako podlidi, to je pro svět nic?!

   Smazat
  6. Také se vám chce z anonyma 8:24 zvracet? Fuj, ty Řeporyje jsou cítit až sem.

   Smazat
  7. Zdravím diskutující. Holokaust byl zločinem, který se nesmí zapomenout, ALE rozněž je třeba si připomenout genocidu Slovanů jako národa střední, jižní a východní Evropy. Nacismustické Německo a jeho spolubojovníci zavraždili skoro DVÉ desítky milionů slovanů. Na to nesmíme zapomínat.

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  9. 14:37 Myslíš těch šikmookejch Slovanů z Turkestánu a Sibíře nebo snad těch obřezanejch z Kavkazu? V reálu počet bílých obyvatel Evropy se ani oběma světovejma válkama nijak významně nezredukoval, obyčejná španělská chřipka po WWI. způsobila dojnásobně větší ztráty než válečná jatka za poloviční dobu. Ovšem ztráty Židů ve WWII. už tak bezvýznamné nebyly, jak si to původně malovali a také sovětší zajatci v první vlně kde téměř žádný nepřežil jevili masové znaky azijatství. Takže se dá prohlásit, že ty největší ztráty měli naštěstí cizí rasy! Ty se nakonec dost vybíjely během WWII. a po ní i navzájem. Stačí si promítnout záběry likvidace obyvatel čínského Nankingu Japonci, a to byla jen špička ledovce! Nebo bratrovražedné šílenství v Koreji! Indové a černoši by zase splehlivě pomřeli na banální nemoci či hladem, kdyby pro ně Nová Evropa nepořádala "humanitární sbírky" a neposílala jim nejnovější léky! Tudíž problémy se kterými dnes marně zápasíme by vůbec nenastaly! A tady idioti z NR hasí a hasí a vůbec je nenapadne, že jejich boj je marnej, že byl prohrán definitivně už v roce 1945!

   Smazat
  10. 26.01. 8:18
   Když napíši Slovanů, tak myslím Slovany. To jsou např. Poláci, Češi, Slováci, Srbové, Bulhaři, Ukrainci, Rusové atd. Dohledej si počty zavražděných civilistů a dojdeš k číslu blížící se DVACETI miliónům. Za likvidaci a okupaci Číny může čátečně Anglická vláda, která podepsala smlouvu s Japonskem, že se nebude angažovat v Číně. Podobné to bylo s Habeší, opět Anglie podpsala další "Mnichov" s Itálií a Francií. A to se děje stále ...

   Smazat
  11. 10:43 Tak to by pak proti Stálinovi byli ti Němci úplní žabaři, když ten jich dle Solženicyna vyhladil až 60 milionů ...

   Smazat
  12. 15:58
   Sov. svaz měl ve čtyřicátých letech 19. stolení kolem 140 000 000 obyvatel. Pokud nechal Stalin zavraždit 60 000 000 zbylo jich 80 000 000. Za velké války zahynulo kolem 23 000 000 občanů a vojáků. Celkem by měl S. Svaz po válce 57 000 000. Což je samozřejmě blbost. Dnes má Rusko 160 000 000. Někdo asi lže a uvádí tím v omyl všechny co neumí počítat. Možná zahynulo v táborech do roku 1940 4 000 000 tzv. nepřátel státu a to už je jíný číslo. Hezký den.

   Smazat
  13. 17:01 Však s těmi Slovany, údajně zavražděnými během WWII. to bude stejný! Z 30 milionů to reálně bude tak 1,5 milionu různých komoušů a jinech gaunerů de facto bez národnosti a ethnickýho původu, kerýho se tenhle "proletářsky internacionální" xindl beztak zřekl ....

   Smazat
  14. Aeronet snůška polopravd a lží.

   Smazat
 2. A co jako má být? V CHEBU zase děkovalo tisíce lidí za osvobození vojákum z USA. Tak stejně ve Francii, Belgii, a dalších státech. Nechápu proč je zde o tom článek!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15.10 - nezlobte se, nechápete toho víc.

   Smazat
  2. Sudeťáci v Chebu potřebovali osvobodit?

   Smazat
  3. Teda s tím, že to nechápete bych se nechlubil. Spíš bych doporučil odebrat se na iDěs mezi sobě rovné.

   Smazat
  4. 15:10 Hahahaha v Chebu se sudeťáci určitě tetelili blahem když je po Hitlerovi osvobodil zase někdo jinej. Kolik pak jich tam po odsunu asi zbylo, ti tam tehdy určitě neřvali díky Ameriko.

   Smazat
  5. A ti co tam tedy řvou "díky Ameriko" a používaj tamní památníky jako podklad na své smuteční věnce, kdopak jsou tihle (ne)lidé?

   Smazat
  6. 7.41 Proč nelidé? Označujete tak také ty co dávají věnce k památníkum sovět. vojáku?
   Třeba jsou to mladí, kteří Amíkovi děkují za osvobození, a staří duchodci zase nosi květiny na hroby sovět. vojáku!

   Tak příště nikoho neurážejte, to platí i pro 18:19.

   Smazat
  7. Promiňte Unknowne 10:35, ale právě vy svými stupidnostmi urážíte - a to především - zdravý rozum!

