Reklama

pondělí 6. ledna 2020

Miroslav Svoboda: Soudruhu Macků, kde se ve vás vzala ta drzost nazvat Milion chvilek nátlakovou skupinou! Vaše dopisy

Milion úchylek požaduje demisi úspěšné vlády!
Kdo je za tenhle nesmysl platí?
6.1.2020 KrajskéNoviny
Našemu fejetonistovi Jiřímu Macků přišel přinejmenším rozkacený dopis, který mu vyčítal to, že si dovoluje pochybovat o Milionu chvilek pro demokracii a jeho aktivitách. A dostalo se i na urážky a neuvěřitelný nános nálepek a předsudků. Přitom pan Macků rozhodně nepatří mezi lidi, kterým by se dala nálepka přilepit. Povrch jeho názorů a myšlenek je vytvořený z protinálepkového materiálu, dalo by se říci. Ale podívejme se, jaký dostal náš fejetonista pěkný dopis od Miroslava Svobody...

„Dobrý den soudruhu Macků,“ začal pan Svoboda zhurta. „Kde se ve vás vzala ta drzost nazvat milion chvilek pro demokracii nátlakovou skupinou!!!! A jejich generální štáb nazvat čerty prskající kolem sebe nenávist!!!!

Není nikde o vás nic zjistitelného. Takže není známo co jste za minulého režimu dělal.
Pište knihy o sportu a nekomentujte demokratické dění.
Kolik vám platí Zeman a Bureš za takové bolševické drzosti!!!
Nebo vám byla slíbena medaile za takovéto psaní!!!
S pozdravem Miroslav Svoboda“


Dobrý den, chvilkový milionáři Svobodo,

nelíbí se Vám moje psaní, ale s tím já nic nenadělám. Protože však nepíšete sprostě a vysloveně neurážíte, což chválím, odpovím Vám.

Soudruhem jsem nikdy nebyl, pokud je to pro Vás synonymum člena KSČ. Jinak toto oslovení je už dost staré: soudruh (starší tvar soudružec) = druh, jak to uvádí již Kottův česko-německý slovník z 19. století. Pokud čtete víc, než jenom transparenty na manifestacích, najdete toto slovo i v Nerudových Baladách a romancích. Čili Vy mě v podstatě oslovujete, aniž se známe, jako svého druha.

Můj článek je fejeton (publicistický žánr, který se vtipně věnuje aktuálním tématům; fejeton je subjektivním vyjádřením autora k danému tématu - viz Google). Považoval jsem za vtipné i logické subjektivně hovořit o lidech kolem Mikuláše jako o čertech; poté, co jsem si četl nehorázná nenávistná hrubě urážející hesla na pláni, soudím, že o anděly mezi vámi zájem není. Drzost za tím vidíte jenom Vy a MM nahnědlí kamaraden na základě přísloví o potrefené huse.

Je o mě kupodivu leccos zjistitelného (ale co o Vás, stydíte se za své jméno, za čím se to ukrýváte?), mrkněte do Krajských listů.cz, tam mám vizitku. Jinak pro rozšíření Vašich vědomostí připojím, že v letech 1967-90 jsem dělal řadového sportovního novináře se zákazem služebního výjezdu na Západ. V létě 1989 jsem byl mezi prvními novináři, kteří podepsali Několik vět, a jejichž jména byla čtena na Hlasu Ameriky, jak lze dohledat v rozhlasovém archívu. V té době mě StB dala na listinu sledovaných osob. V prosinci jsem spoluzakládal Občanské fórum v nakladatelství Olympia, v 90. letech jsem byl mj. komentátorem Denního Telegrafu, orgánu ODS, již dvacet let jsem spisovatelem na volné noze. Stačí?

Pokud jste si ještě nevšiml, stejně jako další milionoví chvilkaři, už 30 let tady máme demokratický systém, tedy si budu demokratické dění demokraticky komentovat, i kdyby jste se demokraticky stavěl na hlavu; až budete u moci, můžete mně to demokraticky vrátit. A co je vůbec demokratického na tom vašem hysterickém běsnění proti demokraticky zvoleným orgánům státní moci?

Zemana ani Babiše osobně neznám, nejsem na jejich výplatní listině, ani bolševikem nejsem, o medaili se neucházím, do Neviditelného psa a Parlamentních listů píšu zadarmo. Stačí?

