Reklama

pátek 10. ledna 2020

Karasjov: USA sestřelily Boeing v Íránu, aby zabránily stažení vojsk NATO z Iráku. Prohlášení USA před vyhodnocením záznamů palubních zapisovačů Boeingu je politická spekulace


Petr Norilov
10. 1. 2020 rueconomics (kráceno)
Američané sestřelili civilní letadlo, aby zastavili chvatný proces stahování vojsk zemí Severoatlantické aliance z Iráku cestou zastrašování a vydírání, je přesvědčen expert. Karasjov prohlásil, že nepochyboval o tom, že po teroristickém aktu USA začnou rozšiřovat verzi ve snaze obvinit Írán z havárie letadla. Ukrajinští experti po tragédii odmítli verzi s teroristickým útokem a oznámili technickou závadu na palubě. Ale ve výsledku se Kyjev přece jen vrátil k verzi s teroristickým útokem. Politolog to vysvětluje korekturou, která došla ze strany Washingtonu.


Prezident USA Donald Trump nezná Íránce a usuzuje podle sebe, vždyť Írán by nikdy nesestřelil letadlo se svými občany na svém území, to je příznačné právě pro Američany, ale ne pro starobylý a moudrý íránský národ, řekl politolog agentuře FAN.

Karasjov předpověděl, že verze s raketovým komplexem TOR bude změněna, jelikož tento komplex je vybavený systémem rozpoznání "svůj- cizí", a proto to bude verze buď o Iráčanovi, který sestřelil letadlo protiraketovým systémem, nebo o neidentifikovaném dronu, a "viníky" se pokusí podle jeho názoru najít v Moskvě, nebo na Donbasu. Ukrajina se tak znovu stala nástrojem v rukou USA, konstatoval politolog.

Prohlášení USA před vyhodnocením záznamů palubních zapisovačů Boeingu je politická spekulace 

Alexej Špak rueconomics (kráceno)
Washington obviňuje Teherán z havárie ukrajinského Boeingu v rámci informační války, kterou Spojené státy proti Íránu vedou. Tento názor vyjádřil vojenský dopisovatel listu Komsomolskaja pravda Viktor Baraněc.

Expert vysvětlil, že USA šířené "vhozy" o tom, že ukrajinské letadlo bylo sestřeleno systémy PVO Íránu, nemají nic společného se skutečností, protože prostředky protivzdušné obrany nemohly zaútočit na letadlo pro osobní dopravu ani náhodou.

"Letadlo je příliš velký cíl, který velmi přesně vidí na radaru dokonce operátoři, kteří mají pouze několik měsíců zaškolení. Ale v tomto případě jde o zkušené odborníky, mistry svého řemesla, kteří pilovali své mistrovství roky. A poplést si tento cíl s jiným není ani teoreticky možné, vždyť letadlo se jednoduše ani nestihlo vzdálit daleko od letiště", zdůraznil Baraněc v rozhovoru s listem PolitRossija.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

237 komentářů :

 1. To musí napadnou hned každého, který ví o ukrajinském Boeingu MH17, dvojčatech ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak ministr Zaorálek zase po čase začal mluvit pravdu a stojí za to si ho poslechnout. Kdysi byl skvělý,pak v souvislosti s Majdanem a jinými záležitostmi byl silně proamerický a teď je to opět starý dobrý LUBA.

   https://www.reflex.cz/clanek/prostor-x/99246/usa-neustale-lzou-hrozi-valka-a-utoky-i-v-evrope-v-afghanistanu-a-iraku-jsme-za-okupanty-tvrdi-ministr-zaoralek.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

   Smazat
  2. Po této události je zřejmé, že pouze Bílý dům a jeho poskok v Kanadě ví napřed co se děje u všech leteckých havárií ! Nyní se už nemusí konat žádné zdlouhavé vyšetřování na místě nehody, protože se "pravdu" všichni doví z Bílého domu a jemu podřízených presstitutů a to dokonce dříve než se "nehoda" stane!!

   Smazat
  3. Asi to bude Putin a ještě je možnost "že by Dan Ťok"?
   Nikdo neví.
   Myslím si, že ten smrad se táhne z USA.

   Smazat
  4. Prestance si vymyslet, a podivejte se na video slecny Ericy Kasraie. Jmenuje se Truth from an Iranian. Vi, o cem mluvi. A je i pohledna, udela vam radost.

   Smazat
  5. Když nedávno sestřelil americký lodní kapitán Iránské letadlo plné lidí, řekl že se spletl, že myslel že je to stíhačka. Dostal medaili a tím to bylo vyřešeno. Když nedávno sestřelili Ukrajinci Rusku dopravní letadlo nad Černým mořem, ukrajinští vyšetřovatelé, kteří byli přizváni ukradli část důkazů.A tady bych se vsadil, že část občanů ani neví, že se to stalo. Ale to už je díky takovým, jako ČT 24. A to že Ukrajinští vyšetřovatelé už měli jasno před tím než překročili hranice Iránu, to už je jen příběh poskoků, lokajů a kolaborantů.

   Smazat
  6. 1) Iran odmita vydat cerne skrinky.
   2) Iran vyhlasil, ze cerne skrinky jsou, no, trochu poskozene.
   3) Iran pozve zharanicni odborniky prozkoumat zalezitost.
   4) Iran zbuldozeruje a vycisti misto padu driv, nez se odbornici dostavi.
   5) Vsechno je vina Americanu.

   Smazat
  7. Ad anonym 17:38 - kdo může něco věřit Američanům, když lžou, jak když tiskne - Viz, víc jak 30 válečných intervencí od 1945, ovšem za demokrácii a svobodu!

   Smazat
  8. 18:14 Tady jde o to, zda se da verit Irancum. A Americane nelzou, jak kdyz tiskne. Mainstream lze. To neni vina obycjeneho manika na ulici. Clovek ktery se chce pravdy dopidit, musi se trochu zapotit. Ale to myslim tak vzdycky bylo.

   Smazat
  9. Je to divný. Ten scénář připomíná Ukrajinu. Dopravní letadlo mohl sundat někdo s ruční protiletadlovou zbraní, vysazený na území Iránu.

   Smazat
  10. https://youtu.be/e7Lhu0DtFt8
   Zajímavé video ukazuje požár motoru Boeing 737-800 společnosti Air Rwanda, ke kterému došlo 9.1.2020, tedy v podstatě ve stejný den jako k neštěstí ukrajinského letadla stejného typu v Iránu, při startu z letiště Ben Gurion v izraelském Tel Avivu.

   Smazat
  11. 21:34

   nemohl a už to zde bylo mnohokrát vysvětleno. MANPAD má termovizní navádění a jedná se malou raketu. Jenže motory byly vcelku. Posádka nevydala žádný signál o ohrožení a letadlo vybočilo z přímé dráhy. Časově se to kryje s filmovými záznamy. Našly se trosky z obou motorů Tor, termovizní satelity zaznamenaly dva výstřely. Budeme ještě spekulovat o MANPAD?

   Smazat
 2. ONavzdoty zcela jasným důkazům, opět záplava již klasických ruských lží šířená pomocí jejich snaživých užitečných idiotů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ještě napiš kde jsi přišel ktěm ZCELA JASNÝM DŮKAZŮM. Předpokládám že na ČT.

   Smazat
  2. Ubohost a stupidita americké propagandy je po mnoha zkušenostech natolik zcela jasná, že jen naprostý blb jí může naletět.

   Smazat
  3. Na Novinkách jsi se dočetl, že američané tvrdí, že si Irán spletl civilní letadlo s vojenským a proto jej sestřelil. To je ale blbost, viď!
   Oni iránci jsou asi tak pitomí jako ty, že zapoměli jakéže to letadlo před minutou odstartovalo...

   Smazat
  4. Bylo by dobré, kdyby jedna i druhá strana nedělala z toho incidentu žádné závěry.
   Nejste tu od toho, abyste si trapně dokazovali, jak jste jedineční a chytří.
   Zatím je tu více domněnek a spekulací než důkazů.
   J.C.

   Smazat
  5. America not first.

   SS lžou víc než ČT24, na každého dojde.
   Hodina pravdy se přiblížila.

   Smazat
  6. Jo, jedno je ale jisté. Tohle všechno co se tam teď děje, tuhle destabilizaci a napětí tam vnáší pouze jedna jediná země vedená mafiánskými gaunery, teroristy a zločinci: USA.

   Smazat
  7. Jsem jenom zvědavý, jak "rychlí" budou ti "odborníci" - vyšetřovatelé z Ukrofašistické země, když vyšetřování sestřeleného letadla nad vlastní zemi už vyšetřují 6 let.

   Smazat
  8. Anonyme 10.59 - a klasické americké lži, které táhnou celý svět do války - tedy i tebe - jsou ti fuk? Jsi typ mentálně a morálně zdevastovaného pitomce, kterému kdyby americká hovada vrážela kůl do zadku, přesto je bude velebit a zlo svádět na Rusy, že ti je k tomu navedli. Jsi blbej jak daleko vidíš, a ještě za roh - anebo jenom provokuješ, schválně. Zabavuješ se tím?

   Smazat
  9. Prosím abyste nenadávali tomu duševně zpozdilému kreténovi 10:59. Oni mu na ambasádě sice už několikrát naznačili, aby trochu přibrzdil, ale jeho naturel mu velí stéle a za jakýchkoli okolností bojovat za čest USA, až do úplného zesměšnění.