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  9. 18:19 Nejen v Chebu! Sudety, (podobně Horní Uhry, polské Slezsko), nikdy nechtěly být dobrovolně součástí umělého, podvodně vzniklého, separatistického husitsko-bolševického čecháčkostánu. Výsledkem mstivého a loupeživého odsunu původního obyvatelstva - namísto předtím mu odepřeného plebiscitu - je jejich současný žalostný a vydrancovaný stav, plný putinovské či čecháčkovské lůzy. Zplundrovaného parazitického čecháčkostánu, zamořeného jaderným a těžebním uhelným odpadem nebude žádná škoda. Je to boží trest za zlovolné a podlé vyhnání původních obyvatel, kteří nedostali ani autonomii. Jakékoli naředění bolševické lůzy neruskými a nečínskými cizinci je jenom prospěšné.
   Rakovina zhoubného, kainovsky loupeživého kolektivizmu se sama od sebe nevyléčí a vnější zásah může přijít paradoxně jedině z Ruska - přesunem tupého a kolaborantského čecháčkostánu za Ural, kam dávno patří, a osídlením kotliny Novými Rusy nebo z Ruska a Německa vypuzenými muslimy. Tedy z deště pod okap. Tak jako se Kosovo odtrhlo od azbuckého Titova Srbska aby skončilo v náručí ještě primitivnější Albánie - tak se čecháčkostán a slovenskostán odtrhly od civilizovaného Rakousko-Uherska, aby skončili přesunem do ruských stepí nebo až za Ural a budou rádi, až jim Putler stanoví dostatečné uprchlické kvóty do jimi samoobslužně zbudovaných gulagů v Akci Z.
   Prolhaní, sebechvalní a sebeklamní Čecháčci jsou mistři světa v obrazoborectví, strhávání soch a symbolů, přejmenovávání ulic i vlastního státu a falšování vlastní historie, založené na bratrovraždách a zákeřných záludnostech. Podobně jako Rusové. Jenom více kradou. Viz Václav Perokrad.
   Nedorostli pro vlastní samostatný stát, nezaložený na literárních a politických padělcích a intrikách, jakož i na uplacených rakouských dezertérech. Bohužel o zpustlou Kotlinu už nikdo z vyspělejších sousedů nestojí (aby si vlastní stát nezamořil).
   Historie lenivého, příživnického pronároda se stále dokola opakuje: etapu lžidemokracie vystřídá diktatura lapkovské lůzy, která se následně připojí k zacinkání klíči – až zase všechno nakradené prožere. A každých dvacet let plive na tu lůzu předchozí a nostalgicky vzpomíná na tu lůzu předpředchozí.
   Zneuznaný, c. a k. Univ. Prof. TGM upletl bič z rakouského dezertérského lejna - avšak zapráskat s ním už nedokázal - ani ve své mnohonárodnostní, uměle vytvořené jepičí pidiříši. Proti literárním padělkům se sice postavil - avšak politický padělek a zmetek vytvořil. Ani děti se mu moc nevydařily. Pravda vyděsí!!!

   Smazat
 3. 14:03 Tak vy jste opravdu velký trulo, poukazovat na nebetyčně prolhaný aronet muže pouze člověk ducha hoooooooodně mdlého. Gratuluji k vaší hlouposti, jo a ještě sputnik, ac24 taky moooc " dobré" počteníčko

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No, je to otázka. Proč je ten Aeronet nebetyčně prolhaný, uveďte několik příkladů, stejně tak v případě Sputniku a Ac24. Pokud nemáte konkrétní příklady, tak jenom papouškujete oficiální mantru mainstreamu a tu nebetyčnou hloupost tady ukazujeta a dokazujete akorát vy.

   Smazat
  2. Já si naopak myslím, že je správné číst kromě NR také aeronet nebo třeba bakalo-noviny. Umožní Vám to udělat si lepší obrázek jak o dané události, tak i o tom, jak to vidí ostatní.

   jako v tom klasickém vtipu:
   Autobusem do Tel Avivu jede pan Löbl a čte arabské noviny. Vidí ho pan Kaplun a pohoršuje se: „Löbl, co to vidím, proč čtou arabské noviny? Nestyděj se? Proč nečtou naše? Třebas HaArec, nebo The Jerusalem Post?“

   Pan Löbl se ohradí: „Jsem snad mešuge? Proč bych četl židovský noviny? Pořád je tam jenom o tom, jak máme hloupé a zkorumpované politiky, jak se u nás krade, jaký máme deficit státního rozpočtu, jak se bude zdražovat a že hrozí krize, nezaměstnanost a neúroda.“

   „V arabských novinách čtu, jak ovládáme celý svět, všechny banky, amerického prezidenta, ostatní prezidenty a krále, všechny zbrojní programy a průmysl, světový obchod a těžbu zlata a ropy, jak máme pod palcem Pentagon i Bílý dům, jak se každý den koupeme v šampaňským a souložíme s mladicemi. Tak se nedivěj, že si každý ráno čtu radši ty arabský noviny.“

   Smazat
  3. 15:13 Tak se podívejte na Veterans Today. To se Vám asi také nebude líbit. Nebo dejte něco pořádného do placu sám. Určitě se pobavíme a zmoudříme.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. Skvělé pane 15:57! A teď se ukázalo kdo je nejenom trulo15:13, ale též mešuge15:13

   Smazat
  6. 15.57 Tomuhle "vtipu" se smějí jak Židé, tak i Gójim; Ale Židé přitom cítí uspokojení, protože čtou pravdu... které naprostá většina Gójim nevěří.

   Také jednou v židovské kavárně ještě před válkou seděli továrník Sprigfeldt s velkoobchodníkem s textilem Kohenem a po pár koňacích se pan továrník rozesmutnil, jak ti jeho gójští dělníci dřou v jeho továrnách a přitom jsou stále chudí... Pan Kohen si zakroutil licous a povídá: Na ja, to mají pravdu Herr Springfeldt. Na ja, ale kdy mají ti vaši dělníci ty peníze vydělat, když se pořád dřou v těch vašich továrnách?

   P.S. Uvedený kavárenský rozhovor probíhal, jako i jiné, samozřejmě v němčině...

