Reklama

sobota 4. ledna 2020

Kritický názor v otevřeném dopisu

4. 1. 2019 koluje po internetu
...Pokud sekáte hlavy za odpadlictví od víry či cizoložství v Sau´údské Arábii, nebo upalujete protestující v ukrajinské Oděse, bombardujete civilisty po celém světě jako USA, tak jste demokrat. To, co ČT za naše peníze předvádí, není cenzura. Cenzura jen škrtá pasáže, které se jí nelíbí. Toto je aktivní nenávistná propaganda, která je hlavní náplní všeho. Od filmů, kde jiný než americký krvák už ani neuvidíte, po zpravodajství či diskusní pořady. 


Na diskusní pořady jsou zváni přitroublí štváči, kteří danému tématu nerozumí, dokonce ani tu svoji zvrácenou propagandu neumí nějak logicky zdůvodnit. Romancov, Mitrofanov, Štětina.. (vesměs lidé, kteří nám dříve oslavovali Stalina). Za komunistů se sice v televizi také hlásaly nepravdy, ale ne tak nehorázné jak teď. Museli jsme být neustále vděčni SSSR za osvobození, ale v zásadě to byla pravda. Ne jako teď, kdy byla Evropa osvobozena americkou armádou (přitom 3 roky byla sovětská fronta jedinou frontou v Evropě proti Německu a i po invazi v Normandii nadále vázala přes 65 procent všech sil nacistického Německa ).

Na osvobození Osvětimi sovětskou armádou byli pozváni všichni, včetně lidí, jejichž rodiče dělali dozorce v koncentráku, jenom ne ti, kdo tu Osvětim osvobodili. Jako osvoboditel je oslavován americký generál Patton, nepřítel Židů. Mohu poskytnout výpisky z jeho válečného deníku, kde píše o Židech, že je to špinavá podřadná verbež, která si zaslouží v těch koncentrácích zůstat. Skvělý demokrat, určitě ne xenofobní. Za minulého režimu naše televize vysílala kromě mnoha krásných českých filmů, mnoho francouzských, italských a jiných kvalitních filmů.

Teď nás krmí od rána do večera tím, že USA jsou zemí svobody a demokracie. Jaksi opomínají zmiňovat, že USA masově dovážely otroky z Afriky, že "zakládající otcové" USA jako Washington, Jefferson atd. vlastnili sami veliké množství otroků a existují jejich výroky kritizující "extremisty", kteří tvrdili, že černoch je člověk se stejnými právy jako běloch. Když jsem byl v USA v Alabamě v roce 1971 tak to bylo jen 6 let po tom, co tam policie a Národní garda doprovázela dva černošské studenty, kteří se chtěli zapsat na místní univerzitu. Jinak by je lidé lynčovali a v čele těchto rasistických lumpů byl guvernér Alabamy. Teprve v šedesátých letech 20. století byly postupně odstraňovány lavičky jen pro bílé, záchody jen pro bílé a restaurace jen pro bílé. Opravdu vrchol demokracie. A tito výtečníci nás budou obviňovat z xenofobie.

U nás jsme zrušili otrokářství tisíc let předtím, než ho USA zavedly. Východní Evropa je obviňována z xenofobie a nedostatečných demokratických tradic. Česká televize to halasně roztrubuje. A kdo že jsou ty západní země s hlubokými a dlouhými demokratickými tradicemi?!? - Fašistické Německo, fašistická Itálie? Fašistické Španělsko, kde se sloužily státní mše za Hitlera ještě desítky let po válce?Fašisticko-diktátorské Salazarovo Portugalsko? Rakousko, rodiště Hitlera, kde Adolfa vítaly nadšené davy při anšlusu Rakouska nacisty? Kolonialistické země Británie, Francie, Belgie, Holandsko a další, které jednaly s domorodci, většinou černé pleti, jako s podlidmi? - Připomínám, že koncentráky nevymyslel Hitler, ale Britové v jižní Africe, kde tyto koncentrační tábory pro ženy a děti búrských bojovníků měly za úkol tyto rodiny vyhladit hladověním. Což se jim do velké míry podařilo.To jsou ty vyspělé demokracie s dlouhými demokratickými tradicemi?

Neustálým opakováním těchto žvástů tomu začínají lidé pomalu věřit. Kulturně vyspělé Německo vypálilo většinu evropské části SSSR, vyvraždilo jen v Bělorusku 660 vesnic, vypálilo a vykradlo paláce v Kyjevě, okolo Petrohradu, v Oděse, na Krymu atd. Zlikvidovali všechny průmyslové objekty v této části světa a zlikvidovali obživu pro desítky milionů lidí. A hlavním tématem ČT na výročí konce války bylo to, že se sovětští vojáci chovali v Německu necivilizovaně. Chovali se skvěle vzhledem k tomu jak se chovali Němci k nim. Mimochodem, byl jsem v Berlíně na výročí konce války a ke cti Němců budiž řečeno, že oni podobné lži jako ČT nešířili. Viděl jsem tam velké fotografie z roku 1945 jak ruští vojáci rozdávají obyvatelům Berlína jídlo, atd.

Takže naše ČT je opravdu i na poměry EU a NATO nadprůměrně prolhaná. Je dobré si připomenout, že v minulosti to bylo mnohokrát tak, že rozumný myslící člověk byl označován za blbce, kacíře, lháře a extremistu.A říkali mu to "odborníci" tvrdící, že země je placatá. Takže vlastně když vám ČT nadává, tak je to důkaz, že jste slušný a myslící člověk.