   Smazat
  10. 12:27

   Jenže 10:59 má pravdu. Mě taky znechutil tento článek, který je psán nekompetentně a totálně emočně.
   Ale v jednom má pravdu. Írán v tom je fakt asi nevinně, zato autor článku by se měl obrátit na svého provozovatele těchto systémů. Já jsem přesvědčen, že to je dílo Ruska a hodně hloupé. Tak hloupé výmluvy jako v tomto článku jsem ještě nečetl.
   Žádné argumenty jen ad hoc obvinění Američanů. Sic! Američan v Íránu manipulující se systémem PVO, to je fakt ubohá výmluva.

   Smazat
  11. 13:01
   A argumenty na tvé přesvědčení..., ty máš kde?
   No, hlavně že jsi přesvědčený.

   Smazat
  12. Asi v pr..i. Hlavu totiž má na čepici a aby mu nenapršelo do krku.

   Smazat
  13. Mám tutéž otázku vy chytrej a zaručeně morálně správnej člověče 13.01. Tak vy jste p ř e s v ě d č e n, že za pádem civilního letadla nad Iránským územím stojí Rusové? Uvědomujete si vůbec, co vypouštíte ze své takzvané hlavy a smolíte na diskuze? Za vším je bezpochyby jen technická závada, a ten hnusný
   mediální svinčík, který se kolem toho rozpoutává, je vějička na lidské pitomce, co hltají noviny a internetové a další "zpravodajství" Například společnost Seznam.cz - ovládající servery Novinky.cz Super cz.Stream cz. teď už i Zprávy cz.a začaly si v TV vysíláním všech tech sraček, jsou placeny a vydržovány z USA! Je to sprostá pátá kolona, skrytě (zatím) urážející všechno české a vlastenecké! Sprostý publicistický bulvár, ubohý a laciný. Novinářská etika tam neexistuje, podle našeho elektronického zákona nepodnikají, nikdo na ně nemá, vydržují si diskuzní štváče, kteří diskuze bourají a napadají pod smyšlenými jmény, která mění - přesto to čtenáři ještě neprohlédli?!!!! Pořád téhle stoce věří? Borgis a.s. - lumpové a šmejdi. TV Nova je vůbec americká šejdírna, naše kultura a TV vysílání je doslova zahlceno americkým krvavým šmejdem - to vám uniká? A platí to pračky na špinavé peníze - reklamní agentury - které maří veškeré vysílání řvaním svých sraček - to jsou ti sponzoři. Peníze berou odkud? Z USA! A od našich hajzlpodniklatelů, kteří si zakládáním agentur krátí odvádění daní z příjmů, a zaměstnávají jen své rodinné příslušníky a kámoše - vy opravdu nevidíte to svinstvo, kterým jsme zaplaveni? Toto zde za celých 40 let nebylo, aby se SSSR zmocnil naší TV, našich medií, a lil nám do hlavy všechny svoje sračky! To se děje až teď, kdy celý svět prostřednictvím medií, a zaplacených kurev a vlastizrádců ničí západ. A kurvy? Ty se vždycky dají najmout na špinavou práci. Jste tak hloupý, že toto všechno nevíte? Proč vůbec mediím ještě věříte? Jak jste mohl napsat něco tak nehorázného? Napište, z čeho konkretně pramení vaše přesvědčení že za pádem letounu stojí Rusko, nebo přestaňte provokovat a blafat.

   Smazat
  14. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  15. Ad 14:26 : Máte pro své tvrzení o vraždě nějaký konkrétní důkaz?? Sem s ním! Jinak je to vaše sdělení jen ubohý výkřik hlupáka...

   Smazat
  16. 14.26 - jsi neskutečně ubohý duševní mrzák, nejspíš píšeš podle zadání - urážet Rusko vždy a všude, kde je to možné, vyzdvihovat hrdinné USA. Tak to děláš. Viz ty blbé sračky o "nevinných dětičkách" - myslíš, že tím dojmeš ty blbečku? Nechtěl by ses zmínit taky o tom, kolik nevinných stařenek a dětiček povraždily ty americký svině ve Vietnamu, vesnice My-Lai i jinde? Nebo to nebyly americký zchlastaný a zdrogovaný svině? Neviděl jsi fotografii jak americký svině ve vojenským chčijou na zabité zajatce? Opravdu ne? A co tomu říkáš ty zmrde? Takhle kdyby pochcali tebe - to by bylo vzrůšo? Moč od amerických hrdinů! Podle tebe je to určitě v pořádku ty sprostej vymaštěnej duševní mrzáku.

   Smazat
  17. Komu to píšeš anonyme12:26 ten svůj emočně laděnej výšplech s kupou mrtvých nevinných nemluvňat sestřelených prý proruskýma separatistama raketou Buk na nějakém Íránském území? Adresát neznámej tak jdu kolem, koukám že si něco breptáš a jestli nepotřebuješ pomoct.

   Smazat
  18. Oprava: adresováno14:26

   Smazat
  19. Bože, jaké má ta USA štěstí.Na Ukrajině se jim to sr.lo v Debalcevu a ejhle spadl malajský Boing "prý" sundaný opolčenci(asi šizgumou).Teď se Trump střelí do palice vraždou Sulejmana a zase spadne Boing teď Ukrajinský a opět "terno" pro USA sundal ho prý omylem Irán. Komu to ještě nedochází o co jde, ať žádá zpět školné, neb jeho intelekt je hluboce pod 75 a nebo ať žádá větší gáži za anální horolezectví!!!

   Smazat
  20. 15:47

   Sundalo ho Rusko. Obě letadla. Írán se nehlásí k tomu sestřelu vedle Teheránu.

   Smazat
  21. 14:42

   Já jsem vám odpověděl, ale několikrát mě smazali.. Dodal jsem i linky z íránského tisku, i ruského tisku, kde se vše popisuje. I v Rusku píšou, že to byl sestřel s Tor pomocí dálkového ovládání. Bohužel, jaksi se můj příspěvek nelíbil.

   Smazat
  22. 14:47 Rusko bylo odjakživa chudá, velká, zaostalá země. A nijak mu to nebránilo napadat, okupovat a zotročovat cizí státy a národy. Naopak, jeho vůdci potřebovali najít cizí nepřátele, obvinit je z ruské bídy, neúspěchů, nesvobody a válčit s nimi, aby odvedli nespokojenost lidu sami od sebe, od svých institucí, Kremlu a jejich vlastní neschopnosti, zkorumpovanosti, nespravedlnosti a parazitismu. Je potřeba snížit počet obyvatel planety. Pokud se vytvoří viry, specifické jen pro konkrétní genetickou oblast jakou je Rusko a tuto oblast zcela vylidní, je to naprosto legitimní. Například různé typy rakovin propukající už v dětském věku a neplodnost mužů jsou vysloveně žádoucí. Taktéž těžké respirační choroby, anthrax a další, včetně pravých neštovic. Léčbou těchto chorob se rozmnožují zdegenerované národy, jakými jsou východoevropané. Není to urážka, ale vědecky dokázaný fakt. Genetická struktura východní Evropy je těžce narušena, o čemž svědčí i úroveň států, kde žijí. Je tedy potřeba zabezpečit snížení počtu obyvatel a jejich náhradu za kvalitnější genofond odjinud.

   Smazat
 3. Nemá cenu z vzrušovat,nic jiného než obvinění Íránu se nedalo čekat.
  Určitě se to vyjasní,v tomhle případě je naštěstí hodně indicií.
  Helanov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když to říká naše babi, určitě na tom něco bude. jenomže ta nesedí u PC a nikam svoje moudrosti a postřehy nepíše. Teď právě myje nádobí, a potom bude žehlit. "Helanov" - je šťastná to žena.

   Smazat
  2. Samozřejmě ty blbe 13.02 - a jakmile jsi to sem napsal, blažeností ses uprdl? Na směr blb jako jsi ty, a praštěnej provokatér, nemusí nikdo ukazovat, už jsi se zde zaevidoval s tím, že na diskuze NR polezeš každý den urážet a napadat Rusko - kolik ti platí za tyhle prasárny? A kdo?

   Smazat
  3. Ubožák 14:17 nemá argumenty, tak vulgárně nadává.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. Kdepak13:02, směr Praha! A hezky: "přes spáleniště, přes krvavé řeky, pluk NATO jde neochvějně dál...".

   Smazat
  6. Chtěl jsem vědět, jaké argumenty nabízí 14.21 - a byl jsem odstraněn - nechápu. No ale - já vlastně nechápu už vůbec nic. Síla publicistického bulváru a jeho dopady na psychicky poznamenané čtenáře vyššího věku je obrovská. Dnes a denně jsou o tom na diskuzích důkazy.

   Smazat
  7. 21:03 Cenzor Wenzel Hoffstein-Dworzak je známým čichačem prdů téhle židočekistické poloopice! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   a omámen jimi poté usiluje mermomocí zabránit tomu, aby i u nás proběhla důsledná dekomunizace jako v Chorvatsku, na Ukrajině a v Pobaltí! Trápí ho bejt součástí civilizovanýho světa, a touží i s námi zapadnout mezi tuhle smradlavou hordu ožralých, za bílýho dne v pochcaných teplákách křepčících podlidí! - https://www.youtube.com/watch?v=LhXXiVgILKQ

   Ale potáhne vodsud jen s hrstkou svých odulých kumpánů a to tak rychle, že se nestačí ani posrat strachem, až mu dám čuchnout k této mé sukovici! - https://vimeo.com/82853398

   Smazat
 4. Nedávno jsem tady psal, že do případu spadnutého letadla se musí nějak zamontovat Rusko resp. Putin. A je to tady! Mezi verzemi teď už sestřeleného letadla je ta, že bylo sestřeleno ruskou raketou Kdyby Rusové rakety Iránu neprodali, tak 170 lidí mohlo žít.(Kdyby neměla ukrajinská armáda ruské Buky, možná by mohli žít cestující malajského letadla). Vsadím se, že teď zejména u našich novinářů se bude mluvit jen o možnosti sestřelení RUSKOU raketou(Kdo ji vypálil už nebude tak podstatné).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdo by ji asi tak vypálil u Teheránu, vole!