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 4. Moudrá to žena, matka pana Katze...
  Škoda jen, že těch soukmenovců neodjelo do Izraele víc.
  (Nebijte mne, Palestinci, to byl jen takový hloupý chtip.)
  Helanov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neberte slova a verejne reci doslova a doopravdy.Malokdy to je mysleno vazne.
   Vetsinou jde opovinny a konvecni sliz..
   Predstirani nejake slusnosti a nebo opravdove tvrzeni..

   Smazat
  2. 2,16
   V případě židů bych o předstírané účasti pochyboval. Z těch evropských by asi dlouho hledal takovou židovskou famílii, která by byla nedotčená holokaustem.

   Smazat
  3. 8.47 Tak, tak... Ze sovětských slovanských mišpoche by se asi dlouho hledaly ty, které zůstaly po válce nedotčené německým holokaustem SLOVANŮ. 30 milionů nás Němci za války vyvraždili...

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. 17.04 Tak to nad vámi a vám podobnými se globalizace slitovala a posílá vám a vašim dětem na posílení vašeho genofondu nevyužitelný odpad z černozemí... ale pářit se s vámi ještě dokáží...

   Smazat
  6. Z Ruska jich uteklo asi 700-800 tisic a je to hned videt a utekli do USA a je to hned videt a utekli do Izrealu a je to hned videt..
   Svetova Mafie vedena Mogilevicem /stokrat horsi nez Al Capone/ tam ma svoje sjezdy, kde rozhoduji o sve cinnosti..
   Kdyz nektery stat hleda miliardare, multimilionare a bohace a vyse uvedene vytecniky , kteri spachali zlociny utikaji do Izrealu, odkud mohou pokracovat a nikdy NIKAM nesmi byt vydani..

   Smazat
  7. WWII. prohrála Naše rasa jako celek, ne jen nějací Němci! Každý Čech se moh dříve či později poněmčit, nikdo to nepozná, ale čmoudem se nestane a do mentality koránu či jiných divošských kultů nepronikne i kdyby se na hlavu stavěl! Slované by bývali byli z velké části odsunuti za Ural, kde by toto území osídlili naší, tedy Bílou rasou a zachránili ho tak pro nás! Nyní připadne rase žluté, bohužel. Tak jako celý zbytek Ruska a ten ocásek na konci Asie zvaný Evropa zase rasám tmavým. Páč dějiny píší jen rasy rozpínavé a ostatní - ty zdegenerované a změkčilé z ní bývají odejity. A to čeká nás, je to po porážce v roce 45 náš neodvratný osud. Stalinský systém na Východě jen dočasně zakonzervoval stav, který se ale i tak stal historicky neudržitelným. Celkově vyhrál sice SSSR, ale i Rusové byli poraženým národem ve WWII - http://img-fotki.yandex.ru/get/3304/tapirr.11f/0_27c44_2dd8151b_orig.jpg

   „Kdyby všichni mrtví spojenečtí vojáci mohli vidět, jak vypadají jejich země dnes, byli by složili své zbraně a bojovali na straně Němců.“ David Irving

   Smazat
  8. 9:58 Rudocancy! Ve skutečnosti počet bílých obyvatel Evropy se ani oběma světovejma válkama nijak významně nezredukoval, obyčejná španělská chřipka po WWI. způsobila dojnásobně větší ztráty než válečná jatka za poloviční dobu. Ovšem ztráty Židů ve WWII. už tak bezvýznamné nebyly, jak si to původně malovali a také sovětší zajatci v první vlně kde téměř žádný nepřežil jevili masové znaky azijatství. Takže se dá prohlásit, že ty největší ztráty měli naštěstí cizí rasy! Ty se nakonec dost vybíjely během WWII. a po ní i navzájem. Stačí si promítnout záběry likvidace obyvatel čínského Nankingu Japonci, a to byla jen špička ledovce! Nebo bratrovražedné šílenství v Koreji! Indové a černoši by zase splehlivě pomřeli na banální nemoci či hladem, kdyby pro ně Nová Evropa nepořádala "humanitární sbírky" a neposílala jim nejnovější léky! Tudíž problémy se kterými dnes marně zápasíme by vůbec nenastaly! A tady idioti z NR hasí a hasí a vůbec je nenapadne, že jejich boj je marnej, že byl prohrán definitivně už v roce 1945! Hňupi Když se zamyslíte nad dějinami 20. století a budete hledat bod obratu od naší vlády nad světem k bezmoci a úpadku naší rasy, dojdete ke stejnému závěru jako já - pokud budete pečlivý a bez antirasistických předsudků ovšem! Kdy došlo k průseru a proč? Byl to okamžik, kdy komodor Perry nenašel pokračovatele! Totiž přijetí japonských skrčenců mezi spolek výhradně bílých imperialistů byla zásadní bota! Šlo sice bezesporu o nejvyspělejší ne-bílou entitu, ale sotva schopnou sdílet árijské hodnoty západní, germánsko-románské civilizace. Japonsko se mělo stát řádnou kolonií USA stejně, jako Indie byla britskou, Indočína francouzskou a Indonésie nizozemskou! Čínu by si poté rozdělili Rusko a anglo-francouzští kolonialisté bez problémů. Jenže účast Japonska na dělení sfér vlivu ve východní Asii vedla ke konfliktu s Ruskem, který využili britští čachráři k oslabení konkurence. Porážka Ruska Japonskem, která by bez britské podpory Japonska byla nemyslitelná, se stala počátkem krize naší rasy a její světové hegemonie! Samozřejmě víme že v pozadí toho průseru stál Židé se svou finanční mocí, kteří z pozadí ovládali Britské Impérium a USA. A dnes už to nespravíme, když žlutáci maj vodíkovky a kosmické technologie a černí mají penicíln a místo toho aby vychcípali na banální chřipku se povalí do Evropy ...

