Reklama

čtvrtek 23. ledna 2020

"Lživot" v nové totalitě: Rebelanti zprava i zleva se sešli v Řeporyjích. Euroudavači měli pohotovost. Justice, média i šoubyznys spojenci nepřítele. Odstrašující příklad Německa. Bděme a nebojme se přinášet oběti

Radek Pokorný
23. 1. 2020  ProtiProud
Radek Pokorný přináší zprávu ze setkání povstalců proti současné eurodiktatuře - včetně videa z celé akce.





Disidenti proti současné eurounijní diktatuře, která prosazuje omezování svobody, se sešli 20. ledna letošního roku v Sokolovně v pražských Řeporyjích. Setkání politiků, publicistů, spisovatelů a dalších osobností předcházely výhrůžky a šikana ze strany pražské kavárny a lidsko-právních aktivistů. Ti se všemi způsoby snažili setkání novodobého disentu zabránit.

Personál restaurace na Slamníku v Praze - Bubenči, kde se měla původně akce konat, se stal terčem verbálních útoků, po kterém bylo nutné setkání přeložit jinam. Soustředěné ataky ze strany nepřátel svobody, v nichž patřili k nejaktivnějším příznivci pirátské strany, kteří se svými totalitními praktikami jako správní udavači chlubili na sociálních sítích, vyvolaly současně až nečekanou vlnu solidarity. Organizátor setkání sociolog Petr Hampl, který diskusi moderoval, v úvodu večera připomněl, že po tomto nátlaku si mohl vybírat, kam setkání přesune. Většina podnikatelů v oblasti pohostinství už má totiž současných poměrů (stejně jako účastníci setkání) zjevně plné zuby.

Dnešní "lživot"


Na tom se shodli také jednotliví řečníci, kteří v řeporyjské Sokolovně vystoupili. Bývalá ministryně spravedlnosti Daniela Kovářová ve svém příspěvku poukázala na absurdnost našeho současného rodinného práva, které se v novém občanskému zákoníku navrženému ministrem Pospíšilem zcela vzdálilo životu občanů.

Stohy paragrafů, jež nestačí číst ani právníci, kteří se touto agendou zabývají, vytvářejí nepřehlednou džungli, z níž vystupují i takové šílenosti, jako je rozhodování stále mladších dětí o důležitých záležitostech v rodině, k nimž soudy v dnešním justičním politicko korektním chaosu musejí přihlížet. „Hranice rozumnosti, která se dříve stanovovala na 12 let, se stále snižuje. Takže dnes pětileté dítě rozhoduje, kam by chtělo chodit do mateřské školky.“
Bývalý pražský primátor Igor Němec zase zavzpomínal na dobu před třiceti lety a srovnal ji s dnešním stavem: „Když jsem říkal své názory před listopadem 1989, tak jsem byl podle komunistů pod vlivem štvavých vysílaček západních ideodiverzních centrál a dnes jsem prý zase pod vlivem ruské propagandy.“ Z toho jasně vyplývá, že jsme se v kruhu dostali tam, kde jsme byli. Na závěr vyzval přítomné, aby si nenechali nic vnutit a svůj život žili sami za sebe.

Spisovatelka a signatářka Charty 77 Lenka Procházková přišla v pojmenování stavu společnosti s novým termínem „Lživot“. Představuje současné uvíznutí ve lži. To, co podle ní vlivem mediálních a politických elit prožíváme, je „lživoření“. Bývalá chartistka prohlásila, že se na večer v Řeporyjích velmi těšila, neboť jí připomíná setkání disentu v mládí. „Národní obrození se také zrodilo při pokecu v hospodě. Proto mají z podobných setkání takovou obavu“. Důležitý je podle ní smysl pro humor, neboť to je jedna ze základních předností národa pro jeho přežití. „Obojek otroka je lehčí než zbroj bojovníka.“ Démon souhlasu počítá podle ní se strachem.


Rebelanti


Jazykový pohled na fenomén rebelství nabídl filosof a místopředseda Akce D.O.S.T. Jiří Hejlek. Hned na začátku se vymezil proti současnému zneužívání slova rebel, který z původního povstaleckého a bojovného postoje učinil dnes osamocený fenomén omlouvající všemožné úchylky. Místo tohoto mediálně zneužívaného slova doporučil používat spíše slova „rebelant.“ „Když provádíte rebelii, nemůžete ji úspěšně provádět jako jednotlivec. Rebelovat se musí kolektivně.“ Prohlásil za bouřlivého potlesku přítomných Hejlek.

Právě toto falešné rebelství je podle něho dnes tolik propagované šoubyznysem, který je vždy věrný spojenec totalitních vládců. „My už nejsme pro současný režim rebely, ale extrémisty. A zřejmě je to tak správně,“ pravil Hejlek.

Poslanec Jaroslav Foldyna poukázal na nebezpečí likvidace vlasteneckých symbolů, k níž masivně ve veřejném prostoru dochází. „Současný režim nám bere státní symboly a kradou nám národní identitu. Jsem rád, že jsem přijel mezi rebely. I když média budou zase psát o tom, že se v Řeporyjích sešli náckové a já s nimi.“ To se ovšem mýlil, protože mainstreamová média setkání pochopitelně ignorovala, aby je před veřejností utajila - právě tak, jako to dělala média před rokem 1989.


Německý vzor


Videozdravici poslal setkání i poslanec německého parlamentu za AfD Petr Bystroň. Konstatoval, že situace v Německu už dávno překročila všechny myslitelné meze. „V Německu už dlouhá léta zuří boj mezi globalisty a jejich odpůrci - rebely.“ Na denním pořádku jsou podle něho dnes v Německu dramatické útoky na svobodu slova. Znemožňování svobodné diskuse včetně mazání profilů na Facebooku se staly v Německu dnes nornou.

Tím ale diktatura radikálních levičáků ve Spolkové republice zdaleka nekončí. Právě naopak. Pokračuje nejen zakazováním přednášek na akademické půdě nepohodlným profesorům. „Končí to fyzickými útoky a zapalováním aut. Mnoho mých kolegů včetně poslanců parlamentu se stalo obětmi těchto útoků. Jako příklad uvedl poslance AfD Franka Magnitze, který má po napadení od guerill Antify, jež málem nepřežil, trvalé zdravotní následky.

„Mnoho lidí je diskriminováno pouze pro to, že před nějakou dobou zveřejňovali vlastenecké protiimigrační názory. Je to disent dnešní doby. Být rebelem proti totalitě není v dnešním Německu jednoduché. Musíme bojovat po boku rebelů naší doby Borise Johnsona, Tommyho Robinsona a Donalda Trumpa a spolu s nimi zvítězit,“ zakončil svou zdravici Petr Bystroň český rodák a poslanec AfD v německém parlamentu.

Hudebník a člen správní rady Institutu Václava Klause Ladislav Jakl na jeho slova navázal osobními zkušenostmi, neboť se před nedávnem stal cílem opakovaných fyzických útoků sluníčkářů. Definiční znak současného rebelství je podle něho oběť.