   Smazat
  2. Já tvrdím, že ji někdo vůbec vypálil? Obviňuji Irán? To já přeci netvrdím to hlásili ráno na Nově.A proč to vole? Nejdřív čti pozorně a pak nadávej. Pitomče...

   Smazat
  3. 12:06 vaše slušnost je zarážející. VY asi nevíte, co to je kontext napsaného, že?! Když píšete zmatečně, tak se nedivte, že se občas někdo ozve.

   Smazat
  4. 11:17

   v armádních magazínech se probírají právě ty možnosti o remote controll. Tohle je nejpravděpodobnější. To, že UIA lehnul pod raketou, je už více než jasné, už se ví, i jako to mohla být, ví se i odkud, jen střelec je dosud neznámý. Ačkoliv je vše jasné, přesto se Írán vůči označení za pachatele ohrazuje. Už vykopli Rusy, kteří se chtěli vecpat do vyšetřování. Pozvali specialisty z JIT, pozvali Američany. Už jenom tím je naznačeno, jak Íránci Rusům prostě nevěří.
   Já jsem jednoznačně přesvědčen o masové vraždě způsobem remote controll.

   Smazat
  5. No a my tady z toho, co píšeš za sračky, a co tě nutí neustále sem lézt a psát ty blbosti, jsme přesvědčeni, že jsi duševní mrzák, kterého provokování ostatních rajcuje. Komu věří Iránci, je nám fuk, být v jejich pozici nyní, asi sotva lze komukoliv věřit, ale my věříme Rusům - tyhle sračky jsou mediální blaf. Cílený. Kdyby letadlo spadlo nad USA - jak by ty svině do toho zamontovaly Irán? Nebo to můžeme očekávat? Zas nějakou tu blbou a stupidní záminku s hromadou mrtvol, aby mohli Irán napadnout? Copak to bude? Nechají vybuchnout další baráky, které Hollywood naláduje komparsem složeným z bezdomovců? Mají jich tam statisíce, alespoň by jich pár ubylo.

   Smazat
  6. No anonyme13:09, když vyšetřování má být o víře namísto faktů: "..., pozvali Američany. Už jenom tím je naznačeno, jak Íránci Rusům prostě nevěří...", tak o něčem svědčí. Zaměňovat právo za náboženství jen tak na základě sympatií, to se pak s někým diskutuje.

   Smazat
  7. Ale to hovádko 13:09 si jen vymýšlí, fabuluje. Nic z toho není pravda. Je to takový dost neúspěšný způsob trollingu, spíš taková prvoplánová provokace pro hlupáky.

   Smazat
  8. Ať už to bude, jak to bude, fakt je ten, že jen sebevrah by si dnes sednul do kostitřasu, který se nazývá Boeing. A ti, kteří nesouhlasíte, tak si řádně přečtěte informaci o falšování faktů v této firmě.

   Smazat
  9. Ty rusofilni slinty, kdy naprosto odmítáte přijmout prostá fakta, to musí být diagnóza. Ne Američané, ale Írán odmítl spolupráci s Ruskem. Írán pod pohrůžkou přinutil ruské vojáky zalézt do ubikací. Už s těmi lžmi dejte konečně pokoj!

   Smazat
 5. Ubožákovi 10.59 neodpovídejte, nereagujte na něj. Vždyť on jenom mlátí prázdnou slámu. To je tak všechno co svede.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Být idiotem je dnes normální?

   Smazat
  3. 11:27
   Jo, já "natočím" tvou starou, jak šuká s Tumpem, hodím to na na youtube a ty ho pak asi půjdeš zabít, co? No nedivil bych se. Hloupý jsi na to dost.
   Nebo jsi to snad natáčel ty?

   Smazat
  4. Jen fanatik, hlupák a idiot křičí, pozor fanatici, hlupáci a idioti. Na a ta vaše poslední věta, ta na vás taky pasuje náramně. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  5. 11.27 - ty samou nenávistí a vztekem u PC prdíš. Kdo je u tebe sláma? Komu tady nadáváš užitečných ruských idiotů? Jsi sprosté prase - nic jinýho. Slušné diskuze nejsi vůbec schopný, protože praskáš vzteky, že se lidi nezalykají láskou k USA a neslintají blažeností nad těmi sprostými vrahy jako ty. myslíš si, když budeš sprostě nadávat, lidi okolo donutíš, aby taky nad Amerikou blažene slintali? Tomu určitě sám nevěříš. Tak proč to děláš? Nelez na diskuze a
   bude vymalováno.

   Smazat
  6. Prosím p.t. čtenářstvo, aby nadávkami neklesalo na úroveň toho primitiva 10:59 resp. 11:27

   Smazat
  7. Pan Dvořák má pravdu. Omlouvám se, že jsem na úroveň toho ubožáka téměř klesl.

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  9. 19:03 že by nějakej novej Radosta? Ale to jste si nějak spletl adresu, tady v záhlaví jasně píšou, že je to web pro přemýšlivé a né domýšlivé a nenávistné rusofoby z nichž odkapává žluč nenávisti vůči jiným názorům. Hochu zamysli se nad sebou a polepši se, nenávist není program, ale pohroma pro jejich šiřitele. Tady to pro tebe není zdravé klíma a ve vlastním zájmu mi věř a jdi do sebe. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  10. Pane dědeček, proč jste na jeho tapetu reagoval? Pan Vaclav jasně napsal nechte ho bejt. Je to Trollík19:03, trollí, snaží se, miluje rozeštvávání a je velký odborník na neexistující. V lékařské terminologii se jeho zduševnímu stavu říká progresivní paranoja.

   Smazat
  11. Ano - to sprosté a oplzlé hovado 19.03, které tady sprostě nadává ostatním "místní odulci", ten co tady denně blije, prdí a sere ty svoje odporné, oplzlé a sprosté urážky, který kazil diskuze každý den touhle neustále tapetovanou zmrdovinou, než byly diskuze zařazeny do jiného programu, už je tady zase. Objevil, že věc je opět navrácena do původního anonymního stavu, a opět leze diskutovat s tím svým odporným, sprostým zvratkem - stále stejný tapetovaný hnusný sajrajt, který umísťuje pod každý článek. Tohle lidské prase už je nemocné, zralé na porážku.

   Smazat
  12. Ignorujte ho
   On je proste nemocny...

   Smazat
  13. Cenzor Wenzel Hoffstein-Dworzak je známým čichačem prdů téhle židočekistické poloopice! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   a omámen jimi poté usiluje mermomocí zabránit tomu, aby i u nás proběhla důsledná dekomunizace jako v Chorvatsku, na Ukrajině a v Pobaltí! Trápí ho bejt součástí civilizovanýho světa, a touží i s námi zapadnout mezi tuhle smradlavou hordu ožralých, za bílýho dne v pochcaných teplákách křepčících podlidí! - https://www.youtube.com/watch?v=LhXXiVgILKQ

   Ale potáhne vodsud jen s hrstkou svých odulých kumpánů a to tak rychle, že se nestačí ani posrat strachem, až mu dám čuchnout k této mé sukovici! - https://vimeo.com/82853398

   Smazat
  14. 21:09 A co jiného čekal - o čem asi tak mohou místní odulci*) "diskutovat"?! Pilní v trolení, jinak ale zapšklí, na Putlerových prdech závislí, neproduktivní blbci, kteří by moc rádi škodili, avšak pouze smrdí. Ruské přísloví: Psí/čubčí (a tedy i parazitický čecháčkovský, ovaroidní, pitomiovský, fálmerovský a burešovský) hlas do nebe nevolá. Jsou ti umanutí, lúzrovití, sprejerovití, ovaroví a zaprdění diskutéři s falešnými jmény, tituly a institucemi (včetně těch burešovsko-čobolovských) opravdu tak blbí a ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných médiích chorobně závislí, potrefené husy, nebo jen placení provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB a KGB ??? Jak málo stačí ubohým, neschopným, nezaměstnatelným, samolibým a líným sockám ke štěstí: Vyblít se namísto produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou p….l. Obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí. A ještě by chtěl bez vlastní osobní odpovědnosti zasahovat anonymně referendem do osudů spoluobčanů. Geniální politický trik, prosazovaný postkomunistickou tripartitou: internetové diskuze. Nabuzené lemplovské, dluhy neplatící a neproduktivní socky vypustí nahromaděnou žluč a střevní plyny (přímá demosrácie) a neřádí pak už na náměstích:-)))

   *) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 6. Ak tu je niekto odborne zdatnejší, tak:
  1. Môže raketa "zem-zem" n á h o d o u trafiť lietadlo?
  2. Aká je pravdepodobnosť, že by sa v jednom bode a v jednej chvíli stretli tieto dva objekty? Je to vôbec možné?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemůže. Buďto se jedná o trestuhodnou nedbalost, anebo úmysl. Trestuhodná nedbalost zde není pravděpodobná, protože se jednalo o letištní PVO a ta je ve speciálním režimu.
   Samozřejmě záleží na konkrétním výrobku.

   Smazat
  2. Nešlo o žádnou "letištní PVO" ale o ruční raketu obsluhovanou jedním mužem z ramene. Raketu přiveze na místo autem, střílí, když je letadlo po startu ještě nízko, aby na něj raketka dosáhla. Typický nastrčený střelec v akci pod falešnou vlajkou!

   Smazat
  3. 15:25

   Nenechte se vysmát, vždyť se už našly trosky těch dvou raket.

   Smazat
  4. Strela zem zem samozrejme muze letadlo sundat ale je vysoce nepravdepodobne ze by na letadlo nekdo pouzil raketu zeme zeme..
   Byl by to zcela zajimavy utok..
   Vysoce nepravdepodobne
   Pokud letadlo neni jeste dostatecne vysoko ta moznost je ale proc by iran na letadlo pouzil strelu zem zem je mi zahadou..
   Neco tady nehraje..

   Smazat
  5. Odpovim si sam..
   Ja to vidim tak ze nekdo..kdokoliv ne zrovna iranec se potloukal okolo navodit situaci kdy lze ukazat...podivejte jaky jsou persane i na civilni letadla strili a je vcelku jedno jestli mel stringer nebo blby RPG ale letadlo lze sundat bez problemu strelou zeme zeme..
   Chce to pouze kvalitniho strelce..
   Samozrejme vyska letedla je dulezita ale pokud mi je znamo letadlo jeste nemelo dostatecnou vysku tak ze ano
   Strela zeme zeme je schopna letadlo sestrelit

   Smazat
  6. Ale to je pouze spekulace vic za tim netreba hledat

   Smazat
 7. Vrazi 300 lidí. CHtěli rozpoutat 3 světovou válku sestřelením Putinova letadla???
  Vrah Boeingu nad Ukrajinou je známý!
  Tak už je to konečně venku. Pamatuji si, že dokonce Rusové doložili satelitní snímky i s rozlišením čísla letounu, který letadlo sestřelil. Proto skončila činnost komise dřívější a v té nové nesměli být ruští zástupci. Pravdu ale nelze umlčet, vždy vyjde najevo.Tak už ho našli! Proč naše média mlčí? Vrah 300 lidí v malajsijském letadle je známý, "on jen vykonával rozkazy". Prezident Prorošenko ho osobně odměnil, aby mohl zdrhnout k Saudům do emirátů...JMÉNO MASOVÉHO VRAHA nevinných lidí je: DMITRIJ JAKACUD. Ukrajinský SU-25, který sestřelil "Boeing", pilotoval Dmitrij Jakacud. Generální štáb Ukrajinské armády vytrvale popíral přítomnost svého letadla na obloze nad Doněckem, když byl sestřelen malajsijský boeing. Nicméně v průběhu nezávislého vyšetřování získali experti důkazy o přítomnosti čtyř stíhaček SU-25, čísla na trupu 06, 07, 08 a 38, z 299. Perutě letectva Ukrajiny dne 17. července 2014 ve vzdušném prostoru Ukrajiny. O tom je nový dokumentární film žurnalisty Andreje Kuraulova "Jak zemřel ,Boeing?".
  V dokumentu jsou soustředěny a presentovány všechny nejnovější informace o zničení "Boeingu" ve vzdušném prostoru Ukrajiny. Nezávislé vyšetřování expertní skupiny dokázalo, že v osudný den bylo malajsijské letadlo sestřeleno ukrajinskou stíhačkou SU-25 s palubním číslem 08, kterou pilotoval podplukovník ukrajinského letectva Dmitrij Jakacud. Pravděpodobně došlo k omylu s letadlem, kterým se vracel Putin z cesty po Jižní Americe v tom čase a v té jisté letové trase, ale před ukrajinskými hranicemi byl jeho let odkloněn na Bělorusko. I o těchto přípravách atentátu na Putina Rusi věděli a komunikace na vojenské frekvenci to potvrzovala. Atentát připravovala Ukrajina a USA, s přímým souhlasem Obamy!!! Ode dne tragédie až do současnosti původce tohoto zločinu se podle výsledků vyšetřování nachází ve Spojených arabských emirátech. Též zmizela děvočka, která ten den dělala řízeni letového provozu nad Ukrajinou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdo letadlo MH 17 sestřelil bylo jasné od samého začátku. Faktem je, že bezprostředně po tragédii USA okamžitě ústy Obamy řekli, že to byli Rusové a celý západní "demokratický" svět okamžitě papouškoval ,to samé. Nikdo nečekal ani na výsledky vyšetřování, které nakonec pod dohledem USA opět jenom papouškovali Obamova tvrzení. Všechno ve světě je hodnoceno podle toho co USA nařídí. Takže teroristické zabití Iránského generála americkým dronem na letišti Iráku je humanitární bombardování a kdo řekne opak bude okamžitě obžalován z podpory terorismu.

   Smazat
  2. 13:36

   Vážně? Všichni čekají na soud v Haagu, i když se ví, že to byli ruské vojenské jednotky na území Ukrajiny a že to byl úmyslný trestní čin masové vraždy, stejně jako smetení UIA u Teheránu.

   Smazat
  3. Vážně a kto jsou to všichni, to "všichni" jsi ty14:18, co čekáš na soud v Haagu kde seděli ve vyšetrovací komisi pachatelé z Ukrajiny? Výsledkem má být konstatování že jste idiot. Proč to děláte?

   Smazat
  4. Placený amatére 14:18, než vypustíš takovou pitominu, jako jsi učinil ve 14:18, tak si něco nastuduj. Sooudu v Haagu se všichni smějí, co to je za soud? Co to je za vyšetřující komisi, která dala Ukrajině, důvodně podezřelé z pachatelství, právo veta, Rusko nepřizvala, k jeho důkazům nepřihlédla a majitele letounu do komise pustila až po více než roce žádostí a doprošování. Výsledek: malajzijský ministerský předseda prohlásil, že této "komisi" nevěří ani worta.
   Stejnou akcí pod falešnou vlajkou je sestřel u Teheránu. Obě letadla má na svědomí jeden pachatel - služby USA! Už si to konečně zapamatuj, duševní lemro, nebudu to opakovat!

   Smazat
  5. 13:38 Tak proc Iranci oslavuji smrt zabijaka? Mozna proto, ze jim zabila ta jejich diktatura, vedena mimo jinymi Sulejmanem, 1600 mladych lidi, minuly mesic, za mirne protesty? Radsi poslouchejte, co se v Iranu opravdu deje...

   Smazat
  6. 15:19 Jo, jeste mrtvi neochladli, a uz se vini Amerika. To je to spravne, cokoladove! :(

   Smazat
  7. 11:53 Asi se pravdy uz oficialne nedovime. Holandane se ukazali jako pakaz lhava. Akorat si myslim, ze to pokus o atentat nebyl, Putin letel jinudy, a byl by blazen litat pres Donbas. A taky, ze prece jen ten Obama nebyl tak blaznivy, aby si delal pletky teto velikosti s patetickou Ukrajinou.

   Spis to beru jako pokus na strane Kieva o ocerneni rebelantu v Donbase. Jinak to taky chapu jako vy.

   Smazat
  8. 15:33

   Už nejmíň pět let je požadavek na radikální změnu íránské politiky zevnitř státu. Především mladších lidí, kteří už nemíní ze sebe dělat blázny a otroky v tak bohaté zemi. Část íránské vlády to chápe, ale značná část se drží starých pravidel. Politiku ajatolláhů podporuje Rusko, protože oni brzdí veškerý rozvoj. To Rusku vyhovuje. Takže není pochyb, že Írán po smrti Sulejmáního a oslabení Chameneího neměl v úmyslu sestřelovat civilní letadla. Nikdy se k podobné politice neuchýlil. Raketa byla vypálena dálkově ovládaným systémem 9k330 Tor na základně blízko teheránského letiště z Ruska.

   Smazat
 8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No ty jsi ale nenávistné prase! Hnuse jeden - na koho tady přivoláváš válku ty dobytku? První bys měl být na řadě ty, a začátek bude takovej, že ti americkej parchant vrazí kůl do zadku - jen tak, aby se pobavil. Proč ne? Že jo - oni můžou vraždit a zabíjet, a vždycky najdou stvůry, které to potěší.

   Smazat
  2. Zbabělec 11:58 se nepodepsal. Zadek se mu třepe strachy a tak z přítmí svého pelechu vyhrožuje jako roduvěrný nácek.

   Ale neboj hnědý mizero, my si pro tebe přijdeme, ani kličkování v torentu tě nezachrání.

   Smazat
 9. Vzpomeňte jen na využíti civilního letadla vládou USA na východě SSSR kdy USA toto využili jako zákryt pro svoje špionážní letadlo.Rusko v bojové pohotovosti sestřelilo civilní letadlo,které křižovalo před tímto špionážním letadlem USA.S Putinem když se vracel zpět chtěli udělat něco podobného ale nepočítali s tím,že i druhá strana dokáže realisticky uvažovat protože mají zločince USA přečteny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rusko dobře vědělo, co to je za letadlo, jen se chtělo pomstít Korejské republice za to, že omylem vstoupilo její letadlo do ruského vzdušného prostoru. Taktéž masová vražda, zcela vědomá a chladnokrevná.

   Smazat
  2. 13.30 O tomhle incidentu běžel na ČT kanadský dokumentární film a to letadlo tam nevstoupilo omylem , ale bylo tam navedeno !

   Smazat
  3. 14:21

   ruskými dispečery

   Smazat
  4. Nikoli ruským dispečery, ty nenávistné čuně 14:30, ale jihokorejskými piloty, kteří měli kontrakt s CIA. Od té doby si piloti pamatují, že při podobných akcí proti Rusku jde o krk. A tak je to dobře. Na nás se také amíci vytahovali, než je naši na tryskáčích sundali. Od té doby byl na dlouhá desetiletí klídek.

   Smazat
  5. zřejmě se jedná o KAL 007 - tam to tenkrát bylo trochu složitější - šlo vpodstatě o začátek 3. WW
   - k zemi šlo minimálně 12 letadel a rusové tuto vzdušnou bitvu vyhráli v poměru 3 : 1. Naštěstí se to podařilo včas zastavit. Jo a to civilní letadlo sundala americká korveta o několik set km dál - pátral po tom francouzskej civilní pilot a závěry jsou v knize, kterou napsal.

   Smazat
  6. Nevěřte všemu, co sepíše. Důležité je svědectví pilota a sovětského vedení v době Gorbačova.

   Smazat
  7. 15:29

   takže uchylujeme se k urážkám a sprostým lžím, že? Chápu, pravda bolí. Skutečnost je taková, že Gorbačov jednoznačně přiznal, že příkaz na sestřelení šel z KGB, ta Kreml, že k tomu nebyl jiný důvod než pomsta Jižní Koreji za proamerickou politiku a přiznal osobní zodpovědnost za mrtvé. Rusko vyplatilo téměř $2 mld. Můžeš lhát dál.

   Smazat
 10. https://beforeitsnews.com/weather/2020/01/the-last-day-it-was-a-ritual-in-sydney-weather-warfare-live-great-video-2447338.htm
  Historie bude číst: „Austrálie byla odzbrojena a poté spálena naživu“. Tato událost odhaluje, že celé americké vládě bylo řečeno, aby vypadala opačně a udržovala nás v rozpacích. Planeta byla napadena a masy jsou v hlubokém spánku. Globální situace je nejhorší než jakýkoli film z konce světa, jaký byl kdy uveden v amerických divadlech. Musíte se divit, co bude dál, protože víte, že to asi není nic dobrého. Všichni účastníci geoinženýrství jsou vinni hromadným ničením a vraždou! Bůh splatí a soudí! Všichni budou sklízet to, co zasejí !!
  Zdá se pravděpodobné, že hliník, baryum a stroncium údajně používané při leteckém postřiku na porážku „globální oteplování“ výrazně přispívají k intenzitě požárů. Pokud je to pravda a zdá se velmi pravděpodobné, mohlo by se to stát kdekoli, vzhledem k horkému suchému kouzlu.

  OdpovědětSmazat
 11. Myslím, že je úplně jedno, jaké jsou technické parametry toho neštěstí - může to být jen neštěstí, ale taky to může být jinak. V každém případě, zrovna teď se to hodí. To je na tom to divné. A pokud cílem tohoto by bylo jen a pouze to, rozpoutat mediální prasárny a přiblblé spekulace, motání palic lidem a zahnat je k psaní všech možných hloupostí, bez ohledu na počet mrtvých ( co je to pro američana mrtvý - nic - vůbec nic. Mrtvý člověk, nebo mrtvý pes, pro jejich duševní zparchantělost je to stejný) tak to splnilo svůj účel. Ještě asi týden budou vycházet přitroublé spekulační články. Kde je nějaká pieta za mrtvými? Nikde - vůbec nikde. Svět je plnej citově vydlabaných pitomců, který i ta možnost války duchovně vzrušuje a zabavuje,a media jsou skutečné zbraně hromadného ničení. To ale lidi stále ještě nepochopili.

  OdpovědětSmazat
 12. Pro 12:41
  Karel Čapek: "Děsím se davu, je nejkrutější a nejhloupější ze všech přírodních živlů.“

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, chytrý, inteligentní a nadaný pan Čapek. Napsal pravdu a je zajímavé, že to platí i pro jeho dobu,i pro časy dřívější, i pro současnost. A neskončí to nikdy.

   Smazat
  2. Karel Čapek napsal jenom Čapkovinu, nakolik se jenom motal kolem Masaryka a čekal za pochlebování, že se mu ujdou taky omrvinky z jeho stolu. Mnohem zajímavejší je názor jednoho Libijce, který po honu na Kaddáfího řekl: "vláda jednotlivce je jistě hrozná věc. Mnohe horší je ale vláda jedné krvelačné masy lidí...".

   Smazat
  3. A co jsi napsal ty anonyme 18.31, co tady pitomě urážíš spisovatele Karla Čapka? Na čí omrvinky ze stolu čekáš ty? Jestli ti někdo nahrne do koryta žvanec - tak jsi to myslel, tu svojí ubohou urážku? Pan Masaryk byl velice inteligentní člověk, který znal osm světových jazyků, proto říkal, kolik řečí znáš, tolikrát jsi člověkem. Pan Čapek byl rovněž vysoce intelektuálně zdatný a ve vyšších kruzích známý, proto je nasnadě, že se spřátelili. Co znáš ty? S bídou češtinu? Ten názor Libijce není od věci, když se vezme do úvahy, jaká spřež tam dělala převrat vyprovokovaný amerikány, ale musíš mocí mermo urážet lidi, kteří již dávno nežijí? Něco jako "úcta" k předkům - nic ti to neříká?

   Smazat
  4. Hlavně 18:22 je nekulturní pózér. Čapek napsal nadčasová díla, kterým rozumí skoro každý na planetě. 18:22 je špatně artikulující negramota, který napsal nanejvýš pohlednici. A to ještě s hrubkami a chybou v adrese.

   Smazat
 13. Také mám dojem, že už je to ze strany USA překombinované. Ten hořící motor a otáčení letadla je výmluvnější. Co si jeví ale nejdůležitější je, že zaplácáním mediálního prostoru těmito událostmi pomůže USA opět beztrestně vyjít z mezinárodního terorismu a vražd v zahraničí. To bude do budoucna největší průšvih. Opět se jim zaručí beztrestnost v jejich aroganci a bezohlednosti vůči všem nezotročeným. Všichni slušní lidé na této planetě zase prohrají. Bude to zdá se pokračovat až do opravdové celosvětové katastrofy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vidim, ze protiamericti trolli jsou tady v plne sile. Iranci oslavuji, jako bychom my oslavovali smrt Breznevovu -- to by byl byval celonarodni mejdan! Letadlo asi odpraskli Iranci omylem, ale Americani zavinili i ten omyl, ze jo. Proste je to vzdycky jejich vina, at uz se stane co stane, tak proc o tom vubec psat? Asi podle Goebelse. O te furt opakovane lzi. Ale jaksi se to nedari.

   Smazat
  2. Vše ukazuje na ot, že jde o akci, které má odvést pozornost od vraždy Sulejmáního a z ní vyplývající hněv Íránců. Ale jak to vypadá, zase v tom budou Amíci až po krk. Stejně jako na Ukrajině se sestřelem MH17. Na co kovbojsáhne,to posere. Jne blbeček tomu věří.

   Smazat
  3. 15:33 Podivejte se na video od Erica Kasraie, Pravda z Iranu. Iranci oslavuji smrt zabijaka. Ti co krici smrt Americe, no jo, tem se da verit asi tolik, jako tem, co prisahali se Sovetskym Svazem na vecne casy.

   Smazat
  4. 16:03 - vás omlouvá jen mládí a nezkušenost. Ten tvůj zabiják byl perský vlastenec, který bojoval, a to dost úspěšně, proti Satanovi. A ty, blbečku, Satana obdivuješ a jemu i sloužíš.

   Smazat
  5. 21:59

   Jak můžeš vědět, jak je přispěvatel do diskuse starý?

   Smazat
  6. 15:03

   Íránci to s největší pravděpodobností nebyli a brzo se to ukáže. Amerika s tím samozřejmě nic nemá. Jednalo se o trestní čin, masovou vraždu nevinných obětí, včetně malých dětí. Dnes zasedala OSN.

   Smazat
 14. jsou v tom tu američtí svinští a sprostí vrazi!!!Ale svět má těch zkurvenců plný zuby a tak na ně brzo dojde.Na hovada.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevadí ti, že Rusko sestřeluje dopravní letadla všude po celé zeměkouli?

   Smazat
  2. 0:05 nemá argumenty, tak lže a lže a lže....

   Smazat
  3. oprava času: 13:36

   Smazat
 15. Do amerických letadel tovární značky Boeing bych nesedl. To je lepší jít pěšky. Tyto letadla v poslední době padají jako hrušky. Že ukrajinskému Boingu selhal motor a proto žuchlo na zem je všem jasné. Letadlu nad NY ptáci poškodili motory a podařilo se posádce přistát. NO jo, ale to nebyl Boing, který by asi okamžitě šel k zemi. Mimochodem dva pády Boingu v nedávné době přizemnili celou řadu těchto letadel. Sám jsem v roce 2009 letěl z Londýna do Prahy a na letišti na obrazovkách ukazovali jak se někde na Sibiři zřítil Boing 737 a celá řada lidí pod různými záminkami, nevolnost a jiné, rušili let. Každý si musí uvědomit, že nikde jinde na světě nerozhoduje zisk víc, než v USA. Při startu raketoplánu taky konstruktér upozorňoval, že meteorologické podmínky, nízké teploty povedou k havárii. Přednější byl zisk a tak letěli a byl z toho ohňostroj, jaky svět neviděl. Příčinu pádu Ukrajinského Boingu lze vyšetřit, ale nesměly by v tom být politické zájmy USA, které ještě ani neznají výsledky analýzy černých skříněk a už vědí, že letadlo bylo sestřeleno iránskou raketou. A všichni budou opakovat to samé. I naše televize a všichni ti co patří do okruhu spolehlivých hostů ČT, kteří vědí o tom prt, ale že to byla raketa iránské protivzdušné obrany a že to byl omyl to vědí na 100%. Nímandi!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. NO TAK UTÍKEJ DO BRAZÍLIE PĚŠKY TY IQÉČKO!
   V životě jsi nebyl za hranicemi svého okresu, ale vypisovat hlouposti a vyslovené lži, to umíš.

   Smazat
  2. No nezlob se, ale létám často a posldní dobu si vybírám lety podle typu letadla. Vede Airbus, samozřejmě. I do Brazílie.

   Smazat
  3. Taky lítám často a vybírám si hlavně ty lety kde letím něčím jiným ale ne Boingem.