   Smazat
  9. 20:17 Ono jak se to vezme "nás", neboť genetická struktura východní Evropy je těžce narušena, o čemž svědčí i úroveň států, kde žijí. O snížení počtu obyvatel se postarají sami, ale je potřeba zabezpečit jejich náhradu za kvalitní genofond odjinud. O tom hovořili a psali všichni proroci včetně toho Marxe už celé věky, že je třeba vyměnit zdegenerovanou populaci primitivní východní Evropy a když se tento prostor uvolní pro kvalitnější genofond, nastane i tam prosperita! Radili stále to samé: zbavte se zbabělé a domýšlivé chátry na východě - https://blisty.cz/art/93823-vychodoevropane-povazuji-svou-kulturu-za-nadrazenejsi-jinym.html

   která odjakživa rozvracela a zaplevelovala kontinent svým poškozeným genofondem a nastane zlatý věk pro Západní civilizaci!

   Smazat
 5. 15.50 - konečně pořádný příspěvek

  OdpovědětSmazat
 6. Včera v Jeruzalémě...

  https://politikus.ru/video/125753-putin-prinimaet-uchastie-v-otkrytii-stely-svecha-pamyati-v-ierusalime.html

  OdpovědětSmazat
 7. Ten Aeronet čtu pravidelně a rád, jsou tam čerstvé a aktuální věci dřív než jinde, ale mám takové tušení, že má za úkol hlavně hnojit na Okamuru a SPD a na Putina. Jinak bez problémů. Máte pravdu že je třeba mít větší rejstřík možností a sám si vybírat co mi vyhovuje či naopak. Kdysi jsem chválil Britské listy,ale to už je hodně dávno, dneska bych se jich nedotknul ani zahnojenýma vidlema, aby se mi nezašpinily. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Číst Blicí listy, to je lepší, než strkat si prst do krku, dědo ;-)
   Helanov

   Smazat
  2. MAM RAD JUZRAEL,PROTOZE JSOU SLOVANE

   Smazat
  3. 18:09 Máš pravdu. Niekoľko rokov som rada čítala Aeronet, kým sa z toho nestal plátok s jediným programom "všetci, čo nám nevyhovujú, sú židia" so skupinou "diskutérov" s jediným programom - smrť všetkým židom. VK mal dobré články s množstvom odkazov, ale jeho analýzam už veľmi neverím. Pred pár dňami mal článok o "chazarskom" pozadí Putina, v ktorom, okrem iného, tvrdil, že Putin "...a to i vzhledem k dramatickým změnám v Kremlu, kde padla vláda a chystají se ústavní změny, které mají v Rusku změnit prezidentský systém moci na parlamentní." V diskusii som sa VK opýtala, kde na to prišiel, pričom som mu dala odkaz na článok na Protiproudu, kde sú priamo citácie z prejavu Putina, kde práve hovorí o zachovaní prezidentského systému a odmieta prechod na parlamentný systém.Na druhý deň som hľadala môj príspevok či som naň dostala odpoveď a hľa, môj príspevok zmizol, o pár dní som prešla diskusiu ešte raz a príspevok /a ani odpoveď/ nikde. Takže som si spravila názor na VK a jeho ješitnosť,a zároveň jeho názory už vôbec neberiem v potaz.

   Smazat
  4. 18:09 No tak tím aronetem se moc dědku nechlub, čirá lež a hoaxy v každém jejich článku, potom se nedivím, že jseš totální magor, ještě přidej sputnik, ac24 a jest dokonáno. Netušil jsem kolik je u nás blbu!

   8:49 A vy si paninko myslíte, že je nějaký rozdíl mezi aronet a protiproud ?? Vše prolhané, nečitelné,tendenční, to se týká dalších 40 podobných žvaníren co jsou po internetu. Jen konspirace, utoky proti Západu, USA,NATO, EU A chvála ruska!

   Smazat
  5. Ad 10:24 - bylo vám několikrát doporučeno, abyste místo láteření a pomluv uvedl alespoň několik příkladů těch hoaxů a lží z uvedených webů, o který ch tu stále píšete. Nestalo se tak.

   Vy asi jen opakujete, co vám lektor - politruk nalejval do prázdných hlav na posledním školení.

   Člověče, vzpamatujte se!

   Smazat
 8. Jeste tak kdyby nemasakrovali Palestince.To by bylo hodne ucty Takhle to dost smrdi

  OdpovědětSmazat
 9. Právě probíhá na Novinkách diskuze k článku: Zeman chce po Peroutkově vnučce více peněz...aby ji dal za vyučenou. Nemohu s k diskuzi vyjádřit pro naplněnost.Dovoluji si tudíž napsat na NR.Na jnternetu kolují dvě fotografie novin Přítomnost - zvláštní vydání z 28.října 1938. Na první straně je hned druhý článek s názvem Hitler gentleman . JE neuvěřitelné jak si média, zkorumpovaná justice a neinformovaní lidé dovolují urážet hlavu státu.
  https://www.youtube.com/watch?v=vs_Zb7jo9p8
  Pro úplnost a vyváženost je třeba dodat, že se našly jiné, Hitlera obdivujících články od jejího dědečka. Citace z jednoho z nich..... „Němci nemají nikoho, koho by ve své Walhalle, ve své galerii národních hrdinů postavili výše.“ - Toto byste si mohli přečíst hned v úvodním odstavci Peroutkova článku v týdeník Přítomnost ze 26. 4. 1939, tedy v týdnu, kdy Hitler oslavil padesátiny. Cítíte v těchto slovech angažovanost, aktivismus a obdiv?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:15...Já v těch slovech cítím jen suché konstatováním reality.
   Prostě to tak bylo, Němci Hitlera bezmezně obdivovali, co teda měl Peroutka napsat?
   Helanov

