Reklama

neděle 19. ledna 2020

Nigérijská mafie je v Evropě na vzestupu

Viktoria a -rp- 
19.1.2020 PolitikStube a PrvníZprávy
Nigérijci jsou do Evropy dováženi středomořskou kyvadlovou dopravou, přijíždějí jako „žadatelé o ochranu“, poprvé vstupují na evropskou půdu v Itálii.Díky otevřeným hranicím se zločinecké sítě neomezují pouze na Itálii, organizovaný zločin se úspěšně šíří do Německa a Švédska, jsou financované zcela neúspěšnou migrační politikou.

V únoru 2019 Spolková zpravodajská služba (BND) varovala před rozšířením mafií z Nigérie v Německu podle zprávy v tajném dokumentu. Silný příliv nigerijských žadatelů o azyl, kteří stále více vstupovali do Itálie a dále, by vedl ke zvýšení „extrémně brutálních nigerijských struktur organizovaného zločinu“.

Rostou extrémně brutální nigerijské struktury organizovaného zločinu? Je pravděpodobné, že k rozdělení území za účelem šíření nejrůznějších forem trestné činnosti došlo již dávno.

Jednou z nejrychleji rostoucích zločineckých sítí v Evropě je nigerijská mafie, která šíří trestnou činnost na celém kontinentu. Skládá se z konkurenčních skupin jako Black Axe, Vikings a Maphite.

Italská bezpečnost označila mafii za „nejstrukturovanější a nejdynamičtější“ jakékoli zahraniční zločinecké organizace působící v Itálii, uvedl Washington Post. Není divu, že nigerijská skupina se v Itálii stala tak prominentní: Tato země byla jedním z evropských vstupních bodů pro migranty, kteří přicházejí do Evropy.

To, co nigérijské zločinecké sítě odlišuje, je jejich tvrdá brutalita - italská policie je označila za „ městské partyzánské války“, aby udržely území v Itálii - a jejich používání rituálů voodoo.Související:

30 komentářů :

 1. Nigerijci přijeli do svého EU ráje, mezi stupidní idioty, kteří se nechají zabíjet a ještě jim za to poskytnou maximálně fajnový kriminál a jen na pár let. Mrtví mají prostě jen smůlu.

  OdpovědětSmazat
 2. Jo četl jsem reportáž z Itálie to by jsme tady nechtěli mít jen je divný že s nimi nezatočí Italská mafie.

  OdpovědětSmazat
 3. Bude soud. „Fašizoidní Novotný.“ Okamura podal žalobu. Padl příměr s Hitlerem:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Bude-soud-Fasizoidni-Novotny-Okamura-podal-zalobu-Padl-primer-s-Hitlerem-610472

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Po prohraných (pro ODS) parlamentních volbách v r. 2021 se stane novým předsedou právě tento Pavel Novotný, který svoje fašounství neutajuje, ale naopak demonstrativně ukazuje. Proto také ODS měla jenom jednoho kandidáta na předsedu, proto je teď sám ve vedení strany doslova jako kůl v plotě. Právě včera se z Fialy stal obětní beránek, který bude příští rok po parlamentních volbách obětován.

   Smazat
 4. Zřejmě i "naše evropské" mafie jsou už "zdemokratizovány" nad únosnou míru. Nebo jsou tito evropští mafiánští "Nigerijci" součástí právě nigerijské mafie a přiváží si sem nové - dosud chudé - členy svých kamaril. Kromě toho, ti "dřívější" imigranti se ukázali "málo" efektivní a nás je pořád ještě tolik ...

  Do každé rodiny svého Nigerijce!

  To bude zaručeně úspěšné volební heslo "Pirátů" a ODS!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jestlipak to ví čučkař? Nebo vypracovává osnovu vyučování specielně pro dějepis? Jednou tihle šmejdi budou fakt snad i na stromech.

   Smazat
 5. Ra ta ta ta. To je má odpověď, to je má rada, teď !

  OdpovědětSmazat
 6. Jak to tak vypadá, tady to padne na hubu a asi čím dříve tím lépe. Lezeme do zadku Ušákům a zápaďákům, kteří nás vždycky měli u zádele. Pokud nám nějakým způsobem někdy "pomohli" tak jedině ve svém zájmu a ve svůj prospěch. Číně a Rusku okopáváme kotníky v naivním očekávání že nás naši páníškové pochválí a podrbou za ouškem. Podrbou? Zase s náma vydrbou! Až to v Evropě padne na hubu a mafiáni tu začnou řádit, nejde o to jestli ano, ale kdy, pak si možná na Rusko vzpomeneme. Pomůžou nám? Možná ano ale pokud to bude výhodné i pro ně. A zase budeme v řiti. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Číně a Rusku programově a na zakázku okopávají dnes v Česku kotníky především Piráti a nikdy jiný, rozhodně ne obyčejní lidé, pouze politické loutky.