Pokud moje psaní považuje vaše hnutí za drzost, jsem potěšen, dodá mi to novou chuť do práce.

S pozdravem, Jiří Macků
40 komentářů :

 1. Je úchvatné sledovat to kádrování: No co jsi dělal soudruhu za komoušů? Ty mě budeš něco říkat? Já nebyl ani v Pionýru a dělal práci, která mě nebavila! Bože jak já na rozdíl od tebe trpěl a budeš kritizovat nás bytostné demokraty! Jen dodám, že těm co za komoušů tenkrát skutečně něco znamenali je dnes kolem osmdesáti let. Prostě když nejdeš s námi, jdeš proti nám a ohrožuješ demokracii, soudruhu!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Začali hledat občané své opravdové zastupitele?

   Podle poslednich zjištěni tento proces už prý nastartoval.
   Sami občané voliči,zklamani, že 30 let
   nebyly schopni jejich "zastupci"vytvořit ve spolupráci s nimi potřebný PROGRAM začali občané s tvorbou jeho návrhu sami.
   Zdálo by se to jednoduché,vždyt by stačilo Milionu chvilek takový návrh přijmout a propagovat.
   Ale kdeže, všude prý návrh naráżi na strašlivý odpor podivných subjektů a to nejen těch CHVILKAŘŮ.

   Proč se tedy ti "hnědokošiláči" snaži co nejvice od občanů voličů distancovat, je fakt záhada!
   Vždyt při troše vstřicnosti by mohl třeba i pan Babiš,kterého chtěji svrhnout, pro ně pustit dokonce chlup!
   Hrozné,obraci se celá ČR s nimi do zkázy a zloby?

   MIR PŘATELÉ,MIR!

   Vymazat
  2. To je pro ně charakteristické,ti by kádrovali až by brečeli.
   Helanov

   Vymazat
  3. Zajímalo by mě, jak se náš Henlain staví k vraždě Iránského generála. Jestli pak učůrává radostí že bude válka.

   Vymazat
  4. Kdyz ovladnou svet Slunickari a clenove hnuti Miliony Chvilek , bude svet jinej a vsecko.JO? A jak ! Clenove hnuti se nepochybne odmeni ZBOHATNUTIM V MILIONECH ZA CHVILKU !!
   Jako ten Soros miliardy ziskal za chvilku chybou br.vlady, ktera ma k dizpozici tisice expertu. Ale chybicka se vloudi vzdycky rozkazem jine elitni vlady treba .
   /Zadarmo ani kure nehrabe ani chvilku. Protoze je kure. A kazdej chvilku taha pilku.../.
   A.Hitler bude povazovan pouze za nenormalniho jako kazdej terorista dnes /temporary insanity/ dukazu hodne a nedostal by u soudu ani podminku. Za to Marsal Konev by z trestu tentokrate nevyklickoval!! By byl tvrde ale spravedlive potrestan ,ze vrazdil Germany a jeste horsi zabijel ty Vlasovce. A jak.
   Svet a jeho demokratricky Tobogan klouzajici po vlastnich srackach. A jak a Kam?
   Ale demokraticky boj proti nacismu,fasismu a komunismu pokracuje . A jak.
   Islamska fanaticka Jourova,milovane sirotky navstivit nehodla ,radeji po chvilce lasky k nim odbehla za chvilku do Bruselu. Po chvilce lasky Miliony za chvilku..Zase ?
   Diskuse o penzich pro uprchliky /nepocita s tim ze budou pracovat ?/a jejich vysi je problematicka nebot JIZ POCITA s utonutim , jiz topiciho se hospodarsky /diky zahranicnim vladam/, Ceska , nejdrive CSR, potom Bohmen Und Mahren, potom CSSR ,potom CR a potom /hijee/Ceeechie..Spoustamiodbehliku. Na rozkazy jine vlady s desetitisici poradcu. Nejdrive prisly na radu parasiti jako cirkev, a slechtici a dnes jsou to afroarabove. A za nimi se ceka taky hned jista pomsta za ty Sudety.
   Asi je cesko nejakej Pruchodak . A jak.
   My jsme nikdy zadny cechy nikam neposilali a neposilame ,ale radi bychom skromne poslali nekam a daleko aspon ty Germany..
   Co je Stalin nestih ..
   Co se nikdo nezepta asi strach nedovoli, kdo to vsecko zaplati a kdo nedostane nic, protoze nezbude...A jak. Pokr.