   Smazat
  2. No - mně na tom zarazilo nejvíce, jak ta zasraná, psychicky nemocná smečka na diskuzích sprostě nadává prezidentovi, jeden ten sráč mu nadává zrůd, další a další uráží a nadávají - co je to za mizerné, odporné sráče na diskuzích Novinek.cz? Hnus hnusnej, úplně se mi zvedl kufr.Jak je možné, že redakce novinky takové diskuze nezablokuje? K článku o Kalouskovi byla diskuze zablokována, aby tomu lumpovi nikdo nezkřivil vlas na hlavě, a prezidentovi se nadávat může? Vždyť to tady začíná být zvrhlé! Co je to za staré grázly, kteří dřepí u těch počítačů, a jenom slídí k čemu můžou napsat svoje sračky? Člověk spadl do kolejiště metra a zemřel - a šup - kýbl sraček na diskuzích k tomu! Kde je nějaká úcta k mrtvým? Co je to za lidský šunt u těch počítačů? Čekají na svůj bulvár jak nadržená stepní koza na kozla, a vůbec jim nevadí, že do diskuzí redakce cpe reklamy, kolem článků kmitají reklamy ( vedle tragedie třeba reklama na umělej čůrák nebo na erekci!) Připadá si tady ještě někdo normální? Když se podíváte na televizní program, tak dnes už sedmdesát procent veškeré produkce je americká! Taková drzost! Jakým právem tady zasírají českou kulturu americkým šuntem? Tak odporná okupace tady nebyla ani za Německých fašistů! Kdo toto může podporovat? Jaký lidský plevel? A pak to z novinek přeleze na NR a tady ze sebe dělají bojovníky za lepší politiku a budoucnost? Co je to za pokrytce? Psychicky nemocná smečka lidí - jinak to nevidím, a je mi z toho fakt zle. ČR je plná problémů, a politika, soudy a media se zabývají jen sračkama, řeší sračky - nějakej Peroutka! není to už jedno? Proč se v tom pořád nípat? Proč to bulvár pořád předkládá těm magorům u PC - z naděje na velký počet diskuzí?

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. 10.12 Hmm, tak když se podívám na "pravdomluvnost" a pročeskou prácí všech popřevratových presidentů - Havla, Klause a Zemana, JE TEN ZEMAN Z NICH ZLATÝ!

   A co se premierů týče, je za totéž období BABIŠ TEN NEJPŘIJATELNĚJŠÍ... Ať nám dlouho vydrží... Amen.

   Smazat
  6. 10:12 "Vám bych doporučil nějaké psychiatrické vyšetření, jistě máte nějakou poruchu osobnosti. Něco tak negativního se nečte každý den".
   Moc dobře jste se diagnostikoval, není co dodat.

   Smazat
  7. 22.11 ja zase citim ironii ale
   mozna se pletu a Peroutka no myslel jako pochvalu

   Smazat
  8. Peroutku berou jako svatého, protože byl první ředitel "štvavé" Svobodné Evropy, tady zaměstnanec CIA. To, že tváří v tvář nacizmu a Hitlerovi zaváhal a špatně Hitlera odhadl, že mu v článcích i lezl do přízně, to nechám na čtenářích. Každopádně Peroutka 2x nepochopil dobu, dal se do cizích služeb a nechal se za to platit. Jeho vnučka byla drzá, napadla žalobou prezidenta a podle mne by si to měla odskákat, protože zjevně pravdu neměla.

   Kdo tvrdí, že se prezident vyjadřuje vulgárně, tan by si měl připomenout v jaké to bylao souvislossti a že šlo o doslovný překlad z angličtiny, což podrazilo nohy nejen těm Pussinkám , ale i všem těm protiruským hlupákům, kteří je vynášeli do nebes. Že, slečno Tvarůžková, že "naše" ČT?!

   Souhlasím s hodnocením Zemana jako prezidenta, souhlasím i s hodnocením Babiše, co tu napsal 10:36. Chodím poctivě ke všem volbám, protože si myslím, že v nich každý hlas má svou váhu a proto také jsem volil Zemana. Babiš by vládl lépe, kdyby to dělal s Okamurou. Ale to by musel Babiš překročit svůj vlastní stín, a to neudělá.

   Smazat
  9. 21:31 To teprve teď přináší komunizmus své Kainovsky zvrhlé a prznitelské plody na přírodě i na lidech - a ještě pár generací bude. Tzv. NR je jen "prděním" malomocných, neschopných, žlučovitých, klauzemanovských i putleroffských socek v pracovní době. Tihle odporní odulci nostalgicky pláčou na hrobech zpupných diktátorů, opěvují loupeživý komunizmus či jiný „většinový“ systém a zamlčují, že tehdy ještě dožívala předkomunistická výchova a morálka – komunisty nazývaná „přežitky kapitalizmu“ a že se žilo z naloupených bilionů. Dnes nemáme žádný civilizovaný kapitalizmus – ale trojbarevnou bolševickou otevřenou kleptokracii a partajokracii – bez „přežitků kapitalizmu“. Současný konzumizmus není nic jiného, než převlečený a přebujelý komunistický materializmus. Levicoví odboroví bossové a lemplové jen žvaní – ale ani jediný kibuc nebo výrobní či prodejní družstvo si dosud nezaložili, aby tam předvedli, co umějí vlastní prací, bez olupování a parazitování na těch úspěšnějších. Blijí směrem na Západ, protože mu nikdy nebudou sahat ani po řiť, aby ji mohli políbit. Kydají na cikány, ale sami klesají na jejich úroveň, ba i pod ni. Nesvéprávná a nikomu neodpovědná voličská chátra si dokutálela žvanivého Milouše na hrad a šimpanzovitého Bureše do vlády, jako hovnivál svoji tlustou kuličku. Až ji budou chtít použít, bude vyschlá a prázdná, jako prognostický jurodivý „čestný předseda ČSSD“ a patron agentů - Walter Marxkopf a jeho vyčuraný agentský synáček komárek jr. a Burešův lokajský ovčuráček v ANO. Největšími Čechy jsou přivandrovalci Kim Čong Pitomio s bačou Burešem a Duo Klauzeman. Už není co znárodňovat, arizovat, ani rozkulačovat, privatizovat, vyvlastňovat, tunelovat či jinak uloupit. Budou už jenom zaslouženě „rýt držkou v zemi“, leniví, nepoučitelní a stádovití lumpenproletáři, státní zaměstnanci, parazitičtí komunističtí a postkomunističtí korytáři, estébáci, odboráři a další lemplovští kleptopracující, jakož i stejně parazitičtí, zamindrákovaní, práce neschopní eurobijci, exhibicionističtí neschopní, závistiví i zhulení pisálkové, buranští a lůze se podbízející režiséři, neschopní si ani společný kibuc či firmu založit, kde by se vlastníma rukama uživili, natož aby někoho dalšího zaměstnali. Ani Putin je živit nebude. Stejně tak nezodpovědné matky "samoživitelky", plodící stejné parazity. Bohužel na to doplatí právě ti pracovití, kteří nedobrovolně přispívají na množení této vrstvy. Řešením je pouze adopce do ještě přežívajících normálních rodin. Vyměnit uprchlíky za bolševiky (kus za kus).