„Pokud nejdeme do rebelantsví s tím, že jsme schopni za náš názor přinášet i oběti tak to naše rebelství zůstane jen pózou. Dnes se za rebela považuje každý michprd. Přinést oběť, tím nevytváříme prostor jen pro sebe ale i pro druhé. Můžeme ukázat ostatním, že jde o to se nebát. Nebojme se přinášet oběti. Bude to pro ně potom daleko těžší.“

Setkání kromě jiného ukázalo, že i v Řeporyjích, symbolu uřvanosti, vulgárnosti a nechutných projevů zdejšího šaškovitého starosty za ODS, lze mluvit slušně, fundovaně a kultivovaně o vážných věcech. Že "genius loci" každého místa v naší zemi spočívá především v rozumných lidech, kterých je naštěstí stále víc.

Schůzka významných osobností rebelujícího disentu toho byla skvělým důkazem.



Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.




153 komentářů :

 1. Označili jste se jako disent. Dle definice disidenta žádným disentem nejste, protože v pluralitním systému to ani možné není. Pokud nesete za svou činnost trestněprávní postih, potom to není v důsledku jakéhosi pronásledování, ale kvůli trestní rovině vaší činnosti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To platí pro demokracii ale ne pro dnešní demokratůru!

   Smazat
  2. Idiote 6:50, raději nepiš, nic jsi nepochopil, jen jsi provedl výron.

   Smazat
  3. Netřeba nadávat, třeba argumentovat.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. 6:50 Vědomě, či nevědomě jste se zařadil mezi pluraritní ignoranty, kterými je naprostá většina občanů.
   Nedá se tady hovořit o pluraritní společnosti v názorové rovině.
   Máte-li na mysli pluraritní společnost, jako: "rozmanitou národnostní příslušností", tak to s disentem naprosto nesouvisí.

   Smazat
  6. Řeporyje si ukrást nedáme, ať každý vidí kam dospěje, když fetuje a chlastá. Co na to vedení ODS? Opět nic, jich se to netýká.

   Smazat
  7. Např. tu jsou též disidenti! Např. jeden rozumnej chlap, kerej lecos v životě zažil a viděl, osobně krotil kafry v jihoafrickejch diamantovejch dolech za Iána Smitha a střílel komoušský opičáky na Limpopo a tak ví co bolševismus obnáší, ale místní přemřelá rudá sebranka si dovoluje takovýho machra cenzúrovat! Xindl kerej měl bejt popravenej nejpozdějc do Vánoc 89 a před popravou i mučenej tu dělá 30 let po Plyšáku cenzóry! To to ti "demokrati" a jiná havlistická svoloč teda dopracovala ...

   Smazat
  8. Pane inženýre Pivoňko, vy takto? Jen dokazujete, že vzdělání a tituly ještě nejsou znakem inteligence(vis.Fiala, Putna, Drahož...). Příště trochu nadhledu a úrovně! Ale vy inženýr nejste, že?

   Smazat
  9. Velmi potřebná akce, více takových.
   Je nutné snažit se o vyvažování jednosměrných prounijních pořadů ve sdělovacích prostředcích. Jejich zaujatost v cizím zájmu, vylučování „nevhodných“ názorů, zkreslování skutečnosti nesmí zůstat bez opozice!

   Smazat
  10. 10:02 Ano, a řádně je medializovat, zaplnit Letnou a náměstí měst v ČR.
   Zrušit imunitu pro trestné činy.
   Politici se musí chovat tak, jako zaměstnanci občanů, kterými také jsou a konat, pokud na to mají IQ, podle přání většiny a ne snášet do svého hnízda.

   Smazat
  11. Dnesni rezim v CR jakoukoli pluralitu nazoru POTLACUJE. Proto tak na akci sedla Bzstronem prednesena Charta 77 do puntiku popisujici dnesni situaci v nasi zemi. Nejedna se o demokracii, ale
   DEMOKRATICKY NEOFASISMUS!!!

   Smazat
  12. A to jsou ti nejlepší.
   https://cz.sputniknews.com/slovensko/2020012311294931-trapas-v-bratislave-nejbohatsi-slovensky-ministr-byl-zadrzen-kvuli-rvacce-v-restauraci-nasledne/

   Smazat
  13. Srv. Jiráskovo Temno: Za rebelii trest smrti.

   Smazat
  14. Kafileristický demagogu 6:50!!
   Přivstal sis, abys dostal prémii za 1. příspěvek a ještě k tomu demagogicky vylhaný:
   tvůj výrok :
   ""disentem nejste, protože v pluralitním systému to ani možné není."" by byl pravdivý za předpokladu, že obě jeho významové části jsou pravdivé. Máš pravdu, že v pluralitním systému disent neexistuje, protože v něm nikdo neomezuje svobodu projevu. Nemáš pravdu, že žijeme v pluralitním systému, což stvrzuješ tzv. trestně právní rovinou. Jakého činu se dopustili tito lidé sešlivši se na pivo v řeporyjské knajpě? Asi nějakého strašného, když je předtím vyštípali solněnkáři z původně plánované restaurace. Ten hospodský jistě měl pádný důvod tuto sešlost vyhodit od stolu a od piva (těžká diskriminace, hraničící s diskriminací zvanou kriminalizace)!!
   To je ta vaše fašounsko chazarská pluralita (poplivat všechny co vám neotročí - satanští hajzlové).

   Smazat
  15. 6:60...Proč hnedka trestněprávní postih???
   Takový postih přinese postiženému jen popularitu a ONI to dobře vědí.
   Dneska se postihuje připsáním na SEZNAM, čili hlavně ekonomicky.
   Kdo je na seznamu ten si neškrtne, ne ve svém oboru, ne v kultuře, někde v Lídlu si samozřejmě může škrtat jak chce.
   Helanov

   Smazat
  16. Velmi se omlouvam za mirne OT...
   Je to sice mirne mimo tema, no vse i tak nejak zapada.

   Aktualne, Davos, Svycarsko (sice mirne delsi, ale dejte si kafco a trochu casu):
   Давос: деловой завтрак Сбербанка (русская версия)

   https://www.youtube.com/watch?v=AHCatSM9cow

   zkuste se malinko zamyslet a zapomenout, ze to je z Davosu...
   Docela podstatne. A verzi, nemusi byt ruska, si muzete zmenit. Datum 23.1.2020.


   nobody

   Smazat
  17. Zapomel jsem, neberte to prosim jako reklamu Sberbank, jednoduse pojmete myslenky.