   Vymazat
  5. Jako odmenu /dostane nekdo neco, nebo jen vlada?/za sdileni jejich spolecnosti vitane jinymi, a zpravy odjinud jsou nepovzbuzujici, ale toho si nikdo nevsimne.
   Jako mnoho Evropanu kteri dnes jiz nejsou mezi nami, dojde konecne zase I na Cechy ?
   Neslysime o planech vlad a uradu, jako predtim , kdy vlada slusne poslusne nezadala miliony za velke majetky a jejich udrzbu a obrovske opravy ,majetku ukradenych nam a dodanych cirkvi a slechticum. Tady byly a jsou padne priciny znarodneni. Ani dnes neslysime o planech opatreni pro pribehliky odevsad.Jako v pripade zminenych prelatu,slechticu a nespocet parazitu pribehlych z cizich mocnosti.
   Uz je v Cesku preplneno !!..
   Ale neni rozumne ani logicky opodstatnene pomahat , kdyz se stat,narod a obcane sami Potapi. A jak.
   To znamena rozkazy ,ze tonouci ma jeste svatou povinnost postarat se stedre o ty, co se povaluji na brehu a zivaji , aby se meli dobre. I kdyz je to svetova moda nekterych multikulturnich korektnich a fanatickych navrch zavislaku. Nevinej to vzdycky odskace, je hlavnim pravidlem takovych Seanci. A jak.
   "A KUDA VY IDIOTE" pta se prekvapeny Pan Putin z Ruska do sveta a taky Cechu.
   Odpoved zni. "My uchadime bolsije Sprasit vasu zenu a ruskije ljudi". A jak.
   Litame v tom zase jako posranej papir v prujezdu.Utonuti obeti se docasne nepovoli,odlozi aZakaze. Nez se vse postaraji a ozebraci aby nic nezbylo.. Musi se postavit velke mnozstvi bytu pro 20ti clene rodiny, rychle,zlepsit infrastruktury,silnice, chodniky,pribude mnozstvi aut se skodlivymi vypary,verejna doprava ,zajistit zasobovani vseho ,zvysit asi pocty policie , uradu, tlumocniku,vystavba urychlena nemocnic,porodnic, a vezeni, spousty vyskolit doktoru a bacharu,zaridit nove vodarny /kdyz tonouci sam dost pitne vody nema/ a plynu , nafty,/pomuze Rusko, kdyz se rublu nedostava ?/ dale upravit zakony pro mnohozenstvi atd. Nove velke jesle a materske skolky a je toho az moc.
   Kdo to vsecko zaplati, vybuduje, zorganizuje ? A proc se .Nikdo nehlasi ?...Cas kvapi a uprchlici bezi...

   Vymazat
  6. Kdo se nestara ,nevita nevabi ,dostane vysoke pokuty od EU a OSN. Ale zadne pokuty ani vyhruzky pro jejich,nestarajici se vlastni vlady !!
   Pocty pribehliku , kdo je zjisti, kdyz jeden obsahuje 4-10 dalsich. A kupy deti.
   Krize jeste neskoncila v EU , pracovnich mist je navic malo,a kdo rozkaze korporacim , ze musi vsechny zamestnat. A zaplatit ? A tak je jiste ze vetsinou budou zadat penize.
   Je znamo ,ze take EU a OSN /NATO/jsou vyhradne zebrave organizace. Ponechavaji si na sve potreby hodne vyzebraneho a delit se nechteji. Vyhrozuji tim porad.
   Take s oduvodnenim,ze EU vymira v poctu skoro 500 milionu obyvatel.Nastaly ty milionove chvilky pro miliony tsunamistu..Snad by se nemeli ti teroristi tolik zvat. Brzy nezbude nikdo a EU bude mit pravdu. A kdo chce zalozit v EU rodinu, kdyz nejakej terorista ji vyvrazdi. A drit, aby vsecko dostal ? ..
   Zhola zbytecne. Tomu se nikdo nedivi, snad za chvilku nebo az za million jich.
   A debil, v rodine Nebyl ? A jak. Kupodivu zeme jako Afganistan,Irak,Syrie,Lybie,Ukrajina,cela Afrika,tedy zeme odkud se prcha ,nejak zapricinily ze se prcha zase do nich hlavne z USA a NATO. Podobne jako ilegalni teroriste v EU se ti vyzbrojeni a tez ciste ilegalni /takova nahoda/, "uprchlici" chovaji stejne..Chteji vsecko a strili vsude masakruji za ucelem vrazdit. A je jich cim dal tim vic.
   Zase , malokdo si vsmne a divi a casto se diveni ani nepovoluje. A tak svet sklouzava na pachnoucich a slizkych a hlavne NA vlastnich srackach toboganem demokracie do predcasneho -hrobu pro zanikle civilizace..Nazev toboganu,demokracie je povinny I kdyz se jedna o nacismus nebo komunismus, proti kterym se usilovne bojuje , kdyz se to hodi,treba za chvilku zbohatnout v miliardach....
   A dnes proto zenejsou penize , pouze v pocitacich a pouze dluhy skutecne ,vladnou svetem k..dy a penisy. S vyjimkou penisu bilych a Supremacistickych , ktery jen a porad znasilnujou !!!V Londyne nedavno byla verejna, korektni a multikulturni podivana,kdy prdel byla pripravena poctivost. A jak.
   A kuda vy idiote...   Vymazat
 2. Anonyme 17:49!
  Pokud se obracíte na někoho (autora, příspěvkáře, anonyma), tak zásadně použijte místo oslovení jeho příspěvkový štítek (název, datum, čas), aby bylo jasno na jaký názor reflektujete, zejména když ten váš je nekorektní. A tykat diskutérům se prosím odnaučte.

  Ďuro Trulo alias Somárik Sprostučký (rovněž na vebech dohledatelný)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlas. Pokud někdo nemá argument nahrazuje jej urážením. To pak to není diskuze-nemá smysl na takové reagovat-jsou to provokatéři.

   Vymazat
  2. 18.02 nechápeš psaný text,17.49 nikoho neoslovil,psal obecně.Nickům,to je přezdívkám se na internetu zásadně týká,vykat budu jen podepsaným reálným jménem!

   Vymazat
  3. 19:30 Zcela správně. Již v základní příručce "Internet v praxi" překlad knihy od Barbary Kasser, vydané v r. 2000 se uvádí, že na internetu používáme nick a zásadně si tykáme.

   Vymazat
 3. no sláva
  zas lze psát jako " Anonymní "

  OdpovědětVymazat
 4. Pane Macků, máte moje sympatie. Věřím, že se chvilkaři u nás k moci nedostanou... Falka

  OdpovědětVymazat
 5. No jo, už jsem si také zvykl, že nejhalasnějšími bojovníky za svobodu a demokracii jsou dnes lidé nátury kádrovácké, hystericky nesnášenliví vůči odlišným názorům.
  Jak oni umí soudcovsky řečnit o netoleranci, bolševismu a demokratických hodnotách. S jakou bohorovností by umlčovali kacíře, jen kdyby měli tu moc.

  OdpovědětVymazat
 6. Zvláštní je, že tato ustanovení Listiny porušují stejní lidé, kteří se pasují za největší bojovníky za lidská práva. Hnusné pokrytectví.
  Šokující tajemství Václava Havla a sametové revoluce! Skutečný hrdina Charty 77 vypráví! https://www.youtube.com/watch?v=qoFnjqSpEdQ
  Švarcenberkova temná minulost https://www.youtube.com/watch?v=AeRqzXotZLY&feature=youtu.be

  OdpovědětVymazat
 7. Veškerá nenávist, která se teď lavinovitě šíří mezi lidmi a už zachází do krajností, množství sprostých výpadů a urážek, mají na svědomí internetová media - z nichž nejhorší je společnost Seznam.cz, placená,vydržovaná a úkolovaná z amerického bláta. Na počítačích operují snad nejdéle, je to ten nejodpornější bulvár ze všech odporných bulvárů, počínaje Stream.cz, Super.cz, Novinky.cz, Seznam.cz, všechny ty sprostoty, odporné sadistické články o utýraných psech, zahynulých a uhořelých lidech, které uveřejňovaly i během vánočních svátků, což už je ubohost do nebe volající. Super.cz u každého pomlouvaného člověka uveřejňuje jeho věk, bez ohledu na ochranu osobních údajů, dělají si srandu z tragedií, nemocí, ze stárnutí, ukazují prsa a rozkroky - co si tyhle smradlavé žumpy o lidech vůbec myslí? Že každého baví tenhle hnus? Co na to Syndikát novinářů? Co jim říká cosi jako novinářská etika? Společnost Seznam.cz řízená jakýmsi Borgis a.s. vůbec nepodniká podle elektronického zákona a nelze se proti jejich prasárnám nijak bránit.Nikdo na ně nemůže. Jenom se divím lidem, kteří dokáží denně sedět u PC a číst ten hnus - že k tomu dokážou diskutovat, a vyživovat tu odpornou smečku novinářských prasat spoustou diskuzí. Některé články jsou velmi ubohé, zejména když jedno tema rozžižlávají na spoustu kousků po odstavcích, pak ke každému něco připíší že to vypadá jako nový článek - například o té střílečce v nemocnici před vánoci nažižlali asi tak třicet článků, denně byla na programu Novinky.cz střelba v nemocnici, a jejich vděčné obecenstvo, které je vykrmuje diskuzemi, ke všemu psalo stejné pitomosti. Teď zase rozžižlávají toho iránského generála - taky spousta článků - všechno je to ubohost, stejně jako jejich diskutující.Sprosté výpady proti Zemanovi, proti Babišovi -stále stejní psychopati a duševní mrzáci. Touhle psychickou zmrzačeností a závislostí svých diskutérů se tito zmetci dobře živí. Právě tohle, tahle mediální sebranka, má na svědomí vznik a nárůst nenávisti, nárůst zločinnosti, eskalaci násilí, hrubost, vulgaritu,
  a pokud dojde v ČR k nějakým občanským excesům, bude třeba především potrestat tyto mediální zrůdy a zabránit jim v dalším šíření nenávisti a verbální ubohosti. Snad jednou - až zestárnou - budou se za svoji novinářskou ubohost a za ubohý způsob vydělávání peněz hluboce stydět.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18:16...A proč to čtete?
   Mne by to teda nenapadlo.
   Helanov

   Vymazat
 8. Označení Milionu chvilek p.d. jako nátlakové skupiny je velmi trefné. Nechápu, proč se tomu Svoboda brání, když mnohokrát opakovali, že neustanou tlačit, dokud "nezvítězí svoboda a demokracie". Už jen čekám, kdy si přinesou něco fortelnějšího než pódium a reproduktory.

  OdpovědětVymazat
 9. 19:05 Výborně a jen doufejme že si nevezou příklad z TRUMPETY a nezačnou nás střílet jako škodnou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdo s čím zachází, s tím i schází.

   Vymazat
 10. Nerozumím té úzkosti a citlivosti, vždyť to nejsou slečny z tanečních, když vyhlašují ultimáta premiérovi, tak označení sedí, jde o nátlak. Pokud vím, tak zatím nejsou politickou stranou, tak název skupina je též na místě.

  OdpovědětVymazat
 11. Promiňte, prosím, následující text, který nepřispívá na znamenitých stránkách Nové republiky, ke zde diskutovanému závažnému tématu, ale týká se věci neméně důležité a obecné, zachování čistoty naší drahé a líbezné mateřské řeči.
  V češtině se hodně rozmáhá nešvar prznící podmiňovací způsob sloves, která časuje takto: aby jsem, aby jsi, aby jsme, aby jste v 1. a 2. osobě jednotného a množného čísla.
  PROSÍM O ZACHOVÁNÍ TVARU A ČISTOTY JAZYKA TAK, JAK JE UVEDENO NÍŽE:
  jednot.č.1.os.: abych,kdybych (já) množ.č.1.os:abychom (my)
  jednot.č.2.os.: abys,kdybys (ty,ta) množ.č.2.os: abyste (vy)
  jednot.č.3.os.: aby,kdyby (on,ona) množ.č.3.os:aby(oni,ony)
  A.Š.

  OdpovědětVymazat
 12. Nemeli by si ty mladezniky trosku dovzdelat.Vzdyt jim delaji ostudu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hola, hola hochy volá do zbraně NATO, tak ať se neflákají na Letné a jdou bránit hodnoty do Bagdádu

   Vymazat
 13. Já bych ty mládežníky z chlívků povolal na vojenskou službu, a naučit je tam jak bránit svou vlast také to co je a co není demokracie. Navíc celá parta chlívkařů je nevzdělaná, zvláště když jí "řídí" nevzdělanec. Kenedy, jeden z amerických prezidentů prohlásil: Svoboda nevzdělaných je nebezpečná. A jak se ukazuje u nás, měl a má pravdu....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kojzar měl pravdu - ZTROSKOTANCI A SAMOZVANCI !!!

   Vymazat
 14. Jo to na ně sedí chtěli by dělat nátlak jenomže je jich málo takže časem vyšumí. Pokud bude Babiš dělat to co slíbil tak příští volby vyhraje opět.

  OdpovědětVymazat
 15. Chvilkaři jsou proti nejlepšímu prezidentovi a premiérovi které česká republika měla.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A já se jim ani nedivím. Protože při svém politickém panenství nedokážou rozpoznat, že je to bohužel to lepší, ze všeho co je k dispozici.

   Vymazat
  2. Stejný chlvek svrhnul v 60tých letech prezidenta Novotného, odměnou dostali po zásluze Husáka s Brežněvem,dějiny se opakují hlavně pro ty, co se nepoučili.

   Vymazat
 16. Dnes seznam ani tv nepřipomínájí že začali pravoslavné vánoce.
  Tak : CHRISTOS VASKRES slovanský bratři.

  OdpovědětVymazat
 17. Už je to k nevíře co si ten Zrzrek dovoluje ale když má za sebou jenom zkrachovalé existence kteří se nikdy nespokojí s prohrou a není jim líto vyhazovat peníze za předem prohnanou bitvu vztek a beznaděj už s tím otravuju ta jejich vulgarita dokazuje co je to za lidi většina co se zůčastnuje ještě v životě nic nedokázali a mají drzost si klást podmínky a dávat ultimáta ať už jdou do háje a neotravují!!!!

  OdpovědětVymazat
 18. Máme nejlepšího prezidenta a premiéra a je to otřesné že se stále omílá Čapí hnízdo a ty co by tomu mohli udělat konec tak se klepou strachy co by tomu řekli chvilkaři a radši budou bezpáteřní a zaprodaní menšině která na ně tlačí že se nestydí a ztrapňují se jednou zruší stíhání a honem je zase stíhaný!!Po takové době šetření je to absurdní to jsou páni študovaný???

  OdpovědětVymazat
 19. Máme nejlepšího prezidenta a premiéra .... žádný jiný není, ale jsou potřeba, musí se historicky znemožnit. Nevím proč si některí myslí, že v té STB se učili pravidlům etikety a tomu správném chování. Doba je velice zvláštní staré hodnoty neplatí, nové nejsou a lidí je moc. Něco se musí stát. Zešměšnování a pohrdání jednou dojde a konečně dosáhnou toho čeho chtějí, možná se to ale nebude líbit více lidem.

  OdpovědětVymazat
 20. Minář -chudák,nic nemá,nic neznamená a práce mu smrdí.K čertu s nimi.

  OdpovědětVymazat
 21. Nejsou to miliony chvilek, ale DESETI TISÍCE ÚCHYLEK!!!
  Václav

  OdpovědětVymazat
 22. Ještě bych doplnil - jen nábožně můžou doufat (až nás budou miliony půjdem proti větru)
  Václav

  OdpovědětVymazat
 23. Souhlasím, je to nepěkné pochybovat o srazech rodícího se Bruseljugend. Ale co chcete! Psychiatři po léta volají po posilení, neb nestihají ten popřevratový přerod rozumu v šílenství. A kdo pomohl psychiatrům aby se neprobudilo tiché šílenství??? A tak máme, co jsme nechtěli, ti co zvonili klíči před 31 roky tlučou hlavou o zeď a starší se hádají, kdo byl lepší prezident, zda Havel, nebo Hácha. A tleskají protiputinovskému kři/klounovi/vákovi, jako kdysi nadávkám Hitlera na Beneše. Byli jsme prodáni Západem jako národ a stát v historii mnohokrát, o srdce Evropy usilovali samozřejmě nejvíce Němci, dnes spojené síly Eucismu. Není to poprvé, co nám zvoní umíráček, ale máme u nás lidí, jako v době národního obrození? Ne lebensraum musíme uvolnit, musíme jít do hrobu! A naše omladina z milionů chvilek pro kapitál tomu tleská!

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.