   Smazat
 10. http://www.zvedavec.org/prispevky/2020/01/8172-takhle-pisi-o-nasem-prezidentovi-v-nemecku.htm

  OdpovědětSmazat
 11. Jako je až neuvěřitelné, že Kaslová s historií její rodiny má ještě tu drzost, se trefovat do presidenta za kterým stojí jeho voliči z celé republiky, jeho historie a záslužná práce pro republiku. Jsem pro ať Kaslová dostane ťafku pres tu drzou a nevymáchanou d.ˇ.u a s takovým morálním profilem své rodiny neopruzuje slušné lidi. Na druhou stranu chápu, kdo asi za ní stojí a tlačí ji do těch pitomostí. Omlouvám se za tu upřímnost. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 12. Málem bych zapomněl, už je k vidění nový Pjakin. Krásně vysvětluje poslední Putinovy kroky na ruské politické scéně. V. V. Pjakin a jeho naprosto brilantní analytické rozbory, to se jinde nevidí a prostě to nemá chybu. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 13. Pro 21,13: Paní Kaslová má ještě druhého dědečka - ministra protektorátní vlády Bienerta.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Za Rakousko-Uherska policejní ředitel Bienert, za protektorátu ministr vnitra. Fujtabl.

   Smazat
 14. Přesně tak historie je jen jedna západní falšovači dějin nemůžou rozdýchat že nejsilnější kapitalistickou armádu porazila armáda dělníků a rolníků. Po bitvě u Kurska byly skopčáci v koncích a jejich porážka byla jen otázka času.

  OdpovědětSmazat
 15. Český psychiatr v Evropském parlamentu konstatoval epidemii posedlosti:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020012411303636-cesky-psychiatr-v-evropskem-parlamentu-konstatoval-epidemii-posedlosti/

  „Dlouhodobě varuji před postupem nenávistných levicových liberálů.“ Ovčáček reaguje na článek iDnes o Petrovi Hamplovi:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020012411304511-dlouhodobe-varuji-pred-postupem-nenavistnych-levicovych-liberalu-ovcacek-reaguje-na-clanek-idnes-o/

  „Alarmující. To mě děsí.“ Nečekané následky rezoluce EP. Budou v Česku zrušeny Benešovy dekrety?

  https://cz.sputniknews.com/nazory/2020012411301969-alarmujici-to-me-desi-necekane-nasledky-rezoluce-ep-budou-v-cesku-zruseny-benesovy-dekrety/

  OdpovědětSmazat
 16. Slusne se ptam ! Nejel nahodou Putin do Jeruzalema se omluvit za odstavenou vladu premiera Medvedeva ?
  V Rusku jsou protesty a demonstrace, coz je vam zakazano vedet cenzorem !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na Letné byly také protesty, některým hostínským se nelíbí, že nemohou mixovat metyl do kořalky, protože Babiš zavedl EET. Slyšel jsem z první ruky, jak prudce poklesly "platy" číšníkům po zavedení EET a proč? Přestaň se "slušně" ptát, jsi naprosto mimo!

   Smazat
  2. 23:44 Nemcov a spol.? Aká bola účasť?

   Smazat
 17. Muj nazor je ten, ze i kdyz Benesovi dekrety maji positivni hodnotu pro cesky narod , tak protoze stale roste na republiku masivni tlak z vychodu, tak se jich Cesko vzda, jen proto, aby proti tomuto tlaku meli oporu v Nemecku, nebo Polsku.
  V Nemecku, samozrejme po nastupu k moci Afd.

  Situace v Nemecku v tyto dny je velmi podobna te situaci, jako mela Weimarovska republika v jeji zacatcich.

  ------------------------------------------------------------

  Misto sprostaren PROJEVTE SE jak to vidite vy !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, opět jsi prokázal, že jsi hlupák a a tvoje hloupost tě dostala až do pozice vlastizrádce!

   Smazat
  2. 0:48 - TY VOLE, ja jsem zadal o nazor a ne o nadavku !

   Mate tam u vas vubec, nekdy nejaky nazor, na COKOLIV, nebo jsou to VZDY, jen a pouze nadavky ?
   Lest do zadku Moskve je stejna zrada, jako lest do zadku Berlinu / Bruselu. To ti jeste nedoslo, ty "vlastence" ?

   Smazat
  3. Honolulu1:00, když ti někdo vynadá do hlupáků znamená to snad že je vlastizrádce protože neleze tobě do zadku, ale podle tvých konspirací moskvě a berlinu?