   Dik, nobody

   Smazat
  18. Lituji velmi ale ani ostrazitost zde nepomuze.
   Veci jsou skryte hluboko ,neviditelne a tajne pod povrchem..A tam strasne skodi..
   Byl bych vdecen, kdyby nekdo prinesl fotografii jak nacisticke armady na nasich hranich nici nase statni znaky v 1939, drive byla obcas uverejnovana zlymi komunisty. Ze se veci opakujou a tvrdohlave treba v demEU kdo za to muze ? At se prizna..
   Vlade EU tak chybi pouze helmy a ty motocykly se sajkarou..A samopaly samozrejme..
   Ale veci se proklate Opakujou to kazdej vidi..
   Tak v Sydney prsi a je 24 stezi a ma bejt 31 a na predmestich okolo 34.
   Na to si vlada poridila obrpocitac za desitky milionu.
   A tak zadnej nema narok vedet pocasi. Vlada pocitac maji vzdycky pravdu.To se deje zrejme jiz od narozeni Grety aby se zdrave vyvijela a neupadla do zachvatu Berserk/pozor nakazlivy/.
   Kdyby se nejak ochladilo proti vuli Kretenicky.
   A zanechalo tak hluboke nedozirne skody na jejim organismu..Co bychom si my nestastnici pocali..
   Ostrov na severu Kiribati uz mel byt experty davne potopen 8 metru pod hladinou more. Jeste se nepotopil ani 8 milimetru. I priroda vzdoruje. V Tr. prsi ,zase budou povodne kdyz nas naopak pres deset let experti varovali,ze se nenajde ani kapicka vody..Tedy ze nebude ani kapicka deste. Sem, celej mokrej sem veril a ted nemam destnik..A experti zmizeli i smilionama platu za ty predpovedi..Komu verit ,expertum zase ?
   Ach jo snando se vira ve vedu a Nobedebilovu Cenu vytrati a nechce se vratit !!.
   Jako kdyz ten valecnej zlocinec dostal tu cenu Miru.

   Smazat
  19. To platí pro demokracii, ne však pro liberální ...

   Smazat
 2. ...po boku Johnsona, Robinsona a Trumpa. Holt mi zas nezbejvá než rebelovat sám za sebe. Než s nimi zvítězit, to raději sám prohrát.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, tím koncem svého proslovu to ten pomatenec z německé AfD podělal.

   Smazat
  2. 7:19, pomatenec...

   Pokud sleduješ jeho vystoupení v Bundestagu,
   tak mně možná dáš za pravdu, že je to spíše
   politický exhibicionista,
   jehož projevy působí značně nedůvěryhodně
   a vzbuzují u zelenorudých levičáků oprávněný posměch.
   Petr Bystron se líbí ženám,
   ale v hlavě toho moc nemá...

   Smazat
  3. Sam ne...nebojte

   Smazat
  4. Dát vedle sebe Robinsona a Johnsona, to je hodně velký nesmysl. Ti dva stojí na opačných stranách barikády. A celkově na mne tento spolek "rebelů" působí jako pravicová sešlost, která má odebrat nějaké to procento volebních preferencí Andrejovi. Je možné, že tam nějaké průniky s levicovou částí politické scény jsou, ale je to hodně různorodá společnost a jediné, co bych viděl jako tmelící prvek, je odpor vůči EU a slušnost v diskusi. Přesto si myslím, že je to dost málo a v momentě, kdy dojde na rozpory (např. důchodová reforma, úloha odborů ve společnosti, platy a sociální politika, zdanění miliardářů a bank...), to asi nebude fungovat. Ale některé myšlenky jsou zajímavé.

   Smazat
  5. Souhlasím,že nelze postihovat myšlenky a projevy,alespoń současné.Proto je třeba tyto řídit a orientovat do ztracena nebo lépe postavit proti sobě požadavky a oslabovat tak voličské preference.

   Smazat
  6. Tak to já zas nejsem HNIDOPICH, nevadí mi,že má pan Bystroň jiný názor na Trumpa a Johnsona než já...
   Shoda VE VŠEM prostě není možná.
   Helanov

   Smazat
  7. 13:19...Jestli je paní Procházková pravicová, tam já jsem čínskej papež...
   Jsou tam lidi od leva do prava, kteří pochopili,že ta dělící čára dneska už dáávno neprobíhá pravo/levo.
   Helanov

   Smazat
 3. A zúčastnil se taky někdo z Řeporyjí?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Starosta vrhal nenávistné pohledy ze tmy :-))

   Smazat
  2. 8:43 magor z náckova na ně poslal policajty

   Smazat
  3. A zatímco se věnuje pozornost rource z ˇ5eporyjí, Hřib satan nechal revokovat usnesení Pražského magistrátu a budou nám na Staroměstském náměstí stavět pobělohorský Mariánský sloup. Už chybí jenom doplnit memoriál Reinharda Heydricha, a budeme FREE, COOL a IN Joudanov...

   Smazat
  4. To, že kolaboranti sloup odhlasovali, ještě neznamená, že bude stát.

   Smazat
  5. Cteni jen pro silne nervy.Zeny a deti at nectou...
   Objevy expertu celeho sveta jsou otresne vice nez kdysi Krakatoa sopka a hrozi vy-Bouchnout svet.
   Tak napr. jisty Putin skryvajici se Kremlu
   /ma ovsem dvojniky/ zvedl nedavno telefon a lidi si odhlasovali brexit. Nejen ovladl a Za Skripal elity Britu a svindlem lhal,ze britove plati denne alimenty do EU v 37o milionech..Opakuji denne...
   Lidi na to skocili jako zebrak na kurku chleba /lepsi nez polonium nebo Novicok k snidani/,bohuzel a ted Merkel rozkaze ze zaplati za brityty miliony denne a cesi si vypuci dodaji ty chybici miliardy Eura do Eura.. Miliardy chybi a EU vlada muze zajit na nedostatek a lidi Plytvaji penize na vlajecky ,statni symboly a jine zbytecnosti a placi kdyz se jim ty drahe hracky zahodi..atd. Hanba,ba. !
   Vrchnost ma vzdycky pravdu.
   /A chudak to zaplati/...Nema lezt s panstvem na led..
   Dobre mu tak..Se nepoucili od Adolfa..
   To nic neni. Kdyz Trump prijel do Moskvy 2013 pozval Putina na soutez kralovny krasy ,ktery je majitel, zvrhlik. Dava rozum ze Putin nemel soutezit i kdyz po namaskovani a prevleku by skoro mohl byt take tou modni transgender nebo transcontinental, kralovnou/neni nikdo kdo by Putina namazaneho kremem na boty korektne nezvolil/.Opravdu ne? Ne!!
   Putin obezretne pouze poslal zahadnou truhlicku velke vahy..Dodnes tajemstvi truhly nebylo odhaleno a zustava zahadou sedmi almar..Trump mlci..
   Exsprti se shoduji ze prvnich pet krasavic inteligentnich musi se upsat napapir a zavazat se slouzit,po zvoleni ,nejmin 5 let a strasne trpet v haremu Putina tak se sam neucastnil aby se to neprovalilo..Vsimnete si jak kralovnicky usedave placi plny utrpeni po zvoleni !!.
   Jiste si kazdy vsiml jak krasna Hillary prijela do Moskvy s tim tlacitkem Reset.
   A pak tragicky nebyla zvolena. Pohadala se totiz Kremlovym milencem a pak udobrila a pak zase pohadala a tak president se musel vuli z Ruska stat nahradnik, ale obchodnik i se zenskym masem a jinym haremovym materialem pro sveho pana a velitele Putina..
   To zaridila jedna zenska z Ruska u Trumpu doma..
   Vyjevilo se ze Putin zlocinne nepreje Milionum Chvilek, aby nemeli miliony ani za chvilku.
   Co asi ted budou jist.. Hlavnim agentem Putina je jisty a nenapadny Novotny /to je prekvapeni ze, jen pro silne povahy/ , jiny by se zhroutil na zem. Ovsem prevlecen namaskovan v CT a predstira uplne nekoho jineho..Beda ,ta ceska povaha..
   A oklamal uplne vsechny !!! Ani Bretschneider nechodil a nekricel ze je Fizl a Udavac pro France Josefa.
   Oslavuje /novotnista/ Vlasovce kudy chodi snazi se je privolata vylakat z hrobu /jsou Zombie/, aby vylezli z hrobu a skodili a zabijeli.
   Na razkazu Putina, ktery Cechy nechce ani videt, nemuze ani cejtit od nejmin 1968..Tenkrat predstiral /experti to odhalili/,Brezneva a predtim Stalina a jeste navic Hitlera zaroven na oklamani vsech a porad.
   To ovsem nemam ze sebe , pouze listuji v moudrych knihach stovek yntelygentu z verejne knihovny..Je to tam bile na bile a bez zbytecneho rasismu jeste nekde pouzivane cerne barvy..
   Verte mi, sam se stavam Odhalovacim Yntelygentem ..
   Neni jiz nic co by nezavinil Putin a valkou se musi USA ubranit. Nebot svedl Cinu jako nejakou lacinou prostitutku aby mu slouzila, tech veci je nekonecne, Cau, lidi bdete a bidnete ,jinak je s vami Putinovymi Populisty uplnej a rychlej konec..
   Akorat jeste vymeni mirnou vladu EU..

   Smazat
  6. 1.19 To vám ozdrojoval ten mladý lékař ze Zdravého nemocného - který vše diagnistikoval jako játra... játra... no vždyť říkám, JÁTRA!?

   U vás v Americe jsou nejkásnější Skalisté hory, tornáda a šířka Atlantického oceánu... že jsou i s emigranty tak daleko.

   Smazat
  7. Bez ledvin , bez jater duuu na lov Ondater.
   Kdyz se tenhle zpev ozval ,byla nevyhnutelna jistota, ze blizi /vetsinou kolem pulnoci/ jisty Mistr Humoru , nezapomenutelny Vladimir Mensik , hlidan, nedostatecne /to ani neslo/ svym kamaradem Luborem Kostelkou . Ktery byl poveren.
   Dopadlo to jako vzdycky, po nekolika minutach jsem prchal ven a zase se vracel, protoze se porad nerad /k ranu/ smeju ,celou noc vlastne az do rana..
   Pak jsem se zbytecne omlouval :; Vladimire, vzdycky umiram smichem z tvych vypraveni a musim utikat, abych si odpocinul, nezkolaboval a prezil..
   /V soukromi rad bych poznamenal byl V.daleko vice zabavnejsi/.
   A Vladimir,skromny a prost vsi jesitnosti a narcisismu, se usmal a prohlasil : Pavle, tohle mi jeste nikdo nerekl..Povsimnete si jak Vladimir v Televizi se tvari nadmiru stastne /ten vyraz/,jen z toho ,ze ma prilezitost byt s lidmi a vypravet,
   /v nasem pripade uplne zadarmo/ jim a pobavit je..
   Bez ledvin , bez Jater....

   Smazat
 4. I exprimátor Igor Němec se nakonec přesvědčil o tom, že Země je skutečně kulatá. Před 30ti lety jsme se vy.rali na východ a .ovno k nám přiletělo ze západu :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. hele - když jdeš stále na západ tak se dostaneš na východ - prostě příjdeš z východu

   Smazat
  2. Dneska radní v Praze schválili návrat Mariánského sloupu, který byl pomníkem vztyčeným Habsburky na Staromáku jako symbol definitivní porážky reformace v Českém království. Naštěstí se snad už nedočkám obnovy Heydrichova pomníku v Holešovicích zlikvidovaného v r.45. Ačkoli, kdo ví ...

   Smazat
  3. 18:27 Konečně! Pozdě ale přece, spustila se 30 let marně očekáváná dekomunizace ...

   Smazat
  4. Co ma mariansky sloup spolecneho s komousema..???
   Hlava slouzi. ??

   Smazat
  5. 8.07 Nestěžuje si, že by mu pršelo do krku... takže asi mu slouží;-)

   Smazat
  6. Nemám nic proti Mariánskému sloupu, ale jestli magistrát chce utrácet peníze (neví jak) a nemůže postavit pár buněk pro bezdomovce na zimu. V tom pripadě navrhuji vrátit Radeckého i s koněm na Malostranské nám... Je-li kasa magistrátu bezedná, tak proč nesplnit sen všech primátorů, ohlásit OH v Praze. Je vidět, že pro absurdní srandu (stěhovaní a reinstalace pomníků) má dr.Hřib plné pochopení.

   Smazat
  7. 8:07 Nevzdělanče, panenka Maria podepsala Chartu77.

   Smazat
  8. Více takových Igorků, je to záruka změny.

   Smazat
  9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  10. 8:07 Co? Dekomunizace obnáší rovněž vypořádání s husito-bolševismem a čechomužyctvím jako takovým! Jeho součástí musí být odsouzení všech těch Husů, Žižků, Roháčů, Kozinů, Redlichů-Mäsáryků s jejich křiváčkovskými přískoči typu Beneše! Znamená to uznat králem všech Zemí koruny Habsburky Karla a jeho syna Ottu! Je to o tom zbourat sochy tzv. obroditelů, socanských a jiných zrádců Říše či ruských rudých maršálů a nahradit je sochami kancléře Metternicha, maršála Radeckého či pana státního prezidenta Háchy!

   Smazat
  11. Snad jen je dulezite videt ze ty idioti nikdy nepomysli ani na chvilu ani na million chvilek udelat neco pro lidi, kteri je v duvere zvolili a skocily skudcum na jejich falesne sliby.
   Treba nekolik materskych skole pro deti misto pitomeho sloupu ?
   Nebo dostavet Staromestskou radnici znicenou Usaky, kde zadny nepritel nikdy nebyl ani nemohl.. nebo kdyz to musi bejt postavit tu uzasnou Kaplickeho knihovnu..
   V Tramtarii je posledni vrchol architektury "Hnizdo" ,budova uplne zkopirovana od budovy EU v Bruselu..

   Smazat
 5. https://www.youtube.com/watch?v=9iw7Lu6Zi4Y&feature=youtu.be
  Jde o stovky miliard!Pražská kavárna zahájila historicky největší útok na Benešovy dekrety!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Povaleči z kaváren
   do polí a továren.

   Smazat
  2. 10.06 Továrny si proto nechali preventivně zbourat, nebo alespoň zavřít, nebo zaukrajincovat... vědí, že továrna = práce, a té se bojí jako přímé demokracie.

   Smazat
 6. Petr Bystroň má pravdu skopčáci se úplně zbláznili a my v Čechách naštěstí ne. Většina národa má zdraví rozum a šílence je třeba porazit.

  OdpovědětSmazat
 7. No jak vidím a poslouchám tak zase mnoho těch kdysi postižených nasedává na rozjíždějící vlak správných občanů.Kdo zradil jednou zradí pokaždé,ale jen tolik kolik mu na to skočíme.Někde je označuji za fašisty/Slovensko/ jinde anarchisty/Německo atd./Kapitalismus a Komunismus je jako den a noc.Mezi tím je rozednívání a nebo stmívání.Zase podle toho kdo na které straně stojí.Když se rodí kap. je to rozednívání a opak.V současnosti si vyberte pro jakou většinu národa je rozednění a nebo stmívání.Vše se opakuje,ale v jiné vyspělejší společnosti.Holt vývoj jde ku předu,proto nemůžeme posuzovat minulost z hlediska vývoje společnosti.Pokud se to dělá tak jen v zájmu někoho kdo má zájem zkreslovat historii.Proto pozor na aktivisty,které se záhadně probudí a mění názory aby šli vždy s proudem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, vývoj jde dopředu, ale zase je točen do oprátky, sluhů a slouhů se najde vždycky dost, kteří jsou za užitečné idioty a neví která bije. Systém 80/20 je rozpoznán a sítě se pomalu a jistě stahují okolo našich krků. Jsem se všemi,kteří rebelují, osobně protestují a nenechávají si čúrat na hlavu. Energii máme, je všude okolo nás.

   Smazat
 8. Mám takový pocit, že už se tady Řeporyje jednou řešili, jestli se pletu tak mě opravte. Pokud je NR "Čtení pro přemýšlivé" tak by se tady už měla probírat kauza k dálničním známkám. To, že někdo zlodějům do toho hodil vidle, není špatný start do nového roku a dává to naději do budoucna. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:09 souhlas a držím palce ajťákům, protože chtějí odhalit příživníky, kteří se za ně schovávají. Kéž by to podobně udělaly i ostatní obory, za které se schovávají různé agentury a "daňovíoptimalizátoři".

   Smazat
 9. Slabina každé politické strany,ale také nově rebelujících-disentu je PERSONÁLNÍ politika.Rodinní příslušníci synové a dcery starého disentu přece nemohou být pravými vůdci,jen dle vzoru rodičů překabátění pseudonosiči toho co jejich rodičům ukradly nadnárodní korporace,které jim dláždily cestu k moci.Vykoupení hříchů lze jen v církví.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11.22 Mýlíte se. Vykoupení hříchů je možné jedině přímo Bohem. Církev je největším smrtelným hříchem, na Bohu církve jenom prachsprostě parazitují.

   Smazat
 10. STOP fašistickým památníků v Praze a okolí !

  OdpovědětSmazat
 11. JO to je ta dnešní demokracie, za kterou muže pan Havel a dnes ji zneužívá kdejaký darebák jako Hampl,Foldyna,Jakl a další. Před rokem 89 by tam vlítli policajti a tihle škudci dostali pořádně po držce a nějakej rok k tomu. Na jednu stranu by bylo dnes tohle potřeba. Zrádci a proruská verbež se nemá tolerovat. Ale na druhou stranu se vyhulájí, vyblejí své bláboly, poplácají po ramenou, jak to dnešním kapitalistum nandali, užijí si několik minut té své " slávy " a víc nikdo mimo tento plátek o nich neví.
  Jen se divím, že tuhle verbež toleroval pan Novotný ve své obci. On má duležitější věci, j postavit Vlasovcum pomník, to je jeho priorita!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Běž do hajzlu a spláchni za sebou fašistickej pse.

   Smazat
  2. 11:29 vlast tě potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Trump je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. 13:53 To ty už si moc nezaskáčeš, hovnere komoušyči bez Vlasti (pokud za ní tedy nepovažuješ lejnolíheň svýho škaredýho kremelskýho fýrera, ze který sem tam vyskočíš), až to tu vezmem pořádně do pazour! - http://novysmer.cz/index.php/historie/2679-budape-1956

   Smazat
 12. Šéf švédské policie řekl svým krajanům, aby si zvykli na smrtelné střelby:

  http://svobodnenoviny.eu/sef-svedske-policie-rekl-svym-krajanum-aby-si-zvykli-na-smrtelne-strelby/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsou tady - držme spolu. Policie to jako všude tutlá.
   https://www.facebook.com/pavel.riedl.3/videos/3066949356648968/

   Smazat
  2. Ta kravka nemá na českého kluka?

   Smazat
  3. 11:46 Přesně tak nedopusťme aby se sem dostali ve velkém množství.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 13. Pan Novotný měl být v předklonu a ukazovat holou zadnici nově vycházejícím disidentům.Právě takovou nám připravili jejich rodiče a původní myšlenky disentu.Vše se dá svalit na Rusko,předvedl poslanec Michálek před rozpadem koalice v Praze.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zrada, opravnene podezreni, tuhle byl videt ten Novotny na nejakem sjezdu s davama ,ale byl uplne oblecenej, ani trochu vubec ani svlecenej ,bude von ten Falsifikat predstirat, ze je urcite jandovista a zatim neni. Velka potreba ,musi se tyhle hned milionama chvilek odhalit..Zasahnout .
   A necekat na ty miliony..
   Urcite se vyhyba tem pochodum taky, to by se dalo zjistit a predstirani jeho bdele odhalit..

   Smazat
 14. Kapitalismus potřebuje ke své reprodukci konfrontaci - sobectví - válku.
  Demokracie potřebuje ke své reprodukci spolupráci - solidaritu - mír.

  OdpovědětSmazat
 15. 14:41 - Kapitalismus vam dava svobodu v rozhodovani , podnikani uplatneni , budovani vasi financni
  samostatnosti / bezpecnosti. Kapitalismus musi byt regulovan zakony podle TQM (Total Quality Management.)
  PROC vam media neprelozila projev presidenta Trumpa
  v Davosu ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Protože kecal nesmysly a nikdo na to není až tak zvědavý. Ten člověk je politický diletant, kterého tahají za šňůrky jiní!

   Smazat
  2. 15:21
   Kapitalismus nám nedal politickou svobodu. Přinesl svévoli privátního kapitálu, což způsobuje, na rozdíl od svévole komunistické, existenční ohrožení čím dál větší masy lidí.

   Smazat
  3. Honolulu vždyť tam u Vás kradou ti vaši papaláši mnohem víc jak u nás. Kapitalizmus je legální parazitizmus a přesně to vystihuje Slovenské přísloví: Silnější pes jebe.

   Smazat
  4. Kapitalismu jezahnívající a parazitující

   Smazat
  5. 19:36 Pokud je kap.zahnívající, co byl potom socialismus. Senkrovna 40 let nečištěná, to nejsmradlavější ze smradlavého, děkuji nechci.Stačilo 40 roku!!!!!!

   Smazat
  6. 15:21 To jste tomu dal, myslíte, že místní tlupa zdivočelých rudých pohrobku tohle pochopí??.Tibyli rádi pokud se o ně postaral stát. Jak oslové chodili na 6 hod do práce a ve 2 domu, nic je nezajímalo,o nic se nestarali, tak prožili své mládí a dnes se jim po jejich spackaném životě stejská.

   Smazat
  7. Hlupáčku nedospělý 10:20, vždyť stát se stará i o tebe: kontrola potravin, hygienická kontrola, pořádek a bezpečnost, dohled nad stavbami, aby na tebe nespadly .... tisíce funkcí státu je přece péče o tebe. Sám jsi nic. to tvoje podnikání, pokud vůbec podnikáš, ti chrání stát. Tak tu moc nerozepisuj krávoviny.

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  9. „Kapitalismus a Bolševismus jsou dvě strany téže mezinárodní židovské mince.“ Adolf Hitler

   Smazat
 16. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No já jsem malá myš a vy velká krysa, která tady neuráží jen jednotlivce ale všechny Čechy.Člověk bez rodné vlasti to musí mít všude těžké. Nevylívejte si tady své mindráky a deprese na našich občanech, my vám za váš osud memůžeme.

   Smazat
  2. 19:50 Áááá, další nadržený křivohubý kleptoman či huhňavý dementní psychopat, vepřová držka, krysí tlamička, rektoskopická hlavička a šarlatán se ozval??? Jeden z Putlerových přískočů, kteří se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. Mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni tohodle svýho škaredýho fýrera! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Kdy konečně začnete prchat do svého ráje v Chujlostánu?!

   Smazat
 17. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 18. 16:26
  Současný kapitalismus je regulován zákony. Potíž je v tom, že tvorbu těch zákonů velmi silně ovlivňuje privátní kapitál, samozřejmě dle svých potřeb. Takže se stejně točíme v kruhu - kapitalismus zůstal predátorský, jen oblékl do šatu demokracie.

  OdpovědětSmazat
 19. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 20. To, že se tihle lidé označují za disidenty, považuji za drzost a neomalenost, za výsměch skutečným disidentům.

  On jim někdo zakazuje veřejně publikovat své názory?
  On jim někdo zakazuje se shromažďovat?
  On jim někdo zakazuje publikovat?
  On je někdo za jejich názory vyhazuje ze zaměstnání?
  On je někdo za jejich názory, pronásleduje, trestně stíhá, zavírá do vězení?
  On někdo kvůli jejich názorům zakazuje jejich dětem studovat?

  Jak říkám, drzost nad drzost.

  A ty pohádky, že zaměstnancům restaurace Na Slamníku (Mimochodem nejbližší restaurace od Ruské ambasády. To asi není náhoda.) někdo čímsi vyhrožoval mají být co? Kdo, proč, jak a komu konkrétně vyhrožoval? Proč jste za toto vyhrožování nepodali trestní oznámení?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:39...Nikdo jim nezakazuje publikovat jejich názory.
   Paní Procházková nesleze na ČT z obrazovky. Že?
   Helanov

   Smazat
  2. 18:07
   Vy jste tedy dost mimo, dámo.
   Já mám taky pocit, že jsem docela málo na obrazovkách ČT. No a? ČT má povinnost dát prostor každému z 10 milionů občanů téhle země? A to je jako "zákaz publikování", když ne?
   Nebo Procházková zastává nějakou významnou ústavní funkci?

   Smazat
  3. Moc se nečil, strejdo. To že jsi neviděl (nečetl), jak se ty tobě rovné pirátské filcky organizovaly a hostinskému vyhrožovaly je tvůj problém. Stačilo se mrknout na FB. A s tou Ruskou ambasádou - běž se léčit, vygume.

   Smazat
  4. FB nemám, nejsem dement. Pokud se bojíte nějakých výhružek na FB tak jste obyčejný posera a ne "rebel", nebo "disident". A to trestní oznámení jste nepodal proč?
   S Ruskou ambasádou 300m od Slamníku je to prostě fakt.

   Smazat
  5. 99% pracujících není spokojeno s prací, kterou musejí vykonávat... protože za to co by je bavilo jim nikdo nechce platit ani skromně, natož bohovsky. Přesto pracují a dělají TO, CO JE PRO OTČINU A PRO NÁROD UŽITEČNÉ. Nespokojenci, kteří místo poctivé práce nadávají a vydávají se za osudem (tvrdí že režimem) diskriminované jsou tzv. disidenti; pokud fungují v mezích platného práva a neživí se škozením vlastní zemi a jejím lidem, dodržovali režimní tabu, nikdo je nekriminalizoval ani dnes nekriminalizuje; Pravda, dříve museli docházet do nějakého zaměstnání honorovaného přiměřně jejich (ne)užitečnosti; dnes mohou homelesačit, nebo milionchilkovat...a dodržovat v EU platná tabu. My ostatní pracujeme pro Český národ a český stát. Jak psal TGM o mravenčí práci...

   Smazat
  6. 18:30...Paní Procházková je spisovatelka,napsala HODNĚ knih,pro dospělé i pro děti.
   Navíc je i aktivistka,která se věnuje věcem,které hejbou veřejným míněním (církevní restituce)...
   Takže asi nebude jenom tak nějaká "jedna z deseti milionů" .
   Helanov

   Smazat
  7. 23:39 Už jsem to tady psal. Procházková je člověk, který má rebelii zakodovanou. Ta bude vždy proti jakémukoli režimu! Na tom si dělá svoji IMÁÁÁGE, nic víc nic míň .A že ji nikdo za ty její žvásty , často za hranou, nikdo netrestá, tak jako před r.89, je plus tohoto kapitalistického zřízení, je vidět, že nejsme v nedemokratickém Rusku!

   Smazat
  8. Paní Lenka Procházková je především proti šmejdům, ať jsou rudí nebo třeba fialoví. Její vystoupení a názory jsou silně cenzurovány ze strany médií... A to i těch, které si musíme platit. Osobně jsem byl u toho, když říkala ostravskému televiznímu štábu svůj názor na církevní restituce a proč je považuje za zlodějnu. Oni to sice natočili, ale nikdy neuveřejnili. V tom pořadu o církevních "restitucích" zněly jen chvalozpěvy na církev a že byla okradena. Prostě tendenční zhovadilá manipulace veřejností jako za bolševika. V takové době dne žijeme. Kdo mluví o demokracii, vědomě lže.

   Smazat
  9. 10:41...Tak hlavně že se na ČT a ČRo producíruje Jana Smiggels Kavková, která má sice dutou hlavu, ale vymyslela skvjelý byznysplán.
   V tomto ohledu jí ovšem paní Procházková nesahá ani do podvazků.
   Založit Forum 24 by jí nenapadlo.
   Holt každý umí něco jiného.
   Helanov

   Smazat
  10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  11. 17:39
   Takový slepý hluchý nemyslící jedinec, který neví absolutně nic, snad není ani v Bohnicích. Ty můžeš být jedině produkt liberálního vymývání mozků... pardon, školství. :)

   Smazat
  12. Musíte být mocí mermo sprostý, musíte mocí mermo ostatní tady urážet 16.01? Jestli vás to tady dráždí, je přece jednodušší mezi lidi, které nenávidíte, nelézt! Nelezte na tyto diskuze, a nežvaňte tady. Nebo do hospody, mezi lidi, které nenávidíte, byste taky lezl? To byste dostal na čumák - tam byste jednoduše nelezl. Tady anonymně, pod přitroublou přezdívkou "unknown" sprostě nadáváte každý den - jste obyčejný hloupý zbabělec! Jste chudák, a kdybych vás měl proti sobě, zeptal bych se ...kdo je u tebe rudá luza ty šmejde sprostej? Ty jsi bývalá rudá luza, teď jsi začal kopat za západ, asi ti západ pomohl - k čemu? K Činžáku? Okrádáš lidi ty hnusná lůzo, pane domácí? Proto taky jsi tak ubohej a drzej, že si myslíš, že můžeš si všechno dovolit? Jen si dej pozor, abys nezakopl. To se u podobných zmetků stává často! Jsi obyčejný ubožák.

   Smazat
 21. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 22. Honolulu svým článkem v 16:56 sám potvrzujete že u vás kdo má doláče tak rozhoduje ale musí jich mít pořádnou hromadu. Zákony tvoří parazité a dělají si je k obrazu svému.

  OdpovědětSmazat
 23. Ani na Slovensku to nemáme na ružiach ustlané, napríklad ako čo máme udavačov Benčík,Smatana a celá progresívna totalitná pakáž na čele s čaputovou a celom plejádou progresívneho odpadu. Navyše máme v strednej Európe prvých politických väzňov a to Rudolfa vaského Martina daňa, pán boh nás ochraňuj od progresívnej budúcnosti.S pozdravom Peter s Oravy.

  OdpovědětSmazat
 24. Skolové z Řeporyjí mají na havloidy pifku od té doby co jim půjčili sokolovnu na oslavu den před plánovanou sportovní akcí. Slibovali jak po sobě stihnou uklidit a ráno bude sokolovna jako ze škatulky... zůstal tam bordel odpovídající 'harmonii' též zůčastnivších se 'plastiků' včetně toho že tam bylo i na**áno v koutě. Skolové to museli ve dvou hodinách od 6 do 8 stihnout uklidit. Na**ali si tehdy pravdoláskaři do vlastního, tohle se nezapomíná, to žádné kecy o pravdě a lásce nezacelí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A o tom to je, kdo je kurva tak to hezkýma kecama nezmění, to je o zodpovědnosti a serióznosti. Disident pan Jiří Wolf, který si za svou disidentskou činnost odseděl největší flastr, o Havlovi a jemu podobným typečkům říká asi toto. Ze západu dostával Havel a jemu podobní (Vondra) pro disidenty slušný peníze, všechno prochlastali a utratili za děvky a ostatní disidenti nic nedostali a nebo absolutní minimum. A o tom to je, kurva je prostě kurva. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  2. 20:16 Skoro mám podezření, že se tu někdo za ďědečka vydává. Jsme sice různí, ale často jsem mu rozuměl. Dnes jsem překvapen placatostí a vulgarismy, jako by to psal někdo jiný, primitivní.
   Jestli se pletu, tak dědečku "pápá" tvůj Tomáš.

   Smazat
 25. 18:37
  Strejdo, ty jsi fakt natvrdlý. Nikdo nevyhrožoval mně, ale tvoji kámoši od pyjátů tomu hostinskému. Ten to vzdal. Trestní oznámení? Kde žiješ? On by to snad někdo řešil?

  OdpovědětSmazat
 26. Kolik se na diskuzích slézá vlastně "unknownů"? Je to samej unknown - lidská blbost nezná mezí, zdá se, že je stále březí, nejspíš ji vítr roznáší. Lidská blbost hory přenáší.
  Takový přitroublý zvratky! Těch nových "disidentů" je mi skoro líto. Když si autor článku přečte ty blbosti na diskuzích, je mu jasné, že duševně nemocné smečky, které ten námět ještě zajímá, zajímá je jen pro ty možnosti k tomu krafat ty hovadiny, ve skutečnosti jsou tihle lidé už odepsaní, kromě dřepění u PC už nedokážou nikdy nic. A taky ani nechtějí - zajištění důchody, jsou za vodou. Co potřebujou, je jen ta možnost krafat. Aby jim nikdo nevzal možnost diskuzí.

  OdpovědětSmazat
 27. Administrátore, děkuji. S panem exministrem zdravotnictví jsem byl seznámen svojí přítelkyní, paní Evou, která mu dělala tajemnici. Pana Davida jsem jako jediného volitelného i pomohl zvolit do parlamentu EU. Pokud budete se svými příznivci takto zacházet, Bůh s Vámi, ne s námi, kteří máme názor a nebojíme se ho prezentovat, na což máme nezadatelné právo!!!

  OdpovědětSmazat
 28. Dodatek: Možná, že patřím k výjimkám, které se nereprezentují anonymně; o to více začínám o věrohodnosti NR pochybovat!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane inženýre, mne jste přesvědčil svými hrubými výrazy, že tu kecáte a že nejste žádný inženýr natož Pivoňka.Nebyl jste zde smázán za názor ale urážku. Raději pište do nějakého vědeckého časopisu...

   Smazat
 29. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. My nechceme socialismus, máš to popletené, my jenom nechceme hajzly, co se snaží vyrobit majdan a z našich dětí udělat "kanonenfutr" při útoku na Rusko. Jsou horší jak komunisti!

   Smazat
  2. Na Rhodesii ti prdíme, máme svoje záležitosti, které si časem vyřešíme a ty už neotravuj a vrať se do hrobu. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 1:09 Mr. Honolulu je na rozdíl od tebe, Hovnere Komoušíči, moudrej chlap, kerej lecos v životě zažil a viděl, osobně krotil kafry v jihoafrickejch diamantovejch dolech za Iána Smitha a střílel taky komoušský opičáky tvýho typu u Limpopo jako škodnou! Snad už brzy to bude povolený i v čecháčkově a pak ani hrob mít nebudeš, skončíš jako krmivo pro ZOO!

   Smazat
 30. 0:41 - tak proc nadavate na Trumpa ? Ten chce s Ruskem mir, obchod a spulupraci !
  Aspon vidite, jak to mate popletene - kdo je kdo, v Americe a co usiluje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co tu kecáš. Vždyť se obklopil lidmi, pro které vraždění a porušování mezinárodního práva je běžná pracovní metoda. Vraždění lidí s diplomatickým pasem v kapse, při jednání, na cizí půdě a ještě to okoření omáčkou, že takhle jsou ochotni kdykoli zabít kohokoli, kdo jim bude stát v cestě. Trump a jeho parta jsou jen obyčejní zločinci .... a Honolulu jejich nablblý volič.

   Smazat
  2. 0:55...Co to melete???
   US ARMY se stále přibližuje k RF PROČ??????
   Helanov

   Smazat
 31. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 32. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 33. Kangaru = klokan

  OdpovědětSmazat
 34. Je to nadávek a osočování, že by vydalo na nový román Proti všem 2. Kde kdo má starost, že socializmus nepříspívá lidem. Jen se podívejte do "komunistické" Číny, kdo tam nebyl, ať raději mlčí. Co je v Číně, to budou SS dohánět pár desetiletí, pokud mají na to něco dotáhnout. USA byly zvyklé v podmaněných zemích za 10 koupit a ve světě prodat za 100. A ono to tak už není. Podívejte Venezuela, 100 ruských vojáků zabránilo SS zaútočit, jen pohrůžka KLDR stačila a letadlové lodě obrátily. A Írán je poslední "super" akce USA a Izraele. A že by Írán zničil Izrael, o tom jsem už přesvědčený. Jen náš premiér nakoupí vrtulníky v USA, které už ani nepotřebujeme, zrušit armádu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:33 Něco tak hloupého se nečte každý den.
   Rudá Čína je něco jako Rusko, ale ve velkém, pouze velká města jsou pozlátko a na vesnicích bída a svrab.Čínská vesnice je dnes 100 let pozadu za světem, to vám nevadí, jen když načmáráte hovězinu!
   Ta Venezuela a KLDR, to se vám taky nepovedlo. Proč by si Amík měl dělat nějaké problémy a živit tu hladovou rudou luzu! To jen Rus obsadil neuváženě Krym a dnes ho to stojí obrovské peníze!
   Poslední váš blábol je na urovni dítěte z první třídy, " IRÁN BY DNES ZNIČIL IZRAEL " čeče vy při své nenávisti vuči všemu co souvisí s USA ztrácíte soudnost, jdětě se léčit!

   Smazat
  2. 9:33 s tou Čínou máte pravdu a já ještě pamatuji, že pokud tam lidi umírali hlady, nikoho ze západu nezajímala, to podle nich bylo v pořádku, to se jim líbilo. Jakmile Čína vzmohla, to je ale najednou starostí o demokracii a svobodu a provokací s Taiwanem, Tibetem, jak se říká něúrekom. A co by se asi dělo na Kubě, Venezuele a severní Korei, kdyby je západ nedusil sankcemi, měli by se tam jako prasata v žitě. Nejsou tam banky nenažraných globalistů a bylo by jim hej. Takhle je dusej a propagandisticky jejich problémy přičítají socialismu, aby podpořili teze že jedině kapitalismus je to pravé ořechové a hlupáci to po nich opakují. Zažil jsem obé, mohu srovnávat a asi jen nedovtipovi není jasný, jaký na to mám názor. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  3. Ušáci klepou strachy zadkem. Z Číny, že je hospodářsky předjíždí., z Íránu, že už ho nic nezastaví před výrobou bomby, z Blízkého Východu, který na ně z vysoka kálí, z Evropy, která se dává pomalu ale jistě do holportu s Ruskem ....

   Smazat
  4. 9:57 To máte nějaké pomotané, proč by Západ ti " nenažraní globalisti " měli podporovat komouše? Stejné jako před lety by SSSR podporovalo NSR.Dá se napsat větší pitomost, dědku schízu nezastavíš!! Pochop, že ten tvuj rudý blázinec skončil, a jenom ty vymytej blbeček bolšánskej brečí, ale na špatném hrobě, běž se picnout!

   Smazat
  5. 10:51 Pokud se zase Amík nasere, tak jim ten jejich atom. program rozšmelcuje na jednotlivé atomy! Tak jako jejich generála- teroristu!

   Jinak vy tleskáte pokud bude mít Irán atom bombu? Pokud ano, tak jste velký hlupák!

   Prosím a čím se dává Evropa " do holportu " s Rusem? Myslíte, že někdo bude strkat nekonečné peníze do toho zapáchajíciho, chudého,zaostalého, militantního Ruska? Že budou podporovat agresora, od kterého nevědí co udělá zítra? Asi těžko co.

   Smazat
  6. 9:51...A v té Číně jste byl naposledy KDY???
   Rudá Čína = dobrej chtip!
   Helanov

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  8. Ad 11:40 - ten holport Evropy s Ruskem je plynovod Nord Stream II. Trochu uvažuj, míň nadávej a urážej. Prospěje ti to. Víc pro tebe udělat nemohu.

   Smazat
 35. Ukrajina se vám na nějaké válčení vykašle. Kdyby v roce 2014 nevlítli rusáci do Kramatorsku a Slavjansku, byl tam dávno klid. A jinak já jsem taky fanda GOP, jako vy. Už 30 let před Trumpem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ulhaný hlupáku 9:34. Opakuješ stále jen bandorevskou propagandu. Ukrajinští náckové, co chtěli vraždit vlastní spoluobčany, dostali párkrát před svou sprostou tlamu a už se jim do válčení moc nechce. A to je ještě čeká nářez od vlastních lidí.

   Smazat
  2. Hoši, kéž by to bylo tak prosté, jak to vidíte. Náckové pochodují v různých zemích i v Ukrajině. Záleží na akcentu politické elity a mezích které dovolí a vychovává. Jeden z faktorů, bude i celosvětová akce "buldozer globalizmu", která vyvolává logickou reakci v nacionalizmu. Proto než vyslovíte své posudky, přemýšlejte.

   Smazat
 36. 9:51 tak to je od vás bingo! To co jste napsal je skutečně tak chudé duchem, že se to tak často nečte a podle všeho byste se mohl ucházet o titul "Debil roku" Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 11:31
   Ty zalez zpátky do amícké řitě a ty metály za debilitu, které jsi už vyhrál, si vem s sebou.

   Smazat
 37. Škoda, že zdejší úvahy, končí hašteřením Plajznerek s pavlačovou kulturou. Omlouvám se ženám, ty Plajznerky jsou většinou muži, kteří nedokáží víc než ze stínu anonymity se navzájem osočovat a tím si "posilují" své chabé Ego. Prosím je nedělejte ostudu nám chlapům.

  OdpovědětSmazat
 38. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bože - proč tohohle sprostého zmetka, který denně drze a sprostě leze na naše diskuze jen urážet a pošklebovat se, někdo neodpráskl? Copak nikdo neodpráskne tuhle sprostou exulantskou svini?

   Smazat
 39. 18:17 Nevšímejte si ho (16:22), už kdysi tu někdo napsal, že jde o důchodce ze Smíchova, je otázkou, zda jde o bývalého emigranta, nebo je to jen jeho diagnóza. Nechte ho žít. Já ho nečtu, ale mu asi dělá radost, když někdo reaguje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Mr. Honolulu je na rozdíl od tebe Lenere Putlerýči rozumnej chlap, kerej lecos v životě zažil a viděl, osobně krotil kafry v jihoafrickejch diamantovejch dolech za Iána Smitha a střílel taky komoušský opičáky tvýho typu u Limpopo jako škodnou! Snad už brzy to bude povolený i v čecháčkově ...

   Smazat
 40. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 41. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 42. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 43. Lulu, že by na Smíchově ožili spiritisti ?

  OdpovědětSmazat
 44. Možná, že se podaří konečně sjednotit nejen Čechy, ale celou Evropu i svět na řešeni spoléčného průšvihu - pandemie. Ta funguje stejně pro všechny režimy a nákaza se týká všech, jak bohatých, tak i chudých. Smrt si nevybílá.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.