   Smazat
 7. V bývalé francouzské kolonii Mali bojuje za žold naše slavná armáda po boku francouzské armády a to za plynulé dodávky uranu z Mali do francouzských elektráren. Říkají tomu boj za svobodu a demokracii a boj proti muslimským džihádistům. Tento boj se měří počty tun uranu vyvezených do Francie. Uran se těží i v Nigeru,celkem pokojné zemi,která celkem poslušně šlape brázdu.
  Frantíci to tam mají kvalitně ošéfované,společnost Areva má na těžbu monopol.
  Tohle by mohly ohrozit nepokoje v Mali,proto taková péče o potření rebelů, kteří by mohli snadno přelít konflikt i k sousedům.
  V Nigeru má být cca 800 000 otroků a rozhodně se domorodcům moc dobře nevede.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. třeba nám Francouzi dají palivové články pro JE se slevou. I když pochybuji, Francouzi to nemohou prodat přímo, půjde sem přes USA, to cenu navýší zcela podstatně

   Smazat
  2. 14.05
   Přesně!!!!!
   Účastníme se ne křížových výprav, jak nám v jedné diskuzi podsouval manipulátor, ani koloniálních válek, ale prachsprostých kořistnických válek na straně kořistníků, kteří nás mají v prdeli, zatímco nejsme schopni ochránit vlastní otčinu, v domnění, že tak za nás učiní ti, po jejichž boku, a za jejichž zájmy, bojujeme!
   S tímto se skutečně nedovedu, a ani nechci, smířit.

   Smazat
  3. 18:15...Milane,do čeho jsme se to nechali namočit?
   Neuvěřitelné!!!
   Někdy se mi zdá,že se probudím,a že je to jenom zlý sen.
   Čech vraždí v Afghánistánu,Iráku,v Mali...brrrr
   Blééé
   Helanov

   Smazat
  4. Naše armád sestává z chemické jednotky, dále asi 2000 vojáků - ti jsou v zahraničí, hranice nikdo nehlídá,dále máme cca 20 tanků a myslím asi 65 generálů. Dobrý ne?

   Smazat
 8. Z Nigérie se k nám patrně valí tamní galérka.
  Což má logiku,páč v Nigérii (severní) vládne šaríja a ta se s kriminálnictvem moc nemaže.
  Tudíž těm hochům doma hrozí možná provaz,nebo výprask pružnou holí.
  To by se ale lickopráfníci zlobili,kdyby byli ti nadějní doktoři a inženýři vystaveni ňákému středověkému zacházení!!!
  Navíc,Nigérie je asi ráda že se těch parazitů zbavila,že by je repatriovala asi nehrozí.
  Úředním jazykem v Nigérii je angličtina, tudíž jazykové problémy (na rozdíl od mnohých jiných) nigerijský inža mít v Evropě nebude.
  Ách jó
  Helanov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Z Nigérie se to sem valí a bude valit. Za chvíli 200 miliónů obyvatel, z toho polovina mladších 18 let, to znamená příliv kvalitního genetického materiálu, který rázem zvedne evropskou porodnost :-)

   Smazat
  2. 16.12
   Aspoň si bude mít Žilková z čeho vybírat.

   Smazat
  3. 16:12...A Nigérie je nejlidnatější země v Africe.
   A obyvatelstvo je značně agresivní,křesťani na jihu si s ručníkáři na severu pranic nezadají.
   Klid tam teda rozhodně nehrozí.
   Helanov

   Smazat
 9. To bude posila, podnikatelé potřebovali velmi levnou pracovní sílu. Ukrajinci jsou už vybíraví miří rovnou do Německa. Naši podnikatelé tedy dostanou příděl z Nigerie, to budou hoši "velmi žhaví" na práci. Žel, některé změny jsou nevratné. Game is over.

  OdpovědětSmazat
 10. Není nad čím žasnout. Z EU se podařilo vytvořit průchoďák, kde si každý migrant vandruje ze státu do státu. Mění si identity jak na běžícím pásu. A všichni politici se tváří, že je všechno v nejlepším pořádku. Naivní duše pak tvrdí, tak ať si je tam vezmou, aniž by vzaly v úvahu, že jakmile se jednou někde vylodí, tak pak už mohou kam chtějí, dříve nebo pozděju. Tady sice možná sem tam někoho lapnou, to ano, ale že by ho bez jeho souhlasu vylifrovali?. To bude nejméně 10 dotazů, zda zde nežádá o azyl. A až panáček nabere síly a patřičný kurz, tak zase vyrazí na vandr, to v lepším případě, v horším zůstane tady. A tak pořád dokola, určitě ho nikdo nezašije za nedovolené překročení státní hranice, padělání dokladů a pod..

  OdpovědětSmazat
 11. Já jen čučím, když italští karabiniéři, kteří jsou už otrkaní díky sicilské mafií, si nevědí rady s experty z Nigerie, tak to je teda gól.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oni nesmějí zasahovat- mohli by černým inženýrům ublížit. To by v Bruselu těžce nesli.

   Smazat
  2. Karabiniéři nejsou hňupi,aby šli bručet za xenofobii.
   Taková pravidla jsme si nastavili,ti invazisti se jenom naučili je využívat.
   Byli by hloupí,kdyby tak nečinili.
   Helanov

   Smazat
  3. Tak když v Čechách došli chlapi, tak to snad budou jednou Prahu bránit, naši spoluobčané z Vietnamu.

   Smazat
  4. Anonymní19. ledna 2020 23:20
   Vypadá to, že naprosto nechápete, která bije. Nejde o Prahu, jde o naši kulturu a tu za nás jiná kultura bránit nebude. P.K.

   Smazat
 12. Západní tajné služby zorganizovaly navezení těch zločinců do Evropy. Policie a prokuratura měly instrukce je nestíhat. A nyní, když se v Evropě spolehlivě uchytili, tak budou tajné služby volat pro omezování občanských práv Evropanů, aby údajně mohly „bojovat proti zločinným strukturám“.
  Ale ten kalergiho plán, je dostatečně známý. Jenom jsme si nalhávali, že jeho dopady budou sametové. Ale výměna kultur nemůže být sametová, to je, kdo z koho. P.K.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.