   Smazat
  4. Honolulu, ty jsi objektivně hlupák. Z každého tvého "diskuzního příspěvku" ta hloupost přímo trčí. A to tvoje plkání o Benešových dekretech (mimochodem, to jsou platné zákony odsouhlasené Ústavodárným shromážděním v roce 1945, součást našeho právního řádu) je jasná vlastizrada.

   Tak se nerozčiluj a přestaň vyvádět. Nebo tě začnou znovu mazat, abys zmizel z našeho obzoru.

   Budeme-li chtít si s tebou popovídat, poslouchat tvoje nesmysly a nechat se urážet, zajdeme za tebou do pavilonu idiotů sami.

   Smazat
  5. 17:04 Mr. Honolulu je na rozdíl od tebe hovnere komoušiči rozumnej chlap, kerej lecos v životě zažil a viděl, osobně krotil kafry v jihoafrickejch diamantovejch dolech za Iána Smitha a střílel taky komoušský opičáky tvýho typu u Limpopo jako škodnou! Snad už brzy to bude povolený i v čecháčkově ...

   Smazat
 18. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 19. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 20. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 21. Pane Anonymní25. ledna 2020 1:04. Myslím, že nesaháte Rusům ani po kotníky. Chlastáte naprosto stejně leč vše co máte jste ukradli. Ukradli jste zlato z celého světa, když důvěřivé státy si jej uložili ve vašich bankách a Johnson jej zakázal vracet majitelům, čímž jste se stali sprostými zloději, žijícími na úkor celého lidstva. Ve vaší zemi na rozdíl od Rusů roste negramotnost a vaše mnohé filmové hvězdy neuměli číst a psát. Vaše zdravotnictví opovrhuje lidmi. Máte za sebou více mrtvých jak za druhé světové války
  a neštítíte se zabíjet vlastní lidi, abyste mohli rozpoutat další válku viz jedenácté září. Útoku teroristů už může věřit jen blbec. Konec konců už je oficiálně přiznáno, že WTC 7 byla obyčejná demolice, což bylo již zveřejněno ale otisklo to jen pár médií, aby se to zametlo pod koberec. Jste už největší veš v kožichu světa a největší váleční zločinci, kteří se neštítili svržením atomovek na civilní cíle pozabíjet statisíce prostých obyvatel, protože vaše armáda mimo války severu proti jihu nikdy nic sama nevyhrála a všude jim nakopali zadek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsem rovněž Rus a my Rusové a mohu potvrdit, že za nic nemůžeme - dokonce ani za vznik vlastního státu! O ten se nám postarali germánští uškujnici - varjažští piráti. Vše co jsme kdy měli byly pouze západní licence. Nebyli jsme schopni sami postavit NIC! Všecko nám to dycinky spadlo na makovici! Ivan III. to dlouho zkoušel s obloukovou klenbou, nakonec usoudil že je to marný a pozval Italy! Péťa Velkej už byl zkušenej a domácí "stavitele" ani nezval, leda coby nosiče klád. Mužici kteří si schovanými plnovousy zacpávali díry v kapse, byli v těch svých láptích jinak nepoužitelní. Bez německých inženýrů a vojevůdců by německá princezna Káťa Rusy nazvaná Veliká nikdy Turka neporazila, dokonce ani toho mamlase Jemelku Pugačovic:) I před Napoleonem nám Rusům krom Bláta a Mrazu zachárnil zadek Skot Barclay de Tolly, který Kutuzova přesvědčil vydat Moskvu. Bez Welšana Hughese bychom nikdy nedokázali vyrobit ani metr kolejí, natož pak celou Transsibířskou magistrálu. I Dněproges nám postavili Američané a všechny automobily byly vyráběny v jejich licenci. Bez jejich kaučuku by bosí Rudoarmějci zmrzli na Kavkaze! A Němci zmocnivší se ropných polí v Baku by pak s nimi už snadno zacvičili ... Spojení germánského ducha a turkické houževnatosti dalo vzniknout Ruskému eurazijskému impériu! To však bylo sraženo Židem s nemalou zásluhou té naší proslulé mužické lenosti, otupělosti a lhostejnosti! Tak se zrodil bolševický SSSR - stát neschopný samostatné existence! Nebýt Asiata s mongolskou krví Stalina, který se opřel opět o pomoc Germána (Německo - Rapallo, USA - fordizace SSSR) byl by zahynul a stal se "pouští osídlenou bílými negry", jak o tom hovořil Žid Bronštejn. Fatalistická "slovanská duše" je reakcí našeho lidu na otroctví, které nám pomohla vydržet, aniž bychom riskovali své životy při vzpouře. Tato idea byla povzbuzována, ochraňována a zneužívaná mongolsko-byzantsko-židovsko-komunistickými vládci euroasijské říše. "Slovanská duše" je ve skutečnosti "otrocká duše." (V angličtině: slavic soul - slavish soul.) Je to sen árijského muže uvrženého do otroctví, ochromující práce a života v ponižujících podmínkách, jehož předkové byli vyhlazeni etnicky cizími elitami, a který nemá vůli čelit realitě a postavit se na odpor těmto svým pánům - https://www.youtube.com/watch?v=ZeD4pYhKX1g

   Smazat
 22. Koller: Defender Europe 20 cvičí válku s Ruskem:

  https://cz.sputniknews.com/nazory/2020012411305184-koller-defender-europe-20-cvici-valku-s-ruskem/

  OdpovědětSmazat
 23. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 24. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 25. V.V.Pjakin: Na toto se Putin připravoval 20 let

  Více zde: http://leva-net.webnode.cz/news/v-v-pjakin-na-toto-se-putin-pripravoval-20-let/