   Smazat
 16. Velice zásadní data jsou na zapisovačích ve skříňkách, protože tam jsou také nahrávky z kabiny a poslední slova pilotů a tam budeme jasně vidět, kdo jak kecá!! Je možná porucha , ale také setřelení , ale kde je důkaz, že to byli právě Iránci? Jsem velice zvědav, co se bude dít za "šachy" , při přepisu dat ze zapisovačů a zda nejsou poškozeny do té míry, že data nebudou použitelná!! Už teď pár dnů po havárii , je kolem dat ze zapisovačů hodně dusno, kdo se všechno chce podílet na vyhodnocení záznamů!!!

  OdpovědětSmazat
 17. A mezidobí před řádným vyšetřením té katastrofy se to ze strany USA a jejich mediálních lokajů opět jen hemží nepodloženými útoky na Írán a jeho systémy PVO.
  A to podobně, jak to dělali i po své FalseFlagOp. zn.: malajzijský boeing na lince MH17. Letadlo ještě ani na zem nespadlo, a již křičí a ukazují "viníka".
  A opět se proto k zodpovězení dere ta osvědčená otázka: "komu (by) to vlastně prospělo?" ...

  OdpovědětSmazat
 18. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jinými slovy Americký dron, který vypálil raketu na Iránského generála byl řízený Putinem a rakety vypálené směrem na Americké základny vypálil také Putin. Jsou to dedukce opravdu na úrovni. Klobouk dolů.

   Smazat
  2. 14:24

   slabota, zkus argumenty.

   nejsou, co?

   Smazat
  3. Ad 14:28: Bodeť by byly, když jde o legraci. A ta zase vychází z amerických propagandistických tlachů, které tak ochotně přebírá česká kolaborantská lúza.

   Smazat
  4. Přesně tak pane15:37. On ani nečeká žádné argumenty, jsou mu k ničemu. Čeká jenom na Vaši reakci jestli mu na tu provokaci skočíte. A když si z něj uděláte prdel, tak brečí, prej žádné argumenty jste mu nedal. Já mu ty argumenty rád poskytnu, stačí si dohodnout schúzku na některém klidném odlehlém místě.

   Smazat
  5. Tady se zase mazala fakta. Fakta o Rúháním a nové íránské politice, která už nebude spolupracovat s Ruskem. Momentálně jsou v Íránu velké skupiny vyšetřovatelů, přičemž ruská armáda se musí zdržovat v objektech na pronajaté základně. Už tohle vám vadí, neskutečné...
   Také se smazal údaj o ropovodech a plynovodechnz oblasti Kaspik - Perský záliv, které Rusko už několik desítek let blokovalo. Vážení, Írán bude dělat svou politiku a bude komunikovat s kým uzná za vhodné. V každém případě to nebude už Rusko, které se opět projevilo ve své násilné nahotě. Jestli nemáte slitování s civilní posádkou, nechce se mi ani uvěřit, že vás nechává chladnými íránská rodina se třemi malými dětmi. Tohle Írán Rusku oplatí stokrát.

   Smazat
  6. 0:00 je ulhanÿ troll, ktery si pouští na špacír svou bujnou fantazii. Docela zábava jak své sny mění ve "skutečnost".

   Smazat
 19. Vše je naprosto jasné usa přežívají na krádežích ropy a chtěli by zničit konkurenci Írán. Doufám že je Irák ze své země vyžene.

  OdpovědětSmazat
 20. ..."Král klečí před Satanem, na žezlo se těší, a lůza pod platanem radu moudrých věší, a houfec mordýřů se raduje a jásá, že první z rytířů je veličenstvo kat..... Na korouhvi státu, ční emblém z quillotinou, z ostnatýho drátu, páchne to shnilotinou, všude létaj hejna krkavčí, světu vládne mistr popravčí"....
  ...A v čele tupých hlav - hle veličenstvo kat!".... (citace z K.Kryla)
  Co z toho není pravda?
  Co z toho neodpovídá současné skutečnosti?

  OdpovědětSmazat
 21. Mám Novou republiku rád. Vždy člověka pobaví. :D

  OdpovědětSmazat
 22. Vidíte, jak je Boeing spolehlivé letadlo, zasáhne ho raketa, několik minut ještě pokračuje v letu a piloti se vůbec nebojí a nepotřebují zavolat na letiště. Ještě že nadšenec, který si natáčí náhodou letadla v noci, stihne nafilmovat i raketu a hned ví kam to má okamžitě poslat.
  Který idiot tohle vymyslel, to je neuvěřitelně stupidní.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. TAKHLE SE TO VYRÁBÍ PRO PITOMÉ AMERICKÉ PUBLIKUM - VOLIČE TĚCH SRÁČŮ.

   Smazat
  2. Anonymní 14:53
   USA si už nemůžou dovolit,aby měl Boeing poruchu.
   To natáčení nadšencem,který věděl co se bude dít a zajímavě tak dlouho,že tohle neviděl někdo jiný,ani protivzdušná obrana Iránu.

   Smazat
 23. Protože potřebují nějakého pitomce a regulovat to v dálce. Ten pitomec je jako vždy NATO.Samotní se do toho nepustí,potřebují potřebného blbečka.Proč?Jak zůstanou sami dostanou na prdel jak v Korei a Vietnamu.HOVADA:Jenže si to pojistili a za ta léta dosadili do EP své hajzlíky.Jedeen hajzlík,prodavná děvka tam figuruje do dnes.JOUROVA.Jak říká svěrák ve filmu...... "to je mrcha zasraní".

  OdpovědětSmazat
 24. "Soudruzi" Hurvinci - UKLIDNETE SE !
  V zachvatu histerie a pomstichtivosti Iran sestrelil velke letado hned u Teheranu po startu.

  Jak zapad (Evropane), tak i Moskva o tom maji dukazy uz ted.
  Nasi lide (Americane) , tomu zatim moc nerozumi dohaduji se, nebyla-li to nejaka technicka zavada.
  Zahynulo 176 lidi, z cehoz 64 bylo z Canady (Edmonton & Toronto.)
  Svadet to na nas, je znovu dalsi, typicka byzantinska lez !
  America NEMA duvod sestrelovat ukrajinske letadlo !
  Ukrajinci nas maji radi ! To jsou nasi kamosi, stejne jako Polaci a stejne jako balticke republiky.

  Vy nas radi NEMATE a stale zavodite v rektalnim alpinizmu na moskevske olympiade.
  (Ale tam jsou zdeseni z vaseho ritolezectvi take !)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, tebe měli ti Búrové hodit Zulukafrům. Byl by svět o jednoho blbečka ušetřen.

   Tvoje Amerika je zlořád světa, ničitel mezinárodního práva, Hitlerův učedník. A ty jsi idiot first class.

   Smazat
 25. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 26. Všetky tieto zaručené zprávy sú len šum. Pravdu sa dlho alebo nikdy nedozvieme.Bavím sa nad súdmi naších predstaviteľov, akí sú z toho zmatení.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už jste se ji dozvěděli. Váš problém je, že pravdu nejste ochotni přijmout.

   Smazat
  2. Pravda je, že Ušáci jsou hamižní křiváci nenávidění po celé planetě proto, co páchají.

   Smazat
 27. Fanatičtí ruští užiteční idioti David s Dvořákem jako vždy snaživě publikují ruské lži a usilovně podporují ruskou propagandu.
  Jak bylo vidno v minulosti a je vidno v současnosti, Rusové a jejich poskoci nic jiného než lhát neumí.

  Mají ale snadnou práci, protože jejich hloupé ovce jim navzdory zcela jasným a zřejmým důkazům věří jakoukoli stupiditu a rvou se za ně až do úplného konce. Kvůli ruským lžím by tito fanatici klidně zapřeli i vlastní děti a rodiče.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A pitomý a sprostý americký idiot anonym 15.57 dnes a denně na diskuzích uráží ostatní a mylně se domnívá, že vzhledem k jeho sprostotám změní názor na americké vrahy. On je samozřejmě zbožňuje, a zbožňoval by je, i kdyby mu americkej šmejd vrážel kůl do zadku - to už je taková morbidní zfanatizovanost. Od své modly snáší všecko. Perverzní chudák, mentální ubožáček. Kvůli americkým sprostým lžím tento ubožáček sprostě nadává ostatním diskutujícím a zapřel by i vlastní děti a rodiče. Jako každý vlastizrádce, zkorumpovaná veš, a duševní mrzák.

   Smazat
  2. Musím se smát tomu vzteklému pohůnkovi americké soldatesky 15:57, která ničí a terorizuje celý svět, ničí mezinárodní právo, ničí celé státy, zaplavuje svět hovadinami a bojí se, že už není první na zeměkouli, a proto kolem sebe vztekle kope.

   Smazat
  3. Soudruhu Dvořáku, publikujte co nejvíce podobných vašich stupidit, ať lidé názorně vidí co jsou zdejší ruští poskoci zač a neskutečně hloupí a fanatičtí jsou.

   Vy můžete jít s rudým praporem v čele průvodu stáda těchto volů.

   Smazat
  4. Ad 22:41: Zlobíš se, že se tu píše pravda o tvém páníčkovi za oceánem? Proto z každého myslícího děláš hned komunistu. Fanatik jako ty nedostane rozum nikdy.

   Smazat
 28. ZLOST Irancu , za atentat na generala je brzi prejde, ale valka mezi Sunni a Shiite bude pokracovat dale !
  Poslechnete proto Wericha ! "Sedme klidne na zidli , cteme bibli, tam to vsechno je" !

  ------------------------------------------------------------

  Predkladam vam k zamysleni, daleko zavaznejsi informaci ! Ktera se bude tykat i vas.

