Reklama

úterý 21. ledna 2020

Konference za všechny prachy: O budoucnosti Evropy může mluvit jen ten, kdo souhlasí s Evropskou komisí

Jana Kunšteková
21. 1. 2020  (původně iPrima)
EU je mistr v překrucování významu slov. Agora bylo ve starořeckých městských státech náměstí nebo místo, kam mohl přijít každý občan a říci své ke správě věcí veřejných. V podání EU je „Agorou“ 200 až 300 pečlivě vyvolených, kteří přijedou na Konferenci o budoucnosti Evropy a řeknou Evropské komisi, že to dělá dobře. Dostanou honorář a tučné diety. A nádavkem i omluvenku pro zaměstnavatele. Unioskeptikům je vstup zakázán.

Záměr takto uspořádat Konferenci o budoucnosti Evropy schválil na návrh Evropské komise minulý týden Evropský parlament. Těžko říci, zda název akce svědčí více o geografické neznalosti tvůrců, nebo jejich přezíravosti a ignorantství. Evropa je kontinent, na jehož území se nachází 52 států. Z toho jen 28 jsou nyní členy EU. Po BREXITu to bude ještě o jednoho méně. Nikdo z unijních funkcionářů nemá žádný mandát k úvahám a řečnění o budoucnosti Švýcarska, Norska nebo i Ruska, které je velmocí s jadernými zbraněmi a stálým členem Rady bezpečnosti OSN s právem veta. Bruselští papaláši by si měli uvědomit, že mohou mluvit maximálně o budoucnosti EU.

Půl miliardy otroků

V antickém Řecku měli na Agoru zapovězen přístup pouze otroci. Respektive mohli tam svému majiteli pomoci odnést věci, ale nesměli mluvit do věcí veřejných. To bylo výsadou občanů. Evropská komise a europoslanci, kteří její návrh schválili, zřejmě půl miliardy obyvatel EU považují za něco jako moderní otroky. Za ty, kteří mají makat, platit daně, z nichž je financována i činnost bruselského aparátu, ale jinak mají „držet hubu a krok“. Jak jinak si vysvětlil kuriózní formu organizace, s jejíž pomocí chce EU s veřejností diskutovat o budoucnosti.

Řízená „demokracie“

Návrh organizace této taškařice je v pravdě bruselský. Dvouletá akce má mít 2 složky. Jednou bude „putovní cirkus“, který bude objíždět vybrané evropské metropole. V nich bude probíhat „diskuse“ občanské veřejnosti se zástupci Evropské komise. Zúčastnit se ovšem nebude moci kdejaký Honza Vopička z Horní Dolní. Dvě stě až tři sta účastníků debaty nazvané Agora má pečlivě vybrat profesionální placená agentura. Vybere je tak, aby složení bylo rovnoměrné z hlediska zastoupení všech pohlaví, ras, národnostních a jiných menšin a náboženství. V neposlední řadě by mělo odrážet i pestrost politických názorů.

Jenže, aby se to eurokratům nevymklo z ruky, a aby jim lidé naštvaní tím, co v Bruselu vymýšlí, nepřišli vynadat, tak účastníky diskuse bude moci navrhovat pouze tzv. Řídící výbor konference. Funkce v něm však byly přiděleny levicovým i pravicovým frakcím zastoupeným v Evropském parlamentu, a to s výjimkou EU-skeptiků. Skupině Identita a demokracie, v níž pracují europoslanci zvolení za SPD, i frakci Evropských konzervativců, v níž působí poslanci zvolení za ODS, nebyla účast v Řídícím výboru umožněna. Nebudou tedy moci navrhovat kandidáty, z nichž profesionální agentura vybere „ty pravé“.
Gustáv Husák by užasl

Podle schváleného zadání se putovní Agory nebudou moci účastnit profesionální politici. Tedy ti, kteří od voličů dostali ve volbách mandát ke správě věcí veřejných. Má jít o laiky. Přístup je ovšem umožněn – a dokonce je podle schválené rezoluce považován za žádoucí – pro aktivisty a zaměstnance think-tanků a nevládních neziskových organizací. Které často žijí právě z dotací a grantů poskytovaných z rozpočtu EU.

Jak asi bude teprve vyhlížet zaměření programové části Konference, kde mají podle schváleného usnesení europarlamentu „občané říci Evropské komisi, co dělá dobře.“ Takovou šarádu si nedovolila uspořádat ani v dobách normalizace bývalá KSČ. Za zveřejnění takto trapného zadání v písemné formě by se zřejmě styděli i Miloš Jakeš s Vasilem Biľakem.

Hodně „zábavy“ za „pakatel“

Druhou složkou Konference má být tzv. Plenární zasedání. To má vyhodnocovat podněty vzešlé z „občanských agor“. Povinně se jej mají účastnit všichni členové Evropské komise a ministři členských států EU. Ti se mohou střídat, ale nesmí se nechat zastoupit náměstky, jak to umožňuje Jednací řád Rady ministrů, kde se hlasuje i o právních předpisech. Žvanírna musí být „reprezentativní“. K účasti má být přizvána i část poslanců Evropského parlamentu. Těch je nyní celkem 751. K tomu si představme oněch 200 až 300 vyvolených občanů.

Ze všeho nejvíc mi navržené složení připomíná středověké koncily katolické církve. Dlouhé nepřetržité řečnění – ovšem jen o tom, co je povoleno. Kdo diskutuje nevhodně nebo o zakázaných věcech – v lepším případě nebude připuštěn. V případě koncilu by byl rovnou upálen jako čeští mistři Jan Hus a Jeroným Pražský.

Konference však má mít – stejně jako koncil – náležitou úroveň z hlediska reprezentace.

Zajímavá otázka je, kolik to celé bude stát. Částku se poslanci báli do rezoluce napsat přímo. Proto je stanoveno, že Komise má z rozpočtu EU uvolnit potřebné zdroje do výše své pravomoci v rámci rozpočtové flexibility. Lidsky řečeno to znamená do 100 milionů eur (2,5 miliardy Kč).

Počítá se i s reklamní kampaní a billboardy, které budou propagovat účast na Agoře, kam se ale běžný smrtelník nemá šanci dostat.

95 komentářů :

 1. No, kdo nezná historii tak na to většinou hodně doplatí, víme co následovalo po upálení českých mistrů. Vůbec nechápu jak je možné, že je to vůbec možné, že je někdo takto tupý i když se jedná o EU. Rusové rádi používají termín "šlápnul si znova na stejné hrábě". V podstatě se o nic jiného nejedná a výsledek bude zaručeně opět stejný. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Však ti maj co žvanit, sami s tou sviní židočekistickou si na ně šlápli pokolikátý už, he? - https://aeronet.cz/news/analyza-chasidskeho-puvodu-vladimira-putina-a-jeho-zidovskych-predku-jak-jste-dosud-mozna-vubec-netusili-proc-predseda-evropskeho-zidovske-kongresu-privedl-vladimira-putina-v-roce-1999-do-kremlu/

   Vymazat
 2. "Vybere je tak, aby složení bylo rovnoměrné z hlediska zastoupení všech pohlaví, ras, národnostních a jiných menšin a náboženství."
  1)EU je rasistickou, xenofóbní organizací. Toto ji usvědčuje. Nelze vybírat lidi PODLE těchto znaků! Všichni lidé mají stejná práva BEZ OHLEDU na rasu, pohlaví, náboženské vyznání....(Listina práv a svobod, Ústava,...). Výběr zanamená, že TŘÍDÍM lidi podle těchto znaků. Nevezmu muže, protože to mám vyhrazeno transexuál. Ne že je lepší, odpovídá více apod. Ale proto, že JE TRANSEXUÁL! To samé s katolíky, černochy, Židy...
  2) EU porušuje sama svoje vlastní nařízení (679/2016 známé pod zkratkou GDPR), kde je VÝSLOVNĚ ZAKÁZÁNO takové informace vůbec zjišťovat! A už vůbec ne k takovýmto obskurním podnikům. A to pod pokutou až 40 mio EUR. Každý si to může vygůglit.
  To co předvádí tahle parta je něco neuvěřitelného! Už jim tam chybí akorát Pavka Novotný.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 2:03...Danny, musíte to brát tak, že domorodý = bílý Evropan, pokud je navíc ještě hetero, tak je certifikovanej neobčan.
   A takoví neměli přístup ani na Agoru.
   Helanov

   Vymazat
  2. Co dodat …
   https://cz.sputniknews.com/byznys/2020012111282340-uz-se-mame-zacit-bat-ze-nam-sem-prileti-nejaka-raketa-ondracek-reagoval-na-americke-vyhruzky-cesku/

   Vymazat
  3. danny21. ledna 2020 2:03
   „Už jim tam chybí akorát Pavka Novotný“
   Nebuďte takový optimista. Oni jsou schopni, nám tam kolonku „Řeporyjci“ doplnit. P.K.

   Vymazat
 3. Jiří Vyvadil21. ledna 2020 7:36

  EU není pomoci. Jde v podstatě o proces jejího odumírání.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak jak to bylo v plánu, protože Evropa dala světu většinu standardů, i v Japonsku nosí oblek. S Evropou se dále nepočítá.

   Vymazat
  2. Odbočím-opravte si žalobu na řeporyjské. Na Moravě z ruskojazyčných řádili kozáci a ne vlasovci. Vlasovci - masakr ve Varšavské Ochotě (10 tisíc mrtvých), ve Francii (několik desítek), patrně i v Běloruských "milicích"

   Vymazat
  3. V té době už byli "kozáci" formálně v sestavě vlasovců.

   Vymazat
  4. Evropa je ve skutečnosti, aniž to mnozí vůbec postřehli, minulostí vlastně již dávno! Britský novinář a historik Paul Johnson v kapitole Evropský lazar ve své knize Dějiny 20. století napsal:
   "Převládající náladou roku 1945 bylo zoufalství a bezmocnost. Evropské období světových dějin skončilo. V jistém smyslu byl Hitler poslední evropský vládce schopný uvést světové události do pohybu podle eurocentristických představ. Tu schopnost ztratil koncem roku 1941. Vakuum jež vzniklo jeho kolosálním pádem, nemohlo být zaplněno evropskými soupeři. Koncem války stály dvě neevropské velmoci jakoby na okraji právě vyhaslé sopky a divaly se s pohrdáním do jejích ještě dýmajících hlubin, bez účasti na jejím konci, ale současně spokojeny, že už nikdy nebude ohrožovat lidstvo svou démonickou silou."

   Vymazat
 4. Já jenom vím, že EU už je mrtvá, akorát si to nechce připustit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 7:56...Šmankot,už jste někdy viděl kapry jak si vypouštějí rybník!?!?!?
   Helanov

   Vymazat
  2. A vy byste 7:56 se snad vzdal lehce nabytých milionů, pocházejících z kapes daňových poplatníků - otroků - podlidé? Vždyť ti ouřadové v Bruselu a všichni ti politruci tam jsou jen zmenšenými kopiemi svých pánů, těch univerzálních Kožených, Krejčířů, Janoušků, Bakalů v pestronárodním podání.
   Přečtěte si chartu francouzských chartistů a budete překvapeni, že i tam probíhá podobná devastace na úkor občanů a ve prospěch diktatury oligarchů. A podívejte se, jak jim do toho občas hodí vidle kapitálem organizované bojůvky, které se vydávají za žluté vesty a k dehonestaci hnutí provádí pod jejich převlekem na ulicích demolice, zapalování aut, vytloukání výkladů a kradení. Jo, to bude ještě hodně a hodně ve světě Kuciakování, než padnou Kočnerové světa.

   Vymazat
 5. Kam EU svými fašistickými manýry směřuje dobře popisuje také pan Bašta - „Skončí to hladomorem“:
  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020012011277289-skonci-to-hladomorem-byvaly-cesky-diplomat-porovnal-osud-evropy-s-jednou-z-nejvetsich-tragedii-v/

  Pan Hampl poukazuje na jeden z nástrojů úpadku:
  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020012111276398-zlati-komunisti-hampl-uvedl-na-kolik-danove-poplatniky-vyjdou-genderova-studia-na-ceskych-vysokych/

  Věřit molochovi s nacistickými kořeny může jenom ten, kdo z něho tyje:
  https://www.databazeknih.cz/knihy/nacisticke-koreny-bruselske-eu-347808

  OdpovědětVymazat
 6. To mi připomímá záběry ze sálu, kde se Joseph Geobbels ptá vybraných účastníků "Chcete totální válku? " A fanatici freneticky vyřvávají ja, ja, ja.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Podobnost hraničící s totožností...
   A lidi venku si ťukali na hlavu a říkali si: zatím dobrý...plačící smajlík
   Helanov

   Vymazat
  2. Čecháček je Evropan leda hubou! Němci přijímají muslimské uprchlíky nejen jako pokání za zahubené či vypuzené židy a aby se vhodně rasově promísili, ale hlavně proto, aby se k nim nehrnula postkomunistická zlodějská východní lůza. My jsme vypuzením a oloupením Němců získali volnou kapacitu 3 milionů osob, kterou jsme zaplnili slovenskými cikány, azbuckými a českými lemply. A vyjeme pokrytecky kvůli stovkám. Švejkové - do zbraně !!! A na stráž !!! Parazitičtí čecháčkové se bojí další parazitické konkurence? Podle sebe soudí jiné. Rodilých Němců se bojí a škodolibě a krátkozrace se těší na islamizaci Německa. Ubožáci. Kdo stojí o vás čecháčkové ??? Češi, nekrást tady !!! Historie lenivého, příživnického pronároda se stále dokola opakuje: etapu lžidemokracie vystřídá diktatura lapkovské lůzy, která se následně připojí k zacinkání klíči – až zase všechno nakradené prožere. A každých dvacet let plive na tu lůzu předchozí a nostalgicky vzpomíná na tu lůzu předpředchozí.

   Zneuznaný, c. a k. Univ. Prof. TGM upletl bič z rakouského dezertérského lejna - avšak zapráskat s ním už nedokázal - ani ve své mnohonárodnostní, uměle vytvořené jepičí pidiříši. Proti literárním padělkům se sice postavil - avšak politický padělek a zmetek vytvořil. Ani děti se mu moc nevydařily. Pravda vyděsí !!! Mnichovská dohoda: Čecháčkové si svůj stát nevybojovali ale vysomrovali na západních velmocech a stejným způsobem o něj přišli. Kdo se ani nepokusí ubránit sám, musí po zbytek života platit výpalné "osvoboditelům". A tak jako se Kosovci odtrhli od azbuckého Srbska aby se připojili k ještě primitivnější Albánii, Čecháčkové se odtrhli od civilizovaného Rakousko-Uherska aby se připojili k putinovskému Rusku! Patří za Ural ...

   Vymazat
 7. Jsem hrdá na to,že volím SPD, která v rámci ID nebude na ten spektákl připuštěna.
  Že tam nebudou připuštěni ani (volení) politici,to už je jenom shnilá třešnička na dortu, zkrátka nezyskofki nám ukazují fakáč.
  Evropa je obydlena neobčany,kdo se chce stát občanem, musí si podat kolkovanou žádost, pornobuk Džanda se zamislý a možná mu vyhoví, ale až po zralé úvaze.
  Opálení, buzíci, všeobecně aktivisti LGBTXYZ, klimaalarmisti, a zejména všichni paraziti které jsou přisátí na erární struky mají účast přikázanou.
  Sto melounů sem,sto melounů tam,ať se práší za kočárem, vždyť ta jízda nemusí dlouho trvat.
  Nebo jo?
  Každopádně nezaškodí si před potopením toho vraku ještě kapku zakarpédyjémovat.
  Ách jó...Děkuji za článek!
  Helanov

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Osobo, děláte vy vůbec někdy i něco jiného než že klepete na internet svoje "moudra" a vyléváte si svoje srdíčko?

   Vymazat
  2. Vadí vám co píše, nebo že píše? Nečtěte.

   Vymazat
  3. 8:30...Osobo, vraťte se do pracovního procesu a koukejte na nás, penzisty, kteří nemají do čeho píchnout (heč!!!) vydělávat...
   Tak šup,šup! :-)
   Helanov

   Vymazat
  4. 9:24
   Myslíte, že vám závidím vaše nicnedělání v penzi? To poslední co si přeji je abych v 70 dopadl jako vy a zbytek života strávil jalovým žvaněním po anonymních diskusích.

   Vymazat
  5. 9:45. To je dobré, v penzi nebudete chtít trávit čas "jalovým žvaněním" a přitom Vám nevadí, že ho tak trávíte už teď, když sem "vyléváte svá moudra"...

   Vymazat
  6. Netrávím čas takto. Ale kdykoliv sem jednou za cca týden nahlédnu tak mám jistotu, že pod každým článkem najdu 10 vašich komentářů.
   Vaše věc. Jen jsem se ptal jestli i děláte někdy něco jiného.

   Vymazat
  7. 10:16
   Aha, tak až teď jsem si všiml, že vy nejste Helanov. Tak proč se do toho kua serete?

   Vymazat
  8. 10:59 To pobavilo. Bleje ke všemu a ještě si plete pisatele.

   Vymazat
  9. 9:45...A co mám jako dělat???
   Taky bych raději pekla moučníky a hlídala ňoučata,ale mladí se odstěhovali do strašné díry, já se za nimi z Prahy nedostanu.
   Tak do sebe kopněte vijágru a vyražte za děvčaty,třeba se uklidníte a přestanete rejpat!!!
   Helanov

   Vymazat
  10. My důchodci se nedáme, já jsem v důchodu více jak tři roky a sledovat co se děje je můj koníček, na nějaké krmení holubů nemám ani náhodou čas i když vůbec nic proti tomu nemám. Vždyť jenom zkouknutí toho videa v Řepovarovic sokolovně, to je čirá radost a tu si nikdo nemá odpírat. Takže si žvatlejte proti nám, budete ale jako ti psi co štěkají na karavanu, což je vaše pošetilost. Moje heslo je nedat se, čili já pán ty pán a jak se jednou necháš, ve finále ti zakáží dejchat. Hej hou, rudý dědeček

   Vymazat
  11. Takže pražanda - hned jsem si to myslel, už dlouho jsem si to myslel, a nemýlil jsem se. Všechno - celá ta rétorika - ukazuje na nafučenýho pražáka (pražandu) A jak se ukazuje, i v ostatním jsem měl pravdu. Je osamělá, ňoučata( co je to ňouk?) se odstěhovala z Prahy do díry, ( jedinečné rozhodnutí) a babi zůstala na celý život sama. Proto imrvére straší u počítače a píše takzvané diskuzní příspěvky. Jestlipak ví, že Praze se dnes říká Mekka zmrdů?

   Vymazat
  12. 17:07...Za to ale my Pražané nemůžem, že jak je někdo línej jako vandrácká veš a vychc@nej jako mraky, tak udělá rodné chaloupce pá,pá...a šup do Práglu ;-)
   Helanov

   Vymazat
 8. Není potřeba ve vztahu k EU urážet Dr.Husáka.

  Apropos, spočítal někdo jakou konference způsobí uhlíkovou stopu ? Určitě bude vhodné ji zrušit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Husáka netřeba urážet, sám je autorem své stopy v ďějinách naší země. Dovolím si taky rejplout, ať někdo spočítá uhlíkovou stopu molocha EU, jen za stěhování mezi Bruselem a Štrasburkem.

   Vymazat
  2. S prominutim ,ale Dr. Husak a jeho spina je primym nasledkem vzniku Halvlovcu a nase dnesni situace..
   Nektery veci jsou neuveritelny..
   Dr.Husak na pozadani hitlerovskych nacistu /zrejme byl velmi spolehlive pro nacisty , jinak by ho neposlali/v 1942 a ochotne odjel vysetrovat a uverejnit jako novinar zlociny Stalina na polskych vojacich v Katyni..
   Na prikaz komunisticke vlady byl dr. Husak poslan v 1969 !! /zrejme byl velmi a obzvlaste !!!spolehlivy komunista , jinak by ho Breznev neposlal z Kremlu /do Ceskoslovenska, aby se ujal prokomunisticke vlady v CSSR v 1969 !!!.
   Fakta hovori jesne..

   Vymazat
  3. 1:43
   Možná jsem na omylu, ale byli jsme na rozcestí a vybrali jsme si naivně špatný směr v roce 89.

   Vymazat
 9. No to bude stejné jak pořady na čt budou tam chodit vybraní euposkoci a budou si navzájem notovat. Čím dřív se ten spolek rozpadne tím líp.

  OdpovědětVymazat
 10. Oslavy Nového roku v multikulturní Evropě.

  Migranti tvoří gangy a oslavy nového roku vypadají i tak, že podpálí vše co jim stojí v cestě.

  https://zvraceny.cz/content/85419-oslavy-noveho-roku-v-multikulturni-evrope

  OdpovědětVymazat
 11. Ale vždyť Evropanem se člověk stává až podřízením se jeho země EU! Tedy okupovanou zemí EU. Do té doby jsme jen byli potomci neandrtálců pohybující se kdesi na kraji Asie, mužíci a ženštiny bez historie, bez správného vzdělání a chápání potřebného otrockého poslání ve službách, nájmu i zájmu diktatury kapitálu a jeho existenční závislosti na agresívních válkách proti podlidem. Ja. Die Übermenschen der EU, die sind die echte Kulturträger der Ideen von der EU Liebling Aolf Hitler. A co s tím brakem, který jsme jen v r. 1945 přidusili, ale nelikvidovali???
  Media, ČT i Seznam prd,prd bouří proti správě Babiše o rozkrádání majetku a devastaci státu předchozími vládami v uplynulých 3O letech, ale přitom jim nevadí daleko lživější deklarace deklamované v mediích proti posledním 2 rokům vlády ANO a Babiše. Copak lze někdo trochu rozumný a nezapomnětlivý přehlédnout aktivity vlád ODS, pánů Kalousu, Fialů,Pospíšiů..... Co ten dnes demagogicky žvanící blok opseuodemokratů na opratích kapitálu dobrého pro ČR a jeho občany vykonali? Okradli ho o 1O bilionů Kč rozkradením majetku státu, občanů, bank, pojišťoven, zadlužili stát dalšími 2 bilony Kč a občany stejnou sumou. Jejej, když si to vydělím byty v hodnotě 4 milionů, tak mi to vychází, že z těch ukradených peněz by bylo možné postavit 3 a půl milionu bytů! No stačila by třetina, zbytek mohl být věnován školám, školkám, jeslím, nemocnicím, dopravě a dalšímu, co se podařilo politruků, po r 1989 v naší zemi devastovat. A něco by možná dokonce zbylo na rozkvět země. Ale jaké že to má kapitál heslo? Kdo nekrade, jakoby nežil. A je tomu i tak, nejznámější jsou přece u nás Krejčířové a Kožení, Janouškové i Bakalové a samozřejmě jejich poskoci v parlamentě a minulých vládách. A kolik z nich bylo do r. 1989 vzorových soudruhů. Dneska mají v rukou media a vořou přes svoji geblsovskou propagandu celým národem - pro ně podlidí, samozřejmě.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Stavidla (hranice) země byla otevřena právě proto s jedním jediných cílem - vydrancovat a zadlužit celou zemi na věky. Jen si vzpomeňte, co všechno dokázalo vybudovat za dvacet let své existence předválečné Československo! Jaké fabriky, silniční a železniční infrastrukturu, úřady, školy atd. Ale chtělo to jediné, mít zalígrovanou hranici kolem dokola a dobře placené finance, kteří kvůli řádnému odvodu daní hlídali každou únikovou cestu československé koruny ven ze země. Dnes je to právě naopak, ten únik je podporován. A běda, pokud chcete zdanit třeba zahraniční internetové firmy, které nám tu pouštějí žilou. To hned Trump pohrozí české kolonii vyhlášením obchodní války. Česká kolonie je prostě na odpis, protože nemá žádnou budoucnost a to ani jako součást čtvrté říše.

   Vymazat
  2. 10:41,11:58 Pán neví co píše, okradení o 10 bilionu, stejný blábol jako, že duchodový fond po komouších měl 350 miliard, nikdy nic takového nebylo!!§
   Podle vašich brekotu se divím co ještě tady pohledáváte!!.Rusko nabízí" nekonečnou svobodu a jistě pro vás nekonečný blahobyt ".

   Vymazat
  3. 15:56 Nestačí tady jenom bušit do klávesnice. Měl jste si také nabušit hlavu vědomostmi a informacemi, protože tady jinak jenom opruzujete, dutá nádobo!

   Vymazat
  4. 16:26 vždyť on ty příspěvky, na které reaguje, vůbec nečte! Je to grafoman bez mozku.

   Vymazat
 12. Ať žije EU pod vedoucí silou německých soudruhů: https://www.youtube.com/watch?v=rXQinCRfkrE

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jenom ať řešej vlaječky, nebuou mít čas škodit jinde :-)

   Vymazat
  2. Němci přijímají muslimské uprchlíky možná navíc i pokáním za rasisticky zahubené a vypuzené židy a aby se vhodně rasově promísili. Také proto, aby se k nim nehrnula postkomunistická zlodějská východní lůza. My jsme vypuzením a oloupením Němců získali volnou kapacitu 3 milionů osob, kterou jsme zaplnili slovenskými cikány, azbuckými a českými lemply. A vyjeme pokrytecky kvůli stovkám. Švejkové - do zbraně !!! A na stráž !!! Parazitičtí čecháčkové se bojí další parazitické konkurence? Podle sebe soudí jiné. Rodilých Němců se bojí a škodolibě a krátkozrace se těší na islamizaci Německa. Ubožáci. Kdo stojí o vás čecháčkové ??? Češi, nekrást tady !!!

   Vymazat
 13. OK- ale co s tím dělat. My kdož máme čas si občas něco přečíst, víme která "bije". Většina má tolik starostí se zabespečením své rodiny neví, že jsme otroci peněz. Média nás 24 hod denně cíleně rozeštvávají- rozděl a panuj. Zpomalme tempo a začněme přemýšlet svojí hlavou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rozdělovat dokáží dokonale, želbohu u nás to padá na úrodnou půdu.

   Vymazat
 14. Piráčtí soudruzi v čele s primátorem Hřibem si jistě vezmou z Berlína příklad, Německo je náš vzor: Řidiči se musejí postupně začít připravovat na to, že po německé metropoli nebudou moci jezdit autem, které má spalovací motor. Návrh berlínské radní pro životní prostřední a dopravu Regine Güntherové totiž podle listu Berliner Morgenpost počítá s tím, že od roku 2030 taková auta nebudou moci do vnitřní části Berlína. Za dalších pět let se má zákaz rozšířit na celé území metropole, která má asi 3,7 milionu obyvate (ČTK)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je problém voličů. Když je nebudou lidi volit, nebudou piráti.

   Vymazat
  2. 13:43 no tak se do příštích voleb přejmenují zase na nějaké ty "věci veřejné" nebo na "nové zelené" a bude :-)

   Vymazat
  3. 13:29 Co je špatného na městě bez aut? Jen souhlas! Pokud si z toho Piráti vezmou příklad jen dobře.
   Vypověděli Číňanum jejich pokořující smlouvu a mají u většiny lidí velké plus! Mají moji volbu.

   Vymazat
  4. 15:48 Pepku, nevymýšlejte si. Ta vaše "většina" právě připravuje defenestraci soudruha Piráta Hřiba na smetiště dějin a to zcela po zásluze, protože pouze tento samolibý hlupák připravil Česko do budoucna asi o 23 miliard korun (nejnižší odhad ekonomů)!!! Staré české přísloví zní: "Drž se ševče svého kopyta!" Proto by se měl soudruh Hříbeček vrátit ke své profesi, právě dnes masmédia začala hořekovat, že lékařů je prý značný nedostatek.

   Vymazat
  5. 15:48 zmýlená platí!
   Česká republika přišla o stovky miliard dolarů
   Pražská kavárna a Němečtí politici - ti všichni měli stejný cíl, obelhat Miloše Zemana, aby čínské investice získalo Německo místo Česka!
   https://www.youtube.com/watch?v=Qi_iIzflaMU,, https://www.youtube.com/watch?v=FR6bfKN-k2o

   Vymazat
  6. 16:23 s hlupákem a omezencem jako je 15:48 je zbytečné diskutovat. Jinak máte pravdu, že se už prokázalo propojení "Úchylek" se sudeťáky, potažmo tedy Německem. A "Úchylky" jsou dítětem pražské kavárny.

   Vymazat
  7. 16:23 Ta dvě videa jsou opravdu velmi výživná! Chce to zopakovat pražskou (ale nejenom pražskou) defenestraci! Nicméně se opět ukazuje, jak je ČSSD proradná strana!

   Vymazat
  8. 16:23 Je to jednoduché - firma Henson Enterprice vyvádí prachy pro čínské pohlaváry a ta druhá firma Rainbow Wisdom vyvádí prachy po české politiky (ČSSD přece potřebuje zaplatit v kauze Altner). P.S.: to je z druhého dílu

   Vymazat
  9. 15.48
   A teď ještě dodělat úkoly a šup do pelechu.

   Vymazat
  10. 16:29 To propojení je " obrovské " a hlavně v tom , že nosí hnědé oblečení. A v čem se to propojení prokázalo????? Nesmíte tak žrát toho žvaníla Černohorského plus toho ráčkující blekotu. Vy jste totální idiot co.

   Vymazat
  11. 16:22 16:23 CHÁÁÁ, Čím pan Hřib nás připravil o 23 miliard?? To prosím psal kdo? aronet děkuji nechci.Je jen dobře že těm rudým vypověděl pochybnou smlouvu. Nikdo nám nebude nic diktovat dříve Rus a dnes Čína ,zapomeň.

   Pane 16:23 a jinak zdravíčko slouží?? Pražská k. a Němci nás připravili o kšeft s Čínou??
   Velice jednoduché, už od začátku, nějakých 7 let co se začel Zeman paktovat s Čínou na nás srali. Zeman prorokoval 95 miliard a bylo z toho 40. Ale hlavně to hodíme na kavárnu a Němce, lidská hloupost je nekonečná, a ta vaše tuplem.

   Vymazat
  12. 16:23 Tak to joooo, tihle kašpárci jsou za jejich totální lži zralí na žaloby, myslím,že už jsou podané. Pane,dávat odkaz na tohle svinstvo chce opravdu silný žaludek! Ještě řekněte, že tomu sám věříte.

   Vymazat
  13. 20:32 To kdybys byl bejval dělával v mládí ty, tax nemusel do smrti zůstat jen tím zdechliny komoušskejch gerontek (ale i gerontů - sic!) prznícím zřízencem litoměřický prosektůry ...

   Vymazat
 15. Odpovědi
  1. OK-https://www.youtube.com/watch?v=b8cuhPtakYk
   Měl vraždy vyšetřovat! Místo toho je organizoval! pplk. Radovan Macák.Šéf oddělení vražd.

   Vymazat
  2. 15:24 Nejlepší je udělat kozla zahradníkem

   Vymazat
 16. EU provádí postupnou a důkladnou autokremaci. A mezitím, co Britové již hrdě kráčí z krematoria, my se díváme do otevřené pece.

  OdpovědětVymazat
 17. Z demokratického pohledu, by se takovou agendou měl zabývat parlament. Již delší dobu mám dojem, že neziskovky jsou centra paralelní moci ve státě. Uzurpují si aktivity, které přísluší národním parlamentům. Tato akce, vynáší tuto jejich pozici o level výše. Uzurpují si pravomoci, které by měly příslušet Europarlamentu, ale které on neobdržel – nesmí podávat legislativní návrhy.
  Selským rozumem, bych to považoval za spiknutí Evropské komise s neziskovkami, proti zbytku demokracie v EU. Do takové EU jsme nevstupovali, z takové EU bychom měli vypadnout. Neprodleně, dokud je čas a rukavice ještě nejsou sundány. P.K.

  OdpovědětVymazat
 18. Šílenost Němců
  https://www.youtube.com/embed/aoLHPsRECF0

  ČLOVĚKU SE TO NECHCE ANI VĚŘIT , - A STÁLE SI ŘÍKÁM , ŽE JE TO JEN NĚJAKÁ POVÍDAČKA !!!! --- NA DRUHOU STRANU , - KDYŽ JIM TO TAM PÍŠOU NA CEDULI , PŘÍMO U STAVBY ????

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jaká šílenost, budou kulturně obohaceni o pracovité a tolerantní spoluobčany. Co myslíte, zaslouží si to?

   Vymazat
  2. 17:27 a 18:22 - příklady dvou kokotů, Baldů, kteří sednou na lep čemukoli co najdou na netu jen proto, že tomu chtějí věřit. I takovému nesmyslu.

   Vymazat
  3. 18:29 PŘÍPAD -neber úplatky nebo se zblázníš...

   Vymazat
  4. 17:27 Co je na tom divného? Mešity jsou třeba. Vždyť jsou i v Česku, kde je muslimů nepatrně (zatím). V Německu bylo už před lety (ještě před imigrační vlnou r. 2015) asi 10 až 12 miliónů muslimů, většinou tureckého a kurdského původu (já třeba taxikáře jiných národností v Mnichově nepotkal), ale třeba i původem z Ruska. Již před 5 roky proto nabídla Saudská Arábie německé vládě finance na výstavbu 1.000 mešit (a i to je zlomek aktuální potřeby). Je zjevné, že Frau Merkel na tuto nabídku kývla. Takže se nemáte čemu divit. Jinak stejná přestavba katolických kostelů probíhá již několik let ve Francii.

   Vymazat
  5. 18:29 Vy jste náš starý známý agent provokatér Pepek Vyskoč. Jste hloupá, omezená a sprostá nula.

   Vymazat
  6. 19:21 buď je to skutečný retarda bez informací, nebo tu je opravdu služebně, aby provokoval lidi k diskusi

   Vymazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  8. 20:24 vlast tě potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Trump je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Vymazat
  9. 20:32

   Baldo, konej! Vlast potřebuje činy, ne kecy! Dokaž že nejsi jen žvanil, ale pravý vlastenec!
   :-D

   Vymazat
  10. „Toho (20:40) si musíme hýčkat, protože takovej blbec je u regimentu vzácnost“ :-D :-D :-D

   Vymazat
  11. 20:46
   Klidně hýčkej, Baldo. Ale zatímco budeš hýčkat a nebudeš konat, tak všechny kostely ve tvém okolí budou přestavěny na mešity a budou tu miliony islamistů! Tvoje volba, Baldo. Ale jak potom vysvětlíš svým vnuků co jsi dopustil???
   Baldo, kdo když ne TY a kdy když ne TEĎ!!!

   :-D

   Vymazat
  12. 21:00 Agente, máš to marný! Tomáš Marný

   Vymazat
  13. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  14. 8:57 zase zpátky na šichtě? Vlast tě potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Trump je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Vymazat
  15. 9:07 Ty radši moc nevyskakuj, Lejnere Putlerýči, ať kolem sebe nenacákáš sračky z kremelský zengrúny, odkud tě vypustili a kde je tvá pravá a jediná Vlast!:-)

   Vymazat
  16. Šílení Němci přijímají muslimské uprchlíky nejen jako pokání za zahubené či vypuzené židy a aby se vhodně rasově promísili, ale hlavně proto, aby se k nim nehrnula postkomunistická zlodějská východní lůza. My jsme vypuzením a oloupením Němců získali volnou kapacitu 3 milionů osob, kterou jsme zaplnili slovenskými cikány, azbuckými a českými lemply. A vyjeme pokrytecky kvůli stovkám. Švejkové - do zbraně !!! A na stráž !!! Parazitičtí čecháčkové se bojí další parazitické konkurence? Podle sebe soudí jiné. Rodilých Němců se bojí a škodolibě a krátkozrace se těší na islamizaci Německa. Ubožáci. Kdo stojí o vás čecháčkové ??? Češi, nekrást tady !!! Historie lenivého, příživnického pronároda se stále dokola opakuje: etapu lžidemokracie vystřídá diktatura lapkovské lůzy, která se následně připojí k zacinkání klíči – až zase všechno nakradené prožere. A každých dvacet let plive na tu lůzu předchozí a nostalgicky vzpomíná na tu lůzu předpředchozí.

   Vymazat
  17. 16:34 vlast tě potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Trump je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Vymazat
  18. 16:49 Ty radši moc nevyskakuj, Hovnere Komoušíčii, ať kolem sebe nenacákáš sračky z kremelský zengrúny, odkud tě vypustili a kde je tvá pravá a jediná Vlast!:-)

   Vymazat
  19. P.S.: na rozdíl od tebe, skřekající putlerprde, má ten tvůj "Pepek" aspoň o čem psát! Takže místo metání těch tvejch kreténsky jednotvárnejch a navíc od vječně ožralýho rudýho komisaře, co zradil naše Legie, opsanejch lejen, bys mu měl začít bedlivě naslouchat a přitom si dělat poznámky, abys nezůstal do smrti jen tím zdechliny komoušskejch gerontek (ale i gerontů - sic!) prznícím zřízencem chomutovský prosektůry ...

   Vymazat
  20. vlast tě (7:36 = 7:43) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Trump je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Vymazat
  21. 13:52 na rozdíl od tebe, skřekající putlerprde, má ten tvůj "Pepek" aspoň o čem psát! Takže místo metání těch od vječně ožralýho rudýho komisaře, co zradil naše Legie, opsanejch lejen, bys mu měl začít bedlivě naslouchat a přitom si dělat poznámky, abys nezůstal do smrti jen tím zdechliny komoušskejch gerontek (ale i gerontů - sic!) prznícím zřízencem chomutovský prosektůry ...rudej Mongole!:-)

   Vymazat
  22. P.S.: A hlavně při tom rudým mečení nikam nevyskakuj, ať kolem sebe nenacákáš sračky z kremelský zengrúny, odkud tě vypustili a kde je tvá jediná Vlast!:-)

   Vymazat
 19. 11:48 ta řídící schůze se spletla, správně měla do sálu křiknout: "vlaječky na stůl, poslanci pod stůl". S tím bych docela souhlasil :-)

  OdpovědětVymazat
 20. 19:10 vlast tě potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Trump je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To ty už si asi moc nezaskáčeš, hovnere komoušyči, až to tu vezmem pořádně do pazour!:-) - http://novysmer.cz/index.php/historie/2679-budape-1956

   Vymazat
 21. Na "Veterans Today" je článek o tom, že proti Číně byla v rámci hybridní války nasazena biologická zbraň právě v předvečer čínského lunárního roku, kdy se dají do pohybu desítky miliónů obyvatel. Někomu se stýská po Honkongu a pouliční protesty mu asi nestačily. Ten někdo je evidentně Londýn!

  OdpovědětVymazat
 22. Je tu nějak přepepíčeno a já jsem desorientován, nějak tu chybí základní hranice dobra i zla, mezi královstvím Miroslava a Kazimíra, mezi Putinem a Trumpem. Tak se kluci příště dohodněte a chovejte se zřetelněji.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.