  OdpovědětSmazat
 26. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 27. Nas osvobodil generál Paton na tancích m48 Paton a to nas učili ve skole.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Patton nebyl žádnej "osvoboditel", ale neevropský dobyvatel (však ne nadarmo sám sebe považoval za vtělení Hannibala)! Však až do 5. května 45 tu byl klid, než antievropské živly řízené zpoza kanálu vyprovokovali to tzv. Pražské povstání, ono absurdní divadlo, které si vyžádalo několik tisíc zmařených lidských životů. Zbabělá pražská chátra, která celou dobu využívala veškeré výhody Protektorátu a ještě navíc všemožně šmelila a okrádala vlastní spoluobčany, v sobě najednou objevila „statečnost“ a začala přepadat německé vojáky v ulicích, rabovat byty německých civilistů, rozbíjet výlohy, pálit knihy a vlajky, zamazávat německé nápisy, stavět nesmyslné takzvané barikády a páchat nejhorší zvěrstva na ženách, dětech i starcích ... tito „hrdinové“ dokonce pronikli i do rozhlasu, povraždili tam stráže, a když byly povolány posily, začal český hlasatel zoufale vykřikovat do mikrofonu, aby každý přišel na pomoc, neboť „esesáci vraždí české lidi“. Ano, byli to právě oni, kdo vyzýval slušné české lidi, aby napadali německé vojáky a civilisty! Přitom bylo více než jasné, že německá armáda si chce již zajistit pouze volný průchod na Západ, aby nepadla do rukou mongolských hord z Východu!

   Smazat
 28. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:18 - vůbec netušíte, jak hluboce jste oblbovaní, skoro nic, co Vám hlásají média není pravda a je vždycky trochu jinak. "JSME SVETEM MILOVANI.." proto:Stručné dějiny intervencí USA od r. 1945

   China 1945-46 1945 – 53 Truman
   Korea 1950-53
   China 1950-53 1953 – 6 1 Eisenhower
   Guatemala 195 4
   Indonesia 1958
   Kuba 1959-6 0
   Guatemala 1960 1961 – 63 Kennedy
   Belgian Kongo 1964 1963 – 69 Johnson
   Guatemala 1964
   Dominican Republic 1965-66
   Peru 1965
   Laos 1964-73
   Vietnam 1961-73
   Kambodža 1969-70 1969 – 74 Nixon
   Guatemala 1967-69
   1974 – 77 Ford
   1977 – 81 Carter
   Libanon 1982-84 1981 – 89 Reagan
   Grenada 1983-84
   Libya 1986
   Panama 1989-90 1989 – 93 G. Bush st.
   Iraq 1991
   Kuwait 1991
   Somalia 1992-94 1993 - 2001 Clinton
   Bosnia 1995 2001 – 09 Bush ml.
   Iran 1998
   Sudan 1998
   Afghanistan 1998
   Yugoslavia &nd ash; S erbia 1999
   Afghan istan 2001 2009 - Obama
   Libya 2011
   Sýrie 2012
   Jste vážně barvoslepý!

   Smazat
 29. Buďte rádi honolulu že se vám na visněnou Floridu valí Mexikáni a ne halal obohacovači s islámskich státú Švédskych a Nemeckích.

  OdpovědětSmazat
 30. 10:44,nie sú to Nemecké Spolkové Emiráti?Počúvam InfoVojnu dosť často.S pozdravom Peter s Oravy.

  OdpovědětSmazat
 31. Ještě k tomu Pjakinovi, tak nějak porůznu vidím spekulace o Putinovi, co vlastně udělal, řekl a jak to myslel, že potom vláda rezignovala. Ve svém posledním videu Otázka-odpověď, V.V.Pjakin naprosto jasně a srozumitelně vysvětluje o co kráčí. Mnoho nedovtipů by si ušetřilo ještě více než mnoho času, kdyby umělo hledat internetu. Ti hlupáci, kteří někoho kritizují, že někdo navštíví Aeronet, AC 24, však ty tak zvané "dezinformační weby", jsou k politování a ve své nadutosti si nevidí ani na špičku svého nosu. Líbí se mi že setu začínají objevovat anekdoty, jednu přidám. Paní Sováková nelibě nesla když se herec občas otočil po pěkné dívce. Jeho odpověď byla, "ale Andulko, to že mám dietu neznamená, že se nemohu podívat na jídelní lístek". Neztrácejme čas, kdoví kolik jej ještě máme. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 32. Otázka - Odpověď V.V. Pjakina ze dne 20.01.2020_Titulky_CZ

  https://www.youtube.com/watch?v=KuiZsB3p418&t=152s

  OdpovědětSmazat
 33. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12.50 Ten váš TRUMP není nic jiného, než JAVANKA globalizátorů. Hrdinný Kašpárek pro Gójim... ovšem skutečná moc je v hlubinách globalizace. Tam je scénárista, autor i režisér.

   Smazat
 34. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 35. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 36. https://pravdive.eu/news/174581/skrtnete-maga-napiste-miga-make-israel-great-again-izraelska-televize-praskla-podminky-americkeho-miroveho-planu-pro-palestince-ktery-se-rovna-institucionalni-genocide-a-budovani-velkeho-izraele-s-pozehnanim-usa-kompletni-anexe-zapadniho-brehu-cely

  OdpovědětSmazat
 37. Největší tíhu druhé světové války nesl sovětský svaz.
  Při osvobození Československa padlo 140 000 vojáků rudé armády. Nikdy nezapomeneme.Спасибо за победу.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Спасибо деду за победу! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/g1xrrtgo-2.jpg

   Smazat
 38. Sionismus a nacismus je totéž.

  OdpovědětSmazat
 39. Dvořáku, ty parchante, zase polovina příspěvku smazána, necháno poze ty proruské prokomoušcké žvásty, ty svině rudá už se na mazání vyser!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.