  Velka , zdrava stata hoveziho dobytka, poskozuji atmosferu vice nez letadla - METHANEM ! (To se ted u nas vysetruje !)
  Nase kravy strasne prdi a nekteri environmentaliste, (ochranci prirody), navrhli zmensovani stad dobytka.
  (Pro Ceskou republiku to bude znamenat., mene zaujatych promoskevskych volu na N.R.)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:22
   No on Zvorálek je exibicionista. Možná už dělá přípravu na presidentské volby. Je mu jasné,že u ČSSD mu pšenka nepokvete.

   Smazat
  2. Já bych spíše řekl,že brzy bude odvolán Petříček a nahrazen Zaorálkem. Stačí jen,aby se ve světě ještě něco šuplo,naši politici začnou pomalu víc mluvit pravdu a v tu chvíli tam hoch Petříčků končí,protože on tu pravdu neumí a stále se bude dožadovat amianálu.

   Smazat
  3. 17:00 přesně tak, Petříček je překážející hlupáček, který ani nepostřehl, že se celosvětově otáčejí dobře informované politické korouhvičky jistého nejmenovaného náboženství, nadto si zavdal s banderovskými nácky, tím si podepsal ortel

   Smazat
  4. achtung achtung -silenec uprchl z ustavu - je nebezpecny eventuelne ma zbran hlaste okamzite 911 a mista kde byl spatren
   Nazyva se honolulu a casto i cisarem rimskym nekdy take napoleonem. Poznate dle znacne velke sisate hlavy ,prasecich usi silhavych oci pajda jako Wenstein -prcackar a hlavne pozor -casto byl viden malymi detmi bez spodnich casti odevu i spodku -uplne obnazen- hlaste ho nejblizsi policii Stari 74 ,vypada vsak na 124 ,znacne sesly vekem a sexuelnim zvrhlictvim Dekujeme
   Floridska policie vyhlasila odmenu 50tisic sekelu na dopadeni tohoto individua ,ale jelikoz je jiz nekolikrat prokazano ze je to dusevni porucha -debilita-senilita bude dan do podzemni kobky s dennim vyvadenim na 1/2 hod denne
   Pozor !!!Je nebezpecny

   Smazat
  5. Nikoliv - ten stařec je exulant, kupodivu bývalý Čech, Jiří Večerek, dnes bytem Florida, bez diskuzí se svými bývalými spoluobčany nemůže existovat, denně leze na český web urážet, nadávat nám hurvínků, vyhrožovat a pošklebovat se. Dnes žije jako řada dalších exulantů, kteří se na "západě" živili jako čističi bot, v zemi zabijáků a vrahů, exulantů ze zemí, kde páchali zločiny i vraždy, a do Ameriky utíkali před trestem - tam se vytratili. Proto se začalo Americe říkat země neomezených možností. Ano, pro tyhle šmejdy zcela jistě. Po válce tam utekly tisíce a tisíce německých vrahů, fašistů, esesáků a darebáků, dostali novou identitu, a nechávali se najímat jako špioni, lupiči a vrazi. Tak z této odporné stoky, kde by slušný člověk nežil za žádnou cenu, nám ten zmetek nadává a pošklebuje se.

   Smazat
  6. Honolulu opět prokázal svoje stádní myšlení, nevzdělanost a nevychovanost. Věřit, že planetu zahřívá meta z krav je hodno opravdového vola. A Večerek tím volem vskutu jest.

   Smazat
 29. Pred par dny zavraždili na letišti v Teheranu USA 12 politiku.Teď sundali civilni dopravni letadlo.Co je na tom nemožneho?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Teherán, Bagdád, hodinky, holinky. Náš v tom poměrně chaos, budeš zřejmě nemálo blbej. Ideální konzument ruských bajek a báchorek.

   Smazat
  2. 16:32
   Uklidni se americkéj trole a omotej si mokrý ručník tam, kde normální lidé mají hlavu a mozek.
   Václav

   Smazat
  3. 16:40
   Ručník okolo palice si omotej sám, když už jsi tím zuřivým bojovníkem za zájmy iránských ručníkářů, blbečku.

   Smazat
  4. Za zájmy "ručníkářů" zde nikdo nebojuje ty sprosťáku, žádný ručník nemůže ospravedlnit sprosté a podlé vraždy, kterých se Americká hovada dopouštějí po celém světě. "Ručníky" nemají vůbec na nic vliv. Nikdo nemůže schvalovat úkladné a sprosté vraždy, zákeřné rány pod pás nebo zezadu byly vždycky odsuzovány a trestány, zabíjení ze vzduchu je snad to nejodpornější, co může být. Tohle může schvalovat jen zrůda, ne člověk. Příště můžeš být na řadě ty.

   Smazat
 30. Pred mesicem zavrazdilo iranske vedeni 1600 vlastnich studentiku. Proc by se ostychali s paru lidmi v letadle? Bylo li to naschval.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale kuš! Američtí soudruzi (pouze na základě vylhané zkumavky jistého generála Powela) přepadli kvůli ropě Irák, kde způsobili smrt cca 1 600 000 jeho obyvatel. Mně to připadá o tři řády větší zvěrstvo, za které ještě žádného fašistického usáka nepopravili!!!

   Smazat
  2. Jaké studentíky? Co to tady slintáš ty uslintanče 16.38? Nechtěl bys už s tím schvalováním sprostých vražd, kterých se dopouští tvoje americká modla přestat? Jsi s tím trapnej. Tím, co udělali, vzbudili odpor slušných lidí na celém světě, a nějaké žvásty o letadle s tím nesouvisí. Nebo o studentech - ve kterém bulváru jsi to četl? V tom samém, kde psali, jak korejský prezident nechal roztrhat a sežrat psy svého strýce ministra? Ale pak se ten sežraný strýc objevil na tribuně, a ty novinářský prolhance ani nenapadlo se za svoje sprosté lži omluvit, Taky proč - že? Všechny, co denně čtou pitomý bulvár, považují za pologramotné nuly a staré pitomce, hlavně potřebují diskuze - v tom jsou prachy. Jako se v české zvrhlé demokracii vydělává na lidské chudobě, tak se taky vydělává na lidské blbosti - a ta je bezbřehá. Ty jsi důkaz.

   Smazat
 31. 16:38
  A to jsi se dozvěděl od ČT nebo od čučkařů?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Řekli mu to jeho vlastní. Čučkaři. A taky že teď je na řadě on. Tedy pokud jeho mrtvola poslouží pro rozpoutání milion chvilek k demokracii, tak jako kdysy na Slovensku ta mrtvola Kucjaka. Když jeho mrtvola k rozpoutání milion chvilek k demokracji nepostačí, nevadí o jednoho blba bude na světě méně. Tak to kupříkladu řešila v Londýně MI6 se Skripalem.

   Smazat
  2. 16:43 Od Irancanky. Vam se vlada nabozenskych fanatiku libi? Co se tady clovek vsecko nedovi.

   Smazat
  3. Takovou "výpověď Íránčanky" ti natoćím v Brně kdykoli. A bude mluvit super o krvavém Zemanovi co osobně zavraždil 1600 studentů a jejich chutné hnâty má ještě v lednici.

   Smazat
 32. Američtí soudruzi vyslali z Kyjeva 45 specialistů, kteří se budou podílet na vyšetřování pádu letadla. Zadaní, k jakému výsledku se mají dopracovat, to dostali také prostřednictvím banderovské tajné služby. Ukrajincům to oznámili i v TV, jak to bylo. Viníkem je jednoznačně Rusko. Co k tomu dodat? Snad jenom to, že spoušť stisknul osobně Putin, který se skrýval v křoví vedle vzletové dráhy na bagdádském letišti. Viděla ho tam pracovnice americké ambasády, která se skrývala za vedlejším keřem. Jenom se bála ho vyfotografovat, aby ji blesk fotoaparátu neprozradil :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tentokrát to budou mít hodně těžké, protože se nedaleko letiště našly trosky amerického bojového dronu, který to ukrajinské letadlo zřejmě sundal.

   Smazat
  2. 17:01
   A tuhle pohádku psali kde? V ruské "Pravdě"?

   Smazat
  3. 17:01 našla se tam prý i hlavice ruské rakety, ale protistrana udělala fatální chybu, ta hlavice byla jako nová, nepoškozená výbuchem nebo pádem z výšky :-)

   Smazat
  4. Celé území Iránu je ze všem možných výšek sledováno desítkami amerických vojenských družic, které vidí pohyb každé odpalovací rampy i té nejmenší raketky. V pohybu nad Iránem bylo v té době několik (někde píšou, že až 12 kousků) špionážních letadel a bombardovacích B-52, které čekaly na rozkaz k protiútoku na íránské cíle (v rámci předpokládané íránské odvety po zavraždění Sulejmáního). Ale americkou pravdu se nikdy nedozvíme, stejně jako v případě MH17, protože je to přece vojenské tajemství :-)

   Smazat
  5. 17:12
   To víš, že jo, ručníkářský soudruhu. 1000 km uvnitř přísně střeženého iránského území, nikým nepozorované americké drony vesele sestřelují civilní letadla a agenti CIA tam vesele rozmisťují zbytky ruských raket a jiné "důkazy".

   Jak moc dementní a fanatický blb někdo musí být aby zcela vážně šířil tyhle do očí bijící hovadiny???

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. Američané mají v Iránu nadbytek spolupracovníků přímo v terénu. Vesměs jsou to rodinní příslušníci dřívějších emigrantů (kteří utekli ze země po pádu šáhova režimu). V USA dnes žijí dva milióny Iránců.

   Smazat
  8. 17:37 tak to má asi větší problém Trump, vždyť je všechny neuhlídá, pokud budou chtít škodit v Americe

   Smazat
  9. 17:21 nojo, ale to území Iránu přísně střeží právě samotná Amerika, Íránci na to ani nemají dost vybavení, teprve teď prý jednají o nákupu systému S-300

   Smazat
  10. 17.21 - začínáš bejt nějak hodně moc erc sprostej - nezdá se ti? Že jsi omezený sprostý hovado, který by kdákalo rozkoší i s americkým kůlem v zadku, jsme si tady všimli, ale že jsi prase sprostý, a začínáš sprostě urážet slušné lidi, kteří zkrátka budou americká zvěrstva odsuzovat, s tím začínáš jít přes čáru. Už vzteky nevidíš a slintáš. Nikdy se ti nemůže podařit, abys další slušné lidi získal k urážkám Iránců nebo Iráčanů - za co? Za to, že jim americké psychicky postižené zrůdy zabíjí lidi? Když se ty zrůdy navzájem vystřelují u nich doma, je to v pořádku, takový je jejich krvelačný a krvavý a zvrhlý způsob života, ale ostatní svět ať laskavě nechají na pokoji. A nikdo se jich nebude všímat. A ty - sprostý prase - koukej brzdit.

   Smazat
 33. achtung achtung -silenec uprchl z ustavu - je nebezpecny eventuelne ma zbran hlaste okamzite 911 a mista kde byl spatren
  Nazyva se honolulu a casto i cisarem rimskym nekdy take napoleonem. Poznate dle znacne velke sisate hlavy ,prasecich usi silhavych oci pajda jako Wenstein -prcackar a hlavne pozor -casto byl viden malymi detmi bez spodnich casti odevu i spodku -uplne obnazen- hlaste ho nejblizsi policii Stari 74 ,vypada vsak na 124 ,znacne sesly vekem a sexuelnim zvrhlictvim Dekujeme
  Odpovědět

  OdpovědětSmazat
 34. 17:42 A vopruz je tu zase, Trumpetova umělá inteligence, placený troll. A jako obvykle mimo mísu - nemyslím vyměšování, myslím tím odvedení diskuse mimo téma článku.

  OdpovědětSmazat
 35. "Blbci všech zemí spojte se...!", myslete hlavami mizerně vyškolenými a vězte, že jste pouze pracovními nástroji a šachovými figurkami na světové pobavení a rozptýlení světových vůdců. Nahánění dále pokračuje a matení zmatených nabírá nové a nové rozměry a kvalitu.

  OdpovědětSmazat
 36. ...a hlavně nééééé matematiku, geometrii, logiku, ta by mohla fšechno nalajnované pokazit a zkazit zábavu.

  OdpovědětSmazat
 37. Jako vždy a poslední dobou, ve všem, jde o hrátky tajných služeb zúčastněných stran. Veřejnosti se předhodí něco masa, aby bylo co obírat a už se kují jiné další pikle, kterými se dle potřeby překryje nebo upozadí něco co není pro široké masy a vypíchne se nějaký nesmysl, aby měla veřejnost zase co přežvykovat. Co tím chci říci, aktéři a jejich loutkovodičové dobře vědí o co kráčí a podle všeho se trendy úpadku Ušáků nedaří zvrátit a čím dříve padnou na hubu, tím lépe pro celý svět. Na druhou stranu je ale možné, že žijeme v Matrixu čili virtuální realitě a možná i proto je to o to ještě směšnější. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jedna se vyhradne o Mossad ktery tyto podvody vrazdy a ostatni svinstva predklada svym podrizenym organizacim jako CIA M16 M 5 a dalsich .Jen USA maji 17 vyzvednych sluzeb .Bylo to v dobe Iraku Lybie Syrie a dalsich Nezpominejte na pamatna slova vychrtleho zradce ktery v zachvatu sdilnosti vypravel na podiich v USA o 7 zemich behem 5 let a Wolfovitze ktery predpovedel ze vse zaplati Iracky olej .Mezitim se misto profitu vysplhal dluh na 23 trilionu a dluh jen za valky na 11 trilionu (MI-Bil Tri - v USA ) Zdravi narodni umelec Pokoutny
   Vse se deje dle prognozy ""VELKY ISRAEL""

   Smazat
 38. I ten magnetický pól se "znechuceně" odvrací od území Severní Ameriky, "alespoň" tuto "informaci" nám na Seznamu nezamlčeli:
  Magnetické pole Země se zbláznilo. Pól emigruje z Kanady do Ruska
  Magnetický pól dlouho putoval po Kanadě, teď ale zrychlil a opustí ji.
  :) :) :)

  OdpovědětSmazat
 39. trochu formální logiky.

  1) proč padají boingy
  a) špatný technický stav
  b) fatální chyba obsluhy
  c) sabotáž při údržbě a odbavování
  d) teroristická akce (včetně převzetí)
  e) náhodné přírodní překážky
  f) kombinace podmínek a-e nebo neznámá příčina

  a) technický stav každého letadla je sledován, dokumentován a řešen před povolením startu (možnost opomenutí cca 9%).
  b) selhání obsluhy je častou příčinou havárky, ale je podmíněno mimořádnými selháními ostatních podmínek provozu, obsluhy jsou na většinu selhání cvičeny a zvládají je (možnost ovládnutí obsluhy cca 9%).
  c) sabotáž na zemi je velmi často příčinou havárie (viz Alexandrovci v Soči) a dnes se provádí i sabotáž za letu (převzetí pilotáže cizím počítačem - lufhanza v pyrenejích, cca 30%).
  d) přímá terorakce je problematická pokud nemá dokonalé krytí a možnost ukázat prstem na tzv. viníka = ve skutečnosti oběť (příkladem jsou oba malajské boingy, dnes rozšířená aktivita cca 35%).
  e) přírodní živly způsobují dnes havárie zřídka, protože existuje perfektní služba leteckého provozu a ta včas varuje, přesto ptáci či blesky nebo tryskové proudění občas překvapí, ale poškozené stroje a vyškolení piloti to většinou zvládnou, pokud mají výšku a kde přistát cca 5%).
  f) zbytek katastrof buď nebyl vyšetřen (nebylo v zájmu najít příčinu), nebo vyšetřování neodhalilo příčinu (neznáme faktory a podmínky cca 12%).

  2) Z výše uvedeného rozboru plyne, že 88% havárií bývá vyšetřeno, ale pouze 9+9=18% je popsáno věrohodně. To znamená, že cca 70% havárií letadel je způsobeno účelově a nikdy se pravdivě nevyšetří (to jsou ty, které mají znalým oznámit, že provedli pro protivníka nežádoucí aktivitu). Lidské ztráty se přitom neberou v potaz.

  Od doby jaderného vzryvu dvojčat přestal být svět bezpečným místem a bude neskonale hůř. No alespoň hajzli přestanou létat, jezdit a ukazovat se na veřejnosti před kamerami odporných, vylhaných medií veřejné fašizace.

  OdpovědětSmazat
 40. Experti ještě nic nevišetřili. Hlavně že kanadský mlíčňák a americký hňup vědí jak letadlo sestřelila raketa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vysela vydlicka vyre

   Smazat
  2. Co? Co to má společné s článkem? Tady se sešlo exotů z celé České republiky21:04

   Smazat
  3. 21:11 Chytrému napověz ...

   Smazat
 41. Nevím, o čem tady diskutujete. Vše již bylo rozhodnuto. Američtí soudruzi přece nadiktovali všem loutkám svoji verzi o sestřelení letadla íránskou raketou. Všichni členové NATO musejí tuto verzi podpořit jako jeden muž. V čele masmediální masáže je v Česku opět ČT. Ukrajinský prezident Zelenský sice zapochyboval a vybočil z řady názorem, že verze s raketou není jistá a že se musí počkat na výsledek vyšetřování. Soudruh Pompeo mu dnes proto musel zavolat a poněkud ho umravnit a přivést k poslušnosti. Přece platí "Amerika first". Já bych k tomu dodal, že všichni jdeme sborem za tím prvním volem :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Z interní komunikace ve firmě Being: "model 737 MAX navrhli klauni pod dohledem opic". Nepochybujte, že se zánovním Beingem 737 (r.v. 2016) je to jiné.

   Smazat
  2. 21:23 Zdá se mně, že EU tentokrát USA nevěří a kašle na jejich příkaz. Jo, to když bláznivá Terina otrávila (rukami britské MI6) otce a dceru Skripalovy, tak se všichni představitelé členských zemí dokázali jednotně domluvit na vyhošťování ruských diplomatů. Tady se mně zdá, že na Ameriku "pečou".

   Smazat
  3. Ano, už přišli na to, že K.Kryl měl pravdu, když zpíval, že - .."všude létaj hejna krkavčí, světu vládne mistr popravčí"... zmetci z USA. Ale dlouho si to líbit nenecháme.

   Smazat
  4. Ne a ne a ne radsi ji zbourame at maj kurvy vztek

   Smazat
  5. 21:56!
   To bourání nebude trpěno! Mahral navěky! Šalom!!!

   Smazat
 42. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 43. Tady už zase může psát kde kdo?
  To jsou kraviny, že letadlo sestřelilo Rusko. A Kennedyho také sejmuli?
  Zase bouchla sopka, také Rusko?
  A toho generála sejmul vlastně kdo?
  Nezdá se vám trollové, že to je z Íránu do Evropy je blíž než do Ameriky?

  OdpovědětSmazat
 44. Zánovní Boingy padají samy a nyní to Amici ještě zužitkují ve svůj prospěch. Až padne další udělají to samé. Stačí zveřejněné informace ze samotného Boingu,kde sami přiznávají, že to letadlo dělali blbci a kontrolovali je opice.

  OdpovědětSmazat
 45. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 46. Amerika a Izrael , najsvinskejsie krajiny sveta !

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.