Ještě jednou Vám děkuji,

Ing. Roman Hronek

19 komentářů :

 1. Jo to jsou kecy až to není hezké moc se divím že se nemstili za to co viděli ve své zničené zemi a v koncentrácích.

  OdpovědětVymazat
 2. „ČR přijme 3 % všech uprchlíků a dá jim ‚západní‘ sociální dávky.“ Volný varuje před bruselskou promigrační dohodou„ČR přijme 3 % všech uprchlíků a dá jim ‚západní‘ sociální dávky.“ Volný varuje před bruselskou promigrační dohodou:

  https://cz.sputniknews.com/politika/2020010411203472-cr-prijme-3--vsech-uprchliku-a-da-jim-zapadni-socialni-davky-volny-varuje-pred-bruselskou/

  OdpovědětVymazat
 3. Přestaňte platit výpalné a nebudete si muset stěžovat, že vám ČT za vaše peníze vymývá hlavu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To tvoje výpalné je stanoveno zákonem,na pokuty za pitomosti nemám peníze.Ale že ČT je prolhanější než komunisté je pravda a stejně jako za nich s tím nejde nic dělat.To jsme to dopracovali.

   Vymazat
  2. Tobě soused ukradne auto a ty přestaneš platit pojistku... Moc chytré!

   Vymazat
  3. přestat se dívat na TV je velmi nebezpečný počin. Přestanete být ovcí a názory okolí vám budou připadat poněkud dementní.
   Takže, VELMI dobře si rozmyslete, zda se chcete odpojit od naší svobodné TV, kde vám říkají co je správné, protože to bude mít důsledky na vaše vztahy s okolím.
   Jinak samozřejmě, neplatit tyhle idiotské poplatky samozřejmě jde, je to jen o lenosti a strachu si to zajistit.

   Vymazat
 4. Dodržuji všechny zákony našeho státu.Co mně však až moc vadí,je povinně platit České (???) televizi za její denodenní lhaní.Ti čtyři havrani z ČT24 jsou mistři překonávající i Göbelse

  OdpovědětVymazat
 5. Vidim, ze slidilove tady vyhrali. Uz sla anonymita do haje.

  Spinave nenavistne stvave kecy tady budou dal, ale ti, kteri se oprou, tak budou vystaveni pronasledovani. Anebo proste sklapnou, a slidilove si daji sampus.

  Cely svet vi, ze Amerika mela otroky. A ze statisic Americanu padlo za to, aby otrokarstvi skoncilo.

  Malokdo vi, ze islamsky otrokarsky trh byl daleko vesti a rozsirenejsi, a dodnes neskoncil.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, on ten Evropskej otrokářskej trh taky neskončil. Jen se namísto náhončí otroků říká náborář pracovní agentury.

   Vymazat
  2. Je pravda ze spousta prizdisracu se prestane vyjadrovat ,lidi se proste boji neb svine jsou byly a budou okolo nas, ale na druhou stranu zase odtud zmizela spousta trotlu ,na priklad menecenny debil zijici nekde na Floride ktery dodnes nevi ani proc utekl
   Takze ,nazdar a hlavne to zdravi ,prasule si jiz rozdelili lotri pod vedenim zlocince Klause .

   Vymazat
  3. nu, celý svět asi ví že USA mělo oficiální otroky...ale v té válce Sever proti jihu o otroky nešlo. A ty statisíce Amíku nepadlo za svobodu otroků.
   Jen opakujete oficiální propagandu.
   BTW.: co si myslíte že je dnešní tzv. demokracie?

   Vymazat
  4. Ale slo. Jenom to nebyl jediny duvod valky.

   Demokracie ma dnes problemy.

   Vymazat
 6. V čele tele, vize zvrácená
  hlásná trouba troubů ubohých.
  Tam pravda bývá denně mlácená
  chce udělat z nás národ ubohých.

  OdpovědětVymazat
 7. Oprava: ….hlásná trouba troubů duhových.

  OdpovědětVymazat
 8. Mám kliku, jsem generace, která chtěla na Hrad Wericha. Proto demagogie tehdejších masmedií byly bez šancí, i tenkrát se blblo na celou čáru. Měli smůlu, my jsme se naučili číst mezi řadky a lapat dvojsmysly z některých filmů, divadel, tv.inscenací, poslouchat zahraniční vois, dnes je to brnkačka stačí internet. Nás se režimu nepovedlo infikovat. Dnes mám pocit, že přes dostupnost informací, nová generace infekci podlehla.

  OdpovědětVymazat
 9. Není pravda, že musíte povinně platit televizi a rozhlas. Stačí je na poště odhlásit a zbavit se přístrojů. Internet je dnes plně nahrazuje, praktikuji to už mnoho let.

  OdpovědětVymazat
 10. Anonymita se vratila. Tak prece jenom nova republika neni plna blbcu.

  OdpovědětVymazat
 11. Otevřené názory na cokoliv u nás jsou žádoucí, ovšem jen potud, pokud si svými názory hodlá autor zvyšovat své ego. Sám zásadne nečtu ty úbohé portály sjednoceného "debilbloku" a tím mám vystaráno. Nemusím se rozčilovat či vzrušovat sprostými či úchylnými názory